פורום תמיכה בדיאטה - יש לך שאלה?

מנהל הפורום

עינת לב ארי
עינת לב ארי
 סיון דוד
סיון דוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל סיון דוד ללא פרסום בפורום

• בבקשה תענווו
    שירן
    18/10/2013

תענו אני מחכה לתשובה!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בבקשה תענווו

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לא יורדת
    אפרת
    16/10/2013

אני בת 56, גובה 168 משקל 62 . לאחר שעליתי לאחרונה 4 ק"ג. רוב חיי הייתי רזה אבל לאחר הפסקת עישון לפני שנתיים וחצי, עליתי 12 ק"ג (מ-58 ל-70 ) ואז ירדתי וכעת עליתי ולא מצליחה לרדת. א' - במהלך חיי עליתי וירדתי המון פעמים משהו כמו 5 ק"ג, ב' - כבר שנה שעברתי לטבעונות ואני אוכלת מאוד בריא- ירקות, פירות, אגוזים, קטניות, טחינה, דגנים מלאים, טופו וכדו'. לאחרונה מוותרת גם על לחם ופסטה (גלוטן). יוצאת להליכות 4 פעמים בשבוע (הולכת 8 ק"מ במהירות של 6.5 פלוס ) מקפידה לא לעבור על 1400 ק"ל, שותה 8 כוסות מים ולא יורדת גרם. מייאש.
    התופעה מוכרת לי אבל הפעם זה נראה לי מוגזם. מה עושים?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    לא יורדת

הוספת תגובה

תמונה

• לא יורדת - תגובה

עינת לב ארי
    16/10/2013

הי אפרת.
    כפי שאת מבינה יש נזק מצטבר לדיאטות : עליות וירידות במשקל, במיוחד כשמתבגרים, יוצרות בגוף מנגנונים של חסכון שמאטים את ההוצאה האנרגטית ו"מתנגדים" לפירוק שומן . על פי מה שרשמת את בטווח המשקל הנכון לגובהך ( BMI=22) ואולי העבודה שעלייך לעשות, היא לקבל את משקלך ומראה גופך ולהפסיק לנסות להלחם. זה דורש ליווי וטפול רגשי שהוא לא פחות חשוב מטפול תזונתי. אשמח להיות לך לעזר במידה ותחליטי לעשות כן. זה תחום ההתמחות שלי.
    יום טוב
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ירקות
    מיכל
    13/10/2013

קראתי היום כתבה על אכילת ירקות חופשי
    שאם אוכלים במומצא חצי קילו ליום ירקות זה תוספת של 6 קילו בשנה
    רוצה לדעת המושג ללא הגבלה לגמרי מבלבל כמה ירקות בממצא צריך לאכול ביום למי שבדיאטה
    ממש במספרים
    2 מלפונים 2 עגבניות זה כבר חצי קילו ...

לקביעת תור
    סגירה
    ירקות

הוספת תגובה

תמונה

• ירקות - תגובה

סיון דוד
    13/10/2013

הי מיכל
    באופן עקרוני לא מומלץ לאכול שום מזון ללא הגבלה. תמיד חשוב לשים לב לכמות ולא להגזים.
    ההמלצה לגבי צריכת פירות וירקות לאוכלוסיה בריאה עומדת על 5 מנות ירק ו-3 מנות פרי ליום. ההמלצה מתאימה גם בתהליך של ירידה במשקל.
    בברכה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה בבקשה
    אורטל
    28/06/2013

שלום קוראים לי אורטל ואני בת 25...
    שוקלת 51 גובה 1.65.. לקחתי פעמים רטלין בגלל הלימודים ללא מעקב רפואי.. וגילתי שזה גורם לחוסר תאבון..
    כרגע אני כבר לא לומדת ואני עדיין ממשיכה לקחת רטלין ללא מעקב וללא מרשם מרופא.. אני משיגה מחברה שיש לה מרשם והיא כבר לא לוקחת..
    האומנם ירדתי במשקל ואפילו הגעתי למשקל נמוך ממה שאני צריכה להיות.. התחלתי בחודש האחרון גם להקיא אחרי כל ארוחה..
    יש לי דופק ממש מהיר ובזמן האחרון אני אפילו נורא עצבנית.. הגעתי למצב שממש קשה לי עכשיו להפסיק לקחת את הכדור וגם להקיא.. מה אפשר לעשות??

לקביעת תור
    סגירה
    עזרה בבקשה

הוספת תגובה

תמונה

• לגשת כמה שיותר מהר לרופא

עינת לב ארי
    28/06/2013

ופסיכיאטר שיסייעו בידך כי את יכולה להגיע לאישפוז ומוות.
    ריטלין איננה תרופה שנועדה להורדת משקל.

את עושה שם רע למשתמשים בתרופה וזו הסיבה שגם מי זקוק לה מקבל אותה במשורה ולאחר הוכחת צורך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סליחה

אורטל
    28/06/2013

סליחה לא הייתה לי כוונה רעה.. רק רציתי לשתף ולנסות לקבל עזרה.
    אני ימחק את התגובה שלי..
    תודה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סליחה - תגובה

עינת לב ארי
    28/06/2013

אני בטוחה שאין לך כוונה רעה והעזרה שיכולתי לתת לך היא להפנות אותך במהרה לטפול רפואי. אני מקווה שתטפלי בעצמך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אורטל היקרה

סיון דוד
    17/09/2013

אני מסכימה עם נופר, ולדעתי השיתוף שלך הוא הצעד הראשון בדרך הנכונה להשתנות ולשנות את הרגלייך.
    מכיוון שאני לא מתמחית בהפרעות אכילה, אני ממליצה לך בחום לפנות לרופא שלך ולדיאטנית המתמחה בהפרעות אכילה.
    בהצלחה בדרכך החדשה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אורטל היקרה - תגובה

עינת לב ארי
    13/10/2013

אני מתמחה גם בהפרעות אכילה כפי שרשום גם בפרופיל שלי כמנהלת הפורום.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ריטלין

אני
    21/07/2013

הוא סם מרץ חזק מאוד והוא מגביר בצורה דרמטית את קצב חילוף החומרים בגוף בזמן שהייתו בגוף זו הסיבה העיקרית שרוב האנשים מורידים המון במשקל שלוקחים אותו

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דילגו עלי
    מיכל
    13/10/2013

שלום
    מתייעצת בתי בת 17 וסובלת מהפרעות אכילה אנו בטיפול פסכולוגי אך בנתיים
    היא לא ממש אוכלת תפריט של סלטים ושהיא אוכלת מדובר סתם לדוגמא היא מכניסה לפה לועסת ויורקת .. לא בולעת
    זה יכול להיות 2 חלות .. חבילת ופלות .. פתי בר לועסת ויורקת
    היא לא מקיאה . בנתיים אני חוששת כי היום שלה סלט אחד ומלא אוכלת אבל יריקות
    אני בדעה שבנתיים עד שיתחיל הטיפול להשפיע היא לא תרזה כי היא אולם חושבת שהיא יורקת מאמינה שכן נכנס משהו לפה ? לא ? אשמח את תגובתכם

לקביעת תור
    סגירה
    דילגו עלי

הוספת תגובה

תמונה

• דילגו עלי - תגובה

עינת לב ארי
    13/10/2013

ביתך סובלת מהפרעת אכילה פעילה שנקראת רומינציה: לועסים ויורקים. כמו בכל הפרעת אכילה יש להתחיל בטפול מוקדם ככל האפשר עם אנשי מקצוע מוסמכים.
    העיסוק במשקל: כן מרזה או לא מרזה, איננו רלוונטי ורק יוצר "מיסוך" על הבעיה עצמה. בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צמח הקוג'אק
    אסתי
    09/10/2013

מנסה הרבה זמן לעשות דיאטה ולא מצליחה, סובלת מסכרת לא מאוזנת לא גבוהה, ןמלחץ דם גבוה מאוזן וכולסטרול, מה דעתך על צמח הקוג'אק האם הוא יכול לעזור בתחושת השובע? והאם הוא לא מזיק

לקביעת תור
    סגירה
    צמח הקוג'אק

הוספת תגובה

תמונה

• כדי לעזור לגוף

מירה
    10/10/2013

שלום לך,
    אני לא מכירה את הצמח הזה אבל גם אני עם סוכרת ואני בהמלצת נטורופתית התחלתי לקחת בטא 3,1 גלוקן של סולגאר שזה בעצם סיב שעוזר לזרז את תהליכי הרזיה. לפעמים הגוף צריך תמיכה באמת להרזיה אבל צריך למצוא את הדרך המתאימה בעזרת נטורופת או רופא. בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצי עם דיאטנית קלינית - תגובה

עינת לב ארי
    13/10/2013

כדי לעזור לגוף , במיוחד במצבי מחלה, יש להתייעץ עם מומחה לתזונה שעבר מסלול הכשרה אקדמאי והתמחות בבית חולים. הטפול בסוכרת מורכב ואישי ואיננו יכול להתבסס על תוספי תזונה, גם לא על סיבים תזונתיים, שדרך אגב, האיכותיים שבהם נמצאים במזונות פשוטים שעלותם נמוכה ויעילותם מצוינת. ודרך אגב כדי להתאים את הטפול באופן אישי כדאי להגיע לדיאטנית ( שעובדת גם מול הרופאים) ומבינה במנגנוני הפעולה של התרופות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה בתפריט
    לי
    06/10/2013

שלום,אני בת 18 גובה כ158 ומשקל בערך 46 אני רוצה לשמור על המשקל..האם התפריט שלי בסדר?(בשישי שבת זה תפריט שונה-עשיר יותר)
    בוקר-תה+חטיף אנרגיה(56 קל)+ 6 פריכיות 8 קל ליחידה
    2 לחם קל+גבינה/קוטג/דבש/ריבה.
    צהריים-מנת בשר/בקר/חזה עוף/ממולא+ צלחת עם מגוון ירקות- עגבניה מלפפון כרוב גמבה בצל גזר.
    ערב-מעדן יוגורט או גבינה עם פריכיות או כוס ברנפלקס עם חלב.

לקביעת תור
    סגירה
    עזרה בתפריט

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה בתפריט - תגובה

עינת לב ארי
    07/10/2013

ואם אגיד לך שהוא לא בסדר, מה תאמרי? איך זה ישפיע עלייך?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

בת 17.8
    07/10/2013

חשוב לי לדעת מה לא בסדר..כדי לשפר ולשנות את התפריט אם צריך..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה - תגובה

עינת לב ארי
    07/10/2013

זה תפריט דל של כ600 ק"ל והוא דל ברכיבי מזון כגון חלבון, ויטמינים מינרלים ( בעקר סידן וברזל) ועל כן יכול לגרום לך לנזק. אין שום סיבה שבמשקלך הנוכחי , ביחס לגובהך, תצרכי תפריט כזה. את צריכה לפחות פי שתיים אנרגיה ולאזן את התפריט בהתאם לנתונים שלך ואת זה רק דיאטן/ית קלינית יכול לעשות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך - תגובה

עינת לב ארי
    09/10/2013

כמובן שזה אפשרי אך על פי דברייך , בעקר מהחשש שעולה מפני עליה במשקל, נראה כי את צריכה עזרה מקצועית. אל תעשי את זה לבד.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דאגה
    מיכל
    08/10/2013

שלום
    מתייעצת בתי בת 17 וסובלת מהפרעות אכילה אנו בטיפול פסכולוגי אך בנתיים
    היא לא ממש אוכלת תפריט של סלטים ושהיא אוכלת מדובר סתם לדוגמא היא מכניסה לפה לועסת ויורקת .. לא בולעת
    זה יכול להיות 2 חלות .. חבילת ופלות .. פתי בר לועסת ויורקת
    היא לא מקיאה . בנתיים אני חוששת כי היום שלה סלט אחד ומלא אוכלת אבל יריקות
    אני בדעה שבנתיים עד שיתחיל הטיפול להשפיע היא לא תרזה כי היא אולם חושבת שהיא יורקת מאמינה שכן נכנס משהו לפה ? לא ? אשמח את תגובתכם

לקביעת תור
    סגירה
    דאגה

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטה כל החיים
    נדין
    22/08/2013

היי
    קוראים לי נדין ואני בת 21 , לפני קצת יותר משנה שקלתי 83 קילו ואחרי דיאטה וקצת סבל הגעתי למשקל של 70 , זה אמנם לא המשקל האידיאלי לפי מה שאני צריכה לשקול אבל אני מתאמנת הרבה ואוכלת בריא כך שהגוף שלי נראה ממש טוב וחטוב . לקח לי הרבה זמן בתהליך ההרזיה כי זה משתנה מגוף לגוף ולא כל האנשים אחרי דיאטה של 4 חודשים יורדים 10 ק"ג בקלות ( הלוואי שהייתי יכולה ! ) עכשיו לפני שלושה חודשים הייתה לי תקופת מבחנים ממש ארוכה וקשה שבה עליתי במשקל , לא ציפיתי להרבה אבל כן הופתעתי לגלות שעליתי 5 ק"ג !!!!! אני מאוד מתוסכלת מזה שעליתי ואני לא יודעת מה לעשות אני מרגישה שאני אף פעם אהיה רזה ויפה וחטובה שכל הזמן אני מנסה להגיע למשקל מסוים אני סובלת , מאוד !!!! אני כן מגיעה ואני מרגישה שאני עושה "נגיעה קטנה ביעד שלי ומעלה כמה ק"ג !! ( כן זה קרה לי הרבה פעמים )אני לא יודעת איך אני יכולה עוד פעם לרזות ולהוריד את ה-5 קילו שאני מרגישה שנדבקו לי לגוף ! איך אני יכולה לעמוד בפני פיתויים ולא לאכול הרבה ולאכול לפי התפריט ? האם אני אוריד אותם בקלות הפעם ? כדאי לי לוותר על פחמימות קצת ולאכול אך ורק חלבונים ? אני ממש לא יודעת מה לעשות , הייתי אצל דיאטנית קלינית ולא הגעתי למעקב בכל תקופת המבחנים ועכשיו אני לא יודעת אם כדאי לי לחזור לשם או לא כי היא ממש תתפלא ותופתע מזה שאני לא מצליחה לשמור על משקל וכל הזמן אני בעליות וירידות והדאייטה שלי כבר יותר משנה !! וזה מלחיץ אותי .. אני ממש מתוסכלת מהדאייטה ולא יודעת מה לעשות ...
    אשמח לקבל תמיכה שתעזור לי להתגבר על התסכול הזה , כי אני מניחה שזהו הגיע הזמן שאני רוצה ממש ממש להגיע למשקל תקין ולרזות ..
    תודה :) !

לקביעת תור
    סגירה
    דיאטה כל החיים

הוספת תגובה

תמונה

• דיאטה כל החיים - תגובה

עינת לב ארי
    23/08/2013

שלום נדין.
    הדבר הבולט בפנייתך הוא הרבה תסכול וכאב, אותו ניתן להבין. מצד אחד הצלחת לעשות שינוי מאוד גדול באורח החיים שלך, להתאמן באופן קבוע ולאכול בריא. כתוצאה מכך להוריד מעל לעשרה ק"ג ולשפר מאוד את מראה גופך, גם אם לא למקום האידיאלי( על פי דעתך) ומצד שני, בתקופות של לחץ, כגון בתקופת בחינות, עלית במשקל מבלי לשים לב( משום שפחות הקפדת). את שואלת האם דיאטה זה לכל החיים? והאם לחזור למסגרת של תמיכה אצל דיאטנית?
    תשובתי היא: דיאטה היא מתכון לכשלון, מצד אחד משום שכפי שחווית, היא מתחילה ומסתימת בשל זמנים קשים כמו תקופות בחינות או אירועים חריגים בחיים שלנו ואין פניות רגשית ומעשית ליישם אותה ולעמוד בכללים הנוקשים שהיא מכתיבה.

אז מה כן? להיות הגיוניים. לא תמיד ניתן להקפיד על תכנית אימונים ואכילה בריאה בעקר בתקופות לחוצות מבחינת לוחות זמנים ומטלות החיים שאינן מאפשרות הצמדות לתכנית, שלא לדבר על מצבים של מתח ולחץ שגורמים,לעתים לאכול את מה שיש ומה שיש הוא לפעמים מזון מהיר , ממתקים וחטיפים,כי ככה מתחשק מההיבט הרגשי ( וזה בסדר גמור). היכולת להקשיב לגוף, לנפש, להתבונן על עצמנו תוך הבנה וקבלה של החולשות שלנו, מאפשרת לחזור בהדרגה לשפיות. וכמו שהצלחת בעבר לאזן את משקלך, גם אם לא למשקל האידיאלי( ורובנו שואפות למשקל שאיננו ריאלי), כך תצליחי לעשות זאת גם בעתיד.
    שיהיה המון בהצלחה, את בהחלט ראויה לכך.
    עינת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כל כך מבינה....

שלי
    01/10/2013

גם אני עשיתי שינוי משמעותי ורוב החודש שומרת על הכללים ומקשיבה לגוף אבל מנסה להודיד עוד7 ק"ג ולא מצליחה יש תקופות לא קלות של אכילה אמנם לא כמו פעם העדפה פתאום לפירות יבשים אגוזים ועוד ... ולא חטיפים ואני פתאום מבינה את השינוי שחל בי אך הגוף מתרגל ומפסיק להוריד....
    ממש התעייף מהכל ורק הורדה משמעותית תעזור אך לא מעוניינת להרעיב את עצמי אך אין שום תפריט שעוזר....

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כל כך מבינה.... - תגובה

עינת לב ארי
    01/10/2013

גם לא יהיה תפריט שיעזור.
    דיאטה חריפה תגרום ליצירת רעב גופני ונפשי ועל כן תרדי ותעלי שלא לדבר על ה"התרגלות" של הגוף.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גריסים
    ענת
    26/08/2013

שלום רב!

הבנתי שגריסים זה בעצם שעורה שלא הוצאה ממנה הקליפה האם זה נחשב לדגן מלא כמו
    אורז מלא והם עם אינדקס גליקמי נמוך?

ומגריסי פנינה כן הוצאה הקליפה אז זה אומר שהן פחות בריאות ועדיף גריסים?

תודה רבה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    גריסים

הוספת תגובה

תמונה

• גריסים - תגובה

סיון דוד
    11/09/2013

שלום ענת
    גריסי פנינה אכן נחשבות לדגן מלא, בעלות אינדקס גליקמי נמוך (36).
    הוצאת קליפה מפחיתה את כמות הסיבים ולכן האינדקס עולה, כמו כן גם בישול ממושך או ריסוק המזון מעלה את האינדקס הגליקמי של המוצר.
    בברכה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תזונה לאישה בת 75
    שירן
    06/08/2013

שלום רב,
    אמי בת 75 וסובלת מדימנציה,
    זהה מעט בבית עם עזרה,
    ואינה לועסת אוכל אך יכולה לשתות.
    בעקבות כך תזונתה כיום היא:
    אנשור - 3 קופסאות ביום, שייק פירות, אקטימל, ואבקת ALITRAQ - חצי שקית פעמיים ביום.
    כמובן שהיא רזתה בעקבות השינוי בתזונה.

האם התזונה מאוזנת ומספקת?
    מה צריכה להיות התזונה שלה?
    וגם, מה כדאי שיכיל שייק הפירות?

תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    תזונה לאישה בת 75

הוספת תגובה

תמונה

• תזונה לאישה בת 75 - תגובה

עינת לב ארי
    11/08/2013

שירן צר לי , אך זה יהיה ממש חסר אחריות לתת לך תשובות דרך האינטרנט.
    אני מניחה שאימך מקבלת מזון רפואי על בסיס ייעוץ תזונתי של דיאטנית הקשורה לטפולי בית במסגרת קופת החולים אליה היא שייכת ועל כן יש לפנות אליהם, אל צוות טפול בית. הם יכולים לצפות בתיק הרפואי של אימך, בבדיקות הדם שלה ובהיסטוריה הרפואית (כולל הסטטוס התזונתי שלה שלוקח בחשבון מדדים שונים) ואז לתת תשובות לשאלותייך.

ולסיום משוב אלייך: עצם העובדה שאת שואלת ומתענינת באימך מעיד על כך שאת בת טובה ודואגת ועל כך הערכתי הרבה. זה לא מובן מאליו.
    רק בריאות.
    עינת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תמיכה
    אסתי
    28/07/2013

שנים שאני מנסה לעשות דיאטה ולרזות לפעמים מצליחה לפעמים יותר לא, ולאחרונה אני מאד צריכה ,סכרת כולסטרול וכד', חשבתי שאם הייתי יכולה לדבר כל בוקר עם מישהו או מישהי לקבל ולתת תמיכה להתחיל את היום עם עידוד לדיאטה וגם לעזור לאחר ובמשך היום אם יש נפילות יש למי להתקשר , מה דעתכם האם יש מישהו שהרעיון נראה לו?

לקביעת תור
    סגירה
    תמיכה

הוספת תגובה

תמונה

• תמיכה - תגובה

עינת לב ארי
    29/07/2013

רעיון מצוין וקיים בקבוצות כגון oa.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דנונה, כל מה שלא רציתם לדעת עליו
    שרון
    17/07/2013

אני כבר נפגעתי מכל הסיפור, פרטים בסרטון

הוספת תגובה

תמונה

• איך להמשיך לרדת
    הדר
    25/06/2013

אני בת 35, גובהי 167, שוקלת 65. בעיצומו של תהליך הרזיה כשלושה חודשים. רזיתי כשמונה תשעה קילו. במהלך התהליך לראשונה בחיי התחלתי גם להתאמן באופן סדיר. הקצב כעת הוא כארבע חמישה אימוני אליפטיקל של ארבעים וחמש דק עם הוספת דרגות קושי )מסמן לי ששרפתי חמש מאות קלוריות לאימון, אין לי מושג כמהזה מדויק( וכשלושה אימוניםעםמשקולות חופשיות. כשבועיים אני בעצירה בירידה. התחלתי עם תפריט של 1200, עם התעצמות הספורטעליתי ל1500. עכשיו שוקלת לחזור ל1200. ברצוני לרזות עןד שבעה קילו. מה ההמלצה לגבי כמות הקלוריות היומית? אודה מאוד לתשובה

לקביעת תור
    סגירה
    איך להמשיך לרדת

הוספת תגובה

תמונה

• לבדוק אחוזי שומן והיקפים

עינת לב ארי
    27/06/2013

ולא רק את המשקל ועל פיהם להעריך את הצלחת ה"דיאטה". התהליך שאת עוברת משנה את הרכב הגוף. האימונים שאת עושה הכוללים גם אימון משקולות מגדילים את מאסת השריר שלך והדיאטה מצמצמת את כמות השומן ביחס לשריר. אני חושבת דווקא שכדאי שתמשיכי בדיאטה של 1500 קל אם את ממשיכה להתאמן, ובמקביל תגשי לדיאטנית שתבדוק לך אחוזי שומן והיקפים באופן מדוייק כדי לעקוב אחריהם בנוסף לשקילה, כי בשלב זה יראו את השינוי במדדים אלו ולא במשקל. אני בטוחה שאת נראית הרבה יותר טוב ונכנסת לבגדים שלא עלו בעבר. תהני מההישג. והכי חשוב תתאזרי בסבלנות. החפזון מן השטן.
    דרך אגב, גם קביעת משקל היעד שלך צריך להעשות ע"י דיאטנית. נראה לי כי את שואפת למשקל נמוך מידי.
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה

הדר
    30/06/2013

וואו. תודה רבה על התשובה המפורטת, האכפתית והמעודדת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה - תגובה

עינת לב ארי
    30/06/2013

בשמחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות
    ליר
    26/06/2013

ענת יקרה!

בת 51 (קטנה ומטריפה):) משקלי 53 וגובהי 1.53 מנסה לרדת 3 קילו -ללא הצלחה
    אשמח לעזרתך.

חשוב לי לציין שהחלק העליון של גופי הוא צר ולא שמן ואילו החלק התחתון-האגן רחב קצת -חשובה לי דיטאה או שינוי תזונה כי יודעת שחילוף החומרים בגילאים אלה איטי.

מיכלי

לקביעת תור
    סגירה
    התייעצות

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות - תגובה

עינת לב ארי
    27/06/2013

הי ליר,ותודה על הפניה.
    ראשית שמי עינת ולא ענת, שנית לשאלתך:
    יש גיל בו אישה צריכה לבחור בין הפנים לתחת, סליחה על הביטוי. את בגיל הזה. אם את קטנה ומטריפה כדברייך, השלימי עם זה. ירידה במשקל תפגע במראה פנייך: בנפח הלחיים ובמיצוק הפנים. תשמרי רק שלא לעלות במשקל ואם את חושבת שאת אוכלת בריא ומאוזן, אל תתחילי עם דיאטות, הן רק יזיקו לך. תפריט בריא ובדיקות תקופתיות של מדידת לחץ דם, בדיקות דם, צפיפות עצם, ממוגרפיה וקולונוסקופיה יאפשרו לך לשמור על מראה צעיר ובריא ולהמנע ממחלות.
    בהצלחה
    עינת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה