אישה נשואה ומתאהבת באחר

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• אישה נשואה ומתאהבת באחר
    רעות
    09/06/2018

טוב קצת ארוך אבל תסלחו לי ... אני נשואה מעל 10 שנים , ללא ילדים. ביני לבין בעלי הייתה אהבה גדולה מאוד, הוא לא הזוגיות הראשונה שלי אבל בחרתי להתחתן איתו כי הוא היה האחד בשבילי. לפני כמה שנים נוצר משבר ביננו בגלל תקופה לא טובה של בעלי . בתקופה זו היינו רבים הרבה, הוא כעס עלי על כל דבר ואפילו עזבתי את הבית למספר שבועות. דיברנו על גירושים והפסקנו לקיים יחסים. הייתי מאוד בודדה וכאובה מהיחס שלו ולא ידעתי מה לעשות, חברות שאלו אותי למה את נשארת? אבל אני לא וויתרתי עלינו, ידעתי שזה רק תקופה קשה שלו ושעמוק בלב אנחנו מאוד אוהבים. אכן עבר קצת זמן ולאט לאט המצב החל לחזור לקדמותו אבל לא לגמרי. לא חזרנו לשכב עדיין למרות שיש אהבה.לא יוצאים ולא מבלים.. שגרה. התחלתי לפתח כעס כלפיו על שלא העריך את זה שחיכיתי לו שיחזור לעצמו ולא קמתי והלכתי . למרות שהמצב ביננו עדיין לא אידיאלי החלטתי שאני לא מוותרת על ילדים והתחלנו בטיפולי פוריות. לאחרונה עברתי מקום עבודה והכרתי מישהו... הוא קולגה ועובד איתי צמוד. נשוי ואב. פעם אחת שוחחנו על עבודה, הסתכלנו אחד לשני בעיניים , מבט שנמשך טיפה יותר מדי זמן... ונשביתי. התחלתי להימשך אליו בטירוף. מתח מיני אבל כזה שעושה טוב, שמחזיר אותך לחיים.. אני מרגישה שגם אני מוצאת חן בעיניו. אני אישה יפה, היו לי תמיד הרבה מחזרים .חוץ ממעט פלירטוטים אין ביננו כלום. ברור לי שאף אחד לא יעשה צעד , אני לא רוצה להרוס את הקשר עם בעלי ויודעת שעם כל מה שקורה - הוא האהבה האמיתית שלי. הקולגה גם הוא לא יעשה כלום. אז לפעמים מסתפקת בזה וכיף לי ונחמד לי.. ולפעמים פשוט קשה. אני מרגישה שהתאהבתי באישיות של הבנאדם , הוא מושך אותי מאוד ונהיה יותר ויותר קשה להתאפק להגיד לו מה אני מרגישה... נהיה לי קשה לא לגעת בו... אני לא אעשה כלום כי מבינה את ההשלכות , אבל קשה ליי! התחלתי להיות עצובה בסופ"ש כי רק מחכה לראות אותו..לפעמים בא לי שיקרה משהו רק פעם אחת..להתמסר לתשוקות שלנו פעם אחת.. ובמיוחד כאשר בעלי עדיין לא מתייחס אלי כראוי , כל הזמן יש לו טענות כלפי והוא לא מעריך כלום . ובין כל אלו יש את טיפולי הפוריות- השעון הביולוגי מתקתק .. וכמה שרוצה להיכנס להריון אני מרגישה שגם את מה שקורה עכשיו זה ישנה.. יפסיקו מן הסתם הפלירטוטים ביננו שאולי זה טוב אבל כרגע זה מה שגורם לי להרגיש חיה!! ומה אני אעשה עם כל הרגשות והמשיכה אליו? אי אפשר פשוט לבטל זאת .. בקיצור חיי בבלאגן ...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• זוגיות במשבר

אוראל שופן
    12/07/2018

הדבקות שלך בבית ובאיש שלך ניכרת משמעותית.
    נראה כי התקופה הקשה עברה אך לא עובדה כראוי ומכאן שהפצעים שיצרה הותירו צלקות קשות.
    את לא מרגישה הכרה ונראות בבית, לא כלפי הנתינה שלך, לא לדבקות ולנאמנות שלך ולא לאדם המיני שאת.
    מכאן אין זה מפליא שברגע שמישהו 'ראה' אותך- במבט אחד נשבית שם ובזה את נאחזת. משם את שואבת כוחות.
    אנא ממך, הביני את הנסיבות וחשבי מסלול מחדש- אם את רוצה להעניק צ'אנס אמיתי לאיש שלך ולבית שלכם, פנו לעבודה זוגית משמעותית ותקנו את מה ששבור.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו