פורום אפילפסיה - תמיכה - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

שרונה נמר
שרונה נמר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל שרונה נמר ללא פרסום בפורום

• תרופה
    ארז
    15/09/2014

בן 45 חולה בגרנד מאל 25 שנה 15 על טגרטול 10 על דפלפט ועוד תרופות בין לבין מאוזן 80% פעם בשנה התקף ישנם תופעות לוואי מהתרופות השאלה שלי לגבי שמן קנביס כתחליף לדפלפט?אשמח לתשובה מפורטת תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תרופה - תגובה

מיכל רוקר
    17/09/2014

שלום ארז,
    אני, באופן אישי, לא הייתי מחליפה את הדפלפט שלי בשמן המפ, כי כל עוד הנוירולוג שלי לא מציין זאת כאפשרות טיפולית חלופית אני לא רוצה לסכן את האיזון התרופתי שלי.
    בריאות,
    מיכל רוקר

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפילפסיה מיוקלונית בגיל ההתבגרות
    ענבל
    14/09/2014

הילדה שלי בת 17.5, סובלת מזה כשנה מקפיצות בלתי נשלטות בידיים לאחר שינה. הקפיצות מהירות ומפתיעות ולא פעם חפצים פשוט עפים לה מהידיים. בהתחלה לא ייחסנו לכך חשיבות וחשבנו שזה כתוצאה משינה עמוקה עד ש... היא ממש התלוננה על אי שליטה שמחמיר.
    כמובן שהלכנו לנוירולוג שקבע שב- 90% מדובר באפילספיה מיוקלונית של גיל ההתבגרות ושלח אותנו לבדיקת EEG.
    השאלות שלי הן..
    האם אפילפסיה מהסוג הזה היא תמידית- לכל החיים?
    האם יש החמרה בסימפטומים עם הזמן?
    האם אפילפסי המיוקלונית כוללת גם פירכוסים?
    הרופא ציין שמדובר במחלה תורשתית. אבל אין לנו במשפחה את המחלה...

מיותר לציין שאני מאוד מודאגת
    אשמח לתשובות...

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אפילפסיה מיוקלונית בגיל ההתבגרות - תגובה

מיכל רוקר
    14/09/2014

שלום ענבל,
    קשה לענות על שאלות כאלה ולתת תשובות מושכלות ללא ידע רפואי, על כן ממליצה לך להפנות את אותן שאלות לפורום אפילפסיה המקביל לנו באתר בו נותנים מענה ומנהלים רופאים מומחים לאפילפסיה.
    שפע של בריאות ושנה טובה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• על שום דבר את לא נותת תשובה !!!!

nbh
    10/12/2014

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זקוקה לתמיכה
    אישה של..
    14/09/2014

שלום וברכה,
    אנחנו נשואים כבר כמה וכמה שנים וזכינו ל5 ילדים כרגע אני בסוף בהריון שישי. בתחילצ ההריון גילו לבעלי אפילפסיה והוא חווה אותה מאןד קשה.. בהתחלה התכחש אח"כ השלים וכעת חוובה התקפים אחת לחודש/חודש וחצי. בשבוע האחרון חווה 2 התקפים צמודים שהלחיצו אותי והזמנתי לו אמבולנס.. מאז הןא לא חזר להרגיש טוב.. כל הזמן עם כאב ראש ואיכשהו הולך לעבודה אבל חוזר חסר כוחות, עייף עצבני וישן עד הלילה.. אני כבר שבוע שלא ישנה מלחץ ומדאגה.. כל תזוזה חריגה שלו מקפיצה אותי, כל העלמות שלו מטרידה אותי ואני כל הזמן על סף בכי..
    צריכה חיזוקים.. אני אוהבת אותו כלכך ולא רוצה חלילה שיחשוב שאני נרתעת ממנו אך כרגע אני במתח תמידי מחשש שזה יגיע שוב.
    אשמח לעצות מכם..
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ESES
    נולי
    03/09/2014

הבן שלי (בן 7), מאובחן כאפילפטי מזה שנתיים, אובחן גם כסובל מ ESES . אחרי שנוסו עליו בחודשים האחרונים 4 תרופות שונות, בשילובים ומינונים שונים, שלא שיפרו את הEEG שלו החליטה הרופאה שלו שביום ראשון יתאשפז ל 5 ימים כדי לקבל ערוי סטרואידים.
    אני מאד חוששת ומודאגת כיצד זה ישפיע עליו ומה יהיו תופעות הלואי.
    האם למישהו כאן יש נסיון עם ESES ו/או ערוי סטרואידים ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ESES - תגובה

מיכל רוקר
    07/09/2014

שלום נולי,
    ממליצה לך בנוסף לתגובות כאן לפנות גם לפורום אפילפסיה שכן שם תוכלי לקבל בנוסף גם נקודת מבט מרופא מומחה לאפילפסיה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תסמונת לנוקס-גסטו
    סופי
    05/09/2014

שלום. אני מחפשת כל מידע הקשור לתסמונת לנוקס-גסטו. בעוד חודש אני מארחת אמא עם ילדה בת 3.8 החולה בתסמונת הזו, הייתי רוצה לדעת מי מומחה בבעניין הזה? איפה הכי טוב לעבור בדיקות או הבחונים? איזה בית חולים? כל דבר , אני אשמח.אמא עם ילדה הם מאוקראינה, הם מגיעים לבד בלי ליווי של חברה שמתווחת בין תיירים ובתי חולים, אני התנדבתי לעזור, אבל אין לי שום קצה חוט למי לפנות. תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצות

נולי
    05/09/2014

תנסי לפנות לדר הדסה גולדברג-שטרן משניידר או דר ברוריה בן-זאב מתל השומר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה! ועוד שאלה.

סופי
    07/09/2014

תודה על המלצה, עוד שאלה, כרגע הייתי בקשר עם אמא, ושם של רופא שהומלץ לה מאנשים שקיבלו טיפול , זה דר" אלי הימן מאסף הרופא, האם יש הבדל בידע או התמחות או ניסיון בין שלושת הרופאים האלה? אני הבנתי שזה תסמונת הזו היא נדירה, והייתי רוצה שהם יגיעו למומחה עם ניסיון בזה. תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה

נולי
    07/09/2014

לא מכירה אותו. אנחנו מטופלים אצל דר גולדברג משניידר והיא נהדרת. לבן שלי יש ESES

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה במימוש זכויות בבקשה
    יואב
    24/08/2014

שלום לכולם אני בן 38 לפני כ 7 שנים חוויתי התקף 1 בחיי והתעוררתי בבית החולים לאחר בדיקות אצל מומחה(נוירולוג) זה מספר שנים הובחן לי פרוגרסיב מיוקלוניק אפילפסיה .לפני ההתקף עבדתי במשמרות תחת לחץ ללא שינה כמעט כ8 שנים.כרגע יש לי חוסר איזון בגפיים התחתונות ורעידות קלות בידיים כמובן זיכרון ניתקע לשנייה וכו.משכורתי לא ניפגע לאחר ההתקףלפני זמן מה פניתי לחברת ליבנת פורן כדי להעזר בה למימוש זכויותי אך לאחר כ5 חודשים נ של טיפול נימסר לי שהרופאים שלהם לא מצאו קשר סיבתי של התנאים שעבדתי לפרוץ המחלה(נימסר לי שזה כנראה גנתי).אני מחפש אם מישהוא יכול להמליץ על מאמר כזה או אחר שמוכיך קשר זה וגם על חברה שתוכל לעזור לי במימוש זכויות לקבלת נכות.אשמח לקבל כל עזרה תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה במימוש זכויות בבקשה - תגובה

מיכל רוקר
    25/08/2014

שלום יואב,
    האם יש לך אפשרות לגשת לרופא מומחה שיוכל לאשר את טענתך כי האפילפסיה שלך פרצה בעקבות תקופה ארוכה של מחסור בשינה שדרשה עבודתך?
    לגבי לבנת פורן, זוהי חברה מסחרית שמטרתה, כמו כל חברה פרטית מסחרית להרוויח כסף, נראה לי שבמקרה שלך הם דחו את התיק כי לא ראו בו מקור רווחי במידה מספקת.
    על כן ממליצה לך לפנות בצורה עצמאית למימוש זכויותך או לפנות לחברות מתחרות של ליבנת פורן ("זכותי" למשל).
    בהצלחה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מימוש זכויות

דני
    25/08/2014

במידה ואתה מוכר כרגע כחולה אפילפסיה, אז על עניין פרוץ המחלה בעבודה יש לבטח התיישנות לתביעתם. אבל, כאמור, אם אתה חולה פנה לזכותי- הם טיפלו לי בתביעה לביטוח לאומי. קח בחשבון דמי הרשמה ו- 20% מ-43 קצבאות, אבל יש עזרה היום לכך גם על ידי הביטוח הלאומי בטיפול במימוש זכויות בחינם. בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך תגובה
    יואב
    25/08/2014

ראשית כל תודה רבה על תגובתך! שנית במשך 7 השנים ערכתי בדיקות מקיפות אצל רופא מומחה והתברר לי שכתוצאה מהאורך חיים הנ"ל שמש תריגר למחלה.זאת אומרת שיש בידי בדיקות המוכיחות שלא היה לי לפני זה אפילפסיה ולאחר עבודה במשמרות וחוסר שינה לחץ וכו ישנה אפילפסיה.שנית לאחר התחיבות מצד ליבנת פורן שהכן מדובר במקרה שאני יכול לקבל אחוז נכות.שילמתי לפתיחת תיק ולאחר התרוצציות מרופא לרופא כעבור 5 חודשים כשבנו לי את התיק לתביעה נמסר לי שלאחר סיכום אם שני רופאים שלהם הם לא יכולים להוכיח טענה שכזות.אני חיפסתי בכמה מקומות\מאמרים המקשרים בין אפילפסיה ללחץ חוסר שינה עבודה תחת לחץ וכו ולא מצאתי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך תגובה - תגובה

מיכל רוקר
    25/08/2014

ממליצה לך לנסות לתבוע את זכויותיך לבד או לפנות לחברה המתחרה של פורן, "זכותי" ואולי יש עוד, חוץ מזה אתה יכול גם לחפש עורך דין המתמחה בתביעות של ביטוח לאומי.
    מלבד זאת אם יש לך אישור מרופא מומחה לאפילפסיה שאורח חייך דאז הוא שהיווה טריגר לפרוץ האפילפסיה, אינני מבינה מדוע יש צורך במחקרים בתחום. על אחת כמה וכמה שידוע כי חוסר שינה ואורח חיים לחוץ מהווים טריגר לאפילפסיה.
    בהצלחה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפילפסיה וטיסה
    מרים שניר
    13/08/2014

האם יש לטיסה השפעה על אפילפסיה ואם כן מה היא?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• טיסה

דני
    18/08/2014

טסתי מספר פעמים לאירופה ללא בעיות. לא יכול לספר לגבי טיסות ארוכות. רק לדאוג לקחת תרופות בזמן, אפילו אם הזמן לכך הוא במטוס

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפילפסיה וטיסה - תגובה

מיכל רוקר
    19/08/2014

שלום מרים,
    באשר להשפעת הטיסה על האדם התשובה תלויה מאוד באורך הטיסה, שעות הטיסה, ומידת איזון המחלה.
    טיסה נעימה ובריאות,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נוירופידבק
    שושי
    29/07/2014

שלום,

האם טיפול בנוירופידבק עוזר למצבי אפילפסיה?

תודה,

שושי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• נוירופידבק - תגובה

מיכל רוקר
    29/07/2014

שלום שושי,
    קשה לי לתת לך תשובה מושכלת על כך שכן מעולם לא ניסיתי שיטת טיפול זו על עצמי.
    אך למיטב ידיעתי הדעות חלוקות בנושא.
    ממליצה לך לפנות לסמכות רפואית בעניין.
    בהצלחה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוות דעת לצורך ערעור על החלטת משרד
    ברוך
    22/07/2014

שלום,
    ברצוני לקבל חוות דעת על מנת לערער על החלטת משרד הביטחון בעניין תביעה להכרה זכות נכה בגלל פריצת מחלת האפליפסיה מסוג JME במהלך השירות הצבאי.
    אודה להפנייתי לגורם מתאים.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חוות דעת לצורך ערעור על החלטת משרד - תגובה

מיכל רוקר
    23/07/2014

ברוך שלום,
    מבדיקה שערכתי בנושא עלה כי קיימים משרדי עורכי דין המתמחים בייצוג נכי צה"ל שאולי שווה לך להתייעץ איתם ולפנות אליהם למטרת ערעור, למשל, משרד עורכי הדין וייס קרטיה המתמחה בייצוג נכי צה"ל.
    בהצלחה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות

ברוך
    24/07/2014

תודה מיכל

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות - תגובה

מיכל רוקר
    26/07/2014

בשמחה!
    ורק בריאות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקת EEG לאחר חסך שינה
    דניאלה
    08/07/2014

שלום רב. אחי, בן 33, בריא חווה התקף פרכוס לראשונה בחייו.
    עקב חשד לאפילפסיה ובדיקות תקינות (בניהם MRI, CT וEEG רגיל) רוצים לערוך לו בדיקת EEG 24 שעות לאחר חסך שינה.
    שאלתי האם הבדיקנ מעוררת התקף פרכוס? האם זה לא עלול להיות מיותר ומסוכן בשלב הזה? ישנן אלטרנטיבות אחרות?
    תודה מקרב לב

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקת EEG לאחר חסך שינה - תגובה

מיכל רוקר
    08/07/2014

שלום רב,
    כאשר לא מגלים את האפילפסיה בבדיקת EEG רגילה או בכל בדיקה אחרת, כדי באמת לזהות את מוקד האפילפסיה עורכים בדיקת EEG בשינה.
    לדבריך הרופאים ערכו את כל הבדיקות האחרות וכעת הם פונים לבדיקה האחרונה, EEG בשינה. למיטב ידיעתי אין שום סכנה בבדיקה שכזו בייחוד לאור העובדה שהיא נערכת בבית חולים תחת השגחה רפואית מלאה.
    המון הצלחה ובריאות,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• EEG בחסך שינה תקין

דניאלה
    09/07/2014

תודה על תגובת מיכל.. שאלה נוספת ברשותך, גם בדיקת הEEG בחסך שינה היא תקינה, אז כיצד יתכן שלאדם יש אפילפסיה ואין לכך שום עדות, גם לא בבדיקה הזו?
    זה מוכר לך?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• EEG בחסך שינה תקין - תגובה

מיכל רוקר
    12/07/2014

שלום דניאלה,
    לצערי הרב יתכן בהחלט שלא ניתן למצוא עדות לאפילפסיה באף אחת מהבדיקות הנדונות, כולל וידאו EEG, שכן יתכן והטריגר להתקף שונה ולא ניתן לעורר אותו דרך בדיקות אלה.
    כמובן שאני תמיד ממליצה להפנות את השאלות הללו לרופא המטפל כדי לקבל מידע נרחב יותר על הנושא.
    המון הצלחה ורק בריאות,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התקפים אחרי שנים של שקט
    אור
    04/05/2014

הי.חייבת קצת לפרוק.
    אני בת 31 . מגיל 26 אני בתוך הסיוט הזה...כבר לא יכולה לספור כמה התקפים היו...
    יש לי ילד בן 4 שבמשך ההריון שלו תודה לאל הייתי ללא התקפים.הרופא אף רצה להוריד מינון אך סירבתי מחשש לחזור אחורה ולחטוף התקפים.כשלושה חודשים לאחר הלידה שוב קיבלתי התקף אחרי שנתיים של שקט.מאז היה לי שקט של שנתיים עד שבינואר האחרון קיבלתי התקף מאוד קשה(גרנד מל אגב) שבמהלכו נפלתי במדרגות ופרקתי את כתפי.מה שאומר שבנוסף להכל כל התקף שלי מאז אני פורקת את אותה הכתף.אני גם מרגישה יותר ויותר מבולבלת מהלמיקטל -כל הזמן מתבלבלות לי מילים ומי שלא מכיר אותי חושב שאני לא יודעת מה אני אומרת הזכרון שלי ממש לא מה שהיה פעם ואני מיואשת.ההתקף האחרון היה לפני חודש וגם אז פרקתי כתף.אני לא מועמדת טובה לניתוח כתף כיוון שההתקפים יכולים לגבור על הפתרון הניתוחי ...שלא נדבר על כך שאני בסכנה עוד יותר גדולה כעת כי אינני מצליחה להיכנס שוב להריון טבעי וההורמונים הכלולים בטיפולי פוריות לא משתלבים בלשון המעטה עם הלמיקטל.התחושה שאני לא יכולה להעניק לילד שלי בטחון כשאני איתו...אני שכבתי בפעם האחרונה שעה שלמה על הרצפה ולא יודעת כמה זמן הייתי מחוסרת הכרה כשהילד שלי שיחק מסביבי ולא הבין למה אמא לא קמה ואפילו ניסה לעזור לי לקום...לשחות אני מפחדת לבד.ללכת להליכה לבד אני חוששת...בלונה פארק אני חוששת לעלות על המתקנים הגבוהים עם הילד...ואין לזה סוף....כל הזמן הפחד הזה שזה יקרה כשאני לבד עם הילד....כשאף אחד לא בסביבה...לנהוג כמובן אני לא מעיזה כבר שנה ...אף מקום עבודה לא מוכן לקבל עם הבעיה הזו....ואני לא רוצה לשקר.איך יוצאים מהמעגל רחמים עצמיים הזה....ולא...לא עוזר להעלות לי מינון...זה לא הוכיח את עצמו בעבר...

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• התקפים אחרי שנים של שקט - תגובה

מיכל רוקר
    04/05/2014

שלום רב,
    האם שאלת את הרופא המטפל שלך האם הלמיקטל היא עדיין תרופה יעילה עבורך (לא מדברת על העלאת מינון אלא על בדיקת החלפת התרופה לחלוטין)?
    האם התייעצת עם הרופא המטפל שלך לגבי מצב האפילפסיה שלך?
    האם הרופא אצלו את מטופלת הוא מומחה לאפילפסיה?

יום נעים ורק בריאות,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי מיכל

אור
    04/05/2014

תודה על המענה המהיר
    הרופא שלי לא אפילפטולוג אני גרה בצפון אני מסתפקת בנוירולוג רגיל-על אף שלאור המצב שהחמיר לאחרונה אני שוקלת מפגש עם רופא מומחה מהמרכז מה שלא התאפשר עד כה בשל תקופת החגים שבה הייתי מוגבלת עם ההחלמה של הכתף וההתאוששות מריבוי ההתקפים.
    הנוירולוג שלי לא חושב שזה זמן טוב לעבור תרופה כיוון שאני מתחילה טיפולי פוריות והוא חושש שההורמונים שממילא בעייתיים לי יפחיתו מיעילות תרופה אחרת שיקח לי זמן להסתגל אליה.יש לזכור גם שהורדת המינון ההדרגתית מהלמיקטל תקרה בו זמנית עם לקיחת ההורמונים מה שמוביל לחשש שלי שהוא צודק....זה די מסוכן כרגע...הרופא גם לא מוצא עדויות בבדיקות ה eeg ...ניסיתי לדחות את טיפולי הפוריות כמה שניתן על מנת להתייצב אך זה לא קורה ...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי מיכל - תגובה

מיכל רוקר
    17/05/2014

היי אור,
    גם אני ניסיתי ללכת בעבר לנוירולוג שאינו מתמחה באפילפסיה ולא רק שההתקפים לא הפסיקו, בסופו של דבר התברר שהוא נתן לי תרופה שאינה מתאימה לי אותה נטלתי במשך מספר שנים.
    ממליצה לך לפנות לנוירולוג מומחה לאפילפסיה וזאת אני אומרת מניסיון אישי ועל אחת כמה וכמה לאור ההחמרה במצבך.
    רק בריאות,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סיבת ההתקף ותדירות?

שק
    08/07/2014

הי אור, התקפים שלך די דומים להתקפים אצלי. אותם סוגים(גרנד מל) וגם אצלי ההתקפים חלו מגיל 18(ז"א לא אפילפסיה של הילדות) התקף אחד שלאחריו לא היו התקפים למשך 7 שנים(יש אנשים שחווים רק למשך כל חייהם).ובגיל 25 חזרו ההתקפים עד עכשיו. כרגע אני לוקח 3 סוגי תרופות(למיקטל,טגרטול ואפנוטין) וקצת מאוזן (חוטף פעם בחודש).
    מהם התרופות,תדירות שאת חוטפת?
    את יכולה להגיד אולי מהי סיבת ההתקף(ממה זה התחיל)?
    אצלי הסיבה היא לחץ ולימודים(יש לי כמובן תאוריות אחרות)

אם אתם שואלים מה עשיתי ב 7 שנים שלא חטפתי התקפים
    הייתי בתקופה זו בצבא(לאחר שנה שמחכים בעקבות ההתקף) ובצבא אין טלויזיה ומחשב.
    וכידוע טלויזיה ומחשב יכולים להיות גורמים להתקף

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אז ככה

אור
    08/07/2014

ראשית ההתקפים אצלי אמנם התחילו בגיל 26 אך הרופא שלי טוען שהבעיה ככל הנראה מולדת ויש לי מזל שזה דילג עליי לאורך כל הילדות...אני כמובן הייתי מעדיפה לסבול כילדה ולצאת מזה ולא להיתקע עם זה כל החיים.הטריגר היה חסך מתמשך של שעות שינה ...שילוב של בילויים רוויים באלכוהול וגם לחץ של לימודים וההתקפים אפילו קרו לי במכללה וזה היה נוראי.דבר אחד למדתי...עדיף לחיות חיים שלווים ולנהל אורח חיים בריא .כולל שינה מסודרת תזונה נכונה ובשום אופן לא להגיע למצבי רעב קיצוניים .הכי מבאס הוא שאני עבדתי בשנה האחרונה מול מחשב ובתקופה הזו היו שני התקפים בהפרש של חודש וזה כנראה התווסף לרדימת הטריגרים...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אשמח לעזרה.
    טל
    02/07/2014

שלום,
    קוראים לי טל.
    אחי הגדול נפטר לפני שנתיים במהלך השינה,הוא היה חולה אפילפסיה.
    ככל הנראה הוא נפטר מהתקף, לא ביצענו נתיחה לאחר המוות.
    המוות שלו הייתה הפתעה גמורה לכל המשפחה.
    אני מחפשת כרגע קבוצות תמיכה להורים ולנו האחיות שנשארו,על מנת שנוכל ללמוד לחיות לצד הכאב והאובדן.
    הקושי הוא גדול,עצום..החוסר והאובדן משתלט עלינו ואנו מנסים להילחם בו ולהמשיך את שגרת היום יום.
    אך יוצא מצב שאנחנו לא מדברים על אחי כי זה שובר אותנו,ומצד שני ברגע שרק אומרים את שמו ישר ניהיה עצב גדול ובכי.
    אנחנו מחפשים מקום שהוא קרוב למרכז,ושיש בו קבוצות תמיכה למשפחות שעברו את הצער שלנו,שבעזרתם ואפילו איתם נוכל ללמוד כיצד ניתן לחיות לצד הכאב.
    אשמח לתגובות.
    תודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פרכוס לאחר ניתוח הוצאת גידול
    טל
    30/06/2014

שלום, בתי עברה לפני שמונה חודשים ניתוח הסרת גידול שפיר מראשה. היא טופלה בכדורי "דיפלפט" במשך 4 חודשים. (היא אינה חולת אפילפסיה) חודשיים לאחר הפסקת הכדורים היא חוותה פרכוס בודד, בעקבות הפרכוס הניאורולוג נתן לה כדורי קאפרה למשך שנה. מאז לא היו לה פרכוסים. קיבלה גם בדיקת EEG שיצאה תקינה. האם צריך לדווח למשרד התחבורה ? (מאז הפרכוס היא אינה נוהגת). האם משרד התחבורה ישלול לביתי את רישיון הנהיגה ? האם היא תוכל לנהוג בעתיד ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אני לא יודעת מה אם לבטוח בנוירולוג
    ציפי
    22/06/2014

שלום ,
    אני כבר מאובחנת שנה באפילפסיה.. עכשיו חזרתי מפגישה עם הנוירולוג ואני לא כ"כ מרגישה בנוח לבטוח בו.. הוא מציף אותי בכדורים( לפחות ככה אני מרגישה - בתור אחת שלא לא לוקחת אקמול) בבוקר אני לוקחת טופיתרים 100 גרם (אז גילינו שזה מרזה אותי בטירוף - אני שוקלת 46 קילו) אז הוא ניסה לאזן אותי אם תרופה שמשמינה דפלפט שאותה אני לוקחת בערב יחד עם עוד כדור של טופיפתרים.. הוא אמר לי שהמטרה שלו זה להוריד את הטופתרים.. בנתיים קופצות לי העניים עקיר עיין שמאל הוא אמר שהוא לא יודע אם זה התקפים אפליפתים או עייפות... יכול להיות כל זה????

או שרק אני מרגישה שאני חיה בלללנד??

אני אמא לשניים הכדורים האלה הורגים אותי... אני שונאת אותם... אם הם לא היו יכול להיות שהייתי היום בהריון שלישי נמאס לי!!

רוץ מרצידות בעניים אין לי כלום אז פעם בה יש לי התקף גדול ... אז אם הוא לא יעבור תוך השנתיים האלה ואני יהיה תקועה אם כדורים לכל החיים אני אהיה מאוד מתוסכלת.... ולא נדבר על זה שהרופא הזה עוד לא איזן אותי...

זהו הוצאתי הכל החוצה...
    שנה של תיסכול עמוק...
    תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אני לא יודעת מה אם לבטוח בנוירולוג - תגובה

מיכל רוקר
    22/06/2014

שלום ציפי,
    עצה רפואית אין ביכולתי לתת לך, רק עצה ממטופלת למטופלת. במידה והאבחון והטיפול של הנוירולוג שלך לא מספקים אותך ואף גורמים לך ליותר נזק מתועלת ממליצה לך לפנות לרופא אחר לחוות דעת נוספת.
    המון בריאות ובהצלחה,
    מיכל רוקר

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היה לי מקרה דומה

שק
    25/06/2014

אם זה בעיה של תרופה אז יכול להיות שאת לוקחת יותר מדי - בדקת כמות בדם?
    היה לי מקרה דומה עם טגרטול.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה