פורום בנות, העצמה נשית - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חזרה בשאלה
    דינה ראלט
    20/04/2011

האם אתן מכירות עמותה העוזרת לבנות דתיות שחזרו בשאלה ועזבו את הבית הדתי?
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    חזרה בשאלה

הוספת תגובה

תמונה

• חזרה בשאלה - תגובה

מורן זיו-אש
    22/04/2011

לצערי לא...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בתולה
    מיכל
    17/04/2011

שלום ,
    אני בת 27 ועדיין בתולה.
    מאחר ולא הייתי עם מישהו שזה הרגיש לי נכון. לא היה עדיין קשר רציני.
    לאחרונה הכרתי מישהו שאני מאוד מעוניינת בו ומפתחת כלפיו רגשות.
    אני מעוניינת לשכב איתו ולספר לו על הנושא.
    השאלה שלי כיצד לספר לו. חשוב לי לציין שאנחנו נימצאים בתחילתו של הקשר. האם עליי לספר לו עכשיו או לחכות טיפה?

אשמח לקבל את תשובתך בהקדם.
    המון תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    בתולה

הוספת תגובה

תמונה

• בתולה - תגובה

מורן זיו-אש
    18/04/2011

שלום לך,
    כמה זמן את מכירה אותו? מה זה תחילתו של קשר- כמה פעמים נפגשתם? האם התקיים מגע מיני כלשהו?

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בתולה- המשך

מיכל
    19/04/2011

היי,
    ראשית כל תודה רבה על ההתייחסות!!!

אנחנו מכירים שבועיים. אבל מדברים המון.
    לא היה מגע מיני במובן של ללא בגדים בחלק גוף התחתון.
    הוא נוסע שבוע הבא לחו"ל לכמה ימים. אז לא יודעת האם כדאי לי לספר לו לפני או כשיחזור?

או שפשוט לזרום עם העניין וכשיגיע הרגע או כשיעלה הנושא לספר לו.
    וגם איך לומר לו. אני לא רוצה שזה יהפוך לביג דיל.
    פשוט אני קצת חוששת מהתגובה שלו. אני מקוה שזה לא ירתיע אותו מהלהמשיך את הקשר ביננו. כי מרגיש לי טוב איתו. ואני גם לא רוצה לחכות הרבה עד לקיום יחסים. אבל עדיין מה ניראה לך נכון לעשות?

אודה לתשובתך בנושא!
    חג שמח :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

מיכל
    19/04/2011

ניפגשנו 3 פעמיים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בתולה- המשך - תגובה

מורן זיו-אש
    22/04/2011

שלום שוב,
    קשה לומר לך את התשובה הנכונה. אני מניחה שבשלב מסויים תצטרכי לקחת סיכון למען הסיכוי...
    נראה לפי דברייך שיהיה לך נוח לזרום ולפעול לפי מה שיראה לך נכון באותו הרגע, לכן, פעלי כך...אני ממליצה לא לעשות על כך שיחה אלא כאשר תיצרו מגע מיני, ותרגישי שאת רוצה ומוכנה לקיים עימו יחסים, ספרי לו על כך תוך כדי, במשפט אחד ממצה, ותמשיכי הלאה. חשוב שתרגישי בנוח איתו. אם את לא מתחברת להצעתי, תוכלי לחשוב על דרך אחרת- העיקר שתרגישי בנוח
    דבר נוסף, חשוב שתקבלי החלטה, חד משמעית, שלא משנה לאן הקשר יתפתח, את לא מצטערת על שום דבר שאת עושה.

מאחלת לך הנאה!!!

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צריכה עצה לגבי הסרת שיער
    מיטל
    09/04/2011

היי לכל הבנות!
    אני ממש צריכה את העזרה שלכן.. אני בת 20 עכשיו בצבא עדיין.. ובזמן האחרון התחלתי לשים לב שכבר ממש מפריע לי שיש לי שערות בידיים, זה מאוד מוריד לי את הבטחון.
    אני יודעת שאסור לגלח וכאלה כי זה רק צומח עוד יותר, אבל אני חייבת להוריד את זה איכשהו.
    אז למישהי יש עצות איך? אני לא יכולה ללכת למכוני לייזר כי זה יקר מדי וגם בקושי יש לי יציאות הביתה בסופשים ואין לי זמן לזה!!
    טנקס :))

לקביעת תור
    סגירה
    צריכה עצה לגבי הסרת שיער

הוספת תגובה

תמונה

• צריכה עצה לגבי הסרת שיער - תגובה

מורן זיו-אש
    10/04/2011

שלום לך,
    ממליצה לך להתייעץ עם רופא עור

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עצה למיטל!

סיוון
    10/04/2011

היי לך , קודם כל אני חושבת שאם זה מוריד לך את הבטחון אז את חייבת לטפל בזה, אין שום סיבה שבעולם שתרגישי מכזו שטות חוסר בטחון!
    ו.. יש לי רעיון בשבילך!! יש עכשיו מכשיר שאני יודעת שאפשר להוריד איתו שערות בבית והוא מסיר לצמיתות, ואז זה יחסוך לך זמן אם את בצבא וכאלה, גם נראה לי שזה הרבה יותר זול מטיפולים של לייזר.
    בהצלחהההה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה, איפה אני יכולה להשיג כזה?

מיטל
    11/04/2011

איך קוראים לזה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קוראים לזה me

סיון
    12/04/2011

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העברת הודעה לפורום אחר

מערכת BeOK
    11/04/2011

לקבלת תשובה רחבה ומקיפה, יש להציג הודעה זו בפורום: [a href='Forums/פורום_הסרת_שיער' id=link]הסרת שיער[/a].

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פרק חדש בחיים
    תמר
    21/03/2011

אני בת 45 לאחר גירושים לפני שנתיים. אחרי שבניתי את החיים שלי מחדש, עכשיו אני מתחילה להסתכל לצדדים ולחשוב קדימה. הילדים אצלי רוב הזמן חוץ מפעם בשבוע.

הבעיה היא שאני לא מצליחה לחשוב על להציג להם מישהו חדש בכלל, וזה מונע ממני בכלל ליזום בנושא. מה גם שאני סובלת מעודף משקל ואני לא בטוחה שאני בכלל יכולה למצוא מישהו בשלב הזה של החיים למרות שאני מאוד רוצה שוב אהבה.

לכן אני מרגישה שאני במילכוד.

האם לדעתכן יש דרך לצאת מזה?

הילדים הם בני 12 ו-14

לקביעת תור
    סגירה
    פרק חדש בחיים

הוספת תגובה

תמונה

• פרק חדש בחיים - תגובה

מורן זיו-אש
    27/03/2011

שלום לך,
    כל הכבוד על הכוחות שלך ועל כך שהצלחת לבנות לעצמך פינה משלך.
    לגבי זוגיות, נשמע לי כי יש לך הרבה תרוצים מדוע זה לא יעבוד עכשיו, הרי את לא חייבת להכיר אותו מיד לילדים, יש הרבה גברים שאוהבים שלאישה שאיתם יש עודף משקל...
    חשבי מה באמת מונע ממך ליצור זוגיות כעת והאם זה משהו שניתן לעבוד עליו?

אשמח לענות על עוד שאלות
    בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חדר כושר, אנטרנט ,אודם ושמלה לדרך

אביטל שטרית
    07/04/2011

אתחיל בהודעה המשמחת : כן, יש דרך לצאת מיזה!נשים רבות עשו זאת לפנייך ורבות יעשו זאת אחרייך. ועכשיו לעבודה. ראשית תחשבי עם עצמך עד כמה את תקועה, אם את חשה שמדובר בתקיעות עמוקה , כדי לפנות ליעוץ מקצועי.
    אם את חושבת שאת יכולה לבד, אז זה הזמן לחדש את ההכרות עם עצמך ולהתחיל להנות.
    תקני לך ג'נס חדש, הרשמי למכון כושר , אודם, רקודי סלסה,חוג למטיבי לכת ,שירה בציבור,לימודים, או כל דבר אחר שעושה לך את זה. תחדשי את ההכרות עם עצמך , במקביל זה הזמן לגלות יוזמה ולהכיר גברים מעניינים. ניתן לעשות זאת בעבודה, במכון הכושר באנטרנט( אני יודעת שיש שם מלא סוטים אך מסתובבים ברשת גם כמה חמודים)במועדונים.
    ולגבי הילדים ,הם לא צריכם או זקוקים להכרות עם כל הגברים בחייך, כשתחשדי שאכן פגשת באביר המיועד, הפגשי רק אותו עם ילדייך.
    ובנתיים תהני מהחיפוש

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה
    מירית
    06/04/2011

יש לי חבר כבר קרוב לשנתיים. אני רוצה להתחתן, אבל הוא אומר שהוא לא מרגיש בשל. העניין הוא שאני פוחדת שהוא מורח אותי. שאלתי אותו לגבי העניין הזה והוא אמר שאני היחידה שהוא יתחתן איתה. אני לא סומכת על זה ואני פוחדת שהוא יתחרט. אני מאוד אוהבת אותו ולא רוצה לבזבז את הזמן עם מישהו שלא סגור עם עצמו. אני בת 27 והוא בן 30.

לקביעת תור
    סגירה
    עזרה

הוספת תגובה

תמונה

• מריחה הדדית

אביטל שטרית
    07/04/2011

מירית יקרה,
    את מנסה להבין האם בן זוגך , מורח אותך ומבטיח הבטחות שאין לו רצון לקיים. אני חוששת שיש לכם בעיה של אמון בקשר, עניין מטריד לא פחות מסוגית החתונה. אם אינך מאמינה לדבריו בעניין החתונה ,אחרי החתונה תתקשי להאמין לדברים אחרים.
    את לא תוהה בדבר רגשותיו כלפייך, האם זה משום שאת משוכנעת שהוא אוהב אותך ?ואם הבחור אכן מאוהב ואין לו התנגדות עקרונית לחתונה ואף הצהיר על רצונו להנשא לך, מדוע את חוששת? אולי אינך משוכנעת ברגשותיו,האם יש לך סיבה להטיל ספק בדבריו? נסי להשיב על שאלות אלו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני בת 34 ועדין בתולה
    יפה
    24/03/2011

וגם לא מתביישת בזה. ממש לאחרונה התחתנתי, אבל עדין אין חדירה מלאה. זה קצת כואב, והוא מאוד רגיש ועדין אז אנחנו מנסים בעדינות.... רציתי לשאול אם ישנה איזושהי בעיתיות באיבוד בתולין בגיל מבוגר.

לקביעת תור
    סגירה
    אני בת 34 ועדין בתולה

הוספת תגובה

תמונה

• העברת הודעה לפורום אחר

מורן זיו-אש
    27/03/2011

לקבלת תשובה רחבה ומקיפה, יש להציג הודעה זו בפורום: [a href='Forums/פורום_סקס_ויחסים' id=link]סקס ויחסים[/a].

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי
    אני
    10/03/2011

אני בת 32 והיו לי כמה קשרים בזמן האחרון, ועם אף אחד מהבחורים לא שכבתי (הייתי איתם מעל חצי שנה). אני יודעת שזה נשמע מוזר. אני לא יודעת למה זה קרה, אני מרגישה מאוד עצורה ומאופקת בקשרים שלי בשנים האחרונות, אולי כי נבגדתי (לפני שבע שנים). מישהו יכול לעזור לי להבין למה אני עצורה ואולי זה בכלל לא הכיוון, אלא משהו אחר?

לקביעת תור
    סגירה
    היי

הוספת תגובה

תמונה

• היי - תגובה

מורן זיו-אש
    13/03/2011

שלום לך,
    ממליצה לך בחום לפנות לטיפול אצל סקסולוג/ית.

בהצלחה
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרו לי להחליט דחוף בבקשה
    דימו דימו
    12/02/2011

בעלי ואני נשואים 19 שנה אנחנו בני 43 יש לנו 3 ילדים חייל , בן 17 , ובת בת 11
    בשנה האחרונה קיים מתח רב ביני לבין בעלי נהפכתי להיות קנאית ברמות קטנות שזה אומר , שבעלי התחיל להסתכל הרבה על בנות בנוכחותי , יש לציין כי בעלי הוא לא הטיפוס הבוגד . עקב זה בעלי החליט להעניש אותי והכיר מישהי נשואה גדולה ממנו ב-3 שנים וסבתא לנכדה מהעבודה שהם נפגשים באוטובוס מדי יום ולאחר מכן זה גלש לסמסים וטלפונים וכל זה רק בשעות העבודה .בעלי התאהב באישה הזו אני גיליתי זאת מייד וכל זה דרך חשבון מנופח מהרגיל לאחר הגילוי עברתי טראומה קשה מאוד מאחר וגיליתי שזה הגיע עד לרמות של הצהרת אהבה האחד לשנייה הם לא הגיעו למצב של סקס או נגיעות .
    לאחר "שנרגעתי" ואחר שבעליהצהיר והתחנן אליי שהוא מת עליי הסכמתי לנסות לשקם והבטחתי שאני יעשה הכל כדי לשקם בתנאי שהוא מנתק איתה כל קשר.
    לאחר שבוע בעלי בא ואמר כי הוא איננו מוכן לוותר על הידידות איתה :אמר שזה יהיה רק שלום שלום , אחר הוסיף גם אם נצטרך לשבת באוטובוס ביחד זה לא יהיה נורא והבטיח כי לא יהיה מעבר לזה , אני כמובן לא יכולה להסכים לזה ואמרתי לו. הוא בשלו ומתעקש גם אם במחיר של גירושין האם אני צריכה להסכים לידידות הזו?
    או להתעקש על ניתוק טוטלי ? אני לא מאמינה בה ובו ואני טוענת שאי אפשר להישאר ידידים של מישהו שאוהבים ,למרות שהוא טוען שהוא לא יודע אם זאת אהבה , הוא מבקש שאני יחכה בסבלנות והוא יתנתק ממנה טוטלית אבל זה חייב להיות דרכה .

בבקשה תנו לי עצה דחופה אני בעד לפרק את החבילה כי אני לא יכולה לתת לו להשפיל אותי עוד

לקביעת תור
    סגירה
    עזרו לי להחליט דחוף בבקשה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרו לי להחליט דחוף בבקשה - תגובה

מורן זיו-אש
    14/02/2011

שלום לך,
    המצב, על פי מה שאת מתארת, נשמע קשה מאוד. אני ממליצה לך לגשת לייעוץ, אפילו בלעדיו.
    קשה לי מאוד להמליץ לך האם לפרק את החבילה או לא, אין לי מספיק פרטים...

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלת השאלות

מיטל בר
    15/02/2011

ערב טוב

קראתי את דברייך ומנסיוני אין תשובה אחת נכונה.

אשמח לסייע לך

052-6603095

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למיטל

מישהי
    16/02/2011

מה זאת אומרת תשמחי לסייע

את מציעה טיפול בתשלום בנכון?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הבהרה

מיטל בר
    21/02/2011

בוקר טוב

כוונתי היא שהאינטרנט מאפשר את הצגת המקרה ומתן אוויר ראשוני לכותבת אולם דרכו לא ניתן להגיע לפתרון הולם.
    אני אשמח לקיים שיחת טלפון ולשמוע את הדברים. נוכל לחשוב ביחד לאיזה כיוון כדאי לפנות ומה יכולה להיות הדרך המתאימה ביותר לפתרון

יום נהדר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בגידות או סתם שטויות

אביטל שטרית
    22/02/2011

מיטל היקרה

אני מבינה שאת רוצה תשובה של כן או לא,אך ההמלצה היחידה שיש באמתחתי היא ללכת לייעוץ. בעלך לא חייב להיות חלק מהתהליך ,עשי זאת בשביל עצמך,בכדי לחזק את עצמך בכל דרך שתבחרי ,שכן , לצערי אין דרך אחת נכונה או דרך קלה.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני חושבת שהתכוונת למישהי אחרת

מיטל בר
    22/02/2011

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה
    קוקי
    10/02/2011

יש לי בעיה מאוד גדולה... יש לי חבר המון שנים, בערך שבע שנים.. ואני לא בזוגיות הכי טובה איתו בשנה האחרונה, יש המון פעמים ריבים וויכוחים, אבל משום מה אני לא רואה את עצמי בלעדיו... זה יראה לי מוזר. אני אוהבת אותו מאוד והוא אוהב אותי. מה אפשר לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה - תגובה

מורן זיו-אש
    14/02/2011

שלום לך,
    אני ממליצה לשוחח עימו על מערכת היחסים, לבדוק יחד איתו האם אתם מעונינים לשפר את המצב, כיצד אתם רואים א העתיד של הקשר וכו
    ניתן תמיד לפנות ליייעוץ זוגי, שם תוכלו ללבן את הבעיות וכמו כן, לבחון האם יש עתיד לקשר.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זוגיות עם רווק תל אביבי
    מורן
    09/02/2011

שלום, יצאתי עם מישהו והיה לנו ממש כיף ביחד, במשך חודש נפגשנו המון, היה סקס מטורף ושיחות נפש... הפסקתי לצאת איתו כי הוא לא רצה קשר רציני, ועכשיו אני ממש מתגעגעת אליו, כי היה ממש טוב...

מה אתן אומרות כדאי לחזור?

לקביעת תור
    סגירה
    זוגיות עם רווק תל אביבי

הוספת תגובה

תמונה

• זוגיות עם רווק תל אביבי - תגובה

מורן זיו-אש
    14/02/2011

שלום לך,
    אני מבינה מאוד את הרצון לזוגיות, את האכזבה והתקווה שבאה לצידה.
    אני אכתוב זאת ברור: הבחור לא מעוניין כרגע בקשר איתך. אם תחזרי אליו, כבר לא יהיה לך כיף כמו בפעם הראשונה כי מילותיו יהדהדו בך ותתמלאי ספקות אחרי פגישות ובילוי משותף. קשה להאמין שהוא ישנה את דעתו כעת ואם כן, ההזדמנות היחידה לדעת זאת בוודאות היא לנתק מגע ואז, במקרה שיתחרט, הוא יחזר אחריך שוב.
    עשית טוב שעזבת, תתמקדי בקשריים הדדיים ובריאים!

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מבוזבזת..?
    שיר
    21/01/2011

היי
    אני עוד מעט בת 16.
    לאיודעת אם זה מתאים לפורום הזה, אבל כתבתי...
    אני מרגישה שאני לא מנצלת את החיים... אני מאוד עמוסה בלימודים, יש לי חברים והכל... אבל אני מרגישה כאילו אני... מבוזבזת? כן, זאת המילה. אין לי חבר, אני מתה שיהיה לי אבל אין אף אחד שמצא חן בעיני... היו לי כמה "מחזרים" אבל רובם היו סתם חרמנים ואת השאר ממש לא אהבתי.
    חבל לי כי וזה הגיל הכי יפה! לפני שנכנסים למחויבויות ולדברים כאלה, סתם גיל כיפי, ואני מרגישה שאני לא מנצלת אותו כמו שצריך... אין אצלנו כ"כ לאן לצאת, ויש לי חברים די עצלנים שלא אוהבים לצאת הרבה מהבית, ואני רואה חברות אחרות שגרות רחוק שהן מבלות כל הזמן וגם אני רוצה!!
    אני רוצה לנצל את הגיל הזה כי הוא לא יחזור שוב ואני יודעת את זה, מצדי להישאר תמיד בת 16 ולא להזדקן כי כיף לי ואני אוהבת את מה שאני עושה (ואני עושה הרבה מאוד), אבל עדיין משהו חסר...
    אני יודעת שאני נשמעת אהבלה אבל הייתי חייבת לכתוב את זה:S
    עצות, SOMEONE...

לקביעת תור
    סגירה
    מבוזבזת..?

הוספת תגובה

תמונה

• מבוזבזת..? - תגובה

מורן זיו-אש
    01/02/2011

שלום לך,
    את נשמעת בחורה שאפתנית, פעילה ואנרגטית. עם זאת, יש לך תפיסות נוקשות מעט על החיים. גם בגיל מבוגר יותר ניתן לבלות ולמלא את החיים בפעילויות מהנות. ישנם הרבה נקודות בחיים (גם בגילאים מבוגרים יותר) בהם ניתן לעשות הרבה...
    אולי תנסי "לעבוד" עם מה שיש ולקבל את המציאות. אחרי שתגדלי, אני מניחה, תוכלי לבחור יותר בחופשיות כיצד למלא את חייך...

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חייבת עצה-דחוף ביותר!!!
    שני
    31/01/2011

היי!!
    אני לא יודעת אם זהו הפורום המתאים אבל החלטתי לנסות מאחר ואין לי מה להפסיד. :)
    אני בת 24 וסובלת מהפרעת דימוי גוף וכתוצאה מכך גם מחרדה חברתית.
    העניין הוא כזה: חברה הכי טובה שלי מתחתנת בעוד שבועיים ואין דבר כזה מבחינתה שאני לא ארקוד ואני ממש לא רוצה לאכזב אותה אבל לצערי אני יודעת שאני פשוט לא אהיה מסוגלת לקום מהכיסא ולרקוד כי אני אחשוב שאני אראה מגוחכת ושכולם יראו שאני חסרת ביטחון.לכל המתח הזה נוספת גם העובדה שהאקס שלי יהיה שם והמחשבה שהוא יהיה נוכח ושנשב באותו השולחן גורמת לי להיות יותר מתוחה ועצורה. מה עושים במצב כזה? אני מטופלת אצל פסיכולוגית אבל אנחנו בתחילת הטיפול כך שעדיין אין שינוי של ממש. זה מצב ממש הזוי שבו אני, החברה הכי טובה של הכלה חושבת על החתונה שלה יותר ממה שהיא חושבת.אשמח לעצות כי אני ממש לא יודעת מה לעשות!!

לקביעת תור
    סגירה
    חייבת עצה-דחוף ביותר!!!

הוספת תגובה

תמונה

• חייבת עצה-דחוף ביותר!!! - תגובה

אביטל שטרית
    01/02/2011

לעיתים הפתרון הוא פשוט . עלייך לקום מהכסא ,לצעוד לעבר הרחבה ולהתמזג באחד המעגלים. יכול להיות שבהתחלה תעמדי אך בהמשך הערב , סביר להניח שתתחילי לנוע.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חייבת עצה-דחוף ביותר!!! - תגובה

מורן זיו-אש
    01/02/2011

שלום לך,
    הפיתרון שאני מציעה הוא פיתרון מהיר ואפקטיבי אך אינו מתאים לכל אחד בכל מצב, עם זאת, לרבים מאוד הוא עוזר... פני לפסיכיאטר, הסבירי לו את המצב שלך ובקשי מרשם לכדורי הרגעה. ניתן לקחת תרופות מסוג זה גם באופן חד פעמי לסיטואציה מסויימת.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התדרדרות פתאומית ביחסים
    רוז
    25/01/2011

בעלי נוקט בפעולות חד-צדדיות נגדי, בעיקר בתחום ניהול הכספים, מרמה אותי ומסתיר ממני כספים. הוא החליט מבלי להודיע לי על כך מראש שהוא לא מעביר את משכורתו לחשבון המשותף שלנו ואני נשארתי עם התחייבויות לבנק שאין באפשרותי לכסות אותן. הכנסתו נשארה אצלו ואת קניות המזון לבית הוא דורש שנתחלק חצי-חצי, כאשר הוא מרוויח הרבה יותר ממני ואני נשארתי עוד עם חובות לבנק. אני מרגישה שמשהו ערער אצלו את האמון בי, אולם אין שום סיבה שכך יהיה. ניסיתי לקיים איתו שיחה, אך מתחמק. אני מרגישה התנתקות מצידו מלבד תחום הכספים גם בתחום הקשור לחינוך הילדים. אין שותפות בינינו יותר ואני מרגישה על סף גירושין. אני מנסה להבין את המניעים להתנהגותו וחושבת שאולי מישהו מסיט אותו נגדי. כמו כן ברור שהקשיים שעברנו במהלך שנות נישואינו (20 שנה) יצרו אצלו משקעים כבדים נגדי ונגד ההורים שלי. אולם , מעולם לא היה משהו שיגרום לו לא להאמין בי. אני כל הזמן מנסה להבין אותו ולרצות אותו, אך אינני מצליחה ולאחרונה עם החרפת המצב, השקרים שלו, ההסתרות וההתנתקות שלו אינני רואה בכך תועלת יותר.
    האם המשקעים מהעבר שנוצרו אצלו מצדיקים את ההתנהגות שלו?
    אם הוא כואב וסובל מזכרונות העבר, איך אוכל לעודד אותו?

לקביעת תור
    סגירה
    התדרדרות פתאומית ביחסים

הוספת תגובה

תמונה

• התדרדרות פתאומית ביחסים - תגובה

מורן זיו-אש
    01/02/2011

שלום לך,
    המצב ביניכם נשמע קשה מאוד. כרגע הייתי ממליצה לך לגשת לייעוץ משפטי דחוף ובמקביל לפנות לייעוץ זוגי. לא נשמע שהוא רוצה עידוד, אני לא בטוחה שבמצב הזה יש עם מי לדבר...

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רוצה לשתף
    שירה
    24/01/2011

אמא שלי אומרת שאני מוכרה לטיפוח באופן אובססיבי שזה מוגזם ושאני צריכה טיפול. אני מנסה להסביר לה שכשאני מרגישה מטופחת זה נותן לי ביטחון ומעצים אותי. לא ככה?
    אני אוהבת ציפורניים יפות, צבע ותספורת מעודכנים, עור פנים מטופח, לא מעשנת חלילה.. בגדיים אופנתיים.. בעיקר יש לי פטיש לתיקים ושעונים.

אתן חושבות שיש דבר כזה עודף טיפוח אצל אישה? (כי כמו שאני רואה את זה אז לא.)

לקביעת תור
    סגירה
    רוצה לשתף

הוספת תגובה

תמונה

• רוצה לשתף - תגובה

מורן זיו-אש
    24/01/2011

שלום לך,
    כנראה שהצד האסטטי מאוד חשוב לך וזה בסדר גמור ואני שמחה בשבילך שיש לך משהו שעוזר לך, נותן לך ביטחון ומעצים אותך.
    בעיני, כל עוד העיסוק בטיפוח העצמי אינו פוגע בתחומים אחרים בחיים אני לא רואה כל בעיה.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה לעזעזל הוא חושב?
    קורל
    13/01/2011

ממ שלום...
    שמי קורל ואני בת 23 מחיפה ואני בקשר עם מישהו שאין לי מושג לי מושג מה יכול לצפות..
    האומנם טוב לי במחיצתו כשאני איתו אני מרגישה מאוהבת אבל כשאני בלעדיו מגיעים הלבטים.. האם הקשר הזה באמת יכול להוביל למשהו רציני? הקשר כרגע הוא לא מוגדר ואני כל הזמן חושבת איך לסיים את זה ולהסביר לו שזה לא בישבילי .. אני באמת מחפשת מישהו שיענה לי על כל הצרכים,שיהייה רציני לעזעזל עם הגברים הפחדנים האלה ואז מתחרטת ונותנת לו עוד צאנס ....
    הוא מראה לפעמים שאכפת לו, ומראה שרוצה אותי רק כרגיל כמו כל גבר מפחדאו לא רוצה (אני כבר לא יודעת) ממחוייבות אני מבולבלת מידי.. יום אחד מחליטה שהוא לא מספיק רציני ומה להגיד לו כדי לסיים את זה ויום אחר מתגעגעת ומתה להיות איתו... אוףףף
    כמה חמקמקים יכולים להיות הגברים האלה...?@?@?:(((

לקביעת תור
    סגירה
    מה לעזעזל הוא חושב?

הוספת תגובה

תמונה

• מה לעזעזל הוא חושב? - תגובה

אביטל שטרית
    15/01/2011

קורל היקרה , הדבר היחיד שהבהרת לנו, זה שאת לא יודעת מה הוא חושב.
    מדברייך ניכר שאת מבולבלת ,אבל לא ספקת שום מידע שאוכל להתייחס אליו,
    אולי תספרי לנו כמה זמן אתם יוצאים? כיצד אתם מבלים? ככל שתתני יותר פרטים כך אוכל להשיב לך ביתר רצינות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה?

קורל
    22/01/2011

אני מרגישה שזה קשר סתמי הרי אנחנו נפגשים אצלו רק.. יושבים רואים טלויזיה,שוכבים מדברים... למרות שזה לעיתים קרובות אבל עדיין אני אוהבת אותו ואני לא יודעת מה לעשות אני יודעת שמגיע לי יותר אבל קשה לי להיפרד.. היום אמרתי לו שאני מצטערת ושזה לא יכול להמשך וכל כך כואב לי ......... :( דיברתי איתו על זה והוא אומר שהוא לא רוצה חברה .... מה השטויות האלה? תאירי את פניי כי אני נמצאת באפלה!!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה