בת 28 עם בן 55 קשיים בקשר, צריכה עצה

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• בת 28 עם בן 55 קשיים בקשר, צריכה עצה
    א
    30/03/2018

היי, אני בחורה צעירה ומושכת וישנו גבר בן 55 שאני מאוד בעניין שלו ולמרות שהוא גבוה ומושך חיצונית אין לו ביטחון בגבריות שלו ונראה שלמרות שנמשך אלי מאוד הוא פוחד ממני וממה שאני משדרת... אני לא יודעת איך לעזור לו להפתח ולהצליח לסמוך עלי כי אני מרגישה שהוא חרד מאוד מפגיעה ולמרות זאת שומר על קשר יחודי איתי וגם בו הוא לא באמת מצליח לבטא את עצמו, הוא בעיקר מסמיק ומתנהג כמו ילד קטן.

אשמח לעצה, תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מבוכה בתקשורת רומנטית

אוראל שופן
    12/04/2018

קשה לי להבין את מהות הקשר ביניכם, האם אתם יוצאים או עדיין לא?
    בכל אופן אני מאמינה כי תחילת הקשר צריכה להיות הדרגתית וממוקדת על הנאה משותפת. באופן הזה נוצרת קרבה לא מאיימת ונעימה.
    אם התקשורת ביניכם נפתחת ומתקרבת אבל המבוכה שלו נשארת, אולי שווה באופן רגיש ולא שיפוטי לשאול אותו לגביה בישירות וברצון טוב. יש מקרים בהם זה עלול גם להרחיק ולחסום עוד יותר.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מדובר בגבר שסובל מביישנות ומרגישות יתר על גבול החולניות

א
    21/04/2018

שלום,
    מהות הקשר היא כזאת: הגבר הזה חי עם אשתו בתור פרוד והם נשואים על הנייר בלבד, אין בינהם יחסים תקינים וגם מצידה, אין לה אליו כלום, הוא הראשון ששם עלי עין אך התקשה מאוד ליזום ואני זאת שעזרתי לו בכך והיה קשר אבל בגבולות שהוא מסוגל להן... והוא לא מסוגל להרבה לצערי, הוא מתרגש מדי אפילו מלשבת איתי בארבע עיניים ומסמיק כולו כשאני בקרבתו... אני לא יודעת מה לעשות לגביו ואיך לעזור לו ואני ממש אובדת עצות כי גם לי יש רגשות חזקים כלפיו.

תודה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אשמח לתגובה האם היתה לך היכרות עם גברים ביישנים כאלה ומה עושים

א
    03/05/2018

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו