פורום סרטן נשים, סרטן צוואר הרחם, סרטן השחלות - יש לך שאלה?

פורום סרטן נשים, סרטן צוואר הרחם, סרטן השחלות נועד לתת לכם מידע וייעוץ על סרטן נשים, סרטן צוואר הרחם, סרטן השחלות. כאן תוכלו ללמוד על סרטן רירית הרחם, סרטן השחלה, סרטן הלדן (הנרתיק), סרטן העריה, סרטן הרחם, סרטן הנרתיק, סרטן הפות ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תוצאות חריגות, בדיקת קולפוסקופיה
    דור
    21/10/2018

שלום,
    ביצעתי בדיקת קולפוסקופיה בה שני ממצאים :
    - hpv kolicytosis and CIN 2/3
    - Immunostain fot Ki-67 positive in mid and focally in upper part of squamous epithelium as well

את הסעיף הראשון הבנתי, את הסעיף השני קצת פחות.
    אשמח להבהרה.

תודה רבה !

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עצירות אחרי הוצאת רחם
    Bnnn0
    19/09/2018

גמר חתימה טובה.
    אמא שלי עברה ניתוח להוצאת הרחם (סרטן רירית הרחם שלב 1)כולל הכל לפני כחודש וחצי במקביל עברה לפני כחודש ניתוח נוסף להוצאת אבנים בכליות.
    מאז הניתוח האחרון יש לי עצירות קשה(היא מדמה זאת לסוג של "פקק").היא כל פעם הולכת לשירותים וללא הצלחה..
    **מציינת כי בין הניתוח ה1 ל2 היה לה סטנד בבטן שאיתו היו לה יציאות.מאז הוצאתו לאחר הניתוח הכל נעצר..
    האם זה דבר נפוץ לאחר הוצאת רחם?
    האם יש מה לדאוג?
    כמו כן מה הטיפול שיכול לעזור.
    תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תוצאת קוניזציה לאחר CIN2
    רוני
    29/07/2018

לאחר אפ לא תקין, חשד ל- CIN 2-3
    וקולפוסקופיה שגילה CIN2
    עברתי קוניזציה והתוצאות היו
    fragments of endocervical epithelium with no pathological change
    transformation zne with acute and chronic inflammation and squamous metaplasia
    מה זה אומר?
    מה הטיפול המומלץ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סרקומה במיומטריום ואדנוקרצינומה בחצוצרות
    מירי
    19/05/2018

שלום
    בת 49 אחרי כריתת רחם וחצוצרות גילו שני סוגי סרטן. הסרקומה במטיומטריום ב high grade ועם גידול של 8.4 ס"מ. בנוסף אדנוקרצינומה בחצוצרות ובנוזל האגן. שאלה: האם יש טיפולים יעילים לשני הסרטנים במקביל? יש מספיק נסיון בזה? ומה בדכ סיכויי ההחלמה. תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• HPV typing וירוס הפפילומה
    נתי
    18/05/2018

שלום דר' וחג שמח,

לפני כחצי שנה עברתי קוניזציה עקב cin3
    השוליים יצאו נקיים וכרגע חזרה תשובה שלילית לhpv typing מלווה בפאפ תקין.
    השאלה שלי האם אני עלולה להידבק שוב, בהנחה שאני נשואה כבר 13 שנים לאותו בן זוג?
    והשאלה נוספת, האם יהיה יעיל להתחסן נגד הוירוס?

תודה רבה,
    נתי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• היועצות לאחר בדיקת פאפ וקולפוסקופיה
    עדן
    16/05/2018

שלום רב,
    אני בת 23, נוטלת גלולות ומעשנת במידה מועטה.
    בעלת מערכת חיסונית חלשה ככל הנראה (לאור גילוי קרוהן לאחרונה ופסוריאזיס בילדות).
    נמצא לי לאחרונה בבדיקת פאפ כי יש לי את וירוס הפפילומה מזן 16, וכן ASCUS. הבדיקה נעשתה לאחר דימום לאחר קיום יחסים.
    בבדיקת הקולפוסקופיה נמצאה כי צוואר הרחם תקין, והדימום נגרם בשל כך שיש לי רקמה עדינה. הרופא המליץ לבצע בדיקת פאפ כבעוד חצי שנה.

האם כדאי להיוועץ בחוות דעת נוספת?
    האם ניתן לעשות משהו עם הוירוס כיום? וכיצד זה משפיע על יחסי מין במידה ויש לי את הוירוס?

תודה רבה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סחרחורות לאחר קוניזציה מה עושים?
    מ.
    10/05/2018

שלום,
    עשיתי את ההליך לפני שבוע וחצי.
    אחרי שבוע קיבלתי מחזור (על גלולות).
    אני עכשיו בסוף של המחזור ממש (בד"כ כבר אין דימום ביום הזה) אבל התחיל לי דימום חלש, כאבים בבטן תחתונה (מעין דקירות) חולשה וסחרחורות..
    מה אני אמורה לעשות?

תודה מראש,

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פתולוגיה אחרי כריתת רחם וחצוצרו
    מירי
    09/05/2018

שלום, אחרי תוצאות פתולוגיה של סרקומה ברחם ושני קרצינומה בחצוצרות, כולל לפי הציטולוגיה, מציעים כימותרפיה מיידית. רציתי לדעת האם יש כמה אופציות לטפול, מהמשך הטיפול ומה בכלל סיכויי החלמה. השחלות בפנים ורק אחת נבדקה ונמצאה תקינה.
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח MRI סרטן שד
    אופיר
    07/05/2018

בתשובות MRI נרשם:
    לאחר הזרקת חומר ניגוד הודגם NON MASS ENHANCEMENT בשטח כולל של 5*4*4 ס"מ ברביע העליון המרכזי עליון חיצוני, חיצוני מרכזי, שליש אמצעי BIRADS 6. בבית השחי הודגמו מספר בלוטות לימפה קטנות עם קורטקס מעט מעובה.
    סיכום: מחלה מולטי צנטרית כמתואר מימין.

תור לרופא לעוד מספר ימים, אשמח לעזרה לפיענוח היקף הסרטן.
    האם על פי זה ניתן לדעת איזה STAGE?
    תודה!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול בשקית מים ברחם
    נצרת
    07/05/2018

הי הלכתי לרפא נשים המטפלת אצלה כי אני בתהליך הריון ומצא אצלי שקית מים ברחם איך אפשר לעזור מה אתה ממליץ לעשות והפסקתי לכחת תרופות לביוץ ..
    לא היתה ממליצה איך אני יכולה להתפטר מבעיה הזו תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול מניעתי לאחר כריתת רחם
    אורלי
    05/05/2018

שמי אור, בת 40 אמא לשלושה ילדים, בעקבות בדיקת פאפ שיגרתית הובהר לי שהבדיקה לא תקינה ועברתי קוניזציה, לאחר הקוניזציה הובהר שיש לי cin2/3 ועברתי כריתת רחם, מצורף בדיקת Mri,pct
    לפני כ15שנה היה לי ווירוס פפילומה .כיום לאחר הניתוח ללא שאריות או ממצאים מחשידים. רציתי לדעת האם שמעת על הסידן אמורפי למניעה? או צמח שרביטן מצוי? האם יש עוד משהו שניתן לעשות כדי למנוע חזרתיות??
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• Brca1 Ovarian cancer טיפול
    Dana
    28/03/2018

שלומות
    שאלה שלא יודעת אם תהיה עליה תשובה
    סבב ראשון בסרטן שחלות(נשאית) טיפול מקובל קרבו-טקסול ושנה אווסטין נתן הפוגה של שנתיים וחצי. אחכ סבב שני עקב רגישות עברנו לטקסוטר וציספלטין ואחר כך אחזקתי-אולפריב. עכשיו אחרי שנה וחצי המרקר שהיה יציב עלה מ9.2 ל15.6
    אני מבינה שלא עוזר כלום. האולפריב אצלי לא היווה השפעה והפוגה היא ב״זכות״ הכמו...
    אני מבינה אם ככה שהפרוגנוזה שלי גרועה ואין לי תקווה רבה לחיים ארוכים עם המחלה.
    מה ניתן לעשות . הטיפולים הקשים האלה לדעתי גורמים לגידולים להיות יותר עמידים ואגרסיביים. כל המחקרים הקליניים ותוצאותיהם -יקחו שנים ואין לי את הזמן הזה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מודאגת עקב בדיקת קולסקופיה
    רונה ארנון
    14/03/2018

מצב בו בצעתי פאפ לפני חצי שנה שהיה לא תקין. לאחר מכן בדיקת קולסקופיה שבא התגלה cin 1.
    לפני כחודש התבצע פאפ שהיה תקין אולם בקולסקופיה התגלה פוליפ דיספלסטי ו - atipical transformation zone. וגם-acteo white epithelium.
    שאלתי היא מדוע יש לדגום /להוציא את הפוליפ? והאם הרופא יכל לזהות בקולסקופיה מצב סרטני ולא טרום סרטני כפי שאולי יכול להיות)
    אני פונה כי נמצאת במצוקה וככול הנראה קוראת יותר מדי באינטרנט.
    תודה וסליחה על האורך

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פאפ שהיה לא תקין
    רונה ארנון
    09/03/2018

שלום רב, לפני חצי שנה בצעתי פאפ שהיה לא תקין. בקולסקופיה התגלה cin 1. לפני חודש בצעתי פאפ שהיה תקין אולם בקולסקופיה התגלה פוליפ דיספלסטי ו atipical transformation zone וגם aceto white epithelium. מה המשמעות? האם התאים הפכו למצב cin 2 או 3? אם זה היה סרטני האם הרופא יכל לראות במקום? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ממצא תוצאות פאף LSIL
    ענת
    06/03/2018

שלום ,
    זו התוצאה שנרשמה אני מופנית לבדיקת קולפוסקופיה.
    מאחר ובלחץ זה חדש לי נאמר לי בקופ"ח שעד 3 חודשים לעשות את הבדיקה.
    לאדם מן השורה לא לדעת מכניס לחרדה ובטח ההמתנה.
    מה זה אומר שזה הממצא? יש סיכוי פה לסרטן צוואר רחם? בשלב מתקדם?
    אתמול היו לי דימומים כבדים וגושים במחזור הגעתי למרם הגניקולוג אמר שאין קשר בין השניים ושזה וירוס זה הגיוני? אפילו לא בדק אותי. הבוקר נעלמו הגושים.מה יכול להיות האיבחון בבדיקה הבאה ולמה אין דחיפות לתור והאם לדעתך הדימום הכבד כן קשור? אשמח למידע ולהרגעה בעיקר ואם כדאי ללכת לפרטי כדי להקדים את התור. תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה