רוצה לחזור אל האקס לאחר זוגיות ארוכה

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• רוצה לחזור אל האקס לאחר זוגיות ארוכה
    ענבר (בדוי)
    23/02/2021

היתה לי זוגיות 3.5 שנים שאני בחרתי לסיים מסיבות מסוימות שכיום לא נראות לי משמעותיות. הפרידה היתה נורא קשה לשנינו והוא הזהיר אותי שהוא לא יחזור אחורה במידה ואני בוחרת לעשות את הצעד הזה. עברה כמעט שנה, שנה של ייסורים, חוסר בטחון, חוסר הערכה עצמית, לא הצלחתי להתקבל לשום מקום עבודה, ובטח שלא מצאתי זוגיות חדשה כי בקושי הצלחתי לצאת לדייטים (הקורונה לא בדיוק "עזרה" למצב).

כיום אני מכה על חטא. גיליתי שהוא התקבל לאיזו חברה גדולה (אנחנו מגיעים מאותו רקע מקצועי) ובחרתי לשלוח לו הודעה מנוסחת יפה לווצאפ וביקשתי אם הוא יכול לתת לי כמה טיפים איך לעבור ראיונות עבודה כי אני רואה שהולך לו טוב (אגב, לפי איך שזה נראה ונשמע מחברים ומהפייסבוק שלו- הוא רק פרח ופרח בתקופה הזו עוד ועוד בזמן שאני נבלתי וקרסתי) הוא התכתב איתי ועזר לי להבין איך אני יכולה לצלוח ראיונות. לאחר כמה שעות ביקשתי שנעשה שיחת טלפון והוא נמנע. אחרי שכתבתי לו הודעה שאני מבקשת ממנו לעשות את זה כי זה יעזור לי (שוב, "למטרות מקצועיות" אבל ביננו כמובן שרציתי שזה ישבור קצת את הקרח אחרי כמעט שנה!) הוא השתכנע והתקשר אליי בווצאפ. דיברנו קצת יותר מרבע שעה שבה היו רק דיבורים מקצועיים והוא ממש נמנע מלהכנס לנושאים אישיים ושמר על "דיסטנס" מקסימלי.

חשוב לי לציין כמה דברים- הכרתי אותו בתול, חסר ניסיון עם בחורות. הוא היה מאוהב בי בטירוף. ברור לי שהפרידה שלי ממנו שברה אותו אבל אחר כך הבנתי שגם אותי. ואני רוצה לתקן את זה אבל לא יודעת איך. היום נראה שהוא במקום טוב ללא ספק והוא כנראה לא מעוניין בשום צורה שנהיה בקשר כי עובדה שהוא גם לא יצר קשר כל השנה הזו. אבל משהו בי לא נותן לי לשחרר. המון זמן, המון מחשבות, אני לא מצליחה להתקדם בחיים שלי. כמעט לא היה יום בשנה הזו שלא חשבתי עליו. אני מנסה להבין אם זה האגו שלי שפשוט נפגע ורוצה להתאחות ולקבל ממנו כמה מילות חיזוק או שאני באמת רוצה לחזור אליו ולהיות איתו בזוגיות בריאה. אבל אין לי מושג איך לעשות את זה אני לא רוצה להגיע למצב שאני משפילה את עצמי מולו ועוד יותר נפגעת. האם לדעתכם יש דרך לרכך אותו?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בטלי את ה wifi

שי
    23/02/2021

היי. לא הסברת למה נפרדת ממנו...יכול להיות ששם יש מידע חשוב. בכל אופן בשנה שחלפה הוא פרח ואת נבלת...פרח יכול להיות שזה אומר שיש לו אהבה חדשה.

עצם זה שהשיחה שלו איתך היתה קרה ואפלטונית מלמדת או שיש לו אהבה חדשה ו.או שהוא נפגע ממך מאוד.

אני רק משיב על סמך מה שסיפרת, ועל סמך איך המוח שלנו הגברים חושב.

אם את יודעת איך לעשות את זה את יכולה לגרום לו לנוע בכיוון שלך...הרי המוח שלנו עובד אחרת משלכן ואת יכולה לנצל את זה לטובתך. אבל תצטרכי להיות יותר יצירתית...הסיבות שאת ממציאה לא כאלו משכנעות אותו.

את צריכה לבטל את ה wifi אצלך בטלפון או יותר נכון את האגו אצלך בנפש ולהגיד לו בדיוק מה את מרגישה...אני יודע שזה קל לדבר אבל אם הוא לא קפץ על המציאה....רק אם תגידי לו מה אתל רוצה ומה את מרגישה....יש לך איזשהוא סיכוי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לשי

ענבר (בדוי)
    23/02/2021

תודה על המענה שי
    אין לו אהבה חדשה. אני יודעת את זה כי לפני שהוא הכיר אותי לא היה לו בכלל אומץ להתקרב לבחורות. וכשהיינו פרודים חברים קרובים שלי שפגשו אותו סיפרו שהוא ניסה לצאת לדייטים ולא הלך לו. אני גם יודעת מההיכרות שלי איתו שמתוך כבוד אליה הוא לא היה עונה לי ובטח לא מתקשר אליי בסוף. ועוד משהו, הוא לומד תואר ראשון מאוד קשה תוך כדי שהוא עובד משרה מלאה בחברת הייטק מאוד גדולה שדורשת ממנו המון שעות, אז אני בספק אם הוא היה מגיע לכל זה תוך כדי זוגיות. את התואר הוא התחיל רק אחרי שנפרדנו, מה שכנראה הקל עליו.
    הסיבות לפרידה הן שונות ומורכבות מכמה סיבות קטנות ואחת קצת יותר גדולה. בסך הכל לי באופן אישי נשארו זכרונות טובים ממנה, למרות שהיו לא מעט ריבים ופיצוצים אבל אני בוחרת לא לחשוב עליהם יותר מדי ולהתרפק על הטובים, כי בסופו של דבר 3.5 שנים זה לא סתם.
    אגב הוא יודע איך אני מרגישה והוא גם ידע כשנפרדנו שכבר היתה לי חרטה מסוימת אבל הוא רצה רק להתנתק ובחר לא להתייחס לגחמות שלי.
    היום ניסיתי לגרום לו להתקשר אליי בצורה מאוד חמודה אבל הוא די התעלם. התייעצתי עם משפחה, חברים, אבל בסוף רק אני מכירה אותו ויודעת איך הראש שלו עובד. למרות שמאז הזוגיות הוא השתנה אז קשה כבר לדעת. אין לי ספק שהוא לקח את הפרידה קשה, כן- די פגעתי בו. והוא הצליח לנתב את הפגיעה שלו למקום שממנו הוא פרח והצליח. אז בוודאי שקשה לו היום לתת לי להכנס לו ללב או לחיים מחדש.
    בנתיים אני מחכה לראות אם הוא בכלל יענה על ההודעה האחרונה שלי, מה שהוא לא עשה כבר כמה שעות. אני שקלתי לעשות צעד אמיץ יותר ולנסות להתקשר בעצמי אבל זה לא יהיה במקום ולדעתי הוא גם יסנן אותי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ענבר

שי
    24/02/2021

ככמה מבחוץ ומחמת האומץ לכתוב מאחורי מיקלדת בצורה סופר אנונימית...הוא היה בחור בתול...ביישן...חסר ביטחון...שלקחת כפרוייקט ל 3.5 שנים...שזה מיציתם את זה עד תום....

הבחור לא מעוניין להתקרב לכור שלך..אולי כי הוא מפחד להיפגע שוב...אולי כי הוא כבר לא בעניין שלך....

גם אם תצליחי לחזור אליו...תמיד יצופו דברים מהגילגול הקודם.

הפרידה לא קרתה סתם....

אחרי שנה עברו מים בירקון....דברים השתנו....את מוצאת לנכון לקחת אותו דוקא עכשיו כפרוייקט חוזר

לי מבחוץ נראה חסר טעם...ולו מהסיבה הפשוטה שאם הוא היה בעניין שלך הוא היה קופץ על ההזדמנות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שי

ענבר
    24/02/2021

נשמע לי טיפה תוקפני. אתה לא מכיר את הבחור באופן אישי אז לא מובן למה אתה מגונן עליו ולמה אתה מדבר אליי בצורה כזו. לפני כן כתבת לי ששווה לנסות אז אתה סותר את עצמך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ענבר

אלכס
    02/03/2021

עכשיו שאני קורא את מה שכתבתי זה בהחלט לא במקום.
    מאחל לך המון בהצלחה

ותזכרי שלמרות הכל באהבה אין באמת חוקים
    שי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו