פורום יעוץ זוגי ודייטינג - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

דניאל עזריאלי
דניאל עזריאלי
אוראל שופן
אוראל שופן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• מתלבטת אם לקחת צעד קדימה בקשר
    לירן
    15/10/2017

אני ובן הזוג שלי יחד כבר ארבע שנים און אנד אוף. כבר גרנו ביחד ואז נפרדנו ואז חזרנו. אנחנו גרים כיום בנפרד אבל חושבים שוב על מעבר משותף, אבל בפעם הקודמת הבעיות התחילו כשגרנו ביחד ולמרות שדברים השתנו אני חוששת מלקחת את הצעד הזה...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• התמודדות אל מול שינויים בזוגיות

אוראל שופן
    15/10/2017

כל שינוי משמעותי במערכת היחסים, כמו מעבר לגור ביחד, טורף את הקלפים ועלול ליצור בעיות תקשורת ואף לסכן את הקשר.
    הפתרון אינו לא לקדם את מערכת היחסים, אלא לפעול יחד ובתבונה אל מול השינויים האלו, ללמוד להתנהל נכון ולתקשר נכון מולם, על מנת שיעשירו את הקשר ולא יחבלו בו.
    אני ממליצה להיעזר בייעוץ זוגי לקראת המעבר ולצעוד לעברו בשיתוף פעולה ואהבה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם לצאת עם גרוש עם ילדים?
    אלה
    10/10/2017

היי, אני בת 26 ופגשתי בחור מקסים מקסים, גדול ממני בכמה שנים והוא גרוש + 2. אני מאוד רחוקה מלהיות אמא ולמרות שהבחור מושלם בעיני קשה לי עם זה שיש לו ילדים... מה לעשות? להמשיך את הקשר וליהנות מההווה או לסיים את זה לפני שזה נהיה מאוחר מדי?

לקביעת תור
    סגירה
    האם לצאת עם גרוש עם ילדים?

הוספת תגובה

תמונה

• שיקולים

אוראל שופן
    15/10/2017

אם קשר ארוך טווח עם גבר שהוא אב זה משהו שאת מוכנה לקבל, במידה והקשר אכן יתאים, למרות שזה לא משהו שהיית בוחרת לך, אני ממליצה לנסות לתת הזדמנות לקשר.
    אם את לא רואה עתיד לקשר הזה בשום אופן, עליך לשקול בינך לבין עצמך האם קשר זמני כיפי ואחריו (ככל הנראה) הקושי המתלווה לסיום הקשר, יסב לך אושר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עמוק מדי בתקופת יובש
    לבנת
    08/10/2017

אני בתקופת יובש שנמשכת כבר כמה שנים ואני לא מצליחה לצאת מזה, לא לדייטים, לא זורמת עם האפליקציות, ואני לא יודעת איך לעבור את התקופה הזו...

לקביעת תור
    סגירה
    עמוק מדי בתקופת יובש

הוספת תגובה

תמונה

• יש לפרק את המחסומים ולייצר התנהלות מותאמת אישית ויעילה

אוראל שופן
    15/10/2017

תקיעות בהקשר הרומנטי והימנעות מקידום הנושא הזוגי, מקורה בדרך כלל בחסמים תודעתיים כמו גם בקושי לייצר התנהלות פרקטית מקדמת, נעימה, יעילה ומשרתת.
    את מוזמנת לפנות אלי ולהבין כיצד דרך תהליך קצר וממוקד, ניתן לזהות את הגורמים לתקיעות, לפרק את המחסומים התודעתיים ולעלות על דרך חדשה מותאמת אישית, נעימה ויעילה ליצירת זוגיות נכונה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תחושת מתח עם חבר של החבר
    אלין
    03/10/2017

לחבר שלי יש חבר שחזר לא מזמן לחו"ל והוא לפעמים ישן אצלנו בדירה. חבר שלי עובד משמרות ככה שיוצא שיש לנו ערבים שלמים שרק שנינו לבד בבית. אני מאוד נמשכת לחבר ויש לנו כימיה מצוינת ואני מתחילה להרגיש מתח שהולך ונבנה ואני לא יודעת מה לעשות עם התחושות האלה...

לקביעת תור
    סגירה
    תחושת מתח עם חבר של החבר

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

ג`ונייור
    07/10/2017

אלין שלום רב,
    תחושתיך ככל הנראה לא מטעות אותך.
    הייתי ממליץ לך לעצור את גלגל הרגשות שנבנה היות ומדובר בחבר משותף של שניכם ויכול להביא לפגיעה מאוד עמוקה בחברך.
    אם את רואה שאת לא מסוגלת תפרדי מהחבר הנוכחי ואז תיהיה פנויה להיכרות חדשה (בין אם זה איתו או עם אחר).
    חבל שתפלי על המשבצת של "בוגדת".
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לעבוד על הזוגיות שקיימת, ולא לפעול באופן ייצרי שמושפע מהנסיבות

אוראל שופן
    15/10/2017

משיכה לאדם אחר היא הגיונית, במיוחד כאשר היא מועצמת בעקבות הנסיבות, כפי שתואר.
    אינני מכירה את הזוגיות שאת לוקחת בה חלק, אך מהמעט שמפורט בשאלתך, נשמע כי היא אינה מושקעת מספיק.
    אני לא חושבת שמשיכה לגבר אחר היא סיבה טובה לבגוד או לפרק את מערכת היחסים, ואני מאמינה כי במידה ויש בסיס חזק ומשמעותי לקשר ביניכם, עליכם לעבוד עליו ולחזק אותו, שווה לפנות לייעוץ מקצועי שיסייע להתנהל נכון יותר, לשפר את התקשורת ולקרב ביניכם. חוץ מזה, כמובן שיש להוציא את החבר מהבית שהוא גורם מפריע ומרחיק.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גרושה טרייה - איך חוזרים לשוק?
    שירה
    01/10/2017

שלום,
    התגרשתי לפני כמה חודשים ואני חושבת שאני כבר בשלה לחזור לשוק אבל אני לא יודעת איך מתחילים. אני לא מכירה אנשים פנויים וכל עניין האתרים חדש וזר לי. איך מתחילים את פרק ב'?
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• חיבור להוויה הזוגית העתידית, ולמידה של עולם הסינגלס המודרני, תיאורטית ופרקטית

אוראל שופן
    02/10/2017

הזדהות עם ההוויה הזוגית העתידית, החדשה והשונה, כמו גם ההבנה של כיצד לייצר הזדמנויות להיכרויות וכיצד לפתח קשר משמעותי לאחר תקופה ממושכת של זוגיות שהסתיימה, אלו אתגרים משמעותיים.
    אני מאמינה כי לא קיימת דרך אחת נכונה לעשות זאת, ולכן בקליניקה אני מתאימה לכל אדם את הדרך הנכונה ביותר עבורו בדמות כלים מותאמים אישית מעולמות שונים, העונים על הצרכים הספציפיים שמוצפים בעזרת אבחון והמטרות שאנחנו מציבים לתהליך.
    אם תהליך שלומד את המצב שלך, ומתאים לך כלים שיסייעו לך לייצר את הזוגיות הנכונה לך, נשמע לך מתאים, את מוזמנת ליצור קשר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תובנה למה אני לבד
    רוני
    26/09/2017

הגעתי לתובנה לגבי עצמי - אני מחפשת גברים שאני מרגישה שהם טובים ממני, חכמים ממני ושאני מרגישה לידם קטנה ואפילו טיפשה. אני בחורה אינטליגנטית וידע זה ערך עליון אצלי, אז מצד אחד אני רוצה מישהו שאוכל ללמוד ממנו ולהעריך אותו על הידע שלי אבל אני לא מצליחה להתגבר על תחושת ההקטנה שמצד אחד זה מה שאני מחפשת אבל זה גורם לי להיות ממורמרת... איך אני יוצאת מהפלונטר הזה?

לקביעת תור
    סגירה
    תובנה למה אני לבד

הוספת תגובה

תמונה

• שחרור מדפוסים מגבילים דרך עבודה עצמית

אוראל שופן
    26/09/2017

התהליך שאני מעבירה, מסייע לנו להתגבר על דפוסים חוזרים שאנחנו מזהים בתחום התקשורת הרומנטית. זאת ע״י שילוב של כלים מעולמות שונים אשר מותאמים אישית, ותפקידם-
    לייצר שינוי תודעתי כבסיס- כלומר, להתגבר על האמונות המגבילות שלנו העומדות בבסיס הדפוס התוקע.
    בשלב הבא, לייצר חיבור להוויה הזוגית העתידית שלך, להבין מי את בזוגיות שתיצרי.
    ולבסוף, מנקודת המבט הזו, לעבוד מול כלים קוגניטיביים על מנת להפיק התנהלות מתאימה, ובמקרה הזה- בחירות רומנטיות משרתות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דילמה זוגית לקראת יום כיפור
    דניאל
    24/09/2017

זו הפעם הראשונה שאני וחבר שלי עושים כיפור יחד בדירה שלנו. אני שומרת כיפור כולל הכל והוא לא שומר בכלל, אפילו לא צם. אנחנו לא יודעים איך לעבור את החג עכשיו ובראיהה רחבה יותר אני לוקחת את זה למקום של חינוך הילדים בעתיד. יפריע לי שהוא יאכל לידי ויראה טלוויזיה ויעשן, אבל אני לא יכולה להגיד לו לא להיות בבית ומצד שני אני גם רוצה להיות בבית. אז מה עושים?

הוספת תגובה

תמונה

• לבקש את התחשבות הצד השני

אוראל שופן
    25/09/2017

אני חושבת שמדובר ביום אחד משמעותי ושהצד שלא צם, צריך להועיל ולהתחשב בצד השני במידת האפשר ולעשות את ההשתדלות האפשרית לאפשר לך את המקום של הצום והקדושה.
    יש לבקש ממנו את זה בצורה ברורה ואוהבת ואני מאמינה שאין סיבה שזה לא יסתדר, אם בחיי היום יום הקשר אוהב והתקשורת ביניכם תקינה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• השוואה בלתי פוסקת למערכות יחסים קודמות
    אורי
    17/09/2017

אני וחברה שלי התחלנו לצאת זמן קצר אחרי שהיא סיימה מערכת יחסים ארוכה. אנחנו ביחד כבר כמעט שנה אבל היא עדיין לא מפסיקה להשוות את היחסים שלנו למערכות היחסים הקודמות ובעיקר עם האחרון שהיה לה. אני יודע שהיא אוהבת אותי ושהיא לא רוצה לחזור לאקס שלה, אבל זה מערער לי את הביטחון...

הוספת תגובה

תמונה

• לדעת לדרוש מבת הזוג

אוראל שופן
    19/09/2017

ממליצה לך לתפוס את בת הזוג לשיחה במועד ניטרלי (לא מיד אחרי שהיא ערכה השוואה כזו), ובשיחה להיות ברור ואוהב. להסביר לה מה בהתנהגות שלה מפריע לך, מדוע זה מפריע לך, ולדרוש ממנה להפסיק לעשות זאת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נכות רגשית של בן הזוג
    מיכאלה
    12/09/2017

אנחנו כבר שלוש שנים ביחד, גרים ביחד ולי ברור לאן זה מתקדם אבל אנחנו לא מדברים על זה. כל פעם שאני מעלה את הנושא הוא מתחמק. הוא בכלל גם לא מסוגל לדבר על דברים רגשיים, אם קשה לי אז הוא מחבק אותי אבל לא שואל אותי ואם אני רואה שקשה לו אני מנסה לדובב אותו וכלום... אני כבר מאוד מתסוכלת

לקביעת תור
    סגירה
    נכות רגשית של בן הזוג

הוספת תגובה

תמונה

• יצירת שיח רגשי

אוראל שופן
    19/09/2017

אנשים יכולים לעבוד על רמת התקשורת שלהם ולשפר את השיח הרגשי באופן משמעותי. זאת בתנאי שהם כמובן נכונים ללמוד, לעבוד ולהשתפר.
    באם טרם דיברתם על כך שהיעדר השיח מפריע לך, אני מזמינה אותך לעשות זאת ברגישות ולרתום אותו לפנות לעזרה בתחום, אישית או זוגית, על מנת לשפר את התקשורת ביניכם ואת הזוגיות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר התפשרות על עיקרון
    רותם
    07/09/2017

לקראת ראש השנה אני ובת הזוג שלי נמצאים במלחמה, היא רוצה שמעשה את החג אצלה ואני רוצה להיות עם המשפחה שלי והיא לא מוכנה שנעשה בנפרד את החג. אני לא אכנס לכל ההתחשבנות של אצל מי היינו בחג האחרון או איפה המשפחה יותר גדולה אבל הפעם אני לא מוכן להתפשר וזה כבר נהייה עקרוני!

לקביעת תור
    סגירה
    חוסר התפשרות על עיקרון

הוספת תגובה

תמונה

• התנהלות נכונה מול חוסר הסכמה

אוראל שופן
    07/09/2017

׳איפה לעשות את החג׳ זה אולי הויכוח הנפוץ ביותר בימים אלו. להרבה זוגות קשה להגיע להחלטה שתספק את שני הצדדים.
    כמו בכל ויכוח שמשליך על תוצאה פיזית שנוגעת לשניכם, אני חושבת שיש להתעלם מעקרונות והתעקשויות ולהבין למי מכם זה פשוט יותר חשוב. לפעמים הפתרון הנכון לזוגיות תגיע דרך מענה לשאלה זו. במידה ולא ניתן להכריע, יש לייצר סביב נושא החגים התנהלות קבוע וברורה עם חוקים ברורים ונכונים לכם ואף הוגנים, שיבטלו את הריב הספציפי ואת כל אלו שעתידים לבוא.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רוצה להרגיש מה זה רווקות
    חני
    05/09/2017

אני ובעלי ביחד מהתיכון, הוא הגבר היחיד שהייתי איתו, לא רק מבחינה מינית אלא בכלל, כל החוויה של דייטים וריגושים וללמוד להכיר מישהו. אני מאוד אוהבת את בעלי ואני יודעת שיש הרבה שהיו מתים להיות במקומי, אבל יצר הסקרנות והריגוש מתחיל ממש לבעור בי, אני מסתכלת על גברים אחרים ומדמיינת אותנו בכל מיני סיטואציות.. אני בחיים לא אבגוד בבעלי אבל כאילו אין קשר בין הדברים, את מבינה?

לקביעת תור
    סגירה
    רוצה להרגיש מה זה רווקות

הוספת תגובה

תמונה

• פנטזיות בריאות

אוראל שופן
    06/09/2017

התחושות שלך הגיוניות ונורמליות. בכל טוב יש מן הרע, וזה נכון שזכית להכיר את אהבת חייך מוקדם וכך לבלות איתו שנים רבות, אך גם נבצר ממך להתנסות בתחוו הרומנטי עם גברים אחרים וזה חסר לך.
    פנטזיות הן בריאות ונכון להחזיק בהן ולהסחף אליהן במחשבה מידי פעם. באם את חושבת שהקשר בו את נמצאת היום אינו מרגש אותך מספיק, מומלץ לעבוד עליו ולשפר אותו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נושאים לשיחה עם בחורה
    בן 29
    03/09/2017

שלום רב,

אני בן 29 וכבר 4 חודשים בקשר עם בחורה בת 27...הכרנו דרך הרשת החברתית ודיברנו בהתחלה בהודעות ולאחר מכן עברנו לשיחות בטלפון, נפגשנו עד כה 3 פעמים. הקשר הוגדר מלכתחילה למטרה רצינית. כמובן שנדבר ונבדוק אם בכלל אנחנו מתאימים להיות ביחד. אני הגעתי לשלב שאני מרגיש תקוע במקום, אני רוצה להתקדם והיא אומרת לי שאנחנו עוד לא הכרנו מספיק ורוצה שנדבר יותר יותר בטלפון. זאת הבעיה הראשונה שלי שאני לא מצליח להתקדם. בעיה שניה היא שנגמרו לי הנושאים שעליהם אני יכול לדבר... על מה אפשר לדבר עם בחורה בשלבי ההיכרות? אשמח לקבל רשימה של נושאים שאפשר דרכם להכיר את הצד השני. מרגיש שהגענו למצב של ריקנות... היא לא עוזרת לי לדבר על נושאים חדשים. תמיד אני צריך ליזום משהו והיא עדיין אומרת שהיא רצינית.
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    נושאים לשיחה עם בחורה

הוספת תגובה

תמונה

• האם הקשר הזה מתאים לך?

אוראל שופן
    04/09/2017

אני מתקשה להבין את הסיבה לכך שהקשר הוא בעיקר טלפוני כבר זמן כה ממושך וזאת עוד אחרי שנפגשתם...
    באיזה אופן אתה נתרם מהקשר הזה? כיצד הוא מכבד את הזמן שלך? ההשקעה שלך? אתם רק מדברים בטלפון, וגם שם נשמע כי היא לא ממש תורמת לשיח. בנוסף, נשמע כי הקשר נשאר ברמה הזו בעל כורכך.
    אני לא מבינה מדוע אתה עדיין שם.
    אשמח לעזור לך לשפר מיומנויות תקשורת רומנטית ולקחת חלק בקשר ממשי, או לשפר את זה הקיים אם יש לו בסיס.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מצליחה להרגיש אינטימיות
    יעל
    03/09/2017

אני וחבר שלי כבר כמעט חצי שנה יחד אבל אני מרגישה שמשהו חסר ושאני לא מצליחה להגיע איתו לאינטימיות אמיתית, לא כמו שהייתה לי עם בני זוג קודמים.
    האם זה אומר משהו על מערכת היחסים ואיך אני יכולה ליצור אינטימיות כשהיא לא באה באופן טבעי?

הוספת תגובה

תמונה

• להבהיר לעצמך, לאחר מכן מולו, ואז לחשוב כיצד להתקדם

אוראל שופן
    04/09/2017

ההגדרה של אינטמיות מאד משתנה מאדם לאדם ולכן קשה לי להבין בדיוק למה את מתכוונת כשאת מדברת על אנטימיות.
    כשמשהו חשוב. ומשמעותי חסר לנו במערכת היחסים, חשוב שנגדיר אותו, ראשית לעצמינו- איך נראה החוסר של זה? באילו סיטואציות זה מורגש? מה החלק שלי בזה? מה החלק שלו בזה? מה היתרונות של החוסר הזה? מה מפריע לי בזה? איך הייתי רוצה שזה יהיה?
    כשדברים ברורים יותר לנו, אפשר לתקשר את זה לבן הזוג במסגרת שיחה נעימה ובאופן ברור ולחשוב יחד על רעיונות של איך לייצר או להגביר זאת. כמובן שייעוץ זוגי הוא אופציה שכדאי להביא בחשבון.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גורם לי להרגיש חסרת ערך
    עדן
    31/08/2017

אני מאוד אוהבת את חבר שלי ובגדול טוב לנו יחד אבל הרבה פעמים הוא גורם לי להרגיש חסרת ערך, שיש טובות וחכמות ומצחיקות ויפות ממני ושהוא היה יכול להשיג את כולן והוא בחר בי למרות זאת. אני חושבת שהוא מתכוון לזה בצורה חיובית אבל זה גורם לי להרגיש קטנה ומכוערת וחסרת ביטחון

לקביעת תור
    סגירה
    גורם לי להרגיש חסרת ערך

הוספת תגובה

תמונה

• אם הצד השני מקטין אותנו זה לא סימן טוב

אוראל שופן
    31/08/2017

אני לא מכירה אותך, את חבר שלך או את מערכת היחסים שלכם. למרות זאת אומר שזה נשמע לי מאד לא בריא ולא נכון. אם משהו בדברים שהוא אומר או עושה גורם לך להרגיש מוקטנת או פחות שווה זה לא בסדר בכלל. אני ממליצה בחום שתרחיבי את ההתייחסות לנושא בייעוץ מקצועי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ידידים של בת הזוג שלי מפריעים לי
    סובל
    28/08/2017

לא מזמן נפרדתי מבת הזוג שלי. הסיבה היא שהיא כל הזמן הייתה יוזמת פניות לבנים ולידידים שלה, ועשתה את זה בהתלהבות. היא גם הייתה יוזמת אליהם פניות בוואטספ אחרי בלילה אחרי שאמרנו לילה טוב אחד לשניה. היא כל הזמן מתלהבת מבנים, למרות שהיא אומרת שהיא רוצה אותי ואוהבת רק אותי. זה לא קשור לחוסר אמון בה, אלא זה פשוט מפריע לי שיש עוד גברים בסביבתה שהיא נהנית לשוחח איתם. אין לי בעיה במסגרת העבודה שהיא תשוחח איתם על ענייני עבודה וכאלה, אבל אם יש לה אותי, בשביל מה היא צריכה אותם אחרי שעות העבודה? אני מרגיש שאני כמו איזה עוד גלגל מבחינתה.

והשאלה היא - איך הנושא של ידידים לא מפריע לכולם?
    זו באמת שאלה שאני מנסה להבין כבר הרבה זמן.
    איך יכול להיות שיש בנים שמקבלים את העובדה שלבת זוג שלהם יש ידידים, והן חופשיות מדי עם בנים.
    אני דווקא לא חשדתי שבת הזוג שלי בוגדת בי, ובקטע הזה דווקא נתתי בה אמון.
    אבל, זו לא שאלה של אמון, אלא עניין של השפלה ופגיעה בייחודיות שלי בתור הגבר שלה.
    יכול מאוד להיות גם שיש להם בטחון גבוה, או שיכול להיות שהם בעצמם מסתובבים עם ידידות שלהם ולכן הם מבינים את המצב.
    יש כמובן גם אפשרות שהם פשוט בולעים צפרדע, ומנסים איכשהו לעבוד על עצמם, אבל הם חווים סבל רציני מאוד, וזה עולה להם בבריאות, שזו לא אופציה שאני מעדיף.
    ברמה האישית שלי, לי אין ידידות, כי אני מבין את המשמעות של קשר זוגי וקנאה בין בני זוג, לכן החלטתי שבמהלך קשר זוגי אני מתנתק מבנות שיצא לי לתקשר איתן לפני הקשר הזוגי. אלא אם מדובר במקום עבודה, שזו מסגרת שאין ברירה כמובן. לכן, מאחר ואין לי ידידות, אז נוצר מצב שקשה לי באופן טבעי לקבל את
    העובדה שלבת זוג שלי יש ידידים.

1. אז איך יכול להיות שיש כאלה שמקבלים ידידים,
    ואיך זה שיש כאלה שלא מקבלים זאת, כדוגמתי?
    2. מהם הגבולות בקשר זוגי במקרה שתיארתי למעלה?

הוספת תגובה

תמונה

• כולנו שונים, על פרטנרים למצוא את עמק השווה סביב סוגיות מורכבות

אוראל שופן
    31/08/2017

לאנשים רבים מפריע, כמו לך, הנושא של קשרי ידידות של הפרטנר עם בני המין השני, משלל סיבות שכולן באופן כזה או אחר תחת ההגדרה של ׳קנאה׳. בקצה השני רבים אחרים שמעודדים קשרי ידידות עם המין השני, ובין לבין- כל הרצף האנושי ובעיקר אנשים שלא ממש אכפת להם, לעיתים תחת תנאים/ הגבלות מסויימים.
    כמו בכל דבר, יש הכל מהכל כי כולנו שונים זה מזה. לעיתים באמת קשה להבין אנשים שחושבים או תופסים דברים באופן שונה מאיתנו, אך זו המציאות.
    באם התפיסה שלך תמשיך להפריע לך לייצר קשרים רומנטים ברי קיימא, יתכן ושווה לעבוד עליה, להבין מה עומד בבסיסה ואולי אף לנסות לרכך אותה כך שלא תגביל אותך.
    ככלל, אני מאמינה כי בכל זוגיות צריכים להיות כללים וחוקים ברורים סביב נושאים שאינם מסתדרים וברורים לשני הצדדים מאליהם. צריך לפתוח את הנושאים המורכבים להתנהלות, שתהיה מתאימה לשני הצדדים ולאופי הקשר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה