פורום פוד קואצ'ינג, אימון להרזיה - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

ד״ר חדוה בן משה
ד״ר חדוה בן משה
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד״ר חדוה בן משה ללא פרסום בפורום

• תודה...אך אני זקוקה ליותר מידע !

שרון
    29/06/2011

מה שאני אוכלת ביום יום הוא :
    ארוחת בוקר:
    2 פרוסות לחם קל
    2 כפות גבינה 5%
    ירק
    שתיה

ארוחת ביניים:
    פרי
    שתיה

ארוחת צהרים:
    1/2 כוס קיטניות (אפונה, עדשים, שועיעית לבנה, חומוס גרגירים)
    1 כוס אורז מבושל
    ירק מבושל / טרי
    1 כפית שמן לסלט
    2 כוסות שתיה

ארוחת ביניים:
    פרי
    שתיה
    פרוסת לחם קל+ כפית ריבה דייאט

ארוחת ערב:
    2 פרוסות לחם קל
    סלט ירקות או ירק מבושל
    1 כף אבוקדו
    1 ביצה
    2 כפות גבינה 5 אחוזים*

כך בעצמם בנוי היום שלי....אך אינני מצליחה לרדת !!! אני כבר לא יודעת מה לעשות...אני מתעמלת...משחקת כדור אף , שחיה, וטניס , בנוף אני הולכת לחדר כושר כל יום . אין לי מחלות לפי בדיקות שערכתי .
    באיזה משקל אני אמורה להיות כאשר גובהי הוא 165 , מבנה גופי הוא לא רחב .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תודה...אך אני זקוקה ליותר מידע ! - תגובה

חדוה בן משה
    11/07/2011

שרון שלום
    את אוכלת כ1200 קלוריות. אני רושמת לנוער בגילך תפריט של 1500 קלוריות.
    היית אמורה לרדת, קשה לדעת בלי מעקב צמוד מה בדיוק את עושה.
    לא נתקלתי במישהו שלא ירד כאשר הפחית בקלוריות. בטח לא מ-82 קילו.
    אם בלוטת התריס בסדר, תבדקי עם עצמך ברישום יומיומי מה בדיוק את אוכלת לאורך השבוע כולל סוף השבוע.
    בברכה
    חדוה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תפריט דיאטה לצמחונים?
    בננה
    29/09/2007

שבת שלום,

אני בת 17.5, גובהי 1.62 בערך במשקל שנע בין 52-54 (2 קילו למעלה בעיקר בגלל המחזור שממשש לבוא) . עד לפני כמה חודשים שקלתי 57... כעת אני מעוניינת, אחרי הפסקה של חודש , לחזור לאורח החיים היומיומי של הדיאטה ולרדת עוד 2 קילו. (כשאני לא בדיאטה משקלי לא עולה).
    העיניין הוא שאני עדיין מתבגרת ומודעת לכך שהגוף שלי זקוק לאנרגייה על מנת להמשיך לגדול, ואני לא רוצה לעצור את ההתפתחות שלי. אשמח אם תייעצי לי על איזושהי דיאטה המותאמת לצמחונים(מעצם היותי כזאת).

תודה ויום טוב

לקביעת תור
    סגירה
    תפריט דיאטה לצמחונים?

הוספת תגובה

תמונה

• צמחונית

מיה בן אפרים
    08/10/2007

היי בננה

הכי חשוב להקפיד על ארוחות מסודרות
    בכל ארוחה דגש על פחצמימה מורכבת, אורז מלא, מגד'רה לחם שיפון או דגני בוקר
    הוסיפי חלבון מהחי או מהצומח כגון גבינות או טבעול ללא טיגון
    לא לשכוח מנת שומן בריא כגון טחינה, שמן זית או אגוזים - ככף בכל ארוחה
    שימי דגש על קיטניה אחת ליום כגון אפונה או 2 כפות חומוס

המון נוזלים
    המון אנרגיות, שובע והקפדה על שילוב פרי או שניים ביום

בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטה לצימחונים

שרון
    21/06/2011

היי,
    אני בת 14 , גובהי 165 ואני שוקלת 82 קילו .
    אני מנסה לרדת כבר תקופה ארוכה אך ללא הצלחה....
    הלכתי להיבדק ואין לי כלום . אף דיאטנית לא הצליחה לעזור לי .
    אני רוצה לרזות מהר יחסית ( שלא יקח שנה , אלא מספר חודשים ) . אני זקוקה לדיאטה צימחונית , אני לא אוכלת בשר ... אבל אני יכולה לאכול לפעמים דגים .
    חשוב לי לציין שאני הולכת כל יום לחדר כושר לפחות שעה..
    איך אני אמורה לרדת במשקל , תוכלי לעזור לי ?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטה לצימחונים - תגובה

חדוה בן משה
    25/06/2011

שרון שלום
    איני יודעת מדוע אינך מצליחה לרזות. כשאוכלים פחות מרזים נקודה.רשמי לי תפריט שניסית לרזות ולא ירדת. באופן כללי אם תאכלי בוקר וערב -2 פרוסות לחם מלא עם גבינה ביצה אבוקדו וירקות בצהריים דג, סויה או כוס קיטניות וכוס תוספות רצוי מלאות, בתוספת ירקות וכף שמן זית ותוסיפי במשך היום 3 פירות ויוגורט את אמורה לרדת במשקל. שתי היטב מים.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה הם המוצרים שמכילים הרבה סידן
    סיבון
    20/06/2011

אני רוצה להתחיל דיאטה סידן נאמר לי ש-1000 קלוריות של סידן שונה מ-1000 קלוריות אחרות ,והירידה מהירה מאוד .

הוספת תגובה

תמונה

• הכי הרבה סידן יש בטחינה

תשובה
    11/07/2011

ושלא יגידו לך שיש הכי הרבה סידן במוצרי חלב. שתי כפות טחינה גולמית מלאה שווה פחות או יותר לכמות הסידן בכוס חלב.

תקראי פה:

http://www.beok.co.il/Category/Article/11130

מקורות לסידן: ירקות (כגון כרוב, ברוקולי ובמיה), סויה, אצות ים, אגוזים וגרעינים, מאכלי ים שונים, קטניות ועוד. בתוך רוב הדגנים (חיטה, שעורה, שיפון, אורז, שיבולת שועל, דוחן ותירס) אין כמויות גבוהות של סידן, אלא אם הם מועשרים, אך הם בכל זאת תורמים לגופנו לא מעט סידן מאחר שאנשים צורכים אותם לעיתים קרובות. כמו כן מיצי פירות רבים, משקאות שונים, טופו ודגנים שונים כמו גם דגני בוקר וחטיפים, מועשרים גם הם בסידן.

מספר דוגמאות למקורות צמחיים לסידן:

סויה. סויה עשירה בסידן באופן טבעי, ולעתים קרובות מוצרי סויה מעובדים כגון חלב סויה וטופו מועשרים בסידן נוסף. ב-200 גרם טופו יש קצת יותר סידן מאשר בכוס חלב (כ-200 מ"ג). ניתן למצוא גם מוצרי טופו מועשרים בסידן, המכילים 1,300 מ"ג סידן במנה של 200 גרם.

טחינה. טחינה משומשום מלא עשירה בסידן עד פי שבעה מטחינה רגילה. כמות הסידן בשתי כפות טחינה גולמית מלאה שווה פחות או יותר לכמות הסידן בכוס חלב (כ-200 מ"ג).

זרעי פשתן. בנוסף להיותם מקור מצוין לאומגה 3, בארבע כפות של זרעי פשתן טחונים יש גם 74 מ"ג סידן. בחלק מהקטניות מצוי סידן בכמות נאה, בעיקר בסויה ובשעועית לבנה.

ירקות ירוקים. ברוקולי, כרוב, שעועית ואפונה מכילים כמות סידן משמעותית ביחס למספר הקלוריות, אך יש לצרוך מהם כמות גדולה יחסית על מנת לקבל סידן בכמות מספקת.

סייטן. סייטן הוא מקבילה צמחית לבשר על בסיס חלבון חיטה. ולעיתים היצרנים מעשירים אותו בכמות גבוהה של סידן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה הם המוצרים שמכילים הרבה סידן - תגובה

חדוה בן משה
    11/07/2011

סיבון שלום
    אכן מחקרים הוכיחו שירידה במשקל טובה יותר בצריכת הסידן המומלצת.
    עליך להגיע ל-1000 מ"ג סידן ביום אם את בגיל 19-50.למרות כל המתנגדים לחלב, 3מנות חלב היא הדרך הקלה ביותר להגיע לצריכת סידן זו.
    ללא חלב, ניתן גם להגיע ל-1000 מ"ג אבל צריך להקפיד כל יום על קיטניות, סויה, שקדים, תאנים יבשות, עלים ירוקים, סרדינים וטחינה מלאה. יש לקבל הדרכה מתאימה אצל דיאטנית לפי מה שאת אוהבת לאכול.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תזונה יומית
    מעיין
    26/05/2011

אני שוקלת תקני ואני רוצה להישאר במשקל שלי. כל יום אני אוכלת בננה ותפוח, שני סנדוויצ'ים עם ממרח כלשהו (4 פרוסות לחם מלא), סלט (עגבניה, מלפפון וגזר/גמבה) וארוחת צהריים (קינואה/אורז מלא/תפוחי אדמה) ולעתים בערב קורנפלקס עם חלב. אני בנוסף הולכת כארבעים דקות כל יום ומדי פעם עושה כושר.

האם התזונה שלי נכונה מספיק או שעלי לשפר אותה?
    4 פרוסות לחם נחשב לסביר או יותר מדי?

לקביעת תור
    סגירה
    תזונה יומית

הוספת תגובה

תמונה

• תזונה יומית - תגובה

חדוה בן משה
    03/06/2011

מעיין שלום
    התזונה טובה מבחינת פירות ודגנים מלאים. חסר חלבון בצהריים. מקווה שבסנדביצים את שמה ממרחים טובים כמו אבוקדו, ביצה, גבינה, טונה, טחינה וכו. יש להוסיף מגוון ירקות בכל ארוחה, כל הסוגים, כל הצבעים. קורנפלקס גם צריך להיות מלא.שמן זית לסלט. חסר לי נתונים עלייך ולכן איני יכולה לקבוע כמה קלוריות את צריכה. אם זה מה שאת אוכלת ומשקלך נשאר יציב אז הקלוריות מתאימות לך.4 פרוסות לחם עם תוספת פחמימה בצהריים וקורנפלקס נשמע סביר לשמירת משקל.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה על התגובה

מעיין
    06/06/2011

אני אוכלת את הפרוסות בדרך כלל עם אבוקדו/גבינה או חלבה
    אבל באמת כמעט לא יוצא לי לאכול חלבונים, חוץ מסופי שבוע.
    הרגשתי מעט עליה במשקל (באזור הבטן)...
    מה החלבונים שהכי מומלצים?
    אני חשה הרבה פעמים עייפות, בעיקר בשעות הבוקר, לדעתך זה קשור לתזונה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה על התגובה - תגובה

חדוה בן משה
    11/06/2011

שלום מעיין
    חלבונים בצהריים הם עוף הודו דגים ובקר רזה. חלבונים נוספים הם גבינות וביצים.
    לגבי עייפות - מה עם רמות בי12 וברזל בדם? תקינות?
    אוכלת ארוחת בוקר? ישנה טוב? יש הרבה מה לתשאל כדי לבדוק ממה נובעת העיפות.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום, אשמח לייעוץ
    אלונה
    18/05/2011

שלום,לפני ככמה חודשים התחלתי לבתאמן כדרך קבע בחדר כושר ולהתמיד על תפריט מסויים בשביל להפחית אחוזי שומן ולשפר את הכושר. בחודשים הראשונים היה לי קל מאוד להגיד לא למתוקים ולשמור על כמויות האוכל שהגדרתי לעצמי בתחילת הארוחה.
    אך עם הזמן מצאתי את עצמי ממשיכה את הארוחה עם נשנושים גם אחרי שסיימתי לאכול, עם בעבודה מישהו חוגג ומביא עוגות, אני אוכלת הרבה מכולן ואחר כך מרגישה את הכובד של הסוכר והפחמימות המיותרות לאורח כל היום.
    בנוסף הופיע תחושה של רצון פשוט לבלוע כל הזמן. גם כאשר אני לא רעבה אני רוצה לאכול בשביל הפעולה עצמה.

אחרי חודשים של התמדה ועבודה קשה אני מוצאת את עצמי משחררת את הרסן יותר מדי, כאשר המטרה לא רחוקה כלל.
    אני אשמח מאוד עם מישהו יוכל לייעץ לי על המשך הדרך בלי שאפנה לכל מיני תוספי תזונה מיותרים וכימים.
    אני עושה את הדיאטה הזו לבד ולכן גם נורא קל לסטות ממנה, אפילו ניסיתי לרשום מה אני אוכלת כל יום. אבל אחרי זמן כה רב זה מייאש מאוד לשמור בקנאות על התפריט.
    אחרי כל מעידה אני אומרת לעצמי שמחר יום חדש ואתחיל רק לשתות בין הארוחות, ולשרום..ושנשאר עוד מעט, עד שעוברים עוד יומיים ואני שוב אוכלת עוגה שלמה בגפי.
    אודה מאוד לתמיכה ועצה טובה :)

לקביעת תור
    סגירה
    שלום, אשמח לייעוץ

הוספת תגובה

תמונה

• שלום, אשמח לייעוץ - תגובה

חדוה בן משה
    29/05/2011

אלונה שלום
    סופן של כל הדיאטות הקשות להכשל. בתהליך ירידה במשקל אפשר גם לאכול מדי פעם או אפילו על בסיס יומי צופר מתוק שאת אוהבת. אם תמשיכי להתנהל עם המחשבה שכשאת אוכלת מתוק זה חטא גדול וקלקלת את הדיאטה לא תצליחי. הוסיפי מתוק קטן כל יום ואז לא תגיעי להתפרצויות על עוגה שלמה. זה יהיה חלק מהתפריט. חשוב גם לבדוק אם את אוכלת מאוזן ונכון כמו שפע של ירקות שיתנו שובע ואיזון נכון בין חלבונים ופחמימות. נפלא שאת עושה זאת לבד אבל תמיכה של דיאטנית היא עזרה טובה בעת משבר.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה
    טל
    30/04/2011

התחלתי דיאטה לפני חודש וחצי ומבחינת תזונה הכל טוב יפה, אני עושה הכל כמו שצריך. אך שמתי לב שבשבועיים האחרונים המשקל שלי לא השתנה. שבועיים שלמים אני עומדת על אותו במספר וזה ממש לא הגיוני כי אני מקפידה ממש על הכל. הסינה היחידה שעלתה לי בראש הינה צבירת נוזלים. האם זה ייתכן שזה מה שמונע ממני להוריד המשקל ? אם כן, כמה זמן זה נשמר, ? מתי זה אמור "להתרוקן" והאם אני אמורה לראות את זה עליי ? (מבחינה חיצונית). חשוב לציין שאני לא בעודף משקל, אלא בתשקל תקין והדבר שאני מעוניינת בו הוא 2-3 קילו פחות.

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה - תגובה

חדוה בן משה
    18/05/2011

טל שלום
    כדי לענות על שאלה מדוע אינך יורדת עלי לדעת בדיוק מה את אוכלת, גילך, רמת הפעילות שלך ועוד פרטים רבים. למה שתצברי נוזלים? לעיתים הגוף "נח" מירידה וצריך לאפשר לו את המנוחה הזאת.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לחם שיפון
    קורל
    11/05/2011

היי אני אוכלת לחם שיפון עגול (הפרוסות הגדולות) ויש אתר שבו מופיע כי בפרוסה 58 קלוריות ל-100 גרם 191
    האם זה הגיוני אני חוששת רק מכיוון שהפרוסה גדולה אבל דקה

לקביעת תור
    סגירה
    לחם שיפון

הוספת תגובה

תמונה

• לחם שיפון - תגובה

חדוה בן משה
    18/05/2011

קורל שלום
    בדרך כלל פרוסת לחם לפי התחליפים שלנו שווה ל-75 קלוריות. יש לחמים שונים בגדלים שונים. ניתן לחשב את הקלוריות לפרוסה לפי תוית המזון, אבל אם הפרוסות אינן חתוכות שווה ויש בככר העגולה פרוסות גדולות במרכז, ברור שהן תהיינה כפולות בערך הקלורי מהפרוסות בקצה.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטת חלבונים
    בתי
    08/05/2011

שמעתי מחברה שהיא הצליחה לרזות 9 ק"ג באמצעות הדיאטה אבל אח"כ החזירה הכל... האם לדעתכם זה קשור לזה שזו הייתה דיאטת חלבונים? איזו דיאטה הכי מומלצת לירידה מהירה?

המון תודות

לקביעת תור
    סגירה
    דיאטת חלבונים

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטת חלבונים - תגובה

חדוה בן משה
    18/05/2011

בתי שלום
    יש כלל ברור אחד: מה שיורד מהר עולה מהר. ירידה מהירה גורמת לאיבוד נוזלים, ירידה במסת שריר, הרעבה ובולמוסי אוכל לחזרה מהירה במשקל. דיאטת חלבונים גרועה מאד וגורמת לכך.לא מומלצת ירידה מהירה במשקל. ירידה טובה היא בין חצי קילו לקילו בשבוע.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה
    לירון
    30/04/2011

שלום. ברצוני להוריד 3-4 קילו מהמשקל שלי.
    כרגע אני שוקלת 54 וגובהי 165 ס"מ.
    אשמח אם תוכלו להמליץ לי על תפריט דיאטטי שיעזור לי להוריד במשקל.
    תודה :)

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה - תגובה

מיה בן אפרים
    30/04/2011

לצערי הפורום אינו נותן יעוץ אישי אלא המלצות בלבד, ולכך אצטרך יותר פרטים אודות יומך ותזונתך כיום

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תזונה בעייתית

לירון
    30/04/2011

מפני שאני כל פעם מנסה להתחיל בדיאטה וכל פעם נשברת, התזונה שלי לקויה ויש לי הרבה בולמוסים. לצערי הרב נכנסתי למעגל הדיאטות המרושע שנגמר תמיד בבולמוסי אכילה והלקאה עצמית. אני בבעיה ולא יודעת איך לפתור אותה. בסך הכל רציתי להוריד שלושה קילו...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצת תמיכה
    אביבה
    17/04/2011

שלום, האם לדעתכן קבוצת תמיכה יכולה להיות אפקטיבית כמו אימון אישי? איך אני יכולה לדעת מה יותר מתאים לי??

חג שמח ובריא
    אביבה

לקביעת תור
    סגירה
    קבוצת תמיכה

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצת תמיכה - תגובה

חדוה בן משה
    27/04/2011

אביבה שלום
    באימון מובילים את המתאמן להגשמת מטרות, להורדת חסמים ויצירת שינוי בחיים. קבוצת תמיכה רגילה לא תעבוד לפי תורת האימון.המנחה צריך להיות אדם שלמד אימון. ניתן לאמן גם בקבוצה. הבחירה באימון אישי או קבוצתי או קבוצת תמיכה צריכה להיות לפי אישיותך. האם את טיפוס חברותי ורוצה להקשיב גם לאחרים? לעזור לאחרים? תחרותית? או שאת רוצה סולו? פשוט שאלי את עצמך מה מתאים לך. אם לא תגיעי למסקנה תצטרכי להתנסות.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לצוות
    ליהי
    03/04/2011

אני בת 35 ולאחר עלייה יחסית משמעותית במשקל (לאחר הפסקת עישון)ועקב כך עלייה בכולסטרול הרע,"שקלתי" לחזור וליטול את תואם הקסניקל,את ה"alli" ,שנמכר בחו"ל ללא מרשם,כפי הידוע.
    ידוע לי שהקסאניקל הוא 120 מ"ג לעומת התואם שהוא רק 60 מ"ג ולכן יש להכפיל את הכמות.
    הייתי רוצה לשמוע מה דעתכם על הכדור ועל אופן השימוש בהנחה שאקנה את התרופה בחו"ל וכמובן אשלב אותו עם תזונה נכונה וספורט.
    והאם ניתן לקחת אותו במקביל לשימוש בלוסטרל.
    אודך על התשובה המפורטת.

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה לצוות

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לצוות - תגובה

חדוה בן משה
    05/04/2011

ליהי שלום
    קסניקל מפריע לספיגת השומן רק ב30 אחוז. כלומר שליש מהשומן שתאכלי לא יספג. ההמלצה כמובן לתפריט דל קלוריות שבו כמות השומן אינה עולה על 30 אחוז מהקלוריות. לדוגמה אם תאכלי 1500 קלוריות, 500 קלוריות יהיו משומן, ואז שליש לא יספג, כלומר כ150 קלוריות. ההשפעה על הירידה במשקל קטנה, אך קיימת לאורך זמן.
    יש להזהר מעודף שומן בתפריט כיון שאז תסבלי מתופעות לוואי במערכת העיכול. זוהי עזרה להרזייה לא תרופת פלא. יחד עם תזונה נכונה ופעילות גופנית אין לי בעייה להמליץ על קסניקל. היות וזוהי תרופה תחת מרשם, עלייך לשאול רופא על שילובי תרופות. קסניקל עובד על מערכת העיכול ולוסטרל על סרוטונין במוח ולכן לא נראה
    לי שיש בעייה לשלב. שאלי רופא.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הערה לגבי אחוז השומן בתפריט

אהרון
    20/04/2011

ההמלצה על 30% שומן מסה"כ קק"ל בתפריט מתייחסת לשומן זמין לגוף. התרופה גורעת כשליש מן השומן שבמזון, ובמקרה הזה חלקו יורד ל20% בלבד, שזה מתחת להמלצה הסטנדרטית. יתירה מכך, אין אבחנה בין שלושת סוגי בשומן שאת ספיגתם התרופה מונעת, והכוונה לחומצות השומן החיוניות. לשם הסדר הטוב, הייתי ממליץ לך לפרט את תופעות הלוואי של השימוש בתרופה והשפעתה לטווח ארוך על ההרזיה כפי שמשתקפות ברוב המחקרים.

בברכה,
    רופא דיאטן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הערה לגבי אחוז השומן בתפריט - תגובה

חדוה בן משה
    27/04/2011

תודה על ההערות. ברור שכאשר רופא ממליץ על קסניקל המטופל נמצא בהשגחת דיאטנית ואני משלימה תמיד את חומצות השומן החיוניות ורצוי גם ויטמינים מסיסים בשמן. קסניקל לא נלקח לתקופה ארוכה ואין בעיה לרדת לזמן קצר ל20% שומן בתפריט שהוא מינימום ההמלצה. יש כיום מחקרים הקושרים קסניקל עם סרטן. תמיד עדיפה הדרך הטבעית ללא תוספים. רדוקטיל התגלתה כתרופה מסוכנת ולכן יצאה מהשוק. קסניקל בינתיים עוד כאן עד לחדשות אחרות.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך עושים את זה
    ורדית
    30/03/2011

שלום, אני בת 52, כל החיים הייתי רזה והחל מגיל 45 התחלתי להשמין,
    אני לא מצליחה לבצע כושר גופני באופן קבוע ואני אוכלת המון פחמימות (בעיקר פיתות עם כל מיני דברים בפנים) עקב חוסר זמן.
    סדר היום שלי מאוד עמוס ולכן אני לא מצליחה לדחוס אליו גם תזונה נכונה.
    אשמח לשמוע לעצתכן בעניין, מאיפה כדאי בכלל להתחיל? ברור לי שהשינוי צריך להיות הדרגתי אבל אני לא יודעת איך...

לקביעת תור
    סגירה
    איך עושים את זה

הוספת תגובה

תמונה

• איך עושים את זה - תגובה

חדוה בן משה
    30/03/2011

ורדית שלום
    לאכול נכון דורש התארגנות ולאו דווקא הרבה זמן. ניתן לבשל למספר ימים ארוחה חמה ולקחת לעבודה או לאכול בערב. אפשר גם לבחור אוכל בריא בחוץ. חשובה אכילת ירקות, פחמימות מלאות וחלבון רזה. התחילי בארוחות מסודרות ושלבי ירקות.אם אכילה בריאה ופעילות יהיו חשובים לך תמצאי זמן. פני ליעוץ אישי. רק עם תמיכה וליווי תוכלי לקבוע מטרות ולעמוד בהם. חשוב להכיר אותך היטב ואת אורח חיים כדי לבנות אורח חיים בריא.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מדבקות תמצית הודיה
    יסמין
    22/03/2011

שלום,
    רציתי לקבל חוות דעת אודות השילוב בין מדבקות תמצית הודייה ודיאטה.
    האם אכן יש השפעה על דיכוי התיאבון בעזרת המדבקות?

לקביעת תור
    סגירה
    מדבקות תמצית הודיה

הוספת תגובה

תמונה

• מדבקות תמצית הודיה - תגובה

מיה בן אפרים
    22/03/2011

שמעתי וקראתי אך לא חוויתי. אני אישית לא מאמינה בדיכוי תאבון למטרת דיאטה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• re:

יסמין
    22/03/2011

מדובר על הפסקת עישון ואני נמצאת במצב של רעב תמידי וכמובן עקב כך עלייה במשקל.אני צריכה משהו שיעזור לי באופן התחלתי בכדי להשיג תוצאות ,בתקווה שהקיבה תצטמצם המשך הזמן.
    נוצר בי חלל ענק ורצון לפצות..
    יש איזשהו תוסף שאת יכולה להמליץ עליו,למטרה זאת?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• re: - תגובה

מיה בן אפרים
    22/03/2011

תהיי חיבת לנשנש לדעתי אז קחי את החטיפים דלי השומן כגון ביגלה ופופקורן לדחוף תוסף זה לא יעזור, הרי הפה משועמם. קחי קצת זמן והכנסי למסגרת שתתחום ותתמוך, זה הפתרון לדעתי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תכלס
    דני
    24/02/2011

בן 22 עובד לא קל ,משמין יותר ויותר צריך להוריד כ 15 ק"ג. מה אפשרי באזור פ"ת/ר"ג לעניין מעקב צמוד אישי ,לפחות בהתחלה. מה אתם מציעים בבקשה?הואילו לתאר סדר גודל של מחירים ואופן הפגישות,מה האפשרויות?
    ואם אפשר לא בכללי מידי, ולא להזמין אותי להרים טלפון ספציפי...:-)

לקביעת תור
    סגירה
    תכלס

הוספת תגובה

תמונה

• מיה האם תוכלי לענות לפניה זו?

חדוה בן משה
    24/02/2011

אני ברעננה. תבדוק בבקשה עם מיה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תכלס - תגובה

מיה בן אפרים
    17/03/2011

היי דני
    בהחלט כדאי שתקבע יעוץ לקבל תדריך ותפריט מתאים לסדר יומך ודרישותיך. בתהליך שאני מלווה דרוש יעוץ ראשוני ולאחריו מעקב צמוד החשוב למסגרת. במהלך התהליך אנחנו בקשר מייל וטלפון עב יומי מה שמקל על הסוגיות וההתלבטויות בדרך. מפגש ראשוני עולה 450 שח ושאר התהליך מבוסס על מס המפגשים שנחליט שדרוש לך. עשרה מפגשים הינם 2800 שח לדוגמא.

התהליך נעים ואף ממכר ומתבצע בשכונת המשתלה בתא, קרוב לקניון רג
    צור קשר במידה ומעוניין
    0545656680 מיה 

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה
    מילי
    17/03/2011

אני רזה בכל מקום בגוף, אך יש לי שומן באזור הירכיים. אני לא יודעת למה. אם אעשה דיאטה השומן בירכיים ירד?

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה - תגובה

מיה בן אפרים
    17/03/2011

מה שדרוש בכדי להפחית אחוזי שומן זה לאכול מסודר מהבוקר, כשעה מההשכמה. מבנה זה הינו גנטי אך קיום השומן קשור ישירות לתזונה ואורח חיים. נסי ליצור שעות אכילה מסודרות ולא הפרשי שעות בין ארוחות. מומלץ גם להוסיף לתזונה אימוני כושר כמובן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התמכרות למתוקים
    מור
    06/03/2011

שלום לכן, אני יודעת שזה ישמע מוזר, אבל יש לי כל הזמן דחף לאכול דברים מתוקים, החל ממילקי ומעדנים וכלה בחבילות שוקולד שלמות.

לא משנה כמה אני רוצה לשמור על הדיאטה, אני מרגישה שזה חזק ממני... כל היום אני "חוטפת"

מה אפשר לעשות???

לקביעת תור
    סגירה
    התמכרות למתוקים

הוספת תגובה

תמונה

• התמכרות למתוקים - תגובה

חדוה בן משה
    09/03/2011

מור שלום
    דחף למתוק נובע מחוסר איזון גופני ונפשי.אפשר לטפל בכך כמו בכל התמכרות. יש לאזן את הרעב עם ארוחות תכופות וסדירות המכילות חלבונים פחמימות מלאות וירקות. יש לבדוק הבטים נוספים בחיים מבחינת עבודה משפחה וסטרס המשפיעים על מצב נפשי וגורמים לתשוקה למתוק.
    כדאי לעבור תקופת גמילה מסוכר ואז לחזור אליו בצורה מבוקרת.
    בברכה
    חדוה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה