פורום אפילפסיה - תמיכה - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

שרונה נמר
שרונה נמר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל שרונה נמר ללא פרסום בפורום

• טיול לדרום אמריקה
    רן
    28/12/2014

אני רן בן 23 יש לי אפילפסיה כבר כמה שנים..מאוזן שנה וחודשיים.
    לוקח קפרה ודפלפט.
    אני טס לחצי שנה בערך לדרום אמריקה...מתכנן להיות בארגנטינה ברזיל צ'ילה פרו קולומביה ומרכז אמריקה גם.
    שמעתי שיכולה להיות בעיה לחולי אפילפסיה בגבהים מסויימים..רציתי לדעת אם גם למי שמאוזן ועד איזה גובה מדובר..מתכנן להגיע לקוסקו בפרו ושמעתי שזה בערך 3500 מטר..לא מתכנן טראקים מיוחדים.
    בנוסף רציתי לדעת איך שולחים תרופות למדינות האלה בגלל שאין לי אפשרות לקחת כמות לחצי שנה...במיוחד לצילה פרו..הבנתי שצריך אישור מיוחד.
    אשמח לשמוע מאנשים שהיו ועברו את הטיול..תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שאלה והתמודדות
    גל
    01/12/2014

יש לי ילד בן 10 לפני חודש ביצענו בדיקת eeg יש לו ניתוקים לשנייה בעיניים כמה פעמים ביום
    ההמלצה של הרופאה לטיפול בתרופת דיפלפט עד היום לא נתתי את התרופה אני חוששת מתופעות לוואי
    ומצד שני מפחדת שאני עושה לילד נזק
    מאחר וזו נקראת מחלת ילדות שאמורה לעבוד עד שנתיים
    האם יש לתרופה הזו תופעות לוואי נתנו לו מינון נמוך פעמיים ביום
    הניתוקים של הילד נראים לשנייה בעיניים

תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה והתמודדות - תגובה

מיכל רוקר
    23/12/2014

שלום גל,
    זו שאלה אותה עדיף להפנות לרופא מומחה. מפנה אותך לפורום המקביל לנו שנקרה "אפילפסיה" אותו מנהלים רופאים מומחים לאפילפסיה, הם יוכלו לתת לך תשובות מדויקות לשאלתך.
    בריאות,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוות דעת אישית ושאלה
    מיתר
    18/12/2014

שלום שמי מיתר, אני אהיה בן 18 עוד חודש ואני חולה באפילפסיה מסוג אבסנס.
    גילו לי אותה מלפני שנה וזה היה כרעם ביום בהיר מה שנקרא ומאותו יום באותה שנה פשוט קרסתי נפשית אם זה בלימודים, אם זה במבחנים בצבא, ובחיים האישיים בכללי.
    לקחתי כדורים שפשוט פגעו לי בזיכרון וזה חלק מהגורם שהביא אותי לכישלון בלימודים ובצבא.
    הצבא כמובן לא מוכן לקבל את העובדה שהייתי תחת השפעה של כדורים(טופמקס) אני בטוח שמכירים פה את התופעות לוואי של התרופה שזה איבוד זיכרון ופגיעה ביכולת הקוגנטיבית.
    מה שהשאיר אותי על הקרקע זאת משפחתי והדבר שהכי אהוב עליי ספורט.
    אני מתאמן במכון כושר כבר 4 שנים, האפילפסיה לא מפריעה לי לעשות את מה שאני אוהב, הגעתי לתחרויות ריצה מטעם בית ספר וסיימתי במקום 41 מתוך 150 בריצת 5 ק"מ. אני גם מתנדב במשטרה והייתי 3 שנים סגן יו"ר מועצת התלמידים בבית ספרי.
    המחנך שלי השנה הראה לכיתה סרט שכל אחד צריך לראות הוא נקרא "בחזית הכיתה" מספר על ילד עם תסמונת טוראט איך הוא לא נתן למחלה לנצח ובסוף קיבל את תואר המורה המצטיין של המדינה.
    אני חושב שהצבא והמדינה לא נותנים חלון הזדמנויות פתוח לאלה עם המוטיבציה והרצון לתת ולהשפיע והשאלה שלי היא מה אפשר לעשות במצב שלי? הצבא לא נותן לי מבחנים חוזרים, מישהו יכול לעזור לי במציאת פתרון לתקשר עם הצבא?
    * מצורף הקישור לסרט ביוטיוב לכל המעוניין...

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חוות דעת אישית ושאלה - תגובה

מיכל רוקר
    23/12/2014

שלום מיתר,
    האם ניסית לשרת בצבא במסגרת של שירות לאומי?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סיוע בהתמודדות נפשית
    יעקב
    01/06/2014

שלום

אשמח להמלצות על פסיכולוג\ית (מאזור המרכז)עם התמחות בטיפול בהתמודדות עם אפילפסיה.
    אנחנו הורים לילדה בת 6 העומדת לפני עליה לכיתה א.לפני כשנה החלו ההתקפים (חלקים ומלווים בנפילות) טרם יש שליטה.

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אנחנו הולכים לגל סלע נוירופסיכולוגי

מיטל גל
    25/11/2014

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רופא מתאים
    מירב
    06/10/2014

שלום, אני חדשה בפורום ומקווה שזה המקום הנכון לשאול את שאלתי. אני חולת אפילפסיה מגיל 23 ומטופלת אצל אותה רופאה מאז (עליי לציין שהיא מאד מקצועית וידועה בתחום). בשנתיים האחרונות לא נפגשתי איתה בצורה סדירה ומאד קשה לקבוע איתה תור (לאחרונה היא החלה היא לעבוד עם מטופלי קופ"ח כללית רק באופן פרטי ובטווח שעות מצומצם מאד). חשבתי לנסות להכיר רופאים נוספים ולקבל חוות דעת שנייה נוספת. מה דעתכם? יש רופאים שההיתם יכולים להמליץ לי עליהם?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תחושת בטן

סמדר
    23/11/2014

שלום לך,

ראשית מאוד הזדהיתי עם העובדה שדבר גילוי האפילפסיה הוא בגיל יחסית מאוחר בחייך (לפחות כך אני רואה זאת).

מכיוון שהגילוי אצלי היה מאוחר והיו נסיבות קצת שונות מחולים אחרים תמיד אבל תמיד דאגתי לקבל חוו"ד שניה ואפילו שלישית מרופאים הכי בכירים בתחום והנוירולוגיה ובתחום האפילפסיה בכלל.

אינני רוצה לנקוב בשמות אך בהחלט שלא חסכתי כספים כדי לקבל עוד ועוד חוו"ד.

לכל הרופאים - הפרופ' שהלכתי אליהם בעלי היה מתלווה אליי לשמוע את דעתם.

הייתה רופאה בקופ"ח ששמעתי שהיא טובה והחלטתי לנסוע (מרחק שעת נסיעה ממקום מגוריי) אליה שהיא תהיה הרופאה המטפלת בי מטעם קופ"ח והרופאים - הפרופ' האחרים יהיו ברקע.

אל הרופאה הזו בעלי לא היה מתלווה אליי, אך משהו בה, משהו בה הרגיש לי כל כך נכון ותמיד המשכתי ופעלתי בעצתה על אף שלפעמים דעתה הייתה מנוגדת למה שרופאים אחרים אמרו - היה לי בטחון מלא בה.

תחושת הבטן לא אכזבה אותי ובאחד המקרים שהלכתי לקבל חוו"ד שניה מפרופ' בכיר לאחר שהיא עלתה על ממצאים מסוימים אותו פרופ' התקשר לרופאה לנייד ואמר לה כל הכבוד לך!!! מדהים!!! איך עלית על זה.... וגירש אותי מחדרו ואמר לי את לא צריכה את החוו"ד שלי.

אז המלצתי - לכי עם תחושת הבטן שלך, מי מקשיב לך מי רואה את מה שמתחולל בך פנימה ואל תלכי על הטייטל.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

מירב
    24/11/2014

סמדר תודה על דבריך :) . בסוף בחרתי להישאר עם הרופאה שלי, שמכירה אותי הרבה שנים. מירב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רעיון לפתרון בתחום הבריאות
    shirush
    20/11/2014

שלום לקוראי הפורום

אני לומדת מערכות מידע ואשמח לשמוע מכם על קושי או רצון לפתור בעיה מסוימת שלדעתכם ניתן יהיה לפתור אותה באמצעות אפליקציה או מערכת כלשהי.

אודה לעזרתכם ושיתוף הפעולה מצידכם :)

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אפליפסיה - אפליקציה

סמדר
    23/11/2014

אני חולת אפילפסיה אשר עמידה לטיפול תרופתי.

במסגרת הטיפולים שאני מקבלת אני נדרשת לבצע מעקב אחר כמות ההתקפים שלי בכל יום ולעדכן את הרופאה המטפלת אחת לחודשיים אלא אם חלה החמרה משמעותית.

ההתקפים שלי הם התקפים קלים עד כדי כך שאני אפילו נוהגת (בבדיקה הוידאו אי.אי.ג'י האחרונה שעשו לי ביום מסוים היו לי 20 התקפים).

בכל מקרה, ישנו דף מעקב (קרטון) שבו אני נדרשת לכתוב איזה סוג התקף היה לי ומה היתה התחושה שלי (במידה ולא הייתה זהה להתקפים הרגילים שלי).

הקרטון הזה לא ממש אפקטיבי לבחורה כמוני (וחולים נוספים כמוני שעמידי לטיפול תרופתי ונדרשים לבצע מעקב יום יומי) שבכל פעם מחדש נאלצת לרוץ אל התיק / הארנק המגירה או כל מקום אחר שזה נמצא.

האפליקציה שניתן לעשות לחולים כמוני (גם במחלות אחרות) - שבלחיצה על כפתור בנייד יהיה עדכון כי היה התקף (או רמת הסוכר למשל לא הייתה תקינה) וגרף יומי, שבועי, חודשי אשר מציין את כמות ההתקפים שהיו לי.

כמו כן, עושה חתכים באילו שעות יש לי יותר התקפים , מה יכולים להיות הטריגרים (למשל - הערה באפליקציה, התקף לאחר מחסור בשינה, לאחר מעבר מחום לקור, לאחר אכילת מלוח, בקולנוע, אורות מהבהבים ועוד...)

את הגרף / הדיווחים ניתן להעביר באמצעות מייל לכל גורם רלוונטי.

(למה בנייד? כי בעידן של היום הנייד הוא "החיים" שלנו והוא הכי זמין לנו)

מקווה שעזרתי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דפאלפט אחלה מהמלאי? החלפה לכרונו
    רובי
    16/11/2014

שלום,
    אני מטופל כבר יותר מעשרים שנה בדפאלפט 500 מ''ג *3. אני לוקח אחד בבוקר ושניים בערב.
    בשלושת החודשים האחרונים קשה יותר ויותר להשיג את הדפאלפט, והיום כאשר נגמרו לי כל הכדורים רופאת המשפחה החליפה לי ב 'דפאלפט כרונו'. היא לא היתה סגורה על עצמה האם הן זהות, ובבית המרקחת אמרו לי שבגלל שזה שיחרור מושהה השימוש אולי אחר.
    האם משהו מכיר דבר כזה?
    תודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• דפאלפט אחלה מהמלאי? החלפה לכרונו - תגובה

מיכל רוקר
    16/11/2014

גם אני השתמשתי לפני שנים רבות בטפלפט הרגיל ואז החלפתי לכרונו.
    ההשפעה זהה רק שהכרונו מתפרק בגוף בהדרגה, מה שהופך אותו ליעיל יותר.
    אבל כמובן כמו תמיד צריך להתייעץ עם הרופא ואם הוא לא יודע אז להחליף רופא.
    בהצלחה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הבעיה שלרופאה "נראה שהן זהות"

רובי
    16/11/2014

הבעיה שהרופאת המשפחה (המחליפה יש לציין) לא נראתה כמבינה יותר מדי בעניין. הדפאלפט הרגיל אזל לי, ומכייון שאני יציב כל כך הרבה שנים, אין לי אפילו נוירולוג שאוכל להתייעץ עימו.
    הרופאה שלחה אותי לשאול את כצט למה לא מיצרים אותו?!?!
    אח"כ הם משקיעים מיליונים בלפרסם שלא נחפש בעצמינו באינטרנט!!
    בקיצור - האם משהוא יודע, ללא לקיחת אחריות וכו וכו וכו, האם התרופות הן ברות החלפה במינון ובדרך וזמני הלקיחה? רק עד שאגיע לנוירולוג שיודע משהוא. החוסר אונים פה משגע אותי!
    על הכרונו כתוב שהיא שוות ערך ל 500 מ"ג סודיום וולפרט (ההרכב של דפלאפט)

בתודה מראש

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דפלפט רגיל לעומת כרונו

רובי
    16/11/2014

טוב,
    התייעצתי עם נוירולוג, שאת מספרו מצאתי באינטרנט, שהיה אדיב ומקצועי (עד כמה שניתן לברר את מצבי בטלפון :)) שהסביר לי שהתרופות דומות, כן הפנו אותי במרפאה לרופא שהבין קצת יותר מהרופאה הקודמת ושינה לי את המינון במעט.
    בכל מקרה, כנראה שהגיע הזמן לחזור למעקב נוירולוגי מסודר :)
    תודה לכולם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הקאות והיריון
    הריונית
    15/10/2014

בס"ד

בשעה טובה אני בהיריון שבוע 7 אני נוטלת למודקס בבוקר ובערב.
    היום בבוקר לראשונה הקאתי כנראה בגלל ההיריון שניות אחרי נטילת הכדור.
    ההקאה הייתה מיימית ולא ראיתי את הכדור , אך יכול להיות כי נמס.
    מה עושים , לוקחים שוב אחרי ההקאה כדור נוסף?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הקאות והיריון - תגובה

מיכל רוקר
    01/11/2014

שלום רב,
    במידה וההקאה היתה שניות אחרי נטילת התרופה סביר להניח שגם התרופה יצאה. קשה לי לתת תשובה נחרצת אך אם הייתי במקומך הייתי נוטלת שוב את התרופה.
    בריאות,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפילפסיה נהיגה הפסקת טיפול תרופות
    יוסי
    27/10/2014

שלום.התקף אחרון היה לפני יותר משנתיים.כשנה וחצי הייתי מטופל בלמוגין 100mg.לאחר תקופה מסויימת החלטתי על דעת עצמי להפסיק ליטול התרופות.לא היו התקפים בתקופה זו. האם מרב"ד יכול לשלול לי את הרישיון? אם כן - האם ניתן לשנות החלטה זו בליווי מכתב מניורולוגית?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אפילפסיה נהיגה הפסקת טיפול תרופות - תגובה

מיכל רוקר
    01/11/2014

שלום יוסי,
    במידה ואין לך התקף מעל שנה וחצי על פי חוק אתה יכול לקבל את רשיונך בחזרה.
    האם הרופא המטפל שלך יודע שאתה לא נוטל תרופות? האם אתה תחת מעקב של נוירולוג?
    שפע של בריאות והצלחה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חולת אפילפסיה ומשמעויות לזוגיות
    אורן
    15/10/2014

שלום רב

הכרתי אשה בגיל 36 ,

נודע לי ממנה שהיא חולת אפילפסיה,ברמה קלה שאינה ורגשת ביום יום,יש לה רשיון נהיגה ,מטופלת בלמיקטל פעמיים ביום והיא מאוזנת

שאלה ראשונה :האם המחלה יכולה להחמיר עם השנים או אחרי היריון?

שאלה שניה האם יש פן תורשתי בהולדת ילדים? :

תודה מראש וחג שמח

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בן הזוג חולה

דני
    29/10/2014

סובל מאפילפסיה שנים רבות. בן מנישואים קודמים ובן מנישואים נוכחיים בריאים ב"ה. לדעתי אין מה לדאוג אם מטפלים היטב, ולפני הריון להיבדק. יכולים להיות נישואים טובים כמו לכולם. בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חולת אפילפסיה ומשמעויות לזוגיות - תגובה

מיכל רוקר
    01/11/2014

שלום אורן,
    להריון ולשינויים ההורמונליים המתלווים אליו יש הרבה השלכות, וקשה לדעת מה יהיו ההשלכות טרם נכנסים להריון. השפעת ההורמונים מתגלה אצל כל אשה בזמן הריון וגם בתקופה זו ההשפעה יכולה להשתנות בתקופות שונות של הריון.
    לגבי גנטיקה גם כאן התשובה רחוקה מלהיות חד משמעית שכן אפילו החוקרים של האפילפסיה אינם תמימי דעים בנושא וטוענים לאחוז מסוים בלבד בו נראה שהאפילפסיה עוברת בגנים.
    מאחלת לכם שפע של בריאות ואהבה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יצירת קשר
    אני
    21/10/2014

שלום וברכה

בני בן 1.3 אובחן כחולה באפילפסיה בנוסף לעיכוב התפתחותי
    כרגע מטופל בACTH קרניטין ודפלפט
    אשמח ליצור קשר עם הורים שילדיהם מטופלים בתרופות אלו
    ובכלל לדעת מה הזכויות

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• יצירת קשר - תגובה

מיכל רוקר
    22/10/2014

שלום רב,
    ממליצה לך להכנס לאתר של ביטוח לאומי ולאתר של "כל זכות" כדי לבדוק זכויותיך.
    בריאות והצלחה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חיפוש משרה
    אנונימי
    15/10/2014

שלום,

יש לי אפילפסיה (פטיט מאל) ואני בעלת תואר שני בקרימינולוגיה ומחפשת עבודה בתחום. האם ידוע למישהו אם אפשר לעבוד במשטרה? בחקירות? בשב"ס? או שחולי אפילפסיה לא עומדים בתנאי הסף לקבלה לעבודות מסוג זה? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חיפוש משרה - תגובה

מיכל רוקר
    22/10/2014

שלום רב,
    תחילה לפני נושא האפילפסיה, למיטב ידיעתי פקטור הגיל הוא מכריע בכניסה למשטרה. למיטב ידיעתי הם מקבלים אנשים עד גיל 30.
    בנוגע לאפילפסיה, אינני יודעת אם את מאוזנת ואם כן שווה פשוט להגיש מועמדות ולראות כיצד הדברים מתפתחים.
    המון הצלחה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רשיון נשק,רכב ואפליה בקבלה לעבודה.
    יניב
    02/10/2014

שלום

אני מטופל בטגרטול, ולא סובל מהתקפים כבר במשך שנים, האם על פי החוק:

אני רשאי להוציא רשיון לנשק ורכב?

מעסיק יכול להפלות אותי לרעה בקבלה לעבודה בטענה שבתיק הרפואי אני מופיע כחולה אפילפסיה, על אף שלא סובל מהתקפים כאמור במשך שנים?

(אם אפשר בנוסף גם לצרף קישור ללשון החוק\פסיקה).

תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• רשיון נשק,רכב ואפליה בקבלה לעבודה. - תגובה

מיכל רוקר
    06/10/2014

שלום יניב,
    במידה לא קיבלת התקף במשך שנה וחצי אתה יכול להוציא רשיון נהיגה.
    אינני יודעת מה באשר לרשיון נשק.
    בריאות,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זכויות תלמיד חולה אפילפסיה
    מיכל צימרמן
    04/10/2014

שלום רב,
    אני אמא לילד בן 9 ו-5 חודשים שאובחן השבוע כחולה אפילפסיה בבדיקת וידאו EEG שעשינו באסף הרופא. האפילפסיה מאופיינת בניתוקים. עד היום ללא התקף.
    מחר בבוקר יש לי ועדת שילוב בבית הספר בו לומד בני ורציתי לדעת אילו זכויות מגיעות לילדי כתלמיד במסגרת בית הספר.
    בנוסף רציתי לדעת אילו זכויות מגיעות לנו בביטוח לאומי, אם בכלל ובמס הכנסה?

תודה מראש,
    מיכל

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• זכויות תלמיד חולה אפילפסיה - תגובה

מיכל רוקר
    06/10/2014

שלום מיכל,
    האם ישנן תופעות לוואי לאפילפסיה של בנך? משמע האם הוא סובל מהפרעות קשב וריכוז או אבדן זיכרון? מה התדירות של ההתקפים?
    לגבי זכויות בביטוח לאומי הדבר תלוי בעוצמת האפילפסיה של בנך ובמידה בה היא מפריעה לו לתפקוד נורמלי.
    את יכולה להכנס לאתר ביטוח לאומי ולאתר כל זכות ושם תוכלי לקבל מידע יותר מפורט על זכויותיו של בנך במידה ויש כאלה.
    בריאות מלאה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זכויות תלמיד חולה אפילפסיה - תגובה

מיכל רוקר
    06/10/2014

שלום מיכל,
    האם ישנן תופעות לוואי לאפילפסיה של בנך? משמע האם הוא סובל מהפרעות קשב וריכוז או אבדן זיכרון? מה התדירות של ההתקפים?
    לגבי זכויות בביטוח לאומי הדבר תלוי בעוצמת האפילפסיה של בנך ובמידה בה היא מפריעה לו לתפקוד נורמלי.
    את יכולה להכנס לאתר ביטוח לאומי ולאתר כל זכות ושם תוכלי לקבל מידע יותר מפורט על זכויותיו של בנך במידה ויש כאלה.
    בריאות מלאה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ביטוח לאומי
    ברק
    30/09/2014

שלום. אני חולה אפילפסיה מגיל 12.לפני חצי שנה היו לי כמה התקפים כשהייתי בטירונות בצבא וישר שחררו אותי(לפני זה היה לי שנה שקטה לגמרי וחצי שנה עם שני התקפים) .
    עכשיו אני מחכה שתעבור שנה בלי התקפים בשביל לעשות רשיון. השאלה היא אם אני יכול להוציא כסף מביטוח לאומי והאם זה יהיה קשה ואם זה יפגע ברשיון שלי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ביטוח לאומי - תגובה

מיכל רוקר
    30/09/2014

שלום ברק,
    ממליצה לך לפנות לאתר "כל זכות" כתוב שם מידע על הנושא עליו שאלת.
    ניתן לבצע את הפנייה לבד אבל ישנן חברות שמסייעות בנושא אך קח בחשבון שהם לוקחים אחוזים מהרווח במידה והם מצליחים להוציא עבורך את הכסף.
    בהצלחה ושפע של בריאות,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה