אובדת עצות לגמרי לגבי בעלי

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• אובדת עצות לגמרי לגבי בעלי
    עדי
    26/05/2018

היי.. נשואה 11 שנים ללא ילדים ומצב הנישואין דיי טוב. זה לא שאין עליות ומורדות אבל בגדול דיי מרוצה.. הסיפור שלי התחיל כשבעלי החל עבודה חדשה לפני מספר חודשים שבה רוב העובדים הן נשים צעירות. בין העובדים ישנה אישה נשואה שחברה לבעלי.. האמת ממיטב סיפוריו לא אהבתי את החיבור בינהם. אתמול ראיתי התכתבויות שלהם בווטסאפ.. והאמת דיי נחרדתי מהבנתי כי הכיתוב שם לא תמים.. הן מצידו והן מצידה.. הוא מסמסת לו שהוא חסר לה כשנעדר מהעבודה כשהיא נעדרת ממנה היא דואגת להגיע ולהעביר אותה רגעים בעישון סיגריה. היא כואבת את הפסדי הקבוצת כדורגל אותה הוא אוהד ושמחה שהם מנצחים. אוסיף ואומר כי בין המילים משתרבבים להם ללבות ונשיקות באוויר.. ברור לי שיש שם משהו מעבר בין אם זה מתח מיני פילרטוט וכדומה.. כשקראתי את ההודעות... יצאו ממני כל השדים והודעתי לו שכמו שהיא מנסה להרוס לי את הזוגיות אדאג ששלה חהרוס גם.. לצערי הוא לא טרח להגן עליי ועל תחושותיי ובחר להגן עליה ועליו.. מה שחיזק אצלי את התחושה שכן יש דברים בגו. החלטתי להתעלם ממנו עד שארגע ואדע איך להנהג הלאה.. בבוקר הוא ניסה להתקרב אך הזזתי אותה בטענה שעד שלא נהייה בייעוץ זוגי אין טעם לנהל שום שיח.. תגובתו היתה שרק אני זקוקה לטיפול ושתקתי.. לא כי חושבת שייתכן שהוא צודק או לא.. משום שאי אפשר לנהל איתו שיח מבלי שהטונים שלו עולים ואני לא מסוגלת להתנהל ככה.. בפרט שהוא מודע לכך.. האמת.. אני די בטוחה שיש שם משהו.. לא יודעת מה לעשות.. מבחינתי זה בהחלט משבר אמון מוחלט.. כן מרגישה נבגדת ובעיקר מפריע לי שהוא מזלזל באינאוציות שלי ומנסה לצאת כשידו כל ההעליונה.. האם נכון לי להמשיך להתעלם או שמא לפנות לייעוץ מקצועי?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• משבר אמון

אוראל שופן
    05/06/2018

היי עדי,
    נשמע כמו מקרה לא פשוט, ומהתיאור שלך עולה כי התקשורת שלכם, לפחות סביב מערכת היחסים עם החברה לעבודה, מאד לא משרתת.
    אין רגישות מצידו לתחושותיך ונשמע כי גבולות הקשר ביניכם לא ברורים או מוסכמים על שניכם מה שמביא למשבר האמון שאת מתארת.
    ההבנה שלך כי ייעוץ זוגי היא הדרך לתקשר ולבנות מחדש הבנה ואושר סביב המשבר הנוכחי ואולי בכלל, נכונה מאד.
    מוזמנים לפנות ושיהיה בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו