פורום בנות, העצמה נשית - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• סרטים של העצמה נשית
    יונת
    22/03/2012

שלום
    חוץ מ"לאכול להתפלל, לאהוב" (שהיה גרוע)
    ותלמה ולואיז (שהיה ענק)
    או הנוסע השמיני (עם לוטנט ריפלי המדהימה)

יש לכם עוד המלצות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    סרטים של העצמה נשית

הוספת תגובה

תמונה

• מקפיצה - זה מעניין!

רונית
    01/04/2012

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מפגשי העצמה נשית
    אנונימית
    15/04/2010

הייתי מעוניינת לדעת היכן נערכים מפגשים להעצמה נשית? אני מעוניינת
    להרחיב את חוג מכרותיי, היכן ניתו לעשות זאת?

לקביעת תור
    סגירה
    מפגשי העצמה נשית

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצת העצמה נשית

אהובה
    24/03/2012

בהמשך לשאלתך היכן ניתן למצוא קבוצת העצמה נשית : נפתחת קבוצה כזאת ב-15.4
    אשמח לשוחח איתך בטלפון.לפרטים נוספים ראי דואר אלקטרוני.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מפגשי העצמה נשית - תגובה

אביטל שטרית
    25/03/2012

נעמ"ת וויצו מארגנוצ קורסים להעצמה נשית, בחלק גדול מהערים קיימת מועצת נשים ,אשר מארגנת חוגים להעצמה נשית.
    העצמה נשית איננה נרכשת רק בחוג להעצמה,הששתפות בפורום לנשות עסקים או אמיון אישי ,כתיבה יוצרת וכו עשויים להיות חוויה מעצימה.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מפגשי העצמה נשית

מורן זיו-אש
    15/04/2010

שלום לך,
    אני ממליצה לך לבדוק בעיר מגוריך, ישנן ערים בהן העיריות יוזמות מפגשים כאלו. בנוסף, חפשי ב"גוגל" לפי: העצמה נשית, מעגלי נשים, קבוצות נשים וכו. כמו כן, קיים אתם הנקרא "חוגל" שגם בו תוכלי למצוא.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העצמה נשית

אסנת
    02/05/2010

ניתן למצוא מעגלי העצמה לנשות עסקים של רשת א.מ.ת, בפתח תקווה חולון כפר סבא.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שטיפת כלים במשרד
    הגר
    13/03/2012

איך מחנכים את הבנים במשרד לקחת חלק בשטיפת הכלים?
    :)

לקביעת תור
    סגירה
    שטיפת כלים במשרד

הוספת תגובה

תמונה

• שטיפת כלים במשרד - תגובה

מורן זיו-אש
    13/03/2012

שאלה טובה,
    כשתצליחי נשמח לשמוע איך עשית זאת ;)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שטיפת כלים במשרד - תגובה

אביטל שטרית
    15/03/2012

בדיוק כפי שהתורנות בן הנשים מתנהלת, יש לצרף אלייה את הגברים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הצעדה בתל אביב
    חופש
    29/02/2012

היי
    אתן הולכות ל"צעדת השרמוטות"?
    אתן בעד נגד?
    מעניין לשמוע

אורנית.

לקביעת תור
    סגירה
    הצעדה בתל אביב

הוספת תגובה

תמונה

• אכן, מעניין לשמוע מה אתן חושבות?

מורן זיו-אש
    01/03/2012

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התחלת יחסים
    אני
    20/02/2012

היי
    מה אמור להיות בתחילת מערכת יחסים
    רוב הבחורים שיצאתי איתם לכמה דייטים, העניין היה שהם בהתחלה יוזמים
    ושלחו הודעות ויצאנו לכמה מקומות ,ואז דעך קצת...יש לציין שלא היה מגע מיני איתם
    ועכשיו התחלתי לצאת כחודש עם בחור חדש, לא שכבנו עוד מבחירתי ,ולמרות שאני מדברת איתו ממש על הכל ...כל דבר שלא נראה לי ישר עולה, מהר מאוד התחלנו פחות לצאת לדייטים אלא יותר להפגש ,ואומנם הוא מציין הרבה שהיה רוצה להפגש איתי גם כשאנחנו לא יכולים, אבל אין יותר מדי הודעות חמודות ואין הרגשה שיש ניסיון מצדו להרשים אותי, שהוא יזום דייטים, אלא נפגשים בבית ואני גורמת לכך שנדבר ולא רק נתמזמז... הוא מודע לכך שזה גורם לי להרגיש מוזר
    איך זה אמור להיות? מצד אחד יופי אתה נמשך אליי מצד שני מה עם "להשקיע" בי, לרצות סתם לבלות בחברתי ...יש לציין שהבחור מסכן אני עושה לו את המוות מצד אחד מזכירה את האקס ואומרת לו שאני לא שוכבת איתו עוד כי אני לא רוצה שנשכב ואח"כ אני אעזוב אותו ,לא יודעת אולי תמימה אבל רוצה להיות מאוהבת לפני הסקס...להרגיש שאני באמת עם גבר שהכי קרוב אליי...
    עם החבר הראשון הכל היה ככה בהתחלה...למה אי אפשר שוב?

לקביעת תור
    סגירה
    התחלת יחסים

הוספת תגובה

תמונה

• התחלת יחסים - תגובה

מורן זיו-אש
    21/02/2012

היי,
    אשמח אם תצייני את גילך, מתי נפרדת מאותו האקס וכמה זמן הייתם יחד? כתבי קצת מה אהבת באותה מערכת יחסים (עם האקס)

לאחר מכן אוכל יותר להתייחס
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי
    אפרת
    14/02/2012

היי
    תוכלו להמליץ בבקשה על ספרות על העצמה נשית?
    משהו שנותן קצת השראה?

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    היי

הוספת תגובה

תמונה

• היי - תגובה

מורן זיו-אש
    15/02/2012

היי,
    אני ממליצה על הספרים של ביירון קייטי

קריאה מהנה
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למורן
    לימור
    05/02/2012

היי מורן, מה שלומך? אני כתבתי פה לפני כמה זמן, ועכשיו באתי עם בעיה חדשה לצערי.
    את בטח זוכרת את אותו בחור שסיפרתי עליו, אז הבעיה היא שאנחנו לא כל כך מדברים לאחרונה. הוא התרחק מאוד וכתוצאה מכך גם אני. אני אתן לך קצת רקע על מה שקרה...אז ככה, כאשר זה קרה, אמרתי לו שזה מפריע לי( כי אני לא בחורה ששומרת לעצמה דברים בבטן) והוא די הרגיע אותי, ומאז ניתן היה לראות כי הדברים הסתדרו, עד שלפני כמה זמן הוא נעלם פעם נוספת, ולא הבנתי מה קורה איתו. ואני חייבת להודות שהייתי בטוחה שהוא לא מעוניין בי. והחלטתי להגיד לו שוב פעם, ואז הוא אמר לי שהוא בבית חולים ולכן לא יצר קשר ושברגע שנפגש הוא יספר לי הכל- והתלבטתי האם הוא דובר אמת- או שאלו סתם תירוצים- אבל בסופו של דבר בחרתי לאמין לו. התעניינתי, התקשרתי עליו ולא זכיתי למענה ממנו. ואז החלטתי לוותר- אמררתי שזה לא מגיע לי יחס כזה, נעלבתי ונפגעתי, כי אותו בחור סיפר לי שהוא נפגע מקשרים ישנים, ועכשיו הוא בעצם פוגע בי- בי, שלא מגיע לי! לאחר מספר ימים זכיתי להודעה שבה הוא כתב לי שהוא מצטער שלא שמר על קשר בימים האחרונים ושהוא עבר תאונה עם אביו ואחיו אבל שהכל בסדר. ואז פעם נוספת, לאחר ניסיון ליצור עימו קשר, לא ממש הצלתחי.ואז לאחר כמה ימים שבכלל לא יצרתי קשר, כבר לא יכולתי, רציתי להגיד לו הכל! כל מה שאני חושבת, ובסוף יצא לי לומר לו שנפגעתי וסוג של "לא ציפיתי את זה ממנו". הוא ענה לי שאם הייתי יודעת מה קורה, לא הייתי אומרת את זה. ואז הוא סיפר לי, שמשהו במשפחה נפטר, ואין לו חשק לדבר עם אף אחד. אני לא יודעת למה, אבל אני מאוד רוצה לעזור לו, לתמוך בו. קשה לי לאמין שאני "רודפת" אחריו ככה. ברגע שאני רואה שמשהו לא מתאים לי עם מישהו אני ישר חותכת, לא חושבת פעמיים! אבל יש אצלו משהו שונה. אבל עם כל הרצון הטוב שלי, אני פוחדת להיפגע, פוחדת לתת ושבסופו של דבר אני אתקל בסירוב מצידו, בהתעלמות או כל דבר הקרוב לכך. לפי מה שיצא לי להבין- זה לא שהוא לא מעוניין אלא פשוט נמצא בתקופה קשה מאוד. חבל לי שהקשר שלנו צריך להתמודד עם זה בשלב הזה, אולי אם זה היה קורה בשלב מאוחר יותר היה לי הרבה יותר קל לעזור לו.
    בנוסף רציתי לשאול, יש לו כל מיני בעיות, שחלק מהן הוא סיפר לי( הוא אמר שקשה לו להיפתח לאנשים, ולספר דברים והוא בכל זאת סיפר לי), ועכשיו הידיעה המצערת על קרוב משפחה שנפטר- ואני שואלת איך אני יכולה לעזור לו? לתת לו את הזמן שלו להרגע קצת? או שלהביעה התענינות-להראות לו שאני לצידו אם יצטרך משהו...? כי באמת איכפט לי! איך אפשר לעזור לאדם שנמצא במצב כזה? איך אפשר להוציא אותו מזה? ( כמוון שאני מודעת לזה שזה דבר קשה וכואב, ושלוקח לאדם זמן לעכל)...תודה מראש, לימור..:)

לקביעת תור
    סגירה
    למורן

הוספת תגובה

תמונה

• למורן - תגובה

מורן זיו-אש
    05/02/2012

הי לימור, אני שמחה שאת מתייעצת.
    אני מרגישה מאוד חזק את הרצון שלך להיות קרובה אליו, לתת, לעזור ולהיות מישהי משמעותית עבורו. את כנראה אדם של נתינה. אני מתכוונת שזה דבר שמגדיר אותך והוא ערך חשוב עבורך.
    את כותבת שזה לא קורה לך בד"כ. כנראה יש אצל הבחור הזה משהו שמגייס אותך יותר מאשר אחרים.. מעניין מה זה הדבר הזה? חשוב שתבדקי גם האם זה קורה לך עם חברות או עם בני משפחה- שאת נורא רוצה לתת ולא ממש לוקחים...
    את כותבת שאת פוחדת להיפגע, לתת ובסוף להתאכזב. לצערי נשמע כי את כבר שם. את מאוד פגועה ואת מנסה לתקן את החוויה כל פעם מחדש ואין תיקון כרגע. לא בטוח שיהיה...
    אני חושבת שהוא ממש ממש מבין שאת שם עבורו ואולי אפילו קצת יותר מדי. אולי זה מאיים עליו, אולי זה גורם שמלחיץ אותו ואולי סתם הוא לוקח אותך כמובן מעליו. לא ניתן לדעת.
    אני חושבת שכדאי לך לקחת קצת מרחק, אני חושבת שהוא מבין טוב מה את מוכנה לעשות עבורו ושאת שם בשבילו כשירצה, אך כרגע זה לא נראה שהוא רוצה...
    אני ממש ממליצה לך לשחרר קצת, אפילו כדי שאת קצת תרגישי רצויה ופחות תחווי את הדחיה הפוגעת הזו.

נסי להיות חזקה מול הדחף להיות קרובה עליו בכל מחיר. ואת מוזמנת לפנות שוב, תמיד

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי מורן

לימור
    05/02/2012

תודה רבה לך מורן, חייבת לציין שבמילותייך הצלחתי להסביר לעצמי איך אני בדיוק מרגישה...את יודעת איך זה הולך, ידעתי שיש משהו, והיה לי קשה להסביר בדיוק מה. את צודקת, אני אתן לו ולעצמי קצת אוויר ונראה איך הדברים התפתחו מכאן.
    שוב פעם תודה:)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה
    ע.
    30/01/2012

באמת יש דבר כזה - כאב ביצים?.
    איך מקלים עליו?.
    או שזה סתם תירוץ של גברים שרוצים סקס?.

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• העברת הודעה לפורום אחר

מורן זיו-אש
    04/02/2012

לקבלת תשובה רחבה ומקיפה, יש להציג הודעה זו בפורום: [a href='Forums/פורום_סקס_ויחסים' id=link]סקס ויחסים[/a].

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למורן- אני מאושרת על גג העולם
    אני
    03/02/2012

את זוכרת אותי בטח נכון?
    הפעם אני באה עם משהו משמח.
    היום העברתי פעילות בגן של הבת שלי . והרגשתי פורחת, מנצחת, כיף כיף ואושר. אי אפשר להסביר. התקבלתי בהמון אהבה ואהדה מצד הילדים. הם לא רצו שאלך הביתה.
    הגננת אמרה לי שהפעילות שלי הייתה מאוד חוויתית.
    התעוררתי לחיים פתאום. אני כל כך רוצה להיות שם להיות חלק מההוויה.
    אני רוצה שהמשהו מבפנים שכואב וזועק לא יפריע לי יותר לראות את היופי והאופטימיות של החיים.
    ביום ראשון זה יום ההולדת שלי- 40. ואני רוצה הפעם בשינוי אמיתי.
    תודה על המקום פה שאני נותנת לי.
    שבת שלום

הוספת תגובה

תמונה

• למורן- אני מאושרת על גג העולם - תגובה

מורן זיו-אש
    04/02/2012

בדיוק חשבתי עליך לפני מספר ימים... חשבתי שבטח דברים מתחילים להסתדר לך כבר ושאת במקום יותר טוב.
    איזה כיף ששיתפת אותנו!!
    אני מאחלת לך מכל הלב מזל טוב, בריאות והגשמת חלומות- קטנים כגדולים!!!!

תמשיכי כך, בצעדים קטנים
    הרבה אושר
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ניצחתי
    אריאלה סול
    26/01/2012

שלום,

לפני כמה חודשים כתבתי על הקשר (וסיומו) שהיה לי עם גבר המבוגר ממני ב- 31 שנה. גבר שנכנסתי ממנו להריון, קצת לפני שהוא נסע לחו"ל לאקסית שלו ממנה יש לו בת, כי אני לא שווה בזבוז של אמצעי מניעה. ואני סמכתי עליו שהוא הגבר, והוא יודע. גבר שהיה מבקר אותי כל הזמן ונפרד ממני בצורה יבשה בטלפון.ואמר שהוא מבקש את חשבון הבנק שלי כדי להעביר לי כסף להפלה. גבר שאמר שהמטרה שלו היא לשכב עם כמה שיותר בחורות.
    היום חצי שנה אחרי כשכבר התחלתי מחדש ,שיניתי את שמי והתחלתי מחדש,ראיתי אותו בעודי בדייט עם בחור מקסים ומתחשב. הפרצוף האדיש שלו לא הזיז לי. ניצחתי!

תודה,

אריאלה סול

לקביעת תור
    סגירה
    ניצחתי

הוספת תגובה

תמונה

• ניצחתי - תגובה

אביטל שטרית
    27/01/2012

ברכותיי!!!!
    כל הכבוד , וגם אם יהיו לך נפילות ותרגישי שהוא חסר לך,דעי שזה רגש זמני ומגיע לך משהו שיאהב אותך,בקיצור כל הכבוד.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ניצחתי - תגובה

מורן זיו-אש
    27/01/2012

ריגשת אותי מאוד!!
    באמת ניצחת, השלמת תהליך שיקום מדהים!!
    כל הכבוד לך!

את נהדרת!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבלת עד מאוד..
    לימור
    20/01/2012

שלום רב. לא מזמן הכרתי בחור מקסים ואני מרגישה פתאום ממש חסרת אונים, מבולבלת ופוחדת. אני אסביר עצמי. אני בת 19 ולפני כחצי שנה יצאתי מקשר של שלושה חודשים עם בחור מאוד אדיש וקריר, שלא הפגין כלפי רגש ועיניין. לאחר הפרידה לא באמת מצאתי אדם מתאים ולא מזמן הכרתי בן אדם בדרך מאוד לא שגרתית. התחלנו לדבר, ולדבר...ולדבר...והוא התגלה כבן אדם דיי מקסים. חמוד, נחמד, רגיש באיזשהו מקום...(וכל זה אני מסיקה ממה שהכרתי עד כה) אני מכירה את הבחור שבועיים ונפגשנו מאז 3 פעמים. הוא אדם מאוד בטוח בעצמו, אוהב את עצמו, יודע להעיריך..את עצמו בגלל מי שהוא ואנשים אחרים שמגיע להם...וכאן הבעיה. אני בחורה ביישנית, (שקטה יחסית) ודי חסרת ביטחון. אלו הם דברים שהישתנו..וישתפרו עם השנים, אך עדיין ניכר לראות כי אני מתביישת ולא בטוחה בעצמי. אני לא יודעת איך- אבל הוא קורא ממש אנשים- והוא פשוט רואה עלי הכל- שאני ביישנית( טוב זה לא משהו שקשה כל כך לראות ולשים עליו לב) אבל עדיין..שאני תמימה- והוא אומר לי את זה- והגרוע מכל הוא שאני אכן מודה! אני לא רוצה להתכחש לעצמי, ואני רוצה שיקבלו אותי בזכות מי שאני..והוא הבחור הראשון עד כה שאני רואה שכל כך התלהב מהאישיות שלי..בסנוף, אני בחורה טובה, אני יודעת את זה, ואני מאוד מתחשבת ואוהבת לעזור ולתמוך באנשים שחשובים לי- זה לא חיסרון כמוון, אבל לא יותר מידי...אני פשוט לא רוצה להראות חלשה ליידו, אני פוחדת שהוא לא ירצה להמשיך איתי בקשר..בגלל שאני לא אצליח לספק אותו- ולא רק מינית...אני פוחדת שאני "קלה מידי להשגה" כמו שאומרים, שאני לא מאתגרת, מעניינת...ואני לא יודעת מאיפה צץ פתאום כל החוסר ביטחון הזה לגבי הקשר- אני פוחדת להיפגע, להרגיש דחויה, ולא רצויה. אני רוצה לקבל ממנו קצת יותר יחס, ואני לא יודעת איך לרמוז לו על זה...? בנוסף חיבור כזה עם בן אדם לא היה לי אף פעם..ואני פוחדת ממש לאבד את זה...אני לא רוצה לחשוב על זה יותר מידי..ולהתעסק אך זה לא נותן לי מנוח ולא עוזב אותי..איכשהו הגענו לשיחה של "למה גברים אוהבים ביצ'יות"...והוא אמר שהוא לא מעדיף חברה " כלבה"...אלא פשוט יש משהו מושך במישהי שהיא קשה להשגה...ואני שואלת איך אני יכולה לעשות את זה? כלומר למה באמת גברים נמשכים כל כך לבנות כאלו?? חוץ מזה..אני רוצה שתהיה מצידו השקעה בקשר..וכמוון שגם מצידי..אבל איך להגיד לו את זה??

לקביעת תור
    סגירה
    מבולבלת עד מאוד..

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבלת עד מאוד.. - תגובה

מורן זיו-אש
    21/01/2012

שלום לך לימור,
    את מתארת ברגישות ומודעות את מחשבותיך ורגשותיך בתהליך הכרות עם בן זוג פוטנציאלי. נשמע כי סיום הקשר הקודם השאיר בך מטענים מסוימים אשר מגבירים אצלך את תחושת חוסר הביטחון, הפגיעות והדימוי העצמי המעט נמוך.
    את מרגישה שיש חיבור טוב איתו ואת מעוניינת בקשר איתו ואת שואלת בעצם, אם אני מבינה נכון, כיצד לגרום לו לרצות בך.
    אני לא מאמינה שיש מתכון שיגרום לגברים לרצות בחורה. כפי שיש גברים שנמשכים לדמות ה"ביצ'ית" יש גברים שסולדים ממנה. אם הוא מתלהב ממך כאדם- היי את. נסי פחות להילחץ ולהעסיק את הראש במחשבות אלא להינות מחברתו (נשמע פשוט... :))
    לא ניתן לזרז הכרות, יש קצב מסויים, "ריקוד" שרוקדים יחד. לפעמים זה באמת מותח ומורט עצבים...אך דברי על כך עם חברותיך ולא איתו (או כמובן כאן בפורום...)

נ.ב.
    הוא אמר לך שהוא נמשך לבחורות שקשות להשגה, הכל עניין של מינון כמובן, אך אם תזמי שיחה על כך שאת רוצה יותר ממנו את תשדרי את ההיפך בדיוק.

שיהיה בהצלחה!!!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חבר בעייתי
    מערכת
    17/01/2012

הי, חבר שלי מזה החצי השנה האחרונה,
    צוחק עליי מדי פעם כי אני מזרחית.
    חשוב לציין שהוא חצי אשכנזי וחצי מזרחי, אבל עיניים כחולות, אז אתן יודעות לאן נושבת הרוח..
    בהתחלה חשבתי שזה בצחוק.. אבל אני תוהה אם יש לו איזה משהו קצת גזעני.
    יכול להיות שבגלל זה הוא גם תמיד רב איתי על דברים?

לקביעת תור
    סגירה
    חבר בעייתי

הוספת תגובה

תמונה

• חבר בעייתי - תגובה

אביטל שטרית
    18/01/2012

אולי זה סוג של הומור ואולי לא.
    מה שבטוח שזה מפריע לך, לכן כדי שפשוט תשאלי אותו למה הוא מתכוון ותבהירי לו שזה מפריע לך, אם הוא ימשיך "לרדת" עלייך ,אחרי שהבהרת לו שזה מפריע לך ,אז יש לכם בעיה, אבל למה להקדים את המאחר, דברי איתו, תשמעי מה יש לו לומר ונראה לי שהכל הסתדר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התקן תוך רחמי של טיפת חלב
    אלמוג
    08/01/2012

שמעתי שיש אפשרות לעשות התקן תוך רחמי דרך טיפת חלב בעלות של 52 ש"ח. האם אתן יודעות אם הוא מומלץ ואין איתו בעיות מיוחדות? שמעתי שיש גם התקן עם הורמונים ואני לא יודעת מה עדיף. אני חוששת לעשות את ההתקן מאוד וכבר קבעתי תור. האם כדאי?!!? (מבחינה בריאותית כמובן) מהם הסיכונים? תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    התקן תוך רחמי של טיפת חלב

הוספת תגובה

תמונה

• העברת הודעה לפורום אחר

מורן זיו-אש
    09/01/2012

לקבלת תשובה רחבה ומקיפה, יש להציג הודעה זו בפורום: [a href='Forums/פורום_גניקולוגיה_רפואת_נשים' id=link]גניקולוגיה - רפואת נשים[/a].

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיה מעיקה..
    אדל
    31/12/2011

הי, קוראים לי אדל..והבעיה שלי קצת מורכבת..
    היה לי חבר 3 שנים,נפרדנו לפני כחודשייםה,בהתחלה מיוזמתי
    ואחרי זה רציתי שנחזור והוא סירב ממש !
    ועשיתי הכל !!! בשביל שנחזור..והוא פשוט לא רצה
    עד ששלחתי לו הודעה שאני גם מוותרת,כי הוא ויתר..
    עכשיו,אני לא יודעת מה לעשות,כי היה איזה לילה אחד ששלחתי הודעה בטעות,
    שהוא התנהג ממש חרא..והוא יצא זבל..
    ולאחר מכן הוא שלח לי הודעה די ארוכה שבסופה הוא רשם : תני לשנינו את השקט הזה,לפחות תקופה
    אם תוכלו לעזור לי לפענח את זה,זה ממש יקל..
    תודה רבה.

לקביעת תור
    סגירה
    בעיה מעיקה..

הוספת תגובה

תמונה

• בעיה מעיקה.. - תגובה

אביטל שטרית
    01/01/2012

אני מתארת לעצמי שאת לא רוצה לשמוע את מה שאכתוב,אבל הבן אדם אמר לך מה הוא רוצה,נסי לכבד.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אטרף
    נירית
    29/12/2011

אני מרגישה היום קצת משוגעת- אני לא יודעת עם זה המחזור שמטריף אותי אולי זה החרדות שהגיעו יחד עם המחזור אולי זה כי כבר שלושה חודשים לא שכבתי עם אף אחד אני מרגישה כמו חיה דלוקה וצריכה לפרוק את זעמי על מישהו ובנתיים אין לי על מי שזה יותר מתסכל כי זה מחלחל לי בתוך העצמות והראש...............

לקביעת תור
    סגירה
    אטרף

הוספת תגובה

תמונה

• אטרף - תגובה

אביטל שטרית
    29/12/2011

ושאלתךהיא???

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אטרף - תגובה

מורן זיו-אש
    29/12/2011

הי נירית,
    אני בטוחה שרובנו, אם לא כולנו, יכולות לחוש אמפתיה למצב הזה...ההורמונים שמשתוללים לנו בגוף, רגישות היתר, תחושת הכבדות ועוד

שיהיה לך סוף שבוע נעים!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה