פורום זהות מינית, תפקוד מיני - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מחסום מיני
    אני
    25/06/2012

שלום,
    אחותי (בת 17) התיעצה איתי על כך שהיא מפחדת שאין לה בזמן האחרון שום חשק מיני כלפי גברים, היא לא בדיוק בטוחה מה כן אמור להיות. מצד שני היא לא חושבת שיש לה תחושות כאלה כלפי נשים, על אף שהיא קצת הכניסה לעצמה סרטים בראש שזו כן הבעייה. אני לא מאוד מבינה בזה, אבל מדברים שהכרתי באמת לא היה נראה לי שיש משיכה כלפי נשים אלא בעיקר מחסום מיני. כשהיא היתה קטנה היא חוותה פגיעה מינית מקרוב משפחה. העניין היה מאוד גלוי ובתמיכה במשפחתנו המצומצמת, והיא עברה אז טיפול, ובאופן כללי עד עכשיו היה נראה שהיא התמודדה עם זה ושזה לא השפיעה באופן מהותי על חייה. למרות זאת בדיבור בנינו העלנו שאולי זה כן קשור לזה בכל זאת. עד היום למשל כשהיא עוברת על יד החדר (זה קרה בתוך הבית) בו זה קרה היא נזכרת, דבר שהיה נראה לי טבעי גם אם היא טיפלה בעצמה. ייעצתי לה שבכל אופן כדאי לה עכשיו לטפל בזה ולא להזניח את זה. היא רוצה ומסכימה, רק מאוד מפחדת לגלות דברים על עצמה שהיא לא רוצה לגלות. הסברתי לה שלדעתי מהתיאור שלה באמת לא נראה שהבעייה היא משיכה לנשים ושזה מחסום שהיא צריכה לפתוח, ובכל אופן בגיל ההתבגרות פעמים רבות הזהות המינית עוד לא מגובשת ושזה בסדר שיש שאלות.
    האם נהגתי נכון? תוכלו בבקשה לייעץ לי כיצד עוד ניתן לעזור, והאם באמת הגיוני שיש לזה קשר לפגיעה שעברה בילדותה?
    תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    מחסום מיני

הוספת תגובה

תמונה

• מחסום מיני - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    02/07/2012

לאני שלום
    תשובתך מיומנת ורגישה. טוב שיש אחות כמוך.
    אנא זיכרי של אחד מאיתנו טעם במנו מעץ הדעת שלו. שימרי איתה על קשר, תאמרי שאת מיד זמינה להידברות ואולי לא תמיד יש לך תשובה אך החשוב הוא היכולת להידבר.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לסבית,דו מינית?
    יולי.
    18/06/2012

שלום רב,
    שמי יולי ואני בת 19.
    יש לי חבר קבוע כבר שנתיים ואנחנו מקיימים יחסי מין כשנה+
    אני נהנית איתו במשך קיום יחסי המין ואני אוהבת אותו נורא,
    מה שמטריד אותי זאת העובדה שאני נהנית לראות פורנו לסביות וכשאני מביאה ביד זה על בנות ולא על בן-זוגי או על גבר אחר.
    לעולם לא נמשכתי לבחורה\אהבתי בחורה בתור בת-זוג,
    השאלה שלי האם זה לגיטימי מה שעובר עליי או שמה יש לי נטיות לסביות והחבר שלי זה משהו זמני שיחלוף..
    אני נורא מבולבלת ואשמח לקבל תשובה בנושא.
    בתודה,יולי.

לקביעת תור
    סגירה
    לסבית,דו מינית?

הוספת תגובה

תמונה

• לסבית,דו מינית? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    18/06/2012

יולי
    את רק בת 19. קחי את הזמן שלך. אם את נהנית איתו נורא תמשיכי להנות איתו. הפורנו הלסבי מגרה אותך תהני גם מזה. זה מה שיש לך ואת הופכת זאת ללגיטימי בעצם חייך.
    אם דברים ישתנו עבורך ממוקדם או במאוחר תחליטי אם את גם רוצה להתנסות עם בת זוג. תהני להמשיך לחות ולשלוט באורחותיך.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נלחץ עם מישהי חדשה
    אנונימי
    17/06/2012

אני צעיר בן 28 בריא, כשאני לבד או עם בת זוג שכבר שכבתי איתה אין לי בעיה להגיע לזיקפה מלאה, אבל כשאני עם מישהי חדשה קשה לי מאוד להגיע לזקפה, יש תרופה שלא מצריכה מרשם רופא שתעזור לי עם מכשול זה?

לקביעת תור
    סגירה
    נלחץ עם מישהי חדשה

הוספת תגובה

תמונה

• נלחץ עם מישהי חדשה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    17/06/2012

אנונימי
    תתרגל להתחיל יותר לאט. זה אולי יתן לך הזדמנות פחות להעמיד עצמך במבחן.
    איך שכבת עם אלה שנכנסות לקטגוריה "שכבר שכבתי איתן" בלי שום תרופה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ביסקסואליות או סתם חרדה?
    אנונימי
    10/06/2012

שלום,

אני נכה מלידה, בן 31
    משחר נעוריי ידעתי אהבה ומשיכה לנשים, ולא הרגשתי ש"כי צריך", אלא הדבר בא לי באופן אוטומטי, כולל היום. אולם גם מאותה התקופה, ורק לאחר שמסיבות רפואיות נאלצתי לפרוש מבית הספר וידעתי בדידות( גיל 15 - 16 ), התחלתי לפנטז מינית בזמן האוננות על משגל גברים, והייתי מפנטז על חבר ילדות שלי.

לאורך השנים ( עם הפסקות ארוכות ) הייתי מאונן תוך מפנטז על גברים, אך מחוץ לגבולות הפנטזיה, בחיים האמיתיים, אינני נמשך משיכה רגשית או פיזית אליהם - למעט לאיבר מינם, לאמור, דבר בגוף הגבר אינו מושך אותי, אלא רק הזיקפה שלהם.
    כשאני בים, כשאני ברחוב או באוניברסיטה, רק נשים צדות את עיניי. לא היה מצב אחד שגבר גרם למבטי להתעכב עליו ולו לשנייה. יתר על כן, בכל הפעמים שהייתי בזוגיות ארוכה כקצרה, פנטזיה על גבר אפילו לא הבליחה לראשי, והיו לי פנטזיות על נשים אחרות בזמן זוגיות, כך ש"מפעל" הפנטזיות שלי מעולם לא נפסק.
    עוד אוסיף שמעולם לא חשתי צורך לאמץ את עצמי כדי להימשך לאישה. לא הייתה פעם אחת שלא גמרתי בזמן המשגל איתה, ושככה יהיה לי טוב, כשהייתי מאוהב, הייתי פאקינג מאוהב.
    בין אם מתוך תחושת בדידות ובין אם מתוך חרמנות בלתי נשלטת, הלכתי על זה - מימשתי שלוש פעמים את הפנטזיה עם גבר: לא היה סקס, אלא אוננות ומציצות הדדיות. בסוף האקט
    חשתי שני דברים: 1. שהיה פער בין הפנטזיה בחדרי החדרים שלי, לבין ההנאה שחשתי בפועל, כלומר, היה לי נעים תחושת המגע על הפין וכן האורגזמה, אבל עור גופי היה אדיש לתחושת מגע הגבר, וכשמצצתי לא חשתי את ההתרגשות כפי שחשבתי שתהיה, כפי שאני יורד לנשים, יותר מזה,
    בפעם האחרונה חשתי שאני כופה על עצמי להתיר כל רסן ולזרום עם הבחור. אבל מגע היד שלו, הנשיקות אתו לא עשו לי דבר, ותחושת הזיקפה שלו בידי הייתה נחמדה, לא מעבר לכך.
    דבר אחרון - למעלה מ - 12 שנים אני מעסיק מטפלים, וכל המטפלים שלי נראו טוב ובימי הקיץ הסתובבו בביתי חשופי חזה, קילחו אותי, ודבר זה לא עשה לי.
    אבל לאחרונה נכנסתי ללופ של חוסר ביטחון שמא אני הומוסקסואל מודחק. הפנטזיות המיניות מגוונות והדמיון שלי פראי במיוחד: אני מפנטז על מבוגרות מאוד, על נשים שעירות בערוותן ובבית השחי, על טראנסקסואליות, ידידותיי, על נשים בעלות חזה נפול וכאמור, על גברים...ונהנה מסרטי לסביות

אני מבקש להדגיש שחוסר הביטחון הזה והחרדות בעניין מופיעות בעיקר, ואולי רק בימים שאני עייף, שכן אני סובל מעייפות כרונית.
    אבל מצד שני, אולי דווקא כשאינני עייף אולי מנגנון ההכחשה שלי חד כתער.

תיארתי את המצב כמות שהוא מבלי לעגל פינות, ואשמח לדעת האם אני הומוסקסואל מודחק, דו-מיני, או סתם חרדתי? אין לי בעיה להיות דו, אני רק חושש שהחרדות יגרמו לי בילבול בבואי להכיר נשים. בילבול שלא היה מעולם.
    כל פנטזיה ברת מימוש?

לקביעת תור
    סגירה
    ביסקסואליות או סתם חרדה?

הוספת תגובה

תמונה

• ביסקסואליות או סתם חרדה? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    11/06/2012

חרד חביב,
    אחת הבעיות שקופצת ממכתבך היא הבדידות הרגשית שלך.
    נכים "כמוך" לא פעם בודדים ביחסי הרגש שלהם ובקשרים האינטימיים שלהם עם בני או בנות זוג.
    מגוון ועושר הפנטזיה שלך מצביעים על יצירתיות וגעגעועים ובעיקר על הלבד שלך.
    אתה בטח לא מה שאתה קורא לו הומו מודחק אלא גבר צעיר שככל הצעירים מחפש את זהותו ואולי קשר יותר "עמוק" מאורך האבר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה ידידי - שאלה אחרונה

אנונימי
    11/06/2012

אשמח אם תקבל מילתי שתמיד הייתי כנה עם עצמי, ואם מגוון הפנטזיות
    שלי, ואולי בפועל, פין זכרי מעניין אותי, שיהיה.
    מעולם לא חשתי רגש או "פרפרים" באינטראקציה מול בחורים, ואני מוקף בהרבה
    מהם, כך שאם לדבר במונחים יבשים - אני 2 בסולם קינסי.
    אולם אני כן אשמח אם תייעץ לי כיצד לנפנף את החרדות, שכאשר יבוא מצב
    שאכיר אישה שהיא "הטייפ-קאסט" שלי, שלא אתן לחרדות להשתלט לי על הרגע
    ועל סדר היום, אלא אם כן תגיד לי: שמע, את הגוף אי אפשר לשקר, כשההיא תגיע
    ורק תנשוף לעברך, זה מה שייגבר על החרדות"

תודה:)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה ידידי - שאלה אחרונה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    16/06/2012

שמע הגוף אמנותו לשקר אותנו ולכן אין להעמידו למבחן.
    אם זכית והאישה שהיא הטייפ שלך תזמן אותך ותפיק ממך את המיטב אנא כתוב על זה ספר המון גברים יתחיו להאמין שוב בניסים ובאגדות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך אפשר לדבר על זה
    גילה
    29/05/2012

ראיתי שהבן שלי מחזיק בסרטי פורנו של הומואים.. הוא ילד בן 16 מקסים וחביב, ואוהב לדבר על הכל.. אבל על זה אהבה וחברות וחברים הוא אף פעם לא דיבר..
    אני כן רוצה שהוא ירגיש פתוח לדבר איתי... איך אפשר ליזום שיחה על זה?

לקביעת תור
    סגירה
    איך אפשר לדבר על זה

הוספת תגובה

תמונה

• איך אפשר לדבר על זה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    30/05/2012

גילה שלום,
    זה לא קל לתת עיצה בעיקר שאני לא מכיר את דרך ההידברות המשפחתית שלכם.
    אישית הייתי יוצא מהנחה שאם אני יודע שיש לו אולי הוא מזמין לדבר על זה. שווה לשאול פשוט על הסרטים ולתת לו להוביל את ההידברות בהצלחה.
    תזרמי עם זה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך אפשר לדבר על זה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    30/05/2012

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פטיש לא נעים
    גבי
    14/05/2012

גולדן שאוור זה פטיש מיני מוכר והכל.. אבל עדיין לא מצאתי בחורה שתסכים לעשות לי את זה פה בארץ.. יצאתי פעם עם גרמניה שכן הסכימה. אני ממש מוטרד... זה הדבר היחיד שעושה לי לגמור.. ואף אחת לא מוכנה, מה עושים?

לקביעת תור
    סגירה
    פטיש לא נעים

הוספת תגובה

תמונה

• פטיש לא נעים - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    14/05/2012

שתי הצעות הראשונה תציע תיגמול כספי נאות. שתיים אולי בפורומים מתאימים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבל
    ישראל
    01/05/2012

אני בן 16 ואני מתחיל להריגש אני נמשך לבנים אחרים.. יותר גדולים ממני.. הייתי עם אחותי, לסבית, במסיבה, רק לשנייה, כי באנו רק לכמה דקות ויצאנו.. וכל הסצנה הזאת הייתה ממש קורצת לי.
    אבל בגילי אני לא מכיר אף אחד שהוא גם.

לקביעת תור
    סגירה
    מבולבל

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבל - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    02/05/2012

זה באמת מבלבל. תחפש פורום מתאים של דומים לך. אנחנו לא מכוונים.
    בטוח שיהיה מי שיפנה אליך בעקבות גישושך כאן.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבל ! יש עם מי לדבר

יש עם מי לדבר
    14/05/2012

אתה מעלה נושא לא פשוט, מורכב. אני מבין את מה שאתה מעלה, שמח שהחלטת לא להשאר לבד, ולנסות ולהבין אתה מה שאתה חווה. "יש עם מי לדבר" קו קשב ותמיכה טלפוני שפועל בימים א-ה בין 19:30 עד 22:30.
    לאור מה שהעלת, נראה לי מתאים יותר..
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חלומות מקריים
    ליאת
    18/04/2012

אני בת 22, ויש לי לאחרונה חלומות אירוטיים על נשים. אף פעם לא היו לי ותמיד היו לי מערכות יחסים עם גברים שאהבתי ואני עדיין אוהבת. וגם נהנתי מסקס איתם.
    אבל מאז שהתחלתי ללמוד ונהיו לי כמה חברות לסביות התחילו החלומות.
    זה אומר משהו?

לקביעת תור
    סגירה
    חלומות מקריים

הוספת תגובה

תמונה

• חלומות מקריים - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    21/04/2012

ליאת שלום,
    זה אומר שאת אישה רגישה וקשובה לעצמך. תהני לחלום ואם יגיע זמן להתנסות לכי על זה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זהות מינית
    מיכל
    20/04/2012

שלום,
    אני בת 23 ויש לי חבר מזה כחודש.(חבר שני)
    לאחרונה חשדתי כי אולי אני לסבית. זה קרה באוננות. כשנגעתי בדגדגן דמיינתי שהוא יותר גדול, ממש כמו איבר מין זכרי, וכמה כיף זה יכל להיות.
    אני נהנית מסקס עם גברים. אני אוהבת להיות אישה ולא רוצה להיות לסבית. אני לא נמשכת לבנות ולא מסתדרת איתן ובטח שלא מסוגל להתאהב באחת. גברים מושכים אותי, ואני אוהבת להתנשק עם גברים. ואוהבת להיות מחוזרת ונאהבת.
    אבל למה זה קורה לי באוננות?

תודה רבה מראש!

לקביעת תור
    סגירה
    זהות מינית

הוספת תגובה

תמונה

• זהות מינית - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    21/04/2012

מיכל שלום,
    זה יופי של פנטזיה. גם כשזה גדול בתחושתך ולוויתך זה עדיין שלך באוננות שלך. לא סיפרת שאת עושה איתו משהו למישהו?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בלבול בהעדפה המינית
    מבולבל
    01/03/2012

שלום ד"ר יקר

הנני בחור בן 26 , טרם קיימתי יחסי מין עם אישה באופן מלא,היו לי חברות ,נמשכתי והרגשתי גם בלב איתן ,הזקפה היתה עולה ויורדת ובעיקר לפני החדירה ,

בשנים האחרונות אני מפנטז דרך סרטי פורנו על גבר שמן ושעיר אשר מקיים חדירה עם אישה בסרט(לא גייז) אני נמשך לגבר השמן ,אני מקנא בו שהוא נהנה ,
    וביחד עם זה נכנסתי לאתרי הכרות גיי להכיר גבר שמן שכזה ,

הכרתי בחודשים האחרונים גבר שמן ומבוגר ,כיף לי ונעים לי איתו , אני גם מרגיש בלב משיכה אליו ,,, אני נבהל ונעלם לו ולעצמי בעיקר שלא ידעתי שאפשר להרגיש לגבר מה שמרגישים כמו בחור ובחורה .

אני גם נמשך לנשים וחייב להוכיח לעצמי שאני יכול לחדור לאישה ואפילו להתחתן .
    ועם גבר שמן זה יהיה באוטומט בלי רגש ,,ככה מהצד

מה דעתך ?
    מי אני ?
    האם כשאני שוכב עם גבר שמן זה אומר שאני מוותר על הפנטזייה להתחתן וכו' ?

תודה על תשומת הלב

לקביעת תור
    סגירה
    בלבול בהעדפה המינית

הוספת תגובה

תמונה

• בלבול בהעדפה המינית - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    02/03/2012

מחפש דרך חביב, אין לי תשובה לשאלותיך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה זו התשובה הזאת?

ניס
    09/04/2012

מה זו התשובה הזאת מחפש דרך ??
    אתה מומחה בתחום ,.? מה אתה מציע?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תיהיה אתה ולא מה אחרים

nemeshi
    09/04/2012

ממש לא משנה איך אתה קורה לזה. תעשה פשוט מה שמרגיש לך טוב. נעליים מוצאים אחרי שלומדים ללכת :)

Bell4Ever

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כל הכבוד על האומץ וגילוי לבך ,

nemeshi
    09/04/2012

משיכה מינית זה משהו קצת יותר מורכב מאשר להיות הומו או להיות סטרייט. בתוך ההגדרות האלה, וגם בין לבין יש המון מגוון.

אנחנו חיים בחברה שגורמת לגברים לרדוף אחרי איזה אידאל גבריות מדומיין ולנסות להוכיח שהם כמה שיותר קרובים אליו. אז בוא אני אגלה לך סוד - אף אחד לא באמת מגיע לאידאל הזה. כמו שאני רואה את זה, הניסיון להוכיח כמה אתה גבר-גבר, גורם יותר נזק מאשר אושר, גם לך, כמו שכתבת, ואולי גם לא/נשים סביבך (למרות שלא כתבת על זה).

וכן, אין שום דבר מטונף במין בין גברים. אני יכולה להבין למה אתה לא מספר על זה לכל אחד/ת, כי לצערי זה דבר שעדיין נחשב "לא בסדר" אצל כלמני א/נשים, וזכותך להגן על עצמך מבחינה חברתית, גם אם זה אומר להשאר בארון. אבל תזכור שזה רק הבניה חברתית, ואם אתה נהנה מזה, אין בזה שומדבר שהוא "לא בסדר".

לגבי הפנטזיה על חתונה וילדים:
    כן, זו רק פנטזיה. נכון שאומרים לנו מגיל 0 שזה מה שאנחנו אמורות/ים לעשות כשנהיה גדולים. אז אומרים. מותר לך להחליט שלא בא לך. ובאותה מידה, מותר לך להחליט להתחתן ולגדל ילדים עם גבר. גם זה בסדר גמור.

בהצלחה ורק טוב!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בלבול בהעדפה המינית - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    09/04/2012

מבולבל יקר
    תראה כמה תגובות התעוררו משאלתך. זה אומר שאתה לא היחיד שלא יכול לחליט. אתה ממשיך בחיפוש אחרי עצמך וכל אחד בדרכו הוא רוצה תשובה.
    נכון להגיד שאין תשובה נכונה מובהקת וברורה.
    נכון עוד יותר לאמר שהחיים בדרך החיפוש. לא ברור שמוצאים. וודאי שלא תשובה סכמטית בינארית.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה דחופה
    נואשת ..
    29/03/2012

שלום ובוקר טוב ..
    אני וחבר שלי יוצאים מספר שנים ביחד.. תמיד נהנתי איתו מאוד מהסקס אך לא גמרתי אף פעם רק פעמים ספורות ממגע עצמי .. לאורך כל השנים הסקס שלנו היה יחסית מהיר אבל סביר בדיוק כמו שרציתי .. לאחרונה שמתי לב שבן זוגי איננו מצליח להחזיק זמן בלי להגיע לשפיכה ושאני מתכוונת לכמה דקות אני מתכוונת ל2 דקות פלוס מינוס ..
    הבעיה במצב הזה היא שאני לא מגיעה אפילו לתחילת הגירוי ונוצרה אצלי בעיה שכל פעם שאנחנו שוכבים אני ישר מורידה לעצמי את החשק כדי שלא להתבאס.. הוא מתרץ זאת על ידי:" לא נפגשנו הרה זמן, לא יכלתי לשלוט בעצמי סליחה". ושזה קורה אני פשוט מסתגרת בעצמי ומתנהגת בצורה מגעילה. הוא ממציא תירוצים כמו עכשיו יהיה עוד סיבוב ודברים כאלה אבל אני יודעת שזה בלתי אפשרי ופשוט מסתגרת ונעלמת.אני באמת סובלת. לא יודעת מה להגיד ואיך להגיב.. הוא מתחיל את הסקס גם כאילו לא אכפת לו ממני הוא רוצה לענג אותי אבל אני לא רוצה כי אני יודעת לאן זה יוביל. וישר " מזרז הכל ישר כי הוא חייב לגמור ...
    בבקשה תעזרו לי אני לא יכולה יותר : (

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה דחופה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה דחופה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    02/04/2012

נואשת,
    שלחי אתו לייעוץ על שליטה בשפיכה. זה אפשרי ללמוד ולהתאמן ביחד.
    חג שמח לשניכם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוזר
    תומר
    27/03/2012

אני בן 13 ואני מאונן ומשפיך שפיך שקוף, האם זה עוצר גדילה?

לקביעת תור
    סגירה
    חוזר

הוספת תגובה

תמונה

• חוזר - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    29/03/2012

תומר,
    חג שמח. בקרוב תגלה כי הפרשת הזרע ב"שפיך" שלך תשנה סמיכות .
    אל תדאג הגדילה לא נעצרת עקב אוננות.
    אל תעסוק בזה, תהנה מלגדול.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מאוהבת באישה
    ליאל
    26/03/2012

אני בת 28 נשואה לגבר כבר 3 שנים, לא התחתנתי מהתאהבות אלא כי היה לי נוח בבחירה.
    בעבר נפגעתי המון מגברים ולכן התפשרתי בבחירה ונשאתי לגבר שלא יפגע בי...
    הכרתי לפני כחצי שנה בחורה לסבית.... והתפתח כאן אהבה, התאהבות, משיכה...
    אף פעם לא חשבתי על בחורה כמשהו מיני או כקשר לעל החיים...
    ופתאום אני מרגישה דברים..... אני מבולבלת... לא יודעת מה לעשות...
    אני והיא לא שכבנו.......אני לא יודעת מה לעשות....לנתק את הקשר איתה קשה לי
    מצד שני אני לא רוצה לאשלות אותה כי אני לא יודעת מה יהיה הסוף...
    זה הגיוני שאני צריכה להתגרש? לחיות איתה?
    האם אהבה והתאהבות זה מספיק בשביל להתגרש כי אצלי אין אהבה בנשואים?
    אני פשוט מאוהבת בה ולא יודעת מה לעשות עם זה...
    אשמח לתגובה, לעצה....
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    מאוהבת באישה

הוספת תגובה

תמונה

• ליאל

mosha
    26/03/2012

איך הכרת אותה זה מוזר? לדעתי תנסי להיתנתק ממנה ותחזרי לחייק בעלך תנסי להחיות את הזוגיות בכל דרך אפשרית ולהיתאמץ............מה יהיה עם הילדים ? משפחה ? זה קשה יותר ...בהצלחה אישה אישה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מאוהבת באישה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/03/2012

ליאל שלום,
    את מאוהבת ללרא ספק. מדבריך נשמע שלא הכרת תחושה זו קודם. להיות מאוהב זה בטח חוויה שווה.
    אבל את מעבירה דרך פילטר של מחויבות וקשר ארוך טווח. כמה אנשים נשארים מאוהבים אחרי זמן? מה דעתך מהסתכלותך בחיים לידך?
    אולי טוב שתהני מלהיות מאוהבת, אולי לחוות זאת זה מה שנכון עבורך.
    הבלבול לא מתנקה מעצמו. תהני מהתחושות שיש לך סוף סוף.
    את לא הייבת לפרק את מה שהשגת כבר כדי להנות מהתחושות והחוויה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ד''ר יעקב מאיר וייל שלום רב,

ליאל
    28/03/2012

תודה רבה על תגובתך....
    נתת לי להסתכל על מה שאני עוברת כדבר טבעי.....
    נתת לי להסתכל על החוויה הזאת בצורה אחרת וזה עושה לי טוב, תודה רבה....
    אתה חושב שזה רק חוויה שתחלוף?
    האם להישאר עם הבעל ולהנות מהמסביב?
    אתה חושב שההתאהבות שלי כלפיה תחלוף ולכן כדי לי לחוות את הרגעים האלה?

תודה על עצתך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ד''ר יעקב מאיר וייל שלום רב, - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    29/03/2012

ליאל,
    שלום וחג שמח. אני שמח שמצאת בתשובתי מעט נחמה וכיוון להמשך דרכך.
    חג שמח לך ולמשפחתך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• 1
    תומר
    23/03/2012

האם שפיך שקוף עוצר גדילה?

לקביעת תור
    סגירה
    1

הוספת תגובה

תמונה

• 1 - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/03/2012

מה אתה שואל בעצם? בן כמה אתה? ולמה אתחושב על הגדילה שלך שנעצרה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שינוי מוזר
    מיכל
    23/03/2012

שלום. אני רווקה בת 37. תמיד חשבתי שאני קצת בן. אבל מבחינת משיכה מינית, נמשכתי רק לבנים.
    לאחרונה, עקב מחלה גניקולוגית, אני לוקחת גלולות שהפסיקו אצלי לחלוטין את המחזור החודשי (מה שמשמח אותי למדי).
    אבל פתאום שמתי לב, שאני מסתכלת על בנות. דבר שלא היה אצלי מעולם.
    האם כל זה רק בגלל הפסקת המחזור ?

לקביעת תור
    סגירה
    שינוי מוזר

הוספת תגובה

תמונה

• שינוי מוזר - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/03/2012

אורית לא יודע לענות לך. התרופות שאין להן שם אלא רק תוצאה אינן הסבר .
    את מסתכלת על נשים תהני. את חושבת מה תעשי להן כבן?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה