שקרים והסתרה בחיי נישואין

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• שקרים והסתרה בחיי נישואין
    דנית64
    08/07/2018

אנחנו נשואים 25 שנה. הייתי מאוד נאיבית וילדה מאוד טובה כשהתחתנתי כך שהאמון שלי בו היה מוחלט. הסדקים החלו כשהתבגרתי וגיליתי שיש לו אישיו עם להסתיר ממני דברים.. אם זה בזבזנות למרות שהפרנסה לא טובה בבית ו..עיסויים
    הוא משוגע על עיסויים בשנים הראשונות ואחר כך גיליתי שאין קשר בין המצב בבית למידה שהוא הולך . חייבת לציין שמה שגיליתי שכול המכסות הן מקצועיות זאת אומרת שאין שם ״הרפיה״ הוא סולד מכך אך כל השנים הוא לא מספר לי שהוא הולך לזה. גם כשהתעמתתי איתו ודיברתי הוא תמיד במגננה ומשקר ומתחיל אפילו לקלל . נמאס לי כל כך מהשקרים הקטנים שלו... ואני יודעת בבירור שאני מספר אחת הוא מעולם לא בגד בי והוא אוהב אותי כל כך אבל הדבר הזה בלתי מוסבר!!!!
    הוא ממש פוגע בי בהסתרה.. אני ממש לא יודעת מה לעשות כבר איתו

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בניין אמון בזוגיות

אוראל שופן
    09/08/2018

קשיי אמון מהסוג שאת מתארת, מצריכים תהליך של עבודה זוגית שתביא אתכם למקום בו נבנה אמון שמאפשר לך להיות שקטה וגם לבן הזוג להיות הוא ולהביא את עצמו לזוגיות בביטחון, ללא הסתרה אך תוך שמירה על מידה של פרטיות שכנראה הוא זקוק לה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו