פורום בנות, העצמה נשית - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• העצמה נשית
    גלית
    23/07/2012

היי בנות מחפשת בדחיפות סדנה להעצמה נשית\אישית באזור פתח תקווה.בבקשה...מיואשת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    העצמה נשית

הוספת תגובה

תמונה

• העצמה נשית בפתח תקוה

ציפי גליק
    25/07/2012

היי גלית,

אנו לקראת פתחת סדנה בפתח תקוה בנושא העצמה נשית.
    את מוזמנת לצור איתי קשר בנייד או דרך האתר.
    054-05504228

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העצמה נשית בפתח תקוה - תגובה

מורן זיו-אש
    25/07/2012

הי גלית,
    אני ממליצה על הסדנה

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סדנא להעצמה נשית

גלית
    25/07/2012

היי בהמשך להודעתי...
    הסלולרי שרשמת לי לא נכון יש בו סיפרה אחת יותר

מחכה
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העצמה נשית

גלית
    25/07/2012

תודה מורן,דיברתי עם ציפי ואכן יש מצב שיפתח סדנא כזאת בפ"ת,תלוי בכמות הנרשמות.היא נשמעת מדהימה...מחכה בקוצר רוח לסדנא.
    תודה לך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצת העצמה לנשים בגילאי 25-32 בפ"ת
    ציפי גליק
    24/07/2012

היי בנות,

נפתחת קבוצת העצמה וממוקדת שינוי לנשים בגילאי 25-32 בפתח תקווה.
    מדובר בקבוצה ייחודית המאפשרת מרחב חברתי ורגשי.

מטרות הקבוצה-

• יצירת מרחב נעים להתבונן על הקיים בחיי כרגע.
    • אפשרות לזהות אמונות יסוד ומחשבות אשר מעכבות תחושות של אושר והצלחה.
    • ניתן לקדם יכולות של הקשבה לביקורת עצמית.
    • זיהוי מטרות אישיות אפשריות וקידומם.
    • חיזוק יכולות לאסרטיביות.
    • שחרור מכעסי עבר.
    • הקבוצה מאפשרת מרחב תמיכתי חברתי המסייע לכל אחת לראות את עצמה באור
    חדש.

הוספת תגובה

תמונה

• למה דווקא גילאי 25-32?

אני
    24/07/2012

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצת העצמה לנשים

ציפי גליק
    25/07/2012

היי מירב,

בתהליך הבניית הקבוצה חשבתו לתחם אותה לטווח גילאים שילכד מכנה משותף אך אנו נגלה גמישות בנושא. במידה והינך מעוניינת להצטרף לקבוצה אני מזמינה אותך ליצור קשר ונחשוב על האפשרויות הקיימות.
    תצליחי!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצת העצמה לנשים בגילאי 25-32 בפ"ת - תגובה

מורן זיו-אש
    25/07/2012

שלום לכולן,
    אני ממליצה על הקבוצה!!

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה סחוטה,עייפה ומותשת
    שני
    24/07/2012

אני יודעת שאולי הכותרת מרמזת על מישהי מבוגרת שמאסה בדבר כלשהו בחייה אבל אני בסה"כ בת 25. אני מרגישה כך כי לאורך השנים, משנותיי המוקדמות בתיכון ועד השנים של אחרי הצבא (כלומר עד עכשיו) ספגתי ביקורות מעליבות ופוגעות בקשר למראה החיצוני שלי. אני חושבת שאין מישהי בעולם שחוותה כ"כ הרבה הערות פוגעות ועוקצניות כמוני. ותבינו שאינני בחורה מלאה או שמנה ואף פעם לא הייתי,אלא פשוט לא יפה וזה כל חטאי. יכול להיות שאם מסביבי חברותיי היו ממוצעות לא הייתי עושה מזה עניין אבל אני מרגישה שכולן עם השנים התייפו ונעשו נשים כאלה חזקות ובעלות בטחון ואני נשארתי באותו מקום,במקום של המכוערת,הכנועה,חסרת הבטחון ובעיקר האומללה. יש לי חברה שהיתה כ"כ חסרת בטחון שהיא בקושי היתה מוציאה מילה מהפה והיום היא דעתנית ובטוחה בעצמה כמו שאף פעם לא היתה וקשה לי להודות בזה אבל אני מקנאה בה נורא.

אני יודעת שזה נשמע שאני מרחמת על עצמי אבל תאמינו שעברתי את השלב הזה,אני פשוט עייפתי. עייפתי מכל המלחמה הזאת כדי להראות כמו שהחברה מצפה מאיתנו להראות. נמאס לי מהגברים שחושבים שללעוג לאישה זה מצחיק או לחילופין נשים שדורכות על חברותיהן כי זה הדבר היחיד שמעלה להן את הביטחון. העפתי לכל הרוחות את ה"חברות" האלה מחיי ועדיין אני מרגישה שהנזק כבר נעשה, שאי אפשר לעלות מפה. אני לא עובדת כבר שנה ואני פוחדת מדיבור עם כל בן אדם,אפילו אם מדובר בשליח של פיצה או בלענות לטלפון, אני כבר לא בטוחה בעצמי עד כדי כך שאני לא מצליחה להתנהל מול אנשים בטבעיות.אפילו אנשים שאני מכירה.
    תמיד חוששת שהמחשבה הבאה שתעלה להם זה כמה שאני מכוערת. אני רוצה להיות אישה חזקה,אחת כזאת שלא פוחדת להגיד מה שיש לה גם אם הסביבה חושבת אחרת. אני רוצה להיות עצמאית, שתהיה לי אפשרות לעזור לאחרים, אני רוצה לעבוד,להרוויח כסף שיהיה שלי ורק שלי,מבלי לבקש עזרה מאחיי הגדולים,שאני אדע שהרווחתי אותו בעצמי. אני רוצה לבנות לעצמי חיים טובים ואולי אפילו להכיר בחור חמוד. אני רוצה שההורים שלי יהיו מאושרים ובעיקר שלווים ולא מודאגים ממני. אני רוצה להוות דוגמא לאחים שלי,שיהיו גאים בי. אני רוצה את כל הדברים האלה אבל לצערי אני לא מצליחה לראות את זה קורה.ועוד חמש שנים אני אהיה בת 30 והזמן יעבור ויעבור מהר.אני לא רוצה להתחיל להתעורר אז.אני רוצה עכשיו אבל איך עושים את זה? איך אני אוספת כוחות ויוצאת החוצה לעולם הלא כ"כ ורוד שיש בחוץ? איך אני גורמת לעצמי להיות חסינה לאותם אנשים חסרי טאקט? אני מצטערת שזה כ"כ ארוך אבל ממש חייבת עידוד...

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה סחוטה,עייפה ומותשת - תגובה

מורן זיו-אש
    25/07/2012

הי סופי,
    דבריך נגעו לליבי, את נשמעת בחורה מעמיקה, חכמה, חריפה, רגישה וחזקה. אני מתארת לעצמי שעברת בחיים דברים לא פשוטים ועל פי הרושם שיצרת אצלי את יצאת מהם יותר מחוזקת ממה שאת מרגישה כיום. נראה שכיום את בנקודת שפל מסויימת, מצב משבר שקשה לך לצאת ממנו למרות יכולותיך הגבוהות.
    את מתארת שנים בהן את חווה מצוקה קשה הקשורה לדימוי הגוף ולתחושת ערך עצמי נמוכה. נראה כי את חווה את העולם ואת האחרים בצורה דיכוטומית של "שחור ולבן", (אולי גם את עצמך) ואולי בעקבות זה הכל כ"כ מעייף ומייאש... נשמע שאת מאוד שופטת את עצמך לחומרה ולכן, לפעמים, זה מופנה גם כלפי אחרים- כאילו אין לך מרחב פנימי לבדוק את החוויה שלך ואת העולם.
    עם זאת, לצד היאוש, הכעס, התסכול, הבושה, העצב והעייפות הקשה שאת חווה, עדיין היית מספיק אמיצה וחזקה לפנות לפורום...לכן אני מאמינה שאת זקוקה לאדם קרוב שידחוף אותך או אולי תבחרי לפנות לאימון או ייעוץ.
    אני מאמינה שבתוך תוכך יש חלומות שמבקשים להתגשם, ואת חלקם ציינת בדבריך... אני רוצה לעודד אותך להתחיל להגשימם, את מאוד צעירה ובעלת יכולת ועוד יש לך הרבה זמן!

אני מאחלת לך הצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תיקון חשוב!!
    שני
    24/07/2012

כשרשמתי שלא הייתי שמנה ממש לא התכוונתי שזה בסדר שיקראו לנשים מלאות בשמות גנאי.מצטערת אם יצא ככה אבל זו לא היתה הכוונה כלל.

לקביעת תור
    סגירה
    תיקון חשוב!!

הוספת תגובה

תמונה

• הפרשות
    שיר
    15/07/2012

אני לא יודעת אם תוכלו לעזור לי , אבל ב3 ימים האחרונים יש לי הפרשות חומות בלי דם ..
    וכבר קיבלתי מחזור כבר מלפני שנתיים .. מה זה אומר ?

לקביעת תור
    סגירה
    הפרשות

הוספת תגובה

תמונה

• העברת הודעה לפורום אחר

מורן זיו-אש
    15/07/2012

לקבלת תשובה רחבה ומקיפה, יש להציג הודעה זו בפורום: [a href='Forums/פורום_גניקולוגיה_נערות' id=link]גניקולוגיה נערות[/a].

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מורן החמודה, אם תוכלי לקרוא ולענות.
    ש.
    10/07/2012

שלום.
    אני הבחור עם הנכות הפיזית, זוכרת?.
    המון תודה על תגובתך הרגישה, החכמה.
    אני רוצה לשאול אותך משהו מביך. מבקש שבכל זאת תנסי לענות לי
    אכתוב לך על זה בפתיחות, למרות שזה לא פשוט.

היצר המיני שלי תקין לגמרי, ולעיתים יש לי פנטזיות ורצונות...
    כשה קורה עומד לי חזק, וזה נורא מביך... כי הייתי מעדיף שזה לא יקרה...
    אני מבקש לשאול אותך:
    זה נורמלי שעומד לגבר, גם כשהוא לא רוצה?.
    למה, בעצם, זה מביך אותי נורא?.
    לדעתך, אוננות זו דרך טובה לפרוק את היצר?. עדיף לאונן מאשר לשלם למישהי?. כלומר, מבחינה מוסרית וכלכלית וכו'

ראי, אני יודע שאת לא סקסולוגית. אבל את כן אישה חכמה עם נסיון חיים, ונדמה לי שגם עובדת סוציאלית. תוכלי בבקשה לענות לי ברצינות, למרות שזה עלול להביך אותך?. המון תודה.
    .

הוספת תגובה

תמונה

• מורן החמודה, אם תוכלי לקרוא ולענות. - תגובה

מורן זיו-אש
    10/07/2012

שלום שוב,
    אכן אני עובדת סוציאלית ולא סקסולוגית.
    חשוב לי מאוד שתדע שהנושאים בהם אתה מתלבט הם טבעיים ונורמליים וזה לא עושה אותך אדם רע, סוטה או נצלן.
    קשה לי לענות על שאלותיך, לא כי אני מובכת אלא כי אני מאמינה שאם תפנה בנושאים האלו לפורומים אחרים (סקסולוגיה, גברים וכד'), בהם גברים יכולים להתייחס לעמדותיך, תקבל תשובות והתייחסויות שיהיו יותר קרובות לחוויה שלך. אני חושבת שגם תוכל פחות להיזהר בניסוחים ולהרגיש יותר חופשי לשאול באמת הכל.

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מורן - הלא יאומן קרה!!! היכנסי!!!

עדי
    11/07/2012

ראשית, תודה על תגובתך לדבריי הקודמים. בדיעבד, מוטב היה שאפנה אותם לסקסולוגית. בכל אופן, דעי שלא היתכוונתי לגרום לך לאי נוחות.

ועכשיו לדבר נפלא.
    טילפנה אלי מכרה מהעבר הרחוק. היא הכירה עכשיו מישהי בגילי עם נכות דומה לשלי ו"ראש" דומה לשלי. אז היא מצאה אותי ב 144 ואירגנה "שידוך".
    נפגשנו.
    יש על מה לדבר... אני מתנסח בעדינות, כי זה רק הצעד הקטן הראשון, אבל יש עניין משותף. יש מכנה משותף.
    חייב להודות שאין משיכה פיזית הדדית, אבל זה מובן בהתחשב בנכות של שנינו.
    אבל יש סקרנות, ותחומי עניין משותפים, והומור, והתחילה להיווצר תחילתה של ידידות. למשל: אנחנו משוחחים ארוכות בטלפון. ושנינו מתעבים שיחות טלפון ונרתעים מכך. כלומר, אנו רואים זה בזו אדם ששווה לעשות מאמץ, ולשוחח איתו בטלפון זמן רב.
    זה אומר משהו, לדעתי.
    רציתי לעדכן.
    נשיקות, ע.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מורן - הלא יאומן קרה!!! היכנסי!!! - תגובה

מורן זיו-אש
    13/07/2012

הי,
    אני שמחה בשבילך, אני בטוחה שתוכל לראות את אותה בחורה מעבר למעטפת החיצונית שלה. כאשר יש חיבור פנימי טוב יכולה גם להתפתח משיכה פיזית.

תאמין!

סופ"ש נעים
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בבקשה תענו לי... מאוד מבקש...
    ש.
    05/07/2012

אני בחור צעיר.
    מתמודד עם נכות לא פשוטה, ועם קשיי דיבור.
    יש לי המון אהבה לתת,
    אני רגיש ונחמד וקשוב.
    נדמה לי, שבאמת יש לי יתרונות כלשהם, אפילו פיצפונים.
    אבל את הבנות זה לא מעניין.
    הם לא מתקרבות מספיק כדי להבחין בכך.
    אני מבין שאני יוצר רתיעה, אבל הרצון באהבה וידידות לא נרגע.
    ולפעמים אני בוכה מזה. ממש בוכה. כי הדחייה כואבת.
    וגם המחשבות על הסתמיות של כל זה:
    כי נדמה לי שאם הייתי עם הנשמה הנוכחית שלי, בגוף אחר, הבנות היו רוצות בי. לפחות אחת מהן. כך שמה שמעכב את זה, זה עניין חיצוני, פחות חשוב מענייני הלב והנשמה, כמו הגוף. רק מה, שאת הגוף לא אוכל להחליף...
    אני כל כך רוצה אהבה, ידידות, קשר כלשהו. משהו. ואין.
    (למרות זאת, באופן מפתיע, אני האדם הכי אופטימי שאני מכיר).
    אולי תוכלו לכתוב לי פידבק?.
    מלשבות שלכן על דבריי?.
    גם הצעות קונקרטיות, אם יש לכן.
    וגם, ואולי זה הדבר החשוב יותר, התעות איך להתמודד עם העצב שבא לפעמים, עם התחושה שעם הדברים היו קצת אחרת, עם הרצון באהבה.
    בבקשה תענו לי... מאוד מבקש...
    אפילו שאיני בת.
    קראתי בהדרגה את תשובותיכן, והם נגעו לליבי. יש לי אמון בכן, ברגישות שלכן.

הוספת תגובה

תמונה

• מלשבות = מחשבות

ש.
    05/07/2012

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בבקשה תענו לי... מאוד מבקש... - תגובה

מורן זיו-אש
    05/07/2012

הי,
    אתה בחור מאוד מיוחד, הדברים שלך מאוד נגעו לליבי. אני מעריכה את האומץ לפנות אלינו בניסיון להסביר לעצמך את המצב והמוכנות לשמוע דברים שאולי יכאיבו לך. אני מתרשמת שאתה אדם חזק, כנראה נלחמת בעבר להשיג דברים וכנראה שהצלחת כי אתה משדר משהו מאוד יציב. אתה אומר אופטימיות ואני חושבת שזה יותר מזה- זה ביטחון ואמונה בעצמך. על בסיס זה, אני יודעת שמי שתזכה בך תהיה מאושרת ואני בטוחה שתהיה בן זוג תומך ואוהב!
    הכאב שלך מאוד טבעי, זה בסדר וזה נורמלי להרגיש ככה...אבל, אם אתה מרגיש שאתה עולה על גדותיך, שזה מקשה על התפקוד שלך ביומיום, תמיד אפשר ורצוי לפנות לעזרה מקצועית.
    הלוואי וזה לא היה כך, אבל הגוף הוא המעטפת שלנו, הוא הדבר הראשון שרואים ולכן הוא כ"כ משמעותי- לטובה ולרעה...
    אתה מבקש הצעות קונקרטיות אז אני רוצה לעודד אותך להמשיך ולנסות ולא להתייאש כי אני מאמינה שיש שם בחורה רגישה שתראה אותך כמו שאתה.
    אני מקווה שתקבל עוד התייחסויות שיעשירו אותך

אתה מוזמן להמשיך לכתוב לפורום,
    מאחלת לך אהבת אמת,
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ספרות
    איילת
    25/06/2012

שלום
    אני לאחר גירושין ויוצאת להקמת עסק חדש משלי.
    האם אתן מכירות ספרים שיתנו לי קצת השראה?
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    ספרות

הוספת תגובה

תמונה

• ספרות - תגובה

מורן זיו-אש
    25/06/2012

הי איילת,
    אני מאחלת לך הרבה הצלחה בדרכך החדשה. כל הכבוד על האומץ והיוזמה!!!
    האמת, שזה לא כ"כ התחום שלי אז אם יש מישהי בפורום שמכירה ספרים טובים נשמח להמלצה...

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ספרות - תגובה

אביטל שטרית
    26/06/2012

היי איילת,
    איזה סוג של ה שראה את מחפשת ? לעסק, או לחיים אחרי גירושין?
    בכל מקרה את מהווה השראה עבור כולנו, לפצוח בחיים חדשים וגם לפתוח עסק חדש זה עניין לא פשוט. בהצלחה...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אקס
    אדווה
    17/06/2012

היי, אני שמחה שמצאתי את הפורום הזה..
    אני בת 19, ולא יודעת מה לעשות.
    אני כ"כ מזלזלת בעצמי שאני מפחדת לאבד כל דבר, מרגישה שכל העולם עומד על כתפיי ושאני צריכה לתחזק כל מערכת יחסים בחיי כדי שהיא לא תדעך.
    המקרה שאני בוחרת לשתף כאן הוא שלי ושל האקס שלי
    הכרנו לפני שנה וחצי ומיד נהיינו בקשר, קשר רע שלא הוביל לשום דבר חוץ מלבילויים ביחד שעשו כיף
    לא היה שום דבר רציני בקשר הזה, ההורים לא ידעו עליו.. לא ידעתי מה לספר לחברות עליו אז בקושי סיפרתי, ולכן הם ראו בו כמישהו שמשחק בי
    תמיד רבתי איתו על זה שהוא לא רציני, והוא מצידו השליך את האשמה עליי
    נפרדנו לפני חצי שנה (אחרי קשר של שנה) ומאז אנחנו מנסים למצוא דרכים להמשיך הלאה, אך משום מה לשנינו לא הולך עם אף אחד.. היה לי 2 קשרים שנהרסו עוד בטרם זה התקדם.
    גם אצלו לא הלך כ"כ עם בנות..
    אני לא יודעת אם לחזור אליו כי באמת שאני מתגעגעת ומדמיינת אותו איתי.. אני ממש משתוקקת להיות שוב בין זרועותיו.. אשמח אם תייעצו לי מה דעתכן
    אדווה

לקביעת תור
    סגירה
    אקס

הוספת תגובה

תמונה

• אקס - תגובה

מורן זיו-אש
    18/06/2012

הי אדווה,
    אני מרגישה ממך הרבה תסכול, ייאוש ובדידות...
    נשמע שאת מאוד מבולבלת כיום בעקבות נסיון שהיה לך עם אותו בחור. מצד אחד הוא מאוד חסר לך ואת שוקלת לחזור אליו ומצד שני נשמע כי הקשר איתו לא עשה לך טוב והיה בך משהו שידע שהוא לא בשבילך. מה גורם לך לרצות לחזור אליו כיום? האם אהבה? האם בדידות? האם הרגל?
    אני מרגישה שאין לך מצפן פנימי שמסמן לך מה את רוצה אלא שאת נוטה יותר להיות מנוהלת ע"י אחרים או גורמים חיצוניים. האם אני צודקת?
    גם אם אני טועה, חשבי עם עצמך מה חשוב לך בבן זוג, איזה קשר את רוצה, על מה את מוכנה להתפשר ועל מה לא ורק אח"כ בדקי אם הוא מתאים לקריטריונים שלך. אני ממליצה שתבני לך את המצפן הזה ותפעלי על פיו.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מפחדת להיות אמא
    הדס
    08/06/2012

שלום.אני בת 24.חיה כבר מספר שנים עם בת זוגתי ואנחנו מאוד מאוד מאוהבות.היא כל החיים שלי.בזמן האחרון עולה לי וגם לה הרצון להיות אמא.אך אני מאוד מפחדת מעצמי.מפחדת שאהרוס את הילד.בילדותי עברתי התעללות קשה מההורים.ויש לי הרבה טראומות ובעיות רגשיות שאני סוחבת איתי..לכן אני כל כך מפחדת שאני אחזור על הטעיות של ההורים שלי...
    מה כדי לעשות?האם אתן ממליצות לנו לא להביא ילדים? כי אני אהרוס אותם?

לקביעת תור
    סגירה
    מפחדת להיות אמא

הוספת תגובה

תמונה

• מפחדת להיות אמא - תגובה

אביטל שטרית
    10/06/2012

מיכל שלום,
    מודעות לבעיה היא ראשית הדרך לפתרון. מדברייך עולה כי עברה עלייך ילדות קשה וסבלת מהתעללויות,אני מציעה לך לטפל בעצמך ,עלמנת שתוכלי לעבד את כל מה שעברת ותוכלי להתפנות ולפתוח פרק חדש בחייך. העובדה שאת דואגת לילדך עוד בטרם נולד, אינה אומרת שאסור לך להיות אמא ,נהפוכו ,אמהות כרוכה גם בדאגה מתמדת לילדך, אני מציעה לך בחום לגשת לטיפול, קודם כל בשבילך ,הטיפול יעזור לך להבהיר את רגשותייך כלפי האמהות ויעזור לך לקבל החלטות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אלכוהול..
    שיר
    27/05/2012

אז ככה , יש לי חבר אנחנו נמצאים יחד כבר כמעט שנה ואני ממש אוהבת אותו והוא אוהב אותי .. הבעיה היא שהוא שותה כל פעם לפחות שלוש פעמים או פעמיים בשבוע עם חברים שלו ואני שונאת את זה , כי זה ממש לא בריא .. זה לא שהוא מגיע למצב שהוא לא זוכר מי הוא או איך קוראים לו כי גם רוב הפעמים אני נמצאת איתו כשהוא שותה ואני לא שותה בכלל .. וכל פעם שאני רק מדברת על זה שלא ישתה הוא מתעצבן ורב איתי .
    אני באמת לא יודעת מה לעשות , אני כל כך רוצה שהוא יפחית עם השתייה אפשר לשתות גם פעם ב - ולא כל שבוע כמה פעמים זה ממש מוגזם לפי דעתי וממש לא בריא !

איך אני יכולה להסביר לו להפחית את השתייה כי כל מה שניסיתי הוא רק מתעצבן ?

לקביעת תור
    סגירה
    אלכוהול..

הוספת תגובה

תמונה

• אלכוהול.. - תגובה

מורן זיו-אש
    28/05/2012

הי דנית,
    נשמע שאת מאוד אוהבת אותו ודואגת לו אבל לצערי אני לא אשת בשורות...
    נשמע שחברך נהנה מסוג הבילוי הזה ולא ממש מעוניין להפסיק. נשמע שגם כל העיסוק שלך בזה רק גורם למריבות ביניכם.
    את לא תצליחי להסביר לו, לשנות אותו או לשכנע אותו, הוא מבין שזה לא בריא, אני בטוחה. את יכולה לשלוט רק על הפעולות שלך...
    אני ממליצה לך לחשוב עם עצמך על הערכים שמובילים אותך ומה הם הדברים החשובים לך- ללא קשר אליו. אם תחליטי שהאהבה חשובה יותר אז תאלצי לקבל את התנהגותו או לבלות איתו פחות, בזמנים שהוא לא שותה. אם תחליטי שאת לא מוכנה להיות בת זוג של אדם ששותה בכמויות כאלו אז תוכלי, עם כל הקושי, למצוא בן זוג אחר.
    אולי אם לא תהיי לידו כל הזמן כדי לשמור עליו הוא יעשה זאת לבד... ממליצה לך מאוד לשחרר.
    אני מחזקת אותך לחשוב קודם כל על מה שמתאים לך ולהתנהג זאת ולא להיות מנוהלת ע"י המציאות או אנשים- תנהלי את את חייך ע"פ מה שנכון עבורך

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אלכוהול.. - תגובה - תגובה

אביטל שטרית
    10/06/2012

היי דנית,לצערי אינך יכולה לגרום לו להפסיק לשתות, לא נ יתן להכריח משהו להפסיק לשתות, לעשות דיאטה וכו... הרצון לשינוי צריך לנבוע מחברך , את הבהרת את עמדתך ,חברך בהתנהגותו הבהיר את שלו כעת עלייך להחליט האם התנהגותו מתאימה לך או לא.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה כלואה ביחסים
    בתיה
    17/05/2012

בעלי לא מאפשר לצאת עם חברות, לא פיסית, אבל תמיד עושה פרצוף כשאני הולכת..
    מסובב לי את הגב אחר כך..
    אני לא יוצאת הרבה איתן, ויוצאת הרבה איתו דווקא.. אבל עדיין הוא מרגיש פגוע. מה עושים?

לקביעת תור
    סגירה
    מרגישה כלואה ביחסים

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה כלואה ביחסים - תגובה

מורן זיו-אש
    18/05/2012

הי בתיה,
    הכותרת של ההודעה שלך העציבה אותי...אולי אפילו קצת הדאיגה.
    חשוב להבין מה בדיוק מפריע לבעלך? האם הוא מאויים מהן? האם הוא חושש שתבגדי בו או ש"יתחילו" איתך? חשוב מאוד לבחון האם ישנם עוד הגבלות במערכת היחסים. בעלך עושה זאת מאוד בעדינות, כביכול, הוא "רק עושה לך פרצופים" אבל יש בהתנהגות שלו כלפיך משהו אלים.
    עצם העובדה שאת מוותרת על בילוי שעושה לך טוב בגלל דרישה שלו (אפילו אם היא סמוייה) היא בעייתית.
    חשוב להבין גם מהצד שלך: האם בחייך את מוותרת על דברים נוספים גם בשביל אנשים אחרים? האם את נוטה לרצות על מנת להמנע מוויכוחים?
    אני מבינה שאת מאוד אוהבת אותו וחשוב לך מאוד שהוא יהיה מאושר וחשוב לך לשמור על מערכת היחסים. עם זאת, זה בכלל לא פשוט לך הוויתור הזה (ואולי את מוותרת בעוד מקומות, אפילו בלי לשים לב...)

נתתי לך כיוונים לבדיקה. בדיקה לא פשוטה אך חשובה

סופש נעים
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה כלואה ביחסים - תגובה

אביטל שטרית
    24/05/2012

כאדם בוגר את היא הקובעת את גורלך ובעלך אינו רשאי לאסור עלייך, אולם נשואין הם סוג של משא ומתן מתמשך, לכן כדי שתשוחחי עם בעלך ,נסי להבין מדוע קשה לו להתמודד עם העובדה שאת מבלה בלעדיו. ייתכן שהבעיה אינה נעוצה בבילוי אלא במינון, מעט והרבה הם עניין יחסי, אולי תגידרו את מספר הפגישות בשבוע/ חודש , עמן בעלך יחוש בנוח ולא ירגיש כי הפגישות באות על "חשבונו".
    להתנהגותו של בעלך עשויות להיות סיבות רבות , נסי לשוחח עמו על הנושא, בצורה שאינה שיפוטית,בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בקשה לעזרה בניסוח פלייר כרטיס משכנע
    שרי
    02/05/2012

להלן הניסוח אותו חיברתי אבקש משוב ולתקן או להוסיף עם ניתן
    מירב ליופי שלך

מיטב טיפולים אסתטיים באוירה ביתית נעימה וחמה
    איפור מקצועי
    בניית ציפורניים
    קישוטי ציפורניים
    פדיקור לסוכרתיים, ציפורן חודרנית, טיפול בפטרת; ברגליים, ובידיים
    הסתרת שיער בשעווה

למציג פרסום זה תנתן הנחה 15%

הוספת תגובה

תמונה

• בקשה לעזרה בניסוח פלייר כרטיס משכנע - תגובה

מורן זיו-אש
    03/05/2012

הי,
    האם יש לך פלייר מוכן שאת יכולה לשלוח?
    נורא קשה לדעת ככה כי חסר לי העיצוב. מבחינת ניסוח נראה לי בסדר גמור.

שבת שלום
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הגוונים רקע לבן אותיות טורקיז

שרי
    04/05/2012

הבעיה אני רוצה שזה תוך 90 שניות יעשה את זה אומנות השיכנוע לכן אני צריכה שזה ימשוך העם אני צריכה לספר סיפור או שזה קצר וקליט הייתי רוצה להוסיף 10-%15 הנחה למציג פרסום זה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הגוונים רקע לבן אותיות טורקיז - תגובה

מורן זיו-אש
    04/05/2012

הי,
    אני לא מתחום הפרסום אבל אני מנסה לעזור. קשה לי לענות לך ככה.
    האם יש לך קובץ שאת יכולה להעלות כדי שאוכל להתרשם? (אז אולי גם בנות נוספות מהפורום יוכלו להתייחס)

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שיווק

אביטל שטרית
    06/05/2012

שרי שלום

הפלייר הנו חלק מהאסטרטגיה השיווקית שלך ורצוי לשמור על קו אחיד, "שפה אחידה " בכל אפיקי השיווק והפרסום.

לפני שאת עוסקת בעיצוב הפלייר ,כדי שתגדירי את קהל היעד שלך ותוודאי שהפלייר יחולק לקהל זה.

הפלייר כשלעצמו לטעמי רצוי שיכריז על קיומך,יסקרן, אולי יבדל מעסקים אחרים ,אך לא כדאי להעמיס את הפלייר בפרטים מרובים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי
    מלכה
    23/04/2012

רציתי להתייעץ
    אני מאוד אוהבת לנופנף על הנגל ביום העצמאות אבל כל שנה צוחקים עלי מחדש בגלל זה
    יש עצה בשבילי? איך להתמודד מוג הגברתנים השעירים?

לקביעת תור
    סגירה
    היי

הוספת תגובה

תמונה

• התנועה לשחרור המנגל

אביטל שטרית
    25/04/2012

אחותי אנחנו איתך.לכי על זה והמוני בנות ישראל יצטרפו אלייך במהרה וברצינות אם זה מה שאת אוהבת עשי זאת ,אני לא מבינה את הבעיה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חבר מקטין אותי מול חבריו
    לירז
    15/04/2012

אני וחבר שלי כבר חצי שנה ביחד, ואני מרגישה שכל פעם ליד החברים שלו הוא מנסה להשתיק אותי כל הזמן.. ולהוציא אותי קטנה.. אני לא יודעת מה לעשות.. כאשנחנו ביחד הוא לא עושה את זה..

לקביעת תור
    סגירה
    חבר מקטין אותי מול חבריו

הוספת תגובה

תמונה

• חבר מקטין אותי מול חבריו - תגובה

אביטל שטרית
    16/04/2012

לירז יקירתי, אף אחד לא יכול לעשות אותך קטנה, את מי שאת ולחבריך אין שליטה על כך. אם את חשה שחברך משתיק אותך ,ממעיט ביכולתייך, דברי עמו על כך, בצורה ברורה, שמעי מה יש לו לומר, אולי הוא אינו מודע למה שהוא עושה, ייתכן שזה נראה לו "משעשע", ? בכל מקרה ,אף אחד לא יכול להקטין אותך, הבחירות הן שלך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חבר מקטין אותי מול חבריו - תגובה

מורן זיו-אש
    16/04/2012

הי לירז,
    אני מניחה שזה גורם לך לבלבול מסויים לגבי התנהגותו כלפיך שכן היא משתנה. אני חושבת שכדאי לך לפתוח איתו את הנושא. אני מסכימה עם אביטל שאולי הוא אינו מודע לדרך בה הוא מתנהג וכדאי לבדוק איתו.
    אולי חשוב לו להציג את עצמו באופן מסויים ליד חבריו ואז הוא מרגיש צורך להקטין אותך בעוד שכשהוא איתך לבד הוא מרגיש יותר חופשי להיות הוא עצמו....זה בעייתי כי זה בא על חשבונך. בזוגיות זה לא אמור לבוא אחד על חשבון השני אלא אחד לצד השני. זאת אומרת, אם הוא מכבד ומעלה את ערכך בעיני חבריו, זה משפיע גם על ערכו שלו, כי הוא "הצליח" בבחירת בת הזוג שלו.

שיהיה בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה