פורום בנות, העצמה נשית - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רוצה שינוי
    אני
    30/09/2011

שלום ,ראשית אני שמחה שמצאתי את הפורום הזה,אז ככה אני בת 41 אמא לחיילת ותינוק -בא אחרי הרבה שנים של טיפולים ואני מזכירה זאת משום שאני היום נמצאת בחוסר אנרגיה מתמיד אנני יודעת למה לשייך זאת, האם מרוב הטיפולים המרובים שעברתי או בגלל שאני מחפשת עבודה ולא מוצאת מה שאני באמת רוצה ,אני בעלת תואר ראשון +תעודת הוראה ,אך כרגע אני מרגישה שאנני יכולה לעבוד עם ילדים ממש לא ,מרגישה שאם אעשה זאת לא יהיה לי בכלל סבלנות לילדי שלי ,ואני לא מוכנה זה ילד שחיכתי לו הרבה ,וגם אני עם יסורי מצפון שאני לא נטו איתו כל הזמן נמצאת מרחפת במחשבות-אני לא בדיכאון לידה זאת כבר עברתי,במקום להיות מלאת אנרגיה אני מצוברחת עייפה ,הזגיות שלי לא משהו בלשון המעטה ,כל פעם שאני מנסה לסיים זאת הוא מונע ממני ולא יודעת למה אני מסכימה ,בתוך תוכי אני יודעת שאני חייבת לסיים את המערכת הזאת שלא בריאה לי בלשון המעטה,אך אני מתפלאת למרות שאני מסבירה לבן זוגי שאנו לא מתאימים הוא לא עוזב גם שכבר אנו מגיעים למצב של שיחה הוא אומר שבעוד שבוע הוא יעזוב אך,בפועל זה לא קורה ה גורם לי בלבול גדול וכמובן התינוקי באמצע,אנחנו לאחר טיפול זוגי שהוא נטש באמצע ומשם היייתי בטחה שאנו נפרדים לכן היום אני מרגישה שכבר המשיות בנינו לא תגיע רחוק סתם מורחים תזמן,העלתי בפניכם מכלול של בעיות אני כיום לא עובדת או יותר נכון מגיעו אליי הצעות מה שאני לא רוצה לעבוד כמו שירות לקוחות עבדתי קרוב 3.5 שנים או עבודה עם ילדים במסגרות שונות,ואני עייפה ולא מסוגלת להכיל בעיות של אחרים ,רוצה מכם הכוונה האם יש סדנא במחיר כמובן שפוי-כרגע לא עובדת -שאוכל לעבוד על הרגשות שלי ולטפל בעצמי שארגיש חיונית ואוכל לחזור לחיים שליו כמובן למעגל העבודה,תודה על ההקשבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    רוצה שינוי

הוספת תגובה

תמונה

• רוצה שינוי - תגובה

מורן זיו-אש
    02/10/2011

שלום לך,
    מדבריך עולה תמונה מאוד מתסכלת, מורכבת ועמוסה מבחינה רגשית.
    נראה כי את מתמודדת עם הרבה קשיים, האם יש לך תמיכה? מי עוזר לך? זה חשוב כעת למצוא משהו/י שישמש לך לעזר.
    את צודקת באבחנתך שאת זקוקה לתהליך קצר שימלא אותך באנרגיות, יכוון אותך נכון ויעצים אותך. אני ממליצה לך לעבוד על תחום אחד בחייך ולא על הכל במקביל, כך נוצר עומס שלא ניתן להכיל. חשבי עם עצמך מה הכי דחוף ואיזה שינוי הכי יעצים אותך כעת ועל זה תעבדי.
    לצערי אני לא מכירה קבוצות אך אולי תחפשי קבוצה לנשים אחרי לידה. רובנו מתמודדות, לפחות עם חלק ממה שאת מתארת, לאחר לידה. שם תוכלי למצוא את התמיכה וההכלה לה את כה זקוקה.
    בדקי דרך קופות החולים, (שם אולי תוכלי גם לקבל טיפול פרטני קצר מועד מסופסד) בדקי במקומות כמו "דיאדה" ומרכזי הורים וילדים.

מאחלת לך הצלחה!
    מורן

נ.ב. האם את אותה בחורה שפנתה לפורום לפני מספר חודשים?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ראשית תודה על ההתיחסות

אני
    03/10/2011

לא אין לי עזרה אך אקח את עצתך ואראה מה אפשרי במסגרת הקופה וזאת הפעם הריאשונה שפניתי ,אולי את יודעת אם אוכל לקבל הכוונה יותר מפורום אחר או קבוצת תמיכה זקוקה לזה נואשות ,האמת שהביוקרטיה של הקןפה נראה לי שיותר תייאש אותי,אני מהדרום ואין לי אפשרות להגיע למרכז-דיאדה זה לא הכיוון שאני מחפשת כי את המשבר שלאחר הלידה כבר עברתי אשמח לתובנות=תןדה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ראשית תודה על ההתיחסות - תגובה

מורן זיו-אש
    03/10/2011

שלום לך,
    לצערי אני לא מכירה קבוצות תמיכה ספציפית. לפעמים קבוצות כאלו מתקיימות במתנסים. אני מכירה גם קבוצה שנקראת מעגל נשים (יש בכל הארץ) שיותר עוסקת בהתנדבות אך אולי שם תוכלי גם לקבל תמיכה לצד הפעילות- מומלץ לבדוק (אפשר למצוא אותם דרך גוגל).
    אולי זה יהיה פחות משנה מה "נושא" הקבוצה או האם זו קבוצת תמיכה אולי עצם ההשתייכות לקבוצה בה יש נשים תעזור לך...?

שוב, בהצלחה!

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני יקרה

אני
    04/10/2011

יש לנו סיפור חיים פחות או יותר דומה. אשמח להכיר אותך ושנתמוך אחת בשניה. את מוזמנת להשאיר מייל.
    נשיקות לתינוקי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מאיפה את בארץ.?את יכולה לכתוב לי

אני
    04/10/2011

מייל ,כרגע אני באמת אשמח לאוזן קשבתת וגם לנסות להתעודד ואולי גם לעודד-צר לי בשבלך על מות אביך קשה לאבד הורה,אבל נחמד מצידך שפנית אליי
    ,אוף אני קצת מיואשת ולא מצליחה לעלות למעלה דבר של קרה לי הרבה זמן,תמיד הצלחתי להתעלות על עצמי,את יכולה לכתוב לי למייל אם את מעונינתnoamgal321@walla.co.il נשתמע

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בוקר טוב

אני
    05/10/2011

היי,
    שלחתי לך מייל.
    מחכה לשמוע ממך בחזרה.
    יום טוב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למורן זיו אש
    אני
    04/10/2011

איזה מדהים שבדיוק נכנסתי לפורום לכתוב לך ואת שאלת את הבחורה שמתחת אם זו אני.
    ראשית, רציתי לאחל לך שנה טובה ופוריה. לא הספקתי בזמן אז עכשיו אני מאחלת .
    לפני שבועיים אבי נפטר. והנה שוב סוג של משבר.
    הכל נראה לי כרגע אפל ומאיים. הבדידות והפסימיות שוב סוגרים עליי. אני רוצה לצאת לדרך חדשה אבל קשה לי עד מאוד. אולי תקימו קבוצת תמיכה באינטרנט לנשים שרוצות לעשות שינוי ולצמוח מתוך משבר שעברו.
    נקווה לטוב
    חתימה טוב

לקביעת תור
    סגירה
    למורן זיו אש

הוספת תגובה

תמונה

• למורן זיו אש - תגובה

מורן זיו-אש
    04/10/2011

שוב שלום!
    באמת מדהים....! (הסיפור שלכן היה מאוד דומה והייתי בטוחה שזאת את...)
    אני ממש מצטערת לשמוע על מות אביך. בתקופות בהן הכל קורה לנו במקביל, זה נראה לפעמים שלא נצליח להתמודד עם עוד משבר, שכבר לא ניתן להכיל עוד, אבל את כבר יודעת שאת בחורה חזקה מאוד.
    יש אמונה שאומרת שעל כל דבר רע שקורה היקום מאזן הכל ויוצר דבר טוב בתמורה. על בסיס זה אני מאחלת לך שנה טובה, משמחת, עם הרבה חוויות מעצימות וחיוביות.

אני מזמינה את כולם/ן להגיב להודעות. אשמח מאוד (ואני מאמינה שגם אביטל) אם יווצרו פה דיונים והפורום יהיה פעיל יותר. זה המקום שלכן!

תמשיכי להיות בקשר!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי מורן

אני שכתבה פעם
    04/10/2011

תודה על המילים המעצימות והחמות.
    במה נראה לך מתבטא החוזק שלי?
    עכשיו אני נמצאת במערבולת רגשות ותחושת בדידות נוראית.
    אבל יש לי הרבה חלומות ורצונות- אני רוצה לשנות כיוון בקריירה, אני רוצה להמשיך ולפתח את התחום שלמדתי באופן פרטי, אני רוצה עוד היריון, לעבור דירה, להרזות, להתעמל, להכיר חברים חדשים, לפתח וללמד את הילדים שלי ועוד ועוד.
    אבל לא קל, בלשון המעטה, אומנם אילו אתגרים אבל שינויים שטומנים בתוכם לא מעט קשיים. אבל ככה נשאר לי להסתכל על החיים כדי שתהיה לי סיבה לקום מחר בבוקר.
    אשמח מאוד אם יהיו פה דיאלוגים שאוכל לתרום ולהתרם.
    הלוואי והיקום יחזיר לי בטוב כפול ומכופל. אני בן אדם מאוד טוב שרגיש לסביבה (בלי להשתחצן). נקווה לטוב.

תודה שוב.
    באהבה
    ממני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לימודי מגדר
    שני
    27/09/2011

איפה ניתן ללמוד לימודי מגדר? אני לא יודעת אם מדובר בפורום נכון

לקביעת תור
    סגירה
    לימודי מגדר

הוספת תגובה

תמונה

• לימודי מגדר - תגובה

מורן זיו-אש
    02/10/2011

שלום לך,
    שמעתי שיש לימודי מגדר באוניברסיטת בר אילן...
    תבדקי

בהצלחה !
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• 33 ועדיין מרגישה ילדה
    דינה
    07/09/2011

היי,
    אני בת 33, גיל בו לכאורה כבר הייתי אמורה להיות מסודרת בחיים. אז זהו, שלא... אני מעצבת גרפית במקצועי ועובדת כפרילנסרית, כלומר קופצת מפרוייקט לפרוייקט ולפעמים אין פרוייקטים ואני מוצאת את עצמי במצוקה כלכלית. אני גרה עם שותפה צעירה ממני (בת 25) שנראה שהכל הולך לה מצוין והיא מוצלחת בהכל. כבר כמה שנים לא היה לי בן זוג בין השאר כי אני מאד מופנמת וביישנית וגם משום שקצת איבדתי תקווה שמישהו ירצה קשר עם בחורה בגילי, שגם אינה מסודרת מבחינה כלכלית. סך הכל אני כן נאה ושומרת על הכושר, אבל מרגישה שההתנהלות שלי היא קצת כמו של ילדה. הייתי רוצה להרגיש בוגרת יותר, להתנהג כמו אשה בטוחה בעצמה ולהרים את עצמי מבחינה כלכלית וזוגית. יש עצות?

לקביעת תור
    סגירה
    33 ועדיין מרגישה ילדה

הוספת תגובה

תמונה

• 33 ועדיין מרגישה ילדה - תגובה

מורן זיו-אש
    12/09/2011

שלום לך,
    אני חושבת שהפנייה לפורום היא הצעד הראשון, כל הכבוד על האומץ והיוזמה.
    במצבים בהם אדם מתקבע על סיטואציה שאינה נוחה לו הרבה פעמים אנחנו שואלים מהו הרווח המשני של הקיבעון.
    למשל, הייתי ממליצה לך לבדוק עם עצמך לעומק מה זה אומר להתבגר? עם מה אצטרך להתמודד? מה זה אומר להיות בזוגיות עבורך? מדוע את בוחרת להתגורר עם אדם שמסמל את כל מה שאת מרגישה שאין לך?
    בדקי עם עצמך עוד שאלות הקשורות לאמונותיך ולדרך בה את תופסת את החיים ואת עצמך.
    אח"כ תתחילי לעבוד...

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה טיפוסית של מאמנת אישית...

מיכל
    19/09/2011

התחום הזה של אימון אישי מעורר בי חלחלה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה טיפוסית של מאמנת אישית... - תגובה

מורן זיו-אש
    19/09/2011

שלום לך,
    את מוזמנת לענות תשובות משלך, הפורום פתוח לכולם ונשמח שיתפתחו דיונים. אני גם לא מתיימרת לדעת הכל וגם לא מתנשאת או שופטת אף אחד...
    אגב, תשובותי מבוססות על עוד פרופסיות שלמדתי וניסיון ואני לא מסתמכת רק על תחום האימון, שבאמת לא תמיד מספיק.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הילד בן 30 ....

אביטל שטרית
    12/09/2011

דינה יקירתי, ...
    את עצמאית, מכלכלת את עצמך בקיצור את בדרך הנכונה.
    אין לך מה להלחץ, לכל אדם יש את הקצב שלו והקצב שלך הוא מה שנכון עבורך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לדינה

מיכל
    19/09/2011

היי דינה, קראתי את הפנייה שלך וזו דעתי.

יש הבדל בין לנסות להפוך את החיים שלך לטובים יותר עבורך לבין להענות לקונספט מדומיין של "אישה" או "אדם מבוגר".

את חיה בעולם שיש בו ציפייה מאנשים להרוויח הרבה כסף (כדי שיוכלו לקנות כמה שיותר ולצבור רכוש) וכמובן, להתיישב ולהקים משפחה. כדאי לעצור ולשאול למה הדברים הללו כל כך הכרחיים, כי התחושה שהם כל כך הכרחיים הם המקור לכך שאת מבקרת את עצמך.

למען האמת, העובדה שלא מצאת עדיין בן זוג לא קשורה לעובדה שלא הסתדרת מבחינה כלכלית. יש המון בחורות שאינן "מסודרות מבחינה כלכלית" ונמצאות בזוגיות, ורבות נשענות מבחינה כלכלית על בן הזוג. אני לא אוכל לומר לך למה לא מצאת עדיין בן זוג, וגם אף אחד אחר לא. מן הסתם זה קשור לעובדה שאת ביישנית ומופנמת, וגם לזה שיש לך רגשי נחיתות ואת לא מאמינה שמישהו ירצה להיות איתך בהתחשב בגילך ובמצבך הכלכלי.

זה יכול להיות קשור גם למקומות שבהם את מבלה בשעות הפנאי שלך, לכמות האנשים שאת מכירה, לנכונות שלך לנסות דברים חדשים, לפתיחות שלך, למידת היוזמה שלך, למה שאת משדרת כשאת פוגשת מישהו חדש, לדפוסי תקשורת בינאישית וכן הלאה.

בסופו של דבר, השינויים שתצטרכי לעשות קשורים לאופן שבו את מתנהלת מול בני אדם אחרים. הסיכויים שמישהו לא יהיה מעוניין בך כי אינך מבוססת כלכלית הם, לעניות דעתי, אפסיים. מציעה לך לנסות לחשוב על עצמך אחרת. זה בטוח ישליך על מה שאנשים אחרים יחשבו עליך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות דחופה
    רותם
    11/09/2011

הכרתי לפני חצי שנה בחור מקסים...זה התחיל כידידות ....אני יודעת שהוא רוצה אותי אבל הוא לא יוזם כלום, הוא בא אליי, אנחנו יוצאים לבלות , מדברים המון אבל כמו ידידים. אני לא מבינה למה הוא מתנהג כך אם יש לו רגשות כלפיי(חבר שלו אמר לי שהואא מרגיש אליי רק שהוא לא יודע לעשות את זה בצורה ישירה)
    הוא לא הטעם שלי אבל הוא בחור מקסים ומדהים והייתי רוצה לפתח קשר איתו... אבל כמה דברים מפריעים לי:
    1. הוא לא יוזם, הוא לא מביע רגשות, אני יודעת לפי מעשים שהוא רוצה אותי אבל הוא לא מביע במילים וזה קצת מרתיע.
    2. הוא לא מתלבש בטעם שלי... זה קצת שטחי... ואני יודעת שאפשר לשנות את זה..
    אני אני אוהבת בחורים אסתטיים שמתלבשים יפה ומריחים טוב.
    יצא לי לראות כמה פעמים אצלו שהוא לובש מכנסיים עם כתמים .

השאלה שלי היא כזו.... איך לבוא ולומר לבחור שאת רוצה אותו את כל הדברים האלו?

אודה לכם אם תעזרו לי
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    התייעצות דחופה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות דחופה - תגובה.

אביטל שטרית
    12/09/2011

יקירתי, לפי כל מה שתארת נראה שאת לא מאוהבת בבחור ולכן אני מציעה לך לא להגיד כלום.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות דחופה - תגובה

מורן זיו-אש
    12/09/2011

שלום לך,
    נשמע כי יש לכם קשר קרוב וחיובי.
    אם החלטת שאת רוצה אותו- למרות התחומים שציינת -אז תעזרי לו, ותפתחי את את הנושא. כדי להגיע למצב שבו את מרגישה מספיק אמיצה וחזקה ליזום את השיחה את צריכה לדעת שאת רוצה אותו ולהיות שלמה עם זה. (לפחות לדעת שאת רוצה לתת צ'אנס אמיתי- אף אחד לא מחתן אתכם עכשיו...)
    לגבי היוזמה שלו- אולי הוא יותר זהיר איתך כדי לא להרוס את הידידות אך אם יתפתח משהו אינטימי הוא ירגיש יותר בנוח להשתחרר...

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קשר
    תמרה
    25/08/2011

היי, רציתי לחלוק את העובדה שמעולם לא היה לי חבר רציני, ואני בת 29. היה לי קשר שארך חצי שנה כשהייתי בתיכון, והסתיים כי הפסקתי לאהוב את החבר. היה עוד קשר של כמה חודשים לפני שלוש שנים, שהסתיים כי לא הייתי שלמה עם זה שאהיה עם הבחור לתמיד. בין לבין התחילו איתי ויצאתי עם לא מעט בחורים, אבל זה תמיד היה יחסית קצר (חודש-שלושה חודשים) והסתיים עקב חוסר התאמה.

יש לציין שאני מאוד רוצה חבר קבוע ואוהבת להיות בזוג.

אני לא יודעת מה הבעיה שלי ואשמח לשמוע הצעות.

לקביעת תור
    סגירה
    קשר

הוספת תגובה

תמונה

• חסר מידע

אביטל שטרית
    31/08/2011

יכולים להיות לכך מגוון סיבות ,אך זה לא יהיה אחראי מצידי לענות לך על סמך המידע המועט שמסרת. אני מציעה לך לפנות למקום בו תוכלי לעבוד על עצמך בצורה אישית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נשיות
    ג'
    17/08/2011

אני מרגישה שאני מאוד לא נשית. גברים אומרים שאני נראית כמו גבר מכיוון
    שיש לי שיער קצר. מנגד גם אומרים שיש לי פנים יפות. מלבד השיער, מה עוד
    אפשר לעשות?
    ג'

לקביעת תור
    סגירה
    נשיות

הוספת תגובה

תמונה

• נשיות - תגובה

מורן זיו-אש
    18/08/2011

שלום לך,
    נשיות אינה מסתכמת רק בצורה חיצונית ומראה אלא גם שפת גוף, מחוות שונות, חיתוך דיבור ושפה וגינונים שונים. קשה מאוד לענות לך דרך הפורום...

ניתן לפנות ליעוץ תדמית מקיף ולקבל תשובות ספציפיות.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פרידה
    דפני
    07/08/2011

היי, בת 27, נפרדתי מבחור שיצאתי איתו מספר חודשים, רבנו לא מעט אבל גם היה לנו כיף, ואני קצת מתחרטת על הפרידה. אני מתגעגעת ויודעת שהיה יכול להיות לנו טוב ביחד אם שנינו היינו מתאמצים.

אני תוהה אם כדאי לחזר אחריו או לנסות לשכנע אותו, כי אני לא רוצה להטריד אותו או להרחיק אותו ממני (עכשיו אנחנו ידידים).

אם הוא אמר מפורשות שהוא לא מעוניין כדאי לקחת את זה כתשובה סופית?

הוא אומר הרבה פעמים שהוא לא מעוניין בזוגיות, ומצד שני הוא חיזר אחריי והשקיע מאוד בקשר כל התקופה שהיינו יחד.

לקביעת תור
    סגירה
    פרידה

הוספת תגובה

תמונה

• פרידה - תגובה

מורן זיו-אש
    09/08/2011

שלום לך,
    אולי אני טועה אבל דעתי היא כי אם בשלבים של תחילת קשר צריך להתאמץ כדי שיהיה טוב זה כנראה לא נועד להיות.
    אני מבינה את תחושת ההחמצה והפספוס והמחשבות שמעסיקות אותך לגבי נסיונות חוזרים לתקן. לפעמים המחשבות האלו הן רק אצל צד אחד. לי נשמע כי הקשר הזה לא יצליח כעת. אם הוא היה מעוניין בך הוא לא היה מוותר והיה נלחם עליו.
    לפעמים כשאנחנו רוצים מישהו אנחנו מניחים שהוא אומר דבר מסויים ומתכוון לדבר אחר (בשביל לשמר אצלנו את התקווה) או שאנחנו חושבים שאנחנו יכולים לשכנע אותו. אבל אני ממליצה לך לא רק לשמוע אותו אלא להקשיב לו...

ממליצה לך לחפש אהבה חדשה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה. את כנראה צודקת.

דפני
    09/08/2011

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התעללות נפשית
    אליה
    06/08/2011

שלום לכולן,

בחרתי לשתף גם בפורום זה בסיפור שלי בתקווה שעוד נשים תלמדנה ממנו, והתופעה לאט תמוגר.

לפני ארבעה חודשים פגשתי בנמל בזר על אופניים שהאינטואיציות שלי בישרו רעות לגבי הכוונות שלו. בחרתי לא להקשיב להן. הוא שיקר לי לגבי הגיל שלו. אני בת 18 וחצי והסתבר שהוא בן 49. הוא התקשר אחרי שבוע בשבת בצהריים דווקא. קבענו להיפגש קרוב לבית שלו. הגעתי לשם והתקשרתי. הוא לא ענה. חיכיתי חצי שעה ואז הלכתי. הוא התקשר כשעזבתי את המקום ואמר שילך לקראתי אם רק אסכים לחזור. הסכמתי מסיבה מסויימת. כשהוא ליווה אותי חזרה הביתה השוויץ בחברות האירופאיות שהיו לו. מדהימות לטענתו. הוא אמר שבטח מתחילים איתי הרבה בני מיעוטים כי יש לי גוף מלא ושנשים מלאות לא אסתטיות בעיניו. כשהגענו לאיזושהי נקודה הוא התחיל למשש אותי באגרסיביות ולומר שהוא לא מכיר בחורות בתולות בגילי. הייתי בהלם. למחרת התקשר והיה נחמד. קבענו להיפגש אצלו ביאכטה. באתי בשיא התמימות וכאן המקום לומר :בנות אם אתן לא מעוניינות במשהו מיני אל תפגשו את הגבר אצלו בדירה. הוא עזב אותי כדי ללכת להתקלח וחזר בלי חולצה הסתבר שהוא התכונן לסקס. אז הוא קשר לי את העיניים בצעיף והוביל אותי אליו למיטה. שם כמה פעמים אמרתי לא והוא לא הפסיק עד שעבר את הגבול והכריח אותי לגעת בו. קמתי והלכתי. "קחי מונית אני אשלם עליה". התנצלות ארוכה ואז אמר שלטובתי עדיף שלא ניפגש אם כל כך נפגעתי ממנו זה לא שהוא לא בסדר. בסופו של דבר שכבתי איתו. המשכתי לחזור אליו כל פעם עם הזנב בין הרגליים ונתתי לו לגיטימציה להמשיך להתעלל בי. הוא היה קורא לי בשם אחר ליד החברים שלו. שותק כשהיו מבקשים ממנו להציג אותי. מאחר לפגישות. צוחק על המבטא שלי , על המוצא שלי. אומר שהוא צריך לשדך אותי לאחיין שלו עד שהיינו במיטה.אומר לי שסיפר לחברים שלו פרטים אינטימיים על הסקס בינינו ועליי. נכנסתי להריון ממנו כי פעמיים הוא היה בלי אמצעי מניעה וטרח להודיע לי אחרי האקט שהוא היה בלי ושהוא עשה את זה כי הוא אוהב אותי ורצה להרגיש קרוב אליי. זה היה לפני שהוא נסע לתקופה ארוכה לחול והבטיח לי שיכיר שם מישהי אחרת. "פגע וברח". הוא טרח להודיע לחבר שלו בםניי בטלפון שאני זו שיזמתי את מפגש הפרידה. הוא רק הסכים. אני שכחתי שיש לי יכולת לבחור. שלפעמים מניפולטורים מורידים מהערך שלנו כדי להשיג את מבוקשם. היום אני לא מסוגלת לבטא את השם שלו מרוב גועל. הוא מרצה על אתיקה ומוסר למרבה הפלא באוניברסיטאות. הוא מקרה קיצוני של אדם לוקה בנפשו שניהל מערכות כאלו ואחרות עם מספר בחורות הרבה הרבה יותר צעירות ממנו ואפילו יש לו ילדה מאחת מהן אבל זה יכול לקרות לכול אחת ואני מפצירה בכן אל תחכו. כשמשפילים אתכן קומו ולכו. אין סיבה לחכות שיהיה יותר טוב. לא יהיה יותר טוב. יש סימנים.

לקביעת תור
    סגירה
    התעללות נפשית

הוספת תגובה

תמונה

• התעללות נפשית - תגובה

מורן זיו-אש
    09/08/2011

שלום לך,
    נשמע שעברת חוויה קשה וכואבת ונראה כי היום את במקום טוב יותר. אני מקווה שתצליחי להשתקם.
    מאוד התחברתי למשפט שלך ש"לפעמים מניפולטורים מורידים את הערך שלנו כדי להשיג את מבוקשם".
    תודה ששיתפת אותנו בסיפור שלך!

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זקוקה להעצמה ואופטימיות בדרך לשינוי
    אני
    11/07/2011

אני אמא לתינוק ולילדה בת 4. עברתי דרך ארוכה להיות אמא ואני עוד מעט נושקת לגיל 40. לפני שהפכתי לאמא הקדשתי הרבה זמן ללימודים ורציתי להיות מורה במשרד החינוך אך נשחקתי מהר וראיתי שזה לא בשבילי. לאחר מכן מימשתי את עצמי בשוק הפרטי הן בחברות והן באופן עצמאי ודי נהניתי. מאז שעברתי טיפולי פריון , היריון ולידות אני לא ממש עובדת כבר. ואני מרגישה צער שלא תקעתי יתד בכלום. אבל יש לי ניסיון רב בתחום חינוך. עם זאת התאהבתי בגן הילדים וברצוני להפוך לגננת. גם בגלל האהבה שלי הרבה לתחום והניסיון החינוכי. אני רוצה ללמוד את התחום וגם לעבוד. אבל יש לי הרבה חששות וחוסר בטחון איך מתחילים הכל שוב ואם זה לא יצליח. אני מרגישה שאני לא מוצאת זמן לכלום. מה גם שיש לי שני הורים כרגע שבבית חולים וזה מאוד מעציב אותי . אני רוצה לפרוץ דרך לעשות שינוי וכל כך קשה לי. אשמח לטיפים מכן ולעצות

הוספת תגובה

תמונה

• זקוקה להעצמה ואופטימיות בדרך לשינוי - תגובה

מורן זיו-אש
    13/07/2011

שלום לך,
    נשמע כי עברת (ועדיין עוברת) הרבה משברים בחייך אך ניכר כי צמחת והתעצמת מהם. את בחורה חזקה ואני בטוחה כי יש בך את הכוחות להתחיל משהו חדש. נראה לי גם כי למרות הקשיים איתם את מתמודדת היום יש לך גם מוטיבציה לחשוב ולדאוג לעצמך.
    אני מחזקת אותך!!!
    תחום גני הילדים הוא תחום מצויין!
    אני ממליצה לך לחפש עבודה בתור סייעת בגן ילדים ולהתנסות בתחום בשנה הקרובה. בדרך זו תוכלי לדעת אם אכן זה מה שאת רוצה. כמו כן, תהיה לך שנה לתכנן את צעדיך להמשך (האם את צריכה תעודה או לא, מה צריך כדי לפתוח גן פרטי, כיצד נכנסים למשרד החינוך ועוד...). בנוסף, שנה זו גם תאפשר לך לתרגל את חזרתך לעבודה ואת כל הכרוך בכך.

מאחלת לך הצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך התכתבות

אני
    19/07/2011

שלום מורן,
    תודה על התיחסותך.
    אכן החיים שלי מלאי משברים. כיצד ידעת זאת? ועדיין עוברת אינסוף ומרגישה את ההרגשה הזאת של הפסימיות והבלגן הנפשי. הכל מבולגן אצלי בראש והבדידות גם היא גדולה למרות הבעל התומך והילדים המדהימים שלי. הרבה עצב וקושי יש בתוכי.

כעקרון אני יכולה לחפש עבודה כגננת בגן פרטי וזה מה שאני מנסה לעשות בזמני ובכוחי הדל. יש לי אפשרות גם לגשת למפקחת במשרד החינוך ולהציע את עצמי. לגבי פתיחת גן פרטי זה שאיפה בעתיד. אבל קשה קשה לי אני לרגע מרגישה חזקה ונחושה ולרגע מרגישה נחותה ומרוחקת.על סייעת לא חשבתי זה לא מענין אותי ולא ציפיתי ממך לתשובה כזו שתתן לי העצמה אישית. יש לי הרבה מה להציע רק שהוא לא יוצא החוצה.

אשמח אם תחזרי ותגיבי
    המשך שבוע ונעים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך התכתבות - תגובה

מורן זיו-אש
    20/07/2011

שוב שלום,
    כל מה שאת מרגישה וחווה הוא לגיטימי. בתקופה כזו מאוד קשה ליזום ולהביא את עצמך לעשייה. הכל נראה שחור ואת לא מאמינה שמישהו יתן לך את ההזדמנות שאת זקוקה לה אז בשביל מה לטרוח... אבל אני מבטיחה לך שזה יקרה!!!!
    אני ממליצה לך לחלק את הכל למטרות קטנות מאוד. כל יום משהו קטן עד שתתחזקי ותתמלאי בכוחות. לדוגמא: ערכי רשימה של גנים שבהם מתאים לך לעבוד, למחרת תתקשרי לשני מקומות, ביום הבא תתקשרי למפקחת וכן הלאה. זה לא יהיה פשוט אך תבחרי לעשות זאת ברגעים שאת יותר מחוזקת... ואל תשפטי את עצמך בחומרה!!
    אני קוראת את דברייך וניכר שאת במשבר אך אני לא יכולה להתעלם מהכוחות שיש בך, הם מאוד בולטים מבין השורות. אני יודעת שתשיגי את מטרותיך!!

נ.ב. אם את גננת מצבך מעולה!!!

מאחלת לך הצלחה!!
    כמובן שאת מוזמנת להמשיך לעדכן ולהתעודד

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למורן המקסימה!

אני
    07/08/2011

תודה על המילים החמות והעדוד.
    אחזור ואעדכן
    בהערכה רבה ממני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לעזור

עדי
    03/08/2011

רעות שלום,
    אולי אוכל לעזור בשמחה ומתוך הרבה רצון טוב
    אם תרצי תפני אליי במייל
    simcha8888@gmail.com

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לעדי

אני
    07/08/2011

על איזו עזרה את מדברת?
    אשמח אם תבהירי את עצמך לפני שאני פונה אלייך.
    בכל אופן תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פרידה וגירושין
    בת33
    02/08/2011

הי, אני יוצאת בימים אלה מקשר של 13 שנה, מהצבא אנחנו ביחד, מכירים מהבית-ספר, התחתנו לפני 3 שנים ולפני חצי שנה נפרדנו. סיבת הפרידה העיקרית היא שהוא לא עובד. אני בעצם הייתי המפרנסת העיקרית בזמן לימודיו ועכשיו שהוא סיים את הלימודים הוא לא מוצא עבודה. הוא עזב לדירת אימו בהסכמה ואחרי 3 חודשים משך חצי מהכסף שהיה בחשבון המשותף. הוא עדכן אותי על כך בסמס... אני נורא התרגזתי והחלטתי שאין לי מה לעשות עם טיפוס נצלן שכזה (הוא גם לא הכניס כסף לחשבון בתקופה שנפרדנו). תבעתי גירושין ואת הכסף ועכשיו הוא מתחנן אליי שאבטל את התביעה.

קשה לי להיות לבד אחרי כל-כך הרבה שנים של זוגיות.... אני נכנסת לדיכאון וחוסר חשק... לא אוכלת... לא הולכת לעבודה...

אני מתגעגת אליו....

הדיון הראשון בספטמבר ובינתיים אני בסערת רגשות

הייתי רוצה לשמוע איך כדאי לי להתמודד עם הסיטואציה ואולי גם המלצה למטפלים

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    פרידה וגירושין

הוספת תגובה

תמונה

• פרידה וגירושין - תגובה

מורן זיו-אש
    03/08/2011

שלום לך,
    נשמע שאת בתקופה מאוד קשה אשר משפיעה עליך בכל התחומים, וזה טבעי, במיוחד מאחר וזה סיומו של הקשר הראשון הרציני שחווית (כפי שאני מבינה מדבריך).
    אני ממליצה לך לעשות פעילויות ממלאות באנרגיה כמו: ספורט, בילויים וכל מה שאת אוהבת לעשות. אם את מרגישה שיש ממש הפרעה בתפקוד ביומיומי אני ממליצה לפנות לטיפול.

אני רוצה לציין כי לא ברור לי מפנייתך האם את שלמה עם בחירתך להתגרש. אילו עוד סיבות הביאו אותך להחלטה להתגרש? (מלבד היותו מובטל ומשיכת הכסף שביצע) האם את אוהבת אותו?

אם את בוחרת לפנות לייעוץ תוכלי לפנות אלי דרך המייל שלי ואנסה לעזור לך.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לבחור שביקש המלצה על מטפל/ת זוגית
    מורן זיו-אש
    01/08/2011

שלום לך,
    אנא פנה אלי במייל ואענה לך במייל חוזר עם שמות מטפלים

מורן

הוספת תגובה

תמונה

• שובניזם ודייטים
    דניאל
    26/07/2011

אני בחורה בת 28,
    אני יוצאת לדייטים רבים, וכל הגברים שאני נתקלת בהם מציגים
    דעות מאוד שובניסטיות.
    האם שובניזם זה משהו שקשור לגיל?

לקביעת תור
    סגירה
    שובניזם ודייטים

הוספת תגובה

תמונה

• שובניזם ודייטים - תגובה

מורן זיו-אש
    27/07/2011

שלום לך,
    למה את מתכוונת? האם יש לך דוגמאות?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האמא של...
    מבולבלת
    29/06/2011

אני יוצאת עם משהו כבר 3 חודשים ולא יודעת מה לעשות, אני לא רגילה שחברים שלי רואים את המשפחה אולי אחרי חצי שנה, נסכם שהוא הראשון שנכנס עלי הביתה, והוא כבר נכנס באופן קבוע בלי בעיות עלי, וגם עד עכשיו לא נכנסתי לבתים של החברים שלי, וזה מלחיץ ואתי כשהוא שאל אותי אמרתי לו שאני רוצה שנדחה את זה עד שנדע שזה רציני בערך בחצי שנה, אבל עכשיו שכבר אני רוצה להכיר את המשפחה שלו אמא שלו לא מעוניינת ולפי מה שהבנתי היא רוצה שנחכה עד שהוא ידע שזה באמת רציני, ממה שהא אומר לי אני הבחורה הראשונה שהוא יכניס הביתה ( אני בת 23 והוא בן 26), אני מאוד רוצה שהחלק הזה כבר יגמר ולא יודעת מה לעשות אולי הוא משקר לי והוא זה שלא רוצה שאני אכנס או שזה באמתץ אמא שלו, ואם כן אז כאילו (לא יודעת אני מפחדת כי אני ממש מאוהבת בו ולא רוצה להיפגע), מה אני יכולה לעשות ו.....

לקביעת תור
    סגירה
    האמא של...

הוספת תגובה

תמונה

• האמא של... - תגובה

מורן זיו-אש
    29/06/2011

שלום לך,
    נשמע כי הנושא מאוד מעיק עליך ומטריד אותך. אני ממליצה לך, עם כל הקושי, להתמקד במערכת היחסים של שניכם ומה קורה בה. לדעתי, פגישה עם הורים ומשפחה איננה מדד לרצינות הקשר ולשום דבר. רצינות של קשר נמדדת בהרבה מדדים ורובם קשורים לקשר ביניכם. כמו כן, אני לא חושבת שיש זמן שבו על בני הזוג להכיר את המשפחה.

אני ממליצה לך לבדוק האם טוב לך איתו? האם הוא מתייחס בכבוד? האם יש בו תכונות שאת רוצה אותם אצל בן זוגך ועוד..

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בקשר לאותו נושא...

מבולבלת
    01/07/2011

אני מודה לך על תשובתך, ובקשר לכך אני מאוד מעוניינת בו כבן זוגי והשבוע הבנתי שזה לא הוא שלא רוצה שאני אכנס אלה אמא שלו שעושה קצת פוזות, וזה לא שלא אכפת לי מאמא שלו אני פשוט היה לי מאוד קשה אם זה היה מהצד שלו שלא רוצה אבל עכשיו שזה ככה אני קצת יותר רגועה, תודה רבה לך על הזמן...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סדר בבלגאן
    רוני
    29/06/2011

שלום!
    יש לי בעיה. אני בת 24 רווקה, בלי חבר. אני משתוקקת להכנס לקשר, אבל אני מוצאת את עצמי פוסלת הרבה בנים, לפעמים גם סתם ומתחרטת על כך.
    התחלתי לצאת עם מישהו שהכרתי לדייט אחד ועוברת לי המחשבה שלא בא לי להיות תפוסה כדי שאני אספיק להתנסות (לא הייתי עם הרבה בחורים) עכשיו מחשבה זאת אבסורדית מכיוון שכשאני לבד אני מאוד רוצה להכנס לקשר... אולי תוכלו לעזור לי קצת לעשות סדר בבלאגן?

לקביעת תור
    סגירה
    סדר בבלגאן

הוספת תגובה

תמונה

• סדר בבלגאן - תגובה

מורן זיו-אש
    29/06/2011

שלום לך,
    כאשר אדם מתנהג באופן דואלי כנראה שיש סיבה לכך, אפילו אם היא סמויה....
    נסי לחשוב מה את "מרוויחה" מהעובדה שאת פנוייה (כבר התחלת לציין זאת בפנייתך)
    כנראה שאחת התשובות היא כי את מעוניינת להמשיך ולהתנסות- כפי שציינת.
    יכולות להיות עוד סיבות- פחד מקשר, פחד מאינטימיות, פחד ממחויבות ועוד...
    לסי להתמודד עם זה מהכיוון הזה.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה