פורום הפרעות קשב וריכוז - טיפול לא תרופתי - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שיטה טבעית לטיפול בהיפראקטיביות
    שרה
    22/07/2018

האם יש שיטה טבעית שיכולה לעזור להיפראקטיביות? מדובר בילד בן 9, מנסה להימנע ככל הניתן מתרופות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• שיטה טבעית לטיפול בהיפראקטיביות

ד``ר דורון תודר
    22/07/2018

שלום רב
    השיטה המומלצת לטעמי במצב זה הוא טיפול שקרוי נוירופידבק.
    מדובר על טיפול שמאמן את איזורי המוח שלא מתפקדים מספיק טוב בקרב ילדים עם הפרעת קשב.
    מחקרים רבים בעולם הוכיחו את יעילות הטיפול (מעל 100 מחקרים).
    במחקרים הטיפול נתן אפקט דומה לזה של תרופות אך השפעתו נמשכה לזמן רב לאחר תום הטיפול.
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הפסקה מתרופות לפחות לקיץ
    זוהר
    17/07/2018

אני סטודנטית, לוקחת ריטלין LA באופן קבוע. עכשיו בקיץ אני לא רוצה להיות על תרופות כל הזמן אבל מצד שני אני לא רוצה להיות מעופפת כמו שאני בלי התרופות. מה האפשרויות העומדות בפני?

לקביעת תור
    סגירה
    הפסקה מתרופות לפחות לקיץ

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

ד``ר דורון תודר
    21/07/2018

שלום רב
    יש ברשותי 2 שיטות שיכולות לעזור לך במצבך. טיפולים אלה יכולים להחליף את הצורך בריטלין כך שגם כאשר תתחיל שנת הלימודים לא תצטרכי לקבל תרופה זו.
    טיפול ראשון נקרא נוירופידבק. טיפול שני נקרא גריה ברזולוציה גבוהה. שתי שיטות אלה נחקרו בקרב מאות ואלפי נבדקים והוכחו כיעילות בבעיה.
    דווקא הקיץ יכול להיות זמן טוב התנסות בהם כדי שכאשר תתחיל שנת הלימודים תגיעי כבר במצב מאוזן יותר.
    שתי השיטות מלוות בבדיקות שמאפשרות מעקב אובייקטיבי אחר השיפור.
    בריאות שלמה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• החלמה לחלוטין מהפרעות קשב
    קטיה
    19/07/2018

האם הטיפול שאתה מציע מאפשר החלמה לחלוטין מהבעיה? האם זה משנה באיזה גיל מתחילים? חושבת להתחיל טיפול גם לי וגם לבת שלי בת ה-9

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול בהפרעות קשב

ד``ר דורון תודר
    21/07/2018

שלום רב
    אני מטפל בשיטות שונות ובבעיות רבות.
    ישנם תחומים כמו הפרעת ריכוז וקשב שהטיפול המומלץ בילדים הוא טיפול באמצעות נוירופידבק. מחקרים ארוכי טווח שבוצעו בעולם על השפעת טיפול זה מלמדים שאצל רוב הילדים, הישגי הטיפול נשמרים לאורך שנים מתום הטיפול. לא נערכו מחקרים דומים במבוגרים אבל ברוב המבוגרים כך המצב על פי ניסיוני.
    בנושא הקשב, מעל 80% מהילדים משתפרים היטב בעקבות הטיפול. שיעור דומה קיים גם אצל מבוגרים אבל שם הטיפול איטי יותר ונדרשים יותר טיפולים.
    בריאות שלמה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחפשת פתרון אלטרנטיבי לבעיות קשב וריכוז
    שרי
    15/07/2018

תרופות עובדות אבל לזמן קצר, מהו הפתרון האלטרנטיבי המומלץ ביותר?

הוספת תגובה

תמונה

• פתרון אלטרנטיבי לבעיות קשב וריכוז

ד``ר דורון תודר
    16/07/2018

שלום רב
    יש ברשותי 2 טכנולוגיות שיכולות להציע לך פיתרון ארוך טווח:
    נוירופידבק- מדובר בטכנולוגיה שמלמדת את המוח לעבוד באופן תקין. השפעת הטיפול לטווח ארוך נחקרה במספר מחקרים והתברר שההשפעה מתמשכת בדרך כלל לשנים. הטיפול יעיל בכל גיל אם כי התגובות מהירות יותר בילדים.
    גריה ברזולוציה גבוהה- מדובר בשיטה שמבצעת גריה מדוייקת באיזור המוחי שאחראי על הפרעת הקשב. גם כאן ההפעה מתמשכת לטווח הארוך. מצד אחד האפקט מתחיל מאוד מהר. ומצד שני אין מחקרים רבים שבחנו את השפעת הטיפול לטווח הארוך (של שנים).
    הטיפול בשתי השיטות מלווה במבחני ריכוז סטנדרטיים שעוקבים אחר השיפור באופן אובייקטיבי.
    בריאות שלמה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בן 7 חולמני ומדבר לעצמו
    עידן
    10/07/2018

האם זה יכול לסמן על בעיות קשב וריכוז?

לקביעת תור
    סגירה
    בן 7 חולמני ומדבר לעצמו

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה: בן 7 חולמני ומדבר לעצמו

ד``ר דורון תודר
    13/07/2018

שלום רב
    חולמנות היא תלונה ידועה בקרב הורים לילדים הסובלים מהפרעת ריכוז וקשב. גם דיבור עצמי הוא סימן שכיח. עם זאת כיוון שסימן זה יכול להופיע במצבים נוספים כדי לפנות לייעוץ מסודר של רופא שיבצע הערכה מלאה (פסיכאטר ילדים או נוירולוג ילדים)
    בריאות שלמה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול לא תרופתי בהיפראקטיביות
    אביחי
    12/07/2018

מה הדרך לטפל לא בעזרת תרופות בהיפראקטיביות?

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה: טיפול לא תרופתי בהיפראקטיביות

ד``ר דורון תודר
    13/07/2018

שלום רב
    למרות שלאורך השנים היו ניסיונות רבים לטפל בסימפטום של היפראקטיביות בשיטות שונות, מחקרים מסודרים מלמדים יש רק בודדות שאכן תורמות לנושא באופן מובהק.
    בילדים הטכנולוגיה המומלצת ביותר, שהוכחה במאות מחקרים היא באמצעות נוירופידבק. מדובר בשיטה שמאמנת את איזורי המוח הקשורים לבעיה ובכך מביאה לשיפור בתפקוד.
    במבוגרים ניתן להשתמש בנוירופידבק אך ניתן גם להשתמש בטכנולוגיה שמעוררת עניין רב בשנים האחרונות בעולם כולו וקרויה גריה ברזולוציה גבוהה. יש מאות מחקרים שהוכיחו את יעילותה כמשפרת ריכוז, קשב ומורידה היפראקטיביות. בד"כ היא נותנת אפקט די מיידי ומתמשך.
    מדובר במכשיר שקיבל את אישור משרד הבריאות רק השנה, אך המחקרים על יעילותו קיימים כבר שנים רבות. ישנם מכשירים שונים בשוק ומשרד הבריאות אישר מכשיר אחד שעמד בכל תקני הבטיחות הרפואיות הנדרשים.
    נכון להיום המרפאה שלי היא היחידה בארץ שמשתמשת בשיטה זו.
    בריאות שלמה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול טבעי לקשיי אימפולסיביות
    לילך
    20/11/2017

שלום
    בני בן 8 מאובחן עם קושי אימפולסיבי ללא הפרעת קשב, מעוניינת לקבל המלצה למטפל נטורופתי שיוכל לתת מענה טבעי

הוספת תגובה

תמונה

• מענה טבעי לקושי אימפולסיבי

חגית פילובסקי
    20/11/2017

הי לילך,
    קודם כל אני מברכת אותך על הפנייה למענה טבעי.
    לגבי מענה נטורופתי אני מניחה שחברתי לפורום דנה, תוכל לעזור לך בשמחה.
    אם תרצי לשמוע על טיפולים נוספים יש לי ניסיון רב בתחום הזה ואשמח לספר לך.
    מאחלת לכם הצלחה גדולה ובריאות,
    חגית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הפרעות קשב וריכוז - חיפוש לטיפול טבעי
    ורד
    03/09/2017

שלום, רציתי לשמוע על מקום מומלץ שמטפל בהפרעות קשב (או חשש להפרעות כאלה) הצורה טבעית עם דגש על תזונה ואורח חיים. יש לי בן אחד עם ריטלין , התחיל כיתה א, ועוד בן בגן חובה שאני מזהה לעיתים תסמינים, רוצה לטפל בדרך חלופית לריטלין ובהדרגה להוריד גם לבן הבכור..אשמח לשמוע, תודה

הוספת תגובה

תמונה

• צורה טבעית לקשב וריכוז

חגית פילובסקי
    03/09/2017

קודם כל אני רוצה לחזק אותך ולומר שזה נהדר שאת מחפשת מענה יסודי וטבעי לבעיות הקשב וריכוז. מהניסיון שלי- ככל שתקדימי לעשות זאת כך יהנו ילדיך מהר יותר מהתוצאות. (ואולי אף תמנעי מהצעיר שלך ..)
    אני מכירה אנשי מקצוע שיכולים לעזור בצורה טבעית (אני לא מכירה מקומות כאלו)
    אני באופן אישי, מטפלת בעזרת הומאופתיה. המומחיות שלי היא טיפול בילדים, בכל ההיבטים שקשורים לקשב וריכוז.
    אם את מחפשת משהו שקשור בעיקר בתזונה מניחה שהשותפה שלי לפורום,דנה, תוכל לתת לך מענה.
    מאחלת לכם הרבה הצלחה ושנת לימודים טובה.
    חגית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חיפוש לטיפול טבעי

דנה ביק - שנוני
    03/09/2017

שלום ורד,
    ראשית מצטרפת לדבריה של חגית- כל הכבוד על החיפוש. תחום הנטורופתיה בהחלט יכול לתת מענה לבקשתך וכל מטפל נטורופת המתמחה בתחום ילדים והפרעות קשב יוכל לתת מענה. עיקר הכלים של הנטורופתיה יהיו שינוי תזונתי, תוספים וצמחים בעת הצורך, תוך התייחסות לילד, להרגלי החיים ולטמפרמנט. בהחלט יש הרבה מה לעשות וריטלין אינה תרופה ש"פותרת" את הבעיה ומתייחסת אליה מן השורש.
    מבחינת תזונה, באופן כללי, חשוב מאד להוריד סוכרים, צבעי מאכל וחומרים אחרים שאינם טבעיים או מתאימים לילד. חשוב מאד לשמור על תזונה טבעית, מגוונת ובריאה ולכן מומלץ להגיע לפגישה אישית בה מבצעים התאמה של התזונה והתוספים לילד. ולא להיפך.
    אם תירצי עוד פרטים, את מוזמנת ליפנות אלי.
    בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הפרעות קשב וריכוז - חיפוש לטיפול טבעי

ורד
    03/09/2017

תודה רבה לשתיכן על התגובה המהירה! אני אשמח לשמוע על טיפול דרך תזונה וצמחים. דנה, איך איפה אני יכולה ליצור איתך קשר אישית ?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם מומלץ להשתמש בתוכנת אטנגו
    ליטל
    25/07/2017

ברצוני לקבל עוד חוות דעת על תוכנת אטנגו לשיפור משמעותי בבעיות קשב וריכוז. שמעתי מחברה שכן עזר לה לה ולעומת זאת ראיתי כאן באתר שלא המליצו. אני ממש בהתלבטות לגבי מתן ריטלין לבת שלי בת 9 ושקלתי לנסות את התוכנה.

הוספת תגובה

תמונה

• תוכנת אטנגו

דנה ביק - שנוני
    25/07/2017

שלום ליטל,
    אין לי הרבה ניסיון עם התוכנה, אך זה נראה לי בהחלט שווה ניסיון. כתבת לגבי התלבטות על מתן רטלין- מדוע את בהתלבטות? מדוע את שוקלת לתת? האם התנסית בטיפולים נוספים? טיפולים ברפואה טבעית?
    חשוב להבין שריטלין לא פותר את הבעיה, אלא "מרדים" אותה לכמה שעות. בנוסף ישנן תופעות לוואי לא מעטות. אני ממליצה להבין את מהות התרופה, להתנסות ברפואה הטבעית ואז לקבל את ההחלטה שהכי נכונה עבורכם.
    אשמח לענות על שאלות נוספות בתחום הטיפול הנטורופתי, תזונה וצמחי מרפא.
    בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוכנת אטנגו

דנה ביק - שנוני
    25/07/2017

שלום ליטל,
    אין לי הרבה ניסיון עם התוכנה, אך זה נראה לי בהחלט שווה ניסיון. כתבת לגבי התלבטות על מתן רטלין- מדוע את בהתלבטות? מדוע את שוקלת לתת? האם התנסית בטיפולים נוספים? טיפולים ברפואה טבעית?
    חשוב להבין שריטלין לא פותר את הבעיה, אלא "מרדים" אותה לכמה שעות. בנוסף ישנן תופעות לוואי לא מעטות. אני ממליצה להבין את מהות התרופה, להתנסות ברפואה הטבעית ואז לקבל את ההחלטה שהכי נכונה עבורכם.
    אשמח לענות על שאלות נוספות בתחום הטיפול הנטורופתי, תזונה וצמחי מרפא.
    בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי ליטל

חגית פילובסקי
    25/07/2017

הי ליטל,
    האמת- לא מכירה ולא שמעתי על תוכנת אטנגו.
    לגבי התחלת מתן ריטלין-
    אני ממליצה לקחת פרק זמן לנסות טיפולים "אחרים", מתחום הרפואה המשלימה. מהתחום שרואה את הילדה שלך כמכלול ולא רק ככזאת עם קושי של קשב וריכוז. ריטלין- תמיד אפשר להתחיל ולתת בכל שלב וההשפעה שלו די מיידית לכן, ממליצה לנצל את תקופת החופש הגדול והחודשים הראשונים של השנה כתקופה לחיפוש מענה אחר, עמוק ויסודי יותר. מענה שיתן מכלול לכלל הבעיות והקשיים של ביתך.
    במידה ותמצאו פתרון יעיל- הרווח כולו שלכם. גם מענה רחב לטווח נושאים וגם שנתתם מענה טבעי לילדתכם. במידה וניסיתם ולא צלחתם תמיד אפשר לפנות לרפואה הקונבנציונלית.
    לשאלות נוספות מוזמנת ליצור קשר גם בפרטי.
    בכל אופן, מאחלת לכם הצלחה רבה והרבה בריאות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול רפלקסולוגי לילד בכיתה ב'
    עמליה
    29/12/2016

הילד שלי בכיתה ב' והוא מראה סימנים של חוסר ריכוז והתפרעות. אני רוצה לפנות לרופאה משלימה לפני שאני הולכת לנוירולוג ומתחילה לתת לו תרופות.
    אני אישית הולכת מדי פעם לרפלקסולוגית אבל אני יודעת שטיפול לא נכון יכול להזיק.
    טיפול רפלקסולוגי יכול להתאים לילד בגיל שלו ולבעיות של קשב ומשמעת? יש מטפלים מיוחדים לילדים?
    תודה מראש

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול רפלקסולוגי

דנה ביק - שנוני
    29/12/2016

שלום עמליה
    אם בחרת במטפל מוסמך וותיק אני מאמינה שהטיפול לא יכול להזיק. עם זאת הייתי ממליצה לך לשלב גם טיפול תזונתי וטיפול בצמחי מרפא כדי להגיע לתוצאות משמעותיות. מניסיוני האישי טיפול רפלקסולוגי לבד לא מספיק.
    בהצלחה!
    רק בריאות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רפלקסולוגיה

חגית פילובסקי
    29/12/2016

הי עמליה,
    אין לי מידע לגבי רפלקסולוגיה היות וזה לא תחום העיסוק שלי.
    מציעה להתייעץ עם מי שטופלת אצלו/ה עם רפלקסולוגיה.
    מאחלת הרבה הצלחה,
    חגית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות בקשר לילד עם הפרעות קשב וריכוז
    עמית
    03/11/2016

היי
    רציתי לשתף אתכם יש לי ילד בן 6 בכיתה א , מאובחן אצל נוירולוג עם הפרעות קשב וריכוז , בתחילת הלימודים היה לו מאד קשה לשבת בשיעורים וכל הזמן רצה לצאת החוצה, התנהג באימפולסיביות כלפי הילדים שהתבטא להרביץ ולקלל .התחלתי לתת לו ריכוזית זה לא עוזר מספיק יש עוד דברים שאפשר לתת לו כדי לשפר את המצב . אני לא רוצה לתת לו ריטלין כרגע.

הוספת תגובה

תמונה

• מענה לעמית

דנה ביק - שנוני
    03/11/2016

הי עמית
    בהחלט שיש מענה. לתת מוצר צמחי במקום ריטלין זה לא הפתרון. צריך לאבחן את שורש הבעיה ולשלב גם שינוי תזונתי, להתאים לילד את הרכב הצמחים ולהוסיף תוספים במקרה הצורך.
    ברפואה הטבעית אנחנו מחפשים לטפל בשורש הבעיה ולא בסימפטומים ולכן יש צורך בטיפול מותאם אישית.
    מבחינת תזונה דברים חשובים למשל הם: הפחתת סוכרים ותוספי מזון (משמרים, צבעי מאכל וכו'), הוספת אומגה 3 ועוד.
    חשוב גם להקפיד על שעות שינה, להפחית חשיפה למסכים.
    כל זאת על קצה המזלג.
    ממליצה להגיע לטיפול.
    בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עמית היקרה טוב שפנית אלינו...

חגית פילובסקי
    03/11/2016

הי עמית,
    יש ילדים שריכוזית עוזר להם ויש שלא. כמו כל מוצר שקונים בבית מרקחת ואיננו מותאם לילד בצורה מושלמת יכול "לעשות את העבודה" או שלא.
    ממליצה לך לעזור לילד שלך בצורה המותאמת אישית למצבו ולצרכיו וכמו שאני תמיד אומרת "ויפה שעה אחת קודם". כל זה כמובן למנוע ממנו את עגמת הנפש ואת הבעיות הנילוות לקשב וריכוז (ביטחון עצמי נמוך, בעיות חברתיות וכו...)
    שלא לדבר על הבזבוז הכספי שנגרם עקב ניסיון עם מוצר מדף כזה או אחר.
    מוזמנת לצלצל ואשמח לתת פרטים והסברים על החזרי ביטוח רפואה משלימה.
    מאחלת לכם שנת לימודים מוצלחת והרבה בריאות,
    חגית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות בנוגע לטיפול לילד עם בעיות קשב וריכוז
    דפנה
    14/06/2016

הבן שלי בן 10 הוא לא מצליח לשבת בכיתה וללמוד, אני יכולה להגיד שגם בבית הוא לא רגוע וכל הזמן משתולל עם האחים שלו.
    קיבלנו מהנירולוג מרשם לריטלין אבל אני די מתנגדת לזה, מנסה להמנע מזה כמה שיותר ( תופעות לוואי וכו' )
    שמעתי מכמה חברות על טיפול הומיאופתי באוצרות, הייתי שמחה לשמוע את דעתכם גם בנוגע לאוצרות וגם בנוגע לטיפול הומיאופתי בכללי בבע קשב וריכוז
    תודה!

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות בנוגע לטיפול לילד עם בעיות קשב וריכוז - תגובה

חגית פילובסקי
    14/06/2016

דפנה שלום,
    להומאופתיה יש פתרונות מצויינים בנושא של קשב וריכוז.
    אני אישית מטפלת בשנים האחרונות בעיקר בתחום הזה עם הצלחות מרובות וסיפורים מרגשים.
    לגבי אוצרות, אני ממליצה לך לצלצל לשם ולהתרשם בעצמך. ההרגשה שלך- זה תמיד הכי טוב.
    בכל מקרה מוזמנת לצלצל ואשמח לענות על שאלות באופן פרטי (וכמובן לא מחייב לטיפול בהמשך)
    הרבה הצלחה,
    חגית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חגית תודה רבה לך על התגובה!

דפנה
    16/06/2016

אין ספק שהתשובה שלך מחזקת אותי ומרגיעה.
    התקשרתי אליהם ויש לי תחושה טובה, קיבלתי מענה מקצועי ואני באמת מסכימה שאין כמו תחושה.
    אני מאד מודה לך על העזרה ועל הנכונות לסייע. אני מניח שאסתייע בכך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני מאד שמחה!!!

חגית
    16/06/2016

מאחלת לכם הרבה הצלחה ((:

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הפרעות קשה - שתפוווו
    אסף זהביאן
    01/02/2016

היי חברים,
    ממש חשוב לי לשתף אתכם בסיפור אישי של חברה טובה שלי.
    בתור ילדה ליהי הייתי חסרת סבלנות והיפרקטיבית וסבלה מהפרעות קשב וריכוז ואובחנה כלקויית למידה ואז נאלצה להתחיל להשתמש בריטלין מכל הסוגים.
    תמיד היה לה מאוד קשה עם תופעות הלוואי. היא הייתה חסרת אנרגיה ואפטית. סבלה מחוסר תיאבון קיצוני, ירדה המון במשקל עד שזה כבר היה ממש לא בריא.
    בחודשים האחרונים ליהי שותה INDIGO, ומאז הפסיקה להשתמש בריטלין לחלוטין!!!!
    היא מצליחה להיות בפוקוס ומיקוד של כמה שעות ברצף, חזר לה התאבון והיא אוכלת באופן נורמלי (!), מצליחה לשמור על משקל תקין ובעיקר מאושרת מזה :)
    משקה טעים, טבעי ובריא שעזר לה לשמור על מיקוד שיא ?
    אם אתם מכירים אנשים שסובלים מזה כמו שהיא סבלה, שתפו אותם ותעזרו לעוד חבר/ה
    למי שמעוניין בפרטים - אשמח לקשר אותו/ה לליהי

לקביעת תור
    סגירה
    הפרעות קשה - שתפוווו

הוספת תגובה

תמונה

• ממש אודה לעזרתכם
    רונית
    02/09/2015

האם מישהו שמע על דר דניאל אליהו העוסק בדיקור סיני לטיפול בהפרעת קשב וריכוז?

לקביעת תור
    סגירה
    ממש אודה לעזרתכם

הוספת תגובה

תמונה

• ממש אודה לעזרתכם - תגובה

דנה ביק - שנוני
    03/09/2015

הי רונית,
    אולי מישהו ממשתתפי הפורום יוכל לספר מניסיונו עם מטפל זה.
    אם תרצי עוד המלצות למטפלים נוספים אשמח לסייע.
    דיקור סיני בהחלט יכול לעזור. כמו גם טיפול נטורופתי והומיאופטיה. צריך לבחור את הדרך שמתאימה לכם ואת המטפל שמתאים לכם.

רק בריאות!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה לעשות?
    יהודית
    16/08/2015

לום רב שמי יהודית בת 26 בבדיקות דם שלי קיבלתי את התוצאות הבאות
    ferritin-11
    tsh-5.97
    vitamin D-53.2
    RBC-4.24
    hb-12.4

יש לי נשירה חזקה ביותר של שיער ואני לא יודעת מה לעשות יש אולי איזה תוסף שיכול לעזור לי מה הייתם ממליצים לי לעשות מה כדאי לקחת?

לקביעת תור
    סגירה
    מה לעשות?

הוספת תגובה

תמונה

• מה לעשות? - תגובה

דנה ביק - שנוני
    03/09/2015

הי יהודית,
    בהחלט יש מה לעשות ויש הרבה תוספים טוב להעלאת הערכים הנמוכים, אך מומלץ ביותר להבין מהו שורש הבעיה ומדוע הערכים נמוכים. אם הסיבה היא תזונה לקויה- חייבים להתייחס גם לזה ולהנחות אותך איך ומה לאכול. אם המקור הוא חולשה אחרת של הגוף- יש לתמוך מכיוונים נוספים, למשל: חיזוק ואיזון הורמונלי, שיפור הספיגה במערכת העיכול, הנעה במקרה של חוסר תנועה וכדומה.
    נשירה יכולה לנבוע מחוסרים תזונתיים כמו גם מסיבות נוספות.
    תוספים בהחלט יכולים לעזור, ואני מאד ממליצה על התוספים של חברת אקוסאפ, במקרה שלך. אך בכל מיקרה חשוב להתייחס למקור על מנת לטפל בבעיה מהשורש.
    את מוזמנת ליצור קשר לבירור מעמיק יותר.

רק בריאות!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה