הודעה דחופה! בבקשה לענות במהירות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הודעה דחופה! בבקשה לענות במהירות
    שי
    31/03/2014

שלום,

רציתי לשתף אותכם במשבר שאני עובר.
    אני בן 16 מאיזור הדרום ואני ההורים שלי ואחותי הגדולה(18) גרים אצל סבא וסבתא שלי.אנחנו משפחה בעלת מעמד כלכלי נמוך, אבא שלי בחובות של כמעט מיליון שקלים ואמא שלי מרוויחה בעבודתה 5000 שקלים בלבד ואבא שלי עצמאי ולכן בגלל החובות אנו נאלצים להסתמך על המשכורת של אימי ועזרתם של סבא וסבתא שלי שגם הם לא כל כך מסודרים כלכלית.אתמול ההורים שלי לקחו אותי ואת אחותי לשיחה שבה אמרו שלאחר 20 שנות נישואים הם החליטו להתגרש...בכיתי יותר משעתיים והייתי המום כי למרות כל הקשיים תמיד היינו מאוחדים ופתאום הם מתגרשים ואני מרגיש שכל עולמי נפל עליי.
    ההורים עדיין אוהבים אחד את השני אך המצב הכלכלי לא מאפשר כי אבא שלי לא יכול במצבו להחזיק משפחה.אני מנסה בכל כוחותי לגרום למנוע את הגירושין אני עצוב ברמות שאין לתאר וכל פעם שאימי רואה אותי בוכה זה היא בוכה גם וזה עוד יותר שובר את ליבי וגם את הלב שלה.
    איך אתם יכולים לעזור לי לקצת שמחה קטנה בלב?
    אני מתחנן בפניכם תעזרו לי.אני בסערת רגשות ומלא מחשבות.
    אשמח אם תענו לי בהקדם.

תודה רבה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• הודעה דחופה! בבקשה לענות במהירות - תגובה

שי ציון
    03/04/2014

שי הי,
    המכתב שלך מכאיב ועוברת בתוכו תחושה של חוסר אונים לנוכח המצב הכלכלי בו מצוייה משפחתך, שבמכתב אתה מתאר כיצד מערער את היסודות המשפחתיים העמוקים ביותר. אני מציע לך בחום לשתף אולי את יועצת בית הספר כדי שיהיה לך מישהו לשוחח איתו ושידע על ההתמודדות שאתה ובני משפחתך עוברים.
    לצערי ככל הנראה לא אוכל לשמח אותך, אבל אולי דווקא דרך תיאור תחושת הכאב והאמירה שההורים אוהבים אחד את השני, אתה גם מעביר את הדברים הטובים והחזקים שיש בתוך המשפחה שלך ושיעזרו לכם ובייחוד לך לעבור את ההתמודדויות שאתה נאלץ לעבור. אתה מוזמן להמשיך ולהגיב. שי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו