פורום אחרי לידה - יש לך שאלה?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עיסוי
    עדי
    16/01/2013

היי
    ילדתי לפני חודש בלידה רגילה
    רציתי לדעת אם אפשר לעשות עיסוי
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    עיסוי

הוספת תגובה

תמונה

• עיסוי - תגובה

עינת אהרן
    17/01/2013

עדי מזל טוב
    אין כל מניעה לעשות עיסוי להיפך תהני ותשתחררי.
    חשוב לעדכן את המטפל במצבך וכן אם את מניקה.

ימים טובים
    עינת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בית עם חתול
    אדווה
    09/01/2013

שאלה לי, האם הייתם מביאים תינוקת בת חודשיים לבית עם חתול או נמנעים מכך?

לקביעת תור
    סגירה
    בית עם חתול

הוספת תגובה

תמונה

• בית עם חתול - תגובה

ענבר אופק
    09/01/2013

איך זה מרגיש לך? זה מה שחשוב!
    באתר animal תוכלי למצוא כתבה של וטרינר שמסביר איך
    להרגיל את בעל החיים לשינוי המשפחתי.
    שם הכתבה: "איך מכינים את חיית המחמד שלכם לבואו של תינוק למשפחה"
    בהצלחה :-)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• וסת אחרי לידה
    מימי
    02/01/2013

שלום,
    ילדתי לפני כחודש .
    אני לא מניקה ולקחתי כדורים לייבוש החלב מיד אחרי הלידה.
    בשבוע שעבר הדימום של אחרי הלידה נחלש וכמעט טלא היה במשך 3 ימים היו רק הפרשות חומות.
    בשבת האחרונה פתאום התחיל שוב דימום ממש מסיבי כמו של מחזור.
    האם יכול להיות שמדובר בקבלת ווסת לאחר כ-4 שבועות מהלידה?
    או שמא מדובר עדיין בדימום של אחרי הלידה?...
    כמו כן - במידה ומדובר בוסת מתי צפוי להיות ביוץ נוסף ?

לקביעת תור
    סגירה
    וסת אחרי לידה

הוספת תגובה

תמונה

• וסת אחרי לידה - תגובה

ענבר אופק
    02/01/2013

ביוץ מגיע בגדול ביום ה14 למחזור
    כאשר מתחילים לספור מהיום הראשון של הווסת
    אני ממליצה לך בחום להיבדק אצל רופא/ת הנשים שלך
    לרוב קובעים סביב 6 שבועות מהלידה ולברר א.האםהרחם חזרה למקומה ב. רצפת אגן לבקש טופס 17 לפיזותרפיסטית ריצפת אגן לראות שלא ניזוקה ובמידה וכן לקבל תרגילים לחיזוקה-שיטת פאולה מעולה!
    ימים נפלאים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נשירת שיער שלא פוסקת- אחרי לידה
    דפנה
    30/12/2012

אני חמישה חודשים אחרי לידה, ובשבועיים האחרונים אני מרגישה שהשערות פשוט נופלות לי מהראש. אתמול לקחתי מטאטא ואספתי שערות מכל פינה, אם מישהו היה נכנס היה בטוח שאני מגדלת עשרה חתולים על הראש.
    בקיצור.. אני די בסטרס במיוחד שאני לוקחת אבץ עוד מלפני חודש שכביכול אמור לעשות את העבודה ולמנוע את הנשירה.

האם יש עוד דרכים חוץ מלטאטא כל היום? אולי איזה שמן לשיער? תרופת סבתא?משהו...

הוספת תגובה

תמונה

• אני אחרי שנה

ענבל
    01/01/2013

ועדיין נושר לי השיער...הרופא אמר שאין כל כך מה לעשות עם זה...זה חלק מהעניין לצערנו..לגבי הטאטוא היומיומי אני פתרתי את זה על ידי קניית אקווקס (שואב רובוטי), ממש עושה את העבודה. לגבי כל השמנים למינהם אני בספק עם זה יעזור לך אבל תנסי אולי שמן מרוקאי אמרו לי שזה מועיל...בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נשירת שיער שלא פוסקת- אחרי לידה - תגובה

עינת אהרן
    02/01/2013

יערה,
    אני לא יודעת אם זה מנחה אבל לפעמים - צרת רבים חצי נחמה....
    כולן עוברות את הנשירה הזו אחרי לידה.
    הנשירה קשורה לשינויים ההורמונליים שהגוף עובר. במהלך ההריון יש שיעור יתר ואז רואים את קו השער על הבטן וכדומה ואחרי הלידה יש נשירה.
    כל עוד את רואה גם צמיחה אין מה לחשוש זה חולף. בד"כ רואים הקלה משמעותית כשמסימים הנקה ואז הגוף מתחיל להתיצב הורמונלית.
    אני לא מכירה תרופות פלא, סבתא ואחרות רק סבלנות והודיה על התינוק המדהים שזכית לו, זה מקל...

ימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שיערות על האוזניים
    יוליה
    27/12/2012

נולדה לי תינוקת מקסימה במזל טוב
    שמתי לב שיש לה שיערות על תנוכי האוזניים והגב. זה נושר? זה מעיד על שיעור יתר בעתיד?

לקביעת תור
    סגירה
    שיערות על האוזניים

הוספת תגובה

תמונה

• שיערות על האוזניים - תגובה

עינת אהרן
    30/12/2012

יוליה הרבה מזל טוב,
    אל תדאגי הפלומה יורדת עם הזמן.
    השערות הקטנות לא מעידות על כלום, הם מעטפת שיש לרב התינוקות ברחם והן נושרות.

תהני ממנה וימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מהי התופעה?
    סיון
    02/12/2012

שלום, אני אחרי לידה ראשונה בתאריך 3/11 ויש לי בנוסף לתפרים וטחורים תופעה שהחלה מסוף ההריון של גרד מטריד באיזור הישבנים עצמם וגם בפי הטבעת(יש גירוי גם בזמן יציאה) וגם באיזור הנרתיק. אובחנה אצלי קנדידה בנרתיק שלא עוברת כבר מלפני ההריון למרות הטיפולים רק שזה מופיע באיזור נרחב הרבה יותר.בתחילה היו שלפוחיות אדומות ומגרדות בין הישבנים ובשלב מסויים גם הופרשו לי נוזלים מהמקום (שעברו את הבגדים). נבדקתי אצל רופא עור בבי"ח שבו ילדתי והמליץ על הידרואגיסטן מה שלא ממש עזר וכרגע הגרד מטריד יותר באיזור הישבן ומפריע גם לטחורים. הוא המליצ על 10 ימי טיפול שלא הושלמו... כשהייתי אצל רופאת הנשים היא גם אמרה שזה פטריה. רופא עור נוסף אמר שזה פטריה בשם אינטרטיגו ונתן לי משחה טרידרם למשך 10 ימים +כדורים זילרג'י..וכאשר נבדקתי אצל רופאת נשים לעניין אחר היא טענה שאין פטריה אך ניתן להמשיך לטפל בטרידרם.לאחר שגם זה לא עזר מס' ימים פניתי לרופא עור אחר שאמר שלא ברור מה זה ונתן לי אולטראלן. כרגע אין שלפוחיות אך עדיין מאוד מגרד..המליצו לי למרוח טבעקוטן וגם את זה ניסיתי ועשה לי קצת הקלה באיזור הנרתיק..יצויין כי אובחן אצלי דלקת בדרכי השתן וטופלתי בהצלחה במוקסיפן. השאלה היא כיצד אפשר לדעת מהי התופעה? ולאיזה רופא ללכת? האם ניתן לקחת ביופסיה מהמקום ולדעת בוודאות מה זה ואיך לטפל? ובאם זה קנדידה,שמעתי שישכדורים שניתן לבלוע שלא נותנים בהריון שיכולים לטפל בזה ביעילות, זה נכון?
    בנוסף יש לי כאבים פנימיים באיזור הנרתיק ובאיזור השופכה (יציאת השתן) מרגישה דקירות מידיי פעם בעיקר אחרי ישיבה ממושכת..האם זה נורמלי חודש אחרי והאם צריך לטפל?
    ועוד דבר, מתי ניתן לשוב לקיים יחסים?
    תודה רבה ובשורות טובות :)

לקביעת תור
    סגירה
    מהי התופעה?

הוספת תגובה

תמונה

• העברת הודעה לפורום אחר

עינת אהרן
    03/12/2012

לקבלת תשובה רחבה ומקיפה, יש להציג הודעה זו בפורום: [a href='Forums/פורום_גניקולוגיה_רפואת_נשים' id=link]גניקולוגיה - רפואת נשים[/a].

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מהי התופעה? - תגובה

עינת אהרן
    03/12/2012

סיון שלום,
    ממה שאני קוראת את מאוד סובלת וליבי איתך.
    עם זאת היעוץ שאת צריכה הוא רפואי גרידא ולכן לא נוכל לעזור לך במסגרת פורום זה.
    העברתי את שאלתך לפורום רפואת גניקולוגיה ואני תקוה שהם יוכלו לתת לך מענה.

תרגישי טוב
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מהי התופעה? - תגובה

ענבר אופק
    03/12/2012

עינת היקרה הפנתה אותך לפורום גינקולוגיה
    ולי אישית היה מקרה דומה לשלך עם אישה שליוויתי
    ומה שסייע לה מאוד היה מוצרים טבעים
    שהכילו שמן עץ התה,לבנדר וקלנדולה להקלה וריפוי
    יש מוצר מדף ברשת בייבי טבע שנקרא סבון אנטיספטי וסטיטול
    שעוזר להקלה על טחורים ועל פטריות
    בנוסף רצוי לשנות תזונה כיוון שהקנדידה מאוד אוהבת סוכרים שנמצאים
    גם בעמילנים(תפוחי אדמה,פסטה,קמח לבן) וגם בסוכר המעובד.
    תרגישי טוב וחיזרי לעדכן בשלומך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סיוון שלום

הדס
    17/12/2012

צר לי לשמוע על סבלך, כאמור אחרי לידה יש כאב גדול של תפרים וטחורים ונשמע שאצלך זה לא נגמר בזה..
    בנוגע לקנדידה רק רוצה להוסיף על מה שכתבה לך פה המומחית - לגבי תזונה, כשלי היתה קנדידה ממש הקפדתי על דיאטה מאוד קפדנית במשך חצי שנה, ובנוסף לזה לקחתי כמוסות של שמן אורגנו פראי שיש לסולגאר שמטפלות בפיטריות ובקנדידה בפרט. (את יכולה לבדוק בגוגול את התכונות של שמן אורגנו פראי ותמצאי שהוא צמח מרפא בעל תכונות כשל אנטיביוטיקה ויעיל בטיפול בעוד מס' מחלות).
    מציעה לך לבדוק את הכיוון הזה אפילו אצל נטורופתית. כאמור, מנסיון שלי זה יכול לעזור לך!
    אני מאחלת לך קודם כל בריאות וגם מזל טוב ושתהני כל יום מהבייבי שלך :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש קשר בין
    עדי
    16/12/2012

המזון של האם להופעה של גזים אצל תינוק יונק? אם כן, ממה להימנע?

לקביעת תור
    סגירה
    האם יש קשר בין

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש קשר בין - תגובה

עינת אהרן
    16/12/2012

עדי שלום,
    עלול להיות קשר בין המזונות שהאמא צורכת לבין הגזים אצל התינוק, אבל, הגישה היום היא שקודם כל האמא תאכל. מאוד חשוב שאת תחזקי את הגוף שלך, תעזרי לו להתאושש מההריון והלידה וכך את גם תורמת לייצור החלב.
    יש אין ספור מיקרים שבהם אמהות מגיעות לאכול את המינימום שבמינימום כדי לנסות להקל על התינוק וזה עדין לא עוזר.
    צריך לזכור, מערכת העיכול של התינוק לא בשלה ולכן הוא סובל מגזים.
    יש לא מעט דרכים מצויינות להקל ולעזור והם לא דרך צריכת המזון שלך בינהן - מנשא, עיסוי, תנועתיות ועוד.
    אם אחרי שנסית את אלו התינוק שלך ימשיך לסבול אפשר לבדוק מה את אוכלת שאולי מכביד עליו. את יכולה בינתיים לבחון עם עצמך מה יוצר אצלך גזים ולנסות להבין האם אולי זה עושה גם לו.

בכל מקרה לא לדאוג זה עובר!
    בריאות
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום רב,
    שירן
    01/11/2012

רציתי לשאול האם מותר לאכול פירות הדר לאחר לידה? אני מניקה
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    שלום רב,

הוספת תגובה

תמונה

• שלום רב, - תגובה

עינת אהרן
    06/12/2012

מורן מזל טוב,
    הנטיה היא לומר לאכול הכל הכל במהלך הנקה, אבל, מנסיוני פירות הדר הם אחד מהמזונות שעושים הכי הרבה מאוד גזים אצל הקטנטנים אז בזהירות רבה.

ימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום רב, - תגובה

עינת אהרן
    16/12/2012

שירן שלום,

פירות הדר עלולים ליצור הרבה גזים אצל התינוק אז מהבחינה הזו כדאי לבחון אם התינוק שלך מגיב לזה או לא. אם הוא לא מגיב תאכלי ותהני!

אם תקריאי את התשובה הקודמת שלי תוכלי ללמוד על מספר דרכים להקלה על גזים שאינם קשורים לצריכת המזון שלך.

עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תינוקת פוזלת
    זוהר
    15/11/2012

שמתי לב שהתינוקת שלי שנולדה לפני מס' ימים פוזלת, במיוחד כשהיא מסתכלת על חפצים קרובים? זה סיבה לדאגה? זה יכול להישאר לתמיד?

לקביעת תור
    סגירה
    תינוקת פוזלת

הוספת תגובה

תמונה

• תינוקות פוזלות

מורן83
    06/12/2012

הי, לגבי העניין של הפזילה. מה שקורה אצל תינוקות הוא שהפנים שלהן קטנות ולכן העיניים מאוד מקורבות לאף ולכן נדמה להורים שתינוק שלהם פוזל. הדבר הזה יסתדר עד גיל שנה ולפעמים אף מוקדם יותר. ככב שאין מה לדאוג! תהני...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תינוקת פוזלת - תגובה

עינת אהרן
    06/12/2012

זוהר שלום,
    מה שאת מתארת הוא מאוד נורמלי ובד"כ מסתדר לבד בלי שתשימי לב...
    לתינוקות בגיל הזה מאוד קשה למרכז את המבט ולכן לעיתים זה נראה כפזילה.
    אל דאגה.

ימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נשירת שיער אחרי לידה
    אורנית
    01/12/2012

שלום רב,
    כבר מספר שנים שסבלתי מנשירת שיער ושום טיפול לא עזר.
    כבר בחודש השני להיריון הבחנתי בשיפור משמעותי בנשירת השיער, ממשש בגדר פלא.
    כל ההיריון וגם לאחר הלידה לא נשר לי שיער.
    היום, ארבעה וחצי חודשים לאחר הלידה, אני מבחינה שהנשירה מתחילה לחזור.
    שאלתי היא, מה יכול היה לגרום לעצירת הנשירה במהלך ההיריון? מלבד הורמונים...?

לקביעת תור
    סגירה
    נשירת שיער אחרי לידה

הוספת תגובה

תמונה

• נשירת שיער אחרי לידה - תגובה

עינת אהרן
    02/12/2012

אורנית שלום,
    עלית על זה, ההורמונים, הורמונים, הורמונים - הם האחראים לנשירה של השיער או עצירה בנשירה.
    חשוב שתדעי שמה שאת עוברת הוא טבעי, קרי עצירה במהלך ההריון ונשירה מוגברת לאחריו. שוב זה תלוי שינוי הורמונלי.
    אם את מניקה אז יש שינויים הורמונליים בגוף כל הזמן ולכן ייקח זמן עד שהנשירה תפיק.
    אני יודעת שיש נשים שנוטלת תוספי תזונה למינהם, שווה להתייעץ ולבדוק מה עוזר.

כל טוב
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לקיחת ביוטין בעת הנקה
    עידית
    30/11/2012

הי.

אני לא יודעת אם אני בפורום הנכון אך אני אנסה.
    יש לי נשירת שיער איומה אחרי הלידה והמליצו לי לקחת ביוטין של סולגר.
    האם מותר בזמן ההנקה לקחת את תוסף המזון הנ"ל ?
    הרוקח אמר לי שכן אבל אני לא כל כך בטוחה שהוא יודע מה הוא אומר :)

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    לקיחת ביוטין בעת הנקה

הוספת תגובה

תמונה

• לקיחת ביוטין בעת הנקה - תגובה

עינת אהרן
    02/12/2012

עידית בוקר טוב,
    הדרך הבטוחה ביותר לדעת אם מותר לקחת ביוטין או לא בזמן הנקה הוא להתקשר לשרות לקוחות של סולגאר ולבדוק.

ימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דילמה..
    תמר
    25/11/2012

שלום ותודה מראש על העזרה.
    לפני ארבעה חודשים ילדתי את ילדתי המקסימה.לאחר חופשת הלידה המצויינת בחוק התפטרתי ממקום עבודתי היות והייתי בתפקיד בכיר מאוד שכמובן דרש שעות עבודה מרובות ומאומצות.הדילמה העיקרית שעומדת בפניי היום היא שאני אשת קריירה ומאוד אוהבת להיות עסוקה ונחוצה במשך כל היום ולאחרונה איני מוצאת את עצמי.אני רוב היום לבד עם ביתי בבית היות ובעלי עובד עד מאוחר מאוד כל יום,הרכב נמצא איתו,חורף בחוץ ורוב חברותי הן רווקות אשר עובדות רוב שעות היום(החיים במרכז לא פשוטים...)ואני מוצאת את עצמי חסרת מעש למרות שאני משתדלת לקיים א סדר יום עדיין השעימום מתסכל אותי....הדילמה היא האם לצאת לעבוד והשאיר את הנסיכה שלי במעון(שעדיין לא מצאתי כי מסתבר שרובם מלאים)או להישאר איתה בבית היות והיא באמת עדיין קטנה וחורף וכו....אני כ"כ מתוסכלת ובאמת שקשה לי להסתגל למצב החדש הזה שעד לא מזמן היה הנאה גדולה ורק בזמן האחרון התחילה תחושה של בדידות מעיקה.ניסתי למצוא בסביבבת המגורים שלי חוגים היות ואני בלי רכב אבל לא נפתח כאן שום חוג לפחות לא בקרוב.אשמח לשמוע עצות תודה וישר כח.

לקביעת תור
    סגירה
    דילמה..

הוספת תגובה

תמונה

• דילמה.. - תגובה

עינת אהרן
    27/11/2012

תמר שלום,
    אכן דילמה...
    אני לא יכולה לתת לך את התשובה מה נכון או לא נכון לעשות. אם לחזור לעבודה כן או לא. יש פה כל כך הרבה משתנים לכאן ולכאן, אם בהיבט הכלכלי, החברתי, האישי. אלו שיקולים שרק את יכולה להעלות עם עצמך ואולי עם בן זוגך ולחשוב יחד מה הכי מתאים.
    ללכת לקבוצה של אמהות ותינוקות נשמע רעיון נפלא, זו הזדמנות לחלוק, להכיר ולצאת מהבית. אם תגידי לי איפה את גרה אשמח לנסות לעזור לך למצוא משהו מתאים בקרבת מקום.
    אני יכולה להבטיח לך שהדילמה שאת מתמודדת איתה כעת מוכרת כ"כ ואני חווה אותה עם המון אמהות נוספות. לא פשוט להשאיר תינוקת כל-כך קטנה וגם לא פשוט לוותר על החיים העצמאים הבוגרים.
    אולי שווה לך לשבת עם עצמך וממש להכין רשימה של יתרונות וחסרונות של כל אחד מהפתרונות ולבדוק עם עצמך עמוק עמוק בסופו של דבר מה נכון לעשות נכון להיום. ואל תשכחי מה שנכון עכשיו יכול להשתנות בכל רגע נתון שתחליטי שמשהו כבר לא מתאים לך.

בהצלחה ותמשיכי להנות מהקטנה
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לדילמה...

תמר
    28/11/2012

הי עינת תודה רבה על התשובה העניינית והחמה גם יחד.
    הכן זו החלטה לא פשוטה אך לאחר כל הלבטים החלטתי להישאר בבית עם הנסיכה עד פברואר(הרעיון של החסרונות מול היתרונות עבד לי טוב)
    הבדידות עדיין קיימת למרות המפגשים פה ושם עם חברות ,משפחה וכו.
    ובנוסף לכך אני גם מחפשת הכוונה בקשר להתפתחות של הנסיכה היות ואינה מוכנה בשום אופן לשכב על הבטן.העניין הוא שאני גרה ברמת גן וכמו שציינתי קודם לכן איני ניידת ואין שום חוג שמתחיל כרגע(בררתי מול כמה מדריכות שפרסמו באינטרנט וכמה מרכזים בסביבה)
    אשמח מאוד אם תוכלי לעזור לי למצוא חוג שכזה וגם חוג חברתי.
    זה ממש יכול לעזור לי וכמובן לנסיכה.
    תודה רבה רבה וישר כח.
    תמר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לדילמה... - תגובה

ענבר אופק
    29/11/2012

אהבתי את הרעיון של הטבלה זה ממש נכון לעשות
    ברגע שאנחנו מניחות את המילים שקשה לנו לבטא אנחנו
    קודם כל נותנות להן במה ואחר כך מצליחות להסתכל עליהן ולקבל את המשמעות של המילה..
    לגבי חוגים מצאתי קבוצה בפייסבוק של אמהות לתינוקות באזורך שם מפרסמים כל מני אטרקציות,חוגים,סדנאות ומפגשים חברתיים:
    אמהות לתינוקות ברמת גן וגבעתיים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לדילמה... - תגובה - תגובה

ענבר אופק
    29/11/2012

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לדילמה... - תגובה

עינת אהרן
    29/11/2012

תמר,
    אני שמחה שהגעת להחלטה עם עצמך. הנסיכה בדיוק בגיל שמתחיל הכיף - החיוכים, הצחוק, הפידבק, הרגעים שהם לא רק אוכל, פיפי, קקי ושינה ואני מאחלת לכן שתהנו מהזמן יחד.
    אני רואה שענבר מצאה לך פתרון מצוין למציאת הקבוצות והתמיכה שאת מבקשת.
    אם לא תמצאי דרך שם תגידי ואני אנסה לעזור בדרכים נוספות.

סופשבוע נפלא
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחזור
    סיון
    27/11/2012

שלום ,אני 3 שבועות אחרי לידה ולא מניקה (ייבשתי את החלב בכדורים) רציתי לדעת מתי אני אמורה לקבל את המחזור הראשון שלאחר הלידה? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    מחזור

הוספת תגובה

תמונה

• מחזור - תגובה

ענבר אופק
    29/11/2012

סביב 6,7 שבועות לאחר הלידה
    שימי לב במידה והסתיים הדימום לאחר הלידה
    אך לא הגיעה הווסת אין זה אומר שאין ביוץ..
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בייבי יוגה או עיסוי תינוקות
    תמי
    18/09/2012

היי, ברצוני לעשות קורס אחד עם התינוק שלי שהוא כיום בן שבועיים וחצי. מה מומלץ, בייבי יוגה? או עיסוי תינוקות? רק אוסיף ואומר שהוא סובל ממש מגזים וחסר מנוחה שעות רבות במהלך היום ואני ממש רוצה להקל עליו. שאלה נוספת, האם מומלץ לעשות את הקורס החל מגיל חודש?

הוספת תגובה

תמונה

• בייבי יוגה או עיסוי תינוקות - תגובה

ענבר אופק
    19/09/2012

כל אחת מה שמתאים לה
    את יכולה להתרשם משיעור בייבי יוגה ולראות איך משפיע על הגזים
    וגם משיעור עיסוי תינוקות ולהחליט
    המלצה חמה במידה ואת מניקה לקחת פרוביוטיקה עוזר מאוד להקלה על גזים אצל התינוק..
    ולגבי הגיל יש התייחסות של המטפלים והרוב מבקשים להגיע בגיל חודש.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בייבי יוגה או עיסוי תינוקות - תגובה - תגובה

עינת אהרן
    27/11/2012

תמי שלום,
    כמדריכת עיסוי תינוקות אני יכולה להגיד לך שעיסוי עוזר פלאים לכל מני תופעות של קטנטנים ולא רק גזים. וחוץ מזה שמדובר בכייף לא רגיל.
    מניסיוני קשה להחליט אחרי פעם אחת מה עוזר לגזים כי יש פה אלמנט של תרגול והתמדה ואין פתרון פלאים באף שיטה.
    בינתיים, עד שתחליטי גם מנשא עוזר המון, תנוחות אחיזה שונות, תנועתיות והרבה אהבה.

תהנו.
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הפרשות אחרי הלידה
    ravit222
    22/11/2012

ילדתי לפני כחודש בניתוח קיסרי
    יש לי מעט מאד דימום , השאלה שלי היא זה קצת רירי = האם זה בסדר?
    ויוצאים לי מידי פעם גושים קטנטנים בגודל של אפונה בערך האם גם זה בסדר?
    ושאלה נוספת הצואה שלי מאוד יבשה והיא יוצאת בחלקים קטנים אין לי עצירות אני שותה המון ורק מציינת שאני מניקה את הבן שלי הנקה מלאה. ההנקה קשורה לזה?
    יש לי תור לאולטרסאונד עוד שבועיים ואשמח לתשובה עד אז
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הפרשות אחרי הלידה

הוספת תגובה

תמונה

• הפרשות אחרי הלידה - תגובה

עינת אהרן
    27/11/2012

מזל טוב,
    על פניו כל מה שאת מתארת נשמע נורמלי לחלוטין, גם ענין ההפרשות וגם עניין הדימום.
    גם נושא הצואה נשמע נורמלי, עם זאת נסי לשתות יותר כדי לנסות ליצר צואה יבשה. לפעמים התופעה קשורה לחולשה של רצפת אגן.
    תמשיכי עם ההנקה כרגיל זה הכי טוב לשניכם.

תהני מהאמהות.
    ימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה