פעימות מוקדמות- התייעצות דחופה

מנהל הפורום

ד״ר גיא רוזן
ד״ר גיא רוזן
לקביעת תור אצל ד״ר גיא רוזן ללא פרסום בפורום

• פעימות מוקדמות- התייעצות דחופה
    לורן
    10/03/2019

היי, אני בת 17 לפני שנה בערך התלוננתי על כאבים בחזה ודופק מהיר, הפנו אותי להולטר ובו נמצא dropped beats בודדים כביטוי לסינוס אריטמיה. לאחר מספר חודשים בעצם זומנתי לצו ראשון והרופאה ביקשה לפנות לקרדיולוג ולעשות סיכום. עשיתי שוב הולטר והוא יצא תקין לגמריי, עשיתי בדיקת מאמץ שגם יצא תקינה אומנם הכושר לא משהו וגם עשיתי אקו לב שגם הוא יצא תקין. הרופא שלי שלח אותי לעשות אבנט רקורדר למשך שלושה חודשים. אני עם המכשיר הזה כבר במשך חודשיים וכל פעם שאני משדרת להם הם אומרים שיש לי פעימות מוקדמות ובגלל זה אני מרגישה דופק גבוה ודקירות בחזה. זה נורא נורא מפריע לי ביום יום שלי. השאלה שלי היא כזאת, מה הם בעצם פעימות מוקדמות? מה הטיפול בהן? ואיך זה מפריע לפרופיל הצבאי שלי, יכול להיות שלא אתגייס?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תגובה

דר' גיא רוזן
    18/03/2019

לורן שלום,
    פעימות מוקדמות הינן שכיחות מאוד ולרוב אין להם משמעות רפואית כבירה. יש אנשים שהן מאוד מפריעות להם ואז מנסים לתת טיפולים שמפחיתים את תדירות הפעימות המוקדמות. במידה ואת מרגישה טוב וזה לא מפריע לך במיוחד, אלא אם כמות הפעימות היא בעשרות אלפים, לרוב לא צריך לעדות כלים איתן. ממליץ להתיעץ עם מומחה לעניין כדי לקבל תשובות יותר מפורטות לדברים ששאלת.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו