פורום זהות מינית, תפקוד מיני - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בלבול מיני
    אופק שניידר
    22/11/2012

שלום רב,אני ילד בן 18 ונמצא בסוג של התלבטות מינית שדי מטרידה אותי.מגיל צעיר עניין ההומוסקסואליות מאוד מטריד אותי.אני בא ממשפחה מאוד פרימיטיבית,וכשהייתי ילד,לא אהבתי לשחק בדברים של בנים-אלא בדברים של בנות,היתי משחק בבובות,לובש בגדים של אמא..והמשפחה שלי מאוד לא אהבה את זה ואבי איים עליי לא פעם ולא פעמיים שיפסיק להיות אבא שלי שאגדל.. אז זה סוג של טראומה אצלי כל החיים,והנושא הזה תמיד עובר לי בראש.מצד שני , אני מרגיש משיכה חזקה לנשים.אני לא מרגיש משיכה לגברים,אני לא אוהב את הגוף הגברי.ניסיתי לראות פורנו גייז בשביל לראות אם זה מושך אותי,וגיליתי שזה לא מושך אותי כלל וכלל.אך אני מרגיש מאוד מאויים מהגוף הגברי,מההומוסוקסואליות,אני מאוד נפגע ונרתע כש"יורדים" על הגבריות שלי,או שפוגעים בה,אני מאוד קנאי לגבריות שלי מכיוון שכשהייתי ילד קטן כפי שסיפרתי,המשפחה שלי עצמה פיקפקה בה..אז אני כבר המון שנים מועסק בשאלה של האם ישלי איזשהן משיכות?כי היו פעמים שהיתה עוררות מינית מבנים,אבל אף פעם לא הרגשתי משיכה אמיתית ופנטזיות.כמו כן חלמתי חלומות אירוטיים על בנים פעמים רבות,אף בילדותי-בגילאים 8,9,10..
    עכשיו אני נמצא בנקודת מפנה בחיים שלי,אני רוצה להיות בטוח בעצמי-אני מרגיש משיכה חזקה לנשים,ללסביות,לסקס עם נשים-אך מרגיש מאוד לא בטוח בעצמי וחרד מאוד מהרעיון של להיות הומוסקסואל או שישלי משיכה לגברים-שזה פוגע לי מאוד בתפקוד עם נשים.מה אתה חושב לגבי המקרה שלי ?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בלבול מיני

הוספת תגובה

תמונה

• בלבול מיני - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    24/11/2012

אופק בוקר טוב,
    חוץ מזה שעדיין אתה ילד מתפתח עם מה שנקרא בשפתך משפחה פרימיטית ואבא עיקש ולא מחובר אין לי מה לאמר. אלו נתוני הפתיחה פנה לטיפול נפשי כדי שתלמד להידבר ולעבור הלאה.בהצלחה
    '

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לד"ר וייל ולכל מי שקורא את תגובותיו

עמית תורג'מן
    27/12/2012

ד"ר וייל היקר,
    לצערי "זכיתי" להיתקל בתגובות דומות לתגובה זו שלך מס' פעמים, והיכולת שלי לשתוק הגיעה לקיצה.
    לא אחת נתקלתי בתגובות אטומות, ולעיתים אף בוטות, חסרות כל אמפתיה או שבריר של אחריות כלפי הצד שנעזר בתשובותיך. תגובות קצרות רוח, הומופוביות, חסרות חמלה או דאגה, אשר מזיקות לפונה ולכל אותם אנשים שנכנסים לפורום זה על מנת להיעזר בתשובותיו המלומדות של הדוקטור.
    אני עצוב ואף מזועזע לחשוב שאנשים בכלל, ונערים ונערות בפרט, נחשפים למענה השיפוטי ומלא הבורות שלך בכל מה שנוגע להומוסקסואליות והתלבטות בזהות המינית על צורותיה השונות, ולמדים ממך שטיפולי המרה הם אופציה לגיטימית, שביסקסואליות היא "תאווה" ושאר לקחים הומופובים מלאים בהתנשאות וחספוס שלא הולמים את התפקיד אותו אתה ממלא.
    אז ד"ר וייל הנכבד, אם הסבלנות אזלה לך עד שאיבדת כל צל של רגישות, והבורות מוטמעת בתוכך כה עמוק עד שאינך מסוגל לגייס טיפת אחריות לנזק שאתה גורם לפונים אליך, תעשה טובה גדולה לכולנו ותיישם את מה שהצעת לאופק שביקש את עזרתך ופשוט "תעבור הלאה".
    עמית תורג'מן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צריך להגיש תלונה על התנהלות הפורום

רוקח
    19/01/2013

האדם הזה לא מתאים לנהל אותו כלל וכלל.

ובקשה לילד- יש המון פורומים אחרים של פסיכולוגים, תפנה אליהם ותקבל תשובות מעמיקות שיעזרו לך- באמת שלא תהיה לך בעיה למצוא ולהעזר בהם! בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לד"ר וייל ולכל מי שקורא את תגובותיו - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    22/01/2013

עמית נחמד וידען ומנוסה. אנא זכור שפורומים הם פיתרון בדור החשיבה הבינארית. אין בהם כדי להיות תחליף לקשר. סבלנותך שהגיעה לקיצה חושבת שהיא יכולה לענות לןכולם בתיקתוק מילים בעלמא.
    אני מאחל לך שתבורך ותוכל להועיל לכל אותם שצריכים עיצה מקצועית באמפתיה והכלה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעייה " להחזיק" זיקפה ארוכה
    המדליק הערני
    20/11/2012

שלום רב,
    אני בעשור השישי לחיי,כ- 3 שנים בזוגיות נהדרת ומלאה באהבה ותשוקה . בת זוגי גדולה ממני בכ- 8 שנים.. שנינו מאוד אוהבים מין.
    בשנה האחרונה , יש לי מידי פעם , בעייה " להחזיק " את הזיקפה. זה קורה לי בעיקר כשאני חודר לתוכה ועגמת הנפש כשהוא "נופל " רבה.
    אגב ,בחלוף מספר דקות או מקסימום חצי שעה ( אם יש לנו סבלנות...) יש לי שוב זקפה ואז ( אם בת זוגי מסכימה כי היא מאוכזבת שלא גמרתי בתוכה ) אין לי בעייה לגמור תוך כדי חיכוך בה או אוננות שלי או שהיא עושה לי ביד .
    לאחרונה , בהמלצת רופאת המשפחה התחלתי ליטול בשימוש יומי 5 מ"ג סיאליס.
    ( איני חש בהטבה משמעותית )
    משהו מעניין , כשאנו בחופשות , אז זה נפלא ואין שום בעייה לקיים יחסים אפילו 3-4 פעמים ב24- 48 שעות.
    אני נוטל בקביעות קומדין , וגם נורמיטן וכדור למניעת טרשת עורקים .יש לזה השפעה ?
    רמת הורמון הטסטוסטורון שלי בדם : 14.5.זה בסדר ?
    מה דעתך ? מה ניתן לעשות ?
    לעיתים , עקב המצב , בת זוגי אומרת שאולי היא כבר לא מושכת אותי יותר ( והיא בהחלט מושכת אותי ) ושיש לי אישה אחרת ( ואין לי - אני נאמן לבת זוגי לחלוטין).
    תודה וערב טוב !
    נ.ב - לעיתים פשוט בא לי להפסיק את הקשר כי אני נפגע בכל פעם שהיא מעירה לי .
    אני מרגיש שאני תחת " מבחן גבריות "...יכול להיות שמיצינו את הקשר...

הוספת תגובה

תמונה

• בעייה " להחזיק" זיקפה ארוכה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    21/11/2012

המדליק העירני,
    כישוריך המיניים מעוררים קינאה. נפילת הזיקפה שכיחה בגילך.
    בקש מהרופאה לרשום לך גם סיאליס 20 מג' ואז על בסיס של 5מג' ליום קח 20 מג' כשתהיה מעונין לשמר את זיקפתך לזמן ארוך יותר.
    נושאי ההידברות והקינאה משתמרים לאורך השנים. אני מקווה שהיא סו"ס תבין שהיא נחשקת ובעלת פוטנציאל הרסני לגאוותך הברית.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה !

המדליק הערני
    22/11/2012

תודה על תשובתך .
    בשלב זה ,החלטתי , על אף אי הנוחות , להיפרד ממנה. אני אוהב אותה ,היא אדם מקסים. כנראה שיותר מידי הפריעו לי ההערות שלה . אני בטוח שבמהרה אחזור לעצמי , ייתכן שהריגוש שחויתי איתה כבר " נגמר" ( תרתי משמע).... אני עוד צעיר ונכונו לי חיי מין עשירים ומספקים.
    הרי בטוח שתהיינה עוד נשים שתגרינה אותי ושאני " אעשה" להן את זה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום. אשמח לקבל עצה..
    ___דניאלה___
    21/11/2012

אני בת 21, בגדול- יש לי בעיה. אני מפחדת מיחסיי מין. אני מניחה שהבעיה הזו היא דיי נפוצה, אך יש לכך הרבה סיבות ולכל אחד יש סיבה אחרת שבגללה הוא מפחד.
    אני בתולה, גדלתי במשפחה דתית וקיבלתי חינוך דתי (למרות שאני מחשיבה את עצמי כמסורתית) ואף פעם נושא המין לא היה פתוח אצלנו בבית. זה היה מעין "טאבו" כזה שאסור לדבר עליו. למרות שכן היו לי התנסויות (אמנם מעטות) עם גברים, והיו לי בני זוג לכמה חודשים.. אף פעם לא הגעתי למצב של קיום יחסי מין, בין היתר גם כי לא רציתי. פשוט חיכיתי למישהו שאני אדע בוודאות שהוא מספיק רציני כלפי, ושאני מספיק רצינית כלפיו, כדי לתת לו את המתנה הזאת. נושא הבתולים מאוד רגיש אצלי.
    נתקלתי בהרבה גברים שמאוד אהבו את הקטע הזה שאני כביכול "שמורה" ו"טהורה" ועם הזמן אפילו התחלתי להנות מהתעסקות במחשבה הזאת, אני מרגישה שזה פשוט משהו שמייחד אותי.. כי קשה היום למצוא בחורות בגילי שהן עדיין בתולות.
    אני יודעת ומכירה בזה שיש גם לא מעט גברים שנרתעים מזה.. אבל הם בכל מקרה לא בשבילי. כי אני מחפשת את הגברים שכן אוהבים קצת שמרנות.
    עכשיו, הגעתי למצב כזה שאני עומדת כנראה בפתח של מערכת יחסים חדשה עם בחור, שסיפרתי לו על עצמי, שזאת אני וזה המצב שלי וכו'.. והוא דווקא אהב. אבל אני עדיין לא יכולה לצפות ממנו לחכות לי לנצח.. אני יודעת שבאיזה שהוא שלב כשהמערכת יחסים כן תתקדם וכן תהפוך להיות רצינית הוא יצפה לזה לבד... ומצד אחד תמיד חשבתי שאני כן מוכנה לזה, ושאני לא מפחדת, ורק כשיבוא הגבר הנכון לא תהיה לי בעיה להתמסר אליו, אבל פתאום מתחילות לעלות בי מחשבות שאולי סתם אמרתי את זה לעצמי עד עכשיו. פתאום מתחילה להרגיש שאולי אני עדיין לא ממש מוכנה לזה, ואני פשוט רוצה לדעת מה הסיבה.
    האם זה בגלל שאני רוצה להישאר "מיוחדת"? האם זה בגלל שאולי כשאבתק את בתוליי סוף סוף פתאום ארגיש שמשהו משמעותי ממני וממי שאני פשוט הלך? נעלם? אולי זה בגלל שאני עדיין רוצה להרגיש קצת ילדה וקצת אישה? אולי ההרגשה הזאת של הטוהר מאוד נעימה לי?
    הייתי רוצה להתגבר כבר על הפחד הזה ולעשות צעד אמיתי לקראת קרבה עם בן זוג, לקראת חמימות ואהבה. ויחסי מין הם חלק חשוב מאוד במערכת יחסים תקינה. אני יודעת את זה. אני בחורה מאוד קרה וזה פשוט חבל לי.... מה עושים? מאיפה מתחילים?

לקביעת תור
    סגירה
    שלום. אשמח לקבל עצה..

הוספת תגובה

תמונה

• שלום. אשמח לקבל עצה.. - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    21/11/2012

דניאלה שלום,
    בעילת המצווה אינה "ניתוח" כירורגי של ביתוק כפי שאת כותבת.
    גם לא ברור לי אם את מכירה את רגשותיך ותגובותיך המיניות בינך ובינך?
    את מגדירה עצמך כקרה. אז לאן את ממהרת. זיכרי את רק בת 21.
    היית אי פעם בפסיכותרפיה? את תרוויחי מלימוד ושחרור היכולת להקשיב לעצמך ולמיניותך.
    אני נמנע מלהיכנס לדיון על בתוליך ברשת. התחלתי לכתוב על מידע שחסר. בכל מקרה את מוזמנת להשתמש בפורום. חישפי את סודותיך לעיני כולם. ידיין אני אשמור על צינעה ואמליץ לך להידבר עם מי שזו מיומנותו ולזכות להדרכה אישית שמתייחסת אלייך.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נטייה מינית
    הדסה
    12/11/2012

שלום
    אני בת 20 יש לי חבר ואנו מקיימים יחסים על בסיס קבוע...
    מידי פעם ההינו רואים סרטי פורנו ....
    לאחרונה חל אצלי בלבול או הרגשה משונה כשאני רואה סרט פורנו האישה בסרט מאוד מושכת אותי ומגרה אותי ויש לי הרגשה שכאילו אני נמשכת לנשים בכל פעם שאני רואה גם סתם סרט ויש בו אירוע מיני האישה מדליקה אותי !
    אבל חשוב לי לציין שאני מאוד נמשכת לגברים !
    ובמציאות בחיים לא נמשכתי לאישה ולא חשבתי על דבר כבר
    הדבר אפילו מאוד מגעיל אותי לחשוב על זה !!
    מעולם לא נגעתי באישה ואין לי כל רצון לגעת או משיכה כלשהי בחיים האמיתיים

רק הבעיה שבסרט פורנו האישה מדליקה אותי .

השאלה שלי האם אני סתם מבולבלת או שאולי יש לי נטייה גם לנשים ?.?..

אשמח מאוד לתגובה אמינה

תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    נטייה מינית

הוספת תגובה

תמונה

• נטייה מינית - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    12/11/2012

הדסה שלום,
    אני מציע לך לחשוב שבסרטים את רואה מראים את האשה מגורה מאד כי זה מה יש בסרט. חשבת שאולי את אינך מגורה לעשות עם האשה אלא מלראות את המיניו הזאת פורחת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה לדר

הדסה
    13/11/2012

דר אתה אומר שבעצם אני לא נמשכת לנשים, אלא רק נהנת לראות אותם מגורות בסרטים...? זה בעצם הבלבול שלי?? תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום ד"ר
    מור
    11/11/2012

בני הלך השנה לראשונה לגן וכבר התעוררה בעיה
    הוא משום מה מתעקש לעשות את צרכיו רק בשירותי הבנות ולא מוכן להכנס לשירותי הבנים
    הוא גם עושה את צריכיו בישיבה גם פיפי למרות שהוא יודע לעשות בעמידה
    אנחנו מבוהלים לחלוטין ואבדי עצות
    הגננת גם היא נראה שאינה יודעת מה לעשות ורק מספרת לנו על זה כל יום
    מה עושים??

לקביעת תור
    סגירה
    שלום ד"ר

הוספת תגובה

תמונה

• שלום ד"ר - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    12/11/2012

מור שלום, איני יודע לפרש את התנהגותו של בנך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רק בחושך
    עטרה
    01/11/2012

חבר שלי מוכן לשכב איתי רק בחושך מוחלט, אני מנסה 'לפתות' אותו לעשות את זה באור והוא לא מסכים. אני רוצה לראות אותו ושהוא יראה אותי.. מה לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    רק בחושך

הוספת תגובה

תמונה

• רק בחושך - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    03/11/2012

בני כמה אתם? למה את צריכה לראות אותו. האם את צריכה להיראות או סיבה אחרת?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הריון
    לינויי
    23/10/2012

אני מקבלת מחזור כל 25-6 יום רציתי לדעת כמה דברים: מתי בערך הביוץ שלי? ומתי אני אמורה לקיים יחסים כדי להיכנס להריון?

לקביעת תור
    סגירה
    הריון

הוספת תגובה

תמונה

• הריון - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    24/10/2012

לינוי שאלותיך נבונות. אנא התיעצי עם רופא הנשים שלך וקבלי תשובה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום רב
    מול
    10/10/2012

רציתי לדעת האם אדם יכול לחיות כל חיו עד מותו בשקר תחת זהות מינית שאינה שלו? האם אדם כזה יכול לנהל חיים נורמלים (גם אם כלפי חוץ) לנהל משפחה ולא לחשוב מידי יום על זהותו האמיתית?

לקביעת תור
    סגירה
    שלום רב

הוספת תגובה

תמונה

• שלום רב - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    23/10/2012

מול. שלום. השאלה טובה לתיאוריה. מה דעתך האם זה אפשרי. נראה שיש לך נסיון.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דחוףףף
    נירה
    16/10/2012

אים איברי מיני שלי ושל בן זוגי התחככו ללא חדירה יש אפשרת להריון? ואים במקרה הכי גרוע הוא גמר גם ללא חדירה זרע יכול להגיע לנרתיק איכשהוא?

לקביעת תור
    סגירה
    דחוףףף

הוספת תגובה

תמונה

• דחוףףף - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    20/10/2012

נירה שלום, אם הוא גמר "בחוץ" בפתחך ותעלת הנרתיק כבר פתוחה הסיכוי נמוך אך קיים. אין להעריך סטטיסטית. יש להמתין בסבלנות לווסת.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לד"ר עוד שאלה בבקשה

סיגל
    21/10/2012

מה ז"א תעלת הנרתיק פתוחה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לד"ר עוד שאלה בבקשה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    23/10/2012

כלומר אחרי שקרום הבתולין בותק.גם אם את מחדירה טמפונים את מארגת את מסלול הכניסה לנרתיק.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זרע
    סיגל
    21/10/2012

מה ז"א שזרע יכול לחיות בגוף האישה 48-72 שעות. לפני או אחרי יום הביוץ?

לקביעת תור
    סגירה
    זרע

הוספת תגובה

תמונה

• זרע - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    23/10/2012

לא רוצה להתחחיב למשך זמן השרידה של זרע בנרתיק. בהיותך חששנית עשי מקלחת ושטפי את הנרתיק לרוב הזרע לא שורד זאת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום

שלום
    27/12/2012

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום

שלום
    27/12/2012

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חשק מיני ירוד
    אליאב
    12/10/2012

שלום רב
    אני נמצא עם חברתי כשנתיים וחצי ויחסי המין שלנו עלו על סרטון
    אני לא יכול להגיד בוודאות שהיא כבר לא מושכת אותי
    אך אני אגיד כזה דבר לאחר שאני חוזר לבית אני מעדיף לשבת ולראות טלוויזיה מאשר להיכנס איתה למיטה
    יש לי חשק מיני אני מאונן אני מפנטז הכל טוב ויפה אך כשאני נכנס איתה למיטה הכל מתהפך
    זקפה חלשה אם בכלל וכו'
    מה ניתן לעשות אנחנו לפני שלב מכריע בחיים האם זה משהו שאפשר לתקן/לטפל

תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    חשק מיני ירוד

הוספת תגובה

תמונה

• המשך..

אליאב
    12/10/2012

רק שכחתי לציין שאני בן 29 והיא בת 22
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חשק מיני ירוד - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    14/10/2012

אליאב,
    שנתיים וחצי זה זמן לא קצר. אני לא יודע בן כמה אתה מנחש שזה קשר ארוך ראשון שלך.
    אם כן אז חשוב שיחסי מין זה כבר לא דבר ראשוני עבורך. אולי ייטב אם תידברו איך להפוך את הקר ליותר מסתם "זיון". תשקיעו בפיתוח הארוטיקה שלכם ואז תדע שעדיף אולי להיות אקטיבי ולא סתם פסיבי מול הקופסה.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה!?
    עדן
    26/09/2012

שלום.,
    כאשר אני ובן זוגי מקיימים יחסי מין ממש באמצע כל הכיף הוא מפסיק לעמוד.
    האם זה תקין ? למה זה קורה ? למה צריך להעמיד אותו עוד פעם ? האם זו בעיה רפואית,או משהו בראש במחשבות ??? תעזרו לי ...

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה!?

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה!? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    27/09/2012

עדן, גמר חתימה טובה לשניכם.
    רצוי לקבל ייעוץ במרפאה מתאימה. אין לי מושג מי בן זוגך, בני כמה אתם, כמה זמן זה כבר נמשך וכו'
    תני עוד פרטים. כולל מה הוא חש עם הנפילה הזו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• O.C.D ומחשבות מטרידות על זהות מיני
    אורן
    22/09/2012

דוק' שלום

ראוי לציין שאני עוד אובחנתי בילדותי כסובל מ O.C.D. (אני בן 29).במהלך השנים האלו סבלתי מהפרעות כתוצא הממחלה זו בתחומים רבים.ראוי לציים גם שהייתי בטיפול בצבא ואחרי הצבא.את שני הטיפולים לא סיימתי.בטיפול הצבא בקושי נגעתי במרשמים (וזה היה טיפול יחסית מאוד קצר) שנתן לי הקב"ן.ואת אותו טיפול אחרון שאליו ניגשתי היה לפני כשנה לערך שבו קיבלתי ציפרלקס.משהו קרה לי לפני 3 בתחום שקשור ,לזהות מינית ,אינני יודע אם זה קשור ל O.C.D או לביטחון עצמי נמוך.
    ביטחון עצמי כי, אני זוכר את התקופה בערך שזה התחיל לקרות( תכף אפרט את הסימפטומים).אני זוכר תקופה שעבדתי בתור מאבטח תמיד דאגתי לטפח לי את הביטחון תוך אם זה קרה אם הזמן ובמקביל תוך מחשבות גרנדונזיות עליי.
    בכל אופן הבועה הזו התפוצצה יום אחד ,והרגשתי מרוסק ,התחלתי להבין שאני כלום ושום דבר .עדיין ניסתי להיות כמו שהייתי בתקופת הטובה ,כאילו לא להיות אני ,וזה גם מה שגרם לי לעוד הידרדרות חדה בתחום הביטחון העצמי .בזמן זה התחלתי ללמוד ללימודים אקדמאיים. שהייתי לערך בן 26-25 .הגעתי למצב שאני הולך עם הפנים למטה מגמגם ולא מסוגל ליצור קשר אם בנות המין השני.נתתי גם אולי לאנשים לדרוך עליי וזה גם תרם לבטוח לירידה בביטחון עצמי.
    לפני שאפרט את מהות הבעיה ארצה להגיד שתמיד הייתי בטוח בתחום המיני מילדותי ולאורך כל חיי ותמיד פזלתי לעבר המין השני.בטח שגם בצבא ועד תחילת לימודיי.
    עם הזמן לאורך לימודיי חלו לי מחשבות או הרגשות לא ברורות לגבי המין שלי ,אני רוצה להאמין ורוצה להתעורר מהסיוט שאני נמצא בו שזו לא חלילה קשור לנטיות.שמעתי אותכם הפסיכולוגים אומרים לי זה לא רע להיות הומו ,וזה גורם לי להרגשה עוד יותר רעה , אולי מכיוון שאני לא כזה (הומו) . מה שכן גם במהלך המחשבות האלה ביום יום יש פרקים קצרים שבו אני חש חזרה את המשיכה והמחשבה הכיפית שלי כמו שתמיד היית רוצה כלפי נשים.
    מעולם לא היו לי התנסויות עם גבר ולכן גם לא יודע מאיפה זה צץ.לפעמים אני מנסה לעות על התשובה שלי בכך שאי אולי פוחד מעימותים עם גברים ואולי "בוחר" דרך להיות איתם תוך כדי מחשבות.ושאני באמת מנסה לפעמים לחשוב על התמודדויות מולם אני מרגיש מתיחות (לא מינית) ואז אני מרגיש חזרה את המשיכה לנשים. הראש שלי כל היום עסוק בצחשבות טורדניות ואני במצב מאוד קשה. לא יודע מה לעשות.
    עולות לי מחשבות שניסו לפגוע בי בעבר ושמו לי אסטרוגן במשקה או משהו.אני כבר לא יודע מה לחשוב .בכל מקום שאני נצא בכל שאני מנסה להתנהג רגיל,לא משנה איך אני מסובב את זה זה תמיד אצלי בראש.
    זה פוגע לי בבחירת עבודה ,זה פוגע לי באינטרקציה חברתית, זה גורם לי להיות אפטי לחלוטין לגירויים בסביבה וזה כל מתיש.

דוקטור אשמח לתשובה מפורטת מה עליי לעשות

תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• O.C.D ומחשבות מטרידות על זהות מיני - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    25/09/2012

אורן חביבי,
    שני טיפולים וצורך גדול מהמשפחה של OCD .
    ואתה מקווה לקבל תשובה קונקרטית בפורום במחשב?
    אם אתה באמת סקרן חזור לעבודה טיפולית על עצמך.
    השבוע בבראשית אומר השם לאדם אייך. כדאי לך להמשיך בחיפוש אחרי עצמך . אל תנסה להעזר בכותרות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יש לך שאלות בנושא סקס?
    רועי
    19/09/2012

בואו להתייעץ ולייעץ באנונימיות באתר הייעוץ האנונימי החדש - AskPeople!

אתר מעולה, מבטיח לכם שלא תתאכזבו!
    שנה טובה חברים

לקביעת תור
    סגירה
    יש לך שאלות בנושא סקס?

הוספת תגובה

תמונה

• ביסקסואלית?
    .
    26/08/2012

עד עכשיו הגדרתי את עצמי כביסקסואלית. לא התנסתי עם בנות, אך אני מרגישה משיכה לבנות מגיל 12 בערך, ועכשיו אני בת 18. כל זאת, לצד משיכה רגשית ומינית מלאה לבנים. אבל נטיה מינית זה כמובן לא שחור לבן, וקורה לי הרבה שאחרי תקופה שאני מרגישה בטוחה במיניות שלי, אני נתקפת שאלות, חששות והסתייגויות ששמא אני בכלל סטרייטית והמשיכה לנשים היא תוצאה של הרבה דברים אחרים. כרגע, מה שמטריד אותי בעצם, זהשאני לא בטוחה אם את הבחורות שאני נמשכת אליהן אני רוצה, או בעצם אני רוצה להיות כמוהן. אגב, זה לא משהו נדיר מסתבר, כי ראיתי כבר דיון בפורום להטב"י בין בנות על אם "הגבול בין אהבה לקנאה דק", ועל כך שגם בבחורות אליהן הן נמשכות יש משהו שחסר בהן, לדעתן לפחות. נגיד, אני יכולה להימשך מינית לבחורה שהיא כליל היופי בעיניי עם פנים מהממות, כאשר אני לא מרגישה יפה ובעיקר לא מרוצה מהפנים שלי. אז שאלה ראשונה, האם זה לגיטימי ויכול להיות שזה נובע מכך שיש לי ולכל אחת אידאל "האישה המושלמת" שאני גם רוצה להיות וגם מחפשת אותו אצל נשים ואני כן נמשכת אליהן, או הגיוני יותר שמשום שאני מרגישה שחסר בי משהו, אז אני מחפשת אותו אצל בחורות אחרות וזה הגורם למשיכה, אף על פי שהיא קיימת מגיל מאד מאד צעיר?

ושאלה שנייה: בחודשים האחרונים (שלושה חודשים בערך), אני שמה לב שהמשיכה לבנות התחלשה/נעלמה. אם זה סדרת טלוויזיה על לסביות בה אני צופה וסיטואציות בין נשים בלבד שעד עכשיו גירו אותי הפסיקו למשוך אותי כמעט בכלל, כאשר סיטואציות דומות בין גבר ואישה ממשיכות לגרות אותי. יש לציין שאני מסוגלת לגמור מסצנה לסבית כאשר אני מאוננת באותה מידה שאני יכולה לגמור מסצנה סטרייטית. יכול להיות שעד עכשיו המשיכה לנשים הייתה בגדר הורמונים של גיל ההתבגרות או שמדובר בתקופה לגיטימית אצל ביסקסואלית (להיות פעם יותר בקטע של בנים ובהמשך ההפך) ואין לי להסיק משהו על הנטייה שלי? הרי בכל זאת מדובר בשש שנים של משיכה...

אשמח לתשובה כנה עד כמה שניתן באינטרנט, אבל אל תגיד לי לתת לזמן להתנסות לעשות את שלהן, כי אני שומעת את הדבר מאנשים סביבי כבר מגיל 16 אבל בכל אני ממשיכה להתעסק באובססיביות בנטייה המינית שלי והדבר מציק לי.

לקביעת תור
    סגירה
    ביסקסואלית?

הוספת תגובה

תמונה

• ביסקסואלית? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    29/08/2012

מאת .
    אין לי תשובה מובהקת אליך. זכית שאת מינית וגם גומרת. אין לי לענות לך אלא מה שאת מבקשת לא לשמוע. ימים יגידו. יתכן שמינותך ומיניותך יקנו לך סיפוקים ופורקנים. בה במידה נטייתך לשטלתנות אובססיבית תגרום צלך גם יסורים וחרטות.
    בהצלחה בהמשך המסע!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ביסקסואלית? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    29/08/2012

חישבי על הציר הארגטי שאת מחמיצה. קיראי מבוא לטנטרה ולימדי להיות נסיכה אמיתית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הא? לא הבנתי את התגובה השנייה.

.
    06/09/2012

קראתי קצת על טנטרה בעבר, אבל לא הבנתי לאן אתה חותר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הא? לא הבנתי את התגובה השנייה. - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    13/09/2012

חישבי כי את חיה את הרגע בזמן אמת. אם התחייבת לעצמך להיות בי אז את פתוחה ופנויה לכל גירוי. אם את מתחייבת בקשר בינאישי אז את ממשיכה עם הקשר ולא רק עם התאווה המשתנה לפי הרגע.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בי זאת בהחלט לא תאווה משתנה לפי רגע

.
    15/09/2012

בי זאת בהחלט לא תאווה משתנה לפי רגע. זה שאני נמשכת לשני המינים לא אומר שאני לא אנהל קשר מונוגמי מחייב עם אדם כלשהו. ברגע שאני אהיה בקשר אם מישהו או מישהי, לא תשנה העובדה שאני מסוגלת להימשך לעוד מין יותר מהעובדה שאני מסוגלת להימשך לאנשים עם עוד צבעי עיניים. אני מקווה שאתה לא חושב על ביסקסואלים אחרת. יום טוב לך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בי זאת בהחלט לא תאווה משתנה לפי רגע - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    18/09/2012

המון שנה טובה ומאושרת. זיכרי ההגשמה העצמית היא באיכות הקשר ולא בהמשכות מינית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה