מערכת יחסים מורכבת ללא בטחון

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• מערכת יחסים מורכבת ללא בטחון
    סוניה
    08/03/2022

היי, אני בת 24 הבן זוג 33. אנחנו כל מערכת היחסים נפרדנו וחזרנו והיא הייתה מלאה בעליות וירידות.
    אני החרדתית בקשר יותר והוא לא נותן בטחון וזה מערער.
    הייתה תקופה שגרנו ביחד למשך איזור חצי שנה-7 חודשים. לי מאוד קשה להיות במרוחק ממנו.הוא לא נותן לי בטחון, כשאני שואלת אותו אם הוא רוצה להיות איתי הוא אומר שהוא לא יכול להתחייב כי הוא בעצמו אומר שהוא לא בטוח אחרי כל מה שעברנו. הינו נפרדים על כל דבר - כל הזמן הרגשתי שהוא לא מספיק מקדיש לי זמן, שהוא לא איתי משפחתית, שהוא לא אוהב אותי מספיק, כל פעם שאני שואלת אותו אתה חושב בכלל על הרצון להיות יחדיו לעתיד הוא אומר לי איך אני יכול לחשוב על זה אם לפני שניה הכל היה גיהנום. בערב כריסמס ביקשתי שיגיע איתי לפני הזמן והוא לא היה יכול לעשות את זה כי לטענתו היה לו דברים לעשות זה ישר התקשר אצלי לחוסר אכפתיות וחוסר רצון.
    אני אוהבת אותו מאוד ונלחמת מאוד על הקשר, בעבר הוא היה שם הרבה יותר בשבילי - היה נותן לי את הדברים הקטנים שביקשתי, פרחים הקשבה ועם הזמן זה פחת ופחת ואיתו גם הבטחון והרצון שלו לדעתי. נורא קשה לי בסיטואציה הזו. היום שאלתי אותו אם הוא רוצה להיות איתי והוא אומר לי אני באמת לא יודע אני במצב שאני מרגישה שהוא לא סגור על עצמו והבסטה לא נסגרה. האם לצאת מהקשר ולמצוא מישהו אחר שידע להגיד לי שהוא רוצה להיות שם? אני גם נורא חרדתית, כשאני רוצה וודאות על האם נחזור אי פעם נחזור להיות בקשר הוא אומר לי שאני לחוצה ואני בסהכ רוצה לדעת שהדברים הולכים למקום בטוח וטוב. והוא לא מאפשר לי אתזה.. האם זה רעיל ובאמת כדאי לעזוב עם כל הקושי שבדבר?
    הוא נמצא בטיפול מגיל קטן ולא היה לו דוגמא טובה לזוגיות בריאה בבית. הוא הרבה עסוק בעצמו ולא אכפת לו גם להיות לבד. באיזשהו מקום הוא חושב שאולי הוא ישאר לבד כל חיו כשאנחנו מדברים על זה.
    אני בעצמי נמצאת בטיפול אצל מישהי (אחרי שהוא אמר לי שאני צריכה להתחיל טיפול והקשבתי בעצתו על מנת להתמודד עם החרדות נטישה שלי) הוא טוענת שקשה לי המקום של להיות לבד ולהבין דברים עם עצמי ואני כל הזמן ממלאה את עצמי בו. כל הזמן שלי אני רוצה להיות איתו. אבל אני לא חושבת שזה לווא דווקא משהו רע כשיש רצון לשניים להיות ביחד.
    ממש אשמח לעזרה מה לעשות עם המצב - הוא מהמקום שלו לא נותן בטחון ואני רוצה הרבה ממנו. איך אפשר למצוא אמצע אם בכלל ?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אכן קיים בך פחד משינוי ואת צמאה ליציבות

איתן
    08/03/2022

קודם כל אני לא חושב שאת חרדתית.
    אכן קיים בך פחד משינוי ואת צמאה ליציבות בקשר.
    את לא צריכה להרגיש רע עם זה או להתנצל על זה.
    לפי התגובות של בן הזוג שלך אני לא בטוח שתהיה לכם יציבות בקשר.
    לדעתי את צריכה לחשב מסלול מחדש, לשחרר גם אם קשה.
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו