עם מה כדאי להפסיק לעשן?

פורום גמילה מעישון, גמילה מאכילה רגשית הוא המקום שבו אפשר לשאול ולהתייעץ לגבי גמילה מעישון, שליטה באכילה, מניעים לאכילה רגשית, גמילה מקנאביס, גמילה מקוקאין, התמודדות עם לחצי יום יום, תכניות גמילה ועוד

מנהל הפורום

שחף אשכנזי
053-4877830
לקביעת תור אצל שחף אשכנזי
053-4877830 ללא פרסום בפורום

• עם מה כדאי להפסיק לעשן?
    גולן
    04/11/2018

ממש רוצה להפסיק לעשן, מה עדיף בשביל תקופת הגמילה - מדבקות? כדורים? מסטיקים? מה מהם הכי יעיל?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    שחף אשכנזי - 053-4877830

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הכי יעיל להפסיק לעשן ללא תחליפים

שחף אשכנזי
    04/11/2018

הפתרונות האלו מחזירים לסיגריות במוקדם או במאוחר ברובם המוחלט של המקרים. פתרונות מדוייקים יושבים על תובנות רגשיות, שסיגריה היא פתרון לכלום. כתוצאה מזה מתפתחת בהירות רגשית שסיגריה היא לא אופציה לפתרון בעיות בחיים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כמה זמן לוקח לבהירות הרגשית הזו להתפתח?

ראובן
    07/11/2018

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הידיעה שאף פעם לא נעשן

שחף אשכנזי
    08/11/2018

המקום שחותרים אליו הוא ידיעה פנימית שסיגריה היא לא אופציה. עם ההפסקה היא מדויקת רגשית, אז תוך שבוע מרגישים כבר בטריטוריה חדשה מבחינת היחס למציאות ורגיעה פנימית. הידיעה שאף פעם לא נעשן מתגבשת באופן אישי. אני הפסקתי לעשן ב 28.07.2007. ב 31.07.2007 ידעתי שזה לתמיד. זה היה ביום ההולדת שלי.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מזה הפסקה מדויקת רגשית?

ראובן
    08/11/2018

או קי.

אני יודע שאני צריך להפסיק לעשן. זה ברור, מובן, מוכר וידוע.

אז אתה אומר שההפסקה צריכה להיות "מדויקת רגשית" והיא צריכה להתגבש "באופן אישי".

אז, איך מישהו יכול לדייק בשבילי את ההרגשה הרגשית שיש לי, ואיך הוא יכול לעזור לי לגבש אותה בדרך האישית שמתאימה לי?

כי אם תוכל לענות על זה, אולי יגיע גואל, או גומל לציון.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פתרון, מותאם אישית, להפסקת לעישון

שחף אשכנזי
    08/11/2018

אני כאן כמובן, כדי לדייק את זה ולפתור את זה, בדיוק באופן שתיארתי. אתה מוזמן לפנות אליי.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איפה אתה בדיוק?

ראובן
    09/11/2018

תראה, לחצתי לראות עליך מידע.
    הבנתי שזו השיטה שאתה מציע - "גמילה מסיגריות באמצעות מוזיקה, לוגיקה וטכנולוגיית מציאות מדומה."

יש לך אינפורמציה על השיטה הזו?

אתר שמסביר במה מדובר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בתחתית כל הודעה יש אפשרות לפניה ישירה לקביעת תור.

שחף אשכנזי
    11/11/2018

תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו