פורום אחרי לידה - יש לך שאלה?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שלום שלום
    קרן
    15/11/2012

אתן יודעות אולי כמה זמן אחרי הלידה ניתן לחזור ליטול גלולות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    שלום שלום

הוספת תגובה

תמונה

• שלום שלום - תגובה

ענבר אופק
    15/11/2012

ממליצה לך לפנות לרופא הנשים שלך
    בעיקרון יש בדיקת רופא 6 שבועות לאחר הלידה
    ואז אם הכל בסדר הרופא ממליץ על אמצעי מניעה שמתאים לך.בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העברת התינוק לבקבוק
    חן
    07/11/2012

היי
    אני מתלבטת אם לקנות את הבקבוק החדש של אוונט שמשלב הנקה. מישהי התנסתב בוץ ראיתי כתבות על זה אבל עדיין מתלבטת. אשמח לעזרה:

לקביעת תור
    סגירה
    העברת התינוק לבקבוק

הוספת תגובה

תמונה

• העברת התינוק לבקבוק - תגובה

ענבר אופק
    08/11/2012

רצוי להכיר לתינוק בקבוק סביב גיל חודש
    לאחר שההנקה התבססה והוא ניזון אך ורק ממנה
    את יכולה לתת למטפל נוסף בתינוק לתת לו את הבקבוק אפילו 20 cc
    של חלב שאוב רק בשביל ההכרות
    ובהמשך כמובן להרגל נוח יותר שישחרר אותך
    לגבי סוגי הבקבוקים קטונתי יש כל כך הרבה כתבות ואני יכולה להגיד לך
    שהייתי שמה בצד את כל הכתבות ומנסה מה שנוח לי הכי!
    אגב מנסיוני האישי קניתי את כל סוגי הבקבוקים כדי שבני יאכל ממשהו
    והבקבוק הכי פשוט היה ליגה בשבילו!
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התיבשות החלב - איטי מאוד האם תקין?
    דנית
    25/10/2012

שלום,
    ילדתי כבר בת שנה וחצי ושבועיים, והנקתי אותה מלידה ועד גיל בערך 8 חודשים.
    מגיל 8 חודשים אני לא מניקה יותר כלל (גם כשהנקתי בחודשיים האחרונים הנקתי רק בוקר וערב)...
    אני כמעט שנה שלא מניקה
    אבל עדין יש לי קצת חלב, לא שנוזל לי או משהו כזה אני בכלל לא מרגישה שיש לי
    אבל כשאני לוחצת על הפיטמה לבדוק אם התייבש אז יוצא לי חלב.
    מעולם לא לקחתי שום כדור לייבוש החלב פשוט סיימתי להניק בהדרגה עד שהנקתי אותה רק בוקר ולא היה לי הרבה אז הפסקתי להניק אותה
    ולא ראיתי צורך לקחת כדור לייבוש רציתי שהתייבש באופן טבעי.
    השאלה שלי האם זה נורמלי שעד עכשיו שאני לוחצת יוצא לי חלב??
    האם כדי ללכת לרופא נשים לבדוק את בעניין? או שמה זה תקין
    ואם כן עד מתי?? כמה זמן זה אמור להתייבש?

הוספת תגובה

תמונה

• התיבשות החלב - איטי מאוד האם תקין? - תגובה

עינת אהרן
    25/10/2012

דנית שלום,
    יכול להיות ייבוש איטי של החלב וממש אין צורך להשתמש בכדורים לייבוש.
    כל עוד זה לא מפריע לך נדמה שאין מה להלחץ או לחשוש.
    לגוף לוקח זמן להתאזן הורמונלית ולכן סביר שעוד יוצא מעט חלב.
    בכל מקרה אם את לא רגועה אף פעם לא מזיק להתייעץ עם רופא.

ימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים חצי שנה אחרי לידה
    חנה
    21/10/2012

שלום!
    אני 6 וחצי חודשים לאחר לידה. לידת וואקום עם הרבה מאוד תפרים.
    המקום עדיין כואב מאוד, במיוחד בקיום יחסים. מה גם שמדמם במידה מועטה מס' ימים אחרי (לא ברציפות). הייתי אצל רופאת נשים שלטענתה הכל בסדר, שהתפרים כבר מזמן הגלידו והכאב נובע מצלקות.
    מה יכולה להיות הסיבה וכיצד אוכל להקל ולשפר את המצב?
    האם יש רופאים מומלצים שמתמחים דווקא בנשים אחרי לידה? אשמח לשמוע! (חברת מכבי)
    בברכה.

לקביעת תור
    סגירה
    כאבים חצי שנה אחרי לידה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים חצי שנה אחרי לידה - תגובה

עינת אהרן
    21/10/2012

חנה,
    כל השאלות שאת מעלה יהיה נכון שרופא נשים מוסמך יענה עליהם לכן אני מעבירה את שאלתך לפורום המתאים.

הרבה בריאות
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העברת הודעה לפורום אחר

עינת אהרן
    21/10/2012

לקבלת תשובה רחבה ומקיפה, יש להציג הודעה זו בפורום: [a href='Forums/פורום_גניקולוגיה_רפואת_נשים' id=link]גניקולוגיה - רפואת נשים[/a].

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחזור אחרי לידה
    רונית
    21/10/2012

אני 7 וחצי שבועות אחרי לידה ראשונה ומניקה באופן מלא..קיבלתי מחזור אתמול..זה לא מוקדם מידי לקבל מחזור? חשבתי שהנקה גורמת למחזור לאחר...זה אומר שאני צריכה לקחת גלולולת למניעת הריון?

לקביעת תור
    סגירה
    מחזור אחרי לידה

הוספת תגובה

תמונה

• מחזור אחרי לידה - תגובה

עינת אהרן
    21/10/2012

רונית,
    כל אחת מגיבה באופן שונה ולכן מאוד יכול להיות שמדובר במחזור גם אם את מניקה מלא!

את בדיוק בפרק הזמן שיש ללכת להיבדק אצל רופא נשים אחרי לידה ובהזדמנות זו להתייעץ לגבי אמצעי מניעה.

ימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דימומים אחרי לידה
    יוליה
    21/10/2012

שלום לכן
    אני כשלושה וחצי שבועות אחרי לידה. לידה שניה רגילה עם וקום ותפרים לצערי...
    אחרי הלידה דיממתי שבועיים דימום שהלך ונחלש עד שנפסק לחלוטין חוץ מקצת הפרשות צהובות חומות. היום הופיע דם טרי כמו של מחזור אבל לא בכמות גדולה. האם ידוע לכן אם התופעה תקינה? האם מדובר במחזור? או בהמשך דיממים אחרי הלידה? \
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    דימומים אחרי לידה

הוספת תגובה

תמונה

• דימומים אחרי לידה - תגובה

ענבר אופק
    21/10/2012

דימום לאחר לידה יכול להיות כחודש ואפילו יותר
    כל אחת ואיך שהגוף שלה מגיב ללידה
    הדימום אמור להחלש ולשנות את הצבע
    אם הייתה לך הפסקה בדימום וכעת חזר לך יש מצב
    שזהו מחזור,שימי לב לתחושות נוספות שמלוות מחזור
    שאת רגילה להרגיש.
    ההנחיה של משכב לידה הינה ללכת להיבדק אצל רופא נשים
    לאחר 6 שבועות לראות שהרחם חזרה למקומה
    שיהיה בהצלחה ??

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דימומים אחרי לידה - תגובה

עינת אהרן
    21/10/2012

יוליה שלום,
    קשה לקבוע אם מדובר בהמשך התנקות של הרחם אחרי הלידה או במחזור בכל מקרה זה נורמלי שדימומים הולכים ובאים בפרק זמן כזה אחרי לידה כל עוד יש השתוללות הורמונלית.
    בכל מקרה שווה להתייעץ עם רופא נשים.

ימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חצי שנה אחרי
    טלי
    13/10/2012

הי, תינוקי החמוד בן כבר כמאת חצי שנה. הייתי איתו בבבית באמת בכיף גדול עד עכשיו. אני מרגישה שאני מתחילה לטפס על הקירות, במיוחד כי בעלי כל היום מחוץ לבית חוזר בשעות הערב המאוחרות (כשהתינוק כבר יישן) ועובד גם בימי שישי ולפעמים גם בשבתות.
    עכשיו התחלתי לקחת מטפלת לכחצי משרה, ממש בימים האחרונים.
    אני נתקלת בקשיים. לפני הלידה היה לי עסק קטן שהתפרנסתי ממנו יפה והיה עדיף בהרבה על עבודה כשכירה בתחום שלי. בגלל כל מיני דברים שלא קשורים לתינוק אני לא יכולה להמשיך עם אותו עסק. אני בדילמה האם להתחיל עסק חדש, דבר שדורש כוחות לא קטנים - יודעת מניסיון, או לחפש עבודה. ובינתיים החלטתי לא לוותר על החלומות שלי ולנסות עסק חדש. כי אני גם לא רוצה לעזוב כרגע את התינוק ולהיעלם לגמרי בתוך עבודה חדשה. בעלי מפרגן לכך. אך עם זאת כאמור זה לא פשוט, כל מי שהקים פעם עסק יודע כמה זה לא פשוט, וההתחלות הן מאתגרות מאוד. בין היתר אני חשה בדידות, אין לי מסגרת חברתית כשיש למי שהולך לעבודה, חסרה לי תמיכה, חברה לעבודה לקשקש ולפרוק, מישהו לעבוד איתו בצוות, עובדת מהבית, לא רואה אנשים כמאת, מנסה לשמור על מסגרת שעם התינוק זה לא קל (המטפלת איתו ואני שומעת אותו בוכה בהיסטריה, כי רוצה אותי למשל והולכת לעזור לה) ... וזה בניגוד לחיי הסוערים לפני הלידה שכללו עבודה סוערת ומרתקת. כשעבדתי שעות עבודה ארוכות הייתי עסוקה והתגעגעתי פחות לבעלי. ולא הרגשתי לבד... לצערי לא הצלחתי למצוא חברות במצב דומה אחרי לידה או משהו כזה.. דבר שבוודאי היה עוזר. שאת הזמן שאני אם התינוק לא הייתי מעבירה לבד לפחות.
    המצב הזה יוצר אצלי חששות, מרמור על בעלי שלא ממש שותף לאתגרים שקשורים בגידול התינוק, ולא נמצא בבית כמאת בכלל כך שזה לא עוזר לי להפיג את הבדידות.
    הוא רופא כך שאין הרבה ברירות, זה שעות ארוכות חירומים וכו'... זה גורם לכך שאני מתפרצת עליו לעיתים קרובות בקיטורים על כך שהוא לא בבית ולא שותף וזה.. כמובן שהקיטורים יוצרים כעסים וחוסר חשק אצלו. ואז אני כועסת עוד יותר.... דיברנו על כך וחפרנו מספיק. נראה שאין איך לשנות המצב מבחינתו. זה מה שהעבודה דורשת. ואין לו פנאי לחיי משפחה יותר מיום בשבוע או שעה, שעתיים ביום, וזה לא ישתנה. איך אתן מציעות לי להתמודד עם המצב ולקחת אותו לכיוון חיובי. הכי קל היה למצוא עבודה כשכירה ולפתור בכך את כל הבעיות. אבל אני מרגישה שזה יהיה ויתור על החלומות שלי ובאופן חלקי גם על האמהות הטריה. אני לא רוצה להיכנע ולוותר. אני יודעת שאני יכולה לעשות את זה שוב, אבל הפעם עם התינוק הקטן והאהוב זה מורכב קצת יותר...

לקביעת תור
    סגירה
    חצי שנה אחרי

הוספת תגובה

תמונה

• חצי שנה אחרי - תגובה

עינת אהרן
    14/10/2012

טלי בוקר טוב,
    אילו רק הייתי יכולה להמחיש לך כמה אמהות חוות יחד איתך את התחושות, את ההתלבטויות, את הקשיים הייתי עושה זאת.
    לצערי רוב הנשים פוחדות לשתף ולדבר על כל מה שאת מתארת ומכך יוצא שכל אחת מתמודדת לבד לגמרי.

הג'אגלינג הזה של אמהות הוא מאוד לא פשוט לאף אחת.

הקמת עסק הוא אכן תהליך מאוד ארוך ומורכב שצורך משאבים יקרים של אנרגיה, זמן, כסף את בוודאי יודעת זאת מנסיונך.

השאלה אם כרגע במצבך את מרגישה שיש לך את האנרגיות הנדרשות על מנת לפתוח עסק? האם נכון לך לעבוד מהבית כשאת שומעת אותו ברקע? האם יש מקום שיכול למלא לך את תחושות הבדידות כרגע?

אני יכולה להמליץ לך בחום לחפש קבוצה של אמהות ותינוקות שתוכלי ללכת אליה ביום שאת עם התינוק ולא המטפלת. שם תוכלי לקבל מענה נפלא למה שאת מחפשת וגם לקבל זמן איכות עם הקטנצ'יק.

אשמח לעזור לך לחפש קבוצה טובה שכזו אם תגידי לי פחות או יותר איפה את גרה.

ימים טובים ובהצלחה
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה עינת ! על תשובתך !

טלי
    15/10/2012

לשאלתך, כן. אני מרגישה שיש לי את האנרגיות הדרושות לכך. אני לא רוצה לוותר. לפחות לא עכשיו, זה מוקדם מידי ... אני מאוד רוצה לעשות את הניסיון הזה.
    אולי עוד חצי שנה אהיה במקום אחר, אבל בינתיים זה מרגיש לי שלמצוא עבודה זה יהיה פתרון קל מידי, שאצטער עליו. העסק הקודם שלי באמת היה מוצלח למדי... ויש לי יזמות בנשמה.
    אם רק הייתה לי יותר תמיכה בבית עם התינוק זה היה יותר קל ... (גם תמיכה ריגשית - אני לבד, כשהוא לא מרגיש טוב, שיש גזים, שיש דלקת בעניים, שצריך ללכת לטיפת חלב או לרופא או לסופר עם התינוק או לכל מקום אחר) בעלי שם לשבתות ובילויים... נראה שאני פשוט לא מצליחה להשלים עם העובדה שזה לא מה שייחלתי לו - אבל זה המצב.
    אני צריכה לגדל הילד לבד ולא לצפות מבעלי לשום דבר בשלב הזה של חיינו, פרט לתמיכה כלכלית כמובן.
    כשאני מצפה למה שלא מגיע אני מתאכזבת ונחלשת.
    קל להגיד פחות קל לעשות ...
    אני מקווה שאצליח להיות מספיק חזקה כדי להכיר בכך באהבה ולעמוד בזה בגבורה ומבלי לוותר על עצמי. והכי חשוב מבלי להרגיש שיש לי צורך לרחם על עצמי.
    אבל גם תמיכה רגשית מבחוץ בהחלט תעזור לי מאוד אני חושבת, זה בהחלט נשמע נחמד להכיר אמהות צעירות. אשמח שתמליצי לי על קבוצה כזו, אני גרה בראשון לציון. וגם נס ציונה למשל קרוב מאוד אלי ...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה עינת ! על תשובתך ! - תגובה

ענבר אופק
    15/10/2012

היי יקרה אני מתייחסת לנושא התמיכה בבית נושא שלאמהות רבות הינו נושא כאוב
    מצפים מאיתנו לג׳נג׳ל אבל מדוע??כל אחת וסיבותיה
    אני לא חושבת שיש יותר נכון מלבקש מבן הזוג במילים תהיה שם עבורי
    ולא תמיד השיח בינינו לבינם לאחר הלידה מתאפשר אנחנו מעוניינות
    שינחשו את רצונותינו..בלתי אפשרי אני אומרת לך מנסיון אישי שלי וליווי זוגות
    לא מבוטל ב13 השנים האחרונות
    פתרון שיכול לסייע ולמקד אל מול בעלך הינו לקבוע לצאת למקום שיזכיר לשניכם
    את הימים שקדמו להריון וללידה ופשוט לשוחח על הכל!
    כמובן בייביסיטר לילד נדרש
    שיהיה בהצלחה בהגשמה עצמית ובהורות נפלאה
    ענבר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נשירת שיער לאחר לידה
    kiki
    09/10/2012

שלום
    אני חודשיים לאחר לידה ויש לי נשירת שיער מאוד מאוד חזקה פשות נושר בלי סוף
    בכול מקום אני רואה שערות ,גם ככה יש לי שיער מאוד דליל ואני כבר שמה לב שיש לי מין קרחות קטנות שזה נורה מלחיץ
    אני לא יודעת מה לעשות אשמח אם תעזרו לי
    תודה מראש!

לקביעת תור
    סגירה
    נשירת שיער לאחר לידה

הוספת תגובה

תמונה

• נשירת שיער לאחר לידה - תגובה

ענבר אופק
    10/10/2012

נשירת שיער לאחר לידה הינה טבעית
    יחד עם זאת עקב היקפה אצלך אני ממליצה לך בחום
    לפנות לרופא מטפל ולבקש בדיקות דם יכול להיות
    שיש חוסרים בגוף ויש להשלימם באמצעות תזונה
    או ויטמנים.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בלוטת התריס וגלולות למניעת הריון
    לי
    27/09/2012

שלום רב אני כחודש וחצי לאחר לידה ובבדיקת דם נראה שהTSH שלי מעל לנורמה- 6.65. התחלתי גלולות-( אורטו סיקלן )כארבעה ימים לפני הבדיקה.. האם יש קשר בין הדברים? או שאכן יש לי בעיה של בלוטת התריס? או שזה קשור ללידה וזה יתאזן עם הזמן? אשמח לתשובה אני לחוצה ומודאגת.. תודה רבה ושנה טובה, לי.

הוספת תגובה

תמונה

• בלוטת התריס וגלולות למניעת הריון - תגובה

עינת אהרן
    02/10/2012

לי שלום,
    על מנת לקבל תשובות מהימנות את חייבת להתייעץ עם אנדרוקרינולוג.
    תרגישי טוב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קיום יחסי מין אחרי לידה
    שלי
    20/09/2012

לפני חודש וחצי ילדתי, אני מניקה וטרם קיבלתי מחזור. אני ובעלי שכבנו אתמול ללא אמצעי מניעה והבנתי שגם אם אני מניקה אני לא מוגנת לחלוטין מפני הריון, מה עליי לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    קיום יחסי מין אחרי לידה

הוספת תגובה

תמונה

• קיום יחסי מין אחרי לידה - תגובה

ענבר אופק
    21/09/2012

ממליצה לך להיוועץ עם רופא נשים.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קיום יחסי מין אחרי לידה - תגובה

עינת אהרן
    22/09/2012

הנקה מלאה לא נותנת 100% ביטחון לאי כניסה להריון לכן מומלץ להתייעץ עם רופא נשים. בכל מקרה ההמלצה הגורפת היא לגשת להבדק 6 שבועות אחרי לידה. הרופא שלך ודאי יעשה לך אולטרסאונד על מנת לוודא שהרחם תקין וחוץ מזה ימליץ לך על אמצעי מניעה.

ימים טובים
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני רואה שהשיחה ישנה יחסית

אורטל
    27/09/2012

אבל בכל מקרה אגיב. מקרה דומה קר לי בעבר ופשוט ירדתי לסופר פארם וקניתי נורלבו (עד 72 שעות) בכל מקרה מציעה לך לגשת לרופא נשים להצטייד באמצעי מניעה (גלולות/התקן..)
    שנה טובה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחזור לאחר לידה
    מילה
    14/09/2012

הי
    ילדתי לפני 8 שבועות בניתוח קיסרי תקין
    טרם קיבלתי מחזור, אינני מניקה כלל.
    האם הגיוני?

לקביעת תור
    סגירה
    מחזור לאחר לידה

הוספת תגובה

תמונה

• מחזור לאחר לידה - תגובה

ענבר אופק
    19/09/2012

כמה זמן היה הדימום לאחר הלידה?
    היית בבדיקה לאחר הלידה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחזור לא סדיר אחרי לידה
    דליה
    13/09/2012

ילדי לפני חודשיים וחצי חודש לאחר הלידה קיבלתי מחזור ומאז לא קיבלתי מאחר לי שבועיים...זה נורמלי? יכול להיות שאני שוב בהריון?

לקביעת תור
    סגירה
    מחזור לא סדיר אחרי לידה

הוספת תגובה

תמונה

• מחזור לא סדיר אחרי לידה - תגובה

ענבר אופק
    14/09/2012

חסרים לי נתונים-
    האם את מניקה?
    כמה זמן היה דימום לאחר הלידה?
    וכמה זמן היה הדימום במחזור שקיבלת?

ממליצה לך בכל מקרה להיוועץ ברופא
    שתהיה שנה טובה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה שבטח עוד לא שאלו אתכן
    טום
    09/09/2012

אבל האם כדאי לי לשוב לעבודה חודשיים לאחר הלידה?
    יש לי הזדמנות לקבל קידום ואמא של בעלי יצאה לפנסיה
    ככה שהכל מתחבר
    אבל אני מרגישה קצת אשמה
    האם יש סיבה?

הוספת תגובה

תמונה

• טראומה מצפיה בלידה
    ספיר
    30/08/2012

שלום לכולם,

אני בת 28 מתחתנת בעוד חצי שנה.
    חברה טובה שלי ביקשה ממני להיות איתה בחדר לידה, היחסים בנינו כמו של אחים קרובים מאוד. כמה אנשים ששמעו שאני יהיה בחדר לידה הזהירו אותי שהחוויה הזאת עלולה לגרום לי לטראומה ובעקבות הטראומה יש חשש שלא ארצה להיכנס להריון.
    חשוב לציין שאף פעם לא חוויתי הריון ולא לידה .

אני מאוד רוצה להיות חלק מהחוויה של חברתי הטובה, האם יש סיכון בכך שאני יהיה שותפה בחלק מהחוויה , האם זה הגיוני שיכול להגרם לי נזק וטראומה

תודה,
    ספיר.

לקביעת תור
    סגירה
    טראומה מצפיה בלידה

הוספת תגובה

תמונה

• טראומה מצפיה בלידה - תגובה

עינת אהרן
    02/09/2012

ספיר שלום,
    לידה היא חוויה שלא ניתן לצפות מראש את הסנריום שלה. יתכן ותהיה לידה קלה ואולי לידה מאתגרת. קשה לצפות איך החברה שלך תגיב ללידה ובטח איך את מהצד עלולה להגיב.
    יש משהו נפלא בליווי ובנוכחות של אדם אהוב ותומך בחויה כ"כ עוצמתית ואינטימית. אני מייעצת לך לעשות איזו שהיא הכנה ללידה אולי יחד עם חברתך על מנת שתדעי למה לצפות איך לתמוך ועל מנת למזער נזקים...
    גם אם אחרי הליווי שלך תרגישי קושי והחויה תזכר לך כטראומתית יש אנשי מקצוע מעולים שזה תחום ההתמחות שלהם ותוכלי לשתף ולהתייעץ.

אשרייך על הזכות
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• החלפת פיטמה בבקבוק
    ליאת
    24/08/2012

היי,
    רציתי לדעת אילו סימנים אני אמורה לראות כדי לעבור לפיטמה יותר מתקדמת?
    בתי בת שלושה וחצי חודשים ובזמן האחרון כשהיא אוכלת מהפיטמה של השלב ההתחלתי (0)
    נוזל לה הרבה,ואני לא יודעת אם יש קשר,ניסיתי את הפיטמה בשלב 2 שזה אחרי ה-0 וגם בזה זה נוזל לה,אני לא יודעת איך לפעול

מחכה לתשובה

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    החלפת פיטמה בבקבוק

הוספת תגובה

תמונה

• החלפת פיטמה בבקבוק - תגובה

עינת אהרן
    24/08/2012

על גבי האריזות של הפטמות בד"כ רשומה המלצה באיזה גיל לעבור לשלב הבא.
    אני לא יודעת מה הסיבה לנזילה של החלב, אולי תנסי להאכיל אותה יותר לאט, יותר בתנוחת ישיבה ואולי החניכיים מציקות לה ולכן היא גם משחקת עם הפיטמה?

עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה