פורום חרדות, טראומות, פחדים - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו התקפי חרדה, PTSD, חרדת בחינות, חרדה חברתית, פחד גבהים, פחד ממטוסים, קלאוסטרופוביה, פוביות אצל ילדים, חרדת ביצוע ועוד

מנהל הפורום

ד``ר חיים היילפרין
ד"ר חיים היילפרין
ד``ר אודי אורן
ד"ר אודי אורן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר אודי אורן ללא פרסום בפורום

• ילד בן 7 עם כאבי בטן/חרדות ושתן תכוף
    יוני
    17/10/2021

בני בן ב7 , לפני מספר חודשים החל להתלונן על כאבי בטן ,שתן כל 10 דקות ,לאחר בדיקות רפואיות בבטן לא עלה חשד למשהו כל שהוא , המצב החל להחמיר שהוא כל ערב מבקש מאחד ההורים שישן לידו הוא התחיל לקום באמצע הלילה ושוב להתלונן על כאב בטן ושהוא חייב לצאת לבחוץ לאוויר מדובר בילד חברותי ,לומד במסגרת רגילה אציין שרוב המקרים קורים בשעות הערב וגולשים ללילה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    ילד בן 7 עם כאבי בטן/חרדות ושתן תכוף

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בסבירות מאוד גבוהה הבן שלך סובל מחרדה

ד''ר אודי אורן
    17/10/2021

שלום רב,
    בסבירות מאד גבוהה הבן שלך סובל מחרדה. כל הסימפטומים שאת מתארת הן תופעות הקשורות לחרדה (בייחוד אם האפשרות הרפואית נבדקה ונשללה). אני ממליץ על טיפול EMDR או CBT אצל מטפל/ת המתמחה בטיפול בילדים.
    בהצלחה
    אודי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תאונה קשה והמון חרדות ולחצים בבקשה בבקשה זועק לעזרה
    פלוני
    12/10/2021

עברתי תאונת דרכיםקשה למעחה מחודש אינני מצליח לישון יותר משעה עד שעתיים ביום ומתעורר מסיוט שבו אני ממש בשניות הראשונות מתעורר,אני מקבל פחאשבקים כל יום לפחות 4 עד 5 מינימום. מפחד מלעלות על מוניות ואוטובוסים ואם עליתי אני יורד מהר באמצע הדרך. כל רכב שעובר אני נלחץ וסתכל כל רגע שלא אדרס ואפגע. אני לא מרוכז,שוכח מה רציתי לעשות באותו הרגע,מפחד מאוד שכאשר אצא מהדירה יקרה לי משהו ולכן אני אוהב ומחכה כל רגע לחזור לדירה מהבביקות,לחץ ועצבים בקניונים וחנויות עם לקוחות ועד לתאונה לא יכולתי שלא לעבור ולהיות בקניונים ובקניות... כל יום מתעורר עם סחרחורות וממש ממש מתחנן שהסיוט יעבור,קיבלתי לוריוון 1 מ"ג אך הוא אינו עוזר ומרגיש כמו אקמול. מה לעשות אני ממש בסיוטים ומתעצבן ובהתקפי חרדה כאשר אני רואה אופנועים ונבהל ומתעצבן על מי שצופר. האם אני אחזור לחיות כמו שהייתי לפני התאונה? האם אפסיק לבכות כאשר אני חושב על זה ומדבר על זה? ומעולםצלא בכיתי ולכן זה מרגיש לי בושה... אף אחד לא מבין אותי ולא יכול להבין את המצב שלי. כאילו שרק אני חווה את זה. האם זה מחלה נפשית שנוצרה או האם זה הדבר שמפחיד לי לחשוב עליו שאני אהיה עם פוסט טראומה? האם זה יעבור לי? בבקשה אני כבר לא יודע מה לעשות? יש תור לפסיכיאטר לאחר המלצה של רופא המשפחה. מה עלי לעשות? אני מתחנן לעזרה.הי,אשמח לעזרה בפענוח.
    לאחר חודש מיום התאונת דרכים הקשה שעברתי בתור רוכב על דו גלגלי נזרקתי על הכביש במהירות 90 קמש לערך ומאז לא מצליח לעמוד ולישר את הרגל,כאבים נוראים ואשמח לתשובה בבקשה.
    (במיון הומלץ על mri).
    להלן התוצאות:

הוספת תגובה

תמונה

• תסמיני פוסט טראומתיים טיפוסיים לאחר תאונת דרכים

ד"ר היילפרין
    12/10/2021

אתה סובל מתסמינים פוסט-טראומתיים טיפוסיים לאחר תאונת דרכים קשה וזקוק לטיפול אצל פסיכולוג קליני המתמחה בטיפול בחרדות. כל הטיפולים הנוגעים לתאונה, כולל הטיפול הפסיכולוגי, אמורים להיות מכוסים על חשבון חברת הביטוח (בתום ההליכים). פנה במקביל לעורך דין שיציג לביהמ"ש את רשימות הטיפול (ותעודות רפואיות אחרות, כמו סיכום מחדר מיון), כבסיס למינוי מומחים בתחומים השונים (אורתופדיה, פסיכיאטריה וכד') ואלה יקבעו את אחוזי הנכות המגיעים לך ובשורה התחתונה, כמה כסף תקבל כפיצוי. צור איתי קשר אם יש לך שאלות נוספות בעניין זה. החלמה שלמה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני מומחה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה ד"ר היילפרין

פלוני
    13/10/2021

האם הפסיכיאטר שאליו אני מופנה על ידי הרופאת משפחה יכול לעזור? כי קיבלתי לוריוון 1 מ"ג פעם ביום והפסיכיאטר מסר לקחת אחד ביום ואחד בלילה ונכון להיום הוא בכלל לא מזיז לי.

האם הסבל שנמשך נצח יעבור או שעלי להשלים שבשנה הקרובה אצטרך להתיידד עם הכדורים? האם המחשבה שהסבל הפסיכולגי לא עוזר לכדורים יכול להשפיע על כדורים כאלה או שהם חזקים יותר ממני? כי כרגע חוץ מנימול קל אין ללוריוון בכלל השפעה.

תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אודה על המענה ד"ר היילפרין בשאלה שהכותרת הינה : תודה ד"ר היילפרין

פלוני
    17/10/2021

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הכדורים לא פותרים דבר והפנייה לפסיכולוג קליני

ד''ר חיים היילפרין
    17/10/2021

הכדורים מסממים אותך אך אינם פותרים דבר ולכן לא הצעתי לך טיפול תרופתי אלא פנייה לפסיכולוג קליני שמתמחה בחרדה...

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נטילת אפיקסור ונדודי שינה
    טלי
    08/10/2021

שלום
    לבתי שהחלה לקחת אפקסור יש נדודי שינה שתמיד סבלה מהם אלא שבעקבות האפקסור היא לא ישנה כלל.
    האם במשך כל זמן נטילת האפקסור זה ימשיך כך או שעם הזמן תופעת לוואי זו תחלוף?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    נטילת אפיקסור ונדודי שינה

הוספת תגובה

תמונה

• קרוב לוודאי שהתופעה תחלוף בתוך ימים

ד``ר חיים היילפרין
    09/10/2021

קרוב לוודאי שהתופעה תחלוף בתוך ימים, אבל בכל מקרה, עליך ליידע בהקדם את הפסיכיאטר שרשם לבתך את התרופה שהיא אינה ישנה כלל ולשאול בעצתו.

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש דרך לקבל עזרה עם סידורים
    אסתי
    30/09/2021

אני סובלת מחרדות מאוד קשות. אני בת 39 ולא מתפקדת כלל. מוכרת בביטוח לאומי נכות מלאה. אני לא מתפקדת כלל ולא מסוגלת לעשות דברים פשוטים כמו לקבוע תור לרופא וכל מיני כאלה. האם יש דרך לקבל עזרה לקביעת תורים וכל מיני בירורים טלפונים שאני לא מסוגלת לעשות? אני במצב של הזנחה ואני חייבת שמישהו יעזור לי. אני מוכנה גם לשלם על זה אם צריך.
    יש עזרה כזאת?

הוספת תגובה

תמונה

• ניתן לקבל ייעוץ מומחה הנוגע לטיפול בחרדה

ד''ר חיים היילפרין
    01/10/2021

לצערי, בפורום זה ניתן לקבל רק ייעוץ מומחה הנוגע לטיפול בחרדה, לא עזרה טכנית.

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדה סימפטומים חרדה מתמשכת 24/7
    ירין
    27/09/2021

שלום , אני בן 21 חייל בצבא , לפני כ3 שבועות התחלתי ליטול ציפרלקס עקב הפרעות חרדה התחלתי להתאזן קצת אבל פתאום התחיל משהו חדש , כאב ראש מוזר כזה יותר מציק פחות כואב , ועוד מצב ברגע שאני נרדם בערך 10 20 דקות , מרגיש שהכל מסתובב לי וחייב לפתוח את העיניים בישביל לחזור לעצמי , חשוב לציין שזה גורם לי חרדה מלהירדם מה שאני מרגיש זה עוד תסמין של חרדה ? חשוב לציין שביצעתי א.ק.ג ובדיקת לב והכל תקין חשוב לציין שבנוסף במהלך כל היום מרגיש ריקנות כזאת פחד מוזר כזה כל היום שמשבית אותי לגמרי , רוב הזמן יש לי סחרחור קל מוזר כזה טשטוש וברגע שאני מתאפס זה נעלם , סחרור קל מאוד שמכניס אותי יותר לחרדה , רוצה גם לציין שהתאבון הלך וירדתי קצת במשקל (אני אחרי ניתוח בריאטרי שביצעתי לפני 4 שנים גם ככה לא אוכל ) רציתי לדעת עם כל מה שאני מתאר פה זו חרדה ? בשביל שיהיה יותר רגוע כל דבר קטן שקורה בגוף מכניס אותי ללחץ זה מתסכל !! ממש ממתי שקם בבוקר עד שעולה לישון שגם זה בקושי אני במחשבות וריקנות פחד ממחלה או ממוות לא יודע … אשמח לתשובה של המומחים אם כל מה שאני חובה ועובר נראה כמו חרדה נטו ולא משהו אחר , חשוב לציין שעברתי במיון בדיקות דם כלליות צילום חזה אקג ועוד הכל תקין

הוספת תגובה

תמונה

• סימפטומים של חרדה ולבקש טיפול פסיכולוגי

ד''ר אודי אורן
    27/09/2021

שלום,
    הסימפטומים שאתה מתאר נשמעים כמו סמפטומים של חרדה, והעובדה שכל הבדיקות מצביעות על כך שאתה בריא פיזית רק מחזקות את ההערכה שלי..
    ממליץ לך לפנות לקב"ן ולבקש טיפול פסיכולוגי בעדיפות ל-EMDR או CBT. טיפול תרופתי מצליח להקל על סימפטומים אבל עדיף שטיפול פסיכולוגי יתייחס לסיבות לחרדה.
    בהצלחה
    אודי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדות ודרכי התמודדות
    אין שם
    23/09/2021

אלפי פעמים אני חווה את זה, ומאומה לא גורם לי להשתחרר מזה, גם הפעם אני במקום של מחנק, איך יוצאים מזה

לקביעת תור
    סגירה
    חרדות ודרכי התמודדות

הוספת תגובה

תמונה

• התמודדות עם חרדות

ד``ר חיים היילפרין
    24/09/2021

פני לטיפול אצל פסיכולוג קליני המתמחה בטיפול בחרדות. מניסיוני, במקרים כמו שלך די בפגישה או שתיים כדי להיפטר מהחרדות לצמיתות ואשמח לסייע לך בזה. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני מומחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחשבות שליליות נוספות ולא טובות
    מור
    03/09/2021

לפני כמה חודשים התחלתי טיפול שנקרא חוש החישה בעקבות פחד מנהיגה והרגשה שרוצה לברוח מהאוטו.בהמהלך הטיפול הדימיוני הזה עלו מחשבות על קפיצה ממקום גבוה ובעקבות זה עוד מחשבות שליליות נוספות אפילו פגיעה בסכין לקרובים אלי.מוזר לי כי אין לי רצון אמיתי לפגוע באף אחד וגם לא להתאבד זה במחשבה וזה חוזר הרבה.התחלתי cbt.זה יעבור? מזה?

הוספת תגובה

תמונה

• מתיל פולאט 15 מ"ג לטיפול בדיכאון
    נונה
    01/09/2021

ידוע לי שהתכשיר לעיל מועיל מאד בטפול בדיכאון, עם תרופה אנטי דכאונית,דבר שהתברר במחקרים בארה"ב.
    בארץ ישנם תכשירים במינון של מקסימום 800 מיקרוגרם.
    אני מבקשת לדעת באיזו מדינה בחו"ל קיים תכשיר זה, ואיך אפשר להשיגו? האם יש באוסטרליה?

הוספת תגובה

תמונה

• מתיל פולאט אין לי את הפרטים שאת מבקשת

ד``ר אודי אורן
    03/09/2021

שלום, לצערי אין לי את הפרטים שאת מבקשת. גוגל? בהצלחה, אודי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם הימנעות משהייה בבית יכולה להיחשב כפוסט טראומה?
    אנונימי
    26/08/2021

שלום רב - לפני כחצי שנה עזבתי את בית ההורים כתוצאה מסכסוך שכנים מר ונמהר שבמסגרתו השכנים המתגוררים מעל בית הוריי עשו לי ולהוריי רעש בכוונה.
    הכרתי אנשים מקסימים בשכונה החדשה שבה אני שוכר דירה דרך בית הכנסת השכונתי, אולם התסמינים שהיו לי בבית הוריי החלו ללוות אותי גם בדירה החדשה - כאשר אני נמצא לבד בדירה שאני שוכר ושומע רעשים מבעלת הדירה זה מכניס אותי ללחץ נפשי ולחרדה, וכאשר דיברתי עם בעלת הדירה ושיתפתי אותה שזה מאוד מקשה עליי לשמוע את הרעשים הללו היא אמרה שהרעשים לא מגיעים רק מאצלה ואין לה שליטה על זה.
    בזמן שאני נמצא בדירה שאני שוכר אני שומע מוזיקה מרגיעה בפול ווליום כי רק ככה זה עוזר לי להתרכז, ובמקום לשמוע את הרעשים של בעלת הדירה הכוללים ריצות ודפיקות והזזת חפצים ורהיטים אני שומע את המוזיקה המרגיעה וזה עוזר לי.
    אחר הצהריים אני לא מסוגל להישאר בדירה שאני שוכר ואני חייב לצאת מהדירה עד הלילה - גם אם זה אומר לשבת על אותו ספסל ברחוב באותו המקום, וחוזר הביתה רק בלילה והולך לישון לא לפני שאני שותה בירה לבנה או יין אדום.
    העובדת הסוציאלית של קופת החולים לא עזרה לי חוץ מלומר לי להגיש בקשה לביטוח הלאומי לקבלת קצבת נכות נפשית, ויש לציין שאני רוצה להיות אזרח נורמטיבי שתורם לחברה אולם הבעיה של הרעש מהשכנים מאוד מקשה עליי לתפקד בדירה.
    גם הפסיכיאטר של קופת החולים לא אבחן אותי כמו שצריך והסתמך על אבחנות קודמות מהילדות שלי שכבר לא רלוונטים כי עברו יותר מ10 שנים מאז.
    אני לא יודע בוודאות אם פיתחתי הפרעת דחק פוסט טראומטית כתוצאה מהסכסוך עם השכנים המתגוררים מעל בית הוריי, אבל האם לפי התסמינים שאני מתאר יכול להיות שפיתחתי פוסט טראומה המתבטאת ברגישות יתר לרעשים מהשכנים למעלה ובהימנעות משהייה בדירה?

הוספת תגובה

תמונה

• הימנעות משהייה בבית

ד``ר חיים היילפרין
    27/08/2021

אין ספק שעברת טראומה מסוימת בסכסוך השכנים של הוריך, אך רעש מכוון של שכנים אינו נופל תחת ההגדרה הפורמלית של טראומה כאירוע מאיים חיים. באותה מידה, אפשר לראות את התגובות שלך כפוסט-טראומתיות לאותו סכסוך ולרעש אבל הן עשויות להיגרם גם מסיבות אחרות, תקפות לא פחות (למשל, אתה עשוי להשתמש בטראומה כ"מוקד נוח" לכל שאר הצרות שיש לך בחיים). בקיצור, גם בלי לחבר את זה לאבחנות שספחת בילדות הסיפור מורכב ולהערכתי לא זה הבסיס עליו תימצא זכאי לקצבת נכות נפשית.

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדות מכל דבר שרואה או שומעת
    אימוש10
    16/08/2021

בוקר טוב, ביתי בת ה11 , ילדה מתוקה, חרדה מהמון דברים בזמן האחרון רואה בתיק טוק, הגאולה תגיע המשיח יגיע ושואלת אותי מה זה ושהיא פוחדת, הפעם זה משיח פעם הבאה זה סיאנס ופעם אחרת קוראת בקפה וזה המון דברים שאנחנו המבוגרים יכולים להבין שיש שרלטנית, או כל מיני דברים שאדם בוחר אם להאמין או לא אבל איך אני בתור אמא מעבירה לה מסר שלא כל דבר שקוראים רואים הוא אמיתי או שטויות שזה החרדה שלה ומזה היא מודאגת אפילו בבית הספר הנושא שלא אסטרונומיה הכניס בה חרדה כל דבר אנחנו בטופלים אצל פסיכולוג, כרגע בחופשה טיפול תרופתי היא מסרבת לקחת, מה צריכה לענות לדברים כאלה, תודה מראש אמא מודאגת😭

הוספת תגובה

תמונה

• גמול בנדיבות ומחמאות בעת שביתך בחרדה

ד``ר חיים היילפרין
    17/08/2021

התעלמי נקודתית מהחששות חסרות השחר של בתך והתמקדי במקום זה באיומים או הלחצים האמיתיים בחייה (ויש כאלה) ונסי למצוא להם פתרונות שיפחיתו או יסירו ממנה את האיום או הלחץ. במקביל, תגמלי אותה בנדיבות (במחמאות וכו') כל פעם שהיא נוהגת כהלכה, מדברת לעניין, מפגינה בטחון וכדומה. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חשבתי שזה רק אצל הבן שלי...
    י.מ
    15/08/2021

מגיל 3 נגעל מכפתורים. היום בן 14.
    אבל גם מכל דבר עגול וקטן כמו עגילים וכו....ויש ובעיות נוספות.
    הלכתי איתו כבר לפסיכולוגים בקופה ולא עזר.
    מה לעשות למי לפנות?

לקביעת תור
    סגירה
    חשבתי שזה רק אצל הבן שלי...

הוספת תגובה

תמונה

• כיצד להתמודד עם חרדה חברתית
    אעיעעיא
    14/08/2021

שלום
    הייתי בחתונה ויש לי חרדה חברתית ואז שראיתי שם נשים שנראו לי יפה חשבתי על זה שכדאי לי להתחיל עם נשים אבל הבעיה שיש לי חרדה חברתית קשה אז איך להתומדד נגד החרדה?
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדה חברתית, ראה את תשובתי מטה

ד''ר חיים היילפרין
    14/08/2021

ראה את תשובתי לאעיעיכיעא למטה. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדה כללית וחרדה ספציפית לצאת למועדונים
    אטענמענטא
    07/08/2021

שלום
    יש לי הפרעת חרדה מוכללת
    ובנוסף לזה יש לי חרדה מללכת למעדונים
    איך אפשר להתגבר על החרדה הכללית ועל החרדה מהמעדונים
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדה, בדוק את תשובתי הקודמת

ד"ר חיים היילפר
    14/08/2021

ראה את תשובתי לאעיעיכיעא למעלה. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדה חרדה חרדהההההההההההההההההההה
    אעיעיכיעא
    13/08/2021

שלום
    אני חושב שדיש לי הפרעת חרדה כלליתיש לךר עיונות מה לעשות?
    יש לך רעיונן איזה סוג של טיפול פסיכלוגי עדיף לעשות?
    ויש לך ריעעונת איך לרמוז למשפחה המורחבת על החרדה?
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לפנות לפסיכולוג קליני המתמחה בחרדות

ד``ר חיים היילפרין
    14/08/2021

הרעיון היחיד שיש לי הוא שתפנה לפסיכולוג קליני שמתמחה בטיפול בחרדות. מניסיוני, במקרים כמו שלך די בפגישה או שתיים כדי להשיג הקלה משמעותית ואשמח לסייע לך בזה. ועם המשפחה דבר בכנות ופתיחות (לא ברמזים) על מצבך . בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדה מה לעשות??
    שושי
    03/08/2021

סובלת כמה שנים מהתקפי חרדה.. לפני כ10 חודשים התחלתי טיפול בסרנדה. לקחתי תרופה רק 25 ומג לפני חודשיים העלתי ל50 מג. בשבועות האחרונים אני חשה החמרה בתחושות הפיזיות.. כאבי ראש חזקים כאבים בזרועות עייפות חולשה ותחושת ערפול.. כבר לא יודעת מה לעשות האם זו החרדה או הכדור?? איך יודעים? כדאי להפסיק? לא ממש מתפקדת.. לא עובדת ומיואשת מהמצב. מה כדאי לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    חרדה מה לעשות??

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה לסרנדה

ד''ר אודי אורן
    03/08/2021

שלום רב,
    מבקש ממך לפנות לרופא שרשם לך את התרופה ולהתייעץ איתו/איתה.
    אין אפשרות לתת לך עצות לגבי שימוש בתרופות ללא היכרות.
    אנא פני לרופא שלך. בהצלחה, אודי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לתגובה..

שושי
    04/08/2021

השאלה מה אפשר לעשות חוץ מכדורים.. כי הם לא באמת פותרים את העניין מהשורש. ניסיתי cbt ולא ככ התחברתי. יש המלצה לטיפול שעוזר בהתקפי פאניקה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התקפי חרדה

ד``ר חיים היילפרין
    04/08/2021

פני לטיפול אצל פסיכולוג קליני שמתמחה בטיפול בחרדות. מניסיוני, במקרים של התקפי פאניקה כמו שלך די בפגישה או שתיים כדי להשיג הקלה משמעותית ואשמח לסייע לך בזה. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה