פורום חרדות, טראומות, פחדים - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

ד``ר חיים היילפרין
ד"ר חיים היילפרין
ד``ר אודי אורן
ד"ר אודי אורן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר אודי אורן ללא פרסום בפורום

• מעוניין לדעת האם יש אפשרות לקחת 3 כדורים של לשיאה ביום (באישור הרופא כמובן )
    בני
    19/06/2019

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חוסר שווי משקל וסחרחורת
    שמחה
    05/06/2019

שלום וברכה אני כבר חודש מרגישה את ההרגשה של חוסר שווי משקל וסחרחורת הלכתי לעשות בדיקות דם והכל תקין ברוך ד יש חסר בויטמין d וקצת חוסר ברזל, האם יכול להיות קשור? אני כם נמצאת עכשו בתקופה של חרדות ופחדים מאןד גדולים אפשר להרגיש חוסר שווי משקל מחרדות ופחדים??

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ירידה משמעותית בזיכרון ואי-קבלת טיפול פסיכולוגי
    hn
    31/05/2019

שלום,
    לפני כ- 4.5 שנים עברתי טראומה נפשית קשה, שאחריה קיבלתי טיפול פסיכולוגי למשך שנתיים בתחנה לבריאות הנפש וטיפול פסיכיאטרי.
    האריכו לי את הטיפול הפסיכולוגי לשנה נוספת ומאז לא מאשרים לי יותר.
    אני לא עשירה וממש לא יכולה לממן טיפול פסיכולוגי פרטי ומצבי הנפשי רק מדרדר!!!
    שיחה של 5-10 דקות פעם בחודש עם הפסיכיאטר ממש לא מועילה מן הסתם!
    מה לעשות? עדיף למערכת הבריאות שאני אמות???

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך טיפול פסיכולוגי

ד''ר אודי אורן
    02/06/2019

שלום רב,
    אני ממליץ כי תפני לקופת החולים בו את חברה ותציגי בפניהם את הבעיה.
    לכל קופת חולים יש מערך בריאות נפש שמחוייב לתת טיפול לחברי הקופה.
    בהצלחה
    ד"ר אורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה קורה לי? מרגישה שהולכת להשתגע מפחד
    אילנה
    25/05/2019

בחודשים האחרונים חשה תחושות של ריחוף ממש, מהפחד שלי גם מדמיינת חוסר פרופורציות בגוף, פעם תחושה שאני קטנה ופעם גדולה, כשאני בחוץ זה אף מחמיר אני מרגישה כמו גרגיר. בנוסף התקפי חרדה. בשנתיים וחצי האחרונות חל המהפך לאחר פיטורים טראומתיים ומאז הרף של הפחדים והדמיונות רק עולה בפרט ששוב פוטרתי. מרגישה שאני הולכת להשתגע.
    בת 56 גרושה ואמא לשלושה. ברגעים אלה הערך העצמי שלי פגוע עקב כך. והכי מתסכל שאף אחד לא יודע באיזה גיהינום אני חיה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מה קורה לי?

ד''ר אודי אורן
    27/05/2019

שלום,
    מצטער לשמוע על הקשיים שאיתם את מתמודדת.
    הסימפטומים הם סימפטומים של חרדה. את לא משתגעת. אין ספק שהם תגובה לארועים הקשים שהתרחשו בחייך. ממליץ לך בחום לפנות לקופת חולים ולבקש לקבל טיפול פסיכולוגי שיעזור לך להתמודד עם הקשיים. תמיד יש אפשרות להעזר גם בטיפול תרופתי עד להתייצבות.
    בהצלחה,
    אודי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לקיחת כדור סרוקסט- בירור
    דניאל
    29/04/2019

אני לקחתי כמה שנים 20 מ"ג ציפרלקס ובהמלצת הרופא עובר ל20 מ"ג סרוקסט.
    1. מהניסיון שלך, אני כרגע לוקח 10 מ"ג סרוקסט ועוד כמה ימים עובר ל20. האם בהכרח זה אומר שב20 התופעות לוואי יחמירו והאם צפויות תופעות לוואי נוספות בעליית המינון?
    2. הבנתי שמומלץ לקחת את הסוקרסט לאחר ארוחת הבוקר. ורציתי לדעת מה הסיבה שזה מומלץ לקחת דווקא בבוקר והאם אפשרי לקחת בערב?
    3. מבחינת זמן. האם זה קריטי לקחת את הכדור בשעה קבועה...מה המסגרת של ההפרש שעות שניתן לקחת כל יום את הכדור. אני מתכוון שאי אפשר לקחת בשעה קבוה בדיוק, האם הפרש של שעה, שעתיים זה בסדר? כלומר לקחת כל יום את הכדור בין השעות 9-11 בבוקר?
    4. האם סרוקסט נחשב בהכרח לכדור מרדים או מעורר?
    תודה רבה!!!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סרוקסט

ד''ר אודי אורן
    29/04/2019

לדניאל שלום,
    ראשית, אנא התייעץ עם הרופא שרשם לך את התרופה. ממליץ לך בחום להיות איתו בקשר רציף. התגובות הן אינדיוידאליות.
    אין לי שום דרך לנבא מה יהיו התגובות הספציפיות שלך.
    הרופא שלך יכול וצריך לענות על כל שאלה שיש לך לגבי תופעות הלואי ואופן לקיחת התרופה.
    הסרוקסט אינו מתוכנן להרדים או לעורר, למרות שהתופעות האלו קיימות אצל חלק מהמשתמשים בתרופה.
    איני מאמין שיש השפעה משמעותית לזמן הספציפי של לקיחת התרופה. ממליץ לשאול את הרופא.
    אין שום דרך לדעת אם תופעות הלואי יתגברו/ישתנו.
    דבר עם הרופא שלך.
    בהצלחה
    אודי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בירור לגבי פוסט טראומה
    חלי
    10/04/2019

הי
    שמי חלי בת17
    מקוה שהגעתי למקום הנכון
    לפני מספר שבועות הייתי בבית ואבי נפל ואיבד את ההכרה אני הייתי עדה לכל זה ודוקא לא אבדתי עשתונות ועשיתי מה שצריך אבל לאחר מכן ובעצם עד היום הרגע הזה שבו הוא נופל לי מול העיניים וכל הצמרמורות והדפיקות לב וכו
    הרגע הזה לא עוזב אותי כבר כמה שבועות וחוזר אלי כמה פעמים ביום
    שאלה מה יש לי לעשות חוץ מללכת לטיפול ווו...
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי פוסט טראומה

ד''ר חיים היילפרין
    11/04/2019

את עברת אירוע טראומתי וחווה תסמיני מצוקה פוסט-טראומתיים צפויים, טבעיים ונורמליים. אם תקבלי את התסמינים ככאלה ולא תחווי טראומות נוספות, תדירות ועוצמת התסמינים תלך ותפחת עם הזמן. אם התסמינים ימשיכו להטריד אותך, הדרך הטובה ביותר להיפטר מהם היא בטיפול פסיכולוגי (בהקשר זה לא ברורה לי כוונתך בשאלה מה יש לעשות חוץ מטיפול - הרי אי אפשר לשנות את המצב בלי לטפל בו). החדשות הטובות הן שבמקרה שלך אין מדובר בטיפול ממושך, ומניסיוני בד"כ די בפגישה אחת כדי לפטור אותך מהמצוקה ואשמח לסייע לך בזה. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני בכיר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התקפי חרדה תכופים למדי
    לי
    25/03/2019

היי
    לידיד שלי יש התקפי חרדה לעיתים תקופות,הם מופיעים כמעט על כל דבר: הוא מרגיש שאכל יותר מדי ומרגיש התקף כי חושב שיקיא, הוא מתעורר בבוקר מחום ומריגש לא טוב וישר חוטף התקף. התקפים על מצבים שכמעט טריביאליים.
    האם יש משהו שניתן לעשות גם לבד מחוץ לטיפול על מנת להעביר את ההתקפים..?
    תודה רבה
    לי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• התקפי חרדה תקפים לי

ד''ר חיים היילפרין
    25/03/2019

זה כמו שתשאלי אותי, "יש לי קלקול ברכב - יש משהו שניתן לעשות חוץ מלקחת אותו למוסך?" אם אינך מבינה במכונאות רכב, עדיף כמובן שלא תגעי; מכונאי מיומן, לעומת זאת, יוכל לתקן לך את הרכב תוך עשר דקות. אותו דבר כאן - אם אינך קלינאית מומחית, הייתי משאיר את הטיפול בידיד שלך לאנשי מקצוע. לעומת זאת, אני יכול לפטור את הידיד שלך מהתקפי החרדה בתוך שיחה אחת של שעה ואשמח לעזור לו בזה. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני מומחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ציפרלקס ולמיקטל - שאלה
    אוהד
    23/03/2019

שלום
    אני לוקח כבר 8 חודשים ציפרלקס 20 מג, ולפני חודשיים הפסיכיאטר הוסיף לי למיקטל (כרגע אני על מינון 100 מג ביום)
    ובנוסף לוקח בונדרומין כדי להרדם

מדי פעם יש לי כל מיני תופעות לוואי כמו עייפות / בחילות / כאב ראש /
    ראיה מטושטשת / חוסר חשק לעשות דברים / התקפי בכי / לחצים מוגברים

השאלה שלי- האם יש לי אפשרות במשך תקופה כלשהי לנסות לא לקחת את הציפרלקס , ולקחת רק את הלמיקטל ?

נניח במשך שבועיים-שלוש לקחת רק למיקטל בלי הציפרלקס ?
    ואז לראות איך אני מרגיש עם זה..
    האם ההרגשה תהיה יותר טובה, פחות תופעות לוואי וכו׳

או שזה מסוכן להפסיק את הציפרלקס ככה במכה והאם יהיה קשה לחזןר לציפרלקס או ששוב ייקח חודש עד שהציפרלקס יתחיל לעבוד

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לא יודע מה לעשות עם זה
    איתי
    08/03/2019

שלום רב.
    אני בן 28 מאז השחרור שלי מהצבא אני החלפתי לא מעט עבודות. אחרי השירות שלי הוצאתי רישיון נהיגה לאחר מכן התחלתי ללמוד מקצוע שלא רציתי ללמוד. למדתי אותו בעקבות לחץ של ההורים שלי. בגילאי 21-22 החלפתי עבודות כמו גרביים. בגיל 23 ולאחר שראיתי שאין ברירה התחלתי לעבוד בתור מחסנאי במשך כשנתיים, עד שכבר פיזית ומשך העבודה (המון שעות נוספות) שבר אותי. לאחר מכן בגיל 25 מצאתי עבודה שהחזקתי בה במשך כשלוש שנים עד לפני כשלושה חודשים. לצערי התפטרתי מהעבודה עקב שינוי משמעותי שנבע מהתמזגות החברה, מה שיצר שינוי תפקיד, שינוי צוות עובדים, שינוי מנהלת. אני התפרקתי בשנה האחרונה. אני לא יודע כבר מה לעשות איתי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לא יודע

ד''ר חיים היילפרין
    08/03/2019

אתה אדם נבון ובעל יכולות שפשוט לא ניתנה לו ההכוונה הנכונה, איתי. כדאי שתמנף את המשבר אליו נקלעת לשנות את חייך מקצה לקצה אך קצרה כאן היריעה להסביר לך למה כוונתי - צור איתי קשר ואסביר לך ביתר פירוט.

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני בכיר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדה ולחץ כדורי ברינטליקס וספרוקס
    רונוש
    16/02/2019

הי,
    בת 35 נשואה פלוס 3.
    תודה לאל הכל בסדר בחיי בית זוגיות ילדים עבודה... מאז ילדותי הייתי חרדתית ופרפקציוניסטית ברמה נסבלת.
    בשנים האחרונות לאור עומסי היום יום והלחצים - עסק של הבעל, תביעה משפטית פרפקציוניזם שכל הבית והילדים יהיו מתוקתקים, החל לחץ בדמות פסוריאזיס קל, דפיקות לב מואצות, קשיי נשימה, תחושת חנק בגרון ועוד.
    פניתי לפסיכיאטר שנתן לי ציפרלקס 10 מג בדילוב קלונקס. לאחר חודש חשתי שהציפרלקס דיכא לי חשק מיני, נלחצתי ועברתי למירו. המירו גם במינון נמוך גרם לעיפות והשמנה. החלטתי להפסיק ולנסות להתמודד לבד אך מסתבר שהתת מודע שלי חזק יותר ולמרות שאני לכאורה לא חשה לחץ או חרדה אז יש לי תופעות של קושי בנשימה, מכבש על הלב ומועקה.
    מה שעוזר לי מידי פעם זה לוריוון אחת לכמה ימים. הרופאה רשמה לי כדורים חדשים בשם ברינטליקס 10 מג... לא ראיתי הרבה אינפורמציה עליהם באינטרנט.
    אשמח לעזרתכם האם יש להם תופעות לוואי של השמנה? דיכוי חשק מיני? התמכרות?
    אני מאוד חוששת שמא אצטרך כל החיים לקחץ כדורים אלו וסהכ אני אדם נורמטיבי ושמח שאוהב את החיים... לעזרתכם אודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ברינטליקס

ד''ר חיים היילפרין
    17/02/2019

ברינטליקס היא תרופה אנטי דיכאונית\ חרדתית ממשפחת ה-SSRI, בדיוק כמו הציפרלקס, ולכן תופעות הלוואי של שתיהן זהות כמעט. נדמה שהרופאה שלך מעבירה אותך מתרופה לתרופה בשיטת ניסוי וטעיה עד שתרגעי, תרתי משמע. אני מתרשם שאת אדם בריא, המגיב בצורה בריאה למציאות לא בריאה, ובמילים אחרות, את לא צריכה תרופות אלא הדרכה כיצד לחיות נכון יותר. בכל מקרה, הטיפול התרופתי אינו הטיפול הראשוני המומלץ לדיכאון וחרדה ומשלב תפיסה שגויה (הרואה בדיכאון ו/או בחרדה כמחלות בפני עצמן בשעה שהן רק ביטוי למצוקה נפשית לגיטימית) והתערבות שגויה (טיפול בתסמינים במקום במצוקות האמיתיות). למרות שהתרופות עשויות להקל על התסמינים (במקרה הטוב), הן אינן מטפלות בשורשי הבעיות - ולכן עלולות גם לקבע אותן לשנים - ויש להן תופעות לוואי מזיקות, כפי שנוכחת על בשרך. אני מטפל בדיכאון וחרדה בטיפול שיחתי בלבד ומניסיוני, במקרים כמו שלך די בפגישה או שתיים כדי לחוות הקלה משמעותית, ללא צורך בתרופות. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני בכיר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סטרס ועייפות כרונית מה עושים עם התופעה הזאת
    רינת
    24/01/2019

רק לפני שאכתוב אני אסביר שכתבתי כמה פעמים בפורום ההודעות שלי נמחקו אין לי מושג למה. אני מקווה שלא תמחקו את ההודעה הזאת זה חשוב לי מאד. אני בת 51 וכבר שלושה שבועות אני סובלת מעייפות גדולה. אני לא עובדת כרגע אין לי מסגרת מסוימת ללכת אליה וכל צהריים ואחר הצהריים בשלושה שבועות האחרונים אני ישנה שינה עמוקה ככה זה כל יום. במקביל בבוקר שאני קמה אני מתפקדת כרגיל אין לי מושג מה לעשות עשיתי בדיקות דם כל הבדיקות תקינות הלכתי לרופאת נשים לא יצא מזה כלום. מה אני אמורה לעשות במצב כזה שאקבל יותר אנרגיה במשך היום? האם זה בין היתר קשור לגיל? אני גם עושה בבוקר דברים מתוך לחץ. אשמח למענה אני ממש מבקשת את תמיכתכם מה ניתן לעשות
    בברכה,
    רינת

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סטרס ועייפות כרונית

ד''ר חיים היילפרין
    24/01/2019

אנשים מתעייפים מהר יותר עם הגיל אבל השינוי הדרגתי מאד ובוודאי שאינו קורה בתוך שלושה שבועות. אפשר שהבדיקות שעשית החמיצו גורמי מחלה אפשריים (הורמונליים, ויראליים או אחרים, כמו תסמונת תשישות כרונית\ פיברומיאלגיה) ובעניין זה עליך להתייעץ עם הרופא המטפל בך. ועד שתמצא סיבה שתאפשר טיפול ממוקד, דאגי לתזונה נכונה, התעמלות סדירה (במסגרת יכולותייך) ולמנוחה רבה ככל שתצטרכי. החלמה שלמה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני מודה לך מאד

רינת
    24/01/2019

מאחלת לך סוף שבוע נפלא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגיש מוזר כולי מפוחד
    דוד
    06/01/2019

אני מרגיש מוזר כולי מפוחד מרגיש עייף רוב הזמן מרגיש שהכל לא אמיתי למה אני מארגיש ככה מה זה אומר שאני משתגע או שאני בחרדה??

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדות חרדות

ד''ר חיים היילפרין
    06/01/2019

כן, אתה סובל מתסמינים מובהקים של חרדה. זה ממש *לא* אומר שאתה משתגע, רק שאתה חווה סבל רב שלא חווית מעודך ואינך מבין מדוע זה קורה לך. קצרה היריעה כאן לפרט מדוע אתה חווה חרדה אבל אם תרצה, צור איתי קשר ואסביר לך לא רק למה זה קורה אלא איך תוכל להיפטר מהחרדה. מניסיוני אין צורך ביותר משיחה או שתיים ואשמח לסייע לך בזה. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני בכיר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדות בגלל עישון

דוד
    06/01/2019

עישנתי מריחואנה ויום למחרת הייתה לי שתי סחרחורות וישר הגוף שלי נכנס לפאניקה ולחרדות הראש לא מפסיק לכואב כל הזמן זה קשור לחרדות ??

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדות

ד''ר חיים היילפרין
    07/01/2019

קרוב לוודאי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לקיחת כדור VABEN בטיסה
    יהונתן
    06/01/2019

שלום רב ,

לקראת טיסה קרובה , רופא המשפחה נתן לי כדור מסוג VABEN על מנת להקל על חרדת הטיסה שממנה אני סובל .
    אני בחור בריא אך יש לי רגישות ללקטוז ואני נוטל על בסיס יומי כדור לטיפול באלרגיה מסוג דסלורטדין .
    האם לקיחת כדור VABEN בטוחה עבורי ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• וובן

ד''ר חיים היילפרין
    06/01/2019

קרוב לוודאי שכן, אם כי רק רופא המכיר אותך ואת ההיסטוריה הרפואית שלך יכול לתת לך תשובה מוסמכת. בכל מקרה, יוהנתן, כדאי שתדע שהטיפול התרופתי אינו הטיפול המומלץ בחרדת טיסה ומשלב תפיסה שגויה (הרואה בחרדה הפרעה בפני עצמה בשעה שמדובר במצוקה נפשית לגיטימית) והתערבות שגויה (טיפול בתסמינים במקום במצוקה עצמה). למרות שהכדור עשוי להקל עליך, הוא לא מטפל בשורש הבעיה ולכן עלול גם לקבע אותה לשנים. הטיפול המומלץ בחרדת טיסות הוא קוגניטיבי-התנהגותי ומניסיוני, ברוב המקרים די בשיחה אחת כדי לפטור אותך מהחרדה, ללא צורך בכדור, ואשמח לסייע לך בזה. בהצלחה!

ד"ר חיים היילפרין
    פסיכולוג קליני בכיר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כדור הרגעה לחרדת טיסות וחרדת גבהים
    יהונתן
    26/12/2018

שלום רב ,

אני סובל מחרדת טיסה וחרדת גבהים שבעקבותיהן לא טסתי לחו״ל כבר
    15 שנה .
    אני מעוניין לחזור לטוס בקרוב ומלבד טיפול בחרדות טיסה אני אשמח לקבל המלצה לכדור הרגעה שיוכל לעזור לי להתמודד עם החרדות .

בברכה ,

יהונתן

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדת טיסה

ד''ר אודי אורן
    26/12/2018

ליהונתן שלום,
    הקשיים איתם אתה מתמודד ניתנים לטיפול. אני ממליץ לך על טיפול EMDR, טיפול ממוקד בחרדות, שעשוי להביא לשיפור משמעותי בפרק זמן קצר יחסית.
    כל רופא משפחה יכול לתת לך כדור הרגעה שעשוי לעזור לך.
    בהצלחה
    אודי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כדורי הרגעה מומלצים

יהונתן
    26/12/2018

האם אפשר לקבל המלצה לכדור/י הרגעה שניתן לבקש מרופא המשפחה ?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר איזון התמכרות למין
    אבי
    07/12/2018

אני סובל מי חוסר איזון בפלורה של המעים
    בניהם פטרייה קנדיידה
    אני חווה ביום יום חרדות וחשק מיני מופרז
    אני סובל מהתמכרות למין ופורנו כמעט כול יום
    ואם אני לא עושה את זה הגוף והנפש לא נרגעים
    ורק אחר כך שאני מסיים יש לי תאבון

אבל כול היום להתעסק רק במין?
    זה פוגע לי באיכות החיים לא מצליח לצאת מהבית
    כול יום עסוק בלאונן ולצפות בפורנו -
    אני מאונן 3 פעמים ביום זה ממש הורס אותי

הפסיכיאטרית המליצה לי לקחת הציפרלקס או רסיטל
    זה מעקב את החשק מיני או מדכא אותו
    רציתי לשמוע ממך האם זה נכון?
    מה יקרה אם אני אקח את הכדורים?

ורק תזכור מתי שיש לי חרדה אני חייב מין כפייתי !

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר איזון והתמכרות

ד''ר אודי אורן
    08/12/2018

ההתמכרות שאתה מתאר נובעת מחרדה ואולי דכאון, אבל כמו כל התמכרות מתמשכת היא גם בעיה עצמאית.
    אין ספק שתרופות נוגדות חרדה ודכאון יכולות לעזור, אך ברוב המקרים הן אינן מספיקות.
    אני ממליץ לך לפנות למטפל המתמחה בטיפול בחרדות והתמכרות.
    מטפלי EMDR ו-CBT מומלצים לטיפול בחרדות.
    בנוסף אני ממליץ לך לשקול להצטרף לקבוצת תמיכה.
    יש אפשרות להתגבר על הבעיה.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה