פורום זהות מינית, תפקוד מיני - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חייב בעזרתכם...
    חסוי
    09/04/2013

שלום, יש לי בעיה שמטרידה אותי 24 שעות ביממה והיא שאני מנסה להבין איך המיניות אצל האישה עובדת. אני מנסה להרגיש כמו בחורה ולנסות להימשך לגברים למרות שאני נמשך לנשים אבל הבעיה שלי היא שאני רוצה להבין איך היצר של הנשים עובד. עכשיו אני יודע שזה לא נורמלי אבל בכל זאת יש לי מחשבה טורדנית כזאת וזה מוציא אותי מתפקוד, גם באמצע מין אני מנסה להבין מה הצד השני מרגיש וזה משגע אותי.
    תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    חייב בעזרתכם...

הוספת תגובה

תמונה

• חייב בעזרתכם... - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    09/04/2013

יסוי חביב,
    השאלה הזותי טורדת מיליוני גברים. זכור שחלק מהעניין שלאישה ניתנה "בחירה". הדברים אינם אוטומטיים בביולוגיה כמו שלך ושל הגברים ככלל. ישכן בחירהץ התשובה אינה ביולוגית. זהו העונש האלוקי על האכילה מעץ הדעת. "אל אישך תשוקתך...."
    אין להן ייצר הןרוצות להיות נאהבות ונחשקות. תהיה סבלן.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה פירוש "אין לנו יצר" ???

רביד
    15/04/2013

אני מוחה בתוקף .אבל בניגוד אליכם (או אולי לא בניגוד ) קיים גם עניין הרגש ,שהוא ערך המוסף ליצר .רוצות להינות ,צריכות להינות ,רוצות גם עוד משהו .גם אין אין אהבה עמוקה לבן הזוג לאקט ,חייב להיות משהו נוסף על הרגש .כך לפחות אני (!) מרגישה .

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זהו ,כמו שענית לרעות

רביד
    15/04/2013

מין טוב הוא לא רק טכניקה ,וזאת בדיוק הנקודה .וזו התשובה לדעתי לבחור המוטרד .

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה לדר ולרביד

חסוי
    27/04/2013

כנראה שאני בחיים אני לא אבין איך זה להרגיש ולהיות כמוכן הנשים אולי זה בא ממקום של צורך להיות בשני המינים בעת ובעונה אחת שזה בלתי אפשרי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך להודעה קודמת
    נאור
    22/03/2013

חשוב לציין כי אשתי בת 26 ויש לה סכרת, האם זה קשור לסכרת, [הסכרת אצלה 4 שנים, ויתכן שהחלשות הדגדגן היתה באותה תקופה]

לקביעת תור
    סגירה
    המשך להודעה קודמת

הוספת תגובה

תמונה

• המשך להודעה קודמת - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/03/2013

נאור שלום,
    אין לי דרך לענות לך לפי תיאוריך. יתכן כי קיימת פגיעה עיצבית כתוצאה מהסכרת אך אין בכך כדי לתת תשובה . פנו יחדיו למרפאת הסכרת הסקסולוגית בידושלים ונחפש תשובה.
    חג שמחץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זהות מינית וכאבים בשעת חדירה
    רביד
    12/03/2013

לדר שלום
    אני כבר בת 47 מעולם לא נהניתי מיחסי מין ,מאז הפעם הראשונה סובלת מכאבים ,יכולה להתחרמן ממחשבה ,אבל בפועל לא נהנית .סוחבת איתי שנים של תסכול והרגשה שיש בי פגם ,אני הוטרדתי מינית -חד פעמית -בילדותי עי סוטה מין שגר בשכונתנו .מאחר והאירוע היה חד פעמי אני מניחה שיש קשר ,אבל לא רק .מגיל צעיר הרגשתי שאני שונה מאחרות ,אף פעם לא באמת התעניינתי בבנים באופן פעיל ,יש לי הרגשה שההורמונים פעלו אצלי אחרת מאשר אצל בנות אחרות ,כל התהליך של גילוי הצד השני לא היה קיים אצלי .בתיכון היתה לי חברה מאוד טובה ,לא חושבת שהייתי מאוהבת בה אבל לו יכולתי אולי הייתי מנסה לקדם ת'יחסים איתה ועל הדרך עוברת עוד שלב בהתפתחותי המינית .מגיל 20 בערך החלו מחשבות על נשים ופחד גדול שאני דו מינית או לסבית .לגברים לא הפסקתי להימשך אבל יש לי תקופות בהן הם נדחקים הצידה ,וכמובן שמעולם לא היה לי קשר רציני עם גבר (ולמעט אותה חברה טובה בתיכון -גם לא עם אישה ).תמיד פחדתי מהסקרנות הלסבית ,פחדתי שאני עלולה להבהיל בנות .אני מתקשה לקיים קשר רציני עם גבר כי אני מרגישה שיש בי עוד צד ,שלא נחקר , שלא מומש .אין לי מושג מאיפה להתחיל (בעבר היו לי הכרויות לסביות ,אבל זה היה רק לצורך התנסות מינית כך שזה היה מאוד טכני ).יש לי מושג מה הטעם שלי בנשים ,אני פשוט פוחדת שאאבד את הבחור המקסים שהכרתי ,פוחדת להישאר לבד.בעבר הייתי רשומה באתר נשים ,אני חושבת שהנושא מאוד מורכב ,שיש לי קושי עם מגע ,שיש לי בעיה עם חלקו התחתון של הגוף שלי ,אליו אני לא מחוברת ואולי אפילו נגעלת /נרתעת עד היום ועוד כהנה וכהנה .

הוספת תגובה

תמונה

• עוד משהו

רביד
    12/03/2013

הבחור שהכרתי נותן לי את כל החופש לנסות ,יחד עם זאת סיפרתי לו באופן הכנה ביותר שיש לי גם את הצד הזה שמעוניין לחקור את העניין ,ואני חוששת שזה קצת מבלבל אותו .שמתי לב שבשבועות האחרונות לקחתי ממנו יו טרן רציני ,ממש שמתי אותו בצד קצת כדי לברר עם עצמי את העניין .מצידו הוא לא נותן לי כרגע בלעדיות אז כך שהוא לא ממש לבד אבל זה סיפור אחר .בכל זאת אני חוששת לאבד אותו (כשאני יודעת כמה אני יקרה לו רגשית ) .נוכחותו בחיי עשתה לי המון טוב גם אם לא נפגשים הרבה ,ואני חוששת לאבד את המעט הזה שעשה אותי כל כך רגועה ושלווה מעצם המחשבה עליו .סיפרתי לו שאני לא יודעת מה זה להינות מסקס ,הוא שם לב שכל הזמן כואב לי ,הוא אמר לי שזה כמו לשכב עם בתולה .אלה מסוג הדברים שמלחיצים אותי כי מניסיוני גברים ברחו ממני בעקבות הדברים הללו .פשוט נבהלו ולא ידעו איך להתמודד .אני לא מתגעגעת כלל ללבד .

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למה לא עונים ?

רביד
    17/03/2013

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עוד משהו - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    17/03/2013

רביד לאלתך השניה אני מציע לך לחפש פנימה לקצב הטנטרה שלך. נסי יוגה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• את זה תסביר בבקשה

רביד
    17/03/2013

מה פירוש "להיכנס לקצב הטנטרה שלי " ?
    ולגבי שאלתך השנייה ,אני בהחלט נועצת במטפלת (לאו דווקא מינית ) שייעצה לי ליזום הכרויות עם נשים ולהתנסות (יש אתרים ) .

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זהות מינית וכאבים בשעת חדירה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    17/03/2013

רביד שלום, אז את יודעת לתאר. מה את בעצם שואלת אותי? אני חושב שחיפושך אחר זהותך המינית לא יפתר בשאלה. האם אי פעם נועצת במטפל/ת?
    חג שמח והמשך מסע מרתק

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה !

רביד
    17/03/2013

זה בהחלט מסע ,והוא בהחלט מרתק .

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדת ביצוע
    נדב
    13/03/2013

בן 28 ולפני כחודש התחילה לי חרדת ביצוע לאחר שבאחת הפעמים איבדתי זיקפה. החרדה משפיעה עלי גם מחוץ לחדר המיטות ומפריעה לתפקוד היומיומי שלי, מתישה אותי נורא ואני סובל ממש. היא באה בגלים וכאשר אני היא מתרחשת אני חש בדפיקות לב חזקות, סחרחורת קלה ותחושת נימול בגפיים.
    יש לציין שאני במערכת יחסים של 7 חודשים ובת זוגתי תומכת מאד ומרגיעה ומעולם לא הייתי בקשר כל כך מדהים וזה האבסורד מבחינתי. אמנם מאז ומתמיד הייתי חסר ביטחון בתחום המיני ואיבדתי זיקפה במהלך חיי מספר פעמים אך מעולם זה לא השפיע לטווח הארוך. הייתי לפני כמה ימים אצל מטפל מיני אבל הוא לא עזר ואמר כמה דברים מיותרים כמו "פורנו זה לא טוב" ו-"סקס זה לא רק אורגזמה", לא משהו שלא ידעתי לפני. שום תובנה מקצועית. כאילו הוא לא התייחס לחרדה בה אני נמצא.
    אני גם לא מתכוון לקחת תרופות נגד חרדה בשל ההתמכרות ותופעות הלוואי
    השאלה אם אני צריך ללכת למטפל מיני אחר, פסיכולוג, לעשות CTB או משהו אחר בכלל

לקביעת תור
    סגירה
    חרדת ביצוע

הוספת תגובה

תמונה

• חרדת ביצוע - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    15/03/2013

נדב שבת שלום,
    חרדתך מחייבת תשומת לב טיפולית מסוג מתקן. אפשרות אחת לקבל תרופה שתפעל על יצירת ואחזקת הזיקפה כעין "תעודת ביטוח". אפשרות נוספת חיזוק הקשר עם גופך בפעילות גופנית שוטפת.
    בהצלחה וחג שמח

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדת ביצוע המשך

נדב
    15/03/2013

ד"ר, ומה לגבי טיפול מסוג כלשהו? אמרו לי שאני צריך פסיכולוג קליני עם הסמכת מטפל מיני.
    לגבי התרופה, אתה מתכוון לויאגרה, לויטרה או סיאליס? כי לויטרה ניסיתי וזה עובד אבל לא מחזיר לי את הביטחון.
    לדעתך פעילות גופנית שוטפת לבד תעזור?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדת ביצוע המשך - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    17/03/2013

נדב,
    בוא לשיחה ואז נדבר על התרופה ה"ביטוחית" והעבודה הגופנית שעליך לעשות כדי למצוא שוב את הביטחון. זכור שההתנסות עם לוויטרה מוכיחה לך שהאבר לא התקלקל רק האמונה שאתה תקין נפגעה.
    חג שמח ובהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חשק
    אמיר
    15/03/2013

שלום רב
    אנחנו בני 35 , נשואים 12 שנה עם שני ילדים בני 6+4,
    לאשתי אין חשק מיני כבר כמה שנים ,
    אףפעם לא יוזמת מין,
    רק אני-ולבסוף יוצא סתם חפוז ממוצע פעם בשבוע,
    אני בעל חשק יומיומי וקשה לי הזוגיות הזאת,
    שוחחנועל כך לא מעט פעמיםוהיא מבחינתה הכל בסדר,כל החברות שלא כמוהה...
    היא יודעת שאני רוצה כל זמן פנוי אך יוזמת לעולם.
    מה עליי לעשותחוץ מ"טיפול" שהיא ממליצה לי לבדוק מול מומחים ,אבל שאני זה שירוץ לבדוק את הדברים ויזיז את הנושא קדימה,רק אני !
    אנימפרגן יוום ומאד אוהב ,לאחרונה כבר פחות,די קשה לי לספוג את המצב שרק נמשך

לקביעת תור
    סגירה
    חשק

הוספת תגובה

תמונה

• כריתת שחלות
    ליאורה
    05/03/2013

אני בת 47 נשואה+.
    בעבר כרתו לי שחלה אחת ובקרוב גם את השחלה השניה.
    כיום לפני הניתוח אני מקיימת עם בעלי יחסי מין תקינים/סבירים ואף חווה התעוררות מינית ואורגזמה לעתים קרובות.
    אין ברצוני לקחת הורמונים בעתיד לאחר הניתוח (חשש מפגיעה רפואית עתידית כגון סרטן).

התיתכן אצלי לאחר הניתוח התעוררות מינית ואולי אף אורגזמה בהיעדר שחלות ?
    האם אוננות עצמית או בעזרת בעלי (עיסוי הדגדגן וכד') עשויה להביא אצלי להתעוררות מינית? לאורגזמה?.
    האם יחסי המין עם בעלי עשויים להיפגע?
    מה האפשרויות כדי שאוכל להמשיך להנות מהתעוררות מינית ללא נטילת הורמונים?
    האם הורמונים הם הפתרון היחידי?
    האם החשש שלי מנטילת הורמנים מוצדק או מוגזם?

לקביעת תור
    סגירה
    כריתת שחלות

הוספת תגובה

תמונה

• כריתת שחלות - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    06/03/2013

ליאורה שלום,
    להבדיל מגברים החשק המיני שלך אינו תלוי הורמונים. את בהחלט יכולה לחוות עוררות מינית גם בלי השחלות. רהדבר והמרכיב החשוב הוא היות נאהבת ובטוחה בתחושותיך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• באיזה גיל
    יוראי
    14/02/2013

אדם יודע שהוא הומו?

לקביעת תור
    סגירה
    באיזה גיל

הוספת תגובה

תמונה

• באיזה גיל - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/02/2013

יוראי, שאלתך אינה מאפשרת תשובה מוחלטת. יש גברים שיודעים מקידמת דנא. אחר כך הם מתנסים ומחליטים על זהותם המינית. אחר כך כשהם מסכימים עם עצמם על זהותם הם קוראים לעצמם "יצאתי מהארון".
    יש גם גברים שנמשכים מינית גם לגברים וגם לנשים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם גברים מעדיפים
    פרי
    03/02/2013

שמסירים את השיער למטה

לקביעת תור
    סגירה
    האם גברים מעדיפים

הוספת תגובה

תמונה

• האם גברים מעדיפים - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/02/2013

פרי האם את מדיפה לעשות עם שיער מוסר למטה, אצלך או אצלו. מעדיפים מחייב תשובה בשם כולם. הכי טוב לשאול את בן הזוג הספציפי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דחוףף בבקשה
    נירה
    24/01/2013

שלום רב, אם בעת גירוי מיני איבר מינו של הגבר נגע באיבר מינה של האישה בלי חדירה לכמה שניות והזזתי אותו כי לא רציתי חדירה יש לציין שהוא גמר אחרי שעשה ביד. יש אפשרויות להריון? או שחייב חדירה

לקביעת תור
    סגירה
    דחוףף בבקשה

הוספת תגובה

תמונה

• דחוףף בבקשה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/02/2013

נירה,
    אין לי תשובה מדויקת. אם נמנעתם מחדירה הסיכוי שזרע חדר לנרתיקך נמוך ובטח לא הזרע שנורה כחץ לאחר אוננותו.
    בכל מקרה טוב להיזהר לפני המגע זה מונע חרדה מיותרת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חדירה בין שני גברים
    גדעון
    16/02/2013

שלום,שמעתי מחברים שלי שלפני שהם מקיימים יחסי מין, והכוונה לפני שמשהו חודר אליהם בצורה אנאלית הם "מנקים" את עצמם או עושים חוקן או משהו כזה על מנת שיהיה יותר נוח בסקס, מה באמת עושים? על מנת להכין את עצמי לחדירה אנאלית?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    חדירה בין שני גברים

הוספת תגובה

תמונה

• חדירה בין שני גברים - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/02/2013

אם אתה עסוק בחדירה או בהיחדרות לפי הטבעת הגיוני שתתנקה קודם. חוקן לעצמך זו הצעה טובה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זהות מינית.. אהבה .. אובססיה ?
    ניקול
    04/01/2013

אני ניקול בת 19
    לא ידעתי איך לרשום את הכותרת למה שאני יספר עכשיו.. אז פשוט אני יתחיל .
    בתקופה האחרונה הרגשות שלי כלפי חברה הכי טובה שלי פשוט מתגברים ומתגברים..
    אני חשבתי שזה אהבת אחיות לכל דבר אבל בזמן האחרון אני מרגישה משו אחר משו שונה כלפייה.. אני אוהבת אותה יותר יותר יותר מידי.. אני מרגישה שאני חייבת לראות אותה כל הזמן.. אני צמאה לחיבוקים שלהה , אם אני לא מדברת איתה יום אחד אני הופכת להיות בדיכאון.. אני אוהבת לנשק אותה בשפתיים אניי יכולה להסתכל שעה על תמונה שלנו ביחדד ולא צוחקת פשוט שעה שלמה רק להסתכל ולחייך .. זה פשוט אובססיה לגבייה אני לא יכולה להסביר את זה.. אני כל כך אוהבת אותה .. !! בחיים לא הרגשתי ככה בחיים..... גם כשאנחנו רבות אז אני מרגישה כאילו הלב שלי נחצה לשתיים , לא מגזימה זה פשוט ככה !! כאילו אני עומדת להתפוצץ מה שבחיים אני לא מרגישה ככה עם חברות אחרות שלי!
    עכשיו ממש בחודש האחרון התחלתי לחשוד בעצמיי שאולי אני לסבית ??? אני מצד שניי אני לא יכולה לחשוב על זה בכללל !! זה מגעיל אותי לסביות , אבל רק איתה זה לא מגעיל אותי.
    אני נמשכת לגברים היה לי חבר גם.. עכשיו אני רווקה , אני באמת לא יודעת מה לעשות אני משתגעת מהמחשבות האלו.. אני לסבית ? אני לא לסבית ?? למה אני אוהבת אותה ברמה כזאת מטורפת ?? חשוב לציין שיש לי מלא חברות וגם חלק מצומצם חברות ממש טובות כמוההה אבל בחיים שלי אני לא מרגישה אליהם כמו שאני מרגישה אלייה !!
    יש עוד דבר נוסף שממש מוזר לי... אני מרגישה לפעמים שכאילו אני מתביישת ממנה ממשו.. נגיד אם זה משו שקשור במשפחה שזה מאד אישי ורגיש לגבי אני מתביישת ממנה אבל מחברות אחרות שליי אני הכי לא .. הכל חופשיי ואני מרגישה חופשייה לידם.. ולידה יש איזה חלק חוסם שלא על הכל אני יכולה להיות חופשייה איתה.. למרות שהיא מוגדרת כ- חברה הכי טובה שליי הכי הכי שאני מדברת איתה הכי זמן שאני נפגשת איתה הכי הרבה ופשוט ככה חברה הכי טובה..
    אני באמת מרגישה שאני משתגעת.. היו כמה קטעים שאנשים סתם צחקו ואמרו יא לסביות כיאלו מרוב שאנחנו חברות כאלה קרובות וטובות ואניי במקום לצחוק ולקחת את זה בצחוקים זה עשה לי משוו כאילו התביישתי שאמרו את זהה.. כאילו חושפים אותנו ..
    אבל עוד הפעם .. אני נמשכת לגברים אני יוצאת לדייטים עם גברים אני אוהבת גברים אני מדברת על גברים גם איתה וגם עם כולם , אנחנו מדברות על בנים מלא ביחד והכל..
    בקיצור תעזרו לי להגדיר את עצמייי ולהגדיר את הקשר שלי איתה!!! בבקשה!!!

הוספת תגובה

תמונה

• זהות מינית.. אהבה .. אובססיה ? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    14/01/2013

ניקול,
    אין לי תשובה שבהיר לך את חיפושך העצמי. היה כדאי לדעתי לפנות לייעוץ עם מטפל/ת ולנסח בעזרתו/ה מענה לחיפושך. אין תשובה דיגיטאלית להערכתי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיית זיקפה-בן 21
    דני
    16/12/2012

היי אני דני ויש לי בעיה בזיקפה...
    בעת התחככות/התמזמזות עם הצד השני, לרוב בני האדם, אם לא כולם, אוטומטית מתחילה זיקפה....אני מרגיש את זה אצל הצד השני, אבל אצלי...זה פשוט לא קורה(אולי לעיתים רחוקות), ואם זה קורה-אז הזיקפה היא לכמה שניות וחוזר למצב הנורמטיבי...
    הסיטואציה יוצרת אצלי חוסר ביטחון והרתעה עד למצב שאם הצד השני שולח יד, אני ישר מוריד אותה ממני בגלל המבוכה...

מה עושים? מהו הפיתרון לבעיה? גם כדי שארגיש ביטחון כי זה ממש מוריד לי אותו בעת האקט...
    האם יש איזושהי תרופה טבעית? טעות לשקול לקחת ויאגרה?

תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    בעיית זיקפה-בן 21

הוספת תגובה

תמונה

• בעיית זיקפה-בן 21 - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    25/12/2012

דני שלום,
    האבר מזדקף בקירבה אך לא שומר זקפה. איך זה כשאתה מאונן?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים לאחר קיום יחסי מין
    אבי
    20/12/2012

היי

אני בן 18 ומקיים יחסי מין מאז גיל 15 בממוצע של פעמיים בחודש לפחות ..
    לפני כחצי שנה קיימתי יחסי מין עם איזה מישהי וכמה ימים לאחר כך שמתי לב לפצע כזה מוזר באיבר מין
    ביצעתי בדיקות למחלות מין (זיבה כלמידיה עגבת איידס צהבת) הכל יצא שלילי ( בדיקה תקינה)

הבעיה שלי היא שמאז אותו יום שאני חששתי שנידבקתי באיזשהי מחלת מין
    לאחר כל יחסי מין שלי עם מישהי אני מרגיש ממש צריבות כאלה וכאבים מהאיבר מין משהו כמו 3 4 שעות ורק אחר כך זה עובר .. כנ"ל גם לגביי כשאני מאונן ..

אשמח לקבל עזרה מימך דוקטור ייקר !
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    כאבים לאחר קיום יחסי מין

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים לאחר קיום יחסי מין - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    25/12/2012

אבי שלום,
    אם נבדקת ע"י רופא מעבר לבדיקות הדם שהזכרת סביר שאין לך בעיה. בעיקר אם אחרי 3-4 שעות זה עובר בעיקר חרדתך לבריאות. אני ממליץ שלהבא לא תשכח קונדום ואל תפסיק להנות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם היתנהלות זו מעידה על בעיה בזהות
    תמר
    05/12/2012

אני נשואה שנתים לאדם אלמן שילדיו נישאו
    אך למרות הקשר הטוב ביננו בתחומי החיים השותפים אזי בקטע המיני הוא מיתנהג בצורה שחשה היתעללות נפשית מצידו
    מליל הכלולות הוא תמיד מוצא תירוץ למה כרגע זה לא מתאים ומבטא זאת תמיד בכעס והאשמה של איך אני לא מבינה שעכשיו זה לא מתאים
    אנחנו חרדים אז הילכתית זה לא תמיד מיתאפשר ולכן כשזה כן מיתאפשר והוא במקום לנצל זמן זה לרומנטיקה נעשה צאד תוקפני ומאשים כלפי וכאילו מביים מריבות בדיוק אז

הבנתי שהוא חי בחדר ניפרד מאישתו המנוחה וילדים הביא בשיטת הזבנג וגמרנו מכורח ולא מרצון
    הוא הגיע מקהילה שמאד אובססיבית דתית נגד כל מגע מיני ולמרות שאמר לי כשהיכרנו שזה שייך לעברו היתנהגותו המשונה והאנטי שלו למגע מינימלי מותרים אותי בתחושה מאד קרה
    אני חשה כאילו אני חיה עם נזיר
    גם האופציה שחלמתי להביא ילד לעולם בגילי שהוא גבולי לענין זה נירמסה עקב היתנהלות זו
    מה עושים????האם יש לכך תקנה.?קראתי אינפורמציה שבחסידות ממנה בא הם נותנים לגברים כדירים שמורידים חשק והוא הודה שלקח אותם הרבה שנים בעבר
    היתכן שזה השפיע??.אם הוא טוען שאין לו צורך ורצון למיניותצ וכועס שלא מבינה אותו האם זה אומר שהוא א מיני???

זה גרם לאחרונה מריבות קשות וחבל לי אך אנו לקראת פירוק הקשר

האם יש לזה עיצה???אני יודעת שהוא סבל בנעוריו מדיכאונות והוא אינו גלוי להגיד לי אם לוקח עדיין תרופות אנטי דיכאוניות כי הוא בה מחברה שיש טאבו על כל דבר

האם יש מה לעשות????

הוספת תגובה

תמונה

• האם היתנהלות זו מעידה על בעיה בזהות - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    08/12/2012

תמר שלום,
    אני לא יודע על חסידות שמדריכה להימנע ממצוות פרו ורבו. אני לא מכיר חסיד שיימנע מעיצה של הרבה שלו.
    מי את עד שנישאת לו? ידוע ונאמר שאלמן שנשא אלמנה -ארבע דעות במיטה.
    קבלי עיצה ובואו יחדיו לייעוץ.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא גומר
    תמרי
    02/12/2012

אני יוצאת עם בחור שטוען שנמשך אלי מאוד, אבל הוא לא מצליח לגמור בחדירה, רק כשאני יורדת לו או עושה לו ביד. הוא טוען שזה בגלל הקונדום. זה הגיוני? ממה זה יכול לנבוע? פחד מהריון??

לקביעת תור
    סגירה
    לא גומר

הוספת תגובה

תמונה

• לא גומר - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    02/12/2012

תמרי שלום,
    מה אנחנו יודעים מהסיפור שלך?
    קודם כל הוא בריא מספיק בשביל לגמור בתנאים שהוא אוהב. הוא מתקשה לגמור כשהוא בתוכך עם קונדום. את רוצה לדעת אם הוא יכול לשפוך בעת משגל תבחרי זמן ללא קונדום. כמו אולי יום לפני הווסת.
    אז תדעי את התשובה לשאלתך. וגם תגלי שאולי את אוהבת ל"עשות" לו.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה