פורום פוד קואצ'ינג, אימון להרזיה - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

ד״ר חדוה בן משה
ד״ר חדוה בן משה
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד״ר חדוה בן משה ללא פרסום בפורום

• אבקת חלבון
    רונן
    05/12/2011

שלום לכם
    האם ידועה לכם איזשהי סכנה בריאותית בלקיחת אבקת חלבון למתאמן בחדר כושר?

תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    אבקת חלבון

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אבקת חלבון - תגובה

חדוה בן משה
    17/12/2011

שלום רונן
    אבקת חלבון צריכה להיות מותאמת לרמת האימון. בד"כ כמות החלבון בשייק בחדר הכושר היא כ30 גרם שהיא הכמות המצויה בקופסת טונה.עודף חלבון הוא מסוכן לגוף ומעמיס על הכליות. כדי לדעת כמה חלבון אתה צורך עליך להפגש עם דיאטנית שתעריך את כמות החלבון היומית שלך ואז תאמר לך אם יש צורך באבקת חלבון.
    בברכה
    חדוה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סושי ודיאטה
    אורנית
    24/11/2011

שלום
    האם סושי הולך טוב עם דיאטה?
    אני שואלת מפני שיש הרבה סוגים.

איזה סוג של סושי נחשב ללא משמין.

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    סושי ודיאטה

הוספת תגובה

תמונה

• סושי ודיאטה - תגובה

חדוה בן משה
    06/12/2011

שלום רונית
    ניתן לשלב סושי בדיאטה ואפילו מומלץ כמזון דל קלוריות. לא לבחור סושי מטוגן. תהני מכל שאר הסוגים. 2 רולים של סושים קטנים שווה לארוחת צהריים.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטה לגיל 14
    נוי
    17/11/2011

היי, אני בת 14 (13 וחצי אם לדייק) ואני שוקלת 47 והגובה שלי הוא 1.47...
    אני לא רוצה (וגם לא צריכה) להוריד 10 קילו.
    אני מעוניינת להוריד בסביבות ה-4 קילו ולחזור לכמה ששקלתי לפני החופש...
    התפריט שלי ביום יום הוא בדרך כלל כזה:
    ב-7 בבוקר אני אוכלת קורנפלקס (לא רגיל-משהו בסגנון כריות)
    ב-10 אני אוכלת לחמניה עם חביתה
    ב-1 וחצי עד 2 וחצי (בדרך כלל השעה הרגילה) אני אוכלת ארוחת צהריים - שניצל וציפס אלא אם כן יש שינוי קטן ואני אוכלת נודלס או קוסקוס עם בשר ותפוח אדמה...
    ואז מגיע הבעיה- אני לא מפסיקה לאכול דברים-יוגורט עם תוספת שוקולד (בסביבות ה-230 קלוריות),פירות,חטיפי אנרגיה...בחטיפים אני מגבילה אחד ליום והארוחת ערב שלי ממש לא מסודרת כי אני לא אוכלת אף פעם טוסט או חביתה בערב-לפעמים אחת לחודש אני אוכלת ארוחה מסודרת...
    וגם אז אני אוכלת ב-7 וב-10 אני רעבה...
    בבקשה תעזרו לי כי הדבר האחרון שאני רוצה הוא להיות שמנה כשאני יגדל ויש לי מודעות לזה ואני כן מנסה לשמור ואני לא רוצה להשמין יותר ממה שאני כי יש לי חברות בכיתה שיורדים עליהן וזה ממש לא כיף (הן לא עושות כלום בקשר לזה)

לקביעת תור
    סגירה
    דיאטה לגיל 14

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטה לגיל 14 - תגובה

חדוה בן משה
    27/11/2011

נוי שלום
    מומלץ ללכת לדיאטנית לייעוץ אישי כיון שיש לך הרבה מה לשנות. בבוקר אכלי דגני בוקר מלאים ולא כריות. לביה"ס כריך מחיטה מלאה. הרבי באכילת ירקות שלא מוזכרים בתפריט. המנעי ממטוגנים בצהריים כמו שניצל וציפס, בטח לא כל יום....
    הגבילי ממתקים לצופר אחד ביום ואכלי מסודר בערב - חביתה טוסט סלט ירקות וכו.
    שתי הרבה מים ועסקי בספורט.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חלבונים?
    לירז
    06/11/2011

האם אפשרית דיאטה שנמנעים במהלכה מפחמימות לגמרי? ואוכלים בעיקר חלבונים כמו ביצים, גבינות, ובנוסף לזה גם ירקות?
    אני בת 22, שוקלת 69 קילו על 1.55

לקביעת תור
    סגירה
    חלבונים?

הוספת תגובה

תמונה

• חלבונים? - תגובה

חדוה בן משה
    21/11/2011

שלום לירז
    פחמימות מרכיבות את תזונתנו יחד עם חלבונים ושומנים. דיאטות ללא פחמימות גורמות נזק בריאותי.כמות הפחמימות יכולה להקבע לך אישית על ידי דיאטנית. אפשר ורצוי לאכול פחמימות טובות והן הפחמימות המלאות: לחם מלא, דגנים מלאים, קיטניות, קוואקר וכו'
    מומלץ להמנע מקמח לבן ומפחמימות מתוקות כמו הסוכר הלבן ולא להגזים בפירות.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ניסיתי כל שיטה להפסקה
    גילה
    24/10/2011

במשקל, הייתי בשומרי משקל, רשומה לחדר כושר, מאמן פרטי, וכל תוצאה
    החזיקה תקופה מוגבלת בלבד. הכי הרבה חודשיים ואז חסרתי לסורי. לאחרונה
    נתקלתי בנושא של פוד קואצ'ינג, זאת אומרת, אימון חשיבתי שיכול לעזור לי ולאחרים
    לרדת במשקל. אני מעוניינת לנסות זאת. השאלה האם האימון הזה משלב
    רק שיחות או גם ניסוי בפועל? כמו כן, האם הוא בכלל מתאים לאישה כמוני,
    שבאמת ניסתה כל מיני שיטות שונות וכלום לא באמת החזיק? אין לי כוח
    התמדה לאורך זמן ולכן אני מאוד חוששת מכישלון נוסף. אני חושבת שאם
    גם הפעם הטיפול הבא שאבחר בו לא יעזור, אני פשוט ארים ידיים ולא
    אנסה יותר לעולם לרדת במשקל ופשוט אשלים עם העובדה שנועדתי
    להיות שמנה לכל ימיי חיי. מבחינתי השיטה הזו של פוד קוצ'ינג היא האופציה
    האחרונה שאני מוכנה לנסות, כי באמת ניסיתי כל כך הרבה דברים שונים
    ומשונים ואני לא רוצ להתאכזב עוד פעם.
    האם יש פה אנשים שגם חוו דבר כזה? זאת אומרת, ניסו מלא שיטות ובסוף
    הפוד קוצ'ינג עזר להם?

לקביעת תור
    סגירה
    ניסיתי כל שיטה להפסקה

הוספת תגובה

תמונה

• ניסיתי כל שיטה להפסקה - תגובה

חדוה בן משה
    07/11/2011

גילה שלום
    מאמנים עובדים בשיטות שונות יש כאלו רק דרך שיחות ויש כאלו שנכנסים למטבח הפרטי שלך ועורכים איתך קניות ומלווים אותך בטלפון על בסיס יומי. ברור שלווי צמוד כזה מצליח, הוא יקר ולרוב גם הוא לתקופה מוגבלת. אני מבינה את החיפוש של שיטה לירידה במשקל. אני מצטערת לאכזב אותך שאין שיטות. מצאי דיאטנית /מאמנת שתהיה לך כימיה איתה וזה יעשה את כל העבודה. ברור שיש להתמיד איתה לאורך זמן. אני חושבת שאדם שמן זקוק לתמיכה רוב חייו, להשקל גם כשלא מצליחים, לדבר על הקשיים. התמידי עם מטפל אחד ואל תחליפי כל הזמן. השארי גם עם מטפל שמקשיב לצרכייך ולא מכתיב לך תפריטים.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פחמימות וגזים??
    מתי
    06/10/2011

אהלן,
    אני מנסה לרזות באמצעות דיאטת פחמימות וסיבים (במקביל לאימון כושר שלוש פעמיים בשבוע) אך מאז שהתחלתי את הדיאטה יש לי גזים נוראיים..... מה עושים?

לקביעת תור
    סגירה
    פחמימות וגזים??

הוספת תגובה

תמונה

• פחמימות וגזים?? - תגובה

חדוה בן משה
    29/10/2011

מתי שלום
    אין באפשרותי להגיב רק מהאינפורמציה של פחמימות וסיבים. ממתי אוכלים רק פחמימות? מה עם חלבון ? מה עם שומנים טובים? מה לגבי ירקות?
    יש להרכיב לך תפריט בריא ומאוזן ואז גם תרגיש נפלא. אולי העמסת יותר מדי סיבים? עודף סיבים אצל אדם שלא רגיל להם גורם כאבי בטן. יש להרגיל את הגוף בהדרגה.
    פנה לדיאטנית לתפריט מותאם לך אישית.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוות ירידה במשקל
    דניאלה
    27/09/2011

שלום,
    האם קיימת בארץ מעין חוות ירידה במשקל? (כמו תוכנית הטלויזיה יורדים בגדול)
    רק שלא יהיה בטלויזיה כמובן..

תודה רבה וחג שמח:)

לקביעת תור
    סגירה
    חוות ירידה במשקל

הוספת תגובה

תמונה

• חוות ירידה במשקל - תגובה

חדוה בן משה
    06/10/2011

דניאלה שלום
    במצפה אלומות ד"ר פנינה בר סלע מקיימת סדנאות ניקוי גוף וירידה במשקל. יש סדנאות דומות גם ביערות הכרמל ובמצפה הימים.
    מדי פעם יש יוזמות פרטיות של דיאטניות. תחפשי באינטרנט.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גם רוצה לדעת - לגבי חווה צמחונית

אביתר
    16/10/2011

האם יש חווה צמחונית לירידה במשקל?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הרגלי אכילה בעייתיים
    לי
    26/09/2011

היי, אני זקוקה לתמיכה על מנת לעשות סדר בהרגלי האכילה המאוד בעייתיים שלי. אני לא שמנה ולא מנסה לרזות, אבל יש לי כל מיני issues שקשה לי להסביר עם אוכל. אני לא מחליטה אף פעם לדלג על ארוחות אבל אני כמעט כל יום לא אוכלת המון שעות ומגיעה למצב שאני מרגישה חולשה. אני מחליטה כל יום שהיום אוכל מסודר ואז אני עוד פעם מוצאת את עצמי אוכלת חטיף אנרגיה, ואז אחרי זה עוד איזה משהו, ואז כלום 7-8 שעות. בסוף יוצא שאני אוכלת רק בערב... לא יודעת איך לשנות

לקביעת תור
    סגירה
    הרגלי אכילה בעייתיים

הוספת תגובה

תמונה

• הרגלי אכילה בעייתיים - תגובה

חדוה בן משה
    06/10/2011

שלום לי
    את מחליטה שתאכלי מסודר אבל ההחלטה לא מספיקה. צריך לבצע. איני יודעת בת כמה את ומהו סדר יומך. אם אינך יכולה לסדר את היום לבד, פני לדיאטנית לעזרה. אפשר לקחת למשך היום סנדביצים, ירקות, פירות יוגורט וכו' ולאכול ארוחה חמה בערב או ארוחה חמה בצהריים. הכל לפי מה שמתאים.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אשתי מעוניינת בקואצ'ינג
    לורנצו
    20/09/2011

שלום,
    יש לי אשה, בו נומר, קצת עגלגלה,.... מאד אטרקטיבית בעיני אבל היא בטוחה שהיא שמנה והיא נורא רוצה להרזות. אני איטלקי במוצא אז מבשל הרבה בבית, אבל דברים בריאים יחסית פסטות ברוטב עגבניות ושמן זיית ולא הרבה דברים משמינים. לפעמים גם פיצות ודברים עם מוצרלה. אנחנו מדי פעם עושים צעדות בערב והיא משתדלת לשמור אבל קשה לה. החיים די עמוסים כי אני עושה דוקטורט והיא עובדת במשרה מלאה ונותנת גם שיעורים פרטיים. איך כדיי לבצע תהליך הרזייה בריא? או איך לשכנע אותה שהיא לא כל כך שמנה ולא צריכה להרזות?? אני אוהב אותה כמו שהיא! :-)

לקביעת תור
    סגירה
    אשתי מעוניינת בקואצ'ינג

הוספת תגובה

תמונה

• אשתי מעוניינת בקואצ'ינג - תגובה

חדוה בן משה
    28/09/2011

שלום לורנצו
    אני בטוחה שאתה אוהב את אישתך כמו שהיא אבל אם לא נוח לה עם עצמה היא תרצה לרזות וזה עניין שלה בלבד. גם אם החיים עמוסים ניתן ליישם כללים פשוטים ולהתחיל לרזות בהדרגה. חשוב לדאוג לארוחות מסודרות ושפע של ירקות. מומלץ תמיכה של דיאטנית כיון שקשה לבד. כדי ליעץ לה כיצד לרזות אני זקוקה להכיר היטב את חייה והעדפותיה.אם אישתך מעוניינת להשתתף בראיון אישי במסגרת הדוקטורט שלי אעניק לה ייעוץ חינם. תוכלו להתקשר לטלפון שלי אם מתאים ואם אתם גרים במרכז.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אוכל יותר מדי אבל מתאמן
    קוסטה
    12/09/2011

שלום,
    אני בן 23, סטודנט. מאז גיל ההתבגרות יש לי קצת עודף משקל בבטן (כרס כזה). אני מתאמן יחסית הרבה וזה עוזר אבל בגלל שאני סטודנט ולומד הרבה אני כל הזמן עייף ואין לי זמן להכין אוכל נורמלי אז אני כל הזמן אוכל הרבה שטויות ודברים כמו שניצלים ונקניקיות משקית, צ'יפס ושוקולדים. אני ממש מנסה להימנע אבל אין לי זמן לאכול שום דבר אחר. איך אפשר למצוא דרך שאני אוכל לאכול כמו שצריך ולהוריד את הבטן? אשמח אם תענו, תודה!!!

לקביעת תור
    סגירה
    אוכל יותר מדי אבל מתאמן

הוספת תגובה

תמונה

• אוכל יותר מדי אבל מתאמן - תגובה

חדוה בן משה
    18/09/2011

קוסטה שלום
    אורח החיים שלך עמוס כסטודנט ועובדה שאתה מוצא את הזמן להתעמל. תזונה נכונה דורשת מעט התארגנות ומחשבה ואם זה חשוב לך להיות בריא ובמשקל תקין תצטרך להשקיע בדיוק כמו בספורט. אפשר לקנות אוכל בריא כמו ירקות פירות שקדים יוגורט לחם מלא וכו ולאכול אותם במקום שוקולד וציפס. ניתן גם להעזר באוכל מוכן בריא יותר כמו מאמא עוף סנפרוסט ועוד. כדאי להתייעץ עם דיאטנית לתפריט אישי.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פוד קאוצ'ינג ובטן
    רינת
    22/08/2011

האם פוד קאוצ'ינג יכול לסייע בהשמנה בבטן? בשאר הגוף אני רזה

לקביעת תור
    סגירה
    פוד קאוצ'ינג ובטן

הוספת תגובה

תמונה

• פוד קאוצ'ינג ובטן - תגובה

חדוה בן משה
    30/08/2011

רינת שלום
    לצערי איני יכולה לענות על שאלתך בלי הכרות יותר מעמיקה. יש אנשים שהשומן מתרכז יותר בבטן בגלל גנטיקה. צריך להבין איך את אוכלת, רמת פעילות, גילך ועוד ועוד.
    פני לדיאטנית לייעוץ
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חיטוב ירכיים
    דנה
    16/08/2011

שלום רב,
    אני מקוה שפניתי לפורום הנכון.
    הייתי מאוד רוצה לשמוע עצות לחיטוב הירכיים ובמיוחד לצידן הפנימי. אני נחשבת רזה אבל לטעמי הרגלים שלי קצת רחבות ביחס לשאר הגוף. במיוחד בירכיים הן כאילו מדולדלות בצד הפנימי ליד המפשעות.
    תודה רבה.

לקביעת תור
    סגירה
    חיטוב ירכיים

הוספת תגובה

תמונה

• חיטוב ירכיים - תגובה

חדוה בן משה
    17/08/2011

דנה שלום
    הפני את שאלתך בפורומים של ספורט או מדריך ספורט בחדר כושר. מבנה רחב תמיד ישאר כזה אבל ניתן לחזק שרירים מדולדלים עם תרגילים מיוחדים לשרירי ירכיים פנימיות.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצות פוד קוצ'ינג?
    סיגלית
    04/08/2011

שלום,
    האם פוד קואצינג מבצע בפגישות אחד על אחד או בקבוצות?
    תודה,
    סיגלית

לקביעת תור
    סגירה
    קבוצות פוד קוצ'ינג?

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצות פוד קוצ'ינג? - תגובה

מיה בן אפרים
    07/08/2011

אחד על אחד בלבד
    קלף בטוח ומנצח!  

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פוד קואצינג, כמה זמן הוא נמשך?
    עליזה
    25/07/2011

שלום,
    ניסיתי דיאטות שונות שלא הצליחו לאורך זמן. שמעתי על הפוד קוצ'ינג. אני מעוניינת
    לדעת לכמה טיפולים בממוצע צריך להגיע על מנת לראות תוצאות?
    תודה,
    עליזה

הוספת תגובה

תמונה

• פוד קואצינג, כמה זמן הוא נמשך? - תגובה

מיה בן אפרים
    07/08/2011

עליזה הי
    התהליך כמובן אינדיווידואלי אבל לרוב נמשך בין 6-12 מפגשים
    במהלכם יש פגישות אחת לשבועיים וכל השאר הינו תהליך בו הקשר כמעט יום יומי
    זו אינה דיאטה מובנת אלה התאמה אישית לכן, אין לי תשובה חדה
    שבוע טוב!  

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה הם 1000 קלוריות של חלבון
    סיבון
    26/06/2011

נאמר לי ש1000 קלוריות של חלבון הם לא כמו 1000 קלוריות אחרות מה ההרכב של 1000 קלוריות חלבון ליום הכי בריא ומשביע .

לקביעת תור
    סגירה
    מה הם 1000 קלוריות של חלבון

הוספת תגובה

תמונה

• מה הם 1000 קלוריות של חלבון - תגובה

חדוה בן משה
    27/07/2011

סיבון שלום
    אי אפשר לתת 1000 קלוריות רק של חלבון. גם אם ניתן רק מזון חלבוני כמו בשר גבינות וביצים עדיין הם יכילו גם שומן ואפילו מעט פחמימות. לא מומלץ לאכול רק מזון חלבוני! העיקרון של תזונה נכונה ומאוזנת היא לאכול חלבונים שומנים ופחמימות ביחסים הנכונים הנקבעים על ידי תזונאי.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה