פורום יעוץ זוגי ודייטינג - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

דניאל עזריאלי
דניאל עזריאלי
אוראל שופן
אוראל שופן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• תחושת מרחק מבת הזוג
    ארבל
    26/11/2017

אני ובת הזוג שלי הגענו לשלב שבו אנחנו יותר שותפים לדירה ופחות בני זוג. היא התחילה עבודה חדשה במשמרות אז הרבה פעמים הימים שלנו הפוכים וכשאנחנו כן מתראים אנחנו ממש גמורים שנינו. לא קיימנו יחסים כבר כמעט חודשיים וכל פעם שאני מנסה היא אומרת שהיא עייפה או שאין לה זמן כי היא חייבת לצאת לעבודה. יש דרך לצאת מזה או שזה נועד לאבדון?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תחושת מרחק מבת הזוג

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• התנהלות מראש סביב זמן זוגי

אוראל שופן
    29/11/2017

שינויים בחיי היום יום, יש להם השפעה משמעותית על הקשר. במקרה שאתה מתאר, העבודה לא מאפשרת לכם לבלות זמן זוגי ואינטימיות באופן ספונטני.
    כשדברים אינם מסתדרים מאליהם באופן טבעי בקשר, יש להתנהל לגביהם באופן מסודר ומוסכם מראש. במקרה הזה- תכננו לכם זמן זוגי מראש, בכל שבוע ודאגו שלפחות אחת לשבוע תבלו מספר שעות יחד, תצאו או תבלו בבית ותחזרו גם לנהל במסגרת הזמן הזה שגרה אינטימית ומינית.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חושבת שאני מאוהבת בחברה הכי טובה שלי
    דניאל
    21/11/2017

שלום, אני נשואה + 2. לפני כמה שנים בשיעורי הפילאטיס פגשתי בחורה והיה בינינו קליק מידי וישר הפכנו לחברות הכי טובות. אני חושבת שאני לא יכולה להתעלם ממה שאני מרגישה ואני מאוהבת בה... אני לא יודעת מה לעשות עם זה, אני מוכרחה להגיד לה אבל מפחדת שזה יהרוס את החברות בינינו ואם זה הדדי אז מה אני עושה עם בעלי והיא עם בעלה? אני ממש לא יודעת מה לעשות עם עצמי...

הוספת תגובה

תמונה

• שינוי באופן בו מעלים שיקול של פירוק בית

אוראל שופן
    29/11/2017

מעל הכל חשוב להבין את מערכת היחסים שלך עם בן זוגך. מה היא מאפשרת לך ומה חסר לך שם ולנסות לעבוד על הדברים או למלא את החסר במסגרת הקשר הקיים שהוא הבסיס של חייך.
    במקרה כזה, נראה כי יוטב להוציא את החברה מחייך עם כל הכאב שבדבר, שכן היא והרגש שהיא מעוררת בך, מהווים גורם מקלקל בזוגיות שלך.
    -חשוב לי שתביני שראשית ההחלטה צריכה להיות= האם את מעוניינת במערכת היחסים הזוגית שלך כרגע? האם לא? האם בתנאים מסויימים? רק לאחר שתחליטי בלב שלם שמאסת ביחסים עם בן זוגך ובחייך כמו שהם נראים היום, השיקול של החברה שאת מאוהבת בה הופך להיות רלוונטי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר הסכמה על שעות הפנאי
    שירה
    19/11/2017

בן הזוג שלי מאוד מחובר למשפחה שלו ובסופי שבוע הוא אוהב להיות אצלם כל השבת. אני מצד שני אוהבת את הסופ"שים שלי רגועים, אני משלימה שעות שינה וסדרות ופשוט רוצה להימרח בבית או לפגוש חברים בבתי קפה. אנחנו כמעט תמיד הולכים לארוחות ערב אצל ההורים שלו והוא אף פעם לא מצטרף אלי לארוחות אצל ההורים שלי, כי הוא הולך לשלו וכשאני לא רוצה להצטרף אליו לכל הסופ"ש להורים שלו ושאני נשארת בבית המשפחה שלו עושה לו על זה סרטים ואז הוא חוזר בסופ"ש מאוד טעון עלי. אנחנו לא מצליחים למצוא איזון וזה ממש מפריע למערכת היחסים

לקביעת תור
    סגירה
    חוסר הסכמה על שעות הפנאי

הוספת תגובה

תמונה

• יצירת התנהלות סביב נושאים אינם זורמים בטבעיות

אוראל שופן
    29/11/2017

כשנושא מסויים אינו זורם באופן טבעי במסגרת מערכת היחסים, צריכים לוותר על הספונטניות ולהתנהל מולו.
    במקרה שלכם, עליכם לייצר תכנית חודשית נניח, שנראית נעימה לשניכם, ושכל אחד מכם עושה ויתורים למענה ולמען טובת הקשר ותתחייבו לעקוב אחר התכנית בכיף ובלב שלם. באופן זה דברים יהיו ברורים מראש והמריבות לקראת הסופ"שים, במהלכם ואחריהם ייחסכו.
    אם התקשורת ביניכם שברירית, סביב נושא זה או בכלל, אתם מוזמנים לפנות לייעוץ מקצועי, ליצירת תשתית תקשורתית איתנה ואוהבת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה כאילו אני פגת תוקף
    פגת
    16/11/2017

בת 30, כל החברות שלי נשואות, חלקן גם עם ילדים. אני לא הייתי בקשר, אפילו לא פלרטוט, כבר ארבע שנים. אני מרגישה זקנה ולא אטרקטיבית וכאילו ביום ההולדת מישהו שם עלי חתימה של "פג תוקף". אני יודעת שאלה מחשבות הרסניות אבל אני לא מצליחה להשתחרר מהן

לקביעת תור
    סגירה
    מרגישה כאילו אני פגת תוקף

הוספת תגובה

תמונה

• יצירת חיבור להוויה הזוגית העתידית

אוראל שופן
    29/11/2017

מאד לא פשוט להיות במקום של הרווקה היחידה ובתחושת הריחוק מקשר. את מתמודדת עם מחשבות קשות אודות עצמך וחוסר ביטחון עצמי בעצמך כפרטנרית רומנטית עתידית ראויה ושווה שרק מתווספות ומרחיקות את חזון הזוגיות.
    בקליניקה, אני עובדת עם סינגלס שאיבדו את החיבור שלהם להוויה הזוגית, דרך תהליכים קצרי מועד שתחילתם באבחון שמציף את כל הדברים שאיתם צריך לעבוד, ואז דרך כלים מותאמים אישית שמייצרים שינויים תודעתיים, שחרור מאמונות מגבילות והבנה פרקטית של נושא הזוגיות, הדייטינג ותקשורת רומנטית מודרנית הלכה למעשה שלב אחד שלב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מצליחה לתפקד מרוב אהבה
    רויטל
    12/11/2017

התחלתי לצאת עם מישהו וכבר על הדייט הראשון הרגשתי שיש פה משהו מיוחד ושאני ממש מתאהבת בו. הכל ממש מושלם והולך נהדר אבל אני מרגישה שאני לא עצמי, לא מצליחה להתרכז, חושבת רק עליו, כל הודעה שאני מקבלת אני מקווה שזה הוא וממש מתאכזבת עד דמעות כשזה לא הוא... מעולם לא הרגשתי ככה.. האם זו התנהגות הגיונית?

לקביעת תור
    סגירה
    לא מצליחה לתפקד מרוב אהבה

הוספת תגובה

תמונה

• בלבול בין רגש לפנטזיה

אוראל שופן
    29/11/2017

שאלתך היא הזדמנות מופלאה לעשות מעט סדר בדברים. כשאנחנו ממש בתחילתו של קשר עם אדם שמוצא חן בעינינו, בעקבות ההתרגשות המופלאה שממלאה אותנו, נוצר לא פעם ערבוב מבלבל בין הרגש הרומנטי שאנחנו רוכשים כלפי הפרטנר, לבין הפנטזיה שאנחנו יוצרים לעצמינו בנוגע להמשכיות הקשר ועתידנו הזוגי.
    הפנטזיה, כבודה במקומה מונח וההנאה ממנה מבורכת, אך חשוב להבין שהיא שלנו בלבד ואינה קשורה לקשר, שכן הפרטנר הוא בנקודות האלו אדם דיי זר בסך הכל, שאנחנו משליכים עליו תכונות ועתיד שאינם בהכרח שלו.
    הרגש, שמופנה כלפי האדם השני, אשר בשלבים הראשונים שאת מתארת הוא יכול להיות בגדר סקרנות, עניין, משיכה או חיבור במידות מסוימות, חשוב להיות קשובים אליו ולהתנהג בעולם על פיו (ולא על פי הפנטזיה).

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ללכת או לא ללכת?
    מור
    09/11/2017

נפרדתי מחבר שלי אחרי 7 שנים, הייתי חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלו ואני ואחותו מאוד קרובות ושמרנו על קשר טוב גם אחרי הפרידה. בשעה טובה היא מתחתנת והזמינה אותי לחתונה, ואני לא יודעת אם ללכת או לא...

לקביעת תור
    סגירה
    ללכת או לא ללכת?

הוספת תגובה

תמונה

• זה בינך לבינה

אוראל שופן
    22/11/2017

ברגע שנפרדתם מערכת היחסים שלכם היא לא חלק מהמשוואה.
    אם שמרת על קשר חברי עם האחות, היא מתחתנת והזמינה אותך ואת רוצה להשתתף בשמחה- לכי.
    כדאי אולי לשאול את האחות איך בן הזוג לשעבר ירגיש עם הנוכחות ואם הוא בסדר עם זה- כדי לצאת בסדר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פרידה אכזרית מבן הזוג
    אנונימית
    03/11/2017

לפני 3 חודשים חבר שלי נפרד ממני בצעקות בטלפון והחליט שאני לא סומכת עליו ושהוא לא מספיק טוב בשבילי רק כי אמרתי לו שאני מרגישה שהוא עושה טובה שהוא נפגש איתי אחרי ששאלתי אותו מתי נפגשים והוא אמר אני אבדוק ואגיד לך. בפרידה הוא קרא לי גרידית , ואמר לי שיכאב לך כמו שכאב לי ואני רוצה שתתעצבני עליי ושאמרתי לו שזה לא נכון מה שהוא אומר ושלא יפר מסיבה כזאת הוא אמר אם את עוד פעם מתחננת אני מנתק לך את הטלפון בפרצוף והוא קרא לי מכשפה רעה. האם לנסות לגרום לו להצטער על מה שעשה , לנסות לשנות את דעתו?

לקביעת תור
    סגירה
    פרידה אכזרית מבן הזוג

הוספת תגובה

תמונה

• רצון להתקרב לאדם קשה ולא צפוי

אוראל שופן
    16/11/2017

נשמע כי חווית פרידה אכזרית ולא צפויה, במסגרתה הוטחו בך מילים קשות שהגיוני שחדרו לעומק והותירו אותך פגועה.
    אני לא יודעת מה היה טיבו של הקשר, ולמעשה אני לא יודעת דבר ממה שקדם לפרידה ולכן אינני יודעת אם מדובר במשהו ששווה להלחם עליו.
    ככלל, ורק בהתבסס על מקרה הבוחן שנחשף פה, נשמע כי בן זוגך לשעבר הוא אדם מאד לא צפוי, אשר יש ללכת בקרבתו על ביצים וכי בקלות יחסית הוא מסוגל להעלות על בדל שפתיו דברים קשים ביותר.
    אני חושבת שעליך להפעיל שיקול דעת, להבין בינך לבין עצמך מדוע את מעוניינת להמשיך ליצור קשר עם האדם הזה ואולי אף לעבור תהליך שיחבר אותך להבנה בריאה של עצמך כאדם זוגי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פרידה אכזרית מבן הזוג

אנונימית
    18/11/2017

אני חייבת לציין שאמרתי לו שאני מרגישה שהוא עושה לי טובה הוא הבין את הסיבה ולא לקח את זה קשה , האמנתי לו שהוא אמר שזה לא נכון ויצא כרגיל ורק אחרי כמה ימים הוא החליט להיפרד ככה , וההינו חודש ידידים לפני שיצאנו

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לחזור או לתת לה זמן
    דניאל
    05/11/2017

חברה שלי ביקשה לקחת פסק זמן ולעשות חושבים על מערכת היחסים שלנו. אני מאוד ואהב אותה ולא רוצה שניפרד והיא יודעת את זה היטב. השאלה שלי היא אם בזמן הזה אני צריך לחזר אחריה, לשלוח לה הודעות או פרחים או לתת לה את הזמן בצורה נקייה ובלי תקשורת. אני ממש מפחד שהבחירה הלא נכונה תוביל לסיום הקשר ואני לא יודע מה מהם לעשות...

לקביעת תור
    סגירה
    לחזור או לתת לה זמן

הוספת תגובה

תמונה

• פסק זמן בקשר רומנטי

אוראל שופן
    16/11/2017

כשהצד השני מבקש לקחת 'פסק זמן' מהקשר ולשקול האם הוא מעוניין להמשיך בו, זה יוצר תחושה תמידית של מתח בקרבנו, זאת לצד צער וחוסר אונים.
    ככלל, אני לא מאמינה בפסק זמן כפתרון יעיל וטוב ואני חושבת כי יש להגיע להחלטות הנוגעות לקשר בעזרת תקשורת ולא דרך ניתוק, אשר מאד לא מכבד עבור הצד השני ומותיר בו משקעים.
    אם ההחלטה על פסק הזמן היא מוסכמת מבחינתך או נובעת באופן ישיר ממקרה ספציפי שהרחיק את בת הזוג שלך, כמו התנהגות שלך, אז יש לתאם מראש את החוקים לפסק הזמן הזה ביניכם.
    עליך לשאול את בת הזוג כיצד היא מבקשת שתנהג במהלך תקופת פסק הזמן, ומה בעצם היא צריכה ממך כדי להגיע להחלטה. בנוסף, חשוב שפרק הזמן יהיה תחום בזמן ושההתנהלות ביניכם תהיה ברורה בו מראש ללא מקום לספק (כמה צריך לתקשר אם בכלל, ביוזמת מי, מה בנוגע לפרטנרים אחרים והתנסויות אחרות, מה אומרים לסביבה וכו').

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיית אמון במין הנשי
    אריאל
    02/11/2017

יש לי עבר די רע בכל הקשור למערכות יחסים, החברה הראשונה הרצינית שלי בגדה בי, אחרת שברה לי את הלב והקש ששבר הוא שארוסתי ביטלה את החתונה. אני אוהבת להיות בזוגיות אבל נראה שמשהו לא עובד, כבר אין לי אמון במין הנשי כי אני נכווה כל פעם מחדש...

לקביעת תור
    סגירה
    בעיית אמון במין הנשי

הוספת תגובה

תמונה

• ךשבור את הדפוס שממגנט אליך נשים רומסות, ולהבנות את הביטחון מחדש

אוראל שופן
    02/11/2017

חווית חוויות קשות ביותר, שאין זה מפתיע שהן גרמו לך לאבד את אמונך במין הנשי.
    אני ממליצה מאד על עבודה עצמית בנושא התקשורת הרומנטית, אשר תחבר אותך לעצמך ולהווייתך הזוגית העתידית, ממקום חזק ובטוח, ממקום שמודע לצרכים שלו ויודע לדרוש אותם.
    העבודה תחזק לך את הביטחון במין הנשי מתוך הביטחון החדש שתבנה בעצמך. יחד גם נוכל להבין מה הביא ליצירת הדפוס הזה מלכתחילה- מדוע מוגנטו אליך שלל החוויות הקשות של נשים שרמסו אותך- ובתקווה נשבור את הדפוס מהיסוד כך שהבחירה באשה הבאה תהיה ממקום נכון וקשוב אליך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היא לא רוצה ילדים
    סיון
    26/10/2017

התחלתי לצאת עם מישהי ויש אחלה זרימה והולך ממש טוב. יצא לנו לדבר על ילדים והיא אומרת שהיא לא רוצה, שלוז הומוסקסואלי זה יותר מדי סיפור והיא בכלל לא בקטע. אני מאוד רוצה ילדים, לא כרגע אבל אני יודעת שאני רוצה להיות אמא. אני לא יודעת מה לעשות, כי מצד אחד זה דיל ברייקר מבחינתי, דבר שני שתינו צעירות יחסית, יצאנו רק כמה פעמים והיא יכולה לשנות את דעתה בעתיד, אבל אם היא לא אז זה בזבוז זמן מבחינתי. מה לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    היא לא רוצה ילדים

הוספת תגובה

תמונה

• פערים בנוגע לחיי משפחה, שעולים בתחילת קשר

אוראל שופן
    02/11/2017

את אכן מעלה סוגיה מורכבת- האם יש טעם לקשר רומנטי בין אל- הורית להורית?
    כמובן שלא יכולה להיות לי תשובה חד משמעית עבורך, מפני שבמרוצת הזמן, איש לא יודע מה יהיה- יתכן והיא תשנה את דעתה, יתכן ואת תשני את דעתך, יתכן ותמצאו מקום לשתי התפיסות בחייכם המשותפים, ויתכן ותיפרדו- מהסיבה הזו או מסיבה אחרת.
    כשנכנסים לקשר שמראש ידוע כי יש בו פערים מהותיים בנוגע לתפיסות של חיי משפחה, חשוב לקחת בחשבון כי תתכן מורכבות גדולה בהרבה מזו הרגילה שמלווה כל קשר רומנטי. עם השיקולים האלו שיש לקחת בחשבון, עליך לחשוב בינך לבין עצמך ולהגיע להחלטה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תקשורת והבנה הפכה את החיים לקשים ולמשעממים
    זוהר
    31/10/2017

אני ואשתי עברנו תקופה לא קלה והחלטנו לעבוד על התקשורת ועל ההכלה שלנו. עכשיו במקום ששיחות יזרמו וההכלה תהייה טבעית כל שיחה הפכה לכבדה ולמעיקה עם כל ה"אני שומע את מה שאת אומרת אבל זה גורם לי להרגיש..." והחיים פשוט הפכו לקשים ולמשעממים. יש דרכים חלופיות לעבוד על התקשורת?

הוספת תגובה

תמונה

• עבודה על תקשורת- תפקידה להקל על החיים

אוראל שופן
    31/10/2017

עבודה על תקשורת, כאשר היא מתבצעת נכון, עליה להפוך את החיים לקלים יותר, נעימים יותר וזורמים יותר.
    כמובן שיש דרכים שונות לעבודה על התקשורת, ולא כל דרך מתאימה לכל זוג.
    במסגרת התהליכים שאני מעבירה, כנית העבודה מותאמת באופן .אישי לכל זוג

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא רוצה לאכזב את בן זוגי
    שירלי
    29/10/2017

אני בפרק ב' בחיים ואני עם בן זוג כבר קרוב לשנתיים. יש לו חבורה של חברים קרובים מהצבא שהם ממש כמו משפחה שלו, אני לא ממש מצליחה להשתלב, בעיקר כי כל הנשים בחבורה חברות טובות של גרושתו של בן זוגי ויוצא לי לא פעם להיות נוכחת באירועים שהיא גם היא נמצאת שם.
    החברה' מתכננים טיסה משותפת לחו"ל, ואני לא יודעת מה לעשות. בן זוגי מתעקש שאבוא זה מאוד חשוב לו ואני לא רוצה לאכזב אותו, אבל מצד שני אני לא מרגישה שייכת ויש הבדל בין "לשרוד" ערב אחד לבין שבוע שלם במחיצתם...

לקביעת תור
    סגירה
    לא רוצה לאכזב את בן זוגי

הוספת תגובה

תמונה

• לפרק את התמונה לחלקים ולהתמקד בתיקון החלק הבעייתי

אוראל שופן
    31/10/2017

אכן נשמע כי מדובר בסיטואציה מורכבת. זה עלול להיות לא פשוט בכלל להשתלב בחברה חדשה, ובמיוחד שגרושתו של בן זוגך מעורה בחברה הזו.
    חסרים לי המון פרטים חשובים ביותר בתמונה, ביניהם- מה מערכת היחסים של בן זוגך וגרושתו?, איך הקשר בינך לבין גרושתו? איך הקשר שלך עם הנשים בחבורה, ועם הגברים? איך בן זוגך רואה את הדברים (כמי שמכיר היטב את כל הנפשות הפועלות באינטראקציה)?
    אני חושבת שבמידה והיחס אליך חם ומקבל בחברה הזו, יתכן ועבודה עצמי יכולה לסייע לך להתגבר על המחסום ולהתערות בחברה החדשה ואף לטוס איתם.
    אם אחת ממערכות היחסים שהזכרתי, מעיבה על היכולת שלך להנות בחברה הזו, יתכן ויש להתמקד במערכת היחסים הספציפית הבעייתית ולתקנה, תוך שיתוף פעולה מצד בן זוגך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מפחדת איך זה ישפיע על העתיד
    אורטל
    22/10/2017

חבר שלי עובד בעבודה שהוא צריך לנסוע פעם בחודש לכמעט שבוע. בינתיים אם לי עם זה בעיה, אפילו להפך, אבל אני מפחדת מה יקרה כשיהיו לנו ילדים. זה ממש מפחיד אותי איך סוג עבודה כזו והשהייה לבד כל כך הרבה זמן ולהיות לבד עם תינוק. אני יודעת שאני מקדימה את המאוחר, אבל אם זה לא הולך להשתנות אני לא יודעת אם אני מוכנה לקחת את זה על עצמי. לא רוצה להעלות את העניין מולו כי אנחנו מאוד רחוקים מזה, ואני לא רוצה להלחיץ...

הוספת תגובה

תמונה

• אכן מחשבה מטרידה, אך לא רלוונטית להווה, וכנראה שגם לא לעתיד...

אוראל שופן
    26/10/2017

החיים דינאמיים. יתכן והעבודה תשתנה עד אז, יתכן ואת תשתני עד אז, יתכן והוא ישתנה עד אז, יתכן והזוגיות שלכם תשתנה עד אז.
    אני מבינה את הקושי שלך, אבל אני חושבת שהוא נובע מכך שבמידה רבה את מדמיינת את החיים שלכם כמו שהם היום, פשוט עם עוד ילד שנוסף אליהם, וזה בהכרח לא יהיה ככה, במיוחד כשאת מתארת כי את ממש מקדימה את המאוחר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבל אחרי דייט ראשון
    שלומי
    19/10/2017

יצאתי פעם ראשונה לדייט דרך אפליקציה. הדייט היה נחמד מאוד, אבל לא הרבה מעבר לזה. לא ממש הצלחתי להבין איך היה לה. אני לא בטוח אם אני רוצה לצאת איתה שוב או לא, מה עושים במצב כזה? וגם מבחינת הנימוסים, אני צריך לדבר איתה או שדייט אחד זה לא מחייב בקטע הזה?

לקביעת תור
    סגירה
    מבולבל אחרי דייט ראשון

הוספת תגובה

תמונה

• קבלת החלטות רומנטיות תוך הכלת ה'אולי'

אוראל שופן
    26/10/2017

הבירור של האם לצאת איתה שוב או לא, הוא בירור בינך לבין עצמך בשלב הזה, הוא לא החלטה משותפת. את הבירור הזה יש לעשות תוך 'הרחבת טווח האולי', כלומר לא לנסות לקבל החלטה של 'כן' ו'לא' כפי שהנטייה לדיכוטומיה מאלצת אותנו לעשות, אלא להבין שמדובר בבחורה שאינך מכיר, ושאתה כרגע רק אולי מעוניין לפגוש אותה שוב. הכוונה היא, להכיל את המקום של חוסר ההכרעה.
    בשלב השני, עליך להחליט כיצד אתה פועל ביחס ל'אולי' הזה, וזאת לפי רמת האנרגיות שלך לנושא של דייטינג ויצירת זוגיות כרגע בחייך.
    תבין איך אתה מרגיש- האם אתה נמצא במקום בו יש לך את הכוחות המנטאלים לבחון ברצון טוב ובלב שלם את האופציה של האולי? או שמא אתה במצב בו בחינת אופציה שהיא אולי עלולה להעלות בך תחושות רעות שירחיקו אותך מהנושא של דייטינג לתקופה ארוכה?.
    הרחבת טווח האולי היא כלי משרת ונפלא לקבלת החלטות רומנטיות בשלבים הראשוניים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דייט ראשון - לא יודע מה לומר לה ?
    איתן
    16/10/2017

שלום רב .
    אני בן 27 ואני הולך לצאת עם בחורה בפעם הראשונה לדייט. עדיין לא קבענו איפה.
    אבל אני לא יודע איך להתהנג אסביר את עצמי:
    לאן אני לוקח אותה ? מה ללבוש? מה לומר לה?
    והכי חשוב לומר לה שזו הפעם הראשונה שלי בדייט?

הוספת תגובה

תמונה

• יש חוקים בדייטינג, אך עליהם להיות מותאמים אישית אליך

אוראל שופן
    18/10/2017

איתן שלום,
    התנהלות סביב החלק הלוגיסטי כמו גם השיחתי של תהליך הדייטינג ושל הדייט הראשון, היא חשובה ועליה פעמים רבות נופל וקם דבר. אני לא דוגלת בחוקיות אחת ספציפית שמתאימה לכולם, אך כן יודעת מניסיוני כי הבנה של הנהלות נכונה עבורך, תשפר את התפקוד שלך בפועל ותקדם את הזוגיות הנכונה לך. בקליניקה העבודה על התנהלות מתבצעת באופן אינדווידואלי, כך שבסופו של תהליך בו מתחברים להוויה הזוגית ומשפרים מיומנויות תקשורת רומנטית, בונים מפה לניהול תהליך דייטינג מא' ועד ת', במסגרתה מעוגן כל המידע שיש לך סימני שאלה לגביו, כמו גם טיפים נוספים והכל באופן מותאם אישית על מנת לייצר תהליך דייטינג שיתאים לך ויקדם את הזוגיות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה