פורום בנות, העצמה נשית - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פליזזז תעזרו לי
    יוני
    28/01/2013

ילדתי הודיה בת השלוש ילדתי היחידה היא מתוקה וביישנית מאוד ומבחינת ההתפתחות היא עדיין לא מדברת שותף וכמובן שבגן מבינים אותה אם זה החברים והגננות.מה שקורה שאחר הצהרים היא נפגשת עם ילדה בת 5 שירה שההורים שלה פרודים והם השכנים שלנו. וחברים טובים.כבר תוקה היא אומרת לילדתי מה לעשות או מתי לעשות וכמובן שלא תמיד ילדתי שומעת היא עומדת על שלה ואומרת לא.לדוגמא עם ילדתי רוצה לשיר הכל טוב ויפה עד ששירה אומרת להפסיק זה מפריע לה כמובן ילדתי מתבאסת ושותקת.ואותו דבר אם הדודה מגיעה לשחק הודיה כמובן מתלהבת ןשמחה לראות את דודתה שירה ישר קופצת ואומרת הודיה בואי נילך לשחק וכמובן החיא רצה ומשחקת כמעט וכל דבר ששירה אומרת להודיה היא עושההאם זה ישתנה יום אחד וילדתי תעמוד על שלה ולא תיתן לשירה להחליט בשבילה ?ובגן זה גם אותו דבר הילדים מחליטים לביתי מה לשחק ומתי הם דוחפים אותה כדי שתעשה משהו בזמן שלהם לפחות ככה הגננת מספרת
    בבית כמובן היא נורא נהנת להחליט לנו וכמובן שזה נראה שהיא נהנת
    למה היא לא ככה עם החברים ?והאם אפשר לעזור לה לעמוד על שלה ?או לדחוף אותה להבין שהיא גם יכולה להחליט?
    תודה ליאת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    פליזזז תעזרו לי

הוספת תגובה

תמונה

• פליזזז תעזרו לי - תגובה

מורן זיו-אש
    29/01/2013

הי עדי,
    נשמע שאת מאוד דואגת למצבה של ביתך וזקוקה מאוד לעזרה. אני שמחה שפנית אלינו לפורום להתייעצות.
    את מתארת את הודיה כילדה ביישנית, מתקשה בדיבור וחלשה מבחינה חברתית, יחד עם זאת, את מאפשרת לה להיפגש עם ילדה אשר מבוגרת ממנה, בעלת כישורים יותר טובים- בדיבור, בהתנהלות חברתית, ובאופן כללי בתפקוד (בגלל הגיל שלה ולא בגלל שהודיה פחות טובה...). אני רוצה שתהיי מודעת לכך שכאשר את מזמינה ילדה כזו אחר הצהרים את עלולה ליצור עבור ביתך סביבה שגורמת לה לחזק את חוסר הביטחון שלה, ואת המאפיינים שאת אומרת שהם חלשים. בעצם, זו הסביבה שיש לה גם במהלך היום בגן... חבל. אני מציעה לך להזמין ילדים מהגן על מנת שהודיה תחזק את קשריה שם, להתייעץ עם הגננת לגבי פעולות שהיא יכולה לעשות במהלך שעות הגן, להפחית משמעותית את נוכחותה של שירה, עד כמה שניתן. למעשה, לאפשר להודיה סביבה בה היא יכולה להעלות את הביטחון שלה ולהיות פחות נשלטת...זה תהליך שלא קורה ביום אחד אך חשוב להתחיל אותו.
    בנוסף, אני ממליצה לך מאוד לפנות להכוונה וייעוץ ממקור מקצועי כמו פסיכולוג שמתמחה בטיפול בילדים שיספק לך גם הדרכה או מטפל משפחתי מוסמך, או כל מסגרת של הדרכת הורים וטיפול.

בהצלחה!
    מורן

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מסע ג'יפים לנשים - לא כדאי לפספס!
    נסיכת המזרח
    20/01/2013

http://www.eventi.co.il/Events/Event.aspx?eID=901126912

הוספת תגובה

תמונה

• צריכה עזרה בנושא אהבה!!!
    צריכה עזרה
    10/01/2013

אז ככה אני בת 15 ויצאתי למסיבה TLV אם מישהי מכירה...היו שם הרבה חתיכים שניסו לנשק אותי אבל תמיד דאגתי להזכיר להם שאני לא מתנשקת במסיבות. אני יודעת שבנים מתייחסים ברצינות לבנות ששומרות על עצמן.בקיצור שמתי עין על אחד ממש חתיך (דרך אגב אני אחת שמתאהבת בקלות גם רק ממבט וביגלל זה נפגעת המון גם) הוא שם לב אליי ועשה לי מן מבט כזה שאפשר למות ממנוווווו. הוא בא אליי וחיבק אותי מאחורה מאודדד רציתי להתנשק איתו אבל הייתי חזקה והורדתי את הידיים שלו ממני ואמרתי לו שאני לא יכולה עם חיוך... אח'כ גיליתי שהוא ילד של 1000 לייקים בפייסבוק שמלא בנות רוצות אותו והוא לא מתייחס אליהם הוא ממש סנובבב .שלחתי לו בקשה והוא אישר התחלתי לדבר איתו והוא ענה תשובות מאוד ספציפיות ויבשות. לפעמים הוא גם מסנן. השאלה היא איך לגרום לו לרצות אותי??

לקביעת תור
    סגירה
    צריכה עזרה בנושא אהבה!!!

הוספת תגובה

תמונה

• צריכה עזרה בנושא אהבה!!! - תגובה

מורן זיו-אש
    14/01/2013

הי,
    לצערי אין לחש קסמים שעושה את העבודה. כש"זה" קורה, זה תהליך טבעי וזורם שבו את לא צריכה להתאמץ.
    האם את מתאמצת?

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דילמה!!
    שני
    14/01/2013

אז ככה,אני לא אאריך במילים אבל אני נמצאת במצב קצת מוזר. הכרתי בחור מקסים, אינטליגנט ברמות, בעל 3 תארים ועובד בעבודה מאוד נחשבת(בנוסף נראה ממש טוב) כשאני איתו ממש כיף לי אבל אני לא מצליחה להתעלם מהמחשבות שאולי אני לא מספיק טובה בשבילו. אז נכון יש הפרש של לא מעט שנים בינינו (12 שנה,אני בת 26 והוא בן 38) שברור לי שאוכל לגשר על הפער הנוכחי במהלך השנים (אני עדיין לא סגורה כ"כ על מה שאני רוצה ללמוד) אבל למרות זאת אני לא מצליחה להתעלם מהפער הזה. אני פוחדת שאם נעמיק את הקשר ונהפוך אותו ליותר רציני אז בהמשך הדרך אני עלולה לאכזב אותו. אם אני לא אעבוד בעבודה טובה או לא אתקבל לבית ספר גבוה ללימודים? אני פוחדת שכל זה יוריד לו ממני ושאני אצא מהקשר עם ביטחון יותר נמוך משנכנסתי אליו. הרי אני מאמינה שהוא ירצה להיות עם מישהי ברמה שלו וכרגע המציאות היא שאני אפילו לא קרובה. אני מתכוונת רק מבחינת לימודים ועבודה.

בכל אופן, בשבוע שעבר יצאנו לדייט ושנינו ממש נהנינו ונשארנו בקשר טלפוני. בעקרון יש בעייתיות מבחינת אזור המגורים שלנו שהוא די מרוחק אחד מהשני אבל על זה עוד אפשר להתגבר. עכשיו יש טוויסט, לפני חודש בערך הכרתי עוד בחור,גם מקסים,ביישן וצנוע כזה שהוא כמוני עוד לא התחיל ללמוד והרגשתי שאני יותר מעריכה את עצמי כשאני איתו ולכן גם הרבה יותר משוחררת. שניהם ממש מקסימים אבל כ"כ שונים..אז מה לעשות? להמשיך עם הבחור האיכותי או כדאי לנסות עם הבחור השני? הבחור השני גר קרוב אליי ולכן התנאים לקשר יהיו יותר נוחים אבל אני ממש בדילמה..

לקביעת תור
    סגירה
    דילמה!!

הוספת תגובה

תמונה

• ואגב יש לכן פורום מדהים!!

שני
    14/01/2013

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דילמה!! - תגובה

מורן זיו-אש
    14/01/2013

הי שני,
    אני יכולה לענות לך באופן ישיר על שאלתך אך אני רוצה לתת לך משהו יותר כללי אבל אולי יותר מעמיק שאני מקווה שיתן לך יותר...
    אני רוצה להתייחס למשהו אחר שהבחנתי בו. אני קוראת את דבריך ואני מרגישה שאת שרויה בבלבול, בחוסר מיקוד ושהמחשבות שלך זורקות אותך ממקום למקום. אני משערת שזה משקף בעיקר את המציאות הפנימית שלך. את כ"כ מבולבלת שאת לא מצליחה לקבל החלטות בתחומים רבים בחייך (לימודים, עבודה, זוגיות), את לא מצליחה להעמיק בדברים. אולי יש לך משאלות שמכוונות אותך או מטרות שאת רוצה להשיג אך את מתקשה להתמיד? אולי את חסרת ביטחון ולא מאמינה בעצמך? מה נוצר קודם, הבלבול או חוסר אמונה בעצמך?
    האם את זקוקה לאישורים חיצוניים כדי לדעת מי את ומה את שווה?

חשוב שתדעי את עצמך לפני כל אדם אחר...

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלי
    אדווה
    09/01/2013

עש כמה אתם חושבים שהיותה של שלי יחימוביץ' אישה משפיעה על כך שאנשים לא רואים בה מועמדת פוטנציאלית לרשות הממשלה? זה משחק תפקיד לדעתכן?

לקביעת תור
    סגירה
    שלי

הוספת תגובה

תמונה

• שלי - תגובה

מורן זיו-אש
    10/01/2013

הי אדווה,
    אני מאמינה שזה משחק תפקיד, לא רק לגבי הבחירות לרשות הממשלה אלא בכל תחומי חיינו. לדעתי, רוב הזמן יש משמעות האם אני אישה או גבר, גם מבחינת תפקידים בחברה ובמשפחה אך גם באופן סוביקטיבי, אישי.
    נשמח לעוד דעות ומחשבות בנושא

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחפשת
    נועה
    31/12/2012

מחפשת סדנא או קורס להעצמה נשית באיזור אילת... אני בת 30 יש משהו כזה באזור?

לקביעת תור
    סגירה
    מחפשת

הוספת תגובה

תמונה

• לצערי אני לא מהאיזור ולא מכירה

מורן זיו-אש
    02/01/2013

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צריכה אומץ...
    מניה
    20/12/2012

שלום רב
    אני באה ממשפחה דתית וכל המשפחה שלי מצביעה בבחירות למפלגה מסוימת לפי האמונה שלנו. אני ממש לא רוצה להצביע להם כי המפלגה מדירה נשים בלי בושה אבל הלחץ המשפחתי עלי הוא עצום. כמובן שאני לא מספרת לאף אחד שני מתכננת להצביע למפלגה אחרת אבל אני חוששת שאחרי הבחירות לא אעמוד בזה ואספר את האמת כי לשקר זה חטא. אני לא יודעת איך להתמודד עם המצב הזה ומאוד מבולבלת

לקביעת תור
    סגירה
    צריכה אומץ...

הוספת תגובה

תמונה

• צריכה אומץ... - תגובה

מורן זיו-אש
    22/12/2012

הי מניה,
    אני מבינה את הקושי בעקבות קונפליקט הנאמנויות בו את שרוייה, בין האמונה הפנימית שלך לבין הרצון והצורך להיות נאמנה לבני משפחתך, לשמור על מקומך בקרבם.
    האם זה קורה לך בעוד מקומות ולא רק לקראת הבחירות? מה הנטייה שלך ומה מנחה את בחירותיך בדרך כלל? האם יש לך גבול בו את אומרת "מכאן אני שמה את עצמי לפניהם"? האם קרה בעבר שבחרת באופן אינדיווידואלי והתגובה הייתה קשה מדי עבורך?
    אני סבורה כי אלו שאלות חשובות שכדאי לברר עם עצמך בתהליך קבלת החלטות, לגבי הבחירות בפרט ולגבי נושאים נוספים בכלל.

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תאומים
    ליעד
    09/12/2012

יש לי תאומים, בן ובת בני 6. תמיד לבת נותנים מתנות כמו ערכות תפירה, איפור, בובות ולבן פאזלים משאיות וכאלה. מצד אחד, מתנות לא בוחרים, מצד שני מרגיז אותי היחס הסטראוטיפי לילדים, אני מנסה לתת להם חינוך שוויוני ומרגישה ש'מקלקלים' לי..

לקביעת תור
    סגירה
    תאומים

הוספת תגובה

תמונה

• תאומים - תגובה

מורן זיו-אש
    22/12/2012

הי ליעד,
    אני מבינה את תחושת התסכול אך לצערי עדיין אין באמת שיוויון אמיתי וקיימים סטראוטיפים רבים. קשה מאוד לשלוט בכך, זה קיים בכל המסגרות וזה, ניתן אף לומר, מובנה חברתית בצורה מאוד יציבה.
    סמכי על עצמך כי הערכים והמסרים שאת מעבירה הם הדומיננטיים...

מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העצמה נשית
    שולי
    27/11/2012

יש נשים שמשתמשות בכח הנשי לטובתן, לקבל הטבות כלשהן או יחס כלשהו אני קוראת לזה מניפולטיביות. אבל אני לא יודעת איך להשתמש בה. אני מרגישה שמסתתרת בי מישהי אחרת, יותר נשית, אסרטיבית שמאוד רוצה להתבטא, להיות נחשקת כי היא כן סקסית אבל בניגוד לשיר.. כנראה לא יודעת/ מאמינה בזה באמת. זה גם מגיע לתלות בגבר ובגלל, לחרדת נטישה, לקצת הזנחה בטיפוח. ואני רוצה להיות אחת מאותם נשים פתייניות ולהרגיש טוב עם עצמי. אני גם רוצה להראות אני מרגישה קצת נבלעת. אני רוצה להיות שלמה. אבל מצד שני גם לא תמיד מתאים להתנהג כך... אבל לפי מה שאני רואה אותן זה לא מעניין והן ממשיכות לקבל את היחס ואת המזל.

לקביעת תור
    סגירה
    העצמה נשית

הוספת תגובה

תמונה

• העצמה נשית - תגובה

מורן זיו-אש
    28/11/2012

הי שולי,
    אני מבינה את התסכול שלך, את הרצון העז להיות יותר חזקה ובעלת ביטחון ובעיקר את המשאלה שיראו אותך.
    אני חושבת שההתנהגות של נשים אחרות שאת רואה מנקודת מבטך היא איזשהו סמל למשהו שהיית רוצה שיהיה לך- אולי חופש בחירה לנהוג איך שאת רוצה, אולי לבטא את עצמך בדרכים מגוונות ואולי היית מגדירה זאת אחרת... בעיני זה כוח שבא מבפנים.
    אני מאמינה שאם תחזקי את עצמך מבפנים, תכירי את עצמך יותר לעומק ותהיי פחות ביקורתית, או במילים אחרות- תאהבי את עצמך ללא השיפוטיות שיש לך כלפי עצמך תוכלי להשתחרר.
    אני ממליצה לך לפנות לתהליך אימוני או טיפולי שבו תוכלי לקבל תמיכה, להכיר את עצמך ולפתח ביטחון.

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

שולי
    28/11/2012

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מתחברת לאיפור
    מיטל
    20/11/2012

שלום
    אני בת 30, אף פעם לא התחברתי לאיפור. לאחרונה התחילה אצלי פיגמנטציה קלה בפנים ואני יודעת שאני יכולה לכסות אותה עם מייק אפ. ניסיתי כמה פעמים אבל כל הזמן הרגשתי שיש לי מסכה על הפנים ורצתי להוריד מהר. איך מתגברים על הקושי?

לקביעת תור
    סגירה
    לא מתחברת לאיפור

הוספת תגובה

תמונה

• לא מתחברת לאיפור - תגובה

אביטל שטרית
    21/11/2012

קיימות דרכים רבות להתמודד עם פיגמנטציה קלה, למשל טיפולי פילינג שונים וטכנולוגיות שונות לטיפול בפיגמנטציה.
    ניתן להשתמש במייק קליל ,או בקרם לחות עם צבע. רצוי להשתמש בקרם הגנה בכדי למנוע פגמנטציה נוספת .
    אני מציעה להוועץ בקוסמטיקאית או רופאת עור אשר יעניקו לך תשובות מעמיקות יותר ואולי הכתמים לא כל כך נוראים וניתן פשוט לקבל אותם ?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רוצים שאנשא
    דתיה
    23/09/2007

שלום. אני בחורה דתיה, או לפחות דתיה כלפי חוץ, כי בשנים האחרונות יש לי משבר אמונה ואני לא בטוחה שאני מסכימה עם הדרך של הדתיים למרות שאני כן מאמינה באלוהים.
    עד עכשיו הצלחתי להחזיק מעמד בלי להגיד כלום אבל עכשיו מתחילים להפעיל עלי לחץ כבד לחתונה - גם קודם היה לחץ אבל עכשיו כבר עברתי את הגבול מבחינתם (אני בת 22) ומתחילים לשלוח אותי לשידוכים.
    בינתיים הצלחתי להתחמק מזה אבל אני לא יודעת כמה זמן אני יכוהל להמשיך. אני חושבת שתיכף אני אצטרך להחליט אם אני שוברת את הכלים ומודיעה להם שאני לא מאמינה ואז אני אהיה לגמרי לבד בעולם בלי שום תמיכה ובלי השכלה (אני לומדת עכשיו אבל יש לי עוד שנה לסיום ואני לא אצליח לבד) או מקצוע. או ללכת איתם ולהמשיך לחיות בשקר כל חיי.
    אני ממש במצוקה ולא יודעת מה לעשות, יש לכן עצה או אם אתן מכירות גוף שאפשר לפנות אליו עם מקרים כאלה?

לקביעת תור
    סגירה
    רוצים שאנשא

הוספת תגובה

תמונה

• לא במהפכות כי אם במתינות

איילת לחמי
    24/09/2007

דתיה יקרה,
    את מתארת מצב לא פשוט כלל. מצב בו מצד אחד את רוצה לחיות את חייך בקרב האנשים היקרים לך אך מצד שני אינך רוצה לחיות בשקר. זהו מעין מילכוד כי לכאורה בכול צד שתבחרי תפסידי משהו. השאלה היא עד כמה תפסידי ומה יהיו ההשלכות של כל מהלך.

האם "יציאה" שלך מהארון התורני בכול מצב יבעיר את חמתם של הורייך?
    האם יש דרך לדעתך לשתף את משפחתך הקרובה ביותר שיתמכו בך בצעדייך?

אני בכול מקרה ממליצה לחיות בתוך האמת ולא בתוך השקר. גם את בעצמך מתארת תחושה בה את לא רוצה "להמשיך לחיות בשקר כל חייך". אבל לא לעשות את זה בצורה של לשבור את הכלים אלא במתינות אך בדרך נחושה.

בינתיים אני יכולהלהפנות אותך לעמותה שנקראת הלל. יש להם קו חם ואתר אינטרנט עם שאלות ותשובות ואת יכולה לבדוק איתם על אנשים שהיו במצבך.
    כתובת המייל שלהם היא http://www.hillel.org.il/
    הטלפון הוא 1-700-70-70-73
    מעולם לא נעזרתי בקו אז אני לא יודעת מה רמת העזרה שהוא מעניק א ממה שקראתי האינטרנט אני מתרשמת שהם מקצועיים.

אני מאחלת לך בהצלחה בכול דרך שתבחרי ובמידה ותרצי להתייעץ עוד על דרכים בהם ניתן לפנות להורים ולשוחח עימם או רק אם תרצי אוזן קשבת- אנחנו כאן

בהצלחה,
    איילת לחמי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עמותת הלל היא עמותה אנטי דתית מוצהר

לא משנה מי
    26/09/2007

המורכבת מאנשים שמכל מיני סיבות עזבו את העולם הדתי . ולכן התמיכה שלהם היא כלל לא נייטרלית, חשוב לדעת!

לדעתי הטוב ביותר הוא לפנות לרבנית או לרב שההורים מקשיבים לדעתם ולהסביר להם את הבעיה, אני בטוח שאם הבעיה תוסבר כמו שצריך-יגלו הבנה ואיכפתיות!
    לעומת זה אם תפנו לעמותת הלל-וזה ייודע להורים-זה ייצור קרע במשפחה.
    חג שמח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שקרים .

אפרים
    21/11/2012

רוב המתנדבים בהלל הם חילוניים, וגם מתוך אלה שיצאו בשאלה - רובם לא יצאו מהעולם החרדי אלא מהכיפות הסרוגות.

אף אחד שם לא מנסה לשכנע את הפונים לפנות או לצאת, ורק עוזרים בביצוע למי שכבר החליט לצאת בשאלה על דעת עצמו ושלם עם הבחירה האישית שלו.

חבל שאת מכפישה סתם בלי לדעת, ומפיצה שקרים בוטים על גבול הדיבה.

כל טוב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מתן עצה

איילת לחמי
    29/09/2007

שלום לך לא משנה מי

ודווקא כן משנה מי את כי התגובה שלך הינה מאוד מגמתית-
    את כותבת על העמותה שזה מצויין את נותת עוד פרספקטיבה מעניינת ונכונה לגבי העמותה.

אבל-
    את נוקטת צד לגבי מה "דתיה" צריכה לעשות אבל העמדה שלך מאיר רק צד מסוים בלי לקחת בחשבון מה יכולות להיות הבעיות שבכך-
    אם "דתיה" לא מוצאת את עצמה בתוך הקהילה הדתית או עם ההורים שלה לא יגלו הבנה ואכפתיות?

כאשר נותנים עצה חייבים לחשוב מה יכולות להיות התוצאות של העצה הזו ולהציע אותה אך לא לחייב בה.

שיהיה חג של מחשבה,
    איילת לחמי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בחירת שיר
    חיה אברהם
    09/11/2012

אני למדתי קורס של העצמה נשים במהלך הקורס אמרו לנו לבחור שיר בחרתי שיר של אברהם פריד השיר עם עלה קטן שלי אמרו לנו לכתוב למה בחרתי בשיר הזה אבל הבעיה שאני מבינה כלא מבינה לא יודעת איך לבטא את עצמי אשמח עם מישהו יכול לעזור לי ויוכל לחזור אלי במייל תודה רבה.

חיה

לקביעת תור
    סגירה
    בחירת שיר

הוספת תגובה

תמונה

• בחירת שיר - תגובה

אביטל שטרית
    11/11/2012

הי חיה, את לא אמורה להבין בשירים, פשוט תכתבי למה בחרת את השיר? עלמה חשבת כששמעת את השיר? מה זה הזכיר לך? זה לא חייב להיות קשור לשיר , זה לא שעור ספרות ואת אינך עומדת להבחן ,כל מה שתרשמי יהייה טוב, תכתבי על אהתחושות שהשיר מעורר בך, זכרון נושן , מקווה שעזרתי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה

חיה אברהם
    11/11/2012

עזרת לי מאוד חמודה ומהיום אני מתחילה לפתוח יומן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך מעבירים את המשפחה לטבעונות?
    שירה
    29/10/2012

היי לכולן
    אני מאוד רוצה להעביר את כל משפחתי לטבעונות אבל אין אם מי לדבר
    אני רק מזכירה את המילה טבעונות ובעלי בכוונה ניגש לפריזר ומוציא סטייק
    הילדים יוצאים מהחדר כשאני מעלה את הנושא
    אני לא מרצה להם, לא מטיפה, לא מראה את ההרצאה של גרי רק מנסה להסביר בנועם על התועלת שבדבר
    אשמח אם תיעצו לי איך להתקדם

הוספת תגובה

תמונה

• איך מעבירים את המשפחה לטבעונות? - תגובה

מורן זיו-אש
    29/10/2012

הי,
    המטרות שלך טובות ואת מאמינה בהן בכל ליבך, יחד עם זאת, נראה כי את יוצרת אנטגוניזם, כנראה ללא כוונה...
    מדוע את כ"כ רוצה שיפעלו כמוך? האם ככה זה בעוד תחומי חיים?
    אני מציעה לך לשחרר ולקבל החלטה לשנות את התזונה שלך, עבור עצמך, לא לנסות לשכנע או "לנדנד" ולקוות שמשפחתך תגלה עניין ואולי בעתיד ילכו בעקבותיך...

בהצלחה!
    מורן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ברק דניאלי רשפון
    מורן
    27/10/2012

שלום אני רוצה לדעת מי מכירה את ברק דניאלי והחברה שלו שיש להם תערובות של תה צמחים לניקוי הגוף. האשה שלו יותר ידועה ומפורסמת בזה בכל מיני תוכניות בריאות למינהם קוראים לה נוגה

לקביעת תור
    סגירה
    ברק דניאלי רשפון

הוספת תגובה

תמונה

• נוגה החברה של ברק דניאלי

מורן
    27/10/2012

מכירים אותה יותר בפנים מאשר בשם , ואני חייבת את המיצוי הזה לניקוי רעלים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צעצועים
    תהל
    21/10/2012

יש לי שני תאומים בן ובת. שמתי לב שתמיד מביאים לבן צעצועים כמו טיסנים, פזלים וכו' ולבת מביאים בובות. זה ממש מטריד אותי, מצד שני אני לא רוצה להעליב. מה לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    צעצועים

הוספת תגובה

תמונה

• צעצועים - תגובה

אביטל שטרית
    21/10/2012

לדעתי הדבר תלוי במגיש השי ובמידת קרבתו אלייך, אם הנותן הנדיב שואל אותך מה לקנות את בהחלט רשאית לומר,במצבים אחרים נהוג לומר תודה גם אם המתנה איננה לרוחך.
    אם מדובר באדם קרוב, אשר מביא עמו דרך קבע מתנות את יכולה לשתף אותו בתחושותייך ולרמוז לו אילו מתנות יתקבלו בברכה, מקווה שעזרתי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה