פענוח הולטר לב בת 32

מנהל הפורום

ד״ר גיא רוזן
ד״ר גיא רוזן
לקביעת תור אצל ד״ר גיא רוזן ללא פרסום בפורום

• פענוח הולטר לב בת 32
    ליאת
    05/03/2021

שלום, אני בת 32, עם תירודיטיס לאחר לידה, עקב תחושת פלפיטציות שחשתי (שחלפו מעצמם לאחר כשבועיים) ביצעתי הולטר לב. (בזמן הבדיקה הייתי במנוחה ולא חשתי כלל בפלפיטציות) להלן תשובת הבדיקה: קצב סינוס. קצב לב48-130 ממוצע 75. PVCs-3125,מכל הפעימות 3%. 182 ביגמניה חדרית. 17 טריגמניה חדרית. מה פשר הבדיקה? האם מסוכן? תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    פענוח הולטר לב בת 32

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תגובה

דר' גיא רוזן
    05/03/2021

היי ליאת,
    לרוב פעימות מוקדמות אינן מסוכנות, במיוחד בתדירות הלא מאוד גבוהה כמו אצלך של 3%. ובמקרה שלך אפשר להניח במידה גבוהה של וודאות שהן קשורות ליתר פעילות בלוטת התריס וכשזו תאוזן הן ייעלמו כפי שהופיעו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח הולטר. . . .

ליאת
    06/03/2021

תודה רבה על תשובתך! אם הבדיקה נעשתה במנוחה ממש ויצא 3% של פעימות מוקדמות. אם הייתי עושה את הבדיקה ביום שהייתי פעילה בו כמו בדכ היה צפוי שיהיו הרבה יותר פעימות מוקדמות או בערך אותו דבר? אני שואלת בגלל הסיכון... שוב תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו