כאבים בשוק רגל ימין אחרי חתך בשוק ודימום

פורום כירורגית כלי דם, ורידים עוסק בנושאים: מחלות כלי הדם, מחלות ורידים, נימים, הסרת ורידים, ורידים ברגליים, ורידים בולטים, דליות, הדבקת ורידים, הצרות עורקים, בצקת, מחלות עורקים, קריש דם, ניתוח ורידים, דופלקס, פקקת, צנתור ועוד

מנהלי הפורום

ד"ר רם אברהמי
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבים בשוק רגל ימין אחרי חתך בשוק ודימום
    נורית
    13/02/2018

שלום רב שאלתי היא לפני כחודשים נחתכתי בשוק רגל ימין נאמר לי שזה לא היה חתך עמוק. אולם מכיוון שאני לוקחת כדור נגד קרישת דם איבדתי הרבה דם ונדרשו 2 שכבות של תפרים כדי לסגור את החתך. רוב הפצע נסגר למעט פינה אחת קטנה. רוב התפרים הוסרו השאלה שלי היא קיימת רגישות גדולה באזור החתך במיוחד כאשר הרגל מונחת על המיטה החתך היה בצד קצת מקדימה וחלק מאחורה .אני לא מוצאת תנוחה לרגל כדי שלא תכאב האם יש מה לעשות עם זה כמו שאמרתי זה קרה בהתחלת חודש ינואר 2018
    תודה רבה נורית

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבים בחתך

ד''ר רם אברהמי
    15/02/2018

כאבים בתקופה של חודשיים שלושה אינם דבר מיוחד באם כאבים עזים רגישות אז לפנות לבדיקה בסוך רוב הכאבים יחלפו לבד בתהליך ריפוי טבעי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו