פורום תמיכה בדיאטה - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

עינת לב ארי
עינת לב ארי
 סיון דוד
סיון דוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל סיון דוד ללא פרסום בפורום

• תה להרזיה
    kala
    09/06/2010

היי,
    רציתי לשאול,האם תתי בטי.התה שגורם ללכת לשירותים אחרי האוכל,באמת מרזה,או שפשוט מוריד
    נוזלים,וזה מביא להתמכרות בו כדי ללכת לשירותים?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תה להרזיה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לא מרזה בכלל

עינת לב ארי
    10/06/2010

רק נותן תחושה של מכיון שהוא מכיל חמרים המעודדים פעילות מעיים מוגברת.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תתי בטי

דוייה
    30/12/2012

תתי בטי מרזה כ-4 קל"ג בשבוע !!!! . כל חודש מ- 10-15 קל"ג ! גם הוא זול . 60 ש"ח

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תתי בטי -רעיון גרוע!

עינת לב ארי
    30/12/2012

תה טיבטי מכיל חמרים משלשלים שיכולים לגרום לנזקים ומחלות כגון תסמונת המעי העצל (עצירות כרונית והתמכרות למשלשלים). הוא איננו מרזה כי האוכל שאוכלים ברובו נעכל בחלק העליון של מערכת העכול ונספג אל תוך הגוף לצרכיו השונים בין היתר הפקת אנרגיה (כך שלא חסכנו בקלוריות) . השלשול נובע מכניסת מים למעי הגס (זו השפעת התה) ויציאה נוזלית שבינה לבין ירידה באחוז השומן בגוף( מה שרוצים להשיג בדיאטה) אין ולא כלום. השינויים במשקל נובעים משנוי במשקל הנוזלים שבגוף .

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלק חי
    יעל
    27/12/2012

בזמן האחרון אני אוהבת לאכול סלק חי. ידוע לע שזה ירק בריא.
    אני מכינה סלט עם סלק חי וגזר מגורדים עם לימון קצת שמן והמון עשבי תיבול ירוקים.
    רציתי לשאול, האם הסלק נחשב לירק שאפשר לאכול ממנו חופשי כמו ירקות אחרים, או שהוא נחשב למשמין יותר?
    ואם כן, מה הכמות המומלצת ליום, והאם בכלל מומלץ לצרוך סלק לעיתים קרובות.
    תודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    סלק חי

הוספת תגובה

תמונה

• סלק חי - תגובה

סיון דוד
    30/12/2012

שלום גלי

מבחינה קלורית הסלק מכיל כ-50 קלוריות ל-100 גרם (בדומה לגזר), לעומת זאת רוב הירקות מכילים 20-30 קלוריות ל-100 גרם . אבל הוא עשיר בויטמינים ומינרלים וסיבים תזונתיים, במיוחד אם את אוכלת אותו טרי....
    לא קיימת כמות יומית מומלצת לאכילת סלק , את יכולה לאכול סלק אחד-שניים כל יום , אך לא הייתי ממליצה לך להתמקד רק בו אלא לגוון ולהוסיף לתפריטך ירקות ב-5 צבעים שהם אדום, ירוק, לבן, כתום+צהוב,וכמובן ... סגול !

בברכה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מתלבטת
    רונה
    17/12/2012

היום פורסם בכלי התקשורת על ארבעת הילדים שאושפזו בבית חולים עם מזבים רפואיים שונים בשל אי אכילת ירקות. אני תוהה האם כדאי לי להקריא את הכתבה לילדים בני 7-9 שממש לא אוהבים לאכול ירקות וכמעט שלא אוכלים. האם הכתבה יכולה להפחיד אותם? האם כדאי לי לספר להם במילים שלי? אבל אם ארכך מידי את התמונה זה לא ישפיע עליהם כלל

לקביעת תור
    סגירה
    מתלבטת

הוספת תגובה

תמונה

• מתלבטת - תגובה

עינת לב ארי
    18/12/2012

אני באופן אישי נגד הפחדות. אפשר להסביר לילדים, במילים שלך, את החשיבות של אכילת ירקות ופירות באופן החיובי של השפעתם. כמו כן, על מנת לחנך ילדים לאכול פירות וירקות כדאי לדעת כי:
    1. להורים כנותני דוגמא אישית יש חשיבות רבה (אם את/בן זוגך, לא אוכלים כל יום סלט טרי או ירקות מבושלים אי אפשר לצפות שהילדים יאכלו)
    2. הגשה קבועה של ירקות ופירות לשולחן האוכל, גורמת לילדים לשתף פעולה ולאכול אותם.
    3. המנעות מהכנסת מזון מתועש וריק מערך תזונתי כגון חטיפים, ממתקים, מיצים וקולה , דברי מאפה ועוד , לא תשאיר ברירות בפני הילדים. וכשרעבים אוכלים מה שיש.
    4. שיתוף ילדים בחיתוך ירקות ופירות מסייע להם להתידד איתם ומגיס רצון לאכילה.

בהצלחה
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יוגורט
    יעלה
    06/12/2012

עד כמה יוגורט קפוא שקונים בדוכנים מזיק לדיאטה עם תוספת של פרי בלבד

לקביעת תור
    סגירה
    יוגורט

הוספת תגובה

תמונה

• יוגורט - תגובה

עינת לב ארי
    06/12/2012

למה הכוונה "מזיק" לדיאטה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יוגורט - תגובה

סיון דוד
    08/12/2012

אם אתה מעוניין לדעת כמה קלוריות מכילה מנה זו:
    ביוגורט קפוא - 100 קלוריות ובכוס פירות כ-60 קלוריות, כך שסה"כ מנה זו מכילה כ-160 קלוריות.... מנה זו דלת שומן ומכילה כ-1% שומן, לעומת זאת במנה של גלידת שמנת יש לפחות 300 קלוריות וכ-10%שומן...

חג שמח!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה
    לורן
    25/11/2012

היי
    התחלתי להתאמן לאחרונה (ספינינג 3 פעמים בשבוע)אני לא עושה תפריט מסודר אני פשוט משתדלת לשמור עד כמה שאפשר.רציתי לדעת אם לאכול גרנולה -2 כפות בבוקר כארוחת בוקר,ו2 כפות לאחר האימון (או לפני?) יפגעו לי בירידה במשקל כי לפי מה שהבנתי גרנולה לא באמת בריאה ודיאטתית כמו שהרבה חושבים.
    קניתי גרנולה שערך הקלוריות שלה ל100 גרם הוא 379 זה המון לא?עדיף לוותר?או ש4 כפות ביום לא באמת יזיקו...תודה מראש!

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה - תגובה

עינת לב ארי
    28/11/2012

גרנולה הוא מזון מצוין אך לא כדאי לצרוך יותר מ2-3 כפות ביום.
    תנסי להחליף את הגרנולה שלאחר האימון בבננה או כמה תמרים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטה לפני ניתוח בריאטרי
    נולי
    25/11/2012

שלום רב, מתוען לי ניתוח בריאטרי לעוד חודשיים בינתיים התחלתי להוריד במשקל כי הרופא אמר שככה יהיו תוצאות טובות יותר לניתוח
    זה הכניס בי הרבה מוטיבציה והתחלתי לאבד הרבה משקל
    אבל אני עדיין סובלת מהשמנת יתר חמורה
    השאלה שלי היא אם אני מצליחה להוריד משקל האם לא כדאי פשוט להמשיך עם הדיאטה שלי ולוותר על הניתוח?

לקביעת תור
    סגירה
    דיאטה לפני ניתוח בריאטרי

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטה לפני ניתוח בריאטרי - תגובה

עינת לב ארי
    25/11/2012

אין ספק שתהליך טבעי של שינוי הרגלי אכילה, ללא התערבות כירורגית שיש עימה לא מעט סיכונים, עדיפה על פני ניתוח בריאטרי. העניין הוא שאם התהליך לא ילווה גם בטפול רגשי שייגע בסיבות שגרמו לאכילת היתר ולעליה במשקל, הרי תחווי שוב מעגל של הורדת משקל, שבירה( בתקווה כמובן שלא תגייע לשם), עליה במשקל בשל אכילה מפצה וחוזר חלילה.
    לשם כך כדאי שתפני לדיאטנית המומחית גם בטפול התנהגותי.

לשאלתך: על מנת לקחת החלטה לדחות את הניתוח, יש להתייעץ עם רופא המשפחה שמכיר אותך שנים רבות על חוזקותייך וחולשותייך, כמו גם מודע לתמונה הקלינית המלאה שלך( כלומר מה ה"תיק" הרפואי שלך והסכונים הבריאותיים הכרוכים בעודף המשקל לטווח ארוך ללא טפול דרסטי בו בעתיד הקרוב). כפי שאת רואה, יש פה הרבה שיקולים שיש לקחת בחשבון וקטונתי מלתת לך עיצה כל כך משמעותית לחייך דרך הפורום.
    בהצלחה
    ובברכת בריאות שלמה.
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מבקשת תשובה
    שיילי
    06/11/2012

שלום, אני בת 44 . 165 משקל 73 מנסה להיכנס להריון בטיפולי פוריות אחרי טראומה מלפני שנה. הרופא המליץ לי להוריד פחמימות מהתפריט. הורדתי במשך חודשיים, אך לא הורדתי את השומן - דהיינו אגוזים ושקדים אני אוכלת בלי חשבון רב. אבל לא אכלתי פחמימות המוכרות כמו סוכר, לחם, עוגות,אורז וכדומה וגם ירקות פחמימתיים כמו תפ"א ובטטה( אוכלת גזר,עגבניה בצל וכדומה) אבל קשה לי להוריד את כמות האגוזים כי אין לי מה לנשנש, וגם אני אוכלת תפוח כל יום או קלמנטינה. אני מאד רוצה להוריד במשקל וגם - בדיקות דם מהיום הראו שגם הסוכר עלה לי השנה ל 95 וגם הכולסטרול. איך הסוכר עלה אם לא אכלתי פחמימות חוץ מפרי אחד ביום במשך חודשיים? האם האגוזים הם אלה שמפריעים לי להוריד את השומן המיותר בגוף? יש לציין שאיני פעילה מבחינת ספורט מאז המקרה המצער שפקד אותי. לפני כן הייתי במכון כושר, זומבה פעמיים וריקודים פעם בשבוע. תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    מבקשת תשובה

הוספת תגובה

תמונה

• מבקשת תשובה - תגובה

עינת לב ארי
    18/11/2012

מה התשובה שאת מחפשת? השאלה איננה ברורה.
    בנוסף, ייעוץ לדיאטה למטרת פוריות לא יכולה להעשות במסגרת הפורום הזה במיוחד שמדובר בבחורה המעידה על עצמה כי עברה טראומה..
    אנא גשי לדיאטנית קלינית במקום מגורייך המצויה גם התחום הטפול הרגשי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה על תה טיבטי
    שוש
    14/11/2012

שלום לכן,
    שמעתי על התה הזה כל כך הרבה דברים שיש לי בלגן בראש ואני חייבת לעשות סדר
    מה אתן אומרות על התה? האם מומלץ?

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה על תה טיבטי

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה על תה טיבטי - תגובה

עינת לב ארי
    18/11/2012

התה איננו מומלץ למטרת הרזיה. כדי לרזות צריך לעשות שינוי אמיתי באורח החיים ובחשיבה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זקוקה לעזרה ממש!
    liz
    02/11/2012

אני בת 26 ,כל חיי הייתי רזה ומחוטבת עליה וירידה לא דרסטיות במיוחד לפני כשנה ירדתי משמעותית במשקל ולאחר מכן העלתי הכל וכפול פתאום , אני שומרת על אורח חיים מאוד מאוד בריא מקפידה לאכול אך ורק בריא !!ירדתי בחצי השנה האחרונה 5 קילו כרגע אני שוקלת 60 אני ממש אבל מש רוצה לרדת עוד חמישה קילו -הגוף שלי לא יורד סוג של "מעניש " אני לא יודעת מה ???! ממש מתוסכלת כושר אני עושה ,מים אני שותה אוכל בריא אני אוכלת כמעט שלט אוכלת אבל שיהיה הארוחות שלי מסתכתמות בעלי בייבי קוטז' 1 אחוז ומעדן אפס אחוז- וכמובן אדוויל !!!,ואין אני לא יורדת במשקל מה שאני לא עושה אותה אכזבה- אני לא אוכלת פחמימות , השבועיים האחרונים החטלתי ממש !שאין פחמימת ועדיין לא ירדתי- זה מאוד מתסכל ומאכזב , גם המאמן אישי שלי די מופתע?
    אני מרגישה שאני נכנסת לדיכאון מדברים כאלה - אני כבר מתחילה לחשוב שאני משמינה מלנשום!!!הייתכן ??
    באמת מה עלי לעשות ע"מ לרדת - בעניין חילוף החומרים - הכניסות שלי לעיתים לבד ולעיתים מרובות - ע"י סיוע!!!
    במיוחד עכשיו שחזרתי לספסל הלימודים ואני לומדת משפטים הרבה שעות של הרצאות - ואינני לרגע קט מתפתה לנישנושים - הנישנוש היחד שאני מסוגלת להכניס לפי הוא משקה מעדן 1.5 אחוז
    אשמח לקבל כל עזרה שתעזור לי להשיל את החמש קילו מעליי - או שפשוט אצוםכי לא מוצאת פתרון אחר ,,,
    שכחתי להזכיר שאני בכל יום רושמת את מ שאני אוכלת, הכמות הקלורית נעה בין 300*400 בימי חול ובשישי (שאין קוטג') בין 500*600:(
    מה אני עושה??????הצילו

לקביעת תור
    סגירה
    זקוקה לעזרה ממש!

הוספת תגובה

תמונה

• זקוקה לעזרה ממש! - תגובה

עינת לב ארי
    04/11/2012

צר לי , אך יהיה זה חסר אחריות להרכיב לך תפריט דרך הפורום או לתת תשובות מספקות לשאלותייך. על כן רצוי להגיע בדחיפות לדיאטנית שתבדוק לך אחוזי שומן, תעבור על בדיקות הדם שלך ותשלח אותך לבדיקות דם חוזרות כדי לודא שבריאותך תקינה ולא מדובר בפגיעה הורמונלית כתוצאה מדיאטות חריפות בעבר והדבר הכי חשוב, תעזור לך בהיבט הנפשי על מנת לקבל את גופך ולהפסיק להלחם בטבע שלו.. נראה כי את כל הזמן במלחמות על המשקל ואת רואה שבשורה התחתונה זה לא עובד. צריך לנסות דברים אחרים.
    בהצלחה רבה
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מצליחה להוריד בטן
    תמי
    28/10/2012

שלום,
    אני בעלת מבנה גוף רזה
    אבל יש לי קצת בטן וגם קצת שומן בזרועות
    איך אני יכולה להסיר אותם?
    ניסיתי תרגילי כושר כמו כפיפול בטן ושכיבות שמיכה אבל כלום לא עוזר
    עזרה?

לקביעת תור
    סגירה
    לא מצליחה להוריד בטן

הוספת תגובה

תמונה

• לא מצליחה להוריד בטן - תגובה

עינת לב ארי
    28/10/2012

לא ניתן להוריד שומן רק במקום אחד בגוף(בטן או זרועות) כי אם בכל הגוף, כך שאינני אשת בשורות עבורך. מה שכן,צ ניתן לשפר מראה ע"י תרגילים ממוקדים אך זה לא תחום העיסוק שלי, לזה נדרש ייעוץ של מדריך/כה כושר.
    בהצלחה
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עצירןת קשה
    עפרה
    19/10/2012

לצערי עשיתי דיאטה של 500 קלוריות ללא התרסיס.מבוססת על חלבונים בלבד למשך חודש.יצרתי עצירות קשהףפעם בשבוע אני שותה כוס תה תאלנדי שמרוקן אך לא מספיק.איני מוכנה להיות תלותית במשלשלים למינהם.אני בת 65 ומעולם לא סבלתי מעצירות או מסיבוכים דומים.אנא עיזרו לי .

לקביעת תור
    סגירה
    עצירןת קשה

הוספת תגובה

תמונה

• עצירןת קשה - תגובה

עינת לב ארי
    21/10/2012

לצערי, בגילך ועל כן בשל הסיכוי כי את לוקחת תרופות, הדרך הטובה ביותר לתקן את הנזקים של דיאטה כל כך חריפה היא להגיע בדחיפות לדיאטנית קלינית ולבנות תפריט מאוזן, עשיר בסיבים ומים על מנת להחזיר את תפקוד המעי לקדמותו.עשי זאת כמה שיותר מהר. דרך אגב, היכן את גרה?

בנוסף, מתוך סקרנות, מה הביא אותך לבצע דיאטה כה חריפה וקיצונית?

עינת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אפרסמון
    עעע
    16/10/2012

שלום רב!

אומרים שאפרסמון מזיק לכבד וצריך להגביל את צריכתו ולאכול רק אחד ביום

האם זה נכון ?

או שרק מי שיש לו בעיות במערכת העיכול צריך להיזהר ואדם בריא יכול לאכול בלי חשש

כמות סבירת של פרי זה למשל 2 ,3

תודה רבה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    אפרסמון

הוספת תגובה

תמונה

• אפרסמון - תגובה

עינת לב ארי
    17/10/2012

אכן אפרסמון מסוכן למי שסובל מבעיות במערכת העכול משום שהוא יכול ליצור גושים ומכאן חסימות מעיים במגע עם חומצה. יש לאכול אותו במידה (עד 2 ביום, ליתר זהירות), גם אם הבריאות תקינה. זו המלצה נכונה לאכילת כל פרי או ירק (אכילה במידה)וכדאי לגוון את הירקות והפירות שאוכלים ( כזכור, ההמלצה מדברת על 5 ירקות ופירות ביום, אך בצבעים שונים).

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הריון ודיאטה
    ד
    14/10/2012

שלום רב.

לפני חודשיים עברתי הפלה טבעית ומאז עליתי במשקל כ 4 קילו. כעת אני בהריון ממש בשבועות הראשונים. אני מעוניינת להוריד את המשקל המיותר ולשמור על משקל קבוע בתקופת ההריון הנוכחי. יש לי נטייה גנטית להשמנה ואני פוחדת לסיים את ההריון כמו במשפחתי עם 20 קילו מיותרים. האם דיאטה תוך כדי הריון יכולה לגרום נזק? מה מומלץ לעשות?

תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הריון ודיאטה

הוספת תגובה

תמונה

• הריון ודיאטה - תגובה

עינת לב ארי
    14/10/2012

מזל טוב חמודה, אך את ממש לא שואלת במקום הנכון. הפני את שאלתך לפורום תזונה בהריון ולידה.
    בכל מקרה, עצתי לך היא לפנות לייעוץ דיאטנית באופן אישי, דרך קופת חולים או פרטי, ולא לעשות זאת דרך האינטרנט. זה יכול להיות מסוכן, במיוחד עם רקע של הפלה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מבינה מה לא עובד??
    ליהיא
    29/09/2012

שלום לכן,
    אני בת 39, 1.64 מ' כל חיי שקלתי בסביבות 65 ק"ג (פלוס מינוס) לפני 5 שנים ילדתי את בני האחרון ובעזרת פעילות גופנית ושינוי בהרגלי אכילה הצלחתי להגיע למשקל של 62 ק"ג. מאז גיל 20 מעשנת כחצי קופסה ביום.
    לפני 4 חודשים הפסקתי לעשן ומאז עליתי במשקל 6 ק"ג שמאוד מאוד מעיקים עליי.(נפשי וגופני).
    אני מבצעת פעילות גופנית (3 פעמים בשבוע הליכה של 4 ק"מ במשך 40 דק' ומאוד מודעת למה שאני אוכלת.
    לצערי אני לא מצליחה לרדת במשקל וככל שאני משתוקקת לחזור למשקל ולגוף שהיה לי הדבר חומק ממני ואני נשארת מתוסכלת.
    מה עליי לעשות? מה הגוף עובר לאחר הפסקת עישון ומהו הזמן שאני צריכה לתת כדי להבין שאני בדרך הנכונה?
    אשמח לכל התייחסות שתסייע לי.
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    לא מבינה מה לא עובד??

הוספת תגובה

תמונה

• לא מבינה מה לא עובד?? - תגובה

עינת לב ארי
    10/10/2012

לאחר הפסקת עישון מתרחשת עליה במשקל עקב שתי סיבות עקריות:
    1. ירידה בצריכת האנרגיה של הגוף (10-20אחוזים) כך שאם ממשיכים לאכול אפילו את אותה כמות האנרגיה כפי שנאכלה לפני הפסקת העישון הגוף ייכנס למאזן אנרגיה חיובי ותתרחש עליה במששקל.
    2. אכילה כפיצוי רגשי לצורך בעיסוק בפה ובהדלקת הסגריות ( טקס הדלקת הסיגריה מהווה אתנחתא במהלך היום ובמצבים שונים ) שבתקופת העישון סופק ע"י סיגריות ולאחריה ע"י מזון.
    בדרך כלל הגוף והמוח מתאזנים לאחר מספר חודשים וחוזרים לאט לאט למשקל ההתחלתי, או קצת מעליו , אך הספוק ותחושת ההקלה שמלווה את הפסקת העשון שלא לדבר על הרווח הבריאותי והכלכלי( מחיר הסגריות האסטרונומי) שווים ( בעיני) את המחיר.
    עצתי לך: חכי בסבלנות, המשיכי בפעילות הגופנית ( אולי תוסיפי עוד פעם אחת של הליכה או עוד 15 דק בכל אימון) והרבי באכילת ירקות טריים ומבושלים. צמצמי כמות סוכר ומלח (הגוף נוטה לספוח יותר נוזלים) ולאט לאט המצב יחזור לקדמותו.
    בהצלחה רבה מאוד
    עינת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צפי להורדה במשקל

ליהיא
    10/10/2012

היי,
    ראשית תודה על ההתייחסות.
    אכן אני מסכימה שהרווחתי את חיי בזה שהפסקתי לעשן :)
    בהתאם לנתונים ולעובדות מהו הצפי לתהליך ההורדה במשקל. רק כדי שאוכל לדעת למה להתכונן ופחות להתאכזב.....
    שוב המון תודה.
    ליהיא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צפי להורדה במשקל - תגובה

עינת לב ארי
    10/10/2012

בשבועות הראשונים ייתכן ולא תרדי בהמשך תתכן ירידה של עד חצי ק"ג בשבוע..אבל ליתר בטחון כדאי שתגיעי לדיאטנית קלינית שתמדוד לך גם אחוזי שומן ותתרשם מבדיקות הדם שלך( ואם חסרים נתונים תבקש בדיקת דם עדכנית..).
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חייב לשמוע דעתכן
    שי
    09/10/2012

ספורטאי
    עד עכשיו הייתי לוקח מגנזגיום ציטארט באופן קבוע 400 מ"ג כל יום.
    מה דעתך על מגנזיום מגנוקס ספורט 520?
    האם זה מגנזיום טוב?
    עד עכשיו הייתי לוקח 400 כל יום, אומרים שהכמות צריכה לנוע בין 200- ל500 מ"ג, האם 520 זה לא יותר מדי?
    והאם גם את המגנזיום הזה מומלץ לקחת לפני השינה?
    תודה רבה לך

לקביעת תור
    סגירה
    חייב לשמוע דעתכן

הוספת תגובה

תמונה

• חייב לשמוע דעתכן - תגובה

עינת לב ארי
    10/10/2012

הי, גם את המגנזיום הזה צריך לקחת לפני השינה. לגבי שאלתך איזה מגנזיום יותר טוב התשובה היא: אם ה400 עזרו לך עד היום והם יותר זולים מהמגנוקס תמשיך לקחת אותם. מבחינתי זה עניין אידיאולוגי, לקנות על פי התאמה אישית ולאו דווקא אופנתית ויקרה ( האופנתי והמותגי בדרך כלל יותר יקר). נכון שמגנוקס מפרסמים שעל פי מחקרים הם נמצאו הכי יעילים ואכן התכולה שלהם קצת יותר גבוהה אך זה לא אומר שמוצרים אחרים לא טובים ויעילים. לגבי התכולה: 400 מ"ג , בנוסף למגנזיום שיש במזון ובלקיחה יום יומית מכסים את הצרכים של רב הספורטאים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה