פורום זהות מינית, תפקוד מיני - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• האם בעלי נמשך גם לגברים?
    מיכל
    05/08/2014

אני ובעלי נשואים 4 שנים ויש לנו ילדה
    חיי המין שלנו בסדר ובעלי נמשך אליי נורא.
    יש לו המון חברים בעיקר פרטנרים והוא סביבם הרבה בשיחות ובSMS החברים לוקחים לו חלק נכבד מהיום והוא לא מוכן לוותר עליהם בשום צורה!!
    נראה יש לו נטיות מיניות הוא מסוגל להתקלח ערום ליד חברים להתלבש
    אין לו בעיה בפתיחות
    האם אני מדמיינת או שיש דברים שכדאי לבדוק לעומק.

תודה מיכל

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    האם בעלי נמשך גם לגברים?

הוספת תגובה

תמונה

• המשך להתכתבות

מיכל
    05/08/2014

יש לו פרטנרים לתחום הספורט

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה להתלבטות

תמיר
    02/10/2014

היי מיכל,
    קראתי את מה שכתבת. נשמע לא פשוט לחשוד שאולי בעלך נמשך לגברים.
    על פניו, ממה שאת מספרת - ה'עובדות היבשות' עצמן לא מחשידות בעיני בהכרח לכך שהוא נמשך לגברים. נשמע שיכול להיות שההסבר הפשוט - שבעלך אוהב ספורט ובילויים עם חבריו - הוא הנכון. אם יש משהו שמעורר סימן שאלה בסיפור הוא עצם העובדה שהתעורר בך החשד. את מכירה את בן זוגך היטב, וכנראה שמשהו בעוצמת המושקעות שלו בחברים נראה לך גדול מאוד או מוגזם.
    האם היחסים ביניכם קרובים? האם את יכולה להעלות את השאלה בכנות? הדבר הטוב ביותר בעיני יהיה לשוחח איתו בפתיחות על השאלה. מאוד יכול להיות שהוא יתן לך תשובה שתרגיע אותך, וגם אם לא - לפחות תתמודדו עם זה ביחד. יכול להיות שבעלך סטרייט ב-100%, אבל את מרגישה קצת זנוחה נוכח רמת המושקעות שלו בחברים. אם זה המצב, שיחה פתוחה תעזור לכם למצוא פתרונות שיאפשרו לו לבלות עם החברים, ולך להרגיש שאת עדיין במקום גבוה בסדר העדיפויות שלו.
    גם אם בעלך אכן נמשך לגברים אין פירוש הדבר בהכרח שהוא לא יכול להיות מסופק במערכת יחסים מונוגמית איתך. כנראה רבים מאיתנו נמשכים לשני המינים - לא בהכרח באותה עוצמה ולא בהכרח באותו זמן.
    מקווה שהצלחתי לעזור.
    שלך
    רוני - מתנדבת ב'יש עם מי לדבר', קו הקשב של הלהט''בית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מאונן על קוקסינליות....!
    סטיב
    19/06/2009

לפני זמן מה כשאני נכנס לאתרי פורנו התחלתי להיכנס לקטגוריה של קוקסינליות....ואני לא יודע למה זה כלכך מושך אותי אני נמשך לנשים ואוהב מאוד יופי נשי אבל אני חושב שאני נכנס לקוקסינליות מהסיבה שאני אוהב מין אנאלי גם כשאני מקיים יחסי מין אני תמיד הופך את החברה שלי ועושה איתה מאחורה.....האם זה תסמינים שאני הומו או דו מיני..... ואני לא מרגיש בנוח עם מעשיי וקשה לי לשלוט עליהם ואיך אני יכול לעזור לעצמי?

לקביעת תור
    סגירה
    מאונן על קוקסינליות....!

הוספת תגובה

תמונה

• סטיב

ד''ר יעקב מאיר וייל
    19/06/2009

כשאתה אומר "מאחורה" זה בפי הטבעת או בפות בתנוחה הפוכה?
    זה שיש לך חברה ואתה הופך אותה נותן לך הזדמנות ל"דוש" בה כמו התכנות הבסיסי. כלומר בלי שכיבות שמיכה ובנוחיות מירבית לגוף. זה לא אומר שום דבר על זהותך המינית.
    לעומת זאת שאלת הקוקסינלים מענינת ומתאים לה יותר קשב. קוקסינליות זה כאלה ש"דופקות" את בן הזוג בתחת? כלומר מין תחפושת שגם נראית אישה וגם יש לה זין?
    ענה בבקשה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כן זה אדם ממין זכר שמחפש לאישה

סטיב
    20/06/2009

כן בסרטים שאני רואה יש להם זין ויש להם ציצים אבל האקט המיני (שהם עושים את זה מאחורה) עושה לי את זה מאוד ועם חברה שלי כן זה בפות בחיים לא קיימתי מין אנאלי למרות שהייתי מאוד רוצה וזה מפחיד אותי שאני רוצה בזה כלכך כי זה נראה לי תסמינים של הומו אני אוהב יותר תחת מאשר פות... וגם בזמן האחרון יש לי דחף גדול ללכת להגשים את הפנטזיה הזאת לקיים יחסי מין עם קוקסינליות וזה עושה לי בחילה כשאני חושב על זה שאני רוצה לקיים יחסי מין עם אדם שיש לו זין

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נשגב מבינתי איך בן אדם

דארקו
    23/10/2009

שהוא מטפל מיני לא יודע מה זה קוקסינל זה מדהים , ולא לטובה ...
    המונח באנגלית הוא shemale . אני גם נמשך אליהם מאוד ...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כשגבר רואה אישה מוצצת בפורנו הוא גם

רן
    24/06/2009

רוצה לנסות. יצר הסקרנות מחרמן אותו! איך טעמו של הזין הגברי הזקוף רק ממציצה של גרון עמוק.הסקרנות מגלה צדדים יפים בתוכך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רן

ד''ר יעקב מאיר וייל
    24/10/2009

הקינאה בגרון העמוק אכן מטריפה. יש לכל אחד שמסמכל גם זין והוא מכיר את חווית הזיקפה.
    לפי הערתך אתה אוהב את הצדדים העמוקים היפים בך ובשותפיך לאבר.
    תהנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סטיב

ד''ר יעקב מאיר וייל
    23/10/2009

פתחת נושא שהרבה גברים עלו עליו.
    אני לא בדיוק מבין למה אתה מתפלא שאתה אוהב לעשות מאחור. תלוי באיזה חור?!
    החלק ההומוסקסואלי של עשות מאחור חאד עם זין, ועוד עומד, הוא חלק מהחוויה הקוקסינלית. פגשת אותה ואתה מתגרה.
    כ"א מחפש בתנוחות את החלק הנשי שבו. אין לי לאמר על זה אמירה גורפת. נדמה שאתה לא כל כך מחפש תשובה כמו שאתה חולק איתנו את פתיעתך מהריגוש. שאתה חווה.
    שים לב שהמגיבים דומים לך מעט.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה דחוף!
    אנונימי
    15/08/2014

שלום,
    אני בת 15 ובזמן האחרון מתחילות אצלי חרדות קראתי שזה תורשתי וגם לדודה שלי היה פחדים ממות .לפני כמה ימים ראיתי שתי לסביות במקום ציבורי ומאז אני בחרדות ופחדים מזה אני יודעת שאני לא כזאת מכיון שאין עליי את הסימנים את הלבוש ואני נדלקתי על בנים בחיי. אני בחרדות שאני לא יתחתן ולא יהיו לי ילדים אני יודעת שאני עוד צעירה אבל עדיין לא ממש התאהבתי בבן . כל המשפחה שלי והחברות שלי יודעות מהחרדות שלי והם תומכים בי וזה עוזר אבל משום מה אני קמה כל בוקר וישר חושבת על זה אני מרגישה כאילו אני בת 30 ואני חייבת להתחתן כבר ... מה לעשות ??

לקביעת תור
    סגירה
    עזרה דחוף!

הוספת תגובה

תמונה

• מתוסכלת
    אדוה
    09/08/2014

שלום רב,
    אני פונה אליכם בנוגע לבן זוגי מזה שנה וחצי. בחור בריא בן 34. אנחנו מאוד אוהבים, אך בכל הנוגע למין ולתפקוד המיני שלו ישנה בעיה. אני יודעת שהוא אוהב אותי, נמשך אליי, חושק בי וכו', אך מנגד בכל פעם שאנחנו מגיעים לקיים יחסי מין מתעוררת בעיה. ישנם מס' תופעות שראוי שאציין-
    *יש לו "פריקם" בכמות גדולה ומתמשכת טרם יחסי המין.
    *בהתחלה יש לו חשק מיני מטורף וזיקפה, אך מהר מאוד זה יורד. נראה כי הוא לא שולט בזה.
    *גם כשאני עושה לו ביד, הוא נהנה אך ורק אם זה בקצב מסוים וספציפי ובנקודה מסוימת שנמצאת בסמוך לכיפה של הפין.
    *לרוב, הוא לא מצליח לגמור, מכל אקט מיני שאנחנו מקיימים.
    *לטענתו, לבד הוא כן מצליח לגמור.
    *בעת החדירה, זה מחזיק בדיוק שתי דקות. לטענתו הוא לא תמיד מרגיש את ההנאה בעת האקט המיני. זה מיד יורד.
    הוא היה מס' פעמים אצל אורולוג בקופת חולים. בפעם הראשונה נתנו לו אנטיביוטיקה בטענה שכנראה יש לו דלקת בערמונית. הוא טופל במשך שבועיים. ה"פריקם" השתפר במהלך הטיפול התרופתי ואף החשק המיני שלו. אך בתום הטיפול הכל חזר לקדמותו. בפעם השניה נאורולוג נתן לו תרופה בשם "ציפרמיל". אך הוא הבין שזאת תרופה נוגדת דיכאון והוא מסרב לקחת אותה.

אני מוצאת את עצמי מאוד מתוסכלת, אובדת עצות. אני מרגישה שהוא לא מקבל את המענה והטיפול הנכון. אין בנינו יחסים מין תקינים ובריאים. עד כה הבלגתי, התאפקתי, המתנתי בסבלנות, אך זה מתחיל להיות לי קשה. אני רואה אותו מתוסכל. הוא מאוד רוצה את זה וזה לא קורה. אנחנו מאוד פתוחים אחד עם השני. גם מינית. אבל משהו פה לא הולך. לדעתי זה רפואי ולא פסיכולוגי.
    אני מבקשת לקבל את חוות דעתכם המקצועית, המלצות לאן לפנות, השערות בנוגע לבעיות בתפקוד המיני שלו.

בתודה מראש,
    אדוה

לקביעת תור
    סגירה
    מתוסכלת

הוספת תגובה

תמונה

• בחורה
    קרן
    04/07/2014

שלום כל חיי הייתי וגם עכשיו אני בזוגיות עם גברים
    היו לי נשיקות וגם הייתי בשלישייה
    אני אוהבת את המראה של נשים אבל לא לענג אותן
    אני לא מאוד נמשכת לחבר שלי ויש דברים בו שחסרים לי גם בקשר
    יחד עם זאת יש לי חברה שמתראות הרבה
    ונראה שתמיד יש על מה לדבר
    ואני שוב במחשבות אם אני בקשר עם בן המיו הנכון
    לא נראה לי שחברתי יודעת עליי. והיא מדברת על בחוריפ. אבל היום שאלה אם היא מתנהגת כמו לסבית. הופתעתי מהשאלה ועניתי שלא
    כי אני אוהבת את חברתה
    ולא ממש יודעת אם בתור חברה טובה או מעבר...

לקביעת תור
    סגירה
    בחורה

הוספת תגובה

תמונה

• חדירה
    אמית
    25/06/2014

שלום קוראים לי אמית אני בן 17.5 אני מבולבל מינית ואני עוד לא בטוח לפני כמה זמן ניסיתי לענג עצמי בתחת מתוך רצון לדעת אם אני אוהב את זה הרגשתי עונג מסוים השאלה שלי האם יכול להיות שאני יעשה סקס עם גבר אני יהנה מזה בתחת

לקביעת תור
    סגירה
    חדירה

הוספת תגובה

תמונה

• נטייה מינית
    אבי
    13/06/2014

שלום רב,

הנני אישה בשנות הארבעים המוקדמות לחיי.מתלבטת רבות לגבי יציאה מהארון.
    אם הייתי יכולה להציף את רגשותיי מעל דפי האתר, הם היו נצבעים בגוונים מופלאים, אולם אין?! סיפורי החל בסוף שנות ה-30 לחיי, לפתע הוצפתי ברגשות מיניים חזקים ווהתאהבתי בחברתי הטובה, בו זמנית נתקפתי בחרדה עזה, פחד משתק וחששות מהחוויה. יש לציין כי העניין השפיע נחרצות על הבאות, על הקשר עם החברה, שהופתעה ושלא יכלה להכיל את רגשותי, בהמשך האשימה ונעלמה מחיי. כמו כן, הפסדתי מקום עבודה בתחום מוערך מאוד. התחלתי ללמוד באוניברסיטה ולקראת סיום לימודיי קטעתי אותם ולא יכולתי להמשיכם בגלל "הצפה חוזרת" על אף הצטיינותי הרבה. וכפי שאפשר להבין, עברתי טלטלה עצומה בחיי ונושא זה עדיין משפיע על תפקודי בחיים . אך למרות זאת, כחלק מתהליך וזמן, נוצרה אצלי בשלות רגשית והיום אני מקבלת את עצמי יותר ומבינה כי אני נמשכת לנשים ורוצה להכיר נשים, אך עדיין אינני מסוגלת. בראייה אחורנית, לא היו כל סימנים מקדימים להעדפתי המינית. בעבר הרחוק היה לי קשר זוגי רציני אחד עם גבר אחד בחיי, מאז איני מצליחה להכניס למעגל חיי גבר נוסף ועל אחת כמה וכמה, גם לא אישה. בנסיבות אלה אני "חייה" לא פה ולא שם, הרחק מהעדפתי המינית.
    לעצתך.

לקביעת תור
    סגירה
    נטייה מינית

הוספת תגובה

תמונה

• אמבוליזציה לשיפור זקפה והקטנת ערמונ
    הרשלה
    02/06/2014

אני סובל מהפרעה בהשתנה והפרעה בזקפה.
    הוצע לי לעבור אמבוליזציה (ד"ר גת+ד"ר גורן) ושהטיפול יעיל גם להקטנת הערמונית וגם לשיפור הזקפה. בבקשה דעתכם לגבי טיפול זה.

הוספת תגובה

תמונה

• תרסיס סטאד 100
    אבנר
    26/05/2014

שלום רב,
    כבר זמן מה אני עוקב אחרי כתבות הקשורות לתרסיס סטאד 100.
    רציתי לקרוא אודות החומרים שלו, רגישויות, אלרגיות, תופעות לוואי וכו'.
    באחד מהאתרים ראיתי שכתוב שהתרסיס פוגע בזרע בצורה שאין אפשרות להחזרתה.
    בשאר האתרים, במגוון רחב מאוד, כתוב שהשימוש לא פוגע. חלק מהאתרים ציינו שלא רצוי להשתמש בו על בסיס יומי במשך שלושה חודשים או מעבר (לא שחשבתי..).
    השאלה שלי היא, האם סטאד 100 (החומר שבתוכו - לידוקאין) מהווה פגיעה בזרע או פגיעה אחרת? ראוי לציין שהשימוש המתוכנן יהיה בגדר של פעם בשבוע אם לא פחות מכך.
    כמו כן, רציתי לדעת באיזו דרך אפשר לשלב את השימוש בתרסיס ביחד עם אימון שרירי PC ומציאת נקודת האל חזור.
    אשמח לתשובה, תודה, אבנר.

לקביעת תור
    סגירה
    תרסיס סטאד 100

הוספת תגובה

תמונה

• בעיה בזקפה
    מ
    06/01/2012

אני בן 24 ויש לי בעיה להגיע לזקפה בזמן שאני עם בחורה.. לפעמים מרוב לחץ אני לא מצליח
    ומצד שני לפעמים אני גומר עוד לפני הסקס לא תמיד בזקפה מלאה
    הדבר המוזר זה שאם אני לבד ומבצע אוננות אני מגיע לזקפה (לרוב לא קשה מספיק) אבל מחזיק זמן

רציתי לדעת מה יכול לגרום לזה ואם יש טיפול מומלץ זה נורא מציק לי
    בעבר לא הייתה לי את הבעיה הזאת עד כדי כך

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    בעיה בזקפה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיה בזקפה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    09/01/2012

מ.
    תנסה להשתמש ב"תוספי" הדלק מסוג ויאגרה, לביטרה, סיאליס. הם יעזרו לך לחזק את הזיקפה ולחוש יותר מוצלח.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשוקה הנאה
    קרן
    17/05/2014

שלום
    אני בזוגיןת שנה וכמה חודשים גרים יחד חצי שנה
    באמצע שנות ה20
    בהתחלה שכבנו הרבה והיה טוב
    אבל בחןדשים האחרןנים הוא יוזם אבל כשזה לא מתאים לי. ןגם אחרי שכל אחד היה בעניינים שלו
    דיברתי איתו על זה
    שנינו בעומס בחיים
    אבל גפ הסקס לא מלהיב אותי החדירה כואבת לי
    ולמרוץ שהנחתי ואמרתי לו הלפני והאורגזמה
    לא מספקים
    הוא גם לא משקיע בעצמו ורק משחק במחשה
    במקופ לנצל זמן פנוי לדבריפ שיחברו בינינו עוד
    ןבלהיןת יןתר מושך. יחסית להתחלה הוא רזה
    ופיתח שרירים אבל לאחרונה מזניח
    אמרתי לו על זה. ומנסים להתאמן יחד
    אבל אין לו יוזמה. גם באופן כללי אני דוחפת ברוב
    אבל לדברים שלו הוא עושה זמו

איך לשפר את המצב הזה?

לקביעת תור
    סגירה
    תשוקה הנאה

הוספת תגובה

תמונה

• שירותי מין..
    אנונימי
    16/05/2014

אני בן 22 ומאז שאני זוכר את עצמי הייתה לי חיבה מאוד גדולה לסקס זה התחיל מזה שהתנסות המינית שלי הייתי בגיל מאוד צעיר... תקופת בית הספר ותיכון המון פורנו..

העניין הוא ככה אף פעם לא הייתה לי בעיה עם נשים ניהלתי מערכות יחסים האחרונה הארוכה מכולן כ4 שנים...

אבל תמיד בכל מצב נמשכתי ליותר לשירותי מין למינהם או לפורונו...החוויה הריגוש שבעניין מדליק אותי וההנאה היא יותר
    העניין הוא שאורח חיים הזה פגוע בי מכמה בחינות
    1 כמובן שזה פגע בקשרים שלי עם בחורות כשהן מגלות על שאני הולך לשירותים מהסוג.
    2מרגיש שזה מרוקן אותי
    3 פוגע בכיס...
    4 אני חושש שזה סוג של התמכרות..
    5 תאמין או לא אני נגד כל התעשייה הזאת (פורונו, זנות וכו'...)

לא יודע בדיוק מה אני שואל פה,,,פשוט מרגיש מתוסכל שאני נכנע ליצרים שלי למרות שמצד שני אני חושב שזה נורמלי אני צעיר ויש לי יצר לסקס...מה עלי לעצות?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    שירותי מין..

הוספת תגובה

תמונה

• האם חבר שלי הומו?
    נטלי
    11/01/2011

היי אני נטלי בת 27 אני יוצאת עם בן זוגי שנתיים אנחנו בני אותו גיל עוד לפני שהתחלנו לצאת הוא סיפר לי שביל 17 היו לו התנסות מינית עם גבר (זה היה סטוץ בשירותים) בזמן העבודה כמלצר ולאחר מכן פעם שנייה הייתה לו התנסות עם חברו לעבודה שהוא טוען שהוא רק ירד לו לאחרונה חבר שלו מהצבא הגיע אלינו לביקור הוא טוען שהם אוהבים אחד את השני כמו אחים אבל משום מה אני חוששת שגם איתו הוא ניסה אתמול העליתי את הנושא ושאלתי אותו האם היה לך איתו משהו הוא ענה לי ממש לא אנחנו כן התנשקנו כן התקלחנו ביחד כן ישנו באותה מיטה במהלך השירות אבל אף פעם לא היינו ביחד למרות שחבר שלו רצה בזמנו הוא טוען שהוא רמז לו כל הזמן והוא פלט היה לי מישהו אחר בצבא בזמן שהייתי שיכור אני לא יודעת מה לעשות בטוח שיש עוד דברים שאני לא יודעת אני לא יודעת מה יהיה אם נמשיך את הקשר אני לא רוצה להתעורר יום אחד ולגלות שהוא עזב בגלל דבר ולהגיד לעצמי ידעתי חבר שלי טוען שהוא לא נמשך בכלל לגברים וכל מה שהיה היה בצעירותו הוא רצה רק להתנסות , ועוד דבר הוא כל פעם מבקש ממני מין אנאלי ,ואני לא מוכנה לעשות את זה כי פשוט אני לא אוהבת אני מבולבלת הקשר שלנו טוב אנחנו חברים טובים אבל אני צריכה ייעוץ

לקביעת תור
    סגירה
    האם חבר שלי הומו?

הוספת תגובה

תמונה

• האם חבר שלי הומו בארון

יוליה
    29/04/2014

אני יוצאת עם בחור מספר חודשים. אנחנו בני 29 ואין לו ניסיון רב עם בנות. קשה לי לגרום לו לזיקפה כאשר הוא לא לגמרי בעניין וגם אז הוא מתקשה להחזיק אותה לאורך זמן ולגמור. אני חוששת שהוא נמשך למין השני ואולי מתכחש לזה למרות שהוא מאוד אוהב אותי. איך אפשר לדעת בלי לשאול אותו ולהעליב אותו בחשדותיי?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם חבר שלי הומו? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    11/01/2011

נטלי שלום שאלותיך מוכרות. הוא לפחות יודע מה הוא לא. מה יקרה אם יום אחד תגלי שאת נמשכת לחברה?
    זיכרי החיים זה לא תעודת ביטוח. תמשיכי בדרך ותהני ממה שיש לך ומהרפתקאת החיפוש הלאה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שבוע טוב
    יונית
    12/04/2014

איך יוצרים תשוקה ?
    אין לי לא לגברים ולא לנשים

לקביעת תור
    סגירה
    שבוע טוב

הוספת תגובה

תמונה

• הבדל בין מינים
    נעמה
    08/12/2013

היי. אני בקשר ממושך עם בחור, שנינו יחסית צעירים והכל עובד מצויין בינינו, אני אוהבת אותו מאוד ונראה שגם הוא אותי.
    לאחרונה הוא פתח איתי בשיחה שהוא לא ממש יודע מה לעשות כי ירד לו החשק מסקס איתי, והוא ניסה במספר דרכים להתמודד עם זה. (יש לציין שאנחנו פחות משנתיים ביחד, וזה טיפה חריג).
    לאחר שיחות רבות איתו הבנתי כי הוא פשוט מרגיש שהתרגל אליי ולגוף שלי , ולפיו "טבע הגברים" הוא לא להיות עם אישה אחת וזה מאוד בעייתי כי זה משהו שהחברה כופה עלינו.
    העמדתי בפניו את שתי האופצית שנראו לי אפשריות- הראשונה היא לנסות לעבוד על זה ביחד, לטפל בזה אצל מישהו מוסמך, ושהוא צריך להבין שלמשל פתרון של "צלע שלישית" במיטה לא יעבוד איתי (לפחות לא בתקופה הקרובה בה עוד ממש אכפת לי ממנו וסביר שאקנא וזה יסיים את היחסים). האופציה השניה היא לסיים את זה כי אני לא רואה דרך אחרת שאפשר להתמודד עם המצב.
    הוא מצידו אמר שהוא לא מוכן לוותר עליי, שהוא אוהב אותי מאוד וברור שנעבוד על זה.
    השאלה שלי אליך- אני לא יודעת ממש איך להתמודד עם זה, האם זה אומר אי אפשר לסמוך עליו (למרות שדעתי היא שרוב הגברים אכן חושבים כך אך לא אומרים זאת, ואנחנו פשוט פתוחים מספיק לדבר על זה)? האם זה ככה באמת אצל רוב הגברים, ואם כן כיצד הם ובנות זוגן מתמודדים עם זה?
    תודה רבה.

לקביעת תור
    סגירה
    הבדל בין מינים

הוספת תגובה

תמונה

• האם אי אפשר לסמוך עליו? להפך!

Kutaly
    01/04/2014

מה בעצם את שואלת? האם את יכולה לסמוך על בנזוג שבא ופותח בפנייך את עולמו ורגשותיו?!
    איפה בכלל נמצא הגורם שיפסול אותו מלהיות ראוי לאמון?
    הרי את לא מעדיפה מישהו שיסתגר בפנייך בלי לדבר איתך, נכון? או חלילה, ילך לאחרות מאחורי גבך...

חשוב לי שתביני כמה דברים.
    א. אני מבין את התסכול שלך. זה שהוא כבר לא מגורה ממך כבעבר יכול להרגיש כאילו משהו בך לא בסדר. אבל אין דבר יותר רחוק מהאמת, "הוא מצידו אמר שהוא לא מוכן לוותר עליי, שהוא אוהב אותי מאוד וברור שנעבוד על זה."
    זכרי שהוא בחר להיות איתך ומוכן להאבק על זה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה