פורום זהות מינית, תפקוד מיני - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מבולבלת לגבי הזהות המינית
    לא ברור
    02/03/2017

אני בת 24, מעולם לא הייתי בזוגיות של יותר מחודשיים, וגם זה לא היה לי פשוט. תמיד רציתי זוגיות אבל לא ממש נמשכתי לבחורים שהייתי איתם. קשה לי למצוא משיכה לגבר אלא אם כן הוא נראה לי כמו סוג של אל - שיש בו תכונה אחת לפחות שהייתי רוצה לעצמי. כל הבחורים שבאמת הרגשתי משיכה כלפיהם היו בלתי מושגים רגשית או פיזית.
    יצא לי לשים לב לאחרונה שבדרך כלל כשיש בחור שאני נמשכת אליו אני חושבת עליו הרבה מאד, זקוקה באופן דחוף לאישור ממנו (שהוא נמשך אליי בחזרה) אחרת אני ממש מתוסכלת, ואפילו (ופה החלק הקריפי) מדמיינת אותו עושה את הדברים שאני מתכננת לעשות. כלומר, מחליפה את עצמי בדמיון בדמות של אותו הגבר. מוזר? לגמרי. גם לי. והתחלתי לחשוב שאולי אני בכלל לא רוצה אותם אלא פשוט רוצה להיות הם. תמיד חשבתי שהיה כיף בהרבה להיות גבר, אבל לא הרשיתי לעצמי להניח שאני בעצם גבר בגוף של אישה.
    חשוב ממש לציין ששכבתי עם גברים ומעולם לא ממש נהניתי, אני יכולה להרגיש התעוררות מינית אבל לרב האקט עצמו נעים באופן בינוני ואני אף פעם לא גומרת או מתקרבת לזה. בדרך כלל באמצע פשוט נמאס לי ואני מחכה שיגמר. לא הייתי עם אותו הגבר יותר מפעמים ספורות, אז אולי בגלל זה אני לא נהנית, כי הבחור לא מכיר אותי ויותר מזה - אני לא מכירה מספיק את עצמי כשאני עם מישהו? (כלומר, שוכבת עם גבר ולא עושה ביד)

אני מבולבלת ממש. בעיקר שמחה לשתף. למישהו יש רעיונות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• לא בטוחה בנטייה מינית
    דור
    28/01/2017

שלום ,
    אני בת 32 רווקה, בעבר הייתי בקשרים רציניים. עם גברים שארכו בממוצע שנה וחצי שנתיים. באחד הקשרים זה הגיע לאירוסים אך לא המשיך כי זה לא הסתדר. בדיעבד אני חושבת שזה בגלל שלא הייתי שלמה לקשר עם גבר.
    אקפוץ למקה שקרה לי בעבר,
    כשהייתי בת 5/6 הלכתי לישון אצל חברה לילה אחד ובאותו הלילה קמתי באמצע הלילה ועברתי לישון עם אח שלה שהיה בזמנו בן 18. הוא ניצל את המעמד ונגע בי באזורים אינטימיים. באותה סיטואציה באופן מוזר כן הרגיש לי נכון להמשיך עם הסיטואציה והרגשתי איתה רע אחרי.
    כיום אני כמובן מבינה שזה לא היה בסדר ומרגישה עצבנית על הסיטואציה המרגישה לי כניצול. אני לא רוצה לפתוח זאת שוב אבל אני כן רוצה לדעת אם מהמקום של הטראומה שקרתה לי איתו יש לי משיכה לבנות . צד נוסף לסיפור, אני זוכרת מגיל צעיר שהייתי מתאהבת בבנות. אם זו הגננת, חברה של אמא לעבודה, אפילו היה לי אקט מיני עם חברה אומנם זה היה עם בגדים אבל זה היה בגיל די צעיר אזור 9/10.
    אציין שבשום קשר שהיה לי לא הייתי יוזמת סקס ואם כן אפשר לספור על אצבעותי את מספר הפעמים שיזמתי.
    פשוט לא מרגישה צורך לעשות סקס ונאתמת. בעיקר בגלל ההרגשה שאני מפחדת ששוב ינצלו אותי.
    נכון להיום כשאני יוצאת עם גברים אני נמנעת מסקס (לא ממהרת לעשות זאת בדייטים ראשונים) ברוב הקשרים לאחרונה חתכתי עוד לפני הסקס. ורק כשאני חושבת על זה אני נהפכת לעצבנית כי בתכלס אני לא נמשכת או מרגישה בנוח לתת לגבר. אני יודעת שלא אומרה להיות המחשבה אבל זה בלתי נשלט ולדעתי אני חושבת שזה בגלל מה שחוויתי שהייתי קטנה או בגלל שאני יותר נמשכת לנשים.
    יצא לי לחוות מגע נשי ושם לא היה לי כעס נהפוך הוא היה לי חשוב לדאוג לה מבחינה מינית ויותר נהנתי מהמגע.
    לדוגמא עם גבר אני לא נהנת בנשיקה ועם אישה אני לא יכולה להפסיק(שוב, אני לא יודעת אם זה בגלל שאני נמשכת יותר לאישה או שהמחשבה שלי להיות עם גבר מעצבנת אותי) כשאני קוראת את מה שרשמתי אני אומרת לעצמי יש את כל הסיבות לנסות קשר עם אישה לפחות לתת הזדמנות אז למה לא?
    אז ככה, אני לא יודעת איך זה יהיה בקשר עם אישה, מפחדת שזה יתגלה כטעות שאולי אני לא ממש נמשכת לנשים.
    וגם בגלל הגיל.אני רוצה ילדים והרבה יותר קל לבחור בגקשר עם גבר בשביל להביא ילדים.
    נכון לעכשיו אני יוצאת עם מישהו ואני לא נמשכת. ואני לא יודעת מה לעשות.
    קשה לי. אני באמת זקוקה לייעוץ ולקבל החלטה של איזה דרך אני בוחרת בלחיות עם גבר או בלחיות עם אישה.

תודה על ההקשבה .
    דורית

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    לא בטוחה בנטייה מינית

הוספת תגובה

תמונה

• קפפטיל לדיכוי החשק המיני
    צפונית47
    26/10/2016

הבן שלי מקבל דקפפטיל לדיכוי החשק המיני, רציתי בבקשה לדעת כמה זמן מקבלים את הזריקה, מה הן תופעות הלוואי, והאם הטיפול באמת עוזר, או שמפסיקים הכל חוזר, אודה לכם מאוד על תשובות

לקביעת תור
    סגירה
    קפפטיל לדיכוי החשק המיני

הוספת תגובה

תמונה

• גבר שמתקשה להסתכל לי בעיניים במבט ישיר
    A
    08/10/2016

שלום,
    רציתי לשאול מה יכולה להיות הסיבה לגבר שכשהוא מדבר איתי הוא אמנם מביט בי כאילו כרגיל אבל נראה שהוא מתקשה להחזיק את המבט מבלי למצמץ ,או שהעיניים שלו כאילו נעצמות לו מעט תוך כדי שהוא מדבר איתי ?

תודה רבה מראש!

הוספת תגובה

תמונה

• מישהי ערה לחלוק פנטזיות מיניות?
    אביתר
    22/08/2016

למי בא לחלוק פנטזיה?

הוספת תגובה

תמונה

• בעיות זיקפה ושפיכה מוקדמת בגיל 60
    אלמוני
    31/07/2016

אני ב60 לאחר 5 צנתורים שעברתי האחרון לפניי 5 שנים ונוטל תרופות קבוע :
    lipitor-80?מ"ג cardiloc-1.25 מ"ג Ramipril tricie 1.25 acetylsalicylic acid cartia 100 מ"ג ו-omepradex- 20מ"ג.
    חוץ מזה אני אדם בריא שעוסק בספורט רץ ואו צועד מהר כמעט יום יום.
    ואובחנה אצלי עקמת הפין שנובעת מבעיה ואו מחלה ה-PERYONIE פיזית לא מפריעה לחדירה אבל לא נעים אסתטית
    האם יש לזה פתרון?
    אם זכרוני אינו מטעה אותי בעיות הזיקפה אחלו לפני שגיליתי את העקמת.
    בשנים האחרונות חלה ירידה ביכולת להגיע לזיקפה ולשמר אותה. מצד שני התיאבון המיני לא מביש גם בחורים צעירים ממני.
    ידוע לי שהבעיה הנ"ל שכיחה אצל גברים בגילי, (ולא יודע כמה,) לכן אני נעזר בסיאליס יומי מה שמשפר את המצב,
    אבל בכל זאת לא מצליח לשמר את הזיקפה וכל הסח דעת פוגע.
    בנוסף אני סובל משפיכה מוקדמת ואני מעלה זאת היות ואחריי גמירה אבר המין נופל מידית ולא ניתן להמשיך נכון שיש פתרונות אבל זה לא הפיתרון.
    האם יש דרכים למנוע את השפיכה מוקדמת? ואו ותכשירים ללא טעם שיעזרו בעניין.
    יש לציין שאני לא אדם אם ביטחון מופרז.
    בתקופה האחרונה בעת ניסיון לקיים יחסי מין אם הצלחה מועטה אשתי העירה לא פעם ולפעמים בעצבים אם לא עומד לך למה אתה מתחיל בכלל,
    ואו אני לא מרגישה אותך בכלל.
    ואו באיזה שיחה אתה גומר מהר עניתי לה מה אחריי 27 שנות נישאים פתאום נזכרת. פתאום מפריע מה היית עושה אם הייתי חולה סכרת?
    דברים שמעלים בי את המחשבה מה עשתה אם הפריע לה שהינו יותר צעירים.

הוספת תגובה

תמונה

• יגדל או לא ?
    מ.
    24/05/2015

שלום אני בן 16.5 אני מרגיש שהעיבר מין שלי קטן גודלו הוא 11 ס״מ במצב זיקפה ו-4.5 ס״מ במצב רפוי רציתי לדעת עם הוא עוד יגדל או שהוא ישאר ככה כל החיים. ?
    אשמח לתשובה תודה..

לקביעת תור
    סגירה
    יגדל או לא ?

הוספת תגובה

תמונה

• אורך האיבר

ד"ר אילן בירן
    14/11/2015

יש סיכוי שהאיבר ימשיך לגדול עד תחילת שנות העשרים. בכל מקרה, גם אורך של 11 ס"מ במצב זקפה הוא תקין לחלוטין ובלבד שתלמד להשתמש בו כיאות.. בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מעיר אותי משנתי כדי לעושת סקס
    בת 21
    19/06/2015

שלום ,
    אני ובן זוגי כבר שנתיים בזוגיות, וטוב לי וכיף לי איתו.
    לפני שנה התחלנו לקיים יחסי מין ( פעם ראשונה של שנינו). ללא כל קשר לזמן שהתחלנו לשכב , לבן זוג שלי קשה להירדם בלילה באופן כללי . ואני נרדמת יחסית מהר. אנחנו מקיימים יחסים בין 1-4 פעמים בשבוע , תלוי בעומס...
    לעיתים הבן זוג שלי מעיר אותי תוך כדי שהוא נוגע בי באיברי המין באמצע הלילה(בלילות שאנחנו לא עושים סקס). לפעמים אפילו "משתמש" בי כדי לאונן לעצמו או מנסה לגרות אותי שאתעורר.
    כל פעם שהוא עושה את זה אני קמה בבהלה וצועקת עליו תוך כדי שינה שיעזוב אותי. הוא תמיד נעלב מהעניין או צועק עליי חזרה (כל זה שאני מנומנמת).
    הסברתי לו מלא פעמים שזה לא לעניין בכלל שזה מטריד פוגע בשנתי ואפילו מעליב.
    הוא כל הזמן מתגונן כשאני מדברת איתו על זה וכל הזמן מנסה להצדיק את המעשה הזה
    אני לא יודעת איך לקבל את העניין. האם זה לגיטימי?
    אני שונאת שהוא עושה את זה והוא לא מפסיק לעשות את זה , הוא אומר שממש קשה לו לשלוט בעצמו כשהוא ישן לידי ואנחנו לא שוכבים לפני . אמנם הוא לא טורח לקום מהמיטה ולספק את עצמו . וגם כשאני צועקת עליו אחרי המעשה תוך כדי שינה (מתוך תחושה של התגוננות) הוא לעיתים ממשיך לנסות או מכאיב לי.
    מה עלי לעשות?
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבל
    יואב
    18/06/2015

שלום דוקטור,
    קוראים לי יואב ואני בן 27. כל חיי נמשכתי רק לבנות ויצאתי רק עם בנות.
    יש לי בן דוד בן 17 בערך שיצא מהארון. באחת הפעמים האחרונות שהוא בא לבקר אותנו ישבנו ודיברנו בחדר ואני לא בטוח איך זה הגיע לכך אבל מצאתי את עצמי מתמזמז איתו, יורד לו ואף נחדרתי על ידו. מאז אנחנו וכבים באופן די קבוע ואני מרגיש רע וטוב באותו הזמן.חשוב לומר שהגבר היחיד אליו אני נמשך זה הוא. שאלה נוספת היא שבמרבית הפעמים בהן שכבנו גמרתי רק כתוצאה מהחדירה אלי.למה זה קורה?

אני לא ממש יודע מה לעשות.

לקביעת תור
    סגירה
    מבולבל

הוספת תגובה

תמונה

• משתוקק להעניק אוראלי לסטרייט
    אריק
    11/11/2014

שלום,
    יש בחור סטרייט שאני מכיר שאני משתוקק להעניק לו מין אוראלי. בקיצור למצוץ לו. אני לא יודע איך הוא יגיב אם אציע לו זאת. יתכן ויכה אותי או שירצה לנסות. מה אכפת לו בעצם מי מוצץ, הוא נהנה... אני לא רוצה לנסות את זה עם גייז כי קשה לי להימשך אליהם. אני יותר נמשך לסטרייטים. מה דעתך? כיצד יכול להגיב בחור סטרייט להצעת מציצה ?

הוספת תגובה

תמונה

• השאלה כמה הוא פתוח

אלי
    13/05/2015

אם הוא עם "ראש פתוח" הוא בטח שלא יכעס ואולי אפילו ירצה בכך .
    יש הרבה גברים סטרייטים שנהנים לקבל מציצה מגבר ואין עם זה בעיה בכלל , גם לא לגבי הזהות המינית שלהם - וזה אני אומר מנסיון !

אז תנסה ותדע

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה בבקשה
    ר
    08/04/2015

שלום אני ר בן 18 מאזור הצפון ונתקלתי בבעיה לא פשוטה... בזמן האחרון איבדתי את תחושת המשיכה כלפי בנות והחשק המיני(כבר במשך חודש כמעט)... יש לציין שהייתי כבר בכמה מערכות יחסים עם בנות ומעולם לא איבדתי שום חשק איתן ובנוסף לכך אני לא נמשך מבחינה מינית או רומנטית לגברים (מעולם לא חשתי בכך וגם עכשיו לא)... מבחינת מצבי הנפשי אני במצב טוב, אין שום בעיות משפחתיות או כלכליות ובסך הכל יש לי גם חברים טובים ואני מאוד מצליח בלימודים ועתיד לשרת ביחידה מובחרת בצהל וגם שנת שירות אבל בזמן האחרון אני מרגיש די בודד ושלא מבינים אותי הרבה פעמים... האם זה טבעי?

לקביעת תור
    סגירה
    עזרה בבקשה

הוספת תגובה

תמונה

• אובדן זהות מינית
    אנונימי
    29/01/2015

שלום אני בן 16, עד היום הייתי מאונן רק על נשים ונמשך רק אליהן. לאחרונה אני מרגיש שאיבר מין של גבר מושך אותי כשעומד לי, כלומר בליטה או שאני וחבר מאוננים לא מעמיד לי,רק שעומד לי אני מרגיש שאני נמשך מעט, שאלתי האם זה חלק מתהליך ההתבגרות או שאני מכחיש?

לקביעת תור
    סגירה
    אובדן זהות מינית

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות בבקשה
    שני
    14/01/2015

יש לי שאלה האם בעת גירוי מיני של הגבר הוא התככך טיפה על איבר מיני אך ללא חדריה והוא לא גמר. הוא גמר רק אחרי שעשה ביד בחוץ ויש לציין שהייתי בביוץ בודאות. יש מצב כך להריון?

לקביעת תור
    סגירה
    התייעצות בבקשה

הוספת תגובה

תמונה

• גמירה מהירה- האם יש הצדקה לטפל כרגע
    הוכדורף
    11/01/2015

שלום,
    יש לי בעיה של גמירה מהירה, מרגע החדירה אני יכול לגמור תוך עשר שניות ופחות.
    אין לי סקס קבוע, אני מקיים סקס רק פעם בחודש עם זונה, או בחורה מזדמנת שיוצא לי להכיר, וזה פעם בכמה שנים.

כאשר הייתה לי חברה קבועה, הסתדר עניין הגמירה המהירה מעצמו. העניין שכרגע איני מחפש קשר רציני אלא סטוצים. האם כדאי לגשת לטפל בבעייתי, כאשר גם כך אני משיג סקס "כשר" (שהוא לא עם זונה) פעם בכמה שנים?

הוספת תגובה

תמונה

• איזה נכות בגבר תואמת לצרכיי הנפשיים
    קורל מתת דיין
    29/11/2014

בגיל 16 איבדתי את הורי בתאונה וקיבלתי טיפול נפשי.
    בגיל 22 גרמתי לעצמי לחבלה עצמית כשניסיתי להתאבד כתוצאה מהסבל הגדול שנוצר לי כשגיליתי שבן זוגי בוגד בי עם צעירה בת 12 (לא טעות היא היתה בת 12 וניהלה רומן עם בן זוגי לפחות חצי שנה מאז היתה בת 11).
    הוא נטש אותי, נעלבתי והוא האקס היחיד כי הפחד להיות נבגדת פגע בי ובגללו איבדתי את הרגל שלי.

החבלה ברגל פגעה בכל הרקמות, בכלי דם וגרמה לנמק חמור.
    כתוצאה מהסיבוך קבעו לי תור לניתוח ובו כרתו לי את הרגל.

מאז הבגידה הכואבת של האקס שלי, שגרמה לי לסבל ולאובדן הרגל, אני נמצאת בטיפול פסיכותרפי ובטיפול פסיכיאטרי שבו אני מאובחנת כנפגעת טראומה, דיכאון וחרדה ומקבלת כדורים פסיכיאטרים נוגדי דיכאון.

הטראומה שלי היא מבגידה ויש לי חרדה חברתית שמהותה היא חרדה מלהיות נבגדת שוב.
    הפחד להכיר גבר שיבגוד בי, קשה לי לתת אמון בבני אדם כי אני תמיד מפחדת שהם ייבגדו בי. גם אובדן ההורים שלי מגיל צעיר נחווה כסוג של בגידה שהם בגדו בי.

מהמטפלים הפסיכולוגים שלי למדתי שאני צריכה לשמור על עצמי מבוגדנות של בן זוג שיהיה לי.
    בשיחות עם הפסיכיאטרית והפסיכולוגית למדתי שקיים תחום שנקרא פסיכולוגיה חברתית שבו אוכל לדעת על סוג של נכות שאם בן זוגי לוקה בו אז הוא לא יכול לעולם לבגוד, והנכות שלו מבטיחה לאישה שבמיליון אחוז סיכוי שהוא פשוט לא יבגוד ולא יוכל לבגוד.

אני לא מתכוונת לנכות בתפקוד המיני כי הצרכים הנפשיים שלי הם כאלה שחשוב לי שיהיה לי גבר פעיל מבחינה מינית רק איתי מבלי שיוכל לבגוד בי.
    מאז ומתמיד התנחמתי בסיפוק עצמי (אוננות) אבל תמיד רציתי וחלמתי שיהיה לי בן זוג קבוע שיהיה אקטיבי איתי מבחינה מינית ברוב שעות היממה כי אני מרגישה שסיפוק הצורך הנפשי הזה ינחם אותי על הסבל שעברתי.
    אבל הפחד שלי הוא מבגידה. הפחד שלי שהגבר שיהיה לי בן זוג, יימאס ממגע מיני ממושך איתי, יסתכל על ילדה קטנה ואז יבגוד בי איתה.

אני רוצה להקים משפחה, ואני נכה ואין לי אדם שתואם לצרכים שלי.

ניגשתי לשדכנית שמתעסקת עם נכויות, ואני יכולה לסנן גברים על פי סוג הנכויות שלהם.
    אני מתקרבת לשנות החמישים לחיי ואני רוצה להתחתן ולהקים משפחה עם בן זוג שלא יבגוד בי.
    רציתי לדעת איזה סוגים של נכויות גורמים לגבר שלוקה שלא יוכל לבגוד באישה שלו ושכל הזמן ירצה לשכב עם האישה שלו (ולא יוכל לבגוד בה בגלל הנכות שלו).

הוספת תגובה

תמונה