צריכה עזרה בהליך גרושים

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• צריכה עזרה בהליך גרושים
    מיקי
    18/02/2018

היי.. .
    צריכה תמיכה בתהליך גרושים ... למרות שאני יודעת שאין ברירה אחרת ..עדין שורף לי הלב ואני מתקשה להשלים עם המציאות
    התחתני לפני 6 שנים ..יש לנו שני קטנים בן שנה ובן 4
    התגלה לי שלפני הנישואים בעלי נגע באחינית שלו ...עמדנו להתגרש על זה ולבסוף לאחר הבטחות שלו שזו היתה מעידה חד פעמית ושהוא ילך לטיפול החלטתי לתת לזה צאנס ..הרבה בגלל רחמים ופחד מגרושים ופרידה ...עברנו שנים טובות יותר או פחות ...הוא עשה שינויים לטובה... אבל תמיד היה לי את הפחד שהוא עדין נמשך לילדות ....למרות שניתחתי איתו את הנושא הזה לפני ולפנים והאמנתי לו שאמר שזו היתה מעידה ולא משיכה מינית
    שבןע שעבר קבלתי טלפון מהמשטרה שעצרו אותו על מעשה מגונה בילדה ...הוא עצור עדין עד למשפט
    .ברור לי מה אני צריכה לעשות ..אבל אני יודעת שהוא ישכנע אותי בכל דרך אפשרית לתת לו צאנס ..המוח מבין מה צריך לעשות אבל הלב עוד לא ...אודה לתמיכתכם ויעוצכם איך להתמודד ...
    אני מוצפת בכעס מטורף עליו לצד רחמים על מר גורלו כי בלעדי אין לו כלום בחיים ...אני יודעת שזה נשמע חולני לחןס על אדם כזה ...אבל אלו הרגשות שכרגע נמצאים בתוכי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    צריכה עזרה בהליך גרושים

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תחושות אמביוולנטיות במפגש עם חולשה מסוכנת של בן הזוג

אוראל שופן
    14/03/2018

מיקי היקרה, את מתמודדת עם מציאות קשה ביותר ואל לך להמשיך להתמודד איתה לבד. פני לטיפול שיסייע בעדך לעבד את הדברים ויתן לך מקום להשלים עם המציאות ולהתחזק.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו