פורום אף אוזן גרון - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו צרידות, הוצאת שקדים, ניתוח כפתורים, בעיות שמיעה, סינוסיטיס, בדיקת שמיעה, דלקת אוזניים, מחיצות האף, גודש באף, נזלת, צפצופים באוזניים, טנטון, בדיקות שמיעה, שיעול כרוני ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פגיעה בשמיעה בעקבות רעש חזק
    אורח
    22/10/2021

לפני חודשיים התקינו אצלי מזגן. טכנאי מזגנים פתח בלון גז ליד האוזן השמאלית שלי וגרם לפיצוץ אדיר. מאז השמיעה שלי באוזן הזאת אינה תקינה. הקולות צורמים יש צלצול כשאני שוחה והראש מתחת למים. טרם בוצעה בדיקת שמיעה. האם לדעתך מדובר בנזק קבוע. תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    פגיעה בשמיעה בעקבות רעש חזק

הוספת תגובה

תמונה

• נימול חצי פנים ומלאות בסינוסים
    שרה
    21/10/2021

שלום רב
    אודה לעזרה אני מיואשת ממש. בת 37.
    כבר למעלה משלושה חודשים, נזלת אחורית כל היום, מלאות בסינוסים, אוזניים סתומות לגמרי. (אני לא מצוננת אין נזלת באף). נפיחות בלוטת צוואר רק בצד ימין, כואבת ומוגדלת לסירוגין. בבדיקת מצלמה באף הרופאה ראתה שהסינוס מלא בהפרשות. מעולם לא סבלתי מזה בעבר. גם בסיטי ראו נוזל וסטייה במחיצת האף. הרופאה אמרה שאין דלקת.
    אני כאובה מאד. נתנו לי טלפסט ואבאמיס. כבר חודשיים ועוזר בקושי.
    בשבוע אחרון, כאב בהחמרה, מטופלת באוגמנטין ורוקסט פלוס, והכאב ממשיך להחמיר. נרדם לי בהדרגה חצי פנים בצד הכואב. ואני מרגישה בצקת בלחיים.
    בבדיקה במיון לא ראו ממצא נוירולוגי ובדיקה כללית של אאג תקינה.
    הפנים עדיין רדומות (לא שיתוק. מזיזה מדברת אבל אין תחושה ומדי פעם נימול בלשון, בשפתיים בסנטר. במגע אין תחושה)
    ודקירות חדות לאוזן, לרכה, לגרון.
    שמתי עכשיו כרוב על האוזניים וזה מעט מרגיע. ניסיתי לפתוח את האוזניים הסתומות, לא מצליחה (כבר כמה חודשים)
    מתחננת לעצה. עזרה. מה שאפשר.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    נימול חצי פנים ומלאות בסינוסים

הוספת תגובה

תמונה

• קול ילדותי שלא משתנה בת 31
    אנונימית
    14/10/2021

שלום רב,
    אני בת 31 וכבר מצעירותי ראיתי שהקול שלי נשאר נורא ילדותי(טון גבוה) עד היום חשבתי שפשוט אני צריכה לחיות עם זה ולפתע נחשפתי שיש אפשרויות כמו קלינאית תקשורת וכו לאימון בקול ושינוי הטון. זה נורא מפריע לי באורח חיים במיוחד בטלפונים חשובים שפשוט כל הזמן מופתעים שאני מציינת את גילי.. זה מפריע במקומות עבודה ועוד.
    ברצוני לדעת במידה ואתחיל עכשיו טיפולים עם קלינאית תקשורת האם יש תקווה לאיזון הקול? או שגיל 31 זה מאוחר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    קול ילדותי שלא משתנה בת 31

הוספת תגובה

תמונה

• ציסטה תירוגלוסלית מזוהמת או עם דלקת
    נועה
    11/10/2021

ש לי ציסטה תירוגלוסלית שכרגע עם זיהום/דלקת. איזה סוג אנטיביוטיקה אפשר לקחת כדי להקל על הנפיחות והכאב? הרופא נתן אוגמנטין אבל גודל הכדור הוא עצום אפילו בחצייה ל 2 אני מתקשה מאוד לבלוע אותו. תודה רבה.

הוספת תגובה

תמונה

• איזו אנטיביוטיקה לתת לאחר ניתוח
    נעמה גולד
    06/10/2021

הבן (בן 22) אחרי ניתוח כלסטאטומה(לפני 3 חודשים) -נכנס לניתוח עם דלקת -קיבל FORTUM לחודשיים - אחרי חודש חזרה הדלקת (או שפשוט נשארה) מדובר על אותו חיידק
    אני מצרפת את בדיקת התרבית - בו יש 2 חיידקים - איזו אנטיביוטיקה רצוי לתת לדעתך?

הוספת תגובה

תמונה

• מתיחת צוואר עצמית חזקה מאוד
    ניב
    03/10/2021

גירוד בפנים הצוואר גרם לי מקודם למתוח את האזור הפנימי של הצוואר ממש מתחת לסנטר עד כדי תחושת כאב ושעוד שנייה "נקרע" משהו בפנים. אחרי זה קראתי קצת באינטרנט שמתיחה עלולה לגרום carotid dissection ואני מפחד שאולי גרמתי לקרע בפנים הקרוטיד. האם יש סיבה לחשוש? תודה

הוספת תגובה

תמונה

• גלקת בגתות האף ושטיפות לסינוסים
    Alin Levi
    30/09/2021

אף אחד לא עונה לי

הוספת תגובה

תמונה

• גלקת בגתות האף ושטיפות לסינוסים
    אלין
    27/09/2021

יש לי דלקת בגתות האף עם פגחעה ברירית ופצעיים פנימים לאחר אנטיביוטיקה הרופא המצליץ על שטיפות flo אבל להוסיף לתוכן 5 טיפות סבון ג'ונסון ביבי האם זה נכון למה המטרה של הסבון?

הוספת תגובה

תמונה

• אי טיפול בקשיי שמיעה יכול לנוון את עצב השמיעה
    טלי
    18/09/2021

שלום
    האם אי טיפול בקשיי שמיעה מסיביות טבעיות (גיל מבוגר) יכול לנוון את עצב השמיעה, בנוסף לקושי הטבעי שהולך וגובר?

תודה טלי

הוספת תגובה

תמונה

• איבוד שיווי משקל וסחרורים במשך חודש
    שלומי
    10/09/2021

הי בן 50 ללא מחלות רקע ,לא משתמש בתרופות. לפתע יום בהיר אני חש כבר במשך חודש מין סחרור
    ,לא סחרחורת סיבובית,אלה בכול תזוזה של הראש כשאני מכופף אותו ומרים מעלה הכול נע ונד כמו סחרחורת של תזזיות. ובהליכה שהראש זז זה גם קורה,
    אם אני לא מזיז את הראש ועושה תנועות איטיות ישנה הקלה , בבדיקה
    א.א.ג אובחן שאין בעיה של קריסטלים , ובדיקת נוירולוג לא מצא דבר .הסחרור קבוע ללא הקלה,
    מה לעשות?

הוספת תגובה

תמונה

• סחרחורות + בדיקת mri ואבחנת ציסטה רטנציה קטנה
    דני
    09/09/2021

בבדיקת mri עקב סחרחורות
    ההבחנה היא - ציסטת רטנציה קטנה בסינוס מקסילרי מימין.
    מוקד ציסטי זעיר בקיר האחורי של הנזופרינקס בקוטר של כ-4 מ"מ.
    קשריות לימפה קטנות בבלוטות הפרוטיס דו"צ ובעורף.
    גרנולציות ארכנואיד אברנטיות מתבלטות לעצם האוקסיפיטלית דו"צ
    שינויים ניווניים בעמוד שדרה צווארי עם היצרות התעלה הצווארית בגובה -4 C3

הוספת תגובה

תמונה

• התמחות בתסמונת התבקעות התעלה העליונה
    רועי
    09/09/2021

הי חברים,
    רציתי לדעת אם מישהו מכם מכיר גוף בארץ שמתחמה בתסמונת התבקעות התעלה העליונה. הגעתי כבר לשני רופאים שלא הכירו את התסמונת ולא ידעו איך להמשיך. מגוחח.

תודה!

הוספת תגובה

תמונה

• .בעיות בליעה בגלל חוסר רוק מצד ימין מתחת לאוזן אי נוחות מתיחה
    קלרה
    07/09/2021

שלום לדר יש לי הפרעה מתחת לאוזן מקדימה ןממשיך לגרון בבליעה כאילו האזור רדום תפוס עלי לציין שאין לי רוק וכל הפה יבש כואב יש טעם מר כל הזמן בפה הלשון כואבת הגרון חונק יש ליחה שנדבקת מתקשה לנשום בגלל זה ויש לי גם אף מלא כל הזמן ממש נחנקת מהיובש גם בעין גם באף גם בפה בכל מקום בכל הגוף יש הפרעה בבליעה בצד ימין איפה שמפריע נמתח כל האזור רדום זה א.א.ג מטפל?

הוספת תגובה

תמונה

• כמה דברים בצד השמאלי של הגרון
    רועי
    06/09/2021

שלום רב. בשנה האחרונה הופיעו לי כמה דברים בצד השמאלי של הגרון ואני לא אם קיים קשר או שזה מקריות.
    קודם כל הופיעו לי מידי פעם נקודות לבנות על השקד השמאלי עם תחושה של משהו "תקוע" בגרון שחלפו וחזרו מידי פעם מלבד נקודה אחת שנשארה עד היום ללא הפרעה.
    לאחר כמה זמן שמתי לב לבליטה חיצונית באותו הצד של הגרון וביצעתי us שיצא תקין ורשום לי בלוטת לימפה 9 מ"מ תגובתית. אני לא יודע אם הבליטה תמיד הייתה שם אך עכשיו היא לא עוברת כבר יותר משנה. בשבוע האחרון התחלתי להרגיש שוב את הגרון כואב בצד הזה ומצאתי דם בליחה בכל פעם שאני יורק (ללא שיעול) עם תחושה כללית של תחושה בגוף שבאה וחולפת כמה חודשים.
    הייתי רוצה לדעת אם יש קשר ומה זה יכול להיות.
    הייתי כמה פעמים אצל רופאים בנוגע לנקודות הלבנות בכל פעם שחזרו אך אמרו לי שזה תקין.
    תודה מראש

הוספת תגובה

תמונה

• קושי לנשום ליחה נדבקת לגרון
    יעל
    03/09/2021

שלום לדר מתקשה לנשום ליחה נדבקת לי לגרון גם האוכל נדבק תרופות סותריי חומצה לא עוזרות ממש מתקשה לנשום גם האף יבש ומלא מה ניתן לעשות כולי מיובשת יש בעיות עיכול כמו כן יש משיכה מאזן ימין לכוון הגרון מפריע בבליעה מה זה יהול להיות?

הוספת תגובה

תמונה