פורום בנות, העצמה נשית - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מערכת יחסים
    נטלי כהן
    25/06/2011

היי ,
    אשמח אם תוכלי לעזור לי אני מאוד מבולבלת.
    אני בת 23 הכרתי מישהו בן 26 ואנחנו נפגשנו כבר 8 פעמים סה"כ אנחנו יחד שבועיים בערך .
    מבחינת הקשר אני מרגישה שהקשר זורם , יש לנו דברים משותפים יחד , ואנחנו נמשכים אחד לשני בטירוף .
    נפני כמה ימים הוא הציע לי לבוא לישון אצלו ואני אמרתי לו שאם אני יבוא לישון אצלו אנחנו בטוח לא נישן ונשכב , והוא אמר שאנחנו רק נישן ולא יקרה כלום במידה ואני לא ירצה .
    בסופו של דבר הלכתי לישון אצלו ולא שכבנו אבל היו דברים אחרים והסברתי לו שאני לא בחורה של לילה ואני מעונינת בקשר רציני והוא אמר לי שאם הוא לא היה רציני הוא לא היה משקיע להיפגש איתי 8 פגישות רק בשביל סקס , כי סקס לא חסר לו.לאחר מכן ושאלתי אותו לאן הולך הקשר אז הוא אמר שכיף לו איתי ויכול להיות שיתפתח אהבה גדולה ויכול להיות שהיה רק סקס אי אפשר לדעת .
    אחרי שישנתי אצלו קמנו בצהרים והלכתי הביתה והוא נסע להורים שלו לארוחת צהרים השאלה אם הוא לא הציע לי לבוא להכיר את ההורים אחרי 8 פגישות בגלל שזה מוקדם מידי לדעתו או שהוא לא לוקח אותי במובן של קשר רציני ? והאם את חושבת שאנחנו יכולים לשכב אחרי 8 פגישות? כי סה"כ ממש כיף לי איתו אבל מצד שני אני מפחדת שבגלל שאני ישכב איתו מהר אז הוא יקח אותי לא לקשר רציני .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    מערכת יחסים

הוספת תגובה

תמונה

• מערכת יחסים - תגובה

מורן זיו-אש
    29/06/2011

שלום לך,
    אני מצטרפת לדעותיה של אביטל ואני רוצה להוסיף עוד...
    כשבני זוג נמצאים בתקופת החיזור, ההכרות, הם בודקים את התאמתם בכל מני מישורים- כן, גם התאמה מינית.
    כיצד תבדקי את ההתאמה הזו? האם היית נשארת עם בחור שאינו מספק אותך מינית?

לדעתי גם את וגם הוא לא תוכלו להתחייב לקשר רציני עד אשר כל המישורים של ההתאמה יקבלו אישור.

חשבי על זה...

בהצלחה!
    מורן

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מערכת יחסים - תגובה

אביטל שטרית
    26/06/2011

אני לא מאמינה שיש חוקים קבועים במערכות יחסים, אז אם את מחכה למספר המדוייק של פגישות אשר לאחריהן תוכלי לשכב עם חברך, תשכחי מזה.
    אני מציעה לך להיות קשובה לעצמך לרצונותייך ולבן זוגך.
    שימי לב כיצד הוא מתייחס אליך , האם הוא נוהג בך בכבוד והתחשבות?
    לדעתי פרמטרים אלו , מלמדים יותר ממספר הפגישות הקבוע בחוק.
    והחוק, אין לי מושג מי כתב אותו.
    נסי להיות קשובה לעצמך , לדעתי זאת העצה הטובה ביותר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מערכת יחסים

נטלי כהן
    26/06/2011

היי,
    הוא מתייחס אלי יפה, והוא מאוד מכבד אותי אני מרגישה את זה .
    אבל הוא אמר לי משפט כשאני באתי ואמרתי לו שברגע שעושים הכול מהר הכוונה לסקס גם המערכת יחסים נגמרת מאוד מהר ,והוא אמר לי שאני צודקת מה שבא מהר עוזבים מהר .
    אבל מצד שני הוא אמר שיש גם זוגות שמתחתנים אחרי ששכבו בפגישה שניה אז הוא דיי מבלבל אותי במה שהוא אומר ואיני יודעת מה לעשות .
    אני מאוד רוצה לשכב איתו כי כיף לי איתו ואני מרגישה שהקשר זורם והכול אבל מצד שני אני מאוד מפחדת לאבד אותו בגלל ששכבתי איתו מהר מידי .
    מה לדעתך אני צריכה לעשות ?לפי מה שסיפרתי .
    וכיצד אני יכולה לדעת שהוא באמת רציני ולא מחפש אצלי רק סקס כי אני בחורה שנראת טוב ובדרך כלל גברים שיצאתי איתם משום מה למרות שאיני משדרת את זה רצו אותי בשביל סקס בלבד ולא לקשר רציני .
    ואני מעונינת בקשר רציני וכשאני שואלת אותו באופן ישיר מה הוא רוצה מהקשר אז הוא אומר שאם הוא לא היה רציני הוא לא היה משקיע בשביל סקס 8 פגישות להיפגש איתי . אבל מצד שני הוא אמר שאנחנו לא יכולים לדעת יכול להיות שיתפתח אהבה גדולה או שסקס .

אודה על עזרתך .

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• 8 מפגשים מותר לעשותX ואחרי 9 מפגשים

אביטל שטרית
    27/06/2011

.אני מרגישה שאת מחפשת כללים ברורים. א ת מצפה לשמוע שאחרי 8 מפגשים מותר לעשותX ואחרי 9 מפגשים X+1ו וכו...
    אני מצטערת , הלוואי שהיו לי כללים, הלוואי שיכולתי להבטיח לך שהוא יאהב אותך ותחיו ביחד באושר ועושר עד קיץ הימים.
    מדברייך עולה שהקשר חשוב לך ,את מאוד רוצה שהוא יצליח ולכן את כל הזמן חושבת עליו ועל תגובותיו, אולי ....וזאת רק אפשרות, אולי תחשבי על עצמך ומה את רוצה? תתמקדי ברצונותייך ואם זה יתאים לו, נפלא. אם לא, ???. את לא יכולה לדעת בדיוק מה הוא מרגיש והאם יחסי מין אחרי 8 מפגשים יהרסו את הקשר או יקדמו, אין מערכת חוקים ,אין כללים ואין בטחונות, לכן עשי מה שנכון לך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מכורה לסקס
    דנה
    23/06/2011

שלום לכן שמי דנה ואני מכורה לסקס אני חייבת לקיים יחסים לפחות פעמיים ביום אחרת אני לא רגועה יש בנות כמוני ?
    יש הצעות אך להרפא אני מפחדת ללכת לרופא שינצל את זה תודה

לקביעת תור
    סגירה
    מכורה לסקס

הוספת תגובה

תמונה

• העברת הודעה לפורום אחר

מורן זיו-אש
    24/06/2011

לקבלת תשובה רחבה ומקיפה, יש להציג הודעה זו בפורום: [a href='Forums/פורום_סקס_ויחסים' id=link]סקס ויחסים[/a].

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא ידעתי כבר לאן לפנות בקשה תעזרו
    קימי
    22/06/2011

אני בת 15 לפני שנתיים הכרתי ילד שגדול ממני בשלוש שנים ( היום הוא כבר בן 18) אני אוהבת אותו והוא אוהב אותי .
    הוא גר בתל אביב ואני בכפר סבא , אבל תמיד הסתדרנו ונפגשנו כמה פעמים בשבוע .. העדפתי להשאיר את הקשר בלי שההורים שלי ידעו כי הקשר חשוב לי וידעתי שהם לא יאהבו אותו לפני חודשים הם גילו על השקר ניסיתי להסביר להם כמה הקשר חשוב לי אבל הם לא הבינו אפילו הילד הזה התקשר לאמא שלי ודיבר איתה על הכל והיא עדיין לא הסכימה .. הם מסכימים לנו רק לדבר ולא להיפגש .. בבקשה תעזרו לי למצוא פתרון לבעיה!

הוספת תגובה

תמונה

• לא ידעתי כבר לאן לפנות בקשה תעזרו - תגובה

מורן זיו-אש
    22/06/2011

שלום לך,
    נשמע סיפור לא פשוט. שניכם בטח הרוסים...
    אני חייבת לציין שמנקודת מבטם של הוריך את שיקרת להם במשך שלוש שנים. זה מצב בו האמון הבסיסי ביותר נפגע. מעניין מדוע בחרת להסתיר את הקשר לאורך תקופה כ"כ ארוכה? חשוב שתדעי את הסיבה... אם ידעת מראש שהוריך יתנגדו לקשר אולי יש סיבה טובה לכך?
    אני לא יודעת אם ניתן לתקן את המצב שאליו נקלעת, אך עליך לעבוד על מערכת היחסים עם הוריך ולתקן את הפגיעה באמון.
    אני מקווה שתצליחי לשמור על קשר עם אותו בחור ואולי בעתיד הוריך יתמתנו...

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• השפעה מהעבר על מערכת יחסים עם גבר
    שיר
    13/06/2011

שלום,
    שמי יובל אני בת 27, אני באה מחיים נורמטיבים, עובדת בחברה נחשבת בעבודה שתמיד חלמתי עליה. בחורים מתחילים איתי בדר"כ ואני מרוצה (עד כמה שאפשר) מחיי.
    אבל אני תמיד חוזרת לאירוע מסויים בילדות שלי.
    כשהייתי בת 13אח של חברה שלי נהג לשחק איתי משחקים בעלי אופי מיני,
    לא היה עירום, אבל הוא היה גדול, וזה היה נראה נכון, וגם אני כביכול נהניתי (אני לא בטוחה שזאת המילה הנכונה), אבל הרגשתי אשמה, עד שאבא שלו "תפס אותנו על חם", ומשם זה נפסק.
    כל בחור שאני איתו, מעלה לי זכרונות מאותה תקופה.
    אני מפחדת שאני עושה מהאירוע שעברתי יותר ממה שזה.
    אני ממש נותנת למחשבות להשתלט עליי ובזמן אקט מיני חושבת על הבחור ההוא.
    אני מאוד לא מאמינה בלשים את עצמך כקורבן ולבכות על גורלי, אני רוצה פתרון ולא להתקע בסיטואציה הזו, ולכן אני כבר כמה חודשים בטיפול, הבעיה היא שהטיפול הוא ארוך, ומערכת היחסים שלי הנוכחית שלי והבעיה היא כאן ועכשיו, ואני מפחדת שאני מפספסת אותה.
    האם לדעתכן לאירוע כזה יש השפעה? או אולי אני מגזימה בתגובה שלי?
    תודה יובל

הוספת תגובה

תמונה

• השפעה מהעבר על מערכת יחסים עם גבר - תגובה

מורן זיו-אש
    15/06/2011

שלום לך,
    נשמע שאת בחורה חזקה, חכמה ובעלת ביטחון עצמי מבוסס. נשמע גם שלאירוע שעברת בילדותך יש השפעה משמעותית על תפקודך היום ועשית טוב שפנית לטיפול. את לא מגזימה בתגובתך, שאלותיך, כנראה, נובעות מתחושות אשמה קשות בנוגע לאותה תקופה. את אולי לא קורבן, כמו שציינת, אך את עדיין פגועה.
    חשוב שתעזרי במטפל עם ניסיון בתחום ושאליו את מתחברת ומרגישה בנוח- האם זה כך?
    חשוב גם שתשתפי את בן זוגך במקרה ובתחושותיך, עברי זאת איתו, זה יחזק אותכם כזוג.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כנסי..

קימי
    22/06/2011

אני חושבת שכל אירוע יש השפעה ..
    אבל זה לא אמור לפגוע לך בקשר.. עדיף שתשימי את זה כזיכרון רחוק ואני לא חושבת זה יפגע לך ביחסים ..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רוצה להכיר אותם במקרה
    ענבר
    09/06/2011

ממש בא לי זוגיות עכשיו. אבל אני לא נמצאת כל כך במסגרות להכיר.
    אני מכורה להכרויות מקריות. אני שני האקסים שלי פגשתי במקריות מוחלטת... כמה שזה ישמע אולי מוזר.
    והאינטרנט מוציא לי את החשק...
    הייתי רוצה להכיר מישהו בסופרמרקט למשל, בשיחת חולין ברחוב... אבל אין לי אומץ להתחיל שיחה בכלל, וגם תמיד עוברת לי המחשבה שאם אני מוצאת חן בעיניהם, הם אלה שאמורים לעשות משהו.
    עוד בעיה היא, שה"מתחילים" למיניהם, בים למשל, הם לא ממש הטיפוס שלי...

איך גורמים לזה לקרות?

לקביעת תור
    סגירה
    רוצה להכיר אותם במקרה

הוספת תגובה

תמונה

• רוצה להכיר אותם במקרה - תגובה

מורן זיו-אש
    12/06/2011

שלום לך,
    אני ממש מבינה את רצונך לטייל ברחוב ופתאום לראות את "האביר על הסוס הלבן" אבל
    העולם עבר שינוי גדול בתחום ההכרויות בשנים האחרונות ומאוד קשה להכיר בני זוג כיום ע"פ הפנטזיה שלך.
    תצטרכי להחליט מה חשוב לך יותר- הזוגיות או פנטזית ההכרות
    כלומר: או להתרגל למציאות שבאינטרנט או לעבוד על עצמך וליצור סיטואציות ביום יום שבהן יהיה לך אומץ ליזום...

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למורן

אני
    13/06/2011

למה קשה היום יותר להכיר באופן אקראי?
    איזה שינוי עבר העולם שמקשה זאת?
    נ..ב אני חושבת שמאז ומתמיד זה היה ענין של מזל ועיתוי.
    הייתי שמחה אם היית מרחיבה את הדיאלוג בענין

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הדעה שלי בעניין

מורן זיו-אש
    15/06/2011

אני ארחיב... את נקודת המבט שלי על הנושא ויש גם סיכוי שאני טועה. אשמח אם עוד אנשים יצטרפו לדיון
    היום העולם שלנו הפך לעולם מהיר מאוד בעקבות השימוש הנרחב באינטרנט ובתקשורת סלולרית. (אני בוחרת להשתמש בדוגמאות על גברים מפני שאת אישה ולא בעקבות סיבות אחרות- אפשר גם לקרוא את זה מצד של אישה). אני אסביר: אני (בתור גבר) לא צריך לחכות עד שאגיע הביתה על מנת לשוחח עם בת הזוג שלי ולקבוע פגישה אני מיד מסמס לה. או למשל אם בחורה לא מעוניינת בי אני מיד יכול לעבור הלאה, אני לא חייב לחזר ולהשקיע ולמכור את עצמי- כי השוק רווי.
    כל הפנויים והפנויות מציגים את עצמם (לגמרי לא במובן השיפוטי או המלגלג של המילים!) באתרי הכרויות. הכל מהיר ויש תחליפים, לכל אישה שסרבה לי אני מוצא לפחות 50 באתר בו אני מנוי.
    תוסיפי לשינוי הזה את העובדה שגם אם אתה גבר בעל ביטחון עצמי מבוסס, זה בכלל לא פשוט ליזום שיחה עם בחורה שאתה לא מכיר- הרי גם לך זה קשה...בצדק...
    ואני ממש מסכימה שזה גם עניין של מזל ועיתוי - אך לא רק לצערי.
    וגם עוד סיבות שלא ארחיב כאן כמו- תוחלת החיים שהתארכה, שינוי בתפיסת מוסד הנישואין, גילאי הפריון שהתארכו, הגשמה עצמית שהפכה לערך חשוב בחברה ועוד

שיטות החיזור עברו שינוי מאוד גדול ואני חושבת שלרוב האנשים קל יותר להכיר מעבר למסך המחשב, עם כמה שזה לא רומנטי- זה מסנן, זה חסכוני וזה פותר את הקושי בלפנות וליזום.

מקווה שלא שברתי פנטזיות ושעזרתי לך להבין למה אני מתכוונת.

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זקוקה מאוד להעצמה אישית ולאופטימיות
    אני
    01/06/2011

קשה לי לכתוב ולתאר את מה שאני מרגישה. אני פשוט מתביישת במחשבות שלי ובחוסר העשייה שלי ובדכאונות שלי שקמים כל פעם מחדש. לרגע אני מרגישה חזקה ופורצת דרך ולרגע אני מרגישה שהכל אבוד ומגעיל.
    קשה לי מאוד עם העובדה שביום הולדת הבא אחגוג 40 מרגיש לי נורא ואיום- קמטוטים שמתחילים, לא ירצו אותי בעבודה, אהיה אמא מבוגרת לילדים שלי.
    כל מה שכתבתי נשמע כמו בכי אחד גדול אבל לא זו לא המטרה. אני רוצה לקום על הרגליים ולסדר את החיים שלי וקשה לי קשה לי מאוד.
    תודה על ההקשבה!

הוספת תגובה

תמונה

• זקוקה מאוד להעצמה אישית ולאופטימיות - תגובה

מורן זיו-אש
    01/06/2011

שלום לך,
    אל תתביישי, תארת חוויה יומיומית של הרבה נשים!!! עומס תפקידים, ויתור על האני, הגוף שמשתנה... וכו'

את לא לבד, אני מחזקת אותך
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה מורן

אני
    01/06/2011

את תארת בדיוק את מה שאני מרגישה. אשמח לחלוק את החוויה שלי. עצוב לשמוע שהרבה נשים מתמודדות עם הרבה קשיים אבל כאן המקום לקבל כוחות ולרוץ קדימה. שיהיו לי את הכוחות והזמן (מקווה שבקרוב) אכתוב את רחשי ליבי.
    תודה על החיזוקים הם חשובים לי מאוד!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשושה
    אני
    29/05/2011

ועכשיו ,אני קצת בדאוון ...

אני מרגישה מותשת ,רק בא לי לישון או סתם לראות סרט..

אני מנסה לעבוד עדין לא ברור בדיוק איך העבודה,עוד לא נתנו לי משמרות נורמליות.

יש לחץ נפשי עצום בגלל הלימודים מנסה כן ליעל את עצמי ולשבת ולהיות אפקטיבית,ועבודות ומבחנים .

מרגיש שהדברים האלה באים בקונפליקט עם זמן של "חובה" לראות משפחה

עם הרצון בזמן פנוי ,לנוח ,אבל רצון שאם כבר שהמנוחה תהייה טובה-הכוונה לעשות ספורט

שיודעת שהוא עושה לי נהדר, או אם אין כח לספורט אז לפחות לקרוא ספר טוב ולא לבהות בטלוויזיה שעות

והדחיינות שלי ,אם יש זמן פנוי אז לעסוק בתחביבים שממש ממש מוזנחים.

או לפחות לראות חברים בצורה נורמלית ...

אני מרגישה עמוסה ושחוקה

אני יודעת שאם אני לא עובדת ואלך לעשות ספורט אני ארגיש יופי

שאם אני אלמד בזמנים קבועים אני ארגיש אפקטיבית

אם בזמנים פנויים אני אתכנן ואדע מתי אני נפגשת עם חברים או סתם ביוזמה של רגע

וכשאנ יבבית אז לקרוא ספר, אז לבשל וכך גם יהיה לי אוכל טעים ומזין ,מה גם שמרגישה רע בריאותית ואפילו התייעצתי בנושא תזונה ,ואפילו להכין איזשהו אוכל נורמלי ללימודים אין לי כח

אבל כלום..פשוט קורסת עם תוכניות מטופשות בטלוויזיה

וגם ההרגשה המוזרה, שאני מתמודדת עם פרידה לא קלה, והמחסור הנפשי שזה מעורר

אבל מצד שני אולי קצת מקום לנוח עם עצמי,וזמן כיביכול לדברים שציינתי, ועכשיו הכרות חדשה

בחור שיש סימן טוב ,אבל הפחד מזה שאני אכנס לזוגיות ואשכח את עצמי קצת ,ושלא אהיה פתוחה

להבדלים בינינו וארגיש שאני לא חושבת מה אני רוצה קודם ,אלא אתגמש יותר מדי ...

מה שכבר קצת הרגשתי שהספיק כבר לקרות,וזה בא מהחוסר ביטחון שלי בעצמי בעצם...באתי לכתו חברים

אבל זה בעצמי...

אני 3 חודשים בלי זוגיות,ואני כן מתגעגעת לזה וקצת רוצה ,אבל מפחדת ולחוצה שעם כל הלחץ והדברים

אין לי מקום לזה ..

ההכרות היא מאוד מאוד התחלתית,אבל הוא יפהייפה ואני רוצה להתראות איתו ,וגם רוצה לראות אם יש בינינו התאמה

אבל איך אני מסתדרת עם עצמי...

כרגע היום,אני מרגישה ממש חסרת מוטיבציה ואבודה וזה נוראי...

לקביעת תור
    סגירה
    תשושה

הוספת תגובה

תמונה

• תשושה - תגובה

מורן זיו-אש
    30/05/2011

שלום לך,
    את נשמעת מאוד מוצפת, טרודה, חסרת שקט, אפילו הכתיבה שלך מבולבלת קצת...
    נראה כי יש לך ציפיות מאוד גבוהות מחייך, אולי אפילו לא מותאמות לתקופה שאת נתונה בה כעת. ניכר כי את עסוקה כמו שני אנשים לפחות :)
    אולי בריחה לטלוויזיה כיום משמשת לך ככדור הרגעה ומנוחה, שחרור מסויים. אולי זה בסדר קצת לנוח ולעשות דברים מרוקנים מתוכן ואת כל האנרגיה להשקיע בפעיליות שממלאות באנרגיה...?

תחזיקי מעמד...
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

ניסי
    29/05/2011

תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מוצאת משמעות יותר
    ניסי
    26/05/2011

אני בשנות החמישים, הילדים עזבו את הבית. זקוקה לעצה מה לעשות עם עצמי. ב3 שנים האחרונות הצלחתי להביא על עצמי. סרטן, אירע מוחי ועוד. ואני מאמינה כי זה בגלל שאני מרגישה לא חיונית יותר. יש לי בעל שאוהב לחזור הביתה ולהיות במחשב. זה בערך.
    ואני אנה אלך?
    מה אעשה?

ניסי

לקביעת תור
    סגירה
    לא מוצאת משמעות יותר

הוספת תגובה

תמונה

• לא מוצאת משמעות יותר - תגובה

מורן זיו-אש
    29/05/2011

שלום לך,
    נשמע לא פשוט. חסרים לי הרבה פרטים אך ממה שכתבת הייתי ממליצה על תהליך אימוני או טיפול רגשי- תלוי עד כמה תפקודך היומיומי נפגע מהמצב הרגשי שלך ועד כמה כיום את עם כוחות לפעולה. אם את מרוקנת וחסרת מוטיבציה לחלוטין גשי לטיפול רגשי.
    בתהליכים אלו תוכלי "למצוא" את עצמך שוב, תקבלי תובנות וכלים להתמודד עם השינויים והדברים שעברת.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העצמה נשית

ניסי
    29/05/2011

שלום מורן. תודה על תשובתך
    תפקוד היומיומי בסדר.
    "רק " מרגישה לא טוב עם עצמי.
    למדתי בקורסי אמנויות שונים, אך אין לי כח אפילו לפתוח את הצבעים.
    אני גרה באשדוד.
    לא יודעת מה זה טיפול רגשי. "לא אוהבת" פסיכולוגים
    הייתי שמחה למשהו שיתן לי שוב הביטחון בעצמי ולמלא את הריקנות
    אני רואה בטלויזה שיחות על בודהה. הייתי רוצה משהו שירגש אותי
    הייתי מתחברת לאקרופוליס. אילו הייתה לי תחבורה זמינה מאשדוד לראשון וחזרה.
    תודה

נשמע לא פשוט. חסרים לי הרבה פרטים אך ממה שכתבת הייתי ממליצה על תהליך אימוני או טיפול רגשי- תלוי עד כמה תפקודך היומיומי נפגע מהמצב הרגשי שלך ועד כמה כיום את עם כוחות לפעולה. אם את מרוקנת וחסרת מוטיבציה לחלוטין גשי לטיפול רגשי.
    בתהליכים אלו תוכלי "למצוא" את עצמך שוב, תקבלי תובנות וכלים להתמודד עם השינויים והדברים שעברת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העצמה נשית - תגובה

מורן זיו-אש
    29/05/2011

שלום לך שוב,
    מדבריך נשמע כי בכל זאת יש לך מעט כיוונים שאת יכולה להעזר בהם...
    נראה לי כי כל כיוון שתבחרי ישפר את תחושתך, מעצם העשייה.
    זכרי שתמיד הקושי הוא בהנעה ההתחלתית. אם כך, ה"טיפ" שלי אליך הוא להתמקד במה יניע אותך לפעולה ולא מה תהיה הפעולה (את זה כבר יש לך...)

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העצמה נשית - תגובה - תגובה

אביטל שטרית
    29/05/2011

שלום לך

המצוקה שאת מתארת משותפת להמון אנשים ונשים בפרט.כאב רב עולה מדבריך אך גם המון כח.
    את לא מתייאשת את מנסה למצוא תכלית ומשמעות לחייך ובטוחני שתמצאי.
    אולי כדאי לנסות להתנדב או למצוא סוג של קריירה שניה, או כל דבר שיעצים אותך ויעניק לך תחושת נחיצות. למרות הכאב נראה לי שאת בדרך הנכונה להצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי

אני
    29/05/2011

היי אומנם אני צעירה מאוד ,אבל אני יכולה לכתוב לך משתי נקודות מבט

האחת כבת לאם חולת סרטן ,לחיות פשו ככה החיים יקרים תגידי תודה שאת פה ותנצלי את זה.

דבר שני כ"בת חורגת" לאמא של החברה הכי טובה שלי, שכל החיים שלה זה הילדים,ואני מאוד קרובה אליה, וזה מצב בעייתי ...

שאלות -את עובדת? ,אם התשובה היא לא ,אז נסי לארגן לעצמך שיגרת יום
    תנסי להתחבר לספורט זה דבר נהדר שגורם להרגשה מעולה ,תעשי הליכות עם מוזיקה
    תרשמי לחוגים חד"כ ,תרגישי טוב עם הגוף שלך

אם את יכולה לכי ללמוד משהו ,אם אין תקציב,נסיע ללמוד דרך ספרים מהספרייה
    דרך האינטרנט ,פשוט חשבי על דברים יצירתיים ותנסי אותם .את יכולה גם לנסות לצייר/לצלם לתפור לרקום -דברים שמעבר ללימודים עיוניים ,כמובן שאת הבסיס והידע לרכוש דרך ספרים אינטרנט...

להבנות לעצמך שיגרת חיים דרך הדברים האלו, מה עוד רצית לעשות עכשיו זה הזמן לנסות לממש ,או מה עשית בד"כ כשהילדים היו בבית לשדרג את זה ,נגיד בישלת הרבה ,אז לעשות ניסויים מעייינים עבור עצמך ובעלך..

לקרוא! זה עולם נפלא ,בין אם זה ספריי דעת כפי שציינתי, או ספרים כדי להיכנס לעולם אחר .

בקשר לבעלך, תנסי ליזום איתו דברים,לצאת ערב אחד בשבוע לדבר להיות קרובים נפשית
    למצוא דברים להמציא דברים משותפים .

יש לך חברות/חברים ?תנסי להיות איתם בקשר מתמיד גם אם לא מתראים לשמור על קשר וחברות ,נסי לעשות דסרים איתם לצאת ,ללכת לחוג

אם חסרים קצת ,אז אןלי להתחבר בפעילויות שמעניינות אותך ,וגם אם לא ,לפחות תהיי בחברת אנשים .

לא להיות יותר מדי במחשב /טלוויזה ,אלא להשתמש בהם בחוכמה ,ללימודים או סדרה אהובה אחת , להיכנס לפורומים של דברים שמעניינים אותך ,ולהתחבר שם,אוךי ליזום דרך זה הכרויות ומפגשים (אני בת 22 אז אני קצת צעירה לך)

זה מה שחשבתי ביינתים
    תעדכני ,ובהצלחה (:

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך שכחתי

אני
    29/05/2011

בתור אחת שמתנדבת כבר שנים רבות,זה פרח מזיכרוני ,אבל כשהתחלתי
    זה מילא אותי זה נתן משמעות זה נתן הרגשה שאני תורמת,ועד היום גם,אבל כשרק מתחילם זה מדהים.
    לכי להתנדב! זה הנותן מסגרת זה עם אנשים ,את יכולה להיות יצירתית ולהוציא ולשפר את עצמך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי יחסים
    תמרה
    19/05/2011

היי, אני בת 29 ויש לי חבר מזה חודש. הוא מקסים ורוב הזמן כיף איתו אבל יש לו קטעים שבהם אני מרגישה שהוא קצת מתעלל. פתאום הוא נהיה קר אליי או נהיה מאוד ביקורתי כלפיי, ולפעמים הוא פשוט רוצה לחתוך ואז משנה את דעתו במהירות.

אתמול בלילה הוא בא לישון אצלי, היה מתוק אליי אחרי יומיים שלא התראנו אבל הייתי גמורה מעייפות אז הלכתי לישון די מהר (הוא לא היה עייף אז הוא קרא ספר). התעוררתי אחרי כמה זמן והוא פשוט לא היה. הוא הלך ולא העיר אותי ולא אמר אף מילה. התקשרתי אליו והוא אמר ואחרי שנרדמתי הוא הלך כי "פתאום הוא לא הבין מה הוא עושה במיטה שלי". הוא לא התנצל, הוא אמר את זה בקול קר, הוא לא התנהג כאילו זה לא יפה מצידו או שזה מעליב לומר דבר כזה, ועוד כעס על זה שנפגשנו בשעה מאוחרת.

חברות שלי אומרות שהוא סאדיסט, ואני מרגישה שאני צריכה לעשות משהו ולא יודעת מה.
    האם זה הזמן לסיים את הקשר? מה עוד אפשר לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה לגבי יחסים

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי יחסים - תגובה

מורן זיו-אש
    22/05/2011

שלום לך,
    נשמע רע מאוד,
    ממליצה לברוח כמו מאש!!

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צבא= פרידה?
    אלה
    03/05/2011

היי, אני נערה בת 18 ולפני 3 חודשים וחצי התחלתי מערכת יחסים עם חבר שלי. חשוב לי לציין כי זו המערכת היחסים הכי ארוכה שהייתה לי. אני מאוד אוהבת אותו והוא האדם הראשון שגרם לי לחוות אהבה אמיתית, ואני יכולה להעיד שהדבר הדדי. החודשיים הראשונים שלנו היו כמו חלום שלא אוכל לתארו, אך לפני כחודש, חודש וחצי הוא התגייס לקרבי (ד"א אני עדיין לומדת בי"ב ) ואני לא אשקר שלא היו לי התלבטויות לגבי איך הקשר יתנהל כאשר הוא יתגייס ואחת מהסיבות להתלבטויות האלה היו כמה בנות שהכרתי שסיפרו לי שחבר שלהן גם כן בקרבי והעידו על כך שחבר שמתגייס לקרבי- משתנה שם. הן התכוונו מהבחינה שהוא יהיה מדוכא יותר, עצבני ואם אוכל לצטט "על מי את רוצה שהוא יוציא את העצבים שלו? על סבתא שלו? יהיה לו קל להוציא את זה יותר על חברה שלו" ולמרות ההתלבטויות לא התרגשתי כי האמנתי שהקשר שלנו לא ישתנה ושהוא אוהב אותי מספיק כדי לשים לב אם הוא יוציא עליי את העצבים. ואכן, אני לא הולכת לספר שהוא צעק עליי ובאמת הוציא עליי עצבים אך לא אוכל להכחיש שהוא השתנה. הוא חייל בודד ואני יודעת שתקופת הצבא מאוד קשה בשבילו כי הוא לא בקשר עם ההורים שלו וכך אני מרגישה חסרת אונים כי אין ביכולתי דבר לעודד אותו, כמה שאני כן מנסה להראות לו שיש לו אותי ואנשים שאוהבים אותו. הבעיה האמיתית שלי היא שהוא נשאר יחסית הרבה שבתות, מה שלא ציפיתי שיקרה ככ לעיתים תכופות. ידעתי שהוא יסגור שבתות אבל לא כמעט כל שבוע. אני מרגישה שזה מקשה עליי כלכך, במיוחד שהוא האדם הראשון שאני יכולה להגיד שאני באמת אוהבת אותו. עוד בעיה שקשורה לכך היא שלפני בערך שבועיים עשינו את זה בפעם הראשונה, וזו גם הייתה הפעם הראשונה שלי. אני לא רוצה להגיד שאני מתחרטת כי אני באמת לא, אבל התחושה החזקה הזאת שאני צריכה אותו קרוב במיוחד אחרי שנתתי לו את עצמי גורמת לי להרגיש כאילו הוא רחוק ממני גם פיסית וגם נפשית ולפעמים אני פשוט אומרת לעצמי שאני לא חושבת שאהיה מסוגלת למרחק הזה עוד הרבה זמן, להתמודד עם זה. אני אוהבת אותו, אבל חשבתי שהגעגוע יעשה לנו טוב ואני מרגישה רק איך הוא חותך אותי כסכין, ואחזור על שדיברתי עליו קודם לכן- שמספיק שאני מרגישה רע בגלל המרחק אלא עד שאני שומעת את קולו בטלפון למשך 20 דקות ביום הוא עייף או מדוכא מה שגורם לי להידבק בהרגשה הזאת. כשאנחנו נפגשים הכל חוזר להיות ורוד וחלומי, אך האם אוכל להמשיך כך עוד הרבה זמן? אנו מתראים פעם בשבועיים ולעיתים רחוקות פעם בשבוע. את חושבת שעליי להחזיק מעמד או להבין שהרגשתי לא הולכת להשתנות וזה יחמיר?

לקביעת תור
    סגירה
    צבא= פרידה?

הוספת תגובה

תמונה

• מזדהה

גלית
    04/05/2011

היי מותק, אני ממש מזדהה איתך.
    גם לי יש חבר קרבי (אני כבר משוחררת חצי שנה) אז אני יודעת מה זה המרחק והתסכול שאת מדברת עליהם.
    תשמעי, אני חושבת שבסופו של דבר, אם אתם ממש אוהבים אחד את השנייה ומערכת היחסים שלכם חזקה, אתם תצליחו לשרוד את זה.
    אני הכרתי את חבר שלי כשנשאר לו יותר משנה לשרת והיו הרבה תקופות שהוא היה מדוכא והרגיש שהוא לא מגשים את עצמו. גם לי היה קשה להוציא אותו מזה אבל ברגע שממש התקרבנו אחד אל השנייה הוא בסופו של דבר אמר לי שאני הסיבה שבגללה הוא מצליח לשרוד ובאמת שזאת הרגשה הכי מדהימה בעולם. מהתמונה שאת מציירת אני יכולה להבין שאתם זוג מאוד אוהב ויכול מאוד להיות שאת עוזרת לו הרבה יותר ממה שאת חושבת.
    אני לא רוצה להישמע פסימיסטית אבל אם הוא רק התגייס אז צפויות לו עוד הרבה שבתות לפניו (לאיזו יחידה הוא התגייס דרך אגב?) ואם זה מה שמפריע לך אז זאת בעיה מאוד גדולה. אני חושבת שבזמן הזה את צריכה ליהנות מהקשרים עם החברות כי ברגע שתתגייסי מי יודע מה יהיה עם הקשרים האלה ואלה קשרים לא פחות חשובים. ידוע שזה קשה לשמור על קשר כזה בזמן שחבר שלך בצבא ואת בלימודים כי את עוד לא יודעת מה זה להיות בצבא, אבל תחשבי כך- אם תצליחו להתגבר על כל המכשולים בשלוש השנים האלו, שמתוך השנתיים תהיי גם את בצבא, אז זה רק יחזק לך את האמונה בקשר שלך ויראה עד כמה הוא יציב וטוב.

בסופו של דבר, אני מאמינה שהקשר נשפט ע"י המכשולים שמצליחים להתגבר עליהם ופחות ע"י התקופות השמחות והמהנות.

המון בהצלחה!! :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גלית

אלה
    07/05/2011

קודם כל תודה רבה על ההתייחסות! חייבת להודות שגרמת לי לראות את הדברים באור אחר... במיוחד מהמשפט האחרון. אולי ההרגשה שלי לא תסתיים בקרוב אך אני יודעת שהוא כן שווה שאני אלחם עליו. ואני חייבת להגיד שחבר שלי אומר לי בדיוק את מה שאמרת שחבר שלך אמר לך! ואת צודקת, זה באמת עושה הרגשה מדהימה כמה שזה מייאש שאנו לא יכולות באמת לעזור להם אבל בכל זאת כשני שומעת שהוא אומר לי שאני הסיבה שגורמת לו להמשיך להיות שם ולשרוד את הכל אני מבינה אותו. אחד הדברים שגם מפחידים אותי הוא שאני עוד מעט מתגייסת ואני רוצה להתגייס לבסיס סגור, והוא מפחד שזאת תהיה בעיה גדולה אבל זה לא דבר שאני אהיה מוכנה לוותר עליו בשביל הקשר כי זה דבר שאני חולמת עליו כבר הרבה זמן, כמובן שזה תלוי איזה תפקיד אקבל אבל אכן אעדיף בסיס סגור.
    ד"א- כמה זמן את וחבר שלך ביחד? ואם אוכל לשאול, אתם הסתדרתם גם כשאת היית בצבא?
    אה ולשאלתך- הוא משרת בגולני :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צבא= פרידה? - תגובה

מורן זיו-אש
    11/05/2011

שלום לך,
    נשמע מדברייך שאת מאוד מרוכזת במה שעובר עליך, באופן טבעי. אני שמחה לשמוע כי לפחות כאשר הוא בבית אתם נהנים ויודעים לנצל את הזמן בצורה חיובית.
    עם זאת, אני רוצה שתזכרי כי את עדיין בבית, נמצאת בתוך מערכת תמיכה רחבה ויציבה, וניתן לומר כי החיים שלך לא ממש השתנו. לעומת זאת, חייו של בן זוגך התהפכו לחלוטין, סביר שירגיש עייף, בודד ואולי אף עצוב לעיתים. במיוחד לאור העובדה שהוא חייל בודד.
    אני חושבת שאת צריכה לשמוח ולהיות גאה שהוא בוחר להראות לך גם צדדים יותר רגשיים שלו ומשברים. זה מראה כי הקשר ביניכם מתחזק. הוא בחר בך להיות אוזנו הקשבת והציפייה שלך ממנו להיות תמיד מאושר כפי שהוא בבית אינה ראלית. עובדים עליו דברים לא פשוטים.
    אני ממליצה לך להיות יותר אמפטית למצבו הרגיש. אם אינך יכולה, כנראה שמקומכם אינו יחד.
    נ.ב.- תחילת השרות זאת תקופה קשה במיוחד, אולי בעוד מספר חודשים הוא יתאושש מהשינוי שעבר עליו ויחזור להיות יותר עליז...

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפשרי לשנות התנהגות?
    גלית
    30/04/2011

אני לא יודעת למה אבל כשאני מדברת עם אדם אחד או אפילו שני אנשים אני מתנהגת לגמרי בטבעיות, אין לי שום בעייה להתחבר אליהם ולהראות להם את האופי האמיתי שלי, אבל ברגע שזאת מתחילה להיות קבוצה של שלוש ומעלה אנשים אני פתאום משתתקת וממש נבלעת ביניהם. אני לא יודעת למה יש לי התנהגות כזאת, אני פתאום מרגישה תקועה קצת וזה גורם לי להתרחק מאנשים.

הבטחתי לעצמי לפני שנרשמתי לפסיכומטרי שאני אתיידד עם כל הכיתה אבל ברגע שכולם נכנסו לא הייתי מסוגלת לדבר אפילו בכיתה ולשאול את המדריך שאלות מרוב ביישנות (בדיעבד זה כמובן פגע בי..), שלא נדבר על דיבור עם כמה אנשים ויצא לי להתחבר רק עם מישהי אחת שבסופו של הקורס אפילו לא נשארתי איתה בקשר כי לא אהבתי את האישיות שלה יותר מדיי.
    כשהתחלתי לעבוד במקום שאני עובדת עכשיו הבטחתי לעצמי שוב שאני אתנהג בטבעיות ואהיה פתוחה כלפי אנשים אבל שוב זה קרה ולא התחברתי לאף אחד. אני בסדר עם כולם, אבל חברים בטוח לא יצאו לי משם (למרות שזאת לא הנקודה כי אני שם בשביל לעבוד ולהרוויח משכורת ולא יותר, גם ככה אני לא מתכננת להישאר שם יותר מדיי זמן).

עכשיו אני חושבת על האוניברסיטה ועל המכינה, איך אני אתנהג שם... נמאס לי כבר להיות השקטה, ובאמת שאין לי אופי רק של שקטה, עם חברות טובות שלי אני מצחיקה, אפילו קצת משתגעת, פתוחה לחלוטין ואני כן אוהבת להיות במרכז תשומת הלב לפעמים, אבל מצד שני, בשביל שיהיו לי חברות טובות אני צריכה להיפתח מראש אבל איך בכלל עושים דבר כזה?!, איך יודעים על מה לדבר עם אדם שרק הכרת מבלי לפטפט יותר מדיי?.. לעיתים אני מרגישה שאין לי על מה לדבר עם אנשים שאני רק מכירה ואני לא יודעת אם כדאי לשתף אותם בדברים שקורים לי מתוך מחשבה של "למה שזה יעניין אותם"?

מה אפשר לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    אפשרי לשנות התנהגות?

הוספת תגובה

תמונה

• אפשרי לשנות התנהגות? - תגובה

מורן זיו-אש
    01/05/2011

שלום לך,
    פנייתך נגעה לליבי וריגשה אותי מאוד.
    את בחורה מודעת לעצמה, רגישה וחכמה.
    תיארת בצורה נפלאה את המחשבות שעוברות על רוב האנשים בעולם כאשר הם נמצאים בתוך סיטואציה חברתית חדשה. אצל רוב בני האדם עולות חששות ותחושות נחיתות כאשר הם נמצאים בקבוצה חדשה. שאלות כמו: על מה נדבר? למה שמשהו יתעניין דווקא בי? מה הייחוד שבי? כיצד להתמודד עם המבוכה? ועוד ועוד
    נשמע כי סיטואציות כאלו גורמות לך לחששות, תסכול ואכזבה מעצמך. הציפיות שלך לתפקד כמו בפנטזיה מתרסקות כל פעם מחדש (ואולי אז את מקטינה את ערך האנשים שהכרת או את חשיבותם בעיניך..).
    אני ממליצה לך לעבוד על הנושא של פנטזיה מול מציאות, על הדרישות שלך מעצמך שבעצם משתקות אותך, ולקבל ולהשלים עם מי שאת, ולהכיר בעצמך גם כשרונות ויכולות אחרים. ממליצה לך על טיפול קבוצתי, זה המקום עבורך!!

מעבר לכך- את נשמעת אדם חכם ונעים, אני בטוחה שישנן בנות שישמחו מאוד שתהיי בין חברותיהן הטובות.
    בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי מורן

גלית
    02/05/2011

קודם כל תודה על התמיכה, והאמת שאת צודקת לחלוטין, כשאני לא מצליחה להתחבר עם אף אחד אני תמיד אומרת לעצמי- לא נורא, יש לי את החברות שלי וזה מספיק, אני לא צריכה עוד, אבל בתוך תוכי אני יודעת שזה לא בהכרח נכון.
    אני ממש לא מבינה איך קיימים אנשים שלא משנה לאן הם הולכים תמיד הם מצליחים להתחבר לאחרים וזה גם גורם לי קצת תסכול.

הלוואי שהיה לי את הזמן והכסף לטיפול קבוצתי אבל כרגע אני לא רואה את זה, אולי בשלב מאוחר יותר.
    כנראה שבינתיים אצטרך להתמודד עם זה איכשהו.

תודה על התגובה :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי מורן - תגובה

מורן זיו-אש
    03/05/2011

אני מחזקת אותך!
    המודעות היא חלק נכבד מההתמודדות עם הדברים שמפריעים לנו...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

גלית
    04/05/2011

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מסיפורי האישי

קורן
    06/05/2011

הי גלית, רציתי לספר לך קצת מנסיוני האישי...

בבי"ס הייתי הכי ביישנית וסגורה וכמוך בהלך השנים שאחרי, בצבא ובאילת, הבנתי שאני רוצה להיות יותר פתוחה. החלטתי שבלימודים לתואר אני יפתח ויכיר את כל האנשים שילמדו איתי וכו וכו. ולמזלי, פגשתי שתי חברות מדהימות שעד היום מלוות אותי, ובאמת הכרתי והתחברתי להמון אנשים שלמדתי איתם במהלך הלימודים.

אחד הדברים שעזרו לי להתחבר לאנשים היתה העובדה שהרשיתי לעצמי להיפתח בפניהם ולספר להם דברים אליי עוד לפני שממש הכרנו.. אם נפתחים אנשים אחרים נפתחים בחזרה..

וכמובן, חייכתי ופיזרתי חיוכים לכולם וכך אנשים היו מחייכים בחזרה....

בהצלחה, ועל תשכיחי שאף פעם לא מאוחר מדי להשתנות..

קורן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מערכת יחסים
    מבולבלת
    01/05/2011

אני בת 23 ויוצאת עם משהו בן 26, אני עדין בתולה, אנחנו יוצאים יחד כבר חודשים אני מאוד רוצה את זה איתו אבל חושבת שעדיין זה מוקדם... (אני יודעת שאני צריכה להיות מוכנ ה לזה, ומתי שאני ירגיש לנכון, אבל כבר בא לי לסיים עם עניין הבתולה הזה..., יצאתי עם הרבה גברים הכי הרבה היה חצי שנה ונפרדנו.... אני לא ארגשתי מוכנה בשביל..., אני עכשיו ממש מוכנה ורוצה את זה כבר, אבל לא רוצה שזה היה מוקדם מידי...
    קיצר מה כדי לי לעשות.... כמה זמן לחכות... כאילו בערך...
    דרך אגב עדין לא היה מפגש הורים וכדומה... אני מתלבטת אולי אחרי מפגש הורים... ואם כן אחרי כמה זמן כדי לפגוש את ההורים... (צעד שעדיין לא עברתי גם לא אם האחד של החצי שנה..).
    קיצר מבולבלת...

לקביעת תור
    סגירה
    מערכת יחסים

הוספת תגובה

תמונה

• היי

גלית
    01/05/2011

קודם כל, אני חושבת שלהרבה בנות יש את התחושה של "בוא נגמור כבר עם עניין הבתולה" כמו שאת אמרת אבל באמת שאין לאן למהר.
    ברגע שתפגשי גבר שתהיי מחוברת אליו גם פיזית (מבחינת משיכה) וגם נפשית, שתוכלי לסמוך עליו לחלוטין, ובמיוחד שאת מרגישה אליו משהו, אז תהני מזה הרבה יותר.
    אם את חושבת שזה הגבר שאת רוצה לאבד את הבתולים שלך איתו אז אני חושבת שכדאי לך ללכת על זה (כמובן רק אם את בטוחה שאת מרגישה אליו משהו ולא סתם מתוך לחץ בגלל עניין הבתולה), מבלי לחשוב יותר מדיי וסתם להיכנס ללחץ מזה.

לגבי עניין ההורים, את מתכוונת שאת עוד לא פגשת את ההורים שלו?
    אני מתארת לעצמי שהוא חיי לבד אז יכול להיות שהוא מהבחורים שמכירים את החברות שלהם להורים רק אחרי תקופה מסויימת, כשזה הופך להיות משהו רציני יותר מכמה חודשים, אולי אפילו שנה.. את זה אני אומרת לך בתיאוריה, אם זה מציק לך אז תשאלי אותו את למה עוד לא יצא לך לפגוש אותם.
    בכל מקרה, אני ממש לא חושבת שזה צריך להוות שיקול בשבילך לגבי הרצון לשכב איתו. זה אמור לבוא מהרגשות ומהתחושות שלך, לא ממניעים חיצוניים.

מקווה שעזרתי :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בכיף!

גלית
    04/05/2011

תשמעי, נראה לי שאת מייחסת יותר מדיי חשיבות לפגישה עם ההורים.
    כמו שאמרתי לך קודם לגבי הגברים שמכירים לחברות את ההורים בשלב מאוחר יותר, גם קיימים גברים שמכירים להורים שלהם את החברות גם אם זה לא קשר רציני, את מבינה?
    אבל אם את מרגישה שאת צריכה עוד זמן לחשוב על זה אז כנראה שאת לא כל- כך מוכנה.

לגבי ה"זמן הנכון" לפגישה עם ההורים- אני לא חושבת שקיים זמן נכון, אין שעון שאומר- אה אוקיי, את חצי שנה איתו אז הגיע הזמן. זה הכל מנוהל ע"י תחושות ואם הוא רוצה להכיר לך אותם אז כנראה שהוא מרגיש שזה נכון לעכשיו אבל אם את חושבת שזה מוקדם מדיי וזה לא מתאים לך אז תגידי לו בעדינות שאת מעדיפה בזמן שתרגישי יותר בנוח.

אני למשל הכרתי את ההורים של החבר שלי בערך בדייט ה4-5 שלנו כי חבר שלי גר עם ההורים (הוא עדיין חייל..) ואני ממש מסתדרת איתם טוב.

שיהיה בהצלחה, מקווה לשמוע ממך בקרוב :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על התשובה וווווו

מבולבלת
    04/05/2011

לגבי השאלה של ההורים, הוא רוצה שאני יבוא ויכיר אותם אבל אני מרגישה קצת שזה מוקדם מידי, אחרי כמה זמן מומלץ להכיר את ההורים.....
    ונראה לי שאחרי המפגש של ההורים אני ארגיש יותר בטוחה בקשר ואוכל לאבד את הבתולין.... זה לא שאני לא בטוחה אבל אני רוצה לדעת 100 אחוז שזה מה שאני רוצה, ועד שאני לא יראה את ההורים זה קצת היה בסימן שאלה...
    קצר באמת מבולבלת....

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מערכת יחסים - תגובה

מורן זיו-אש
    01/05/2011

שלום לך,
    נשמע כי העובדה שאת בטולה מעסיקה אותך מאוד, באופן טבעי.
    אני חושבת שעליך לשחרר עקבות ודיעות שהחזקת בנושא לאורך השנים ופשוט להנות. אין חוקים בנושא וברגע שתרגישי מוכנה-" תלכי על זה". מסכימה עם התגובה שקיבלת בפורום. אין קשר להורים או לכל דבר חיצוני אחר, רק למה שקורה לך עם הבחור.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה....

מבולבלת
    04/05/2011

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי
    מישל
    02/05/2011

בזמן האחרון מחלקים לי הרבה כרטיסי ביקור של פייסבוק במסיבות משהו בסיגנון הזה

מה זה אמור להביע ?

לקביעת תור
    סגירה
    היי

הוספת תגובה

תמונה

• בעיית קנאה
    לירון
    22/04/2011

היי.. :) אני מקווה שזה קשור לפורום הזה..
    אם לא, אני מתנצלת.

אז ככה.. אני בת 20, ויש לי חבר כ3 שנים והזוגיות שלנו מצויינת.
    הבעיה היא לא איתו, אלא עם אחיות שלו.
    יש לו 2 אחיות שקטנות מימנו ממש בקצת.. ממש באיזור הגיל שלי.
    אחיות שלו רבות הרבה זו עם זו, ממש כמו ילדות קטנות..
    חשוב לי נורא נורא להיות בקשר איתן וגם כמובן עם ההורים, כי אני רואה עתיד משותף עם חבר שלי, ואני רוצה יחסים טובים עם כל המשפחה שלו.
    הבעיה היא כזאת, בכללי אני מתסדרת נורא טוב עם אחיות שלו, אבל רק כשהן רבות אחת עם השניה.
    אני אסביר את זה ביותר פירוט- כשהן רבות ולא מדברות אחת עם השניה, הן מתייחסות אליי ממש יפה כל אחת בנפרד.. אני יוצאת איתן, מבלה איתן ומדברת איתן המון (כמובן עם כל אחת בנפרד..)
    כל מריבה שלהן יכולה להמשך כמה שבועות שהן לא מדברות אחת עם השניה.. ואז פתאום הן משלימות והופכות להיות החברות הכי טובות.. וכמובן שאני שמחה בשבילן כי אני חושבת שאחיות צריכות להיות בקשר נורא טוב אחת עם השניה.
    הבעיה היא שברגע שזה קורה הן לא מתייחסות אליי.. הן מרוכזות רק אחת בשניה. זה מגיע למצב שהן בקושי אומרות לי שלום כשאני מגיעה.
    לצערי אני יודעת שזה לא דבר שיישתנה עם השנים, כי אני רואה את אמא שלהן שהיא אותו אופי בדיוק, ומעבר לכך שהן לא ילדות קטנות. זה פשוט עניין שלעולם לא ייתבגר אצלן.

אני אסביר שוב למה זה כל כך מפריע לי-
    אני מרגישה חברה סוג ב'.. כאילו העדפה שניה.
    כשאין להן אחת את השניה הן פונות אליי, וכשיש להן אחת את השניה, הן לא מסתכלות לעברי.
    זה נורא מפריע לי כל פעם מחדש.. זה מגיע למצבים שאני נוסעת להיות עם חבר שלי ואני רק סובלת.
    אני לא מסוגלת לסבול ייחס כזה.

אני לא יודעת מה אני יכולה לעשות..
    אני לא יכולה לדבר איתן כי הן לא בחורות שאני מגדירה חברות טובות שלי.. אני לא יכולה לדבר איתן על דברים שמפריעים לי.
    וכל-כך כל-כך חשוב לי להיות איתן ביחסים טובים על הזמן.. כי שוב, אני וחבר שלי רואים עתיד משותף בייחד.

אני מקווה שהבעיה שלי קשורה לפורום הזה.. :)
    ומקווה שתוכלו לעזור ולייעץ לי..
    תודה רבה:)

לקביעת תור
    סגירה
    בעיית קנאה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיית קנאה - תגובה

מורן זיו-אש
    22/04/2011

שלום לך,
    אני אנסה לעזור לך ולהראות לך את הדברים כפי שאני רואה אותם (על פי דבריך):
    בעיני, בשלב הזה של החיים, עליך להתמקד במערכת היחסים שלך עם בן זוגך.
    יש לך פנטזיה על חיי נישואין בה כולם אוהבים את כולם, וכולם חברים טובים ובה את מתקבלת במשפחה (זה טוב שיש לך פנטזזיה כי יש לך למה לשאוף) עם זאת, את צריכה להבין שלעיתים הדברים לא מתקיימים כך במציאות ועל זה עליך לעבוד עם עצמך- כיצד לקבל את המציאות כפי שהיא ולא לנסות לשנותה.
    בנוסף, אני מתרשמת כי זוג האחיות של בן זוגך הן ילדותיות, מניפולטיביות מאוד ומנצלות את רצונך העז, להתקבל במשפחה, לצרכיהן.
    את צריכה לקבלת את העובדה שעתידך עם בן זוגך לחלוטין אינו קשור לקשר שלך עם משפחתו. על מנת לא להרוס את היחסים המורכבים הללו, אני ממליצה לך להפסיק את הניסיונות שלך להתחבב עליהן ולרצות אותן. את עלולה ליצור רושם של בחורה מאוד חלשה שניתן לשחק בה. כך לעולם לא תהיי חברה שלהן.
    אני ממליצה לך להמשיך ולתפח את מערכת היחסים עם בן זוגך ולהניח בצד את משפחתו. בביקורים להיות מנומסת ועניינית ובעתיד אולי המצב ישתנה.

שיהיה בהצלחה! (תוכלי לשלוח לי עוד שאלות אם תרצי)
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מערכת יחסים
    מבולבלת
    21/04/2011

אני בת 23 ואני יוצאת עם משהו בן 25, אנחנו יוצאים כבר חודש ביחד, ובאמת אני רוצה את הקשר אבל מפריע לי קצת שהוא חסר בטחון, אני רוצה לעלות לו את הבטחון אבל לא ממש יודעת איך, יצאתי כבר עם הרבה בחורים שהיו עם בטחון עצמי גבוה, הוא לא כל כך אבל הוא מתייחס עלי מדהים ואני ממש נהנת בחברתו, אבל הבטחון העצמי שלו מפריע לי ומוריד לי ממנו כל פעם מחדש, הוא עבר הרבה בחיים ואני יודעת שזה בגלל זה אבל אני לא מסוגלת להמשיך את הקשר שהבטחון העצמי שלו כל כך נמוך.... אני חייבת להעלות לו את הבטחון....
    תודה מראש....

לקביעת תור
    סגירה
    מערכת יחסים

הוספת תגובה

תמונה

• מערכת יחסים - תגובה

מורן זיו-אש
    22/04/2011

שלום לך,
    לצערי לא תוכלי לשנות אותו בצורה כזאת קצונית... אני ממליצה לך להנמיך ציפיות בתחום זה, לנסות להתמקד בתכונות שאת אוהבת בו או לחילופין, לחפש אהבה אחרת.
    הנסיונות שלך "להעלות לו את הביטחון" עלולים ליצור מצב הפוך בו הוא יפגע יותר.

אין לך שליטה על מי שהוא. או שאת איתו ואוהבת אותו כך או שלא, בטח בשלב כל כך מוקדם בקשר.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה