פורום טיפול משפחתי, קשר משפחתי - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

סימונה פלג
סימונה פלג
053-4877819
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל סימונה פלג
053-4877819 ללא פרסום בפורום

• ייעוץ לגבי התנהלות המשפחה המורחבת
    סיגלית
    01/09/2018

שלום רב,
    אני ובעלי בשנות השבעים לחיינו, שלושה בנים נשואים, שמונה נכדים מגיל שנה עד 12. בעבר הלא רחוק היינו נפגשים אחת לשבועיים לארוחות שישי משותפות. לאחרונה המעטתי במפגשים אלה כי זה הפך להיות יותר ויותר קשה, ואני צריכה מספר ימים כדי להתאושש ממפגש כזה. כמובן שמידי פעם הם באים אלינו, אך לא ביחד, ושמתי לב שגם להם המפגשים האלה קשים בגלל הבלגן והרעש שעושים שמונה נכדים בדירה לא גדולה. אני מרגישה נקיפות מצפון וחשה אשמה כי נראה לי שבגללי הילדים והנכדים לא נפגשים מספיק, מצד שני כשאני כבר מזמינה את כולם אז זה לא יכול לבוא בשבת והשני לא יכול בשישי ובסוף זה מתבטל. אני כמובן משתדלת לראות את הנכדים כמה שיותר, נוסעת אליהם מידי פעם וחלקם גם גרים בקרבת מקום. אגב, אנחנו כמעט ולא מוזמנים אליהם, הם אנשים מאוד עסוקים, עובדים מאוד קשה ואני בהחלט מבינה. הם גם לא יוזמים לבד מפגשים משותפים וכל המצב מאוד מפריע לי ולא ממש יודעת מה לעשות.
    אגב, יש לי שני נכדים אחים שרבים ללא הרף עד להחלפת מכות נמרצות ותוך כדי הורסים דברים בבית, חוץ מזה יש לי גם נכד אוטיסט מתוק, שמקבל התקפי זעם, וזה עוד יותר מקשה.
    אשמח לעצה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    סימונה פלג - 053-4877819

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• התנהלות המשפחה המורחבת

סימונה פלג
    01/09/2018

סיגלית יקרה שלום.

אני מנסה לתאר את הכנס המשפחתי בביתך ומרגישה את העומס והקושי בביקור.
    אני יודעת שזה אידאלי שכולם ביחד ויש אווירה נעימה ונינוחה, אך לא תמיד זה קורה, וזה באמת קשה.

אני ממליצה לך להקשיב לתחושותייך, ולדעת שזה בסדר גמור לא להזמין את כולם ביחד, וזה בסדר גמור גם לא לראות את המשפחה בתדירות גבוהה. אתם צריכים לשמור על הכוחות והבריאות שלכם כאנשים מבוגרים, ולהקל על עצמכם על ידי וויסות הביקורים כראות עיניכם.

אני מציע לנסות ליזום יותר ביקורים אצלם, בתיאום מראש, במקום האירוח אצלכם, וזאת למרות שהם עסוקים. דאגו לכך שכל ביקור יהיה קצר ונחמד. כמו-כן, הקפידו להיות איתם בקשר טלפוני רציף.

בברכת שנה טובה
    סימונה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך לעזור לאמא שלי?
    דרור
    30/08/2018

אבא שלי חולה אלצהיימר, הוא במוסד כבר כמה שנים. אנחנו שלושה ילדים, שניים מאיתנו עוד בבית אבל הקטן תכף יוצא גם ללימודים בעיר אחרת. אני נשאר לבד עם אמא שלי והיא הפכה ממש לזומבי, היא מתפקדת אבל לא חיה. היא גם תכף יוצאת לפנסיה ואני לא יודע מה יהיה איתה. אני בעצמי בלימודים ועוד מעט אסיים ואני לא רוצה להמשיך לגור איתה אבל אני לא יודע מה לעשות כדי לעזור לה להתאושש ולחזור לעצמה

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• איך לעזור לאמא שלי

סימונה פלג
    31/08/2018

בוקר טוב דרור היקר
    אני מציעה למצוא עזרה מבחוץ שיהיה עם אמך. אפילו לכמה שעות. דרך אגב, יש לך זכויות לקבל עזרה. תשאל בביטוח לאומי, לשכת הרווחה. הם יתנו מענה מדויק יותר לגבי העניין.
    דבר שני וחשוב מאוד, אני שמחה שאתה מודע לזה שאתה לא רוצה להשאר לגור בבית, ולצאת לחיים משל עצמך. אני מעודדת אותך לכך.
    הרצון שלך שאמך תתאושש, ראוי מאוד. יחד עם זאת עלייך להבין רצון שינוי יבוא אך ורק מהאדם עצמו. אנחנו יכולים לרצות ולעזור לו. אך רק לאדם עצמו יש את היכולת לעשות זאת.
    בכל זאת מה אתה יכול לעשות?
    להציע ללכת למקום שיש בו חוגים או פעילות לגיל הבוגר.
    אם יש משהו שהיא אהבה בעבר, לנסות לחבר אותה לדבר הזה.
    כשאתה יוצא לחיים עצמאיים משלך. להיות איתה בקשר יום יומי טלפוני. לבוא לבקר אותה. ,לצאת איתה מדי פעם ביחד לבילוי משותף. ששניכם תאהבו.
    המון בהצלחה
    בברכת שנה טובה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אבא מגונן יתר על המידה
    נעמי
    28/08/2018

אמא שלי נפטרה לפני כמה שנים, אח שלי הגדול נשוי וגר בחו"ל, זה רק אני ואבא שלי. אני גרה מחוץ לבית כבר כמה שנים. אבא שלי מתקשר אלי כל יום, אם אני לא עונה הוא ממש נלחץ, יכול להתקשר לחברות שלי. כשאני אצלו בבית אני צריכה לדווח לו לאן אני יוצאת ועם מי ומתי אני חוזרת. הוא לא יירדם עד שאחזור, אז פשוט הפסקתי לצאת כשאני אצלו. אני עוד מעט בת 30 ואני לא רואה איך זה יכול להשתפר.

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אבא מגונן יתר על המידה

סימונה פלג
    28/08/2018

ערב טוב נעמי.
    אכן השיפור יבוא אך ורק ממך. למה כוונתי? כשאנחנו רוצים ליצור שינוי כלשהו. זה יבוא אך ורק מעצמינו. לא נול להשפיע על האחר. מה כן. עצם ההתייחסות האחרת שלנו למצב מסוים יכולה להשפיע על הצד השני.
    נראה שאביך מגונן יתר על המידה וזה מה שמעסיק אותו כל היום. שהרי את היחידה שבאמת נמצאת לידו, לצידו.
    לדעתי אם את רוצה לצאת לאנשהו, צאי, תבלי. בלי קשר אם נרדם או לא נרדם.
    אם הוא מתקשר לחברותייך כל הזמן. הן צריכות להחליט מה לעשות עם הטלפונים האלה.
    אנני אומרת חלילה לא להתיחס למה שקורה ומה אביך עושה. נהפוך הוא. היי בת נאמנה, דואגת ואוהבת לאביך לצד נאמנות ורצון למה שאת רוצה לעצמך.
    היי שלמה עם כל יציאה לבילוי. והוא יצטרך ללמוד לחיות עם זה. אך,,,שימי לב. היי שלמה עם מה שאת עושה. כשאת תנהגי מהמקום הזה. זה המסר שיעבור אליו.
    בבררכת
    שנה טובה. סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מעבר של אמא שלי לבית
    נילי
    26/08/2018

מצבה הבריאותי של אמא שלי לא טוב ואני רוצה שהיא תעבור לגור אצלנו. בעלי ממש לא מוכן לזה בגלל כל מיני סיבות, חלקן הגיוניות יותר ואחרות פחות. אני לא יודעת איך לשכנע אותו... בכל זאת מדובר בבריאות ובביטחון של אמא שלי...

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מעבר של אמא שלי בבית

סימונה פלג
    27/08/2018

בוקר טוב נילי יקרה
    אני אענה לך מהמקום האישי שלי.
    אני הייתי באותה סיטואציה לפני כמה שנים. הורי עברו לגור איתנו , ביחידת דיור שהייתה לנו בחצר. אבי ז"ל היה מאושר ושמח. אמי חייה התהפכו. היא לא הרגישה בנוח, לא היה לה טוב, היא קיטרה כל הזמן. והחיים שלנו התהפכו בהתאם.
    אחרי שנה ו7 חודשים הם חזרו לביתם.
    מסקנתי כבת, כמנחה, כאדם.
    להוציא אדם מבוגר מהבית שלו, מהטריטוריה המוכרת לו. היא דבר לא נכון ולא בריא.
    שימי לב , בטרם אמך עברה לגור איתך, ישנם כבר חילוקי דעות בינך ובין בעלך. זה לא ילך וישתפר עם הזמן, אם אמך תגור אתכם. נקודה למחשבה.
    הייתי בודקת איך אפשר לעזור לאמא בדרכים אחרות, ולהיות איתה בקשר יום יומי. דבר שאני מניחה שאת עושה.
    המון בהצלחה ובריאות
    בברכת שנה טובה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זהות מינית בגיל התבגרות
    אמא א
    26/08/2018

היי
    ביתי בת 15, חיטטתי לה בוואטסאפ בלי שהיא יודעת כמובן וראיתי שהיא רשמה למישהי שאני לא מכירה שהיא נמשכת לבנות 95% אבל עדיין לא בטוחה בזה היא מבולבלת,מה אני צריכה לעשות עם המידע הזה? אך אני יכולה לעזור לבת שלי לקבל החלטה כזאת שיכולה לשנות חיים? זה ברור לי שהאי בגיל התבגרות והכל מבולבל אצלה,גם האינסטרגם הזה משגע אותם היא יוצרת חברויות מוזרות עם בני נוער הזויים הם מקימים קבוצות שהם בכלל לא מכירים אחד את השני,בקיצור פרוגרום.
    אז נא לכוון אותי מה אני עושה עם הזהות המינית.תודה

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• זהות מינית בגיל ההתבגרות

סימונה פלג
    27/08/2018

בוקר טוב אמ א
    ההתמודדות שלנו כהורים לילדים בגיל ההתבגרות היא אתגר לא קטן מילדינו שמתמודדים בעצמם עם גיל זה.
    זהות מינית היא נטיה מולדת בעיני.
    אם היחסים בינך לבין בתך פתוחים, טובים, יש תקשורת טובה. הייתי נגשת לנושא בדרך עקיפה לא עקיפה. למה כוונתי?
    בזמן טוב של שתיכן, לשתף אותה על סרט טוב ששמעת עליו, או על מקרה ששמעת או קראת וליצור שיחה עם בתך. לדעתי בשיחה כזו תוכלי לגשש לאן הדברים מובילים. לראות ולהרגיש מה היא מרגיש ה ומה עובר עלייה.
    אך
    לפני שאת מנהלת או יוזמת שיחה, איך את מרגישה? מה עובר עלייך בתור אם ובתור בן אדם?
    האם את חושבת שאת פתוחה ויכולה לשוחח עם בתך באופן גלוי ,פתוח ומקבל?
    חשוב שהשיחה תהייה מספיק נינוחה ומאפשרת מבחינתך.
    כדי שבתך תרגיש אותו דבר.
    בברכת שנה טובה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• השתנות של הדינמיקה המשפחתית
    נטלי
    23/08/2018

בגלל כל מיני סיבות גיסי עבר לגור איתנו. היה אמור להיות כמה שבועות ואנחנו כבר בחצי שנה ונכון לעכשיו היציאה שלו לא נראית באופק.
    הוא גר ביחידה משלו, הוא נהדר עם הילדים ועוזר המון בבית, אבל הדינמיקה המשפחתית מאוד השתנתה וקשה לי עם זה. לא נהייה רע יותר, אבל זה אחרת כשבעלי עם אחיו ביחד וכשיש שלושה מבוגרים בבית. גם בגלל שהוא הרבה עם הילדים, שזה נהדר, הוא הפך לדמות סמכותית שלפעמים עולה על הסמכות ההורית שלנו. אין לי בעיה עם זה שהוא צלנו, מאוד אוהבת אותו ואנחנו מסתדרים מצוין, גם השינוי של הדינמיקה הוא לא שלילי, פשוט קשה לי עם זה

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• השתנות של הדינמיקה המשפחתית

סימונה פלג
    23/08/2018

שלום נטלי.
    אין ספק שיש קושי בהרכב כזה של משפחה.
    לדעתי וזו הזדמנות נהדרת לקראת השנה החדשה לעשות ישיבה ולהגדיר מחדש את הכללים והציפיות.
    בברכה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אמא שלי לא מוכנה שאעבור לחו"ל
    נועה
    21/08/2018

אמא שלי אלמנה כבר הרבה שנים. אח אחד שלי גר בארצות הברית ואח אחר גר רחוק. אני גרה באותה העיר של אמא שלי ואנחנו מתראות הרבה ומדברות הרבה. יש לי הזדמנות לנסוע לחו"ל לתקופה ממושכת, דבר שמבחינתי הוא הישג ומשהו שאני מאוד מעוניינת בו, אמא שלי מתנגדת נחרצות. היא מאוד שמחה על זה שקיבלתי הצעה כזו אבל היא אומרת שהיא לא תעמוד בזה אם גם אני אסע, נכנסת ללופ של רחמים עצמיים ובדידות. אני ממש לא יודעת מה לעשות...

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אמא שלי לא מוכנה שאעבור לחו"ל

סימונה פלג
    22/08/2018

בוקר טוב נועה
    כאמא אני יכולה לכתוב ,כמה קשה כאשר הילדים עוזבים את הבית. יחד עם זאת ,אין מה לעשות. אתם גדלים ואנחנו צריכים ללמוד לשחרר ולאפשר לכם לגדול, לצמוח ולהתפתח בזכות עצמכם.
    רק לך יש את התשובה האימיתית איך לעשות זאת, להתגבר על רגשות האשם או והרחמים על אמך. ולהחליט בכל זאת לקחת את ההזדמנות ולסוע.
    אני מסבה את תשומת ליבך לנקודה נוספת , אם תרגישי שפיספסת את ההזדמנות מהסיבות של מצפון ,לדעתי זה ילווה אותך ויהיה בינכם כל הזמן.
    צריך הרבה כוחות נפש.והשלמה פנימית: "עכשיו זה הזמן שלי". בעידן של היום התקשורת קלה ואת יכולה להיות בקשר עם אמך יום יום.
    מקווה שתגיעי להחלטה שתהיי אתה שלמה.
    בברכה,
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קשר עכור בין שתי הכלות
    פולה
    19/08/2018

יש לי שני בנים, הנשים שלהם לא מסתדרות אחת עם השנייה, זה הגיע לרמה כזו שהן נמנעות מלהגיע לארוחות משותפות וצריך לעשות הפרד ומשול. הפעמים היחידות שהנכדים רואים אחד את השני זה אם הם כולם אצלנו בלי האימהות. זה מאוד מעציב אותי ונראה שלבנים שלי זה לא ממש משנה

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• קשר עכור בין שתי הכלות

סימונה פלג
    19/08/2018

שלום פולה,
    מה שלומך? אני יכולה לתאר לעצמי כמה כואבת הסיטואציה שאת נמצאת בה. ועוד בין הכלות.
    הרבה לדעתי אין כרגע מה לעשות כל עוד הן בעצמן לא תרצנה לעשות מעשה כמו להיפגש אצלך כשאת מזמינה.
    מה גם שלאחים גם לא משנה המצב הזה.
    את מבחינתך המשיכי להזמין אלייך הביתה . ושמרי על קשר עם הבנים והמשפחה.
    ליבי ליבי אתך
    בברכה,
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קשר סבוך עם זוג חברים
    ליזה
    16/08/2018

לא ממש משפחתי, יותר זוגי, אבל אשמח לשמוע עצה. הסיפור סבוך - בת הזוג של הבן שלי עזבה אותו 3 חודשים אחרי החתונה. ההורים שלה הם חברים מאוד טובים של בן זוגי (. יש לבן זוגי חבר'ה מהצבא והם עושים יחד הרבה אירועים וזה מאוד חשוב לו. לי מאוד קשה להיות באירועים האלה כי אני רואה שם את ההורים של כלתי לשעבר. אני יודעת שזה לא אשמתם ושבסופו של דבר כל העניין לטובה אבל קשה לי להתמודד איתם כשאני רואה אותם

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• קשר סבוך עם זוג חברים

סימונה פלג
    17/08/2018

בוקר טוב ליזה,
    כשם שכתבת " בסופו של דבר כל העניין לטובה..."
    אני ממליצה להיאחז בידיעה הזאת ומשם להמשיך הלאה.
    לזכור שהפרידה הייתה לטובה. לשים בצד את משקעי הרגשות הנילווים
    בברכה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מצליחים להגיד לילדים שאנחנו מתגרשים
    אלכסה
    14/08/2018

אני ובן זוגי בתהליכי פרידה. יש לנו ארבעה ילדים בטווח גילים די רחב ואני מניחה שעל כל אחד מהם זה ישפיע באופן אחר. אנחנו לא מצליחים להביא את עצמנו לספר לילדים, אני יודעת שאנחנו דוחים את הקץ אבל אני פשוט לא יודעת איך עושים את זה...

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מצליחים להגיד לילדים שאנחנו מתגרשים

סימונה פלג
    14/08/2018

שלום אלכסה,
    אני מתארת לעצמי את הקושי לשבת מול הילדים ולספר על הגירושין.
    קחו נשימה עמוקה. שבו עם הילדים וספרו להם. תדגישו שהגירושים לא בגללם, שאתם אוהבים אותם וזה קשור אליכם המבוגרים בלבד. הילדים יראו אתכם אך במתכונת שונה ממה שהיה עד עכשיו.
    היו עירנים שיחה אם מישהו מהם רווצה לשאול או להביע את עצמו. לאפשר לו כמובן.
    דרך נוספת לספר לילדים היא אחד על אחד. כל ילד ישמע על כך בנפרד.
    בברכה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בנות 20 מרגישות מקופחות
    נעמי
    12/08/2018

יש לי שתי בנות, שתיהן עברו את גיל ה-20, שתיהן כבר לא גרות בארץ, אחת גרה בחו"ל. לא משנה בנות כמה הן עדיין עולים רגשות קיפוח, במרוצת השנים ניסינו את כל הטקטיקות האפשריות - כל אחת עצמאית, לשתיהן אותו הדבר. תשומת לב לזאת ותשומת לב לשנייה, חשבנו שעם הגיל זה יעבור אבל זה לא, וזה אפילו החמיר אצל הבת שבחו"ל (והיא עוד הבכורה...)

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בנות 20 מרגישות מקופחות

סימונה פלג
    12/08/2018

ערב טוב נעמי.
    ההשפעה הכי גדולה שלך על אדם כלשהו תיהיה אך ורק עלייך ,את.
    את לא יכולה להשפיע על רגשותיו והתנהלותו של אף אחד . זה כבר לא בידיים שלך. את כותבת שיש לכל אחת אותו דבר והן עצמאיות. אני יכולה לתאר לעצמי שנתתן להן כל מה שיכולתם כהורים. נכאן הרגשת הקיפוח והצורך לעשות רגשי הוא שלהן בלבד יקרה. זו הבחירה שלהן , זה כבר לא קשור אלייך.
    בברכה,
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעלי בגד בי אחרי 20 שנות נישואים
    הודיה
    19/07/2018

אני בעלי ביחד כבר 20 שנה גיליתי לאחרונה שהוא בגד בי קשר שנמשך במשך שנתיים ונוצר מיזה ילד
    הוא מבקש סליחה ומבקש שנשאר יחד
    האם ניתן להמשיך מערכת יחסים כזו שכבר אין אמון?
    הוא טוען שזה פעם ראשונה

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בגידה אחרי 20 שנה

סימונה פלג
    12/08/2018

שלום הודיה
    קצת קשה לי לענות לשאלתך החשובה. זה מאוד אישי. כל אחת תרגיש אחרת בסיטואציה שאת מתארת. אני לא חושבת שיש תשובה וודאית וברורה לנושא.
    לכי עם תחושת הבטן יקירה.
    בברכה,
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בן זוגי רוצה להיפרד בפעם השניה
    שבורה
    21/07/2018

התחתנו לפני כמעט 30 שנה, לפני 10 שנים התגרשנו בשל בגידתו בי, הגירושים היו מהירים, מייד ידענו שזאת הייתה טעות להתגרש כי אנחנו מאוהבים ואוהבים, סך הכל היינו גרושים פחות משנה וחזרנו להיות יחד... בשנה האחרונה אין בינינו יחיסים, הוא טוען שלא נמשך אלי יותר, אנחנו מסתדרים מצויין, ואוהבים אחד את השניה, אך אני זקוקה לחום ואהבה וקשה לי הריחוק, אני אוהבת אותו, הוא הודיע לי לפני כמה ימים שהוא עוזב, קשה לי מאוד, הוא לא מוכן ללכת לטיפול, טוען שאין לו אף אחת אחרת הוא רוצה להיות לבד... לא יודעת אייך להתמודד עם זה, יש לנו עד 2 ילדים שגרים בבית.. תמיד אהבתי אותו יותר משהוא אהב אותי, אך לא ציפיתי ליום הזה... הלב שלי נשבר

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בן זוגי רוצה להיפרד בפעם השניה

סימונה פלג
    12/08/2018

שלום שבורה.
    ליבי ליבי איתך. כואב לקרוא.
    עצתי לך למצוא כוחות נפש להרים עצמך משיברון הלב שאת חווה ולו למען 2הילדים שיש לך בבית.
    אני מקווה שתמשיכו להיות בקשר טוב ובתקשורת טובה בכל הנוגע לילדים.
    שולחת חיבוק
    בברכה,
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מצב מביך וחוסר אונים
    נוי דן
    23/07/2018

ההורים של הבן זוג שלי העירו על רעש של סקס מהחדר מה עליי לעשות מצב מאוד מביך ולא נוח אני נבוכה כל כך!!! בתור הורה מה היית חושבת ןכיצד היית חושבת שניתן לשנות את המצב?!

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מצב מביך

סימונה פלג
    12/08/2018

בוקר טוב נוי דן.
    קצת מביך אבל לא נורא בעיני.
    בתור הורה, הייתי רואה שמישהו פה נהנה וטוב שכך. ומחייכת לעצמי.
    מה ניתן לעשות?
    להיות יותר מודעים במיוחד כשיודעים שיש עוד מישהו בבית.
    הכל בסדררר.
    בברכה
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה ניבגדת מיום ליום יותר
    יפעת
    25/07/2018

אנו בני 60. אני מתפוצצת מקנאה כשאני רואה את בעלי מרבה בדיבור עם אחרים/ות ואיתי ממעט בשיחה. טוען שאותי רואה כל יום ומה שמדבר איתי מדבר גם עם אחרות. הוא מסוגל לעמוד לדבר עם אישה מסויימת שיתכן ומרתקת אותו שעות, ואיתי בקושי 5 דקות ביום ונותן הרגשה שעושה טובה שמקשיב לי. אני מרגישה כאין בגידה בערך הנישואין. אם היה מרבה לדבר איתי לא הייתי מתפוצצת מכאב ומקנאה כשאני רואה אותו מאד אמפטי , פתוח ומרבה בדיבור עם נשים וגברים. אני טיפוס מאד ביתי והוא פתוח מאד עם אחרים. אך מאד קשה לי לראות את השוני ביחסים. בתוך תוכי בא לי לגרום , לייצר בו קנאה עזה, להתנהג בהתאם שירגיש את כאבי ותסכולי. להרבות גם בדיבור עם גברים ונשים מול עיניו ושהתפוצץ מקנאה. הרי הוא "מורה" טוב בשבילי, אני חייבת להתנהג איתו בהתאם שירגיש את כאבי. מה דעתכם על הנ"ל האם זה בסדר מצידו למרות שיודע שכואב לי, להמשיך להתנהג עם אחרים/ות בצורה אמפתית ולהרבות בדיבור בשעה שעם אשתו (אני) הוא בקושי מדבר? אולי אין לו כבר מתח איתי? התרגשות? שעמום? קשה לי להתמודד עם דבר כזה, מה עלי לעשות כדי שאני אהיה החשובה לו יותר מכולם ושישקיע בדיבור איתי יותר מאשר עם אחרות. אני מרגישה כאין בגידה בערך הנישואין. מה עושים? תודה על העזרה שאקבל. אגב, לאחר ששוחחתי איתו, טוען שאני כבר מוכרת לו, והכל שיגרה ואין משהו חדש לדבר איתי. פשוט נותן לי להרגיש שאני כבר לא שווה יותר ואחרות יותר מעניינות. זה כואב כמו סכין בלב. ואני דווקא נראית מעולה, ומוחמאת מאחרים.

סימונה פלג - 053-4877819

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה נבגדת מיום ליום

סימונה פלג
    12/08/2018

יפעת יקרה שלום,
    מתנצלת שחוזרת אלייך רק עתה.
    הייתי מציעה לך למצוא דברים שאת נהנית לעשות וימלאו את חייך. דברים שיעשו לך טוב ותרגישי מלאה וגאה. אני מאמינה יקרה שמתוך התנהלות זו, גם מי שרואה אותך יכיר בהרכך יעריך ויראה זאת. לא הייתי נכנסת להתנצחויות או להראות לו וכו..
    חבל על הבריאות שלך יקרה.
    בברכה,
    סימונה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה