15 יום חופשי מעישון והשמנה

פורום גמילה מעישון, גמילה מאכילה רגשית הוא המקום שבו אפשר לשאול ולהתייעץ לגבי גמילה מעישון, שליטה באכילה, מניעים לאכילה רגשית, גמילה מקנאביס, גמילה מקוקאין, התמודדות עם לחצי יום יום, תכניות גמילה ועוד

מנהל הפורום

שחף אשכנזי
053-4877830
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• 15 יום חופשי מעישון והשמנה
    בתאח
    10/07/2018

שלום רב,

זהו היום ה15 שאני חופשיה מעישון
    שמחה ומברכת על כך, אפילו קיבלתי באהבה את הצורך לאכול יותר אבל אחרי שבועיים הגיע הזמן להתמודד גם עם זה
    היום במיוחד אני ממש מדוכדכת מהעניין שאני משמינה מיום ליום, כי אני לא מצליחה לעצור את הגלגל
    אמי מרגישה שהחלפתי התמכרות אחת בהתמכרות אחרת
    אני אוכלת יותר מכפי שהייתי אוכלת כשהייתי מעשנת, כל יום מחליטה שממחר אשלוט בעצמי וכל יום נכשלת ומעלה במשקל...
    הגישה היא שעדיף להיות שמנה וחופשיה מעישון מאשר רזה ומעשנת לנצח.... אבל גם עם העליה במשקל לא טוב לי
    איך לוקחים שליטה? אשמח לעצה
    תודה !

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    שחף אשכנזי - 053-4877830

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• איך להמנע מהשמנה

רמי רומנובסקי
    11/07/2018

ראשית ברכות על הפסקת העישון, זו אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלת בחייך.
    הדבר העיקרי שגורם להשמנה זה הצורך בפיצוי. אם את תוספת את הפסקת העישון כויתור על הנאה או על ערך כלשהו שהסיגריה נתנה לך את תחפשי תחליף כלשהו שבדרך כלל בא לידי ביטוי באכילה.
    חשוב לזכור שאת לא מוותרת על כלום וכשהפסקת לעשן בעצם החלמת ממחלה ובמצב כזה לא צריך לפצות את עצמך כי הפרס הכי גדול הוא שאת בריאה וחופשייה מהשיעבוד.
    בד"כ אנשים יפצו את עצמם בכל מיני "חטאים" קטנים כמו דברי מתיקה וחטיפים, הפיצוי הזה רק מחזק את תחושת הויתור וגם מביאים לעלייה ברמת סוכר בדם ולצורך בעוד משהו מתוק.
    לכן עליך לחזור לאותם הרגלי תזונה שהיו לך לפני שהפסקת לעשן, תשאלי את עצמך "האם בתקופה שעישנתי הייתי אוכלת עכשיו את הדבר הזה?" אם התשובה היא לא אל תגעי בזה.
    נסי לשמור על הכלל הזה למשך כמה ימים כדי לחזור להרגלי התזנה הקודמים שלך.
    כמו כן אם את מרגישה שבא לך לעשן או שאת מקנאה במעשנים אחרים כדאי לך לקרוא את הספר של אלן קאר "הדרך הקלה להפסיק לעשן" שיכול מאוד לסייע לך בנושא.

בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המון תודה

בתאל
    12/07/2018

איישם!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו