פורום פסיכיאטריה - יש לך שאלה?

מנהלי הפורום

טטיאנה שקרה
053-4877800
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• יש כזה דבר אדם שעבר כמה טראומות, או שבהגדרה מדובר בטראומה אחת?
    דנה
    28/02/2018

נניח ואדם חווה טראומה בגיל 18,בבית ספר. לאחר מכן קורה עוד מקרה במילואים בגיל 26 (במבצע)- האם הפסיכיאטר מסתכל על שני המקרים כטראומות שונות?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טטיאנה שקרה - 053-4877800

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דנה שלום

דר' טטיאנה שקרה
    08/03/2018

כל מקרה נבדק בנפרד ויכולות להיות מספר טראומות אותם עבר אדם בחייו.
    הטיפול התרופתי יותאם בהתאם למצבו הנוכחי של חווה הטראומה לאחר אבחנה עי פסיכיאטר.
    ניתן לפנות למרפאתי לבדיקה בתיאום טלפוני מראש בכל עת
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה בקשר לטיפול בקטמין
    אמיר
    28/02/2018

אני סובל כבר מגיל 18 מהתקפי פאניקה ומדכאון.במשך שנים אני לוקח נרדיל,שבשבים הראשונות עזר לי דרמטית.אפילו היום הנרדיל עוזר לי,למרות שיעילותו ירדה לאחרנה.אין שום אפשרות להפסיק לי את הנרדיל כי מייד אני נכנס לפאניקות קשות.מאחר שהדכאון צמח,ולא ניתן לי לקבל נוגדי דכאון ביחדעם הנרדיל,שאלתי האם טיפול בזריקות קטמין,עשוי לעזור לי בדכאון ו\או בחדות,כי למעשה הרופאה שלי ברמבם טוענת שאין בנמצא יותר טיפולים תרופתיים שיעזרו לי.אני יודע שטיפול בקטמין יקר,אבל האם יש לדעתך סיכוי סטטיסטי שזה כן יעזור? אני בן 51. תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אמיר שלום

דר' טטיאנה שקרה
    08/03/2018

במידה והטיפול התרופתי לא משפיע עליך או השפעתו פחותה מבעבר ממליצה להתייעץ עם רופא מטפל או רופא פסיכיאטר לבדיקת שינוי טיפול תרופתי והתאמתו למצבך.
    ישנן תרופות רבות להתמודדות עם החרדה אך ניתן להתאים רק לאחר בדיקה.
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• או סי די וחרדה פחד
    רוני
    28/02/2018

שלום אני בת 60 מגיל קטן סובלת מחרדה לעצמי ולמשפחה הקרובה כל דבר קטן מפחיד אותי פחד קהל פחד ללכת לאירועים משפחתיים האם יש קשר בין או סי די וחרדה החרדה שלי היא ממש בהכל לא טסה לא אוהבת ליסוע למרחקים כדי שאולי יקרה משהו בדרך לא יוצאת כמעט מהבית מרגישה שכולם מיסתכלים עלי יש כדורים לבעיה זו שאינם משמינים וללא תופעות לואי בעבר לקחתי פרוזק וזייבן ושמנתי כ25קילו

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מזדהה עם הבעיות

מורן
    01/03/2018

קודם כל- ברור שיש קשר.

התרופות שציינת גם לי לא עזרו מה שכן עזר לי זה כדור מאוד קשה שבטח שמעת עליו- ויפאקס (אישית לא גרם להשמנה).
    יש לו הרבה תופעות לוואי, אבל אפשר לעבור את זה (יש לקחת בחשבון שגם בגמילה לא כל כך נעימה, אבל שוב- אפשר לעבור את זה)
    הייתי עם הכדור הזה למשך 7 שנים והחליפו לי בגלל שהוא הפסיק להשפיע. היום מעוניינת לחזור לקחת אותו לאחר הפסקה של 3 שנים.
    הכדור עזר לי מאוד מבחינת אוסידי.

מעבר לתרופות עברתי טיפול CBT שמאוד עזר לי גם מבחינת חרדה (ליד אנשים, לצאת החוצה וגם עם האוסידי), במידה ולא עברת טיפול כזה אני ממליצה לך בחום לנסות. הוא לא קל ודורש הרבה עבודה, אבל בהחלט שווה את זה.

שפע של בריאות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אני ממש מודה לך על מה שכתבת אנסה אבל הפחדים כל כך חזקים

רוני
    01/03/2018

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• רוני שלום

דר' טטיאנה שקרה
    08/03/2018

אני מבינה את חרדותייך ואת ההשפעה על חייך. זוהי תחושה לא קלה ולעיתים דורשת התמודדות יומיומית.
    יחד עם זאת בדיקה פסיכיאטרית, אבחון רפואי ואבחנה של הבעיה תוביל למתן טיפול תרופתי מתאים, לייצב את מצבך ולעזור לך בשגרת היום יום.
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• נטילת ציפרלקס עם קלונקס
    רעות
    01/03/2018

שלום רב,
    אני סובלת מחרדת נהיגה חדשה מזה שנה (מאז מות אבי). לא רק שאני לא נוהגת, אני גם מפחדת לשבת ליד הנהג בכביש בינעירוני. לכן כאשר מוטלת עליה נסיעה הכרחית אני לוקחת 1 מ"ג של קלונקס לנסיעה.
    בגלל שאני סובלת מחרדת רבות יותר (קלסטרופוביה, נהיגה ובכלל חרדה קיומית) אני חוששת לקחת ציפרלקס (תרופה אותה נטלתי כמה חודשים לאחר לידת בנותיי וסייעה לי מאוד.
    החשש שלי הוא מתופעות הלוואי. אני זוכרת שההסתגלות לציפרלקס מאוד קשה והיא אף מעצימה את התקפי החרדה בהתחלה ואני ממש מפחדת מזה. לכן שואלת, האם ניתן לקחת אותה בשילוב עם קלונקס להרגיעה?
    ניסיתי להימנע מכדורים על ידי טיפול CBT אי אם די אר ועוד... אבל שום דבר לא מועיל לי.
    א. האם מותר ליטול ציפרלקס יחד עם קלונקס
    ב. כיצד להתחיל לקחת? חצי כדור כל יום?
    ג מציינת שרופאת המשפחה רשמה לי כבר מזמן ציפרלקס אבל זה סתם עומד אצלי בארון. כיוון שאני אם לשתי פעוטות אני חייבת לתפקד.
    לתשובתך אודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• רעות שלום

דר' טטיאנה שקרה
    08/03/2018

נטילת טיפול תרופתי מחייבת בדיקה של רופא פסיכיאטר והתאמתו בהתאם למצבך.
    אני מבינה את הקושי שלך ואת דאגתך לבנותייך ולבריאותך אך יחד עם זאת עלייך להבדק ולהתאים טיפול שייצב את מצבך ואת החרדות.
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התקפי חרדה שבועיים על ציפרלקס
    רוני
    08/03/2018

בעקבות התקפי חרדה ופניקה ביקשתי מרופא המשפחה ציפרלקס שלקחתי בעבר הרחוק ועזר לי ממש.. אני התחלתי שבוע ראשן חצי כדור.. ושבוע שני כדור שלם.. והרגשתי בסדר פחות או יותר עד לפני כמה ימים.... מה שכן אני בדיוק שבוע על הכדור השלם שלפי לקחתי חצי כדור במשך שבוע.. וההתקפי חרדה ממש התגברו לאחרונה.. האם זה נורמלי? לתת עוד זמן? יש לציין שאני לוקח בי קומפלקס האם זה מפריע לציפרלקס?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• רוני שלום

דר' טטיאנה שקרה
    08/03/2018

במידה וישנן תופעות לוואי יש לפנות לרופא מטפל או לפסיכיאטר לבדיקת שינוי טיפול.
    ניתן לפנות למרפאתי לבדיקה בתיאום מראש בכל עת
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אין בעיה בשילוב בי קומפלקס?

רוני
    08/03/2018

והאם שבוע חצי כדור ושבוע כדור שלם שסך הכל זה שבועיים. זה מספיק זמן להרגיש טוב?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תופעת לוואי של לוסטרל?
    יוני
    02/03/2018

אני נוטל לוסטרל כבר כחודשיים ואני חש תחושה פחותה ברגל מסוימת, כלומר רגל אחת בסדר והשנייה, את כף הרגל מרגיש לי פחות..לא יודע איך לתאר. זה גם משפיע לי על ההליכה עם אותה הרגל. האם יתכן שזו תופעת לוואי של התרופה??

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• יוני שלום

דר' טטיאנה שקרה
    08/03/2018

לא ידוע לי כי זוהי תופעת לוואי של התרופה אך ניתן להתייעץ עם רופא במקרה של תופעות לוואי לבדיקת הפסקת/ שינוי טיפול בהתאם למצבך.
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כן אשמח שתחזרי...בנוגע לכדורי מודל
    שנה
    04/03/2018

מזה כחצי שנה אני סובלת מהתקפי חרדה נוראיים מאד, כוללים סחרחורות, כאבי ראש, תחושת עירפול ועוד מלא תופעות.
    לפני כ4 חודשים התחלתי טיפול במודל מקבוצת ssnri מכיון שפיתחתי אלרגיה לקבוצת ה ssri.
    אני כבר 4 חודשים מטופלת ויש עדיין התקפי חרדה מאד קשים, אומנם לא בתדירות שהייתה לי אבל הם קיימים בצורה חזקה ממש.
    השאלה שלי: כדאי לאחר 4 חודשי טיפול לנסות לשנות לכדור אחר?
    הכדור אמור בעצם לשתק את ההתקפים לגמרי?
    אני כרגע לא עובדת יש סיכוי שבגלל שאני בבית רוב היום אין לכדור אפקט?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שלום רב

דר' טטיאנה שקרה
    08/03/2018

במידה וישנן תופעות לוואי כפי שציינת ממליצה להתייעץ עם רופא פסיכיאטר לשינוי תרופתי.
    ניתן לפנות למרפאתי לבדיקה בתיאום מראש בכל עת
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• איקסל ואריפלי בשילוב עם mdma
    אנונימי
    07/03/2018

שלום
    בן זוגי מקבל 250 מג ixel וגם אריפליי הוא מתעקש שרוצה לנסות mdma האם זה מסוכן??? הוא החליט שזה יעזור לדיכאון אך יש לי תחושה שעלולה להיות התנגשות ביניהם
    למרות נסיונות לשכנעו שאסור סמים בכלל אודה לתשובה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שלום רב

דר' טטיאנה שקרה
    08/03/2018

שימוש בסמים אינו מומלץ כלל ובוודאי לא בעת נטילת טיפול תרופתי.
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לכל הגברים שלוקחים כדורים כנסו
    חיים
    02/03/2018

גברים שלוקחים מעל 10 שנים כדורים כמו ציפרלקס ssri וכו... לכו תבדקו טסטוסטרון מסתבר שהכדורים בשימוש ממושך מורידים את ההורמון וזה מסכן חיים ללב לחשק המיני לזקפה וכו... סתם יעלו לכם מינונים כי הרופאים לא אמורים לנחש את זה מן הסתם אבל זה טיפ חשוב שיחסוך לכם הרבה בלאגן לכו לבדוק ותראו שייצא לכם נמוך

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התקף פסיכוטי לפני חמישה חודשים
    דורון
    08/02/2018

שלום לפני כ5 חודשים עברתי התקף פסיכוטי וחשבתי שכל העולם רודף אחרי היה לי אופנוע וביום שהתקף התחיל הרגשתי כאילו אני הולך לאיבוד התחלתי לעקוב אחרי מכוניות וחשבתי שאיזה בחורה רצתה אותי ושולטת לי על המחשב ונותנת לי סימנים בשירים שהייתי שם .. הלכתי לבית חולים באמבולנס כי היו לי כאבים ברגל (יש לי פלטינות)וכשהגעתי לבית חולים חשבתי ששמו לי בורג ברגל בכוונה להכאיב לי ולעקוב אחרי .! בזמן המתנה לתשובות הדם התחלתי לצחוק על ערבים שראיתי בבית וחשבתי שאני קורא להם תמחשבות ושהם קיללו אחד תשני !! ונקרעתי מצחוק ! סרט מטורף שהיום אני אומר לעצמי איך זה קרה לי .! באותה תקופה הייתי מעשן חשיש וגראס המון שנים ואני חושב שבגלל זה קרה לי התקף.! הפסיכיאטר ראה אותי בבית חולים וכשדיברנו הוא הבין שמשהו לא בסדר והחליטו לאשפז אותי בכפייה (אישפוז ראשון של החיים ) שם אובחנתי וטענו שזה על רקע אורגני וכסכיזופרן הביאו לי תרופות ושיחררו אותי אחרי 3 וחצי שבועות והפסיכאטרית שלי הביאה לי קווטיאפין לקחתי תתרופה שבוע והחלטתי להפסיק אותה בגלל הכבדות והעייפות שזה נתן לי .! אני כבר 3 חודשים בלי תרופות והפסקתי לעשן סמים יש לי חרדות על העתיד ומדי פעם בוכה ומפחד לא להצליח אני נכה 100% עקב תאונה קשה שעשיתי לפני 7 שנים ! לפי מחקרים שראיתי ביוטיוב מפסכולגיים ופסיכיאטרים אמרו שהנזק של תרופות פסיכיאטריות עושות נזק למוח והחלטתי להפסיק היום אין לי התקפים ואני לא חושב שרודפים אחרי הביטחון שלי לא בשמיים וחוסר דימוי עצמי נמוך וקושי לבטא את עצמי כמו שצריך .! מה אני עושה יש למישהו תשובה ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה מנסיון אישי

שמוליק
    11/02/2018

שלום דורון.

מנסיון אישי של מספר אישפוזים. גם לי היו תופעות לוואי של כבדות ועייפות כפי שאתה מתאר, והן לא חלפו עד שהפסקתי את הטיפול התרופתי. אני לגמרי מבין ומזדהה עם ההרגשה.

עם זאת, הפסקה הטיפול מבלי להתייעץ עם הרופא המטפל עלולה להיות מסוכנת. כמובן, שזו זכותך להחליט להפסיק, גם בניגוד להמלצה של הרופא המטפל, אבל חשוב לדעת שיש בכל סיכון.

כדי למזער את הסיכון וגם כדי לטפל בשאר הבעייות שציינת כגון חוסר ביטחון עצמי - כדאי ללכת לטיפולים פסיכולוגיים, ואפשר ללכת גם לפסיכיאטר ולומר לו שאינך מעוניין בטיפול תרופתי. הגורם החשוב ביותר הוא הכימיה שיש עם המטפל, וזה ממש לא משנה אם מדובר בפסיכולוג או פסיכיאטר.

כל טוב,
    שמוליק.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דורון שלום

דר' טטיאנה שקרה
    22/02/2018

הפסקת טיפול פסיכיאטרי ללא התייעצות עם רופא פסיכיאטר עלולה לגרום לנזק ואף להביא אותך שוב למצב פסיכוטי ולאשפוז בכפייה כבעבר.
    מטרת הטיפול למנוע התקפים כאלו ולהקל עליך.
    במידה והנך חושב שהטיפול שקבלת לא מתאים יש לפנות לפסיכיאטר לבדיקת שינוי טיפול תרופתי בהתאם לאבחנה ולמצבך הרפואי.
    ניתן לפנות למרפאתי בכל עת.
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תרופה בשם לשאיה - יעילות ותחילת השפעה
    לאפרת
    23/02/2018

הי,
    האם תרופה בשם לשיאה שמן לבנדר נמאה יעילה ובמידה וכן תוך כמה זמן מתחילה להשפיע?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• פאקסט והשפעתו על הלב
    עינת
    05/02/2018

שלום ד"ר,
    אני לוקחת פאקסט 30 מ"ג כבר 7 שנים בגלל OCD. לאחרונה אני שומעת שתרופות SSRI משפיעות על קצב הלב ויכולות לגרום לדום לב. האם זה נכון? אני לא יכולה בלי הכדור ומצד שני מפוחדת. אודה על תשובתך.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עינת שלום

דר' טטיאנה שקרה
    22/02/2018

יש להתייעץ עם הרופא המטפל ולערוך בדיוקת תקופתיות בהתאם להמלצתו.
    בברכת בריאות
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• האם מותר לשלב כדורים
    דינה פרופס
    07/02/2018

שלום רב,
    עקב חרדה משבר גירושין ,אני נוטלת לוסטרל למעלה מ10 שנים.1×20 מג.לפני 4 שנים הפסקתי ל 3 חושים והיתה נפילה אז חזרתי. מזה כחודשיים אני סובלת מגרדת בכל הגוף ורופא עור נתן לי גילקס 25 מג×1. האם עליי ליטול את שניהם או שהגילקס יכול להוות תחליף ולהפסיק את הלוסטרל וכיצג לעשות זאת?תודה מראש,

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דינה שלום

דר' טטיאנה שקרה
    22/02/2018

לכל שינוי תרופתי יש לפנות לרופא המטפל.
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• נטילת מירו ככדור שינה
    מאייק שרון לובי
    09/02/2018

שלום רב דר.
    סבא שלי כמה 15 שנה רצוף לוקח מירו 7 מג לשינה (חוצה טת המירו לרבע) הרופא אמר לו שזה במקום עדור שינה שלא יתמכר.
    הבעיה שסבא שלי ככה גיליתי לוקח אותו 3 םעמים בשבוע. הוא טוען שהמירו מפביק להשפיע עליו אם נוא לוקח רצוף.

אני דואג שמע הוא משגע את המוח . חמרות שרטפא מקצועי נתן לו את זה ככדור שינה מתיי שהוא רוצה .

האם מירו שהטא כדור אנטי דכאוני במינון 7 מג הוא לשינה וניתן להשתמש בו לפי נצןרך כמו שסבא שלי עושה .?
    בברכה.

לובינסקי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שלום רב

דר' טטיאנה שקרה
    22/02/2018

שינוי/ הפסקת טיפול תרופתי מחייבת התייעצות רופא מטפל.
    ממליצה לפנות לרופא להתאמת טיפול בהתאם.
    ניתן לפנות למרפאתי בכל עתץ
    בברכת בריאות.
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• OCD והתנהגות מסכנת אצל בגיר
    איתן
    13/02/2018

שלום וברכה,

אשמח לעצה מקצועית.

המקרה הבא עוסק באדם בגיר (שנות ה 30 המאוחרות) שאינו עובד, מתגורר ומתקיים תחת חסות הוריו. הסימפטומים כוללים התנהגות חרדתית הבאה לידי ביטוי באמצעות טקסים וקומפולסיות מובהקים הנוגעת לניקיון הגוף (עד כדי חתכים רבים בידיו), שטיפת הרכב וכיו״ב. במקרים קיצוניים החרדות לוו בהתנהגות פרנואידית ותחושת ״רדיפה״ מצד הסובבים הבאים להתנכל לו, לצד שכיבה על הכביש והתנהגויות מסכנות אחרות. במקרה האחרון הוריו אף פנו לרווחה שהפנתה לפסיכיאטר המחוזי בהמלצת פניה לאשפוז. אם כי האחרונים סירבו לנוכח חוסר הסכמתו (בגיר) והתרשמות טובה ממצבו באותו הרגע.

האם ומה ניתן לעשות מבחינת החוק? המשך טיפול כאשר יש סירוב מצד הנדון?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• איתן שלום

דר' טטיאנה שקרה
    22/02/2018

ממליצה מאוד לשוחח עם הבחור ולהביאו בהסכמה לבדיקה רפואית על מנת שיקבל אבחנה וטיפול בהתאם.
    האפשרות השניה היא כפי שבצעתם בעבר, לפנות לרופא המשפחה ולפסיכיאטר מחוזי על מנת להוציא הוראת בדיקה ולהביאו לבדיקה לצורך הערכה פסיכיאטרית.
    יש להסביר בפנייתכם את חומרת הדברים על מנת שהפסיכיאטר המחוזי יבין את החשיבות ויתרשם כי אכן יש להביאו לבדיקה כפויה ולא לפגוע בזכויותיו לשווא.
    ניתן גם לפנות לפסיכיאטר לבדיקת בית בהסכמתו ולא לפנות לבית החולים, דבר אשר ימזער את רמת החרדה של הבחור.
    ניתן ליצור קשר עם מרפאתי בכל עת.
    בברכת בריאות
    ד"ר טטיאנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה