פורום אימון אישי, קואצ'ינג - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

ליאת יוגב
ליאת יוגב
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ליאת יוגב ללא פרסום בפורום

• לא בטוחה במראה החיצוני שלי
    הדר
    18/11/2018

ביקשו ממני לשלוח תמונה לפוטנציאל לשידוך ולא מצאתי אף תמונה שאני מרוצה ממנה, ואני ממש מפחדת שהוא לא ירצה להתקשר כשהוא יראה את התמונה... אני יודעת שאני לא מלכת היופי אבל אני גם לא כיעור נוראי, אני יודעת שהבעיה בי, ממקום נפשי ולא חיצוני. ברור שיש הרבה מקום לשיפור אבל אני לא דוחה או משהו כזה... אז הרציונאל אומר ככה אבל הרגש אומר אחרת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הדר

ליאת יוגב
    18/11/2018

אם לא מרוצה מתמונותייך ,נסי לבקש שיצלמו אותך שוב , מצד שני , לא נכון להחליט ,מה הצד השני יחשוב עלייך ועל המראה שלך.. חשוב שתאהבי עצמך על כל מרכיבייך .. גם המראה ובטוח שקיימים בך צדדים פנימיים יפים , תבליטי אותם !

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עצבנית בשל פציעה שיבוש בחיי
    דינה
    13/11/2018

לפני כמה ימים נפצעתי ברגל נסעתי לבית חולים נתנו לי טיפול מיידי שלחו אותי הביתה עם כדורים ומשחה מיוחדת וביקשו ממני לא לצאת מהבית כמה זמן גם הכדורים יקחו לפחות שבוע עד שזה ישפיע כל היום למרוח משחה אני כל הזמן במיטה מול הטלוויזיה רואה בלי סוף את החדשות הנוראיות והכואבות וליבי עם הדרום והחיילים היקרים בנוסף בגלל שאני חייבת להיות כל הזמן במיטה אני מול הטלוויזיה נכנסת לעצבים רבה עם משפחתי יש לי מין דחף לענות בעצבים כל הזמן עייפה דכדוך אני יודעת שזה פורום אימון אישי אבל אני לא כזאת אף פעם לא מדוכדכת יוצאת הרבה עובדת ממש חיים מלאים מאז החיים השתבשו לי מה עושים במצב כזה? אם זה מתאים לפורום אני אשמח לתמיכה תודה רבה ומאחלת לך ולמשפחתך ערב שקט

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• דינה

ליאת יוגב
    13/11/2018

מאחר וברור לך שזו תקופה זמנית , אפשר בהחלט להתנחם !
    נכון לראות ולקחת מכל דבר ,גם אם הוא קשה , את הדברים הטובים , זמן למנוחה , אולי גם קריאת ספר , אולי גם עדיף לראות סרטים במקום חדשות ..
    חבל להתקוטט עם הסובבים איתך ..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה רבה

דינה
    14/11/2018

אני מודה לך זה הקל עלי יום נפלא והמשך שבוע נפלא ושקט לך ולמשפחתך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדות שמלוות במחשבות שליליות
    חגית
    10/11/2018

שלום רב.
    מהבוקר עד שאני הולכת לישון וזה כבר שבוע אני עסוקה במחשבות שליליות על העתיד. אבא שלי במצב גרוע היחסים ביני לבין אח שלי ואחותי כל הזמן מלווים בעצבים ומריבות וזה דווקא מהצד שלי לא רק אני כל דבר קטן מתעצבנת בגלל המחשבות השליליות גם מטראומה של טיפולים נפשיים שעברתי בעבר ובוכה הרבה כל הזמן רוצה להיות לבד עצבנית מאוד שהלכתי לרופא משפחה וביקשתי עזרה הוא התייחס אלי בצורה מגעילה ועניתי לו בצורה כועסת ולא יפה גם בטיפולים הנפשיים שעברתי בעבר רק מזכירים לי את זה ואני נגד זה אני ישר עונה ומתעצבנת וזה גם דפיקות לב מעצבים חזקים כל הזמן המחשבה שאני קצת אחרת מאחרים לפחות לגילי אני אחרי גיל 40 מאוד מפריע לי רגשית אני לא רוצה טיפולים נפשיים אני בסך הכל רוצה לחזור למלאות לשמחה כל מה שעניין אותי פעם כבר לא מעניין אותי היום אני בסוג של משבר מסוים בסך הכל השאלה שלי איך אפשר להפוך משליליות ועצבנות לשמחה ולהשלמה עם עצמי למחשבות חיוביות תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חגית

ליאת יוגב
    10/11/2018

את מתארת מציאות שמוכרת לי ממי מהסובבים אותי , מאד מבינה את מצבך , לדעתי , הדרך הטובה ביותר היא להיעזר בשיטת טיפול או אלטרנטיבי , תמציות פרחי באך , מאד יכולות לעזור , או בצורה יותר משמעותית , טיפול תרופתי , אצל פסיכיאטר , קיימות היום תרופות שמאד מאזנות , את המצב אותו תיארת , זהו דבר שהרבה אנשים משתמשים בו וללא ספק יכול לעזור לך . נסי לקבוע פגישה אצל פסיכיאטר ,אני בטוחה שאיכות חייך תשתפר בעקבות ..
    בהצלחה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני לא באמת יודעת מה אני רוצה
    תמי
    07/11/2018

אני אחרי גיל 50 לא נשואה ללא בן זוג ומרגישה כלום פשוט כלום מרגישה שאין לי המלאות שהייתה לי לפני 20 שנה או 10 שנים אני ריקנית לא עובדת אין לי אפילו כסף לקנות מה שאני אוהבת אני לא מרחמת על עצמי אבל אני רוצה להתחיל משהו חדש תחביב חדש משהו שימלא אותי ואין לי אולי את יכולה לתת לי עזרה קטנה כאן בפורום כי אין לי כסף לטיפול כרגע לצערי מה לעשות כדי למלא את עצמי לפתוח דף חדש ולהרגיש מלאות אני מאוד מודה לך את מאוד תעזרי לי ותעשי מצווה יום נפלא

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תמי

ליאת יוגב
    07/11/2018

אפשרויות נפלאות כדי ל"מלא" את חייך בעניין ,
    לפגוש חברות , ללכת להתנדב , להשתייך לקבוצת ויצ"ו או
    מתנ"ס באזור מגורייך , כך שתוכלי ללכת ולפגוש אנשים חדשים ,
    באם יש לך אחיינים , להחליט להיות איתם ובשבילם פעם בשבוע כיציאה , גם אם מינימום כסף... אין ספק ,שכשאנחנו עסוקים , אנחנו "מלאים" יותר ומסופקים בדרכנו ..
    בהצלחה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בבקשה תני לי עצה קטנה איך להחזיר את המלאות והשמחה
    תמי
    07/11/2018

אני לא מרחמת על עצמי ולא רוצה לרחם על עצמי ולהרגיש מסכנה אבל אני אגיד לך מקודם ישבתי עם דמעות בעיניים את ממש תעשי לי מצווה כאן בפורום תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• רוצה להתנדב אבל קשה לי נפשית
    אורטל
    06/11/2018

החלטתי שאני רוצה להתנדב כדי לתת ערך מוסף לחיים שלי, אבל כל פעם שאני מגיעה למקום התנדבות אני מרגישה שזה לא בשבילי - קשה לי מדי נפשית, לא מתחברת לעשייה וכדומה. אני יודעת שאלה תירוצים אבל אני לא מצליחה להתגבר על עצמי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אורטל

ליאת יוגב
    06/11/2018

התנדבות קיימת בהרבה מאד תחומים , לא תמיד מול אנשים עם קשיים , אפשר להתנדב בעשייה פרקטית , משהו שפחות גוזל אנרגיות רגשיות , נסי לבדוק האפשרויות הנוספות . בהצלחה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחפשת כלים לשיפור מצב הרוח בחיי היום היום
    נילי
    03/11/2018

לפעמים יש לי ירידה במצב רוח אני מרגישה שאני לא מצליחה להבין מה אני רוצה באמת קשה לי להגדיר מטרות וזה גורם לי במשך היום למצב רוח ירוד ולאורך כל היום שוקעת בעצמי ולא מצליחה לצאת מזה לא מצליח ה להשתחרר מההרגשה אשמח להמלצה על כלים שיעזרו לי לשפר את חיי ליותר שמחים ושיפור המצב רוח.תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• נילי

ליאת יוגב
    03/11/2018

לעיתים קורה לכל אחד מאיתנו , מה שנקרא "מצב רוח ירוד".. השאלה עד כמה זה תופס חלק נכבד מהיום ?
    חשוב שתבדקי עם עצמך , מה אוהבת לעשות , מעבר לשעות העבודה , תחביבים , פעילות התנדבותית , פגישה עם חברים , קריאת ספר ועוד , כשעסוקים , סביר להניח ,שיש פחות זמן למחשבות טורדניות העלולות ליצור מצבי רוח .
    תמציות באך טובות להעלאת המורל , gorse gentien mustard אפשר להחליט על תמצית אחת שניתן לרכוש בבתי טבע , לקחת ואין ספק , שתרגישי הרבה יותר מעודדת .
    בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על התגובה המהירה

נילי
    03/11/2018

על העצות הנפלאות מכל הלב שבת שלום ושבוע טוב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רוצה להיפטר מדפוסי חשיבה שלילית בבוקר,איך מתחילים?
    סיגל
    01/11/2018

תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• רוצה להיפטר מדפוסי חשיבה שלילית בבוקר,איך מתחילים.

סיגל
    01/11/2018

בגלל טראומה מסוימת הטרדה אני קמה בבוקר עם מחשבות שליליות עצבנית יש לי דחף לענות מרוב כעס מחשבה שכולם נגדי זה קרה לי בטיפול עם רופא שניסיתי טיפול נפשי אבל עברתי הטרדה ממנו ועוד הרבה דברים לא נעימים במסגרת שהייתי בה כל דבר קטן מקפיץ אותי ובגלל זה אני גם עונה בעצבים גם למשפחה שלי גם לאנשים אני רוצה לעזור לעצמי לבד בלי טיפול לצאת מזה לחשוב חיובי ולא כל הזמן לקום בבוקר עם מחשבות שליליות ועצבים חזקים עקב הטראומה אני הולכת לעבודה כל בוקר וחושבת שכולם נגדי לא יודעת זאת תחושה כזאת איך מתחילים חיים חדשים בריאים עם חשיבה חיובית ללא עצבים ולשחרר את הטראומה אני מעדיפה לעזור לעצמי בלבד אשמח לדעת מה דעתך ולעצה ממך מה עושים?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סיגל

ליאת יוגב
    01/11/2018

מניחה שבכעסייך וחשיבתך השלילית יוצרת מציאות פחות נעימה במהלך היום סביבך .
    נסי להחליט על יום אחד בלבד , שבו תשחררי את המחשבות השליליות , את הכעסים , את הרגשות השליליים,
    תגיעי למקום עבודתך בחיוך , בשמחה , (גם אם לא יהיה טבעי ותצטרכי להתאמץ לשם כך), מניחה שתראי תוצאות חיוביות ,
    בהתאם לכך , נסי לאמץ זאת כל פעם מחדש , כגישה ,
    מניחה שתמגנטי אלייך אנשים שמחים , חיוביות בכלל ויותר שמחה לנשמתך .
    אשמח לשמוע מה קרה לאחר שתנסי זאת , איזה תוצאות קרו בעקבות !!!
    בהמשך סגלי לעצמך יותר חיוביות , תמיד תזמן לחייך דברים ואנשים חיוביים וסיבת הכעסים - תעלם לאט לאט ..
    בהצלחה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לוקחת על עצמי יותר מדי
    אפרת
    31/10/2018

אני מרגישה לפעמים שאני לוקחת על עצמי יותר מדי משימות, לא בשביל אנשים אחרים אלא בשבילי אבל אז אני מרגישה שאני קורסת. לא מצליחה לנהל את הזמן כמו שצריך ואז אני מסתובבת עם תחושה לא רגועה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אפרת

ליאת יוגב
    31/10/2018

כדאי ואפשר להוריד משימות , הכל עניין של החלטה , השאלה גם מה זה משרת אותך ?! אך כרגע , לצורך העניין , חשוב לנהל סוג של יומן ובו לכתוב דברים בסדר חשיבות עליונה לכל אחד מהימים בשבוע , לראות מה באמת חשוב לעשות כל יום , מה ניתן להוריד או לדחות לזמנים רגועים יותר ..במידה ותערכי מעין יומן , שבו תכתבי מה הכרחי ומה פחות מכך , יהיה לך יותר קל ..
    בתמציות פרחי באך , התמציות היותר מתאימות הן oak rock- watter
    אלה תמציות המורידות מידה של נוקשות... נכון יהיה לקחת אותן במקביל , 2 טיפות 3 פעמים ביום . בהצלחה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר חשק לכלום חוסר מלאות מה עושים
    טל
    27/10/2018

שלום רב.
    אני ממש אשמח לקבל הכוונה על נושא מסוים שאני כבר נאבקת הרבה זמן. היו לי חיים מלאים וכיום אני חשה מבחינת החיים שליליות גדולה,זה מתבטא בחוסר דברים שאהבתי לעשות את מה שאהבתי בעבר תחביבים לצאת אפילו בערב לבילויים עברתי טראומה לא קטנה בשנים האחרונות ואני רוצה לחזור לחיים מלאים שמחים ולצאת מהבית אבל אני חשה שאין לי את הכוח לצאת מהבית לשום מקום כל הזמן יושבת עם דכדוך ומחשבות שליליות. מה עושים במצב כזה? אשמח לפתרון כעזרה ראשונית. אני מאד מודה לך

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• טל

ליאת יוגב
    27/10/2018

מאד מבינה לתחושותייך , לפעמים כאשר קיימת תחושת ריקנות מאד יכול להעיק , ליצור שליליות ,
    האם יכולה להאמין שמחשבות שליליות יוצרות מציאות שלילית ,כמו גם , חשיבה חיובית מביאה חיוביות ?!
    לכן כל מה שחשוב , שתנסי לכתוב לך כל מיני מנטרות חיוביות , שתקראי אותן לפחות פעמיים שלוש ביום , דברים שהיית רוצה שיקרו לך , ושאפשרי שתוכלי להביא אותם לחייך .
    את יכולה לנסות להפוך השלילי לחיובי , בדרך זו .
    נסי להכניס משהו אחד בכל שבוע מחדש , שיגרום לך הנאה , לנסות לממש אותו כל פעם מחדש .
    ליצור עניין מחודש בחייך , אבל לא בבת אחת . אלא צעד צעד
    כשהחשוב מכל , אמונה שהדברים השליליים יכולים להפוך לחיוביים , כלומר לבטל שלילי בכל פעם שמעלה משהו במחשבתך להפוך אותו לחיובי ,
    זוהי עבודה !! אך אפשר ליצור שינוי מציאות בזכות זה .
    אשמח לשמוע להרגשתך בהמשך !
    קיימת תמצית שנקראת wild rose זוהי תמצית באך , שיוצרת התלהבות מחודשת בדרך החיים . נסי גם אותה .
    בהצלחה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה שצריכה הכוונה בחיים
    לירון
    25/10/2018

אני פעמים רבות מרגישה שאני לא מצליחה לבד ושאני צריכה עזרה בהכוונה, אני לא אוהבת את התלותיות הזו אבל אני מתקשה לקבל החלטות בעצמי, כאילו אני לא סומכת על עצמי...

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לירון

ליאת יוגב
    25/10/2018

להיעזר באחרים זוהי לא חולשה !! לשם כך , יש ללא ספק אנשי מקצוע שיכולים לכוון לכיוונים מועילים ונכונים , אם זה בחיי היום יום , אפשרי להיעזר בקרובים , חברים וכו. במידה ומדובר בשאלות הכוונה לחיים , מקצוע זוגיות וכדו. מוזמנת להגיע אלי. או לאנשי מקצוע שכמוני .. לשיקולך !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תחושת ריקנות ללא עבודה
    דורית
    23/10/2018

אני קמה כל בוקר בתחושה שאין למה לקום. אני מחפשת עבודה יום יום ולא מוצאת כבר הרבה זמן שאני מחפשת ומחפשת כלום לא מצאתי כלום. בנוסף יש לי בעיה כספית לחוגים מסוימים לקורסים עם אני רוצה אני מרגישה די בדידות בחיי אני עברתי את גיל הארבעים לא נשואה ללא ילדים מרגישה שאין לי מטרה לקום אליה בבוקר וזה מוביל לדכדוך וריקנות. מה אפשר לעשות דבר ראשוני לקום בבוקר ולהרגיש סיפוק להרגיש שמחה גם במצב הזה? תודות לך

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

דורית
    23/10/2018

אשמח להכוונה קטנה או טיפ קטן חוץ מעצה לטיפול כזה או אחר,תודות לך והמשך שבוע מקסים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דורית

ליאת יוגב
    23/10/2018

מבינה בהחלט את התחושה בה נמצאת , כאשר כדברייך "אין למה לקום בבוקר".. חשוב שתלכי בגישה של אמונה שלמה , תחדירי לתת מודע שלך ,שאת מוצאת וללא ספק עבודה , גם אם הדרך לכך לא פשוטה , אין ספק , שבסוף גם תמצאי !!! יש המון כח לגישה , לאמונה , נסי שלא לשקוע ..
    בהצלחה !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חזרה לשגרה אחרי איבוד חברה קרובה
    ספיר
    23/10/2018

חברה טובה, ממש אחות, נפטרה. אני מתקשה להתמודד עם החיסרון שלה...

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ספיר

ליאת יוגב
    23/10/2018

בהחלט ניתן להבין הכאב באובדן חברה טובה .
    האם יש לך עם מי לדבר על העניין , האם ישנן חברות נוספות שאפשר לדבר עליה , חשוב לדבר על הרגשות בעניין .
    כמו גם , ניתן להיעזר בתמציות פרחי באך .נסי למצוא מטפל בסביבת מגורייך..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לעזוב את העבודה או לתת עוד צ'אנס?
    מאי
    21/10/2018

לפני שלושה חודשים התחלתי עבודה חדשה, על הנייר היא העבודה המושלמת אבל בפועל זה ממש לא ככה ויש לי קשיים שונים, הן מהפן המקצועי והן מהפן החברתי. אני מאוד רוצה לעזוב אבל זו עבודה טובה לקורות החיים בעתיד. האם שלושה חודשים זה מספיק זמן להחליט?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מאי

ליאת יוגב
    21/10/2018

תחליטי לבחון האם להישאר במקום העבודה הנוכחית , בחודש נוסף מהיום , כאשר , נסי לשנות גישה , להתיידד יותר , להנות ממה שעושה , בכל יום מחדש . במידה ולא תצליחי , תחליטי על עזיבה , גם אם "לקורות החיים בעתיד" , זו עבודה טובה ..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יוצאת בהצהרות אבל לא עומדת בהן
    דר
    18/10/2018

אני שמה לב שאני כל הזמן יוצאת בהצהרות אבל בתכלס לא עומדת במילה שלי, אם כלפי עצמי ואם כלפי אנשים אחרים. אני מעמידה רף ציפיות מסוים ולעולם לא מגיעה אליו, אני לא אוהבת את זה אבל לא מצליחה לשנות

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• דר

ליאת יוגב
    18/10/2018

ראשית העובדה שמודעת לעניין , מוכיח על מודעות והבנה שקיימת בך . אולי כדאי ונכון להצהיר על פחות , כדי להצליח לממש יותר .. נראה שמרבית האנשים , לא מצליחים לעמוד בכל רף הציפיות שמעמידים לעצמם , חשוב שלא תהיי מתוסכלת , אלא תשני משהו שלפיו תוכלי יותר ליישם את משאלותייך ..
    בהצלחה !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה