פורום פגיעה מינית, תקיפה מינית, הטרדה מינית - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו לספר, להתייעץ ולקבל תמיכה בנושאים כמו מעשה מגונה, התעללות מינית, תלונה על אונס, גילי עריות, עבירות מין, חשיפה לתכנים פורנוגרפיים ועוד

מנהל הפורום

עו"ס שירלי קורין
עו"ס שירלי קורין
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל עו"ס שירלי קורין ללא פרסום בפורום

• הטרדתי או הוטרדתי
    אני
    03/06/2022

שלום,
    אני כבר תקופה ארוכה מנסה לשכוח ממקרה שקרה לי ואני לא מצליחה.
    לאחרונה זה חזר אלי בחוזקה ואני מנסה להבין מה היה שם.
    במקרה הייתי קטנה ועשיתי עם אחת החברות שלי "בריכה" במקלחת. היא אמרה לי לצאת (בלי בגדים) לאמא שלי שהייתה בחוץ ודיברה עם אחת החברות שלה, סירבתי אך היא מאוד התעקשה ולא הצלחתי לסרב...אני רק זוכרת שיצאתי (בלי בגדים) ואמא שלי ראתה אותי וצעקה עלי לחזור לבית. אני לא זוכרת כלום אחר כך. (ולכן אני גם לא בטוחה שזה קרה באמת..אולי סתם דמיון או חלום..)אשמח לדעת במקרה כזה האם הטרדתי משהו אחר? או שזה גם הטרדה כלפיי?
    (אני מתמודדת עם כמה הפרעות נפשיות ומנסה להבין מאיפה זה הגיע..וחשבתי על זה. )
    תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הטרדתי או הוטרדתי

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הטרדה מינית על ידי איש מקצוע - תגוב
    צביה כפיר M.S.W
    20/01/2011

שלום לך. אני רוצה לחלק את תשובתי לשתיים אחת לגבי ההטרדה והתלונה לגביה והשניה לגבי החויה הרגשית שלך. אין ספק שעברת חויה רגשית קשה לא נעימה אבל אינני מכירה אותך ואת כוחותיך להתמודד אבל מה שחשוב זה לשתף לשתף לשתף את מי שקרוב אליך ומתאים לך לדבר איתו כדי לא להישאר עם העוצמה הזו בתוכך. לגבי הגשת תלונה אכן השאלות שאת מעלה נכונות כולן והזמן להחלטות צריך להיות אחרי שתרגעי קצת. אני מאוד ממליצה ליצור קשר עם מרכז סיוע בסביבת ביתך טלפון 1202 להן הנסיון הרב ביותר בעזרה עיניינית והן זמינות ונגישות. יחד איתן אולי יקל עליך להחליט מה הלאה. יום טוב צביה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• דחוף אשמח לשמוע את דעתכם
    ה
    10/01/2022

מישהו שאני מכירה היכרות מאוד שטחית - נקרא לו ג. ג ואני נפגשנו היום במקום העבודה שלו. קבענו לדבר על שיחה שהייתה לנו בהקשר לקשרשלנו. הוא נעל את הדלת ודיברנו. הוא התחיל לנשק אותי ואז עשה עוד דברים, הכאיב לי והכניס את האיבר שלו לפה שלי. מבחינתי זה היה מהיר ולא ידעתי אם אני בכלל מעוניינת אז ביקשתי שיפסיק אבל הוא לא עצר. אני חושבת שאני אשמה כי הוא יודע שאני אוהבת אגרסיבי, אז אולי הוא פשוט חשב שאני בקטע? זה מה שאני לי אח"כ. הסברתי לו שבאמת יכולתי ליהנות מהסיטואציה, אבל לא כשהוא לא מקשיב לי ולרצונות שלי. הוא אומר שאני מוציאה אותו אנס, והוא לא התכוון לזה ככה - חשב שאני ממש רוצה ומשחקת משחקים.
    אשמח לשמוע דעות, אולי אני באמת מגזימה? הגוף נהנה במובן מסוים, אבל בזמן שזה קרה לא רציתי, גם אם הייתה תגובה גופנית. זה היה יותר מדי בשבילי.

לקביעת תור
    סגירה
    דחוף אשמח לשמוע את דעתכם

הוספת תגובה

תמונה

• מה שאת מתארת זה לגמרי תקיפה/פגיעה מינית

ליאור גל כהן
    11/01/2022

כי גם באגרסיביות או ב- BDSM מתקשרים קודם לתיאום ציפיות וקביעת גבולות.
    והגוף שלנו פיזי, זה אומר שלעיתי גם בזמן תקיפה/פגיעה חוות איזה סוג של "עונג". כותבת זאת עם גרשיים מפני שזה לא באמת העונג שאנו מחפשות. ישנם אפילו מצבים (גם אצל גברים וגם אצל נשים) החווים אורגזמה תוך כדי הפגיעה. אין זה מוריד מהפגיעה, רק מבלבל יותר להתמודד עם זה. ולפי מה שאת מתארת, זו לא את ה"מוציאה" אותו אנס, זה הוא המתנהג כך. מחזקת ידיים בהתמודדות וניתן תמיד לקבל סיוע במרכז הסיוע הקרוב אלייך 1202

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תקיפה מינית היא אקט של אלימות

עו"ס שירלי קורין
    18/01/2022

הי
    כל מה שנעשה ללא הסכמה בעייתי ובהחלט נשמע על פניו שזה עונה על הקריטריונים של תקיפה מינית, אך איני משפטנית ושאלות בנושא זה מומלץ להפנות לעו"ד המתמחה בנושא .
    נראה לי גם שתוכלי להתייעץ בעניין עם איגוד מרכזי הסיוע טלפון 1202

מתוך הדף של איגוד מרכזי הסיוע: "תקיפה מינית היא כל התנהגות ו/או מעשה בעל אופי מיני הנכפה על אישה, גבר או ילד/ה ללא הסכמה, בניגוד לרצון החופשי ושלא מבחירה; או, לחלופין, כאשר ההתנהגות/המעשה המיני נעשה תוך ניצול פערי כוחות, חולשה או גיל צעיר, באופן שמעקר את יכולת הנפגע/ת לספק הסכמה באופן חופשי. תקיפה מינית יכולה להתבצע בידי גבר, אישה או קטין/ה.

תקיפה מינית היא אקט של אלימות אשר נוקט התוקף כלפי מי שנתפס בעיניו כחלש ממנו. היא אינה דחף מיני בלתי נשלט, אלא פשע שנעשה במודע, במטרה לשלוט בקורבן ולהשפילו".

לעצם השאלות: זה שהוא נעל את הדלת בשלב הראשון כבר מעורר סימני שאלה לגבי הכוונות שהיו לו כשנפגש איתך. בנוסף, לא משנה מה את אוהבת או לא אוהבת אלא אם את מסכימה או לא. לגבי התגובה של הגוף- זה לא דבר ששולטים בו בדר"כ ולכן זה שהגוף נהנה לא נותן הצדקה לכלום ולא רלוונטי.
    בהצלחה, שמרי על עצמך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דרכי התמודדות עם חווית מעשה מגונה בגיל צעיר
    חן
    18/12/2021

בגיל 8צהסכמתי לילד אחר לעשות בי מעשה מגונה (אונס)בתור מחאה לתשומת לב. מאז אני פגוע אשם וכואב, מתבודד ונמנע מחברויות למערכות יחסים מתקשה לתפקד ולפכול ולצאת מאיזור נוחות. האם יש קבוצה או דרך התמודדות מקובלת?

הוספת תגובה

תמונה

• האם אלה עבירות פליליות ?
    אני
    13/11/2021

1. אם אני מציע לבחורה באינטרנט או בווצאפ סקס תמורת תשלום זה שידול לעבירה ? שידול לזנות אולי ?
    2. אם אני מסתכל באינטרנט פלאפון שלי או במחשב ציבורי באתרי סקס ולידי עוברים קטינים ?

מה הסקנציה על שתי העבירות הללו ?
    כמה שנים מקבלים על כך בבית הסוהר ?

לקביעת תור
    סגירה
    האם אלה עבירות פליליות ?

הוספת תגובה

תמונה

• אולי פשוט אל תעשה דברים מבחילים כאלו בלי קשר לאם זה פלילי?

דני
    13/11/2021

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם מדובר בעבירות פליליות או לא
    מישהו
    04/11/2021

1. כאשר בן אדם נכנס בציבור באינטרנט במחשב או בפלאפון לאתרי סקס ובטעות יש קטינות לידו ? אבל בהתחשב בעובדה שיש אפילו אנשים שנתפסים בטעות מתעלסים מחוץ לבית והם מצליחים לצאת מזה ללא עונש אז אני לא יודע מה לחשוב...

2. האם לבקש רשות לדבר בקבוצת ווצאפ ולהעלות שם תמונות וסרטונים של אנשים בבגד ים - גברים בלי חולצה ונשים בחזיה ותחתונים או בביקיני , בעירום ועושים סקס זו עבירה פלילית ? מדובר בקבוצת ווצאפ שאנשי הקבוצה לא מעוניינים בדיבורים ושיתופים כאלה אך הכללים בה לא היו ברורים לפני כן.
    כמה שנים מקבלים על כל עבירה ישיבה בבית סוהר ?

הוספת תגובה

תמונה

• ניצול מיני בעבר כנערה והאם ניתן לטפל או להתלונן
    רות
    03/11/2021

ניצלו אותי מינית שהיתי נערה עכשיו זה מאוד מציק האם ניתן לטפל או להתלונן לראות השנים הרבות

הוספת תגובה

תמונה

• קשר מיני בין נער לבחורה בוגרת ממנו
    אמא דואגת
    26/10/2021

שלום רב.
    בחורה בת 17בערך, בקשר מיני עם הבן שלי שקטן ממנה ב3 שנתונים- הוא בן 14.
    1. האם יש כאן פגיעה , משהו פלילי?
    2. האם יש כאן משהו חריג ולא נומטיבי שצריך להדליק נורות אדומות?
    3תודה רבה,

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצת תמיכה לנפגעות ורעיונות לתכני פגישות
    קש
    17/10/2021

שלום
    אני נפגעת ורוצה לפתוח קבוצת תמיכה לבנות באזור שלי, אין פה בנמצא שום דבר כזה.
    מצאתי מקום שיארח אותנו, כרגע אין תקציב אבל בתקווה יהיה בהמשך. אשמח לרעיונות של תוכן לפגישות אולי גם פעילויות והכוונה קצת כדי לתפעל את הפורום.
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• האם אוכל לקבל תשובה למייל?

EA
    21/10/2021

תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תלונה במשטרה אחרי 25 שנה
    אנונימית
    04/10/2021

הי, פגעו בי מינית לפני 25 שנה וכדי לעשות לעצמי קלוז'ר, אני רוצה להתלונן במשטרה. לא במטרה שיעשו עם זה משהו, כי כנראה לא יעשו כלום, אבל רק כדי להגיש את התלונה. האם המשטרה תיקח את התלונה או תראה לי את הדרך החוצה כי עברו כל כך הרבה שנים? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    תלונה במשטרה אחרי 25 שנה

הוספת תגובה

תמונה

• אין בפורום ייעוץ משפטי ואין באפשרות לתת תשובה

עו"ס שירלי קורין
    06/10/2021

אין בפורום יעוץ משפטי כך שבכל הקשור להיבט הזה אין באפשרותי לתת לך תשובה. מומלץ להתייעץ עם עו"ד. בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות התייעצות
    אנונימי
    19/09/2021

שלום
    לפני חודש עברתי תקיפה מינית בטיול עם חברים .
    לצערי , זו לא הפעם הראשונה שאני חווה את זה .
    המטפלת הקבועה שלי בחופש ארוך. אני מרגישה שאין לי עם מי לדבר ,כי לא נוח לי 'להפיל' את הסיפור הזה כל פעם מחדש על מישהו קרוב אליי.
    אני חסרת סבלנות. לא ישנה טוב ולא ככ מצליחה לעשות הרבה ביום יום שלי. וככ חסרת סבלנות כלפי הבן זוג שלי. אני מרגישה ברגרסיה .. אשמח לדעת אם מישהו מכיר קבוצות תמיכה פעילות בנושא ובכלל סוגי העזרות שקיימות שאני יכולה להיתמך בהם .תודה שנה טובה לכולנו

לקביעת תור
    סגירה
    התייעצות התייעצות

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות

עו"ס שירלי קורין
    23/09/2021

צר לי לשמוע את מה שעברת ועוד יותר את זה שאין לך כתובת לפנות אליה. יש רשויות מקומיות בהן יש עו"ס פגיעה מינית- זה הטייטל שמטפלת טיפול פרטני בנפגעות תקיפה ולעיתים יש גם קבוצות טיפוליות, תלוי במקום המגורים שלך. מציעה לך לפנות למרכז לשלום המשפחה באזור מגוריך ולברר. בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגיעה מינית בילד
    דוד
    02/08/2021

אדם שקיבל תלונה שהבן שלו בן 17 פגע מינית קרוב משפחה (ילד בן 8), והוא לא מאמין על הבן שלו שיעשה דבר כזה, הילד בן 8 בא וסיפר זאת להורים שלו, איך אפשר לדעת עם דברי הילד מאומתים?? ואיך אפשר לברר זאת עם הפוגע ??
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    פגיעה מינית בילד

הוספת תגובה

תמונה

• טראומות מיניות מודחקות ודרכי ההתנהלות של המשטרה עם זה.
    קליאו
    11/05/2021

שלום רב,
    רציתי לדעת מה עמדת המשטרה לגבי אמינות זכרונות טראומטיים מודחקים שנזכרים בהם לאחר שנים של הדחקה, ובמקרה שהאדם הפוגע מוכר למשטרה.
    לפני כ‎ ‎‏ 8 חודשים, התחלתי להזכר בפגיעות מיניות שעברתי על ידי אבא שלי לאחר 8 שנים של הדחקה, שבהן חוויתי שכחה כמעט מוחלטת של אותם אירועים טראומטיים.
    חשוב לי לציין,
    שבנוסף לפגיעות המיניות, חוויתי אלימות פיזית קשה על ידו באותה תקופה ואת זה אני זכרתי, ועל האלימות הפיזית המשטרה יודעת והוגשו כלפי אבא שלי שישה כתבי אישום.
    ‏(הוא ברח מארץ כי החליטו לאסור אותו והוא תושב אירופה אבל הפשעים התרחשו בארץ)
    ואני מאוד רוצה לדעת מה עמדת המשטרה לגבי נושא זה כי לאבי יש שתי ילדות קטנות איתו באירופה ואני מאוד חרדה עליהן ואני מתכננת לדווח על הפגיעות המיניות שעברתי על ידו בשביל שהילדות ילקחו למקום בטוח.
    אשמח לדעת מה העמדה של המשטרה כלפי נושא זה, ומה הסיכויים שהדיווח שלי תתקבל.
    תודה מראש.

הוספת תגובה

תמונה

• התעללות מינית בילדות ואוננות מוקדמת
    מימי
    10/05/2021

כשהייתי ילדה עברה התעללות מינית ואחכ
    מצאתי תצמי בגיל 7 מאוננת ורוצה לקיים יחסים האם זה משו הגיוני או שזה קורה לבנות בגיל הזה?
    אשמח לתשובה תודה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה לחבר שהוטרד לפני 3 שנים
    מאיר
    01/04/2021

חבר סיפר לי שהוא עבר הטרדה לפני שלוש שנים בהתחלה הוא סיפר לאדם אחד ורק עכשיו הוא נפתח יותר להורים שלו ולעוד קומץ קטן של אנשים
    א.מה התפקיד של חבר בכל הסיפור הזה? אנחנו חברים ממש טובים
    ב.יכול להיות שעדיף לו לט לדבר על זה אם אנשים חוץ מהפסיכולוג והמשפחה?

הוספת תגובה

תמונה