פורום רפואת משפחה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו בדיקות דם, מיגרנה, כאבי גב, שפעת, בדיקת דם, חיסונים, כאב ראש, כאב בטן, פצע, מחלות ילדים, אבחנה רפואית ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נפיחות בצלוליטיס שבבטן לאחר הליקובקטור
    אני
    17/05/2021

שלום
    יש לי צלוליטיס בבטן אני אחריי הליקובקטור פילורי
    הבטן התנפכה לי וכל אזור הצלוליטיס גם נמתכו ויש לי כאבים ונפיכות גם בעור שבבטן, בצלוליטיס עצמו.
    באיזו משחה עליי להשתמש בכדי להקל על האי נוחות
    איזה כדורים תרופה בכדי להקל על הנפיכות?
    האם דרמקומבין משחה מתאימה במקרה הזה?
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    נפיחות בצלוליטיס שבבטן לאחר הליקובקטור

הוספת תגובה

תמונה

• עייפות, קור פנימי , חום- אי יציבות בלחץ דם
    מאור
    16/05/2021

לפני הכל - יש תו ירוק, משמעת ברזל לחוקי הקורונה.
    5 ימים של אי יציבות בלחץ דם למרות שלוקח בכל בוקר.
    ביקרתי במוקד לילה ף א.ק.ג תקין, הטמלץ לקחת אופטלגין ועוד כדור ללח.ד. באחד הימים עבדתי בגינה אחה"צ והיתה רוח קרה. מאז הרגשתי קור ולחץ בחזה ולכן הייתי במוקד. חום נע מנורמל ל 37 ו 38 ואחרי כדור חוזר לנורמל.היתיית גם בסאונה ובריכה ונראה כי טוב. למחרת העייפות חוזרת ואחרי 4 שעות החום עולה 37.4.
    אני נוטל נוקטורנו לשינה ומתעורר אחרי 5 שעות.
    כל איזה רוח קרירה או בוקר לא ממש חם אני נתפס במה שתואר כאן. יש לעיתים כיווצים חזקים בכף רגל ימין ושמאל. יש גם דאגות מהחדשות. אין תופעות של שפעת.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עייפות, קור פנימי , חום- אי יציבות בלחץ דם

הוספת תגובה

תמונה

• מירו 30 מ״ג לדכאון וחרדה
    יוכי
    14/05/2021

שלום רב
    הרופאה נתנה לי חצי כדור מירו עקב חרדה ודכדוך - אותי מפחיד תופעות לוואי כאבים במפרקים ןמיאלגיה האם כאשר אני מפסיקה עקב תופעות אלו האם התסמינים מפסיקים
    בתודה מאש
    יוכי

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    מירו 30 מ״ג לדכאון וחרדה

הוספת תגובה

תמונה

• חתך עמוק- טטנוס בקילוף תפוחי אדמה
    חיים 45
    07/05/2021

נחתכתי חתך עמוק כשקילפתי תפוחי אדמה.

קראתי שחיידק הטטנוס משגשג בסביבת אדמה חקלאית מדושנת.

האם יש סיבה לחשש מהמגע של הפצע העמוק עם הסכין?

התחסנתי לאחרונה לפני כ 10 שנים.

תודה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    חתך עמוק- טטנוס בקילוף תפוחי אדמה

הוספת תגובה

תמונה

• תופעות לוואי של כדורים עצירות ורעד
    יוכי
    15/04/2021

שלום רב

אני נוטלת ליתיום הרבה שנים לאחרונה אני סובלת מחרדה הרופאה המחיצה לתת לי חצי כדור מירו 30 מ״ג - אני סובלת מעצירות ורעד מה ליתיום אני מפחדת שזה יקשה יותר על העצירות והרעד ושמעתי שכדור מירו גם משפיע על המפרקים האם נכון הדבר? והאם חצי כדור מירו לא משמעותי .
    אשמח לתשובה
    יוכי

הוספת תגובה

תמונה

• חום לא מוסבר כבר כמעט שבוע
    א
    08/04/2021

ערב טוב,
    החל מיום שני אני סובלת מחום ללא סימפטומים נוספים.
    בשלושה ימים הראשונים החום עלה עד 37.6 מקסימום והתלווה בהקאות וצמרמורות.
    מאתמול החום עולה עד 38.6, אבל הקאות נעלמו.
    בדיקת קורונה שלילית.
    מצרפת בדיקת דם.
    נורא לחוצה ולא מבינה מה קורה.
    תודה מראש

הוספת תגובה

תמונה

• לפחות פעמיים בחודש חולשה וצמרמורות...במשך שנים
    אוריה
    30/03/2021

שלום.
    בן 45.
    כבר 15 שנים שמרגיש מידי פעם חולשה וצמרמורות ולא מרגיש טוב- ונשכב במיטה.. יום אחד וזה עובר. תדירות של בערך פעם פעמיים בחודש, כמעטכל חודש.
    כדוריות דם לבנות בדכ נמוכות מעט. יש כבד שומני. מעי רגיז.טריגליצרידים. הסתיידות בכתף.זהו. אין משקל עודף.
    בחצי שנה האחרונה התחלתי ליטול ציפרלקס. חצי כדור. נגד לחץ וזה מרגיע.
    לא יודע אם לשייך את השנים הרבות לפסיכוסומטי או באמת יש משהו שלא עולים עליו. בחודשים האחרונים העייפות שלי התגברה מאד מאד. אין קורונה ולא פוסט קוביד.בדקתי.
    אשמח לרשימת המלצות מה עוד לבדוק? מה זה נשמע לפי התיאורים? אני ממש מרגיש חולה המון פעמים!
    בדיקות דם מיוחדות? בדיקה מסוימת?

הוספת תגובה

תמונה

• עודף ויטמין b12 האם מסוכן
    דנה
    10/03/2021

שלום
    בבדיקות דם יצא לי ערך של 1184 ויטמין b12 האם זה מסוכן?
    ? ואיך אפשר לנקות את זה מהגוף?
    יש לציין שאני אוכלת כמעט כול יום 2 ביצים ליום האם זה משפיע?

לקביעת תור
    סגירה
    עודף ויטמין b12 האם מסוכן

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי בטן חזקים האם שייך לקורונה?
    ‫אתי
    08/03/2021

לפני שבועיים וחצי החלו לי כאבי ראש כאבי שרירים וחולשה כללית וחשבתי זה התקקרות נחתי ואז ב23 עשיתי ב,קורונה ויצאה שלילית ועדיין הרגגשתי חולשה חזקה וכאבים ב27 עשיתי שוב בדיקה יצאה חיובית.ללא חום ללא שיעול מלבד חולשה הזעה ודופק מואץ לסירוגין אינלציה אחת בלילה .ב2.3 עשיתי שוב בדיקה שיצאה שלילית .מחר אמורה לצאת מבידוד ומאתמול כאבי בטן נוראיים בקיבה ובכל הבטן האם יש קשר לקורונה?ואיך התשובה חיובית ואז אחרי 4 ימים שלילית זה אומר שאני אחרי קורונה?

הוספת תגובה

תמונה

• צמח המורינגה האם מתאים גם למי שסובל מלחץ דם נמוך
    ריקי
    28/02/2021

היי קראתי על צמח המורינגה שטוב להרבה מצבים בינהם סכרת הורדת לחץ דם ועוד רציתי לדעת אם יש לי לחץ דם נמוך האם לקיחת התוסף יכולה לגרום לי להורדה נוספת של הלחץ דם וכתוצאה מכך סחרחורות וכו או שזה אפשרי לקחת גם אם לחץ הדם נמוך?

הוספת תגובה

תמונה

• הסבר בדיקות דם- בן 40 עם סכרת
    ניסים
    16/02/2021

בן 40 עם סכרת 20 שנה.

עשיתי בדיקות דם לאחרונה וחלקם מסומנים באדום אשמח להסבר.

BILIRUBIN TOTAL 1.24 mg/dL

MCH 31.2 pg

הוספת תגובה

תמונה

• Benign fasciculation וחרדה
    עופר
    03/11/2008

שלום.אני בן 27 ומזה כשנה וחצי סובל מתופעה של קפיצות שרירים Benign fasciculation זה כמובן יצר מצב קשה של חרדה. א.האם יש סכנה שהתופעה נמשכת כבר שנה וחצי? (כל בדיקות הדם,שתן ו-EMG תקין). ב.האם זה מצב שפיר/בר חלוף? ג.האם באופן זמני יעיל להעזר מספר שבועת בתרופת הרגעה "RELAXINE" (ולרייאן 500MG)? ד.האם התרופה רסיטל גורמת למחשבות אובדניות בקרב סובלים מחרדה או שרק אצל אלו הסובלים מדיכאון?

לקביעת תור
    סגירה
    Benign fasciculation וחרדה

הוספת תגובה

תמונה

• “Snippet Bait” is a word block of content particul...

seo
    07/02/2021

“Snippet Bait” is a word block of content particularly designed
    to rank in the Featured Snippet spot.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• Benign fasciculation וחרדה

ד''ר גרי בלומברג
    04/11/2008

שלום, עופר

קודם כל יש קשר בין שני המצבים - לא ברור מה גורם למה אבל יש בהחלט השפעות הדדיות.

המצב שפיר (כמו השם). לרוב חולף לאחר זמן מה. לא ידוע כנגרם נזק.

חשוב מאוד לטפל בחרדה - RELAXINE בחירה טובה אם עוזר. אם לא ניתן לנסות תרופה ממשפחת ה SSRI, כמו RECITAL.

לגבי הסיכון להתאבדות עם RECITAL - יש עליה קלה סטיסטית - בעיקר בדכאוניים בשבועות הראשונים. לא חושבת שנבדק בחרדה. לא גורם להתאבדות אבל יש להיות ערניים לאפשרות של עליה בסיכון. אם אין לך אבר של מחשבות אובדניות - אפשר לנסות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נטילת חצי כדור בונדורמין בלילה
    נופר
    30/01/2021

שלום,
    לאחרונה לוקח לי שעות להירדם בלילה גם אם אני ממש עייפה, ולבסוף אני ישנה ממש מעט בלילה (כשעתיים-שלוש) וכן השינה לא איכותית ואינה רציפה (נראה לי שזה התחיל מאי שקט בגלל המצב ובהמשך הגוף התרגל לא להירדם).. התחלתי לפני כ-3 שבועות לקחת חצי כדור בונדורמין וזה עוזר לי לישון.. אני משתדלת לא לקחת יומיים ברצף, בערך יום כן יום לא. האם יש עדיין סיכון שאתמכר לכדור ושחצי כדור לאחר זמן מה כבר לא יועיל, גם אם אני לוקחת חצי כדור מידי יומיים?
    אני מאוד חוששת להתמכר לכדור ומצד שני זה ממש סבל לא לישון בלילה ולמחרת אני בקושי מצליחה לתפקד.
    בתודה מראש!

הוספת תגובה

תמונה

• נטילת כדור פרוביוטיקה בת 75
    עליזה
    28/01/2021

בת 75 לאחרונה נטלתי במשך 16 יום אנטיביוטיקה חזקה 3000 מ"ג ליום
    עקב דלקת תוספתן . נאמר לי שלאחר מכן לקחת כדורי פרוביוטיקה ביו 25
    שאלתי כמה זמן מקובל לקחת כדורים אלו .

הוספת תגובה

תמונה

• חיסון קורונה ללא תופעות לוואי
    עדי
    26/01/2021

בתי בת32 בריאההתחסנה בחיסון ראשון ושני לקורונה
    ולא היו לה תופעות לוואי.
    האם זה תקין?
    האם הגוף שלה ייצר נוגדנים למחלה
    תודה

הוספת תגובה

תמונה