פורום זהות מינית, תפקוד מיני - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חייבת עזרה בלהבין!
    Lihi
    25/02/2014

טוב אז ככה אני בת 21 ואני דיי בטוחה שאני נמשכת לבנים והכל אבל אני גם חושבת שאני מאוהבת בחברה הכי טובה שלי. איך זה הגיוני? אני בכלל לסבית ? או דו? אולי זה סתם חד פעמי ואני סטרייטית? איך אני יכולה לדעת מה קורה לי אני משתגעתתת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    חייבת עזרה בלהבין!

הוספת תגובה

תמונה

• ההגדרות לא מאוד נוקשות

Kutaly
    01/04/2014

אני מניח שההגדרה "ביסקסואלית", או "דומינית" בעברית, תתאים למצב שלך. למרות שאין ממש קו ברור שמגדיר איפה את מפסיקה להיות סטרייטית ומתחילה להיות לסבית או דומינית.
    מה שיותר משמעותי לשאול את עצמך במה מתבטאת האהבה שלך לגברים בשונה או דומה לחברה שלך?
    ולא פחות חשוב, מה החברה מרגישה כלפייך?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם בני הומו?
    רלי
    21/02/2013

שלום לכם,
    במקרה פתחתי את דף ההסטוריה של המחשב וגיליתי כי מישהו בבית גולש בחודש האחרון באתרי פורנו רבים של הומואים/גייז (בלבד).
    ביצעתי כמה פעולות וגיליתי כי זהו בני בן ה11.5.
    אני המומה ומפוחדת. האם זה אומר שהוא כבר יודע שהוא הומו? האם יש משהו שאני יכולה לעשות? כרגע, רק מהבהלה, חסמתי את כל אתרי הפורנו כחלק מבקרת הורים- דבר שלא חשבתי שיש לעשותו כבר עכשיו משום שהוא צעיר מאד.
    שיתפתי את בעלי והוא משותק וממלמל לעצמו ומצפה ושואל אותי כל רגע "מה עושים?!" אבל אני בעצמי די אבודה...
    אז מה באמת ביכולתנו לעשות. האם זה סופי-מה עושים?
    בבקשה ענו לנו בדחיפות
    רלי

לקביעת תור
    סגירה
    האם בני הומו?

הוספת תגובה

תמונה

• פורים שמח -

בני
    23/02/2013

היי

טבעי שנער בגיל הזה יחפש את זהותו, ובכלל לא בטוח שהוא מודע לחיפושים המאוד ספציפיים שלו באינטרנט, אולי הוא סקרן קצת יותר מהרגיל ואולי הוא מבולבל...
    כך שמוקדם להסיק מסקנות לגביו,
    טוב שחסמתם את הגישה לנט אבל זה לא מספיק, כי הוא יכול למצוא את החומרים במקומות אחרים ואולי אפי' יותר מסוכנים, זאת אומרת עדיף שיקבל את התשובות בבית מאשר ממקורות מפוקפקים...
    לכן אני ממליץ לכם לגשת לאיש מקצוע ולטכס עצה ביחד כיצד לגשת לילד ולשוחח איתו ממקום של הורים אכפתיים ולא שיפוטיים,
    אם יש לך או לבעלך קשר טוב איתו אז נצלו את זה לשיחה בארבע עיניים - רצוי שהשיחה תהייה במקום נוח לילד ושירגיש שאתם איתו ולצידו,
    -
    99% שבגישה נכונה לנושא תוכלו לדעת יותר עליו ועל כל מה שעובר עליו ואף לעזור לו בהמשך,
    עוד נקודה חשובה - לפעמים התשובות שהילד מקבל מאנשים הם אלה שבסופו של דבר ייחרצו את גורלו...כלומר יש בידכם וביד אנשי המקצוע יכולת ממשית לקבוע את דרכו המינית.
    אני יודע שיש כאן חילוקי דעות בפרט מחברי הקהילה השמחים לצרף כל אחד למועדון אבל ידוע ומפורסם שסיוע מקצועי בפרט בשלבים הראשונים יכולים לתת לילד כלים לדעת מי הוא באמת ומה הוא רוצה להיות.
    פורים שמח ובהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם בני הומו

רלי
    24/02/2013

אתה מתכוון באיש מקצוע לפסיכולוג ילדים/נוער?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רלי -

בני
    25/02/2013

היי

כן.
    תבדקו קודם אם יש מישהו ברמה מספקת בתוך בית הספר - השאלה אם יש לילד אמון במערכת...
    בכל מקרה כדאי להתחיל משם ולהמשיך הלאה ככל שיצטרך.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זהירות מלהקשיב לאנשים כמו בני

בהול ביותר
    18/03/2014

עצות ודעות של אותו בני מההודעות למעלה עלולות להזיק ולגרום לנזקים גדולים ביותר!
    יעשה טובה אותו בני ולא יגיב בפורומים כאלו , חשוב להישמע לדעות ועצות המומחים ולא אנשים נטולי כל השכלה בסיסית ובורים כגון אותו בני.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם בני הומו? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    26/02/2013

שלום וחג שמח,
    אינני יודע אם בנך הומו. בטח שהוא סקרן ושואל מה זה היה טוב אם הייתה הידברות על הנושא במשפחה. אתם מתגוננים מהחרדה ע"י הסתרה מעצמכם וממנו. לרוב זה לא עוזר.
    זיכרי הוא ילד שימחי שהוא סקרן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם בני הומו

רלי
    26/02/2013

שלום וחג שמח גם לך,
    אז מה אתה מציע לנו? מה בעצם אתה חושב שאנו יכולים לעשות.
    התחלנו לחפש פסיכולוגים- זה לא כ"כ פשוט.
    לא הייתי רוצה לערב גורמים מבית הספר.
    רלי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• החשוב הוא לא להיות שיפוטי כלפי הילד

יש עם מי לדבר
    22/05/2013

שלום לך,
    גילית שבנך הצעיר גולש גם באתרי פורנוגרפיה הומוסקסואלים.
    אני בהחלט יכול להבין כיצד זה מזעזע ומטריד אותך - גם בקשר לעובדה שהוא צופה בפורנו בגיל צעיר, וגם בשל העובדה שמדובר בפורנו הומוסקסואלי.

ייתכן מאוד שבנך בתקופה של גילוי ומחקר אישי, ועיצוב האישיות, ובסופו של דבר זה יתברר כחלק מתהליך הגיבוש שלא את עצמו והוא איננו הומוסקסואל. ייתכן גם שהוא ביסקסואל, או שאכן הוא אדם הומוסקסאול.

מחקרים מראים שהדבר החשוב ביותר בנוגע לנוער הומוסקסואלי, או כזה שמתלבט - הוא הקבלה. במידה ובנכם יחוש שאתם אינכם מקבלים אותו כפי שהוא, רואים בנטיה מינית הומוסקסואלית בתור דבר רע או דבר שיש 'לתקן' התוצאה תהיה שהוא יפתח האשמה עצמית, שנאה עצמית. כלומר, לא ניתן להפוך אדם הומוסקסואל לסטרייט. אבל - אם תנסו לשנות אותו אתם תצליחו בדבר אחד - להפוך נער שיכול להיות הומוסקסואל מאושר , להומוסקסואל אומלל, ופגוע (במידה ואכן הוא הומוסקסואל).

אז מה עושים.
    אני חושב שמכיוון שהוא מאוד מאוד צעיר, הדבר הנכון יותר יהיה לחכות, ובטח לא לקחת אותו לפסיכולוג מתוך מטרה 'לשנות אותו'. אני חושב שהדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לנסות ולעבוד על עצמכם. - מדוע כול כך מפחיד אותכם במידה והוא אכן יהיה הומוסקסואל? ככול שתטפחו בעצמכם את היכולת לקבלה, הרי שאם הוא אכן יהיה הומוסקסואל, ואם הוא יצא מהארון, אתם כבר תהיו בשלים ומוכנים להיות מקבלים ותומכים עבורו.

שמי גיל ואני מתנדב ב"יש עם מי לדבר" - קו הקשב והתמיכה של הומואים, לסביות , ביסקסואלים וטרנסקסואלים בישראל, ובני משפחותיהם.

אתם מוזמנים להתייעץ איתנו (ואל דאגה, אין לנו כל מטרה 'לצרף עוד חברים לקהילה' כפי שנכתב באחת התגובות. המטרה שלנו היא שמי שאכן הוא חלק מהקהילה מתוך עצמו, כאדם, יקבל את כל הסיוע והתמיכה להפוך לאדם מאושר, בריא וממצא את כל הפוטנציאל שלו

הקו פועל בימים א-ה בשעות 1930-2230 בטלפון 036205591

בהצלחה
    גיל - מתנדב ב"יש עם מי לדבר"

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אורגזמה
    רינה
    16/03/2014

שלום
    בת 60 ומצליחה להגיע לאורגזמה ע"י אוננות
    האם יש לזה יתרון או חיסרון לנושא של אורגזמה בגילי?

תודה לתשובה

לקביעת תור
    סגירה
    אורגזמה

הוספת תגובה

תמונה

• ירידת ביצועים עם האישה והמאהבת
    מ.
    26/12/2013

אני בן 44. כשאני עם אישתי לרוב היו הביצועים יותר ממספקים, אך בזמן האחרון אני מתקשה שוב ושוב להגיע לזיקפה או לסיפוק. חוויתי בעבר בחיי כמה פעמים קשיי זקפה, לדעתי מעודף לחץ כללי או משעמום מיני. איני מודאג מזה. אך גם עם המאהבת אני מוצא את עצמי מתקשה להגיע לזיקפה כמעט בכל פעם, ועליה לעבוד מאוד קשה כדי שאגיע למצב המתאים לאורך זמן. היא תולה את זה ברגשות האשם שלי. שתיהן, אגב,לא מספקות ממש את הרצונות המיניים שלי כמו שהייתי רוצה לממש אותם, ואני מתבייש למצוא פרטנריות שיסכימו למה שאני אוהב. מה לעשות?

הוספת תגובה

תמונה

• fars
    Fars
    23/11/2013

היי אנו זוג צעיר נשואים במשך יחסים חושב תמיד על עוד גבר להצתרף וזה נותן לי טוב והנאה מושלמת . שאלה שלי האם זה נורמאלי ?תודה

לקביעת תור
    סגירה
    fars

הוספת תגובה

תמונה

• סירוס כימי לאנשים שאינם עברייני מין
    סריס
    10/02/2012

שלום,
    אני בן 25 עם בעיה חמורה: אני לא מוטרד מהיותי זכר, אך שונא את הזקן שלי (התחלתי אפילציה), את שיער הגוף שלי (התחלתי לייזר) ואת החספוס של הגוף שלי. התקרחות גברית טיפוסית, שהיא הסימן הכי מובהק לגבריות נראית לי כמו סיוט שעלול ליפול עלי כרעם ביום בהיר בשנים הקרובות (כרגע השיער שלי מלא), וזה מחריד אותי. אני לא ידוע אם אני מחשיב עצמי גבר או אישה, אבל כל אלה מחרידים אותי אם אני חושב עליהם כדברים בלתי הפיכים. הייתי רוצה להיות פחות גברי, וההתעסקות הזאת בגבריות שלי גובלת באובססיה.

נוסף לבעיה הזאת של שנאה כלפי סימני מין זכרים משניים אני סובל מתשוקה מינית שממש בא לי להסיר מעלי. אותה תשוקה ודחף מיניים פשוט כובשים כל חלקה טובה בחיי, ומופיעים ברגעים הכי לא צפויים וגובלים בהתמכרות ובמופקרות. אני מוצא את עצמי פחות נהנה מדברים ויותר לכוד במעגל של תשוקות שאין להם מרפא (וניסיתי פסיכולוגים וקבוצות תמיכה). זאת הבעיה העיקרית שלי.

מדיבור שהיה לי עם טרנסג'נדרית, הבנתי שכשמדברים על סירוס כימי, מדברים על אנטי-אנדרוגנים. בזמן האחרון אני מתחיל לחשוב על האפשרות של סירוס כימי מרצון, ודבר זה משרה עלי שלווה, על אף תופעות הלוואי, עם דגש על התופעה המדאיגה של פגיעה בצפיפות העצמות.

אני מעוניין להתחיל בהליכים, כי התשוקה הזאת הורסת אותי. אני לא יודע אל מי עלי לפנות. אני מעדיף גורם פרטי מאשר רופא של הקופה. מה דעתך?

הוספת תגובה

תמונה

• סירוס כימי לאנשים שאינם עברייני מין - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    10/02/2012

סריס חביב אתה עסוק בזהותך המינית? האם אי פעם נועצת במישהו מקצועי?
    אני עצמי איני תומך בדקהפפטיל ואיני נוקט בו. בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סירוס כימי לאנשים שאינם עברייני מין - תגובה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    10/02/2012

כדרך טיפול פסיכיאטרית/פסיכולוגית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נטייה מינית הומוסקסואלית
    ד'
    08/09/2013

שלום וברכה,

אני בן 22 ,מגיע ממשפחה דתית, ונמשך לגברים מאז היותי נער ועד היום. אני אמנם נהנה לראות נשים יפות, אך לא מרגיש משיכה מינית לגוף שלהן. למעשה, אני לא חושב שהיתה לי משיכה מינית לנשים אי-פעם. מעולם לא היתה לי חברה. כשאני מאונן, אני מתגרה רק ממחשבות על גברים.
    אף אחד לא יודע על היותי הומו, אני לא אעז לספר לאף אחד, וגם אין לי כוונה לממש את הנטיות ההפוכות שלי.
    הבעיה שההורים שלי שואלים אותי כל הזמן על הכרת בחורות, ועל חתונה עתידית, וזה גורם לי לחיות בשקר תמידי. אני חושש שיום יבוא והם יגיעו בעצמם למסקנה שאני הומו.

זה מביא אותי לידי כמה שאלות שמסקרנות אותי כבר זמן מה:

1) האם יש סיכוי שהנטיה המינית שלי עוד תשתנה בעתיד ?
    2) האם זה אפשרי להתאהב במישהי ללא משיכה מינית, לחיות בזוגיות מוצלחת ולהקים משפחה?
    3) האם יש טיפול כלשהו, שיכול לשנות את הנטיה המינית שלי, ולגרום לי להמשך לנשים?

אני מרגיש כל כך מתוסכל, בודד, ולא יודע מה לעשות עם החיים שלי.

אודה לך אם תוכל לענות לשאלותיי.

לקביעת תור
    סגירה
    נטייה מינית הומוסקסואלית

הוספת תגובה

תמונה

• שלום
    מבולבלת
    21/09/2013

אני אתחיל עם סיפור פותח... מאז ומתמיד התעניינתי במשחקים של בנים, בגיל צעיר בעיקר - סדרות של בנים, לבוש של בנים (התלבשתי כמו טומבוי)
    השנים עברו וחשבתי, טוב, אני בטח מתנהגת ככה בגלל שיש לנו רק משפחה של בנות וחסר איזה בן במשפחה וזה גם מרגיש ממש מגניב.
    היום אני בת חמש עשרה ומסביבי יש הרבה ג'נדרקווירים/טרנסג'דרים וחשבתי שאולי אני גם כזאת... לאחרונה התחלתי להתקרב אל הדת, לשנות את שמי שיהיה אך ורק שם של בנות, ללבוש חצאיות (שזה די מעיד על נשיות) חולצות ארוכות... לבוש של נשים, בעיקר.
    ומצד אחד אני נורא אוהבת להיות בת, לא משנה מה... אני אוהבת את השיער שלי ואת העובדה שהרבה אנשים מתלהבים שבנות אוהבות רוק או יודעות לנגן על גיטרה חשמלית... אבל מצד שני, אני גם לא רוצה להיות ממש ממש בת...
    שאלותיי הן -
    האם זה בגלל גיל ההתבגרות שלי?
    האם זה באמת בגלל העובדה שיש לי רק אחיות?
    האם התחזקתי לגבי הדת *רק* בגלל שחשבתי שזה יוכיח על הנשיות שלי ואז אכחיש שאולי אני כן רוצה להיות בן?
    אני די אבודה... מה לעשות? זה יעבור?...

לקביעת תור
    סגירה
    שלום

הוספת תגובה

תמונה

• דחוףףף
    נירה
    09/08/2013

האים ישנה אפשרות כזו שבקונדום תקין יהיה חור קטן והגבר לא ישים לב? ובכללי אם היה חור הקונדום חייב להיקרע? ושאלה שנייה: כאשר קיימתי יחסים היינו עים קונדום הוא לא נקרע אך בכל זאת יש לי פחד. לאחר שבן זוגי גמר בקונדום וזרק אותו לאחר כמה דק' הסתכלתי וראיתי שעדיין יש בו נוזל זה אומר שזה בסדר?

לקביעת תור
    סגירה
    דחוףףף

הוספת תגובה

תמונה

• משיכה עזה וחייתית
    רעות
    07/08/2013

שלום,
    אני מתראה עם מישהו כבר שנתיים, זה קשר יזיזותי והמשיכה בינינו ברמת החייתית. לא יכולים להוריד את הידיים זה מזו. לא קרה לי עם אף אחד אחר והוא אומר שגם לו זה לא קרה. האם זה אומר בהכרח שיש פה פתח ליותר מכך? (הוא לא מעוניין בזוגיות בכללי וכם לא איתי), או שיש להתייחס לכך כאל משיכה נטו?

לקביעת תור
    סגירה
    משיכה עזה וחייתית

הוספת תגובה

תמונה

• בם זוג חדש וגרוע במיטה
    איילה
    11/06/2013

שלום,
    יש לי בן זוג חדש מזה חודש. אני לא נהנית בסקס איתו. אני בחורה מאוד מינית ויודעת טוב מאוד מה אני עושה במיטה, הוא פחות יודע לענג. ניסיתי להכווין אותו אבל התנועות שלו מאוד אגרסיביות וכלום לא עזר. אני אובדת עצות...

לקביעת תור
    סגירה
    בם זוג חדש וגרוע במיטה

הוספת תגובה

תמונה

• תני לו עוד סיכוי

תכלת
    02/07/2013

לוקח זמן לבנות אינטמיות ונשמע שאת מוותרת מהר מדי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בן נשי
    ריטה
    25/04/2013

הבן שלי בן ה-8 מאוד נשי, אוהב להתלבש בבגדי נשים ומסרב להסתפר. מה לעשות? הוא סופג לעג והתעלליות בשל כך? לאסור עליו? לאפשר לו? אשמח לתשובה..

לקביעת תור
    סגירה
    בן נשי

הוספת תגובה

תמונה

• קבלת הבן - גם כשהוא נשי

יש עם מי לדבר
    22/05/2013

שלום לך,

בנך מגלה התנהגות שבה התפקוד החברתי שלו לא תואם - ביחס לטעמך ולטעם החברה - את מה שמצפים מהמין הביולוגי שלו. כלומר הוא לא מתנהג על פי קוד 'גברי' מספיק.

הוא בגיל מאוד קטן, ועולות המון שאלות.

ישנם אנשים שהתחושות שלהם כלפי המגדר שלהם (האם הם גבר או אישה) שונות מהמין הביולוגי שלהם. כלומר שהם נולדו במין ביולוגי נניח כגברים, אולם חשים שהם למעשה נשים מבחינת הזהות שלהם, הנפש שלהם. אלו נקראים טרנסג'נדרים.

מובן שאינני טוען או מתימר לקבוע שבנך הוא כזה. ממש לא. רק חשוב שתכירי את המושגים הבסיסיים של מין (ביולוגי) לעומת מגדר (מה אנו חשים כלפי עצמנו , מבחינת הזהות שלנו).

אני חושב שבשלב הזה הדבר החשוב ביותר הוא לברר מה מצבו החברתי. רשמת שמציקים לו ומתעללים בו , אבל הוספת סימן שאלה. כך שלא ברור לי האם את שואלת זאת, או שמספרת שזה המצב. מאוד חשוב להבין זאת, וכדאי לפנות למחנכת, ליועצת, ולהבין האם בנך סובל מהתעללות. אם כן, כדאי לחשוב איך מחזקים אותו, - לא על ידי אמירה שעליו להיות כמו כולם, אלא על ידי מתן תמיכה לו להיות כפי שהוא מרגיש נוח.

משום שלדעתי הדבר החשוב ביותר הינו כזה. גם אם בנך יש בו יסודות טרנסג'נדריים, וגם אם הוא סתם קצת יותר עדין או נשי מכפי שהיית אולי רוצה, הדבר החשוב ביותר הוא לקבל אותו, לתת לו תמיכה, ולגרום לו לחוש שהוא יהיה אהוב על ידך כפי שהוא, בכל מידה של גבריות או נשיות שתהיה בו. משום, שאם הוא טרנסג'נדר אינך יכולה לשנות אותו. את רק יכולה לגרום לו להרגיש חריג, אומלל, אכזבה, במידה ותנסי לשנות אותו, או שתאסרי עליו להיות כפי שהוא.

את מוזמנת להתייעץ איתנו
    שמי גיל ואני מתנדב ב"יש עם מי לדבר" - קו הקשב והתמיכה להומואים, ביסקסואלים, לסביות וטרנסג'נדרים בישראל.
    המתנדבים שלנו ישמחו לשוחח איתך, לתת את כל המידע, ולחשוב יחד איתך מה נכון וטוב במקרה הספציפי. יש לנו גם טלפונים של אנשי מקצוע שההתמחות שלהם היא נושא המגדר, וגם קבוצות סיוע ותמיכה להורים לילדים טרנסג'נדרים (ושוב - עדיין בכלל לא ברור שבנך הוא כזה)

הקו פועל בימים א-ה בשעות 1930-2230 בטלפון 036205591

מובן שהקו הוא דסקרטי, ומוקצועי לחלוטין

בברכה

גיל - מתנדב ב"יש עם מי לדבר"

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הדגדגן לא עושה כלום לאשתי
    נאור
    22/03/2013

שלום. בעבר הייתי נוגע בדגדגן והיא היתה מגיע לשיא, היום זה לא מזיז לה כלום, היא אומרת לי תנסה ככה או ככה, ושום דבר לא זז, לפעמים יש משהו מאוד חלש, אני אובד עצות, אשמח לתשובות, תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדגדגן לא עושה כלום לאשתי

הוספת תגובה

תמונה

• הדגדגן לא עושה כלום לאשתי - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    15/05/2013

נאור חג ביכורים שמח,
    דע לך כי קיבלת זכות ללמוד כי זהו דגדגן ולא כפתור הפעלה חשמלי. המתח הארוטי שהיה קיים ביניכם טען את ההמתנה לנגיעה בפרה אורגזמה. עכשיו אתה במבחן הנגיעה. דבר לא יעזור.
    נסו להתאמן בטכניקות טנטרה, אולי תלמדו שוב להיות קשובים . ג'ודי קוריאנסקי כתבה על זה באנגלית תתאמנו!
    כמו שאתה מתאר את עצמך זה נשמע כמו טכנאי נגיעות. חישבו על משהו שאינו טכני אלא טוען אנרגיה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אורגזמה
    מיכל
    09/05/2013

שלום,
    אני בת 30, פעילה מינית כבר עשור, עם פרטנרים שונים. מעולם לא חוויתי אורגזמה מיחסי מין. לא בשום צורה והיו לי פרטנרים שחלקם מאוד מפנקים וממש עשו הכל כדי שאגיע לגמירה. ממה זה יכול לנבוע? אגב אני מאוד נהנית מהאקט עצמו, ונחשבת לפרטנרית טובה במיטה.

לקביעת תור
    סגירה
    אורגזמה

הוספת תגובה

תמונה

• אורגזמה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    15/05/2013

מיכל חג שמח
    את כנראה יודעת משהו על מה שאינך חווה עם בני זוג אחרת לא היית יכולה לנסח את שאלתך בבהירות כה מוחלטת. ביני ובינך כל אחד מהם נכנס ליחסי הקירבה הגופנית איתך ונכשל במבחן .
    ואת בת זוג טובה במיטה.
    כמו שאת יודעת רוב לא קטן של נשים אינו חווה אורגזמה בחדירה. אולי את גם יודעת שרוב לא קטן של נשים חווה אורגזמה מוצלחת בטכניקה אוננותית מובהקת.
    תהני הלאה מהאקט ותהיי הלאה פרטנרית טובה במיטה.
    זה נשמע כייפי כמו שאת מתארת. תני לעצמך להתנסות במחיקת סימן השאלה "האם הוא זה הראשון ש"יגמיר" אותי!. נסי להאמין כי היחידה ששולטת באובדן השליטה היא את. מיצאי שותף ראוי לחלוק איתו את המתנה שתעניקי לו כשתראי לו אותך גומרת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פחות נהנית מסקס מאשר בעבר
    רעות
    07/04/2013

הי,
    אני בת 33, פעילה מינית מגיל 21. היו לי פרטנרים קבועים ומזדמנים ועד לפני כשנה תמיד ממש אהבתי סקס וקיבלתי המון מחמאות מגברים על התפקוד שלי במיטה. בשנה האחרונה לא היה לי סקס בכלל, אחרי פרידה כואבת. אתמול שוב היה לי סקס, עם אקס מהעבר, שאיתו היה לי את הסקס הכי טוב בחיים, והרגשתי אכזבה. כאילו שאני כבר לא נהנית מזה כמו קודם. נמשכתי אליו מאוד במהלך הערב, והייתי פעילה ואקטיבית, אבל מבפנים הרגשתי שמשהו השתנה אצלי. ממה זה נובע?

לקביעת תור
    סגירה
    פחות נהנית מסקס מאשר בעבר

הוספת תגובה

תמונה

• פחות נהנית מסקס מאשר בעבר - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    07/04/2013

רעות שלום,
    ממה לדעתך זה נובע. הכאב והצלקות של הפרידה ההיא? כמה התבגרת והשתנית במשך השנה הזו? את ידעת שמין טוב זה לא רק עניין של טכניקה. אולי הידיד הזה מהעבר שהיה לך מאהב הופי כעת כדי להזכיר לך משהו שאת צריכה ללמוד על המין שלך.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה