אין שום חשק למין מצד אשתי

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• אין שום חשק למין מצד אשתי
    שלמה
    11/04/2018

אני בן 37 עם 2 ילדים ונשוי 12 שנה ושואל כי באמת ניסיתי את כל העצות האפשריות, התמדתי יותר משבועיים, וכלום, אין שום חשק למין מצד אשתי. יש מין רק כאשר אני ממש "דורש" וגם אז אני עושה מין, היא שוכבת על הגב. יש דחייה שהולכת ומחמירה עם השנים לכל סוג של מגע, היא מבחינתה שאני אחדור ואגמור כמה שיותר מהר. היא לא מוכנה שאני אגע בה עם האצבעות ומסרבת למגע אורלי והלוואי והייתה מסכימה לאפשר לי לענג אותה. לפני כשנתיים עברתי ניתוח קשה ולא היה סקס כשלושה חודשים ולא נראה היה כאילו זה היה לה חסר בכלל. היא הלכה ליעוץ מיני ואחרי מפגש אחד היא יצאה בהצהרה שהיועצת מדבר שטויות ואין מה להקשיב לה.
    אני מיואש ומוכן כבר לעזוב את הבית, אני יודע שאני לא דון ז'ואן ויהיה לי אולי קשה למצוא סקס בחוץ אבל כאשר אמצא זה יהיה סקס עם בת זוג ולא עם גוף ששוכב ומחכה שאגמור. אני כבר לא נרדם לידה במיטה כי אני חרמן ברמות קשות ולא יכול להרדם עם זקפה כל לילה אני מאונן כמעט כל יום וזה לא מספיק לי.
    תודה על ההתיחסות כי אני ממש מיואש כבר מהמצב

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    אין שום חשק למין מצד אשתי

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ייעוץ זוגי ומיני

אוראל שופן
    24/04/2018

אני שומעת את המצב הקשה שאתה נמצא בו, ואני מניחה כי גם אשתך לא מאושרת מפני הדברים.
    אין לי דרך להתייחס לדברים מבלי לרדת לעומקם ואני מאמינה כי נדרשת כאן עזרה מקצועית, על אף שאשתך לא היתה מרוצה מהמפגש עם היועצת.
    על קצה המזלג- חשוב להבין מה עומד בבסיס הדחייה שלה, וגם באיזה אופן היא חווה את היעדר החשק שלה, בנוסף להבין רקע בריאותי ומעל הכל- לשמוע על הזוגיות שלכם בכללותה ומכאן לעבוד על הדברים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו