פורום זהות מינית, תפקוד מיני - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שפיכה מוקדמת לאורך זמן רב
    אמיר
    01/01/2012

אני בן 19 ויש לי חברה 9 חודשים.אנחנו מקיימים יחסי מין בתדירות רבה,אבל לאורך תקופה ארוכה אני פשוט גומר מהר (2 דקות) ואני לא יודע מה לעשות עם זה.אפילו עם קונדום אפילו שאני שתוי זה קורה.בבקשה צריך עזרה...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    שפיכה מוקדמת לאורך זמן רב

הוספת תגובה

תמונה

• שפיכה מוקדמת לאורך זמן רב - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    02/01/2012

אמיר שלום,
    שים לב ששתי דקות זה יחסית זמן לא כ"כ מהיר.
    אםאתה עושה בתדירות גבוהה כ"כ אז בפעם השניה הזמן מתארך בלאו הכי.
    נסה לחדור ולהמתין בפנים בלי ל"דוש" ותראה שאתה מתרגל להיות בפנים זקוף וללא שפיכה. תנוח קצת ותתחיל לנוע שוב וראה זה פלא אתה תהפוך לבעל הבית של הפין ולא משועבד לגחמותיו.
    בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה זה אומר עלי
    מבולבל
    30/12/2011

מגיל הגן בערך אני זוכר משיכה מינית לבנות, ופנטזיות מיניות עליהן(עד כמה שהן יכולות להיות מיניות בגילאים האלה). משיכה מינית לבנים הייתה גם כן, אך הרבה פחות. מאוחר יותר, היא הורגשה יותר. במהלך בית הספר היסודי לא ממש שמתי לב למשיכה המינית(למרות שיש לומר, בנות עניינו אותי הרבה יותר מהבחינה הזוגית). בגיל בו מבינים מהי משיכה מינית ועוררות מינית, הבנתי שאני נמשך לגברים. לא ידעתי כמה, לא ידעתי אם גם או רק, לא התעסקתי בזה.
    בין כיתה ו'-ז' בערך התחלתי לצפות בפורנו. בהתחלה היה זה פורנו הטרוסקסואלי. אני מניח שהוא סיפק אותי, כי הצפיה בו הייתה די קבועה והגעתי ממנה לפורקן, אך לאט החל הפורנו ההומוסקסואלי לתפוס את מקומו, והוא הפך ל-80% מהפורנו שצרכתי. גם הפנטזיות והעוררות המינית במציאות היו בהתאם - שמתי לב מבחינה מינית הרבה יותר לגברים. לעומת זאת המציאות הרומנטית שלי הייתה שונה. היו לי בנות זוג, נהניתי איתן והרגשתי שלם עם הקשר. התרגשתי מהמגעים ומהנשיקות. כלל לא הרגשתי כאילו אני מכריח את עצמי או מנסה להוכיח לעצמי משהו.
    בכיתה ט' בערך התאהבתי במישהי. אין ספק שזאת אהבה אמיתית, שכן אפילו הכחשתי אותה בהתחלה, עקב הקירבה הידידותית הרבה שהייתה בינינו, אך לא יכולתי להתכחש לה בהמשך. הרגש האמיתי ביותר שהרגשתי. האהבה הזאת מלווה אותי עד עכשיו - כיתה יא'. עם הזמן התחלתי לרצות גם מגע מיני איתה, וכל מגע בינינו או סיטואציה הכי קטנה שמתפרשת אצלי כרומנטית גורמת לי לעוררות מינית(זקפה).
    לפני חודשיים החלה אצלי חרדה שמא אני הומוסקסואל. כמעט נכנעתי למחשבות, אבל הבנתי ש.. הי, שנתיים שאני מתעורר מינית מחיבוק מסכן איתה(לא יכול לספור תפעמים שהייתי צריך לקחת חצי צעד אחורה בשביל שהיא לא תרגיש), אני רוצה מגע מיני איתה, אני אוהב אותה כמו שלא אהבתי מעולם(אהבה שגם עלתה לי בכאב וגם נתתי לה ביטוי בהרבה אופנים בחיים שלי באותן שנתיים שלוש). מה אם הדחקתי, בלי לרצות ובלי לשים לב, את המשיכה המינית שלי לנשים? אז בעקבות המחשבות האלה הלכתי לפורנו הטרוסקסואלי ובחנתי את עצמי. וגם בלי פורנו ניסיתי לפנטז על נשים(ועליה), והי, הכל עובד ועומד, אני נהנה וגומר. אז מה זה? ייתכן שהיה חסם רגשי שמנע ממני להסתכל באופן מיני על נשים כל הזמן הזה, ועם זאת המשיכה תמיד הייתה שם? אני רק אציין שלפני זה כשהייתי מנסה לפנטז על בנות שאני מכיר ישר הדחקתי את המחשבות, הרגשתי לא נעים עם עצמי, כאילו אני "מזלזל" בבנות האלה. מצד שני, בבנים לא אכפת לי "לזלזל", שכן הצרכים הרומנטיים, ה"מכבדים" יותר מבחינתי, היו אצלי מאז ומעולם רק מבנות. יתכן שזהו בעצם החסם הרגשי, אם קיים? שזו הסיבה שלא התעוררתי מינית מבנות באופן בו התעוררתי מבנים? האם זהו מצב הגיוני? האם כלום לא היה מודחק והמשיכה המינית היא בעצם שונה בתכליתה? כך שמבנות אני אתעורר מינית במצבים רומנטיים בלבד ועל בנים אוכל להסתכל באופן מיני בלבד? האם אני ביסקסואל הטרו-רומנטי?

לקביעת תור
    סגירה
    מה זה אומר עלי

הוספת תגובה

תמונה

• שכחתי לציין - בן 17

מבולבל
    30/12/2011

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה זה אומר עלי - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    31/12/2011

אתה בן 17?!
    חייך המיניים מלאים סקרנות ותהפוכות. לא ניתן לדמיין שמשעמם לך בדרכך בעולם.
    מה דעתך לתת לזמן העובר לאפשר לך להתפתח הלאה ולא להכנס למלכודת של התחייבות לתפקיד או עמדה רק תזרום ותמשיך להתבונן ולכתוב.
    יש הרבה יועצים גם בפורום הזה שישמחו לייעץ לך בדרכך. תבחר מה אתה צריך. ותזכור שהזמן אינו עוצר. העיקר תהנה מהדרך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעייתי..

מבולבל
    31/12/2011

אני משום מה לא מצליח לתת לעצמי להיות בסדר עם הבלבול שלי. אני לא סתם "מבולבל", אני חרד ואובססיבי, ולא מצליח לצאת מזה.
    אז שמתי לב שאני בהחלט יכול להתחרמן גם מנשים, אבל אז מחשבות אחרות נכנסות לראש - "מה אם אתה מתחרמן כי אתה לא במודע מדמיין אותן כגברים?" או "מה אם אתה מתחרמן מחלקים נשיים שמזכירים גוף גברי?" או "מה אם אתה מתחרמן מאישה שמקבלת אורגזמה כי אתה בעצם מדמיין את עצמך כאותה אישה לא במודע?" או "מה אם בתת מודע אתה בעצם רואה את עצמך בנשים האלה?". כל פעם החרדה מתחלפת.. אין לי מושג מאיפה המחשבות האלה הגיעו, תמיד הייתי שלם עם עצמי כגבר, אפילו כגבר גברי, אהבתי את הגוף שלי כגוף גברי, הזדהיתי פיזית עם חברים, הייתי מרוצה מאיבר המין שלי. המחשבות הטורדניות לא עוזבות! יתכן שאני ביסקסואל עם HOCD? האפשרות הזאת הועלתה בעבר אבל לא כל כך קיבלתי אותה, כי כן יש לי משיכה מינית לגברים, אבל עם זאת יש לי משיכה מינית לנשים, וכל פעם מחשבה אחרת מערערת לי את זה. נמאס לי מהחרדות האובססיביות האלה. אני כבר חודשיים בבלגאן הזה, מנסה לשים לב אם יש לי תנועות נשיות, מנסה לשים לב אם זה עושה לי את זה כשאני מדמיין את עצמי כאישה שגבר מענג אותה, מנסה לשים לב לקול שלי, להתנהגות שלי אם הם נשיים או גבריים, נכנס לחרדה כל פעם שאני רואה גבר מושך, כל פעם שאני רואה אישה מושכת יש קול שאומר לי "אתה סתם מנסה להוכיח לעצמך שאתה נמשך לנשים". נמאס לי מזה. באמת יתכן מצב של HOCD גם אם אני ביסקסואל ויש לי משיכה מינית לגברים?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעייתי.. - מבולבל

ד''ר יעקב מאיר וייל
    02/01/2012

אין לי תשובה לבילבולך בפורום זה.
    אם אתה אכן רק בן 17 אולי תפנה לייעוץ מקצועי ותקבל עזרה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נטייה הומוסקסואלית
    אדם
    09/12/2010

שלום
    אבקש את עזרתכם.
    עד גיל 23 הייתי ככול הגברים , קיימתי יחסי מין עם נשים , נהנתי ומעולם לא עלתה בי המחשבה על הומוסקסואליות. או סקס הומוסקסואלי.
    אני גם נראה גברי, ספורטיבי וכד'.
    בערך בגיל 24 הייתי בכלא לתקופה של שנה. במהלך המאסר נאנסתי על ידי אחד האסירים , והוא חדר אלי. לא יכולתי להתנגד כי הוא היה חזק ואלים. זה קרה מספר פעמים, ובמרוצת הזמן התחלתי להנות מזה, ומסבל בהתחלה זה הפך לעונג בהמשך.
    במשך המאסר אף הייתי מחפש את הזיון והגענו למצב שהיינו מקיימים סקס מספר פעמים ביום.נראה לי שגם הוא התחיל להנות מזה. הוא חיפש לזיין ומצא, ואני נהנתי מגירוי פי הטבעת בזה שהוא חדר אלי.
    היום אני אזרח חופשי ומצאתי את עצמי פתאום מחפש סקס עם גברים . סקס עם אשה לא הצליח לי פתאום, ולא תפקדתי.
    מה קורה לי? האם מבחור סטרייט לחלוטין שהייתי הפכתי להומו ?
    פעם אמרו לי שהמקום הכי מגרה אצל גבר הוא פי הטבעת. ואם גבר סטרייט יתגבר על הבושה ויאפשר שיענגו אותו בפי הטבעת, מרוב שיהנה הוא יחפש את זה שוב.
    האם זה נכון?
    הגעתי למצב היום שאני לא מפסיק לחפש זיון עם גבר וכאשר אני מגיע למצב כזה, אני מייד מפנה אליו את הישבן לצורך חדירה /ליקוק.
    פי הטבעת שלי הפך לרחב וחדירה אלי עם איבר גדול מצריכה מספר שניות בלבד

לקביעת תור
    סגירה
    נטייה הומוסקסואלית

הוספת תגובה

תמונה

• נטייה הומוסקסואלית - אדם

ד''ר יעקב מאיר וייל
    10/12/2010

גילעת ואתה נהנה וגם סיפרת לכולם.
    שבת שלום

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מנסיון

אחד
    10/12/2010

חבל שמנהל הפורום לא לוקח רצונות של אנשים ברצינות
    אתה לא היחיד. ותיתפלא יש כמעט לכל אחד פוטנציאל לפתח נטייה להומוסקסואליות וזה קורה המון בגילאים בוגרים כאלה
    גם אם נגעלת כל החיים שלך מהומואים ברגע שזה מתחיל זה נהיה יותר ויותר חזק ואתה רק מחזק את זה כשאתה ממשיך לאונן על גברים או לקיים יחסי מין עם גברים בידיוק כמו שסיפרת. אפשר לשנות את זה ולחזור חזרה שזה יגעיל אותך כמו פעם ולהמשך לנשים המצב הבריא. מה שאתה צריך לעשות מניסיון שלי זה תפסיק לאונן בכלל לפחות תקופה של כמה שבועות תפסיק לפנטז על גברים. אם אתה חייב לאונן מתישהו תאונן על בחורה או על סקס של גבר ואישה או של לסביות עדיף למרות שאתה לא תהנה שים לב, אתה לא תהנה מהאוננות הזאת בהתחלה אבל אל תידאג תאונן רק מידי פעם כדי לשחרר לחצים. בהתחלה זה כואב ללכת נגד הרצונות שלך אבל אתה תישתדל ותעבור את התקופה הקשה הזאת. תתחיל לעסוק בספורט בלי צחוק זה עוזר. אתה חייב פשוט לשבור את המעגל הזה ולעבור את הגבול שבין משיכה לגברים לבין משיכה לנשים זה ממש כך. ברגע שאתה תעבור את הגבול גברים כבר יגעילו אותך ואז יהיה לך הרבה יותר קל להמשיך בדרך הזאת. תישתדל לאונן כמה שפחות זה עוזר לחזור לעצמך.
    אם תירצה עזרה תשאיר מייל שלך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אחד-מה האימייל שלך?

m-o
    31/12/2011

?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה לבחור - דעת יחיד

אדם
    12/12/2010

תודה על תשובתך -להלן המייל שלי - אשמח לשמוע ממך
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לך

קש"ת
    12/12/2010

שלום לך
    הנאה ממין אנאלי (חדירה/ליקוק של פי הטבעת) היא לגיטימית וקיימת הן אצל נשים והן אצל גברים. יחסי מין אנאליים יכולים להתקיים בין גברים, בין נשים, ובין אישה וגבר (אפשר להיעזר גם באביזרי מין רלוונטיים כדילדו עם רתמה) והנאה מהם אינה מצביעה בהכרח על נטייתו המינית של אדם. נטייה מינית הומוסקסואלית או בי סקסואלית (משיכה ואהבה לשני המינים) אינה מתבטאת רק בקיום יחסי מין אלא כוללת את כל הרגשות המצויים בין בני אדם (אהבה, קנאה, חיבה, געגוע ועוד). ייתכן ואתה הומוסקסואל ,ייתכן ואתה ביסקסואל ואם הדברים הם כאלו ,פתרונות כמו שהציעו כאן לפני לא יצלחו. אי אפשר לשנות נטייה מינית! כל הניסיונות שנעשו עד כה ע"י כל מיני ארגונים ומטפלים לשנות נטייה מינית של א/נשים – לא הצליחו במקרה הטוב וגרמו נזק במקרה הרע.
    ייתכן גם שאתה סטרייט שאוהב מין אנאלי, וזה אחלה ורק חבל לי שהניסיון הראשון שהיה לך בזה היה בסיטואציה כזו טראומטית של כלא ואונס.
    באם תרצה לשוחח על הנושא, אנו כאן בקש"ת, קו הקשב והתמיכה של הקהילה הגאה, נשמח להקשיב לך.
    עדן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לך - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    12/12/2010

הרה תומכים יש לשאלתך התנסותך בחדירה החדרות. אנא השתמש בתמיכתם הם רוצים לעזור לך.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אוי אוי המון טעויות יש לכם

אחד
    12/12/2010

נניח בצד לרגע את הנושא האם הומוסקסואליות היא רק משיכה מינית או גם משיכה ריגשית. כל אחד יכול להגדיר איך שהוא רוצה את זה. אבל זה לא משנה הבן אדם מתלונן על כך שהשתנתה לו הנטייה המינית בלבד (קרי חרמנות נטו)
    נניח גם את הטענה (השגויה) שלכם שהוא אולי הומוסקסואל, כמו שהוא ציין בעבר היה נמשך לבנות ומקיים איתן יחסי מין, לא נתלונן על זה
    אתם אומרים שלא ניתן לשנות נטייה מינית - הרי הוא בעצמו מספר שפעם היה נמשך לבנות והיום לא, והוא כן נמשך לבנים. אז איך הבאתם את זה שנטייה מינית לא יכולה להשתנות?
    עכשיו אשמח לעשות לכם קצת סדר. יש נטיה מינית ויש נטיה מינית, יש אנשים שממש הומואים מוחלטים, כל החיים היו כך מעולם לא נמשכו לבנות, ייתכן שאת אלה לא ניתן (לפחות כיום) לשנות את הנטיה המינית שלהם. לגבי אנשים שבגיל 23 השתנתה להם הנטיה המינית אתם טועים ובגדול. אני שינתי את הנטיה המינית שלי. הייתה לי תקופה שהתחלתי פתאום לאונן על גברים לאט לאט זה גירה אותי ומצאתי את עצמי נמשך לזה יותר ויותר, ובנות - כבר לא משך אותי בכלל. לקח לי חודש אחד בידיוק של עבודה קשה מהיום שהחלטתי לחזור לעצמי ועד שהשגתי את המטרה. אחרי חודש כבר הומואים הגעילו אותי. יש לא מעט כאלה אגב, אין לי את הסטטיסטיקה אבל נידמה לי שמדובר באחוזים מאוד גבוהים של הצלחה.
    אני יודע שיש להרבה אנשי מקצוע להגיד שאי אפשר לשנות את הנטיה המינית בדרך כלל זה גם ניספח לטענות שזה בסדר להיות הומו ואין סיבה לשנות את הנטיה המינית. שתי הטענות האלה לא נכונות. יש הרבה רע בזה ולמזלנו כן אפשר לשנות במיוחד אצל אנשים שהיו פעם סטרייטים.
    לי מפריע שאתם מפיצים טענות שגויות. עם כל הרצון הטוב שיש לכם לעזור אתם בעצם לחלק עוזרים ולחלק גדול מזיקים. בא בן אדם אומר שבגיל 23 אחרי תקיפה מינית השתנתה לו הנטיה ואתם כבר הלבשתם עליו תוית של הומו ושזה לכל החיים ואל תידאג חמוד זה בסדר להיות הומו.
    אתם לא בסדר!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אם תשים לב

נו באמת
    13/12/2010

הם לא טוענים שהוא הומו בגלל שהוא נהנה ממין אנאלי אלא מציינים את העובדה שלהנות מיחסי מין אנאליים יכול כל אחד, בין אם הוא הומו, בין אם הוא בי ובין אם הוא סטרייט. וכן, הם נותנים לגיטמציה ללהיות הומו או בי (או סטרייט) והם נותנים לגיטימציה להנאה מיחסי מין אנאלים. למה לא? אם זה עושה למישהו טוב ואף אחד לא נפגע אז למה לא?
    אתה לעומת זאת חושב שלהיות הומו זה דבר רע. זכותך, אבל ברגע שאתה נוקט עמדה שיפוטית כלפי זהותו של מישהו , כל ההתיחסות שלך למעשיו משתנה, כך שכל דבריך למשל לגבי שינוי הנטייה המינית, מושפעים מגישה זו. ולא - אי אפשר לשנות נטייה מינית. אם אתה הומו - אז אתה הומו. ארגונים כמו עצת רפש שאתה כל כך תומך בדרך שלהם רק מאמללים אנשים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אם את תשימי לב

אחד
    13/12/2010

תיראי שהם רשמו לו ייתכן שאתה הומו וייתכן שאתה ביסקסואל למרות שהוא לא ציין בכלל רגשות אלא רק הנאה מינית שזה בכלל מנוגד למה שהם אמרו מהתחלה. זה הבעיה שלכם אתם מנסים למשוך כמה שיותר אנשים להיות הומואים ולהגיד שזה בסדר!
    אתם גם חושבים שאם אתם הומואים שלא יכולים להשתנות זה אומר שכולם כמוכם ומפיצים שטויות ברשת.
    לא התייחסת בכלל למה שאני אמרתי. הנטייה המינית שלי השתנה פאום בגיל בוגר יחסית נמשכה כמה חודשים והצלחתי לעצור את זה ולחזור חזרה להיות סטרייט. היום גברים מגעילים אותי ואני נמשך לנשים ויש לי חלומות בלילה על נשים כך שאת זה אתם לא יכולים להכחיש. מה אתם אומרים על זה? אמרתם שנטייה מינית לא יכולה להשתנות.
    שמעתי על העמותה ההיא הם ניראים לי סתם שרלטנים שלא יודעים כלום במילא. אבל נטייה מינית בהמון מקרים יכולה להשתנות.
    להיות הומו יש בזה לא מעט דברים רעים מי שאין לה בעיה איתם זה זכותו. אבל לשלול כל אפשרות כזאת ולמשוך כמה שיותר להיות הומואים זה אינטרס מובהק שלכם וזה שקר להגיד שנטיה מינית לא יכולה להשתנות רק בגלל שאתם לא מצליחים!
    אני לא שונא הומואים. אני שונא שקרנים כמוכם שמנסים למשוך אנשים להיות כמוכם מתוך אינטרס שלכם במסווה של "עזרה לזולת"

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נטייה הומוסקסואלית

אדם
    13/12/2010

חברים,
    תודה לכולם על העזרה
    אני רק רוצה להוסיף שאני נהנה ממין אנאלי /ליקוק פי הטבעת לאחר שהרגשתי וחוויתי את זה. כמובן חבל שזה קרה בסיטואציה שהייתה. נקודת הגירוי המהנה אצל גבר היא בפי הטבעת , ולא משנה מי ישחק לגבר שם - הוא יהנה מזה. מרוב שנהנתי חיפשתי את זה שוב ושוב עד שלא יכולתי להפסיק עם זה. כמובן שאני גם נהנה מזה שאני מחוזר וזה לא משנה אם זה בא מגבר או אשה.
    היום קשה לי לחזור אחורה להיות סטרייט כבעבר ואני מחפש כול דרך לשכוח את עברי ההומוסקסואלי.
    דבר נוסף, ציינתם שהומוסקסואליות מתבטאת לא רק במין אלא גם ברגש, געגוע, קנאה ,רצון להיות יחד עם גבר וכד' . אני מדגיש זה דבר שלא קיים בי ואני משוכנע בכך מעל לכול ספק. אני מתגעגע רק למין עצמו ולהנאה שבו. אני לא רואה עצמי מתגעגע או מתאהב ורוצה לחיות עם גבר ואף פעם לה הצלחתי להבין מה גורם לשני גברים /נשים
    להתחתן. פשוט לא מסתדר לי ואני חושב שזה לא נכון.
    אני מאוד הייתי רוצה לשמוע איך הבחור הצליח לחזור להיות סטרייט כפי שכתב
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה לבחור שכתב את דעתו

אדם
    15/12/2010

תודה על תשובתך
    אשמח אם תכתוב למייל הפרטי שלי , אני מאוד רוצה לשמוע ממך איך יצאת מזה
    ואיך הפסקת לחשוב על מין הומוסקסואלי
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה קשורה בעניין

עוד אחד
    26/12/2010

אני מקרה קצת שונה וראתי את הדברים שכתבתם.. אני בן שש עשרה וחצי וכל הזמן הייתי מאוהב בבנות ונמשכתי לבנות וכן יש לי חברה עוד מעט שנה ואנחנו שוכבים ואני כן נמשך אליה מצד אחר אבל לפני כמה שנים התחלתי לפנטז על גברים אבל ממש לא להרגיש משהו
    איך אני הופך לסטרייט מוחלט ואני כן מאמין שאפשר להשתנות וגם אני שמעתי כמה מקרים כאלה שעבדו אז עובדה.. תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום

דניאל
    15/01/2011

שלום אני חייב להביא את הסיפור שלי גם כאן

אני בן 29! נמשכתי לבנות כל חיי אוננתי על בנות הבעיה שהייתי מאד ביישן ליד בנות ולא ביישן ליד בנים כי לא נמשכתי אליהם, ואז גיליתי את הליידיבוייס או טרנסקסואליות האוננות היתה חופשית יותר משום מה כי זה כמו בנים,בהתחלה נמשכתי לאישה ולאט לאט נמשכתי לזין , הבעיה שבחיים האמיתיים אני מאד נמשך לבנות אבל מול המחשב הגעתי למצב שאני לא יכול לפרוק את כל החשק המיני שלי לאחר מסיבה יש בלבול בין המציאות שבה אני נמשך לבנות לבין הפנטזיה שלי שזה טרנס
    איך זה יתכן שגבר משנה נטייה מינית בגיל 24!?, אני יכול לומר שהפורנו שטף לי את המוח ושינה לי משהו שם, ואני לא יודע מה לעשות עם זה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עוד משהו

דניאל
    15/01/2011

היה לי סקס עם יותר מ10 בחורות וכמה אהבות בחיי וגם היום יש לי חברה עומד לי מאד בקלות מבנות ככה שלא תהיה לכם סיבה לומר שאולי אני חושב שאני סטרייט
    אבל הפנטזיה של זין או טרנס או לפעמים אפילו לשחק את החלק הנשי בסקס זה דבר שמתחזק מגיל 24

איני יכול להמשך לבנים , אבל כל פעם שאני נכנס לפורום כלשהו אומרים לי שהומו זה דבר שעובר בגנים...אבל מה עובר בגנים המשיכה לזין או המשיכה לגברים או המשיכה
    הרגשית איך משיכה רגשית יכולה לעבור בגנים ומה כאילו המוח מעביר לך בתורשה תמונה של זין ואומר לך להמשך לזה?!
    זה לא נראה לי הגיוני בכלל שזה עובר בגנים משהו פה לא מסתדר לי
    ואז עלה בי הרעיון שעניין המשיכה הוא כמו הניסוי של פבלוב בגירוי בלתי מותנה
    בהתחלה אוננתי על בנות עם זין וזה יצר אצלי התנייה חיובית והמוח שלי פשוט המשיך עם זה עד שהזין יצר אצלי גירוי רק כשאני רואה אותו בגלל שהמוח שלי מקשר את הזין למשהו מיני..ואז המוח מלמד את עצמו לאן להמשך ואז לא משנה אם הזין מחובר לבנים או בנות הוא ימשך לזה
    בכל מקרה זו התאוריה שלי לפחות לפי מה שקרה לי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    15/01/2011

דניאל,חיים רק פעם אחת.
    תתנסה ותחווה את הגשמתך העצמית
    הפורנו שייך לחברת הצריכה של המאה ה21.
    אין תשובה אחת נכונה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זקפה וחדירה
    מורן
    15/11/2011

אני בת 25 בתולה מסיבות כאלו ואחרות...
    יש לי בן זוג כבר חצי שנה, בניסיון הראשון לקיים יחסי מין איבר המין שלו לא החזיק זקפה בניסיון לחדירה.
    מאז לא ניסינו שוב, אנו מענגים אחד את השני בדרכים אחרות.
    בן זוגי מגיע לזיקפה, איני יודעת אם היא נחשבת למספיק קשה בשביל חדירה. הוא מגיע לשפיכה ולאורגזמה.
    מעוניינת לנסות לשבת עליו ולהחדיר את איבר מינו לתוכי כדי לשבור את מחסום המבוכה.
    אך מפחדת שאם הזיקפה לא חזקה מספיק אגרום לו לנזק?
    איך מעלים את הנושא כדי להגיע לפיתרון והבנה, כי סך הכל אני לא ממש יודעת מה הבעייה? אשמח לעצה אני נבוכה ומיאשת מהמתב מאוד רוצה לקיים יחסי מין מלאים עם בן זוגי

לקביעת תור
    סגירה
    זקפה וחדירה

הוספת תגובה

תמונה

• זקפה וחדירה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    16/11/2011

מןרן,
    שאלתך מזמינה שאלה. באמרך בתולה את אומרת כי לא החדרת לעצמך לרתיק מאום? אף לא אצבע?
    אם כך נכון אולי ששותפך יחדיר לרתיקך אצב או שתיים. גם הוא יבין שיתן לחדור ל"אותו מקום". בשלב השני אחרי ביתוק הקרום בדרך זו דברי אלי שוב.
    לא נכון לחשוב שיש ליקוי בקישוי. נכון צלשתף פעולה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך פרטים

מורן
    22/11/2011

החדרתי ויברטור, הקף של 8 ס"מ ובאורך של 13 ס"מ
    החדרתי ללא בעייה עוד לפני שהייתי בקשר עם בן זוגי...
    זו לא הבעייה, אני לא מפחדת ולא חוששת, הבעייה כנראה היא אצלו, שוב אני מניחה שזה לא קרה לו רק איתי.
    אני אוהבת אותו מאוד ופשוט לא יודעת איך לדבר על זה איך להתחיל? לא רוצה להביך אותו ולא להלחיץ אותו...
    זה מאוד מטריד אותי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך פרטים - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    23/11/2011

מורן בוקר טוב
    כמו שזה נשמע מתיאורך איקיימת בעיה "מכנית". הקושי העיקרי הוא ההתנסות. למה שלא תפנו יחדיו לייעוץ מקצועי אצל סקסולוג/ית.
    אם את מפרשת את הדברים נכון והוא אכן צריך עזרה עדיף לדעתי לא ברשת שכולם קוראים.
    מדוע הוא לא כותב אלי את הצד שלו?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לאחר השתלה

אבי
    28/12/2011

אני לאחר השתלת כליה מיזה מס' שנים.
    לפני ההשתלה תיפקוד המיני שלי והזיקפה מעולה
    רק לאחר ההשתלה ומאז שאני משתמש בהמון כדורים
    נגד דחיית השתל לחץ דם וכו אין זיקפה כמו שצריך
    וזה מטריד אותי נורא לבת זוגתי גם זה מפריע האים
    יש איזה פיתרון לבעיה זו.
    יש לציין שלאחר מס' שנים טובות של ההשתלה
    אני לוקח כ 20 כדורים ליום לא כולל זריקות אנסולין.
    תודה אבי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לאחר השתלה - אבי

ד''ר יעקב מאיר וייל
    29/12/2011

אתה באמת מצפה לתשובה ברורה בפורום.?
    הנתונים שבידי מעבר לכך שעברת השתלת כלייה לא כוללים אפילו את גילך.
    כמות התרופות שאתה לוקח מרשימה אך אינה עוזרת לי להשיב לך.
    מןשתלי כלייה מנהלים חיים ממושכים אחרי. אתה מוזמן לפנות עם רעייתך ליעוץ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גניחות
    רועי
    25/12/2011

חברה שלי גונחת בקול רם .בזמן הסקס . וזה קצת מביך אותי . לפתע היא נהפכת להיות מישהי זרה. מה עליי לעשות? לא נעים לי להגיד לה שאני מובך מזה(כמובן מהשכנים ומהמשפחה). תודה. האם זה חריג שבחורה גונחת בקול רם (ממש רם) ?.? או שישנם המון נשים שגונחות כך. ? כי כל הבנות שהייתי עימן עד כה לא היו גונחות כך .
    תודה שוב.

לקביעת תור
    סגירה
    גניחות

הוספת תגובה

תמונה

• נער בן 15- הומו ?
    אבא
    22/12/2011

שלום
    אני אבא מודאג :בני בן 15 החליט כי הוא הומו וכי הוא חש בכך כבר מגיל 8....
    יתרה מכך- הוא הודיע על כך לכל חבריו
    האם זהו דבר "טבעי" לנער לחוש כך ולפעול כך ?
    מה אנו כהורים יכולים וצריכים לעשות כדי לשמור על בריאותו הנפשית והפיזית ?
    רב תודות
    אבא מודאג

לקביעת תור
    סגירה
    נער בן 15- הומו ?

הוספת תגובה

תמונה

• נער בן 15- הומו ? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    22/12/2011

אבא
    זהו חלק מחייך כאב לדאוג ולהיות חסר אונים להשפיע על התוצאות של זהותו של בינך.
    טוב להעזר באנשי מקצוע שיקשיבו ויאפשרו לך לספוג את חוסר יכולתך לשנות א העבר.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לאבא המודאג

יש עם מי לדבר
    23/12/2011

קודם כל, כל הכבוד לך שאתה בא ומתייעץ מה עושים. מהפניה שלך כאן בפורום מורגש מאוד שאתה דואג לילד שלך, ושטובתו עומדת לנגד עיניך וחשובה לך ביותר!
    לשאלתך אם זה טבעי – בהחלט, רובינו מגלים את המיניות שלנו, ובכלל זה גם את הנטיה והמשיכה המינית, בגיל ההתבגרות. ומי שמגלה כי נטייתו המינית אינה כלפי בני המין השני, יוכל לעיתים קרובות להבחין בכך בדיעבד, עוד בגיל צעיר יותר, אחרי שהבין כי הוא "כזה", שונה. טבעי והגיוני מאוד שזה יקרה בגיל ההתבגרות, כשם שטבעי שתגלה אם בנך, למשל, שמאלי או ימני – בגיל שבו הוא לראשונה אוחז בידו בכף או בעפרון.
    מזה שבנך סיפר זאת גם לחבריו, אני מסיק שהוא לא עשה זאת רק כדי להרגיז אותך, אלא כי כבר זמן רב הוא חש שזה מה שהוא, וכעת הוא גם בחר לשתף בכך את הקרובים לו, כולל את הוריו. כלומר הוא לא "החליט" להיות הומו, כמו שהוא לא החליט להיות ימני או שמאלי. זה מה שהוא! מה שהוא כן החליט עכשיו, זה לספר לכם. אני יכול להניח שהוא עשה את זה כי הוא לא רצה לשקר לכם, אבל גם כי הוא סמך עליכם שתדעו לקבל את זה ולתמוך בו. ולכן, אני חושב שהדבר הכי טוב שתוכלו לעשות כעת למענו, זה להגיד לו שאתם ההורים שלו ואתם אוהבים אותו כמו שהוא, ומבחינתכם הוא היה ונשאר אותו בן אהוב שאתם הבאתם לעולם – כי סביר להניח שזה הדבר שהכי חשוב לו לשמוע מכם, לדעת שאתם אוהבים אותו בדיוק באותה מידה כמו קודם, ולא לראות אתכם מתאכזבים.
    לכם כהורים, אני מניח, הדבר הכי חשוב הוא לרוות ממנו נחת. לראות שהוא תלמיד טוב בבית הספר, ובהמשך הדרך לראות אותו רוכש מקצוע, מתפרנס, בונה את חייו ונהיה בן אדם עצמאי. ואם ירצה בכך, הוא יוכל ביום מן הימים גם להקים תא משפחתי ולהביא ילדים לעולם. חשוב שתזכרו, אין כל סיבה שכל הדברים האלה יימנעו ממנו בגלל משיכתו לבני מינו!
    ועוד דבר אחד חשוב לסיום: אם תמיכתו בכם ותמיכתכם בו אינם מספיקים לכם, תדעו שלכל אחד מכם יש עוד כתובות חשובות כדי לשתף ולהתייעץ: עבורו זהו ארגון הנוער הגאה, המקיים עשרות קבוצות מפגש ופעילויות מודרכות לבני נוער בכל רחבי הארץ, ועבורכם זהו ארגון תהל"ה – תמיכה להורים של לסביות והומואים – שמקיים אף הוא קבוצות מפגש ותמיכה להורים, וגם מעניק מענה טלפוני להורים שלא רוצים או לא יכולים להגיע למפגשים.

המון בהצלחה לכם ולא בדרך החדשה!
    אלון,
    יש עם מי לדבר, קו הקשב והמידע לקהילה הגאה
    03-6205591

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה יש לי!? בבקשה לעזור!
    דני
    20/12/2011

אני משתגע כבר מעצמי אני כבר בן 17 לפני שנה חשבתי שה יעבור וזה עניין של זמן אבל פשוט זין מחרמן אותי! לראות זין חלק ויפה עומד פשוט עושה לי את זה ובא לי למצוץ אותו כל כך זה נראה לי פשוט חוויה מדהימה ואחרי זה שהוא יגמור לי על כל הפנים! זה נראה לי הדבר הכי כיף שיש באמת! אני כל הזמן מפנטז על זה ועל זה שהייתי רוצה שיאנסו אותי שתי כושים עם זין גדול ויפה ושייגמרו עלי ובתוכי. ופשוט לא באמת בא לי להיות ככה לא בא לי להיות הומו אני לא הומו, אני אוהב בנות הם מחרמנות אותי הרבה יותר במציאות, זה קורה לי לרוב רק שאני לבד עם עצמי , מה לעזעזל אני אמור לעשות האם אני הומו או שזה סתם עניין של זמן?? מה קורה לי?????
    אני באמת לא יודע מה לעשות אם זה בבקשה תעזרו זה פשוט באמת נראה לי חוויה מדהים שייאנסו אותי בכוח ובאגרסיביות ויישלטו בי כמו זונה מאיזה סרט פורנו ושאחרי זה יגמרו עליי בתוכי ובפה שלי ולבלוע את זה ....
    אבל אני לא רוצה לרצות את זה!1! או לחלום על זה או לפנטז על זה ! לא רוצה להיות גיי!

לקביעת תור
    סגירה
    מה יש לי!? בבקשה לעזור!

הוספת תגובה

תמונה

• מה יש לי!? בבקשה לעזור! - תשובה

יש עם מי לדבר
    21/12/2011

שלום דני,
    קודם כל, זה מאוד אמיץ מצדך ששיתפת אותנו בפנטזיות הכי כמוסות ובדאגות שלך, וזה דבר נהדר שאתה בא ומתייעץ, ובודק דברים לפני שאתה הולך ומממש אותם. אתה גם נשמע בחור סקרן מאוד, וזה נפלא!
    איני יודע לקבוע אם אתה הומו או לא, ואני גם חושב שזה לא מאוד חשוב, ובעיקר – עדיין מוקדם מדי. אתה בן 17, וזה הגיל שבו בני נוער רבים מגלים את מיניותם. ההורמונים משתוללים, ולוקח קצת זמן להבין מי אתה ומה אתה, מה טוב לך ומה לא, מה עושה לך את זה ומה לא, וכו'.
    לא אמרת אם יצא לך להתנסות בחוויות מיניות עם גברים. יכול להיות שיש דברים שאתה מפנטז עליהם, אבל אם תנסה לממש אותם, תגלה שזה הרבה פחות מהנה ממה שדמיינת – לפעמים יש פנטזיות, שהן הכי מהנות רק כל זמן שהן נשארות בדמיון. מאידך, יכול גם להיות שתגלה שזה הדבר הכי נכון ומתאים לך. יכול להיות שיש בך משיכה גם לבנים וגם לבנות, יכול להיות שהמשיכה שלך לבנים היא רק מינית, ולבנות יש לך גם משיכה רומנטית ורגשית, והרי זה לא ממש אותו דבר. יכול גם להיות שהמצב בדיוק הפוך. ויותר מזה, גם אם ייצא לך להתנסות במגע מיני עם גברים, זה עוד לא אומר שאתה הומו. תן לעצמך את הזמן הזה, תצא, תחווה, תחקור ותהנה! מה שקורה לך, הוא הדבר הכי טבעי והגיוני, ומאוד אופייני לגילך, כולל הבלבול, והרצון לדעת ולהבין. תשתדל לא לחפש הגדרות בשלב הזה, תן לעצמך קצת זמן.
    מה שכן חשוב לי להדגיש, זה שעם פנטזיות של כוח, שליטה ואגרסיביות כדאי מאוד להיזהר, כי זה עלול להביא אותך למצב מסוכן. המציאות לא תמיד טובה כמו הפנטזיה, ונדרשת מידה לא מבוטלת של זהירות, ניסיון ובגרות כדי להתמודד עם דברים כאלה בהצלחה. והכי הכי חשוב – להקפיד על יחסי מין בטוחים ומוגנים.

בהצלחה!
    אלון,
    יש עם מי לדבר,
    03-6205591

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה

דני
    22/12/2011

אני חושב שאתה צודק בקשר לזה שאני נמשך לבנים מינית למרות שנראה לי שזה קורה רק שאני חרמן ואני בחיים לא יכול לדמיין אותי עם חברים שלי אולי בודדים מהם וזה דיי מפריע מה אתה ממליץ לי לעשות?? ללכת ולהתנסות?? או פשוט לתת לזמן לעשות את שלו?? וגם אני מפחד שאם אני ינסה אז יהיה לי קשה לחיות עם זה וזה הרי ברור שאני יסתיר את זה ככל שאפשר ואני אפילו לא רוצה לחשוב על לחיות בפתיחות עם העולם ולספר לכולם על דברים כאלה כמו אנשים שיוצאים מהארון
    ועוד משהו, זה קורה לכל בני נוער במהלך ההתבגרות או שרק חלק מהם??

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

יש עם מי לדבר
    23/12/2011

שוב שלום דני,
    החששות שלך מאוד מובנים, ואני מניח שהם נובעים מזה שאתה מבולבל.
    אני לא הלכתי לשאול את "כל בני הנוער" אם זה קרה להם או לא, אבל הבלבול הזה וודאי קיים, והוא נפוץ. בדיוק כמו שיש אנשים שמגיל צעיר יודעים שהם רוצים להיות רופא, טייס או כבאי, ויש כאלה שלא מצליחים להחליט מה הם רוצים לעשות בחיים עד גיל מאוד מאוחר, ולעיתים אף משנים כיוון בקריירה בגיל מבוגר.
    המזל שלך הוא שאתה לא חייב להחליט כאן ועכשיו. שלא כמו במקרה של בחירת מקצוע, שבו בנאדם נדרש לעשות החלטה ואז לדבוק בה לאורך הדרך, אתה לא צריך כרגע להתחייב על שום דבר. אתה יכול להמשיך ולגשש את דרכך, וגם אם תנסה דבר כזה או אחר, זה לא הופך אותך ל-"כזה", אלא לכל היותר ישאיר אותך עם חוויה חד פעמית, או תלת-פעמית, או מה שזה לא יהיה, בדיוק כמו שצפיה אקראית במשחק של הפועל או מכבי לא בהכרח תהפוך אותך לאוהד של אותה קבוצה.
    אני לא בטוח אם הזמן יעשה את שלו ככה סתם. אני מתרשם שיש לך פנטזיה מסויימת, ואתה מגלה סקרנות רבה לגביה. אני נוטה להאמין שבמקום להדחיק אותה בתקווה שהיא תחלוף מאליה, אולי עדיף לנסות לממש אותה ואז לבדוק אם זה היה טוב או לא, אם נהנית, אם זה עושה לך את זה, או שתגלה שזה ממש לא זה, ותוכל לסמן וי ולדעת שזה לא בשבילך. כמו לשתות בירה - יש אנשים שאוהבים את זה ויש אנשים שלא, אבל *אתה* לא תוכל לדעת אם זה טעים לך או לא, אם לא תנסה.
    וגם אם תגלה שזה עושה לך את זה - זה ממש לא אומר שלמחרת אתה חייב לרוץ ולספר לחבר'ה. הגיוני שתשמור את זה לעצמך, במיוחד כל עוד אתה מבולבל ולא סגור על עצמך. אני לגמרי מסכים איתך, שהיום אתה עוד לא בהכרח נמצא בשלב שבו אתה אמור לספר את זה לכולם. אבל מצד שני, תזכור שגם אם תנסה, לא יצמחו לך קרניים, ואף אחד מהקרובים שלך לא "יראה את זה עליך".
    ולסיום, עוד טיפ קטן, אם יורשה לי: לא חייבים להגשים את כל הפנטזיות בבת אחת. אולי לפני שתרצה להתנסות בלהיות נשלט על ידי גבר אחר, תבדוק קודם אם בכלל זה עושה לך את זה להיות עם גבר אחר. למשל, כמו שאמרת, למצוץ לו ולתת לו לגמור עליך. אולי תגלה שזה טוב רק בדמיון, ופחות במציאות.

והכי חשוב - מין מוגן בלבד!
    שום פנטזיה לא שווה סיכון בריאותי!
    שיהיה הרבה בהצלחה, ותהנה :)

אלון,
    יש עם מי לדבר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה יש לי!? בבקשה לעזור! - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    22/12/2011

דני
    שלום לך יופי שאתה שואל את הפנטזיות הפורנוגרפיות שך. תמיד יימצא מישהו שמכיר את זה ורוצה לעזור כמו שקורה בפורום.
    היעזר בהם כאוות נפשך. חג נרות שמח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עומד בהתחלה, ואז נופל..
    מאיר
    17/12/2011

שלום דוקטור.
    יש לי בעיה כבר כמה חודשים, אני בן 26 ויש לי חברה.
    כשאנחנו מקיימים יחסים, בהתחלה האיבר עומד בסדר גמור, ואז כשמחליפים תנוחה (בדרך כלל כשהיא מעליי) האיבר פשוט נופל, לא מבין למה ??
    המצב הזה גורם לי להמון חרדות לפני שאני נכנס למיטה, ולאחרונה אני נמנע מלקיים יחסים. לפעמים מרוב לחץ, אני גם לא מצליח להחזיק את השפיכה, ואז אני גומר מהר.
    מה לעשות ?

נ.ב: האם עישון מריחואנה רפואית גורם לבעיות מסוג זה ?

לקביעת תור
    סגירה
    עומד בהתחלה, ואז נופל..

הוספת תגובה

תמונה

• עומד בהתחלה, ואז נופל.. - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    22/12/2011

בעיתך שכיחה. רבים מאבדים זקפה במהלך משגל ותוך שינוי תנוחה.
    האם היותה מעליך קשור לחוויתך המינית כ"נדפק". אתה משתף אותה בפנטזיה ובחרדה? את התוצאה היא חווה באובדן הזיקפה.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למיקטל ותפקוד מיני
    ישי הלוי
    17/12/2011

שלום ד"ר וייל

א.
    אני לוקח 200 מ"ג למיקטל ביום , דומני שהלמיקטל גורם לי להפחתת ההנאה המינית ,הייתכן ?
    מהי המלצתך לגבי תהליך הפסקת התרופה- איזה מינון להפחית כל כמה זמן ?
    ב.
    האם וולבוטורין עלול להפריע לתפקוד המיני?

תודה רבה
    שבוע נפלא
    ישי

לקביעת תור
    סגירה
    למיקטל ותפקוד מיני

הוספת תגובה

תמונה

• למיקטל ותפקוד מיני - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    22/12/2011

ישי,
    שאלותיך טובות שאל את מי שרושם לך תרופות אלה ולא פורום שאינו יודע לענות לשאלות מסוג זה בלא לדעת מי אתה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי
    תומר
    16/12/2011

מאיזה גיל אפשר להתחיל לאונן?

לקביעת תור
    סגירה
    היי

הוספת תגובה

תמונה

• היי - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    17/12/2011

תומר בוקר טוב.שבת שלום.
    אם אתה שואל אתה כבר יודע שאפשר.
    האם אתה שואל ממתי מותר? או אולי אתה שואל על הפורקן המיני שהאוננות נושאת עימדה? או אולי ממתי מותר לדעת?
    מבחינה ביולוגית האוננות נמצאת בפיזיולוגיה שלנו כאופציה כל הזמן. שאלה טובה לבנים ממתי אני גם שופך כשאני מאונן. אם זו שאלתך הטבע ייתן לך מענה והשפיכה הראשונה תיזכר לאורך השנים. אולי אז תדע לתת תשובה לאחרים על מיניותם הם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רעב מיני
    יניב
    14/12/2011

שלום . אני הכרתי מישהי ולאחר שבוע יצא לי להיות איתה ובפגישה בשנייה שלנו היה אקט מיני אמנם לא מלא ,אבל די מתקדם . עושה רושם שבחורה נקשרה אליי , האם זה לא אמור להיות לא תקין שבחורה שהיא רצינית מסכימה לאקט מיני בפגישה השנייה.? האם זה מעיד על אופייה של סטוציונרית?
    ועוד שאלה שאני מתחכך איתה קלות תוך כדי החירמונים,היא לפתע נהפכת למישהי אחרת , היא גונחת בקולי קולות ,ולפתע היא נהיית כמו סוג של חיית סקס ,היא עושה סוג של תנוחות כמו כוכבת פורנו ( אני יודע שהרבה גברים היו מתחלפים איתי) אבל אותי זה מרתיע .
    מה עליי לעשות ? תנט לי עצה בבקשה. האם זה לא מוזר שהיא מתנהגת כך לאחר שני פגישות? האם היא ניפומנית?
    סליחה על האורך. ותודה רבה.

לקביעת תור
    סגירה
    רעב מיני

הוספת תגובה

תמונה

• רעב מיני - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    15/12/2011

יניב
    זו המיניות שלה כפי שהיא מציגה לך.
    לא נוח לך תבחר לא להמשיך.
    אבל אולי אתה באמת הגבר שהיא משתחררת לידו וממנו?
    אם תישאר תהיה לך הזדמנות לבדוק. אם אתה לא יכול לעמוד בזה שאתה עושה לה את זה אז עזוב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייבשות מבאסת
    ליטל
    15/12/2011

במערכת יחסים מזה 4 חודשים.. על פניו הכל טוב, כייף לנו ביחד, אנחנו אוהבים, יש תקשורת מעולה.. מרגישה בטוחה וטבעית איתו וכו'
    הבעיה מתחילה ביחסים האינטימיים...
    (חשוב לציין כי לפני כן היתה לי מערכת יחסים ארוכה של כמה שנים שהסקס היה בה טוב והייתי גומרת)
    מאז שאנחנו שוכבים אני לא מצליחה לגמור מהחדירה אלא רק ממין אוראלי..
    לאחרונה אנחנו נתקלים בבעיה נוספת- אני מאוד מגורה ורטובה בתחילת האקט המיני אבל כמה דקות אחרי החדירה אני פשוט מתייבשת...
    אני לא יכולה לומר שלא כייף לי או שאני לא נהנית אבל אני לא מגיעה למצב של אורגזמה, ויכול להיות שזה משעמם או מייבש אותי באמצע...
    אני לא יודעת מה לעשות כי שנינו מתוסכלים מזה ובדרך כלל או משתמשים בחומר סיכה (ואז אני כבר לא נהנית) או שמפסיקים הכל.
    מה אנחנו יכולים לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    התייבשות מבאסת

הוספת תגובה

תמונה

• התייבשות מבאסת - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    15/12/2011

ליטל
    יש חומר סיכה שיוסיף לגירוי ויחזיר לך מה שאבד.
    דברי איתי ב-0544422790

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מין אוראלי
    לי
    11/12/2011

הי ד"ר,

חבר שלי מאוד אוהב לעשות לי מין אוראלי, אני גם נהנית מזה אבל התדירות גבוהה לי מדי.
    לפעמים הוא מעדיף מין אוראלי (רק הוא - לי) במקום חדירה רגילה. יש כאן איזה משהו משונה קצת?
    אני צריכה לדאוג?

לקביעת תור
    סגירה
    מין אוראלי

הוספת תגובה

תמונה

• מין אוראלי - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    11/12/2011

לי שלום,
    אם יש משהו משונה זה בעיקר שאתם לא נדברים על זה ביניכם.
    מבין השיטין עולה צורך שלו ל"עשות" לך משהו שפוטר את זקפתו מעמידה " במבחן" .
    תידברו אולי גם על זה ואולי גם על מה שאת רוצה וצריכה למיניותך את.
    האם "חדירה רגילה"מספקת אותך יותר? אז תידברי איתו.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם ייתכן שאני א-מיני ומה לעשות?
    בן 32
    06/10/2011

שלום.

אני בן 32.

הבעיה היא שאין לי שום עניין בסקס. אני לא מסתכל על נשים, לא מדמיין את עצמי בסיטואציות מיניות ובאופן כללי זה לא חסר לי.

את הבתולים איבדתי רק לפני כשנה עם הבחורה היחידה ששכבתי איתה. יצאתי איתה כחודשיים ושכבנו כמה פעמים - זה היה בסדר אבל לא מטורף.

אני יכול לעבור חודשים רבים (וגם שנים רבות) בלי שום קשר - זוגי או מיני, וזה לא כל-כך חסר, וזה מטריד אותי שזה לא ממש חסר לי (ציפיות חברתיות...).

אני צריך גם לציין שגם קשרים חברתיים אין לי יותר מידי ובדרך כלל אני לבד (אין לי ממש חברים).

לאחרונה אני שומע יותר ויותר על אנשים שהם א-מיניים.

האם יכול להיות שאני א-מיני? מה לעשות אם כן?

הוספת תגובה

תמונה

• האם ייתכן שאני א-מיני ומה לעשות? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    17/10/2011

בן 32,
    אין לי תשובה מובהקת שתעזור לך להגדיר את הדברים.
    העובדה החשובה היא שאתה יכול לקיים יחסי מין מניסיונך האישי. אין בכך תשובה לשאלת הזהות החרמנית אך יש בכך תשובה לשאלת היכולת להקים משפחה.
    יכולתך לייצר קשר חברי, חברותי מלווה אותך מקידמת דנא.
    האם תוכל לייצר סוג של קשר זוגי ולבנות תא משפחתי היא אחת השאלות עליהן תקבל תשובה רק בהמשך הדרך בחייך. טוב לך אולי להתלבט ולהחליט אם אתה מעוניין לפתח ולפתור את הבעיה.
    היותך א-מיני היא דרך לנסח את שאלת הזהות השאלה שאני מוסיף קשורה ביכול בניית הקשר הבין אישי.
    רק התנסותך הבין אישית תקנה לך תשובה על המשך חייך. לתחושתי החלטותיך אינן מונחות מין .בהצלחה בהמשך ניווטך בחיים עצמם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא בריא להיות לבד

יניר
    01/11/2011

אשמח להיות חברך שאם תרצה כמובן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תל אביב

רוזלי
    03/12/2011

שלום,
    אני א- מינית ו מאוד רוצה ילד,יש על מה לדבר???

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בן 32 שלום

אלון
    04/12/2011

יש פורום א-מיניים בתפוז, שהוא מאוד פעיל, תומך ומסביר פנים.
    אתה יותר ממוזמן להעלות שם את כל תהיותיך, מחשבותיך ותחושותיך,
    ואני משוכנע שתקבל שם הרבה הבנה ואמפתיה מחד, ומידע רלוונטי מאידך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גמירה מוקדמת
    תמיר
    18/11/2011

אני גומר מהר מידי ובגלל זה בת הזוג שלי לא מצליחה לגמור.שלא לדבר על לגמור ביחד

לקביעת תור
    סגירה
    גמירה מוקדמת

הוספת תגובה

תמונה

• גמירה מוקדמת - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    19/11/2011

מה נדמה לך ?. בת הזוג שלך אולי גומרת אם תתן לה זמן יותר במשחק. למה אתה חושב שממשך החזקת הפליטה היא תגיע?
    תבין האבר בנוי על פליטה בהקדם האפשרי משיקולי הפוריות של המתכנן. עם השפיכה אתה "גומר" כי הזקפה הולכת לנוח.
    תתאמנו על לא לחדור כ"כ מהר ויהיה לכם יותר זמן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה