פורום פרידות, גירושין, בגידות - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• סירוב ללכת לטיפול זוגי
    רוטרי יששכר
    05/09/2016

שלום לך,
    כפי שאת רואה בתמונה אני אחד ממנהלי האתר. לגבי התלבטויותיך, אני ממש מבין אותך. בטרם תחתכי לכאן או לשם. תשאלי את בן זוגך אם הוא מוכן לבוא לטיפול. אם הוא יאמר שלא ...אז תהיה לך לגיטימציה לחתוך, אם הוא יסכים, או אז סיכוייך גדלים שדברים יסתדרו.
    רוטרי יששכר מטפל זוגי ומיני

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    סירוב ללכת לטיפול זוגי

הוספת תגובה

תמונה

• שוקלת גירושים תנו את דעתכם
    דנה
    11/08/2016

היי חברים אשמח לשמוע דעתכם..
    אז ככה....
    אני בת 26 נשואה עם שני ילדים
    אני עם בעלי מגיל 16
    יש לציין שתחילה ממש לא רציתי אותו גם מבחינת מראה לבסוף נקשרתי לבן אדם עם הטוב לב וככה התחתנו מוקדם לקראת גיל 19.סתם להמחשה אספר שכולם אומרים שאני מהממת והרבה יותר יפה ממנו ויש לי מחזרים בעבודה..
    יש לציין שהוא אדם טוב ,דואג, מעריך,אבא נהדר,והמשפחה הכי חשובה לו,
    הבעיה שלי מאז ומתמיד היא החום האהבה ויחסים!!
    אין לו לבוא לתת חום חיבוק נשיקה זה נדיר מאוד
    מחמאות הוא לא נותן כגון יפה שלי דברים כאלה
    לטענתו כך גדל וקשה לו לשנות זאת.
    והסקס, הוא ככה פעם בשבוע לפעמים פעמיים ולפעמים גם פעם בשבועיים, גם שאני מנסה ליזום לשלוח לו הודעות מדליקות לא תמיד בא לו....אני הרפתקנית אוהבת שטויות גיוונים,
    )לא נראה לי שבוגד אם תהיתם( מאז ומתמיד היה כזה
    וגם הסקס נעשה אולי במסתכם 10 דקות
    בסקס הוא אומר לי שאני מושכת אותו וכו וכו
    אני אחרת אני אש אני אוהבת חום אהבה והרפתקאות...
    הגיעו לי מים עד נפש
    ניסיתי לדבר איתו ולהסביר לו שזוגיות ואהבה אין בינינו, אלא אני רק מרגישה הורות וחברות ,אבל לא זוגיות שמישהו חושק בי
    וזה מה שחסר לי התשוקה ,מרגישה שכבר ירד לי ממנו ורוצה להציע גירושים
    אשמח לשמוע אם אני מגזימה ויש מה לתקן אם בכלל תודה/?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• שכחתי לציין את תשובתו לטענותיי

דנה
    11/08/2016

הוא אומר שאני מחפשת את החסרונות ורק מתבכיינת ושאין מושלם
    זה הכי כואב לי שהוא לא יורד לסוף דעתי ולא מבין כמה זה חשוב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נראה לי שהשקעת במחשבה על עם מי

שדון לילה
    12/08/2016

להתחתן פחות משבבחירת שמלה.
    סקס בפחות מ 10 דקות? האופציות שלך הן או להתגרש, או למצוא מאהב(ים) או לרכוש ויברטור מוצלח להשלמת המשימה שבעלך לא עומד בה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אנחנו ניזונים, מתמלאים מהאינטראקציה

מאור
    12/08/2016

עם בן הזוג.
    זוגיות אינה רק סקס וחברות.
    היא (אם היא טובה) מכלול של קצת מכל דבר.
    סקס מדהים לבדו לא יקיים זוגיות וכך גם חברות מושלמת . בסוף ישאר חלל בפנים וכאלה מטבעם שיבקשו להתמלא ויעיקו כשישארו ריקים.
    כל אישה ובעצם כל אדם ירצה לחוש אטראקטיבי ובטח מצד בן הזוג בראש ובראשונה.
    לא תמיד אנשים נישאים למושא אהבתם והאהבה נבנית עם הזמן כשבן הזוג ממלא אותך מבפנים בהמון דברים טובים להם את זקוקה ואת מרגישה מסופקת פיזית ונפשית.
    כשבן זוג אומר לך "אני מצטער, איני דובר את השפה שלך" וכן בזוגיות חשובה ברמה הקריטית השפה אותה לא ממש ניתן ללמד כי ישנם דברים מולדים בלבד.
    את בעצם מאבדת תקוה לשינוי.
    את חייבת להבין כי את הבחירה שלך את עשית בגיל מאוד מוקדם בו הצרכים/שיקולים שלך היו אחרים.
    עם השנים בגרת והבשלת מילדה לאישה והיום את זקוקה לדברים שאולי לא יכול למלא אצלך כשהוא עצמו בגר והבשיל אך לכיוון קצת אחר ושונה.
    חוסר היכולת להביע רגש, לבטא פרגון אצל רבים מרגיש כמו נכות רגשית מסוימת ואת צריכה לבדוק עם עצמך טוב טוב אם את יכולה לחיות בלי זה שאחרת את מהר מאוד תמצאי את עצמך בזרועות אחר שימלא את החלל הזה.
    לפני שאת מחליטה, אולי כדאי לשקול טיפול זוגי משמעותי בו המטפל (אם הוא מקצועי ורציני ולא אחד שירצה להשמיע מה שאתם רוצה לשמוע) יגיד שעל הפערים בניכם לא ניתן לגשר ועלייך לבחור אם להשלים עימם ולחיות עם כמיהה מתמדת או לפרק וללכת לדרכך ולמצוא את אושרך.
    לא פעם את נתקלת במהלך החיים בנשים אשר עוזבות את בן זוגן לטובת אחר ואת תוהה, איך יכול להיות שעזבה בן זוג כזה טוב, מפרנס, אבא טוב לטובת אחר.
    כל זה חשוב, אך לא חשוב כמו השפה הזו שיש בין בני זוג ולא זוג חברים או שותפים לדירה ולחיים.
    קשה עד בלתי אפשרי לאדם בעל אינטיליגנציה ריגשית לחיות לצד אדם טכני שאינו יודע להבין את המילים מבלי שאמרנו אותן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה מאור כתבת מדויק

דנה
    12/08/2016

הכל כל כך נכון ויפה תודה על התשובה הארוכה
    מתכננת להודיע לו שזהו
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ריגשת אותי

mamtera
    17/08/2016

אני מתחברת לכל מילה שכתבת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רגע לפני מומלץ ללכת לייעוץ זוגי

גליה הרצוג
    29/08/2016

ההחלטה להתגרש לא פשוטה, ומזעזעת את כל התא המשפחתי
    המון פעמים אפשר לתקן ולשפר את מערכת היחסים, הכל תלוי ברצון בני הזוג
    מציעה לך רגע לפני החלטה כה דרמטית, לנסות לפנות למטפל זוגי
    במידה וצעד זה לא יצלח רק אז לדעתי כדאי לשקול גירושין
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ממליץ מאוד

פריפריה
    30/08/2016

לא להרים ידיים כל כך מהר, אלא ללכת לטיפול זוגי ,עדיין לא לקחת הרבה דברים בחשבון לפני שאת רצה להתגרש,
    הרס הבית ,פגיעה בילדים ,מצב כלכלי ,בדידות,ועוד דברים שצצים ,
    לכן רגע לפני,עשי מאמץ ,ומידה והוא לא משתף פעולה ,זעזעי אותו עם פרידה,והעמידי דרישה לטיפול זוגי ,רק אם בטיפול מתברר שאין תקנה ,אז תחתרי לסיום ,
    הכל נכתב על סמך ניסיון אישי,
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעלי חושב על החלפת זוגות
    אורית
    29/08/2016

שלום לכם אני אשמח לתשובות ממכם. אני נשואה כבר עשר שנים פלוס שני ילדים.אני אוהב את בעלי והוא אותי. הבעיה שביומים האחרונים יש מלא דיונים על חילופי זוגות.בעלי מאד מעוניין ואני לא.עשיתי את החויות שלי כבר לפני הנישואים ואני קצת קנאית לבעלי. בעלי לא חווה לפני הנישואים חויות כאלו והיה מאד מעוניין בהחלט בהחלט זוגות ובלהיות נודיסט.ואלה לא השיחות הראשונות בעניין כזה.אני ממש לא יודעת מה לעשות כי אמרתי לו שאני לא מעוניינת והוא אמר שמכיר האופציה פתוחה כי הוא רוצה שנתפתח כזוג.וזה בולשיט בעיני.הכוונה בקטע הזה.

לקביעת תור
    סגירה
    בעלי חושב על החלפת זוגות

הוספת תגובה

תמונה

• נראה שבעלך לא סיים את ההתפתחות שלו

שדון לילה
    30/08/2016

כגבר לפני החתונה וכעת זה מציק לו.
    אני שומע בין השורות שלך שאת מתייחסת לעניין קצת בבדיחותא ואני אומר לך אל. נשמע שזה עסק רציני.
    נשמע שהוא נחוש בעניין ואת נשמעת כנחושה ב "לא". במקרה כזה אני חושב שאתם צריכים להיפרד. זה לא יעבור לו.
    אלא אם ה "לא" שלך נתון למיקוח...

זאת דעתי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מישהו יודע קצת על גירושין בהסכמה?
    yosiel
    29/08/2016

היי,
    אני מחפש מידע על גירושין בהסכמה, ניסיתי קצת לקרוא אך אשמח אם מישהו יוכל לפשט לי את הדברים, לפי מה ששמעתי אמור להיות שם מידע על הכל,
    תודה רבה לעוזרים
    יוסיאל

הוספת תגובה

תמונה

• מערכת יחסים עם בעל בוגדני
    נבגדת
    20/08/2016

תפסתי את בעלי בוגד בי .. תפסתי אותו מדבר בטלפון אם מישהי שאני מכירה (גרושה)ומסביר לה כמה הוא אוהב אותה.. הוא מצידו מכחיש המון דברים שהכל היה סתם . אני בהיריון ויש לנו עוד 2 ילדים, אחרי שהבטיח שלא יפגוש אותה יותר, ראיתי בטלפון שלו שיחה למכון ליווי.. אני מרגישה שאין לו מספיק אהבה לתת לי הוא כל הזמן מכחיש שהוא עושה דברים אחרי הגב שלי אבל אני מרגישה שכבר נגמר לו. בבית הוא משתדל המון ומבלה עם הילדים ואיתי. אבל אין בנינו משיכה יותר מדי. הסקס טכני ובקושי יש נשיקות. אני לא רוצה לקחת החלטה שאני יצטער עליה אבל אני מרגישה שהוא לא נמשך אליי בכלל, אם אני לא יוזמת אז אפשרי שנהיה ביחד פעם בשבוע שבועיים, אמרתי לו כמה פעמים שאם זה נגמר שיגיד לי לא קרה כלום נסיים את הפרשה כמו ידידים אם נגמר לך ואתה לא אוהב אותי אז לא קרה כלום ואז הוא אומר אוהב אוהב ומחבק אותי.. אני חסרת אונים מושפלת כי זה גורם לי להרגיש כאילו אני דוחה ואני בטוח שלא כזאת אני נראית טוב מאד רזה(רק בהיריון אז עליתי קצת אבל זה טבעי) יש לי פנים יפות, כל העניין הזה מוריד לי את הביטחון וכל הזמן אני מסתכלת במראה ואומרת מה לא בסדר, אני נראית טוב אז מה הבעיה? אני מרגישה שכל אחת מושכת אותו ורק אני לא... אני לא בטוחה אבל לדעתי הוא מחפש לבגוד בי במכוני ליווי.. מה לעשות? אני הולכת לטיפול זוגי לבד כי הוא לא רוצה לבוא, אומר שהכל בסדר ורק אני מחפשת בעיות, הכל תקין ואני סתם מדברת שטויות.. אני איתך למה את ממשיכה עם זה? תצאי מזה, הכל יסתדר, אין לנו סיבה ללכת לטיפול זוגי וכו.

אני ממש מדוכאת לא יודעת איך לצאת מזה, כל פעם שאני מנסה לשכוח הכל חוזר אליי.. הבחורה שאיתה בגד אמרה לי שאני עלובה ושאני לא רואה מה קורה סביבי שהוא בוגד בי שנים, אמרה שהוא סיפר לה שהנישואים שלנו זה סתם. אני מנסה להראות שהכל בסדר אבל מבפנים אני הרוסה. איפה נעלמה האהבה בינינו? חשבתי שאני והוא נהיה ביחד תמיד ויש לנו אהבה מיוחדת. מה קורה לי ישנתי עד עכשיו???

לקביעת תור
    סגירה
    מערכת יחסים עם בעל בוגדני

הוספת תגובה

תמונה

• מה שקרה לכם זה החיים

שדון לילה
    20/08/2016

זה קורה שאנשים מאבדים משיכה למישהו או למישהי בלי תהייה איזו סיבה חיצונית כמו מראה. לי למשל יכול להיות טארן דאון ממישהי שמנבלת את הפה או סתם מראה טיפשות, גם אם היא נראית כמו דוגמנית.
    אבל אולי פשוט כמו שכתבת - נגמר לו ממך. ואולי מאס לו מהשגרה והוא מחפש דרכים חדשות להתרגש.

בכול מקרה אני לא חושב שאת צריכה לחפש עצות כאן או במקום אחר אלא לפנות לתוך עצמך ולשאול את עצמך אם מתאים לך להמשיך ככה או לא ולעול בהתאם.

ובמיוחד אל תחפשי עצות כאן כי רוב הקולניים פה אלה דווקא אנשים שהצליחו לחרבן לעצמם ולילדיהם את החיים אז מהם את מבקשת עיצה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אדוני הגאון

ליטל
    21/08/2016

חכה שאשתך תעלה עליך גם ואז נראה מי חירבן לעצמו את החיים וימצא את עצמו במקרה הטוב באיזה פורום שופך שם את הלב לעזרה ובמקרה הרע באיזו דירת חדר וחצי אחרי שזרקו אותך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה את חושבת שאני כמו הגרוש שלך?

שדון לילה
    22/08/2016

או שסתם יש לך דמנציה חריפה? כי בתור אחת שקוראת באדיקות את שאני כותב כאן היית אמורה לזכור שלי ולאשתי יש קשר והבנה הדדית מסוג שונה ממה שאת מכירה או מבינה.

אבל גם אם הייתי נשוי לסתם אישה קנאית לוחמנית, אין מצב שהיתה תופסת אותי.
    וגם אם הייתה תופסת אותי ומתגרשת ממני בקולות נפץ ונפיחות, לא הייתי מוצא את עצמי בליבות מהסוג שתיארת.
    למה?

כי אני מוצלח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לי זה לא יקרה

ליטל
    23/08/2016

אמנם אנחנו לא נדע זאת מן הסתם אבל חכה...
    ראיתי בחיים גדולים ממך שחשבו שהם חסינים וויודעים הכל ופוףףףף.
    אתה בעיניי כאן וסלח לי על ההקצנה, אחד שממליץ לעשן בפורום סרטן הריאה (שלא נדע חלילה).

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלא נדע

שדון לילה
    23/08/2016

סרטן ריאה היא מחלה נוראית שבדרך כלל מתים ממנה בבל וייסורים ואחרי המוות אין כלום - חדלים להתקיים.

אז סליחה, איך את בכלל משווה בין זיונים מהצד למחלה כזאת (שאגב יבוא יום וגם לה תהייה תרופה ואז נדבר אחרת).

מה? את באמת מרגישה שאם בן זוג שלך לא מסתפק רק בכוס שלך והלך לטעום כוס אחר בלי רשות ממך אז זה משול למוות ביסורים מסרטן ריאות?
    את באמת לא מצליחה לראות את האי שפיות המובנית שבהשוואה כזאת?

ואגיד לך עוד משהו: יש מיליארדים של בני אדם שממש ברגע זה חיים כמו כלבים, רעבים, סובלים ממחלות והם לא הזדיינו מהצד ולא התגרשו. הם סתם נולדו לא נכון.

זה שיש נשים עם נטיה פסיכיאטרית שבעזרת עורכי דין נוכלים הורסות לעצמן ולבן זוגן ולילדים שלהם את החיים להרבה מאוד זמן זה לא אומר שלזיין מהצד כזה אסון גדול אלא כי הן כלבות חולות נפש וטיפשות ואותו גבר שמתגרש מאחת כזאת לא היה צריך להתחתן איתה מלכתחילה. כנ"ל גם בנוגע לגברים מהסוג הכלבי, רק אלה משתמשים יותר באגרופים ופחות בעורכי דין.
    ואלה - גם הנשים וגם הגברים הם בני אדם קטנים, חסרי ביטחון עצמי, חסרי כישורים וחסרי מעוף. ובקיצור המילה היחידה שמאפיינת אותם היא "חוסר".

אז אני לא יודע מי הוא גדול ממני ומי לא.
    אני רק יודע שאני התחתנתי עם אישה מדהימה באמת שלא שייכת לעדת הפסיכיות ובזאת יצאתי גדול.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פייי לאן עפת. אם לא הבנת את

ליטל
    23/08/2016

המטאפורה המוקצנת כמו שאמרתי מראש
    אז יש לך בעיה.
    עידוד אנשים לעשות את מה שהביא את חלקם לכאן מלכתחילה.. .
    באשר לאישתך, בטוחה שהיא מקסימה.
    אבל למה אתה משקר ומסתיר ממנה? היא תבין ןתפרגן לך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני לא מעודד ולא משדל

שדון לילה
    23/08/2016

אני שם את האופציות שאני מכיר על השולחן, כולל גם את האופציה הזאת ולכול אופציה יש את היתרונות והחסרונות האופייניים ואומר לה שהיא זאת שצריכה להחליט לפי נטיית ליבה, האופי שלה והנסיבות המיוחדות שלה.

את צריכה להיות קצת יותר ממוקדת - כתבתי שאשתי לא רוצה להיות מיודעת על הדברים האלה שלא שחברות או שכנות או קרובי משפחה שלה ידברו על זה. זאת זכותה ואני שומר על כך באדיקות ולא אגרום לה לאי נוחות מהסוג הזה.
    פשוט, לא?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה קשור חברות מה?

ליטל
    24/08/2016

אף אחד לא אמור לדעת מלבדה.
    מקסימה עד שתדע שבעלה המקסים גם מענג אחרות מהצד בזמן שחושבת שזכתה במינימום מקסימום.
    אל תיתמם שאתה דואג לטובתה, אני מכירה את הסיסמאות האלה שלכם בע"פ וזה תמיד עשה לי ללעוג מבפנים כששמעתי את זה.
    מעניין את מי אתם יותר מנסים לשכנע, אותנו הנשים או את עצמכם הבוגדים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• וזה מסכם את רדידות המחשבה

שדון לילה
    24/08/2016

של עיקרי דרי הפורום הזה:
    אתם לא מצליחים להבין איך זה יוצא ש- 1=1-1 כי מינקות אילפו אותכם לחשוב במושגים של "סכום אפס". שלפיהם כדי שאדם אחד ירוויח אדם אחר צריך להפסיד.

ואצלינו, שבסופו של דבר חשוב זה האושר שלי, של אשתי ושל מי שבאותו זמן מזמינה אותי לחקור את חמוקיה ולהנות ממשעוליה. והמציאות היא ששלושתינו מרוצים ואף הרבה יותר ממרוצים. תודה לאל שהעניק לי את הליבידו שיכול לענג כמה נשים באותו יום ואכן זה מה שאני עושה.

וכול סיפורי הזוועה והנבואות האפוקליפטיות קורות אצל אנשים שחיים במימד צר של מסחרה, של חנוונים צרי אופק שמנהלים חשבונות קטנוניים בפנקסים קטנים ומרופטים מי לקח למי, מי חייב למי וכמה ומי העליב את מי ומתי.

אבל אנחנו לא כאלה.
    אנחנו שונים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שוב מזיין במוח עם סיסמאות

ליטל
    24/08/2016

וחושב שגילה את העולם מחדש.
    מה לא ברור?
    לא רוצה שבעלי יזיין אחרות והוא לא רוצה שאזדיין עם אחרים.
    עשינו הסכם, חתמנו נשבענו וכל השאר.
    אתה מפר את ההסכם הזה מול אישתך עם מליון חירטוטים וסיסמאות שנועדו רק להשתיק את מצפונך באשר ללמה אתה הולך אחרי הזין ולא שם זין (על אישתך אפילו)
    לא יועיל לך דבר, אתה טוען שדרכך היא הנכונה אך כךל זמן שאין לך את הביצים לבוא לאישתך ולומר לה שזו הדרך שלך כמו (שאתה עושה כאן גיבור אחרי מסך ומקלדת) , אתה סתם חרטטן חרמן חמוש במילים גבוהות שלא מרשימות אף אחד ואתה מצטייר כעוד אחד מיני רבים מזיל ריר אחרי כל זוג ציצים שרואה.
    עכשיו תכתוב עוד כמה פסקאות על כמה אנחנו אלה שעדיין מכבדים את החוזה שעשינו עם בני זוגנו צרי מוח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מזיין - כן. ונהנה מכול רגע

שדון לילה
    24/08/2016

לכול הסכם, במיוחד להסכם ארוך טווח יש תוכף כול עוד שני הצדדים רוצים לקיימו.

כשבעלך לשעבר חתם איתך על ההסכם היית אולי צעירה ויפה. עברו השנים, ההזנחה והשנים שעברו עשו את שלהם ואת כבר לא ההיא שאיתה הוא חתם את ההסכם וגם לא מספקת אותו בסקס ו/או במובנים אחרים. אולי על הדרך גם גילה צדדים באופי שלך שלא הראית לו לפני ההסכם - וגם את זה לא אהב. יכולות להיות אלף סיבות ויותר.
    אז הוא החליט להפר/לבטל את ההסכם ועכשיו את גרושה, מסתובבת בפורום גרושות ומנסה ללמד אחרים איך צריך לחיות?

אני, עם הנשים שמרגשות אותי לא חותם הסכמים ארוכי טווח. את יפה, סקסית ומנענעת לי את הלבלובית כרגע? - בואי נעשה סקס עכשיו. את לא? אז לא.
    ומה יהיה מחר? אם מחר תהיי גם יפה וסקסית ומנענעת לי את הלבלובית אז גם מחר נזדיין. ואם מחר לא? אז לא.
    תקראי לזה "הסכם לטווח קצר"

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כנס כנס תקרא משהו פעם אחת ולתמיד.

ליטל
    24/08/2016

אני עדיין נשואה וכן בפעם הראשונה, אין לי גרוש ולא נראה לי שיהיה לי אחד בקרוב.
    שנית מה שאני עשיתי ברברס לא תעשה בהילוך ראשון בחיים ולכן מדברת מהמוןןןן ניסיון.
    בזכות/באשמת המראה שלי שלפעמים הא נטל וכל מה שבורכתי ע"י אל הגנים והתורשה (במיוחד בחזית) אני כל יום נתקלת בך.
    כן כן שדוני לילה כאלה חרמנים מזילי ריר, התרגלתי...
    שמעתי כבר את כל התירוצים למה להתחיל איתי ע"י נשואים וכל מה שכתבת לעוס.
    אז נכון יבוא יום וכבר לא אהיה כ"כ חטובה ומושכת ואולי גם בעלי לא, אבל החברות והיכולת שלנו לעמוד בחוזה שחתמנו תפצה על הכל ושנינו נישאר יפים ומושכים זה לזו. אוי לנו אם אנחנו יחד רק בגלל המראה והסקס.
    אגב אני תוהה מה אישתך תחשוב למקרא הדברים האלה שהיא כבר לא מספיקה מושכת ומספקת.
    חלאס לחרטט, לכל אחד יש את הזכות להתחרט. יש דבר כזה שנקרא גירושין.
    אבל אם אתה מספיק פחדן ולא יכול אז לך תזיין כמו חצי מהגברים רק אל תבוא לי לפה ותגיד שזו הדרך הנכונה.
    נראה אותך אם אתה כ"כ צודק אומר את זה לפרטנרית שלך לחיים לא כאן בסתר למי שאתה לא חייב להם דבר והם לא לך ואין מחיר לשלם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כן, כן, ואני סנטה קלאוס בערך

שדון לילה
    25/08/2016

כמו שאת נשואה וכוסית.
    לא צריך להיות פסיכולוג מדופלם כדי לזהות בכתיבה שלך את העצבנות והתיסכול של נעזבת/נבגדת והדבר תואם גם את העובדה שאת מסתובבת כאן בפורום ותוקפת כול מי שמזיין מהצד או מתכננת להזדיין מהצד.

כדאי שתקראי פעם אחת ותביני - כוסית נשואה תכתוב כאן ותתגרה בי רק אם היא חושבת שכך תוכל להכניס אותי למיטה (שזאת טעות כי יש יותר פשוטה להכניס אותי למיטה) כי כמו שזה נראה אני היחידי כאן שאינו חדל אישים.

אל תנסי ללמד אותי איך לחיות את החיים שלי כי בינתיים החיים שלי נראים הרבהההה יותר טובים מאלה שלך, כי אצלי הם באמת ושלך רק בדימיון, יא כוסית מדומה.

ולסיום אני יכול לשמח אותך שהיום בצהריים מיזמזתי לראשונה שדיים מנותחים. כלומר שדיים שהייתי מודע לכך שהם מנותחים. ואגיד לך משהו.... הם נראים ומרגישים אחלה. שאפו למנתח.
    בחורה רווקה שהיינו בקשר ידידות עם פריוולגיות. היו לה ציצים קטנים אבל מבחינתי סקסיים בטירוף, במיוחד העטרות הוורודות סביב הפטמות שלה... ורגישות נורא.
    כשהתחתנה הפסקנו להיפגש. עברו כמה שנים, לאחרונה יצרה קשר ונפגשנו צהרים.
    ככה שיחה של השלמת פערים והיא קלטה שאני בוהה בציצים שלה שבפרוש לא מסתדרים עם מה זאני זוכר ממנה. היא חייכה ואמרה "אה, לא סיפרתי לך, יש לי שטלים, עשיתי לא מזמן" וגם... "רוצה למזמז? תשווה עם מה שהיה פעם?"
    שאני אוותר? זין!
    נו, טוב, טלפון לבעלת הצימר ולא ביזבזנו אף דקה שם. פתאום הציצים שלה הפכו לשדיים, כבדים כאלה ביד. גמישים יותר אולי.
    אבל הכוס חם, מגולח ורקוב כמו פעם.
    יאממייייי....

החיים יפים, אתיקה,
    שקלת אולי ניתוח?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אתה יודע מה הכיף כאן לעומת המציאות?

ליטל
    25/08/2016

אני לא צריכה להקשיב או לקרוא מעבר לכותרת שלך.
    ואיזו מילה וחצי שקלטתי ברפרוף
    את הסיבות שיש לי לקרוא כאן אחסוך מהכלל.

אתה בעצם מאונן כאן את הפנטזיה שלך שכן אין לי ספק שסקס אתה תשיג רק בתשלום במציאות ולזיין את ההמוח לא נחשב.
    קלטתי פתאום שאתה כנראה יצור שאף אחת לא רוצה ולכן אתה כל כך ממורמר ושונא את החברה ומוסכמותיה.
    אז בוא ונבח את דבריך שוב איש קטן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך תפסת אותי על חם

שדון לילה
    25/08/2016

בשעה כזאת אני בוידיאו קצר עם מישהי שלפחות בשלב ההתחלתי נראית כמו אחת ששווה פגישה. הנה הוא זקוף לי שוב. אולי אאונן קצת במקלחת לפני השינה כי אשתי כבר ישנה מזמן אז היום יש לה מנוחה ממני.

אבל את.... באמת מעניין אותי לדעת מה אישה כוסית נשואה שבעלה חושק מה עושה מול מחשב בשעה כזאת מול מחשב והיא לא מחפשת מהצד? אחת כזאת כבר מזמן בכפיות בחלום השלישי. אז מה את חושבת שכולם מפגרים ולא קולטים שאת ערירית?

את יותר נראית לי כמו אחת הדבעות הגרושות ועזובות שמסתובבות באתרי היכרויות עם תמונת פרופיל שהורידו מגוגל תמונות ומנסה לצוד איזה פראייר שאולי יסכים לעשות לך טובה גם אחרי שיראה אותך במציאות.
    בטח מבאס את התחת לעבוד כול כך קשה ולצוד רק לוזרים מעוותים כי איך אומרים במקומותינו - כול הגברים השווים באמת או נשואים או שכבר יש להם חבר (=:

אז לילה טוב, אני גמרתי את היום שלי על הצד הטוב ביותר עם פוטנציאל לימים הקרובים.
    ואת..... אל תשכחי להחליף את הסוללות בוויברטור. מרוב פעילות עצמית עוד לא השקעת בנטענות? אל תתקמצני כי זה הכי קרוב לסקס שיש לך כבר.... כמה שנים?

Ciao

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נכון שאתה מאלה שמבקשים מנערת הליווי

ליטל
    25/08/2016

שתגיד להם שהם גבר גבר בשלוש דקות שהם מחזיקים?
    חחח מסכן שכמותך.
    לא נורא גם עולם הפנטזיה הוא מפלט ליצורים נטולי חיים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי ליטל, נראה לי קצת לא הוגן כלפי

מאור
    25/08/2016

שפתחה את הפוסט הזה שהוא הפך לכזה .
    את גם צריכה להבין שהבחור מסכן במידה מסוימת שחי את הפנטזיה של עצמו אלא שאם את מגיבה לו את קצת מתדלקת אותו וזה חבל.
    אולי כדאי כמו שאר המשתתפים להתעלם מהמסכן ולהתמקד במי שבאמת צריך את דעתך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי מאור. זה נכון אבל

ליטל
    25/08/2016

ממילא אף אחד כבר לא היה מגיב לה והפוסט התקפל פנימה.
    ואנחנו כאן נקרעים כאן מההזוי הזה שתוקע פנטזיות חי בסרט אז לא נורא אתם תסלחו לי חח
    קצת מתבאסת שהוא לא כותב בטח הזכרתי לו את נערת הליווי אז...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי מאור. זה נכון אבל

ליטל
    25/08/2016

ממילא אף אחד כבר לא היה מגיב לה והפוסט התקפל פנימה.
    ואנחנו כאן נקרעים כאן מההזוי הזה שתוקע פנטזיות חי בסרט אז לא נורא אתם תסלחו לי חח
    קצת מתבאסת שהוא לא כותב בטח הזכרתי לו את נערת הליווי אז...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ברור לך שאת לא לוחצת על שום קישור

מאור
    26/08/2016

נכון? (:

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נו נראה לך?? לא מתייחסת ללוזרים

ליטל
    26/08/2016

למען האמת לקח לי כמה רגעים להבין לאיזה לינק חחח

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

ליטל
    26/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

ליטל
    26/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אין לי מושג למה זה מתעקש לשכפל

ליטל
    26/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה קשור חברות מה?

ליטל
    24/08/2016

אף אחד לא אמור לדעת מלבדה.
    מקסימה עד שתדע שבעלה המקסים גם מענג אחרות מהצד בזמן שחושבת שזכתה במינימום מקסימום.
    אל תיתמם שאתה דואג לטובתה, אני מכירה את הסיסמאות האלה שלכם בע"פ וזה תמיד עשה לי ללעוג מבפנים כששמעתי את זה.
    מעניין את מי אתם יותר מנסים לשכנע, אותנו הנשים או את עצמכם הבוגדים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יחסים

הנבגד
    21/08/2016

שלום לנבגדת,

מדברייך ניתן להבין בבירור כי בעלך בוגד בך.
    זה לא שמשהו לא בסדר איתך, אני בטוח שאת אישה יפה ,חמה ואוהבת.
    הבעיה היא בבעלך.
    כנראה שקיים בו יצר הבגידה, זהו יצר פנימי והרסני שטבוע בסוג מסוים של אנשים.
    הוא לא מעוניין ללכת איתך לטיפול זוגי כי הוא יודע שבטיפול הוא ייאלץ לחשוף דברים ויהיה לו קשה לרמות איש מקצוע שמיומן בטיפול בבוגדים.
    אני חושב שכדאי לך ללכת לטיפול אפילו לבד, מטפל טוב ינחה אותך כיצד לנהוג.
    תתחילי לחשוב על עצמך ואיך את יוצאת מהמצב שנכפה עלייך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

נבגדת
    28/08/2016

תודה על העצה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גברים למען בורקה יוניסקס בחופי הארץ
    שדון לילה
    26/08/2016

בשנים האחרונות פשה תופעה בחופינו הקדושים: אחדות מהנשים לובשות ביקיני שקטן עליהן בהרבה מאוד מידות ובשריהן זולגים מכול הכיוונים. יש גם גברים כרסתנים.
    בשני המקרים הנ"ל נראים כאילו לא לובשים למטה דבר כי המפלים מכסים הכול עד לירכיים.
    אני בעד שיחסכו טראומה משאר באי החוף וילבשו בורקה!

לעומת זאת נשים כוסיות יחוייבו לבוא טופלס ובמכסימום חוטיני מינימלי.

הוספת תגובה

תמונה

• איך יוצאים מזה?פרידה לאחר 24 שנים
    פריפריה
    23/08/2016

שלום לכולם ,אני בן 55 ולפני חודש הודיעה לי אשתי שהיא רוצה להיפרד אחרי 24 שנות נישואין ,יש לנו 3 ילדים בוגרים, הקטנה בת כמעט 18, הסיבה לפרידה היא שאין בנינו את האינטימיות העמוקה שהיא מחפשת ,וכמוכן אמרה שבעצם לכל אורך הנישואין כל הזמן חשבה אם זה הדבר הנכון בשבילה או לא, להיות איתי,התברר לי שיש לה אהבה חדשה עם בחור מקבוצתה בילדות שעקב מפגש של הקבוצה נוצר קשר שניבנה בניהם ,אני ביקשתי לשקם את הנישואין אולם היא חושבת יותר ויותר שהיא עושה את הדבר הנכון מבחינתה וזה להיפרד,הבהרתי לה שהיא צריכה לצאת מהבית היות ואני לא רוצה לפרק את הנישואין והיא כן,תחילה הסכימה ולאחר פגישה עם הפסיכולוגית שלה שהיא נמצאת אצלה בטיפול חזרה אלי ואמרה שהיא לא צריכה לצאת אלא אני,
    אנו כרגע בטיפול זוגי שהוא לא טיפול, אלא יעוץ איך לפרק את החבילה בלי לפוצץ את כל העניין ,כאשר אתמול הודענו לילדנו את החדשות הקשות שאנו נפרדים בעצת הפסיכולוגית ,הייתה חוויה קשה ,בעיקר לקטנה ,והפתעה לגדולים,שלושתם במקרה חיים כרגע בבית ,אחד עובר בקרוב לדירה משלו ,והשני מתכנן ללמוד באירופה ,הקטנה יוצאת לשנת שירות בתום הלימודים שנה הבאה,
    שאלותי לכם אנשים יקרים:
    מי לדעתכם צריך לצאת מהבית ?
    האם ישנו איזה סיכוי שאשתי תתפכח ותרצה לחזור?
    כמה זמן בדרך כלל נמשכת מערכת יחסים שיש לה עם הבחור, עד שמבינים שמתאהבים בהתאהבות (הבחור נשוי עם שני ילדים קטנים יותר) ומה קורה בתום מערכת כזו לשניהם?
    היות ואין לנו תכניות חסכון וכסף היא תבין מהר שהחיים זה לא רק התאהבות,לי יש ירושה מהורי שיכולה לשרת אותי כרצוני,האם תהיה מושפעת מהמצב הכלכלי ?(יש לה עבודה וכושר השתכרות של10-12 אש"ח אולם בלי חסכונות) ואיך מפסיקים את הכאב???

הוספת תגובה

תמונה

• אגיד לך ככה

שדון לילה
    23/08/2016

זה מצב קלאסי שאם תצליח להתעלות על עצמך ותציע לה להישאר במסגרת ולהגדיר את הנישואים כנישואים פתוחים, כלומר היא יכולה מהצד אם בא לה, רוב הסיכויים שהיא אפילו לא תנצל את האפשרות אלא תרגיש שהנישואים כבר לא חונקים אותה.

אבל יש גם מצב שהיא תאהב את הסידור הזה ונישואים שלכם ישתנו מן הקצה. יש כמובן סיכוי קטן שהיא תשתולל קצת ותפסיק אבל ברוב המקרים "הציצה-נפגעה".

אני מכיר רבה מקרים של זוגות שהתגרשו וחזרו לחיות יחד ומה שבעצם יצא זה בדיוק זה - כמו נישואים פתוחים רק בלי חותמת מרבנות תחבר אותם למשהו מחייב.

אתה מסוגל נפשית לחיות בקשר מהסוג הזה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגיד אתה רציני??

ליטל
    24/08/2016

אתה עד כדי כך מוכן לחיות כסמרטוט ולחכות שימאס לה מהבחור החדש?
    ומה אז? אהבתה אליך תוצת מחדש? היא הגיעה לאן שהגיעה אחרי תהליך ארוך ועתה משטעמה את החיים מחדש היא לא תוותר עליהם.
    בין אם זה יהיה עם הנוכחי או עם המרגש הבא.
    בני זוג שנבגדו מפרקים ולא כעצתו של מיודענו השדון, הופכים לגלגל ספייר בו יהיה שימוש רק לפעמים כשאין משהו אחר או למטרות פרנסה או משענת כזו או אחרת.
    היא לא רוצה עוד אחד, אלא את האחד.
    לא מכירה גבר או אישה שמוכנים או אמורים בכלל לחכות שימאס לבין זוגם מהמאהב כדי שיחזרו ולמה? לזוגיות פיקטיבית וריקה?
    נכון זה הכי קשה בעולם אבל נראה שהחליטה בשביל שניכם ועליך למצוא את אושרך גם.
    עם זאת איני חושבת לרגע שאתה אמור לצאת מהבית אלא היא.
    היא זו שבוחרת בדרך חדשה וצופה אותה עליך אז שתואיל בטובה ליישם זאת עד הסוף. יש גבול לאגואיזם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה ליטל מסדר קצת את המחשבות

פריפריה
    24/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות קשה - האם להתגרש ללא סיבה?
    מתחבטת
    19/08/2016

המחשבות מתישות אותי כבר... אשמח לעזרה מבעלי נסיון...

אני נשואה עשר שנים לבעל "מוצלח" - חכם, עם עבודה טובה, שותף מלא בבית ועם הילדים, למעשה הוא עושה בבית את רוב המטלות בנוסף להיותו המפרנס הראשי.
    החברות שלי מתות עליו ומתות לבעל כזה.

הבעיה היא... הוא לא מעניין אותי יותר, אני לא מרגישה אליו כמעט כלום. אני אדם מאוד אמפתי ואילו לא מצליחה לחוש טיפת אמפתיה. כמובן שקדמו לזה המון שנים של הרעבה רגשית, אבל לא משהו אכזרי או מכוון, הוא פשוט כזה.
    כיום משתדל הרבה יותר אבל לי פשוט נגמר. ניסינו ייעוץ זוגי, הוא מוכן להכל אבל עלי זה פשוט לא עובד.

יש ילדים קטנים בתמונה ואני לא רוצה לעשות משהו שאתחרט עליו. מצד שני אני אומללה כעת. לא רוצה להרוס לילדים את חייהן, אבל גם לא רוצה להרוס את בריאותי הנפשית.

האם יש כאן גרושים שהתגרשו בלי "סיבה מספיק טובה"?

הוספת תגובה

תמונה

• דווקא נשמע שיש לך סיבה כבדת משקל

שדון לילה
    19/08/2016

כי להמשיך ככה כמו שאת מתארת זה לדעוך.
    אם הפתרון של גירושים הוא הקונספט המועדף עלייך כמובן. רבים וטובים בחרו בדרך אחרת - לשמור על המסגרת הקיימת ואת הריגושים להסניף מהצד.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

מתחבטת
    21/08/2016

ברור שיש סיבה, אחרת לא הייתי במצב הזה.

התכוונתי שעל פניו זו לא נראית סיבה מספיק טובה ואפילו הרגשה מסויימת של פינוק וילדותיות.

אני לא שופטת את מי שפונה לכיוון שהצעת, אני יכולה להבין איך מגיעים לשם, אבל לדעתי זה לא פתרון ויכול להוביל ליותר צער מפרידה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כול אחד בוחר את מה שנראה לו

שדון לילה
    22/08/2016

יותר נכון ואין כאן נכון או לא נכון באופן אבסולוטי כי זה סובייקטיבי לגמרי - למעט אצל דתיים קיצוניים שאצלם הכול שחור ולכן לפי ההלכה.

לדעתי את לא תכוונת לסיבה על "סיבה מספיק טובה" אלא על "סיבה שנראית מוצדקת בעיני אנשים אחרים" וזאת טעות גדולה כי את לא חיה עם אנשים אחרים אלא עם עצמך.

לי נראה שכבר החלטת ואת רק מחפשת חיזוקים מאחרים. את לא צריכה את דעתם של אחרים אלא את דעתך שלך בלבד.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אתה כנראה צודק לגבי ההחלטה

מתחבטת
    22/08/2016

אבל כואב לי לפרק לילדים שלי את החיים, כאשר אבא שלהם אדם טוב, נחמד, מתחשב, מפרגן ועוד.
    מה אגיד להם כשישאלו בעתיד למה התגרשנו?
    מי אמר שיהיה יותר טוב לבד?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אכן שיקולים כבדי משקל

שדון לילה
    22/08/2016

ולכן אני, גבר נשוי לאישה באמת נהדרת אבל משועמם בענייני ריגושים, אחרי שנקלעתי במקרה לקשר מיני מחוץ לנישואים, החלטתי שזה מה שהכי קרוב מבחינתי |לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה".

אבל את זה לא אני. אני גם קודם חוויתי ואחר כך החלטתי - try before buy ולכן ההחלטה שלי היתה כמהט מובנת מאליה.

את במצב שונה. ואם את סוגרת את האופציות שלך בלהתגרש כן או לא מבלי שתקחי בחשבון אופציות נוספות, זאת תהייה החלטה בין נבלה לבין טריפה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• למתחבטת

פריפריה
    23/08/2016

מה שקרה לך זה מה שקרה לאשתי ,וזה האינטימיות העמוקה שחסרה ביחסים וזה שורש הבעיה,
    אשתי פשוט נפרדת ממני בזמן הזה ,למרות שאני מאוד רוצה לשקם עם טיפול זוגי,
    ורוב הסיכויים שאת תמצאי לך מזור לבעייתך בצורת גבר אחר שיספק לך את האינטימיות שאת צריכה,
    זה כואב אבל צריך לשחרר , ולקחת בחשבון את כל התמונה והתוצאות של פירוק החבילה,
    בהצלחה ליבי איתך !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאפו

שדון לילה
    23/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך אפשר להתגרש מהילדים?
    אבא לשניים
    08/08/2016

קורא את הפורום הזה כבר כמה זמן....יש פה כמה כיווני מחשבה מעניינים.
    לא אלאה אותכם בקורותיי הזוגיים. הם לא מעניינים במיוחד ולא שונים מחלק מהסיפורים פה.
    רק אומר שלצערי העצום, אני לא רואה את עתידי עם האישה איתה התחתנתי. אני כבר לא מכיר אותה בכלל.
    אבל.....וזה אבל לא קטן....יש לנו שני ילדים (11+9) שאני לא רוצה להתגרש מהם.

רבים ממכם יועצים עצות ולא מתבלבלים לפני שזורקים "עזוב אותה" / "זרוק את השרמוטה" וכאלה, אבל מה עם הילדים?

הלב שלי נקרע כשאני חושב על לבשר להם שאמא ואבא נפרדים. הבת שלי לא יכולה להרדם בלי כמה דקות שיחה עם אבא. אין פעולה בחיים שהיא עושה בלי להתייעץ איתי. אין אוכל שאני שונא שהיא תהיה מוכנה לאכול. אם לא רואה אותי כמה ימים (מילואים/חו"ל) - מאבדת שפיות.
    הבן יותר מופנם אבל גם קשור אליי וצריך אותי. אני אבא הרבה יותר מוצלח ממה שאני בן זוג כנראה....למרות שאני לא מרגיש שזה נכון....אבל זה כבר מאוחר מדי

איך עוזבים ילדים ככה? איך שמים את עצמך ואושרך לפניהם? אני כבר לא זוכר איך זה להיות אגואיסט כזה......
    אני יודע שלא ממש עוזבים אותם, ורואים אותם פעם בכמה ימים...ומשמורת משותפת...והכל, אבל אני רואה משפחות אחרי גירושין...והילדים פעמים רבות אוכלים כאפה לא קטנה, ולא חוזרים להיות מה שהיו קודם......הילדים שלי יפים, מוצלחים, חכמים ובריאים נפשית לחלוטין. איך אני חושב לעשות להם דבר כזה?
    כנראה לא מספיק רע לי , אחרת הייתי פשוט קם מהמקום הנוח וחותך עניין....

אז יש לי זוגיות כמעט לא קיימת. אפס אינטימיות. אפס מגע. אפס סקס . אישה שבגדה ועדיין בטוחה שאני אוויר - אבל כנראה אני צריך עוד מכות כדי להבין שאני סמרטוט לוזר.
    אני רואה את ההישארות שלי במסגרת המשפחה כעוצמה ולא כחולשה. אני יודע שהילדים מרוויחים ממני ואותי בזמן הביניים הנורא הזה. אין לי ספק שהם לא מרגישים כלום. גם אישתי לא ממש יודעת על חוסר הרצון שלי להישאר איתה. נוח לה לא לראות. פחות נוח לה שאני לא מקיים איתה שום זוגיות, אבל זה דו-צדדי, גם היא לא עושה דבר בנידון.

אז איך אתם קמים בכזו קלות וחותכים משפחה?

לקביעת תור
    סגירה
    איך אפשר להתגרש מהילדים?

הוספת תגובה

תמונה

• הפוסט הזה עצוב אבל אופטימי

אתי
    08/08/2016

אתחיל בזה שאתה לא לוזר ולא אפס..
    זה לא נכון להעניק לעצמך תארים- המעשים שלנו מצביעים על איזה אנשים אנחנו רוצים להיות ולא מגדירים או מכניסים אותנו למשבצות. וחוץ מזה- אתה ממש לא אוביקטיבי - אני בטוחה שעבור הילדים שלך כפי שתיארת אתה לא זה ולא זה- וטוב שככה- ילדים צריכים דמות הורית שאפשר לסמוך עליה, שניתן להישען, להתייעץ וכמו שסיפרת- אתה מספק להם את זה.
    מאידך- יכול להיות שהתהליך שאתה עובר עכשיו הוא תהליך מוכר עד כאב (לצערי) לבני זוג שחוו בגידה. משבר נפשי וחוסר ערך עצמי שנע בין תהומות נפשיים של עלבון עמוק, תחושת השפלה, כעס עצום על בן הזוג שבגד, רצון לפעמים לזרוק הכל לפח ולעוף מפה- לא לראות אותה ולא להרגיש את זה ולחיות את זה כל פעם מחדש.. אבל אז אתה מתחיל לחשוב על הילדים, איך תוכל להרוס את החיים הבטוחים שהם חושבים שיש להם ולצלק אותם לכל החיים..
    בחרת שלא לשתף בעובדות נוספות- כמה זמן אתם נשואים, כמה זמן עבר מגילוי הבגידה, מה היה (אם היה) המצב לפני הבגידה- ובעיקר והכי חשוב- אם אחרי הגילוי נעשתה איזו שהיא עבודה - בטיפול או בשיחות ביניכם ואם בכלל אי פעם חשבת שתצליח באמת לסלוח ולנסות לשקם.
    אני מניחה שאתם אחרי הכל- כי המסקנה שלך נשמעת די סופית.
    נניח שאתם באמת בסוף התהליך- הנקודה האופטימית היא שאתה באמת אוהב את הילדים שלך והשאלה היא אם אתה חושב שלחיות בבית שבו היחסים בין ההורים הם שדה קרב מתמשך - מה שיגרום להם נזק ארוך ללא סוף, או לחילופין- להחליט על פרידה שתהיה כואבת בזמן הקרוב אבל בסופו של התהליך אולי תמצא את שלוות הנפש שתעזור להם (ולך) להתגבר על המשבר.
    ועוד משהו- הזמן הוא אולי הרופא הטוב ביותר אבל לפעמים כדאי להיעזר במישהו שבאמת יכול לעזור לך- מטפל או מטפלת שיעזרו לך קודם כל להתגבר על המשבר- ואז תצליח גם להתקדם בהחלטה וביישום הלא פשוט.
    בהצלחה..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קודם כל

שלי
    08/08/2016

מוודאים שאין שום סיכוי שבעולם להציל את הזוגיות, מה יש בנו שבעבודה נילחם על פרויקט עם לוחות זמנים בלתי אפשריים בתנאים לא תנאים אבל לא נילחם על המערכה הכי חשובה בחיינו. (זוהי אינה ביקורת כלפיך, אני נמצאת באותו מצב, האגו לפעמים מעוור אותנו מלראות דברים שאולי יעזרו לנו לראות את הצד השני ואנחנו סוחבים כל מיני דפוסי התנהגות שגויים מההורים שלנו)

העבודה הזו, שאני מתארת למעלה היא קודם כל עבודה על עצמינו, להיות מודעים, הרבה פעמים בעיות תקשורת חוזרות גם בפרק ב׳. צריך ללכת למטפל טוב ולהיות מוכנים לשינוי, אחרת חבל על הזמן.

אם עשית את הכל והסוס הזה כבר מת, לפחות תרוויח את יישוב הדעת שלך שעשית הכל כדי לתת לילדים שלך מודל משפחתי בריא, גם תתן להם דוגמא של אדם שנלחם על שחשוב לו ולא מוותר, שיהיה לך ברור, הם מרגישים ויודעים גם מה שלא אומרים להם.

יש ילדים להורים גרושים שהם שמחים ובריאים לחלוטין, זה אפשרי. קצת קשה לך להאמין אבל אם תתגרשו בצורה תרבותית בלי מאבקים מכוערים אז יש סיכוי סביר שהילדים יסתגלו למצב החדש בלי נזק בלתי הפיך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלי את צודקת לחלוטין

אתי
    08/08/2016

גם אני בחרתי להישאר ולהילחם למרות שזו היתה ההחלטה הכי קשה שקיבלתי. מאז (6 שנים) אני מבינה שבצורה מעוותת ומזעזעת זה אולי הדבר הכי טוב שקרה לנו- בגדול קיבלנו שנינו את החיים שלנו בחזרה. אבל זה עדיין היה כרוך בהרבה כאב בדרך!
    אני התרשמתי שהכותב כבר קיבל את ההחלטה אבל מתייסר ממה שנראה לו כנטישת הילדים והפגיעה הנוראית שבפירוק המשפחה.
    יתרה מזאת- זוגיות אפשר לשקם רק בתנאי שיש לך שותף- אם בן הזוג השני לא מוכן להכיר בפגיעה או שלא מוכן להשתתף בתהליך הקשה של בירור ועבודה משותפת- אני אישית לא רואה סיכוי :-(

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

אתי
    12/08/2016

לידיעתכם- זה מה שמתגלה בחיפוש הכתובת הזאת בגוגל.
    בתחתית הביצה חיים יצורים הניזונים מרפש ושאריות מזון. ללא אור, ללא חמצן- מוטציות מעוותות שהאבולוציה פסחה עליהם. עדיף ששם גם ישארו.
    יצורים שניזונים ממצוקתם, ייסוריהם ואומללותם של בני אדם עם לב ומצפון.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לון
    12/08/2016

למה אתי,את מקנאה?שאף אחד לא רוצה אותך?את מסכנה!!!לכי תחפשי לך עיסוק בחייך האומללים!!!דרך אגב אני חברת נפש ומבוקשת ע"י גברים שלא כנראה כמוך!!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• השימוש באחריות המשתמש

אתי
    12/08/2016

סימני לוואי: מחלות, התרוקנות חשבון הבנק..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לון
    12/08/2016

חחחח לא חולה בכלום וחשבון בנק הלואי לכולם....אולי כל הדברים האלה הם אצלך??תבדקי טוב!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אם היית רואה אותה היית מבינה

שדון לילה
    13/08/2016

כמה את צודקת.
    היא שונאת את הגברים כי הם אוהבים נשים ושונאת את הנשים כי הגברים רוצים אותן.

והיא.... מחוסר בשימוש מיובש לה המנוש

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בדיוק כמו שאמרתי

אתי
    13/08/2016

טינופת מצא טינופת!
    איחס!!!
    חלאת המין האנושי.
    זה ממש עצוב אבל כל עוד יש מי שמציע ומי שצורך את הזבל הזה- (במקרה הזה שניהם) זה לא יעלם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אתי,אני מציעה לך

לון
    13/08/2016

להסתקל טוב טוב במראה,ואז תראי למה גברים לא רוצים אותך....מבוגרת,שמנה,לא מטופחת,שיער שיבה,מקומטת...אז אל תבואי בטענות לאף אחת חוץ ממך..מה לעשות,גברים אוהבים בדיוק להפך מה שכתבתי...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הייתי מציעה לך להסתקל במילון

אתי
    13/08/2016

לפני שאת עונה תשובות עילגות ומטומטמות, - לפחות ברור שהמוח זה לא האיבר החזק שלך ובטח לא הסיבה שיש לך כל כך הרבה ״חברי נפש״. אני מבינה שהרסתי לך את הפרנסה וזה חבל אבל מה שיש לך בין הרגליים לא פטנט מיוחד ולא כזו מציאה, ההבדל בינך לבין אחת אחרת זה שאצלך עברו יותר מבקרים מתחנה מרכזית וזה עלה להם כסף. רוב האנשים בעולם עושים את עבודתם בישיבה ולא בשכיבה על הגב. יצור דוחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• או לפחות בתיקון אוטומטי

אתי
    13/08/2016

אין מילה כזאת להסתקל.. אנאלפביתית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עיזבי את המיובשת

שדון לילה
    14/08/2016

בואי להזדיין.
    אין דבר מטריף אותה יותר מאנשים שעושים סקס כשממנה אפילו הויברטור.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גירושין ללא פגיעה בילדים

דני
    15/08/2016

שלום לך,

כמה קשה לענות או יותר נכון לתת לך נקודת מבט אמיתית ונכונה שתוכל לשקול את צעדיך בשום שכל.

פגיעה בילדים תהיה בכל מקרה! אין גירושין ללא פגיעה בילדים! נזק כלכלי עד כדי התאבדות כלכלית שלך! אלא אם כן אתה עשיר ככורח אז אתה תסתדר. אני לא שולל שיקול למען הילדים שלא להתגרש, השאלה הנישאלת האם אתה מוכן להקריב את חייך למען המטרה הזאת? לדעתי זו השאלה המרכזית, אתה לא סמרטוט שאתה חושב על טובת הילדים, אתה גבר שבגברים ואבא למופת. מי שסמרטוט זו האימא שלהם שבשביל כמה רגעי עונג מוכנה לגרום סבל הן לבעלה והן לילדיה. יש מצב להציף בפני האישה את ההשלכות של מעשיה? יש מצב שתתקן את דרכיה? אולי אפילו גם אתה תמצא לך עד יעבור זעם כרית להניח עליה את הראש(מאהבת?). מסובך אבל אני מקווה שהצלחתי ולו במקצת לעזור..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מעניין מה אתם חושבים האם מדובר בבגידה?
    אדווה
    29/04/2016

לאחרונה...אני מגלה בוואצאפ של בן זוגי התכתבויות עם בחורה בשם אורית.
    כל ההתכתבויות מחוקות. אך לפי מיקומם אני רואה שלפחות פעם ביום יש התכתבות.
    חיפשתי בין החברים שלו בפייס. לא מוצאת אותה לא לפי שם ולא לפי תמונה. את מספר הטלפון שלה שמרתי.
    מעניין מה דעתכם על זה ואיך אני אמורה להגיב ?

הוספת תגובה

תמונה

• תלוי מה את מחשיבה כבגידה. לא אחרים

Dona
    01/05/2016

(בעיני-הסתרה מבן/ת זוג לגבי קשר בתחום הרומנטי/רגשי/מיני=בגידה).
    תלוי מה הגבולות שלך ומה את מוכנה לקבל ומה לא.
    תלוי אם קיימת ביניכם מחויבות, ונאמנות, וכנות (לא רק מצידך. גם מצידו).
    תלוי אם את באמת רוצה לברר (לגבי הקשר) ומה מתכוונת לעשות עם הגילוי.
    אבל שאלת מה חושבים. אני חושבת שיש מקום לחשוד שהוא מסתיר ממך קשר.
    ברור שמהפרטים שכתבת אי אפשר לדעת מה מהות הקשר (רגשי, מיני, גם וגם)
    מה שאני בטוחה זה שבשלב זה (שעוד לא יודעת על מהותו והיקפו) - אל תעשי כלום. תתנהגי כרגיל כדי שלא ירגיש מאוים ויכסה עוד יותר עת עקבותיו.
    אם מרגישה חוסר נוחות, חשדנות ורוצה לדעת יותר על הקשר-תעשי זאת בשקט מבלי שירגיש. לבד או עם עזרה (את מכירה את הגבולות שלך. אם זה מעבר-תפני לחוקר פרטי).

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך את יודעת

מאור
    01/05/2016

את שמה?
    מה התמונה שלה...
    סביר להניח שנשמרה בשם בדוי.
    באשר לשאלתך, כששיחות נמחקו יש בזה הסתרה ומכאן סוג של בגידה באמון.
    אם השיחה אינה מכילה מאפיינים רומנטיים, מיניים, פלירטוט לא היה לך צורך למחוק מלכתחילה.
    מה לעשות... להמשיך לעקוב.
    מתישהו מתוך שאננות יעשה טעות וישכח למחוק או משהו.
    בנוסף ישנן דרכים טכנולוגיות לגלות מה נכתב בניהם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה למאור

מורן
    07/07/2016

למאור - אשמח לדעת באיזה דרכים טכנולוגיות אפשר לראות מה נכתב בניהם. אתה מתכוון להתקנה של תוכנה על הטלפון?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כן

מאור
    08/07/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כדאי לך להיות עירנית,

אילן
    02/05/2016

ולנסות לאסוף עוד מידע והוכחות, אחר כך לגשת לחוקר פרטי (אם אכן יש סימנים מחשידים של ממש), ואז לפוצץ הכל, ולחשוב איך ממשיכים הלאה יחד, אם בכלל.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בגידה

דני
    11/05/2016

אם יש לך את המספר טלפון שלה תתקשרי אליה...כל השאר בונוס

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני לא מאמין..

נדב cs
    25/06/2016

כולם פה אבל כולם רעים....אל תשמעי לאף אחד פה .כולם כבר מספידים אותך.
    תקשיבי טוב רק את מכירה את בן זוגך.נכון ? הוא גבר בסופו של יום..
    אז הוא קצת מקשקש עם מישהי אז מה? זה קצת מחזיר לו מהאגו .
    אל תסיקי מסקנות מהירות מהאנשים האומללים שמיעצים לך כבר להתגרש בלון המעטה.
    אספר לך משהו על אמון
    ברגע שאיש אמון הכל בסדר גם קטעים שובבים כאלו..ולפעמים מותר..גם לך.
    אבל כמובן לא להפוך את זה לרומן כי אז האמון נפגע..
    חבל שלא יכולתי להכיר לך את אישתי ..מה היא הייתה מספרת לך עלי..
    אבל יש בנינו אמון וגם אם התקשקשתי עם משהי קצת וזה היה מדליק וזה..
    ידעתי איפה יש גבול.. זאת אומרת שאם הייתי אמור לשכב איתה הייתי חייב להביא אותה גם לאישתי.. קוראים לזה אורגיה...חחח אז ירדתי מיזה ונשארתי רק עם השובבות.. אני מקווה שקלטת אותי טוב...
    החיים קצרים תהני ואל תעסיקי את עצמך בדאגות מיותרות..
    כיייייף

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מסכים עם כול מילה

שדון לילה
    11/07/2016

יש פה אנשים שנכשלו עם "בלתי מספיק" בחייהם הפרטיים אבל תמיד שמחים לתת עצות לאחרים איך לשכפל את הכישלון שלהם באותה שיטה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זה אמור להדליק לך נורת אזהרה..

אתי
    26/06/2016

לפי מה שאת יודעת בבטחון (בלי להשלים את החלקים החסרים בדמיון) כרגע הוא מתכתב איתה בלבד- עצם העובדה שהוא מוחק את ההודעות אמורה להעיר את תשומת ליבך - אם הכל היה באמת תמים ותקין הוא היה גלוי ומספר לך או לפחות לא היה מוחק- עצם המעשה של המחיקה מראה שהוא טורח להסתיר- אולי הוא הבין שהוא ״נסחף״ ובאיזשהו מקום גם מבין שזה לא היה בסדר.
    יכול להיות שזה רק מקרה בודד ומינורי בחיים שלכם, יכול להיות שהקשר ביניכם יציב שמקרה כזה לא ישפיע עליו.. עדיין- אם זה מפריע לך לדעתי את חייבת לשתף אותו. יש כאלו שהציעו לך להמתין ולהמשיך לעקוב- לדעתי זו טעות. גם אם תגידי לעצמך שזה לא שווה ויכוח או שהמריבה שתבוא בעקבות זה לא שווה את זה- בינתיים זה ממשיך ומכרסם אותך וממשיך להציק, וזה פוגע בך וגם ביחסים ביניכם כי זה ממשיך ללוות.. אין סיבה שתחיי עם סימן השאלה הזה וגם לא שתהפכי עכשיו להיות בלשית ולחפור לו בטלפון בסתר או לחפש את עקבותיה ברשת ומצד שני לענות את עצמך בשאלות מיותרות.
    מצד שני- אם באמת מדובר במקרה אחר- וזה סימן לבעיה גדולה יותר (ריחוק ביניכם, אולי הוא מפתח סוג של קשר רגשי איתה, מתחילים להיווצר ביניהם יחסים מכל סוג שהוא) קיבלת הזדמנות לשבת ולדבר איתו, לשתף אותו בחששות וברגשות שלך ולפתור בעיה- לפני שהיא נוצרת.. אל תפספסו אותה..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יש לי תשובה

נבגדת
    09/08/2016

לא בעיה היום לדעת מי היא, תכניסי את המס' טלפון לוואצאפ שלך ואז תוכלי לראות במי מדובר ... אולי את מכירה אותה מקרוב..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא נראה לי

שדון לילה
    11/07/2016

אם בעלך לא ממש מטומטם, המאהבת תופיע אצלו תחת "מנחם המוסכניק" או משהו כזה אבל בשום אופן לא בשם של בחורה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לאו דווקא

שדון לילה
    10/08/2016

יכול להיות שזאת ידידות אבל הוא כל כך לא רוצה שתחקרי אותו מי זאת ומה איתה שהוא פשוט מסתיר.
    אני לא מכיר אותך אבל אם את חיטטת לו בוואטסאפ זה מסמן לי שאת טיפוס כזה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה על תוכנה

דני
    18/09/2016

שלום
    ממליץ בחום על תוכנת מעקב בשם ספייפון
    היתקינו לי את התוכנה על הטלפון של אישתי וכעת אני רואה מתי ןעם מי היא מדברת גם כשהיא מוחקת שיחות והודעות!!!
    תוכנה מדהימה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה שחוויתי טראומה ולא יודעת מה לעשות
    שני
    05/08/2016

היי אני בת 24 ובן הזוג שלי בן 30 היינו שנתיים ביחד מתוכם שנה וחצי גרים ביחד
    זה היה כל כך ברור לכולם לי וגם לו שזה זה
    כשהכרנו לא הייתה לו עבודה מסודרת ושכנעתי אותו להכנס למשטרה הוא עשה מיונים מאוד קשים והתקבל לתפקיד טוב
    הוא נכנס לקורס ופתאום לא התראינו זה היה קשה לשנינו אבל הגעגוע והצפייה רק חיזקו אותנו לפחות זה מה שחשבתי לאחר שלושה וחצי חודשים של קורס נכנס למשמרות זמניות בתחנה שהוא אמור לעבוד בה
    במשך השבועיים האלו הכיר אנשים חדשים ופתאום הרגיש שאני לא נכונה לו לחיים החדשים שלו נפרד ממני ממש כמו בריחה ואחרי שבוע של פרידה התחיל לצאת עם שוטרת בת 22 אני מרגישה שעברתי טראומה איך גבר שמדבר איתך על משפחה וילדים יכול להתבלבל בשבועיים???

הוספת תגובה

תמונה

• מבינה את הכאב שלך אם כי..

שלי
    05/08/2016

בחיים שום דבר לא קורה בלי רקע מוקדם, יש סיכוי סביר שהספקות קיננו אצלו שם תמיד וכל עוד היה חסר עבודה הצטרך את התמיכה שלך ו מציאת העבודה וסיום הקורס הקשה העצים אותו ונתן לו את האפשרות לקום ולהיפרד. זו הפרשנות שלי והיא מוגבלת ביותר מכיוון שאני לא מכירה אף אחד מכם.

אני מבינה את הכאב שלך והאכזבה אבל, תנסי להסתכל רגע על העניין בשיקול קר וטכני ותשאלי את עצמך, האם היית רוצה לקשור את חייך עם אדם שלא שלם עם הזוגיות איתך? תתארי לך שהוא היה מקבל את האומץ להחליט כשכבר היו לכם ילדים. תזכרי, לפעמים הדבר הכי טוב שאנשים מסוימים יכולים לעשות לך הוא לצאת מחייך. תתני לעצמך זמן לכאוב את הפרידה, ואז תודי לו בליבך על שפינה מקום לאדם אחר, שיאהב אותך ממקום שלם ואמיתי ויהיה שם איתך גם כשרע לו וגם כשטוב לו.

תזכרי, הוא לא אדם רע ואת לא פחות טובה מהשוטרת הזו שהוא יוצא איתה, אנשים זה כימיה והוא לא הכימיה שלך. יש מישהוא אי שם שכרגע קורא את המוסף של שבת ושותה נס קפה של עלית ולא יודע שיפגוש את אהבת חייו וזו את. כשזה יקרה, את תודי לשוטר הזה בכל ליבך. בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מסתבר שזה לא היה כל כך ברור לו

שדון לילה
    06/08/2016

מה שהיה ברור לך.
    תודי למזל שלך (ושלו) שהוא עלה על זה לפני שהתחתנתם והולדתם ילדים כי מה שקרה לו עכשיו יכול היה לקרות לו גם אז והיית נשארת חד הורית גרושה עם 2-3 ילדים.

אז במקום לדבר על טראומה תחשבי חיובי. בעצם קיבלת מתנה בכך שלא נכנסת לנישואים עם אדם שלא סגור עלייך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מסכימה עם שדון לילה

מאיה
    06/08/2016

ברור שאת פגועה וכואבת עכשיו, אבל תכוונני את עצמך לגבר הנכון והוא יגיע וחוץ מזה את צעירה, מה בוער כבר חתונה וילדים?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגידי מאיה,

אילן
    08/08/2016

יש מצב שאת ו"שדון לילה" חולקים כתובת IP משותפת במחשב?
    חחח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נשואה באושר רב אבל לפעמים נמשכת לאחרים
    מאיה
    31/07/2016

אני ובעלי נשואים שלוש שנים והורים לתינוק. אני מאוד אוהבת את בעלי ונמשכת אליו ויש לנו זוגיות טובה מאוד, כמובן עם העליות והירידות של כל זוג. אבל לפעמים אני מוצאת את עצמי נמשכת לגברים אחרים, אני בחיים לא אבגוד, אבל קצת מתבאסת שזהו, אני עם גבר אחד עד סוף החיים ואף פעם אני לא ארגיש עוד איך זה להיות עם מישהו חדש...

הוספת תגובה

תמונה

• אלה החיים, מה חדש בזה?

ליטל
    01/08/2016

זה הקושי הכי גדול של בני זוג לאורך השנים.
    מתמודדים עם זה (או שלא)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא פשוט

ליטל
    01/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חמור מאוד.

אילן
    03/08/2016

נשואים שלוש שנים?תינוק? אתם בעצם עוד בירח הדבש שלכם. אם בשלב זה את נמשכת לגברים אחרים וכבר מבואסת שאינך יכולה להרגיש אחרים, מה יהיה בעוד עשר שנים? או יותר?
    בשלב כל כך מוקדם של הנישואים, את בכלל לא אמורה להבחין בגברים אחרים, קל וחומר להימשך ולהתבאס שאת "תקועה" עם אחד.
    אני לא קונה את ה"מאושרת", יכול להיות שהתחתנת כדי לא להישאר רווקה, ויש בחורות כאלו שחייבות לסמן "וי", אולי רצית חתונה וילד כמו כל הבחורות, אז עשית את זה, אבל לא כולם בנויים למונוגמיות, ואם זה כך, אולי עדיף שתיפרדו כבר עכשיו כידידים, לפני שמגיע כל הגועל נפש, שיגיע במוקדם או במאוחר.
    תישארי גרושה עליזה ותחגגי עם מי שבא לך, אין פסול בזה, את עניין המשפחה כבר מיצית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי אילן, נראה לי שממש הגזמת

מאיה
    03/08/2016

עם התגובה הזו. אתה נשוי? ואם כן, לא קרה לך שהרגשת משיכה לאישה אחרת? נראה לי שממש לא הבנת אותי, אני מאוד אוהבת את בעלי, לא רוצה להיפרד ממנו ולעולם לא אבגוד בו וכן, אני כן מאושרת איתו. יש הבדל גדול בין פנטזיות למציאות אם לא שמת לב. לא התחתנתי כדי להישאר רווקה, ממש לא ואני יכולה להבטיח לך שלא יהיה שום גועל נפש ותאמין לי אני יודעת מה זה גועל נפש. ואם אתה לא יודע הטבע האנושי לא מותאם למונוגמיות, זו בחירה, להיות עם בן זוג אחד לכל החיים, זו בחירה שצריך לעשות בכל יום. חבל שאתה ממהר לשפוט על פי מודל נשי פרימיטיבי כלשהוא שקיים אצלך בראש.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מאיה, מצטער אם הגזמתי.

אילן
    03/08/2016

אבל עכשיו את מדברת על פנטזיות, אז זה סיפור אחר לגמרי. פנטזיות שנולדות בראש ומתות שם, אני דווקא מאוד בעד. זה יכול להעשיר את חיי המין.
    איכשהו לא התרשמתי מההודעה הראשונה שזה מסתכם בפנטזיות, אלא שאת חיה בתחושה של פספוס, ואם טעיתי, אז אשמח להתנצל.
    בכל זאת, נדמה לי שאחרי זמן קצר כל כך, כשיש לך תינוק שבוודאי גוזל מזמנך ומתשומת ליבך, נראה לי קצת, רק קצת, תמוה שאת מבואסת שלא תתנסי בחוויות עם אחרים.
    כל אחד או אחת נמשך אי פה אי שם לגבר או אישה אחר/ת, אבל לא בתדירות גבוהה, וגם אז זה קורה בשלבים יותר מאוחרים בחיים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אילן- אם לא הבנת

אתי
    03/08/2016

מאיה=שדון.. יותר מדי משפטים נשמעים מוכרים.. די עצוב להבין שהפורום הזה נשלט על ידי טרול חסר מצפון או דעת ונטול אמפטיה..
    למען הסר ספק- משיכה לאנשים (גברים או נשים) אחרים היא טבעית- בעיקר שאדם אחר מחזר| מפלרטט ומבעיר את החשק - השאלה העיקרית היא מה עושים עם זה!! אם את/ אתה נשוי/ נשואה- ההתחייבות הרגשית היא- כלום!!! אנשים חלשים/ טיפשים/ מכורים/ או כאלו שמצדיקים לעצמם את הבגידה יתנו לעצמם את הרשות. מי שבר דעת או מצפון- כנראה שלא..
    שאלה אחת פשוטה- מה היית מרגיש/ה אילו הבן זוג שלך היה נכנע לחשק ובוגד בך עם מישהו/ מישהי אחרת???

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• באמת לא הבנתי.

אילן
    04/08/2016

חלאת האנושות הזה לא רק מזהם את הפורום, במסע הצלב האובססיבי, למען הטעיה ושקרים בחיים, אלא "מיישם" את סגנון חייו גם בתחומים אחרים.
    אני בטוח שיום אחד כל השקרים שלו יתפוצצו לו בפנים.
    אני לא בן אדם שעושה אותה טעות פעמיים.
    זה לא יקרה שוב.
    תודה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מאיה, את צריכה להבין שהתקבץ כאן

שדון לילה
    07/08/2016

גרעין קשה של לא סתם כאלה שבגדו בהם או נטשו אותם, אלא בנוסף לזה אלה גם חרא בתור בני אדם (מצטער, לא מצאתי חיה שיהיה הוגן להעליב אותה בהשוואה) .
    טיפוסים שבשונה מאחרים שקמו ובנו חיים חדשים, אלה מתבוססים בג'יפה של עצמם, מלאי תסכולים ומרירות על כולם ובעיקר על כאלה שהחיים שלהם טובים. זה ממש כואב להם אפילו פיזית.

אז אלה זבל של אנשים, צריך להתייחס אליהם כמו לחרא של כלבים על מדרכה - להשתדל לא לדרוך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כשהשכנים אינם יאים בעיניך

אתי
    07/08/2016

אתה מוזמן ללכת ללא שוב ולאסוף איתך את ריח הצחנה.
    למקרה שלא הבנת- זהו פורום תמיכה לאנשים שחוו או עוברים משבר! אין בו מקום לריסוס דעות והשפלה. רוב החברים בפורום הזה היו פה לפניך ויהיו הרבה אחריך. לפנטזיונרים משועממים בשעות הלילה ויצורים בוגדניים והרסניים שכמותך יש הרבה פורומים ואתרים אחרים שישמחו לקבל שדים ושטנים כמוך- לדוגמא- אשלי אדיסון.
    ביי ביי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• את "יבש לי" עם "האורך לא קובע" אילן

שדון לילה
    07/08/2016

אתם יכולים להיות זוג נפלא.
    שניכם נקצת דומים לבני אדם. רק הרבה הרבה יותר קטנים, מתוסכלים ו.... לוזרים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני מבינה שאת שני המשפטים האלה זכית

אתי
    07/08/2016

לשמוע די הרבה. ניוז פלאש.. כשבא לה עליך- לא יבש לה- ואם האיבר קטן במיוחד - הגודל (או הקוטן) כן קובע. בכל מקרה אתה די מוכיח מה שכולנו כבר הבנו- אתה יצור מתוסכל מינית עם בעיה פיזיולוגית.. לא נורא, העיקר שהמוח עובד (חבל שלא בכיוון הנכון)...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רבים מתחילים כך

שדון לילה
    06/08/2016

ורובם במוקדם או במאוחר מוצאים את הדרך ליחסים מחוץ לנישואים.
    זה נורמלי לגמרי ולא צריך לפחד מכך והכי חשוב - לא צריך להתרגש מצדקנים וצדקניות עם קולות צווחניים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טוב ממש לא רציתי להגיב אבל...

מאיה
    06/08/2016

כמו ששמתם לב, לא אני לא שדון לילה, סתם בחורה שחיפשה איזשהו מענה (מקצועי) וקיבלה רק שטויות ומתחרטת כבר שהעלתה את ההודעה הזו. ובקשר לשדון לילה, אולי כדאי להקשיב לו לפעמים....

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• וואו ממש הפתעה

אתי
    06/08/2016

או שפיצול האישיות התחבר או שהדיג סוף סוף הצליח- מה שבטוח מצא מין את מינו- אולי עכשיו יהיה קצת שקט.
    השם ירחם..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חחח אתי כל הכבוד, איך קלטת אותו.

ליטל
    06/08/2016

לא קלטתי את זה ואחרי שכתבת שזה הוא עוד היה בי מקום לספק.
    אבל כשהוא הגיב בשתי השמות (כמו שחיכיתי שיקרה)
    מיד הבנתי שצדקת.
    שאפו.
    הדמות מצוצה מהאצבע כמו הסיפורים שלו חחח

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חחח.. גדול.

אילן
    07/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ברור שכדאי להקשיב לשדון הלילה. חחח.

אילן
    07/08/2016

אתה הרבה יותר טיפש ממה שחשבתי. אתה תיפול הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גירושין, ההתמודדות עם הילדים מול אבא שלא בא כמו שצריך
    צליל
    06/08/2016

שלום אני גרושה שנה ו8חודשים אני אמא ל2ילדים בני 6וכמעט 4 שנים, האבא בקושי בתמונה מגיע אחת ל3שבועות ככה מסתדר לו, מצלצל מידי פעם לפעמים הבכור כבר לא רוצה לדבר האבא חושב אני מסיתה, לי כואב הלב מהייחס למרות שכנשואה ממש לא תפקד כאבא אשמח לדעת מה אומרים לילדים שאבא בא אחת לחודש לשעה מתחת לבינין כי ככה החליט, לא לוקח באמצע שבוע שישי שבת אין מה לדבר תודה מראש

הוספת תגובה

תמונה

• שתלנות של מפקד נשוי בחברתו הגרושה
    אמבר
    31/07/2016

היי
    אני נמצאת בקשר עם מפקד בקבע, נשוי, כ10 חודשים. הכרנו באתר חילופי זוגות. במהלך זמן זה הוא תמיד שאל אם אני מקנאה לו. התאהבתי בו נואשות ועדיין... היום אני מבינה שהקשר מאוד רע לי. הוא כובל, שתלטן בצורה אופססבית. נותן לי הוראות ואינו מקשיב לצרכים שלי.לפי התיאוריה אני צריכה להפרד ממנו. מה שעשיתי כבר כמה פעמים.אני מוצאת את עצמי בוכה תמידית ונראה שהוא אוהב את זה. יש לו כל מיני תכסיסים להקשות עליי.. כגון לא ליצור קשר איתי או מבקש שקט נפשי לכמה ימים. נראה שאני בדיכאון ואינני יודעת מה לעשות?! אינני יכולה להיפרד מצד אחד ומצד שנו פגועה. השבוע הוא ביקש לצרף אלינו עוד אשה שתהיה איתנו באופן קבוע במפגשי החילופים. היות ולא הסכמתי הוא העניש אותי בכך ששוב ביקש שקט. הצעתי לו להיפרד ושיתחבר לבחורה החדשה.נעלבתי נורא.הוא אינו מוכן לוותר עליי. למה???
    אינני יודעת מה לעשות.. בבקשה עיזרו לי לפצח אותו ולהבין מה אני עשה כאן?

הוספת תגובה

תמונה

• שתלנות של מפקד נשוי בחברתו הגרושה - תגובה

יששכר רוטרי
    31/07/2016

שלום לך אמבר,
    אני מודע לכאבי הלב שיש לך, הקנאה וההשפלה מכאיבות לך מאוד.
    יש אליך מספר שאלות:
    1. היכן בעלך בתמונה? (חילופי זוגות?)
    2.האם אינך מבינה שאומללותך רק תגביר לו את יצר ההתעללות שלו בך?
    3. אם הבינותי את האישיות שלו...הרי שעליך להיפרד ממנו ולשכוח אותו, כי כאשר בעלך יגלה...יהיו לך שתי חזיתות להיאבק בהם, ואני לא יודע מה יותר גרוע.
    רוטרי יששכר מומחה לזוגיות ולמיניות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אין בעל, חבל שאתה לא קורא בעיון.

אילן
    03/08/2016

בכותרת כתוב "שתלטנות של מפקד נשוי בחברתו הגרושה" (או משהו דומה).
    חילופי זוגות לא חייבים להיות בין זוגות נשואים בשני הצדדים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פסיב אגרסיב במיטבו..

אתי
    31/07/2016

אני המסכנה, הוא שולט בי, מחליט עלי, משחק לי משחקים, מחליט מתי ואיך ואם בכלל נפגש...
    והנה המנהל האמיץ של הפורום רץ להגן ולייעץ ולפרוש את חסותו...
    (דרך אגב- איפה היית כשרמסו/ העליבו/ השפילו/ המעיטו בערכם של אלו שבאמת נזקקו לעזרה בפורום? - דומם...)
    בכל מקרה כנראה שזה עובד... אם זה אמיתי ואם לא.
    אישית- אני מאבדת את הסבלנות לאנשים שעסוקים ב״מצוקה״ של עצמם בלי שום מחשבה לנזק שהם גורמים לחיים של אחרים.
    האמת? איבדתי את העניין במילה ׳נשוי׳ אבל בגלל שמנהל הפורום בחר לענות אני מוסיפה-
    גבירתי- קחי אחריות על החיים שלך ואולי תביני את הנזק שאת עושה לחיים של אחרים- זה בכלל לא משנה איזה חלק הוא רוצה או מבטיח להיות מחייך (באמת קשה לנחש??) חשוב למה את חושבת שאת זכאית להיות חלק מחייו וחיי האישה שלו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מסכימה עם אתי

נלי
    04/08/2016

לחלוטין...כל מילה בסלע !!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה יש פה לפצח? מה את ילדה קטנה?

שדון לילה
    31/07/2016

פשוט עצבנת אותי עכשיו. אם הוא עושה לך רע - במקום לקשקש בפורומים תגידי לו שלום שלום ואל תחזור גם בחלום.
    אני בכלל מתפלא על מה ההתלבטות שלך ולמה את צריכה שהוא יסכים לוותר עלייך? למה, לך אין מילה פה?

בהתחלה כתבתי שזאת דוגמה מובהקת לכך שקשר בין נשואים לפנויים הוא לא טוב אבל במחשבה שניה לא דוגמה ולא גלימה - הטיפוס הזה הוא חולה נפש ואני לא הייתי נותן לו לפקד על זוג אוגרים אפילו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יש לי שאלה לגבי גישור אשמח לדעת
    april222
    17/07/2016

היי מישהו יודע כמה עולה גישור? אם שנינו מוכנים לעשות הסכם מה עלי לעשות תחילה?

הוספת תגובה

תמונה

• היי

הנבגד
    17/07/2016

גישור עולה 400-500 ₪ לשעה, ובד"כ כל מפגש אורך שעתיים

העלות הסופית תלויה בכמות המפגשים שלכם עם המגשר.

ככל שתסכמו דברים ביניכם מראש, כך הגישור יהיה מהיר יותר

יש באינטרנט הרבה דוגמאות של הסכמי גירושין ותוכלו ללמוד מכך

חשוב שתדעו את הזכויות של כל אחד

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הליך גישור גירושין

גליה הרצוג
    28/07/2016

הליך הגישור זול משמעותית מהליך מקביל בערכאה משפטית ע"י יצוג של עו"ד
    ניתן תוך כמה פגישות להגיע להסכמות, לנסח הסכם גירושין ולקבל תוקף של פסק דין.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה