פורום איידס, HIV - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

ד``ר מרגלית לורבר
ד"ר מרגלית לורבר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר מרגלית לורבר ללא פרסום בפורום

• סימן של דימום בתוך השפתיים אחרי נשירות
    רותם
    28/08/2019

לד"ר שלום
    ניפגשתי עם בחור שהתנשקנו די הרבה,הרגשתי ברגע מסויים כאב בשפה התחתונה,כשהלך הבחנתי במן סימן של שטף דם קטן פנימי אבל כשניסיתי לגעת בזה זה הרגיש כאילו זאת מן שריטה ונראה לי שדם קצת ירד ממנה.אפשר להידבק באיידס בצורה כזאת במידה וחלילה לבחור יש.מודה לך על תשובתך

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• סימן של דימום בתוך השפתיים אחרי נשירות
    רותם
    28/08/2019

לד"ר שלום
    ניפגשתי עם בחור שהתנשקנו די הרבה,הרגשתי ברגע מסויים כאב בשפה התחתונה,כשהלך הבחנתי במן סימן של שטף דם קטן פנימי אבל כשניסיתי לגעת בזה זה הרגיש כאילו זאת מן שריטה ונראה לי שדם קצת ירד ממנה.אפשר להידבק באיידס בצורה כזאת במידה וחלילה לבחור יש.מודה לך על תשובתך

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• סיפיליס/עגבת VDRL
    גיא
    25/08/2019

שלום,
    במאי 2018 נמצאתי חיובי לעגבת בכייל של 1:62 ובבדיקה במרץ 2019 הכייל עמד על 1:1. בבדיקה מלפני שבוע וחצי הכייל יצא 1:2 האם זה מעיד על הדבקה מחדש או הבדל לא מהותי/סטיית תקן של בדיקות שונות?האם עליי לגשת לטיפול או בדיקה חוזרת כעת?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    סיפיליס/עגבת VDRL

הוספת תגובה

תמונה

• הדבקה ממין אוראלי - בירור
    אורה
    18/08/2019

ביום שישי קיימתי יחסי מין עם קונדום

בשלב הראשוני ללא קונדום בוצע בי מין אוראלי קצר לכמה שניות בלבד
    אחכ הפרטנר שם קונדום

בסיום יחסי המין לאחר שהפסיק עם החדירה הוא אונן וגמר לי הבטן

האם יש חשש מהדבקות ממחלת מין ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדבקה ממין אוראלי - בירור

הוספת תגובה

תמונה

• הדבקה אידס מהדם של חולה אידס
    רותם
    13/08/2019

שלום,היתי במספרה והספר נחתך מהסכין והמשיך לגלח לי את העורף ,יש לי מספר שאלות ,האם הדם בסכין צריך להיכנס לגוף שלי ולהישאר שם בישביל שיהיה הדבקה ונגיעה של דם שלי והדם שלו לא מספיקה להדבקה?האם צריך כמות מספקת של דם שתהיה הדבקה ולא כול כמות מדבקת ? ורציתי לדעת מה הסיכוי להדבקה במצב הזה ?

הוספת תגובה

תמונה

• הוצאתי את איבר והקונדום לא היה אליי
    יובל
    24/07/2019

הוצאתי את איבר והקונדום לא היה אליי

עשיתי סקס עם מישהי בדוגי עם קונדום

כשגמרתי הוצאתי את האיבר וגיליתי שהקונדום לא עליי

מסתבר שבהוצאה הוא נשאר בנרתיק שלה בהתחלה שלו לא בעומק
    אך זלג זרע בקרוב לנרתיק שלה בצדדים יכול להיות שבהוצאה של הפין הקונדום נכנס בעצמו ופשוט תכולתו נשפכה החוצה?
    הפחד העיקרי הוא הדבקות במחלות מין

האם המין היה מוגן ויש חשש למחלות מין?

קבעתי לכל מקרה תור לרופא עור/מין

סיטואציה כזו קרתה למישהו?

הוספת תגובה

תמונה

• האם אני מוצץ איבר מין שמכוסה בקונדום אפשר להידבק באיידס?
    שהם
    22/07/2019

אם אני מוצץ איבר מין שמכוסה בקונדום וגם מלקק את האשכים החשופים, וגם הפין לא מכוסה כולו אלא רק באזור הכיפה, האם אני עלול להידבק מזרע שאולי נמצא על האזור החשוף ועל האשכים כשהוא בא במגע עם הלשון והפה שלי?
    תודה.

הוספת תגובה

תמונה

• מחט לא מחוטאת- האם זה מסוכן
    אמילי
    10/07/2019

שלום רב,קיבלתי ערכה של תפירה קטנה ממלון ששהיתי בו. היה לי קוץ קטן לאחר טיול ודקרתי מעט על מנת להוציא את הקוץ וכך היה. לא חיטאתי לפני כן את המחט, הייתה חדשה מתוך הערכה. האם יש צורך לדאוג בגלל שלא חיטאתי את המחט לפני ׳ץ?? תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• בקשר להסרת שרידי הפרשות גוף
    נעמי
    09/07/2019

שלום, קניתי בחו"ל תחתונים שהיו בתפזורת ושברור לי
    שנמדדו ע"י לקוחות נוספים - ולא מן הנמנע שהנשים
    מדדו ישירות על הגוף. כיוון שמדובר באריג העשוי כותנה
    עם הדפס צבעוני לא הייתי רוצה להרתיח כי כל הצבע ירד מההדפס. הגם שכתוב שי שלכבס את הפריטים בכביסה עדינה. אשמח לדעת איך הכי מומלץ לכבס כדי
    להיפטר משרידי הפרשות גוף שאולי נספגו בבגד ואשר
    יכולים להעביר מחלות זיהומיות מסוכנות. תודה

הוספת תגובה

תמונה

• יש לי סיכוי להידבק באיידס
    אנונימי
    30/06/2019

היי, אני קיימתי עם בן זוגי יחסי מין אוראלי ולאחר מכן הוא ניסה להתקדם למין אנאלי הוא ניסה לחדור לפי הטבעת אך חסמתי אותו אבל הוא עדיין היה קרוב לאיזור, יש סיכוי שנדבקתי? ועוד שאלה אם לפרטנר אין איידס אז אין אפשרות כלל שהוא ידביק כי הוירוס לא קיים אצלו , נכון?

הוספת תגובה

תמונה

• עד שיענו לך...

רוני
    01/07/2019

למה לקיים יחסים ללא קונדום. למה אתה משחק עם החיים שלך.
    לעצם העניין ביחסים אוראליים הצד המוצץ בסיכון גדול יותר
    לגבי הצמדת הפין אל אזור פי הטבעת. פי הטבעת זו רירית עדינה ויכול להיות שיצא לפרטנר שלך נוזל מקדים.. רק אתה יכול לדעת אם היה חיכוך ישיר בין הפין שלו לפי הטבעת שלך...רצוי להימנע מכל זה ללא קונדום. וכמובן שאם הייתה חדירה אז אתה בסיכון ממש רק במידה והפרטנר שלך נשא.
    אתה לא יכול לדעת אם הפרטנר שלך נשא על סמך מילה שלו...אלא על סמל בדיקות דם שעושים יחד

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שריטה מקוצים . מה דעתך
    רוני
    28/06/2019

הי לפני כחודש הייתי אצל הרופא עור עם הבן שלי כי הוא הדביק אותי במולסקום (טעות איומה של שימוש באותה המגבת) בכל אופן הרופא אמר שהפרוטוקל מחייב את כל הבדיקות למחלות מין וכך עשיתי כולל hiv הפטטיס ועוד כ 8 מחלות מין שונות גם באמצעות מתן שתן . הכל כמובןןןן יצא תקין לחלוטין. אני עשרים שנה בזוגיות וזה בכלל לא הטריד אותי.
    אמש בלילה סביב 22:00 חזרתי הבית ועל המדרכה משהו זרק עץ שלם של לימון עם קוצים ענקיים והרגשתי שאני נדקר נשרט ממשהו מייד עצרתי וראיתי שקיבלתי שריטה כ 10 מ"מ בלבד אורכה. לא ראיתי טיפות של דם ( רק שממש מותחים את העור רואים בתעלת השריטה מעט אדום, מעט דם) החשש שבמידה והיה לי שמשהו עבר לפני וגם נדקר נשרט והוא נשא ואני כאמור נשרטתי אחריו ( לא חושב שהיה מדובר בדקירה עמוקה אלא בעיקר שריטה) .היה חשוך שם ולכן אחרי שנדקרתי אני מציין שניסיתי להאיר עם הפנס ולא ראיתי דימום על הקוצים ( שוב כמובן שלא הייתה לי אפשרות לבחון קוץ קוץ על אותו עץ) האם אני יכול להניח לזה ולהמשיך עם החיים כרגיל. אני משער שעובדי תברואה שהזיזו את הפחי אשפה לפני גם באו עם זה במגע ואולי אנשים מהרחוב. מה דעתך

לקביעת תור
    סגירה
    שריטה מקוצים . מה דעתך

הוספת תגובה

תמונה

• נשיקה ארוכה האם יש סיכון
    איתמר
    24/06/2019

היי לאחרונה הכרתי בחורה חדשה לא יודע כל כך על העבר המיני שלה וכו'
    התנשקנו ארוכות אתמול
    שהגעתי לבית ראיתי שיש לי בלשון חתכים עם דם קצת אולי עכב משו חמוץ שאכלתי
    בנשיקה עצמה היא הכניסה את הלשון שלה לפה וכו'
    האם יש סיכוי מצב שכזה ?

לקביעת תור
    סגירה
    נשיקה ארוכה האם יש סיכון

הוספת תגובה

תמונה

• הדבקה אידס מהדם של חולה אידס
    רותם
    16/06/2019

הספר החזיק את הסכין גילוח ונחתך והמשיך לגלח לי את העורף באותה סכין גילוח ,ואני נחתכתי גם אני מאותה סכין גילוח,ובגלל שהוא נחתך מהסכין והמשיך לגלח אותי איתה לא היה זמן לדם להתיבש, האם אני יכול להידבק באיידס גם נגיד אם הוא חתך אותי אבל לא ירד דם בצורה משמעותית וגדולה רק קצת דם האם איפשר להידבק ככה באידס??

הוספת תגובה

תמונה

• הדבקה באיידס מבדיקת דם
    Shaul
    05/06/2019

שלום רב
    הגעתי לבדיקת דם- השאלה, אם האחות נדקרה במחט (המשמשת ללקיחת דם - פרפר ) דרך הכפפה ולאחר כדקה השתמשה במחט וחדירה אותה לידי לוריד ללקיחת דם האם ניתן להעביר /להידבק בנגיף האיידס כתוצאה מכך?
    ומה הסיכוי להדבקה? לא הבחנתי בדימום גם לאחר שהורידה הכפפה לאחר הבדיקה.
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדבקה באיידס מבדיקת דם

הוספת תגובה

תמונה

• היכרויות נשאים ונשאיות- בירור
    יניב
    26/05/2019

שלום רב,
    האם יש מקום בו אפשר להכיר לכל מטרה? גם אם זאת מערכת יחסים או מישהי שרוצה להביא ביחד ילד/ים? מערכת יחסים בין שני נשאים?
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה