פורום אף אוזן גרון - יש לך שאלה?

שומעים אותי? לא? פורום אף אוזן גרון הוא המקום בשבילכם! פורום אף אוזן גרון יענה על: כאב אוזניים, צרידות, הוצאת שקדים, ניתוח כפתורים, בעיות שמיעה, סינוסיטיס, בדיקת שמיעה, דלקת אוזניים, מחיצות האף, גודש באף, נזלת, , שיעול כרוני ועוד

מנהלי הפורום

מאיר ורמן
053-4877814
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חבר שלי כל הזמן חולה
    דניאל
    12/08/2018

חבר שלי חולה כל שבועיים, שלושה, במשהו אחר. כאבי גרון, חום, צינון, חולשה כללית ועוד. כשעשינו בדיקות כוללות (בערך 5 פעמים) הן יצאו טובות ואפילו טובות מאוד. מה אפשר לעשות? שנינו מאוד מתוסכלים מהמצב ונשמח לעזרה מקצועית כלשהי. ניסינו לפנות לרפואה אלטרנטיבית אבל זה לא כל כך עזר.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    מאיר ורמן - 053-4877814

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תחושת לחץ בתוך האוזן
    אבישי
    09/08/2018

יש לי תחושת לחץ בתוך האוזן, לא אוזן סתומה. טיפות לא עוזרות. ממה זה יכול להיגרם?

מאיר ורמן - 053-4877814

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דימומים מהאף שהולכים וחוזרים
    מירי
    15/07/2018

איך מטפלים בדימומים חוזרים מהאף?

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• טיסה בזמן החלמה מסינוסיטיס
    אייל
    12/07/2018

יש דרך להקל על הלחץ שבטח יהיה?

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מניעת דלקות גרון חוזרות
    אושרי
    10/07/2018

יש דרך למנוע דלקות גרון שחוזרות שוב ושוב?

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאב אוזניים ללא דלקת
    עומר
    05/07/2018

סובל מכאב אוזניים, אין דלקת. איזה עוד סיבות יכולות לגרום לזה?

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אוזן סתומה זמן רב
    דביר
    28/06/2018

שלום,
    אני בן 38.
    כבר שבוע שהאוזניים שלי סתומות(בעיקר אוזן ימין),הייתי אצל א.א.ג והוא אמר שאינו רואה שעווה וכנראה שיש נוזל בפנים(אמרתי לו שהייתי מנוזל)הרופא נתן לי כדורים בשם קלארינז ואמר שזה יכול לקחת מספר שבועות,שאלתי אם צריך בדיקת שמיעה ואמר שכרגע אין טעם,אחרי שהאוזן תשתחרר יהיה כדאי לעשות.
    לאחר מספר ימים פניתי לא.א.ג נוסף שגם הוא לא ראה שום דבר אבל הפנה אותי לעשות בדיקת שמיעה דחופה.
    1. האם לדעתכם נדרשת בדיקת שמיעה לפני שהואזן השתחררה? או להמתין עם הבדיקה?
    2.האם הגיוני שיקח מספר שבועות עד שהואזן תשתחרר?לא יכול להיגרם נזק לאוזן בזמן הזה?קצת מלחיץ כי אולי יכולה להתפתח דלקת
    3. הרופא א.א.ג השני שהייתי אצלו אמר שזה יכול להיות גם וירוס, יש דרך לבדוק זאת?(בדיקות דם)
    4. אחרי כמה זמן שזה לא משתחרר אני צריך להתחיל לדאוג?
    תודה,

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אוזן סתומה כבר כמה שבועות
    ורדה
    28/06/2018

האוזן שלי סתומה כבר כמה שבועות, הביאו לי טיפות להמסת שעווה אבל זה לא עוזר. אני חיה באקווריום

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דם והפשרות נוזל מהאוזן
    מורן
    13/06/2018

שמי מורן בת 30 אם 3 יש לי במשך שלוש שנים דם והפשרות נוזל מהאוזן לאחר שהלכתי לבדיקת רופא עור הפנה אותי מיידי לרופא ממומחה לאוזניים שם הפנה אותי לבית החולים עשלו לי דגחמה מהאוזן כי יצא לי בפרקסת עיגולים ויצא בבדיקה שזה מנגיומה לאחר הניתור הפנו אותי לטיפול בלייזר בבית חולים השרון אבל יש לי בתוך התעלה נםיחות וגם כאבים וגם עכשיו הלכתי למיון ואצר שיש לי דלקת בבלוטות הלינפה אגרון האוזן הכל מסביב עד הלחי כואב הרוזן שלי נפוחה אני רוצה לעשות סיטי ומישהו שיפתוח לי את בעיות האוזן אני שומעת שהשמיע ירשה ואני מרגישה לפעמים שהרוזן חמה ולא שומעת ממנה וגן מקרינה לאוזן השניה כאב הם אומרים שבפנים הכל בסדר אז איך כל הזמן יש לי בעיות רפיות שאין באפשרותי לעבוד שבוע שלם בלי רופא אני חייבת עזרה בבקשה

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דלקת גרון חוזרת עם משטח שלילי
    מומ
    10/06/2018

בשלושת החודשים האחרונים סבלתי פעמיים מדלקת גרון שכללה תפליט לבן על השקדים וחום גבוהה. פעמיים תרבית יצאה שלילית, אך בדיקות דם הראו כי מדובר בזיהום חיידקי ולא נגיפי וקיבלתי אנטיביוטיקה.
    היום, ארבעה ימים לאחר סיום אוגמנטין (10 ימים), הרגשתי עקצוץ קל בגרון וראיתי שיש מעט תפליט לבן על השקדים.
    הייתי אצל רופא אף אוזן גרון שאמר שהוא "לא מאמין בתרביות" ושזה חד משמעית סטרפטוקוקוס.

אשמח להכוונה. מה ניתן לעשות? אני כבר מאוד לחוצה מהנושא.

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• פוליפ על מיתרי הקול
    גולי
    07/06/2018

שלום, זה כבר כמה חודשים שמאוד צרודה. עשו לי בדי2ה והתגלה פוליפ על מיתרי הקול. הרופאה אמרה שצריך להסירו בניתוח הכולל זמן החלמה. אני זמרת ומפרנסת את משפחתי. בחודשיים הבאים יש לי הופעות שיהיה קשה לי לבטלן והביטול יגרום לי נזק כלכלי גדול. שתי שאלות:
    א. האם ניתן לתת טיפול מקומי לחודשיים הבאים על מנת שאוכל לשיר ולהופיע ואת הניתוח אעשה בסוף אוגוסט?
    ב. מהו זמן ההחלמה מניתוח כזה וכמה זמן לאחר הניתוח אוכל לחזור לשיר ולהופיע?
    תודה

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חשש לפגיעה תמידית השמיעה עקב רעש עוצמתי
    הפלמח 15
    07/06/2018

שלום לפני כ 13 יום ביליתי במועדון עם מוסיקה וריד בעוצמות מטורפות מאותו יום שיצאתי משם יש לי תחושה של לחצים ואטימות באוזניים רגישות לצלילים סטנדרטיים וטינטון שלא חולף ושמתחזק מתי שאני נחשף לרעש אני מאוד מודאג במיוחד שאני זמר בתחילת דרכו שעוד לא נחשף לרעש ומוסיקה בתדירות גבוהה. עברתי בדיקת שמיעה סטנדרטית שעברתי בקלות רבה ואחרי זה הגעתי לאף אוזן גרון שבחן אותי על סמך הבדיקת שמיעה ושלל סטרואידים שאלתי היא האם השמיעה שלי עתידה לחזור להיות תקינה ללא התסמינים הללו? ועד כמה סטרואידים אפקטיבים לבעיה שלי למרות שעברתי בדיקת שמיעה סטנדרטית אבל אני מרגיש חוסר תקינות אצלי באוזן הפנימית בשתי האוזניים והבנתי שאם צריך סטרואידים אז חשוב שיהיה כמה שיותר מוקדם ןקרוב לאירוע תודה

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאב באוזן ימין אחרי תאונת דרכים
    בטי דאוי
    05/06/2018

אני אחרי תאונת דרכים מזה חצי שנה. מדי פעם יש לי התקיפי כאב אוזן ימין, אשר משתקים אותי ואת הפעילות. הייתי אצל רופא א.א.ג. שאמר שאין לי כלום ! ההתקפים חזקים מאוד, אני בוכה מרוב כאב. השבוע שוב הייתי אצל רופא במוקד לילה. אין כלום. הם זה תסמונת העצב המשולש? שום טיפול לא עוזר. לציין שכן היו לי כאבי שיניים והיה לי טיפול שורש. תודה

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שמיעה של זמזמום תמידי
    איתי
    05/06/2018

כבר כמה ימים יש לי זמזום תמידי באוזניים... ממה זה נגרם? יכול לעבור מעצמו?

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• סטרפטקוק לא A במשטח גרון
    מירב
    03/06/2018

שלום,
    לפני כשלושה שבועות, בעקבות חולשה וכאב גרון, ביצעתי משטח שחזר חיובי לסטרפטקוק לא A. לקחתי 7 ימים של אנטיביוטיקה (דלאצין כיוון שאני אלרגית לפניצילין). לפני 3 ימים, בעקבות עליית חום ביצעתי שוב משטח גרון ושוב אותה תוצאה. חשוב לציין כי החום עבר לאחר יום אחד וכעת יש כאב גרון חלש. האם עליי ליטול אנטיביוטיקה פעם נוספת? האם יתכן כי החיידק פשוט מצוי אצלי בגרון כל הזמן ללא קשר?

מאיר ורמן - 053-4877814

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה