פורום פרידות, גירושין, בגידות - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גבר נשוי ששיקר
    מימי
    27/01/2016

בת 33 הוא בן 32.... נכנס לחדר הרופאה (זו אני)... לבדיקה כללית... הוא מצא חן בעיניי, לא יותר מזה. לאחר יומיים חזרתי אליו כפי שאני נוהגת לעשות עם תוצאות בדיקה, בהודעת טקסט. הזמין אותי לצאת, לאחר כל יציאה היה נעלם ליום- יומיים, שני דייטים בבתי קפה השאר העדיף לשבת ברכב: להתנשק ולהתחבק וכן הלאה... לאחר פגישה שניה הסביר שאינו פנוי רגשית בגלל עברו הצבאי... נפגשנו 5 פעמים ואז גיליתי שהוא נשוי. חלפו מאז חודשיים... נפלתי שדודה לרגליו...
    שואלת את עצמי מאיזה חומר הוא עסוי? ולמה הוא רשם שהוא התאהב שבפועל זלזל בצרכיי, הושיב אותי ברכב וכו'
    מה הוא חשב לעצמו שעשה לי את זה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    גבר נשוי ששיקר

הוספת תגובה

תמונה

• בתור רופאה,

אילן
    28/01/2016

אני מצפה ממך להתנהגות יותר שקולה ובוגרת.
    זה אומר, שיש לך בטח אפשרות לבדוק את מצבו האישי של המטופל, זה אומר לא "לאכול" כל תירוץ הזוי (לא פנוי רגשית בגלל עבר צבאי) ולהיות ערנית להתנהגות חשודה של הגבר.
    יש מספיק גברים נשואים שישמחו לפלרטט עם כל אישה שהם פוגשים, קל חומר אישה שמשדרת להם שהיא מעוניינת, כמו שאת כנראה שידרת.
    צריך שיקול דעת ומחשבה לפני שקופצים לקשר חדש.
    אני מקווה שלפחות למדת את הלקח טוב טוב להבא, את הנעשה אין להשיב.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאין מה לומר עדיפה השתיקה

מימי
    28/01/2016

סליחה אילן אבל מה הקשר לרופאה? הבן אדם עבד עליי. הגישה המטיפה הזו ככ מעייפת. מקווה לעצה אחרת שתסביר לי יותר את קו המחשבה של הבן אדם, שאדם כמוני לא יכול להבין.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דווקא יש מה לומר.

אילן
    31/01/2016

גברים רבים מסתובבים עם חוש ה"ציד" של נשים, גם כשהם נשואים, בעצם, בעיקר כשהם נשואים, האתגר גדול יותר.
    מצד שני, האישה צריכה לא להתנהג כתיכוניסטית נלהבת, אלא לבדוק ולחשוב, האם יש פה גבר רציני או לא.
    גבר שנפגש לדייטים רק בבית קפה, או יושב באוטו עם הבחורה, הוא גבר שלא רוצה שיבחינו בו, ומי שגם מוסיף שהוא "לא פנוי רגשית", הרי ברור מה הוא באמת מחפש.
    בקיצור, אין פה תעלומה מיוחדת, אלא חוסר זהירות וחוסר שיקול דעת שלך, ושלך בלבד.
    כן, הגבר הזה הוא שקרן ומנאייק. זה עושה לך טוב יותר על הלב? לבריאות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נתקלתי לא מעט

מאור
    31/01/2016

בגברים שממש נכנסים עמוק לעולם הזה והם לא רק שהופכים מנוסים אלא נכנסים למצב שהם מאמינים לשקרים של עצמם.
    מתרגשים, דומעים, מתנהגים כאילו את כל עולמם ואומרים את הדברים הנכונים שמפלסים את דרכם לליבה של אישה.
    היא זו אשר נתנה פתח כמעט ואין לה סיכוי נגד מתקפת החום הזו ומשם הדרך לכיבוש מאוד קצרה.
    את מוצאת את עצמך לאחר המהפך שחל בו משחזרת הכל ולא מבינה מה קורה פה ואיך מי שהיה הכי מחזר ו"אוהב " פתאום הפך זר ומרוחק.
    בקיצור גם זו סוג של התמכרות אצל חלק ואומנות אצל אחרים.
    נישמי עמוק והמשיכה הלאה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נתקלתי לא מעט

מאור
    31/01/2016

בגברים שממש נכנסים עמוק לעולם הזה והם לא רק שהופכים מנוסים אלא נכנסים למצב שהם מאמינים לשקרים של עצמם.
    מתרגשים, דומעים, מתנהגים כאילו את כל עולמם ואומרים את הדברים הנכונים שמפלסים את דרכם לליבה של אישה.
    היא זו אשר נתנה פתח כמעט ואין לה סיכוי נגד מתקפת החום הזו ומשם הדרך לכיבוש מאוד קצרה.
    את מוצאת את עצמך לאחר המהפך שחל בו משחזרת הכל ולא מבינה מה קורה פה ואיך מי שהיה הכי מחזר ו"אוהב " פתאום הפך זר ומרוחק.
    נישמי עמוק והמשיכה הלאה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נתקלתי לא מעט

מאור
    31/01/2016

נישמי עמוק והמשיכה הלאה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אין לי מושג למה הכפילות...

מאור
    31/01/2016

מנהלים לטיפולכם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תסמכי על האינטואיציה שלך

ברטה
    09/02/2016

הרי הוא עשה דברים שלא נעמו לך והתעלמת תסמכי על הרגשות שלך ותעלי דברים שלא נעימים לך הגבר אומר לך שהוא לא פנוי רגשית ואת ממשיכה להיפגש איתו. למה? מתוך תקווה שזה ישתנה?

בשורה התחתונה אני יכולה להזדהות איתך גם לי זה קורה שאני מתנהלת ככה למרות שהדברים לא מתאימים לי ואינם לרוחי לא מעלה את זה וממשיכה לספוג עד שזה מתנקם בי.

הגיע הזמן שניקח את עצמנו בידיים ונתחבר אותם לצרכים שלנו זאת לא בושה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מקרה נחמני 2-מנסה להבין
    יניב
    28/12/2015

שלום רב.
    אני ואישתי נפרדנו לפני 6 חודשים. סהכ 1.5 נשואים.
    התחתנו בקפריסין ונירשמנו כנשואים במשרד הפנים כחוק.
    בתחילת הנישואים עברנו טיפולי פוריות שבסיומן נוצרו כמה ביציות מופרות.
    ניסיתי להגיע עם אישתי להסכמה שבמסגרתה נלך יחד לרבנות כדי להתגרש בהסכמה. היא מסרבת לכך כל עוד לא הגענו לסיכום בעניין הביציות.
    שאלתי היא האם אכן היא יכולה לתלות בין 2 הסוגיות?
    לדעתי אין כל קשר. בשאר הדברים אין בעיות.אין לנו ילגים והרכוש חולק עפ הסכם ממון.
    השאלה לי היא:
    אם אלך לרבנות להגיש תביעת גירושים, האם קיים סיכוי שהרבנים יחזירו אותנו קודם לסדר את סוגיית הביציות ורק אחכ לבוא להתגרש?
    לדעתי הקשר בין 2 הסוגיות הוא חלש מאוד שכן הנישואים האלה הם קצרים מאוד, וטיפול בסוגיית הביציות יכול לקחת חודשים רבים אם לא שנים.אז לאורך כל הזמן הזה אהיה בסטטוס פרוד??

לקביעת תור
    סגירה
    מקרה נחמני 2-מנסה להבין

הוספת תגובה

תמונה

• מישהו חי כאן??

יניב
    11/01/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לדעתי אתה צריך ייעוץ משפטי

ברטה
    09/02/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש זוגות שלא בוגדים ?
    אריאל
    24/01/2016

שלום רב קוראים לי אריאל ואני בן 26.
    אני קורא בפרום כבר כמה חודשים וכול פעם שמתפרסם סיפור על בגידה ( בעיקר של אישה בבעלה) אני מרגיש את כאבו וצערו. ככול שאני קוראה יותר ויותר בפורום זה או בזוגיות, ובאתרים אחרים אני מתחיל להבין שרוב הזוגות אם לא כולם בוגדים. הייתי מעוניין לדעת האם יש כאן בפורום אנשים שנשואים באושר או מכירים כאלו לפחות שחיי הנישואין או זוגיות שלהם "תקינים".

לקביעת תור
    סגירה
    האם יש זוגות שלא בוגדים ?

הוספת תגובה

תמונה

• ברור שיש.

Dona
    25/01/2016

ללמוד לשאול בפורומים העוסקים בבעיות בזוגיות/גירושין/בגידות על היקף הבגידות הזוגיות זה לא טוב יותר מאשר להאמין שהאהבה היא נצחית כמו שמתוארת בסרטים/ספרות רומנטיים.
    לא יודעת בדיוק מה היקף הבגידות. אך ברור שיש גם אנשים נאמנים. מאושרים יותר ומאושרים פחות. בעצם יש הכל מהכל. איכות הזוגיות תלויה לאן לוקחים אותה (כמובן, שני בני הזוג).
    טוב להיות מודע לבעיות שיכולות לצוץ במהלך קשר. אבל אין להכנס לפחדים.
    וכן, אני מכירה גם זוגות שלא בגדו. גם כאלה שאהבתם מרגשת עד דמעות. הכרתי אישה זקנה שחייתה על בן זוגה יותר מ-60 שנה. בהמון אהבה וללא בגידה (עד כמה שיודעת). הוא נפטר והיא היתה אומרת שאמנם היא חייה אך שאם מותו החיים שלה נגמרו. ושנה אחרי נפטרה גם. מכירה עוד כמה זוגות. ויכולה להגיד בבטחון גמור שיש גם זוגיות מלאת אהבה ואמפטיה ומסירות ושבני הזוג לא בוגדים.
    אז קח בחשבון שזה תלוי בך: בבחירה של בת הזוג ולאיפה ששניכם תיקחו את הזוגיות.
    בהצלחה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ומניסיון אישי

אריאל
    25/01/2016

ומניסיון אישי איך את מצליחה לשרוד את חיי הנישואים שלך?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה נוספת

אריאל
    25/01/2016

דבר נוסף שרציתי לשאול. אם חויוות בגידה או משבר בזוגיות האם הצלחת לסלוח לבן זוגך או שנשארה בך טינה ורצון לנקמה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא כולם בוגדים. אבל הרבה

Dona
    08/02/2016

יש נתונים שונים (ולהערכתי כ-70%). וזה המוןןן. איני יודעת מדוע אתה משוטט דווקא במקומות האלה שעוסקים בבגידות אבל כפי שאולי אתה יכול להבין כולם (כמעט) שורדים. ביחד או לחוד. נבונים/סלחנים/מפוקחים יותר או פחות. לבד או עם תמיכת חברים או עזרה מקצועית. כי היום לא מתים כבר מאהבה (כמעט). ובצדק.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש זוגות שלא בוגדים..

דני
    08/02/2016

נראה לי שראית יותר מדי סרטי רומן הרומנטי..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה קצת טרחנית.

אילן
    08/02/2016

מה אתה ? עוסק במחקרים סטטיסטיים?
    ולמה בדיוק אתה "לוקח ללב" בגידה של אישה בבעלה?
    בגידת בעל באשתו היא פחות "נחשבת"?
    בקיצור, בגיל 26, כדאי לך להסתובב במקומות אחרים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש זוגות שלא בוגדים..

דני
    08/02/2016

לא!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גיליתי שבן הזוג שלי הלך לנערת ליווי
    ליטל
    26/01/2016

לאחרונה גיליתי שבן הזוג שלי הלך לנערת ליווי.אין לי מושג כמה פעמים זה קרה...נראה לי שהלך לפחות ל 2 נערות ליווי.אנחנו לא נשואים אבל נמצאים במערכת יחסים כבר שנים.אני שבורה ומפורקת הרוסה.מרגישה שעולמי חרב עליי.לא אמרתי לו כלום מכיוון אני מכירה אותו ברגע שילחץ לפינה הוא יעשה סצנת עצבים ועלבון ויעלם .לא יהיה לי צאנס לדבר או לקבל תשובות.רמזתי לו שאני יודעת ומאז הוא הפך למלאך קונה לי מביא לי עושה בשבילי מעל ומעבר כל הזמן מדבר על כך שהוא לעולם לא יעשה דבר כזה שזה מגעיל אותו וכו אבל אני יודעת בוודאות שהלך ובא לי להקיא עליו!אני סולדת ממנו ומהמגע שלו.פתאום הוא רק מחבק ומנשק אותי כל הזמן!עושה מעל ומעבר כדי שאהיה מרוצה וכל הזמן רק מדבר על כמה הוכ טוהב אותי וכמה אני חשובה לו.אני לא מצליחה להפסיק לבכות אני פגועה עד עמקי נשמתי ושום דבר שהוא עושה או אומר לא גורם לי להבין או לסלוח.אני לא רוצה לזרוק הכל אך מצד שני מתקשה מאד להמשיך.המחשבה שהחליף אותי בכזו קלות בנערת ליווי לא נותנת לי מנוח..מעל שבוע כמעט ולא ישנתי אני רואה שחור בעיניים ולא רואה את עצמי יוצאת מהמצב הזה.האם כדאי ללכת לטיפול זוגי שם אולי תחת בקרה של איש מקצוע אוכל לחשוף את מה שקרה.

הוספת תגובה

תמונה

• ואולי הוא הרס לכם

מאור
    26/01/2016

ואין ברירה אלא לשחרר.
    אתם לא נשואים ואני מניח שאין ילדים ורכוש משותף (?) אז...
    טוב רק שיהיה ברור לך שזה ילווה אותך כל חייך לצידו.
    אגב זה שמקרקר סביבך כ"כ רק מחמיר את המצב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ואולי הוא הרס לכם

מאור
    26/01/2016

ואין ברירה אלא לשחרר.
    אתם לא נשואים ואני מניח שאין ילדים ורכוש משותף (?) אז...
    טוב רק שיהיה ברור לך שזה ילווה אותך כל חייך לצידו.
    אגב זה שמקרקר סביבך כ"כ רק מחמיר את המצב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• 1

ליטל
    27/01/2016

העובדה שאנו לא נשואים לא הופכת את זה לקל יותר.ונכון...העובדה שמקרקר סביבי רק מגבירה בי את הסלידה והגועל

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נערה עובדת..

דני
    07/02/2016

שלום לך,

בזה שהוא הלך לנערת ליווי אין הדבר אומר שהוא "בוגד" בך.. יש כאן צורך פיזי ולא רגשי..יש כאן פנטזיה שאולי רוצה לממש.. זו לא סיבה להרוס זוגיות טובה.. אין כאן רומן מאחורי גבך..

אולי קצת פוגע אבל לא צריך לעשות מזה עניין.. 99,9999% מהגברים בשלב כזה או אחר היו אצל נערת ליווי או נהלו רומן אסור.. עכשיו תעשי את החשבון..

בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גיליתי שבן הזוג שלי הלך לנערת ליווי - תגובה

יששכר רוטרי
    28/01/2016

שלום ליטל,
    אכן, הצדק עמך! יקשה עליך לצאת מהמצב הזה לבד, כדבריך, מאידך תחת בקרה של איש מקצוע תוכלו להבין על מה ולמה זה קרה, בנוסף תקבלו גם פתרונות על מנת שזה לא יקרה שוב יותר בעתיד,
    רוטרי יששכר מומחה לזוגיות מתגמלת, למיניות האדם ולטיפוחה של האהבה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הוא לא החליף אותך. עובדה שהוא איתך

ברטה
    31/01/2016

היה חסר לו משהו בקשר במקום לדבר איתך על זה הוא השלים את זה מהצד. התקשורת ביניכם קצת חסרה הוא לא מדבר ולא פותח איתך דברים וכשאת מנסה לדובב אותו הוא מתחמק. כדאי שתמצאו דרך לדבר בצורה אסרטיבית אחרת זה לא יעבוד.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האמת שההודעה מבולבלת,

אילן
    07/02/2016

ואולי גם את מתבלבלת.
    מצד אחד את כותבת שאינך מעזה לדבר איתו על חשדותייך, שמא יתקפל ויתאדה, מצד שני את כותבת שהוא אומר שלעולם לא הלך/ילך לנערות ליווי וזה בכלל מגעיל אותו.
    אז דיברתם על זה, או לא דיברתם על זה?
    איך את יודעת "בוודאות" שהוא כן הלך?
    מניין לך שהוא נחמד אלייך "ומכרכר" סביבך בגלל העניין של "נערת ליווי"? אלי יש משהו אחר?
    איך אפשר לקדם ולפתור את הבעיה, איך אפשר לקבל החלטות ולהגיע להבנות והסכמות , אם רב הנסתר על הגלוי ואם שניכם משחקים ב"נדמה לי"?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוספת.

אילן
    07/02/2016

כתבת שרמזת לו שאת יודעת, ומאז הפך למלאך, ולא בדיוק נעלם וברח.
    אז אם רמזת לו, למה לא ללכת עד הסוף ולהגיד בדיוק מה מציק לך, ולתת לו להתגונן ולהסביר? זה לא הוגן, נראה כלפי שניכם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אישתי בגדה בי ,עזרה!!!
    אנונמי
    23/01/2016

מספר משהו מהלב ,
    גילתי לפני כחודש וחצי שאישתי בגדה בי , אמרתי לה כי אני יודע .
    התגובה הראשונה שלה היה שזה היה רק נשיקה ולא יותר מזה מיד פנינו לטיפול זוגי.
    בטיפול הזוגי מתברר כי היה קשר משמעותי עם הבחור שנמשך יותר מחצי שנה.
    במהלכו היו גם יחסי מין( לטענת פעם אחת) אבל אין לי מושג אם זאת האמת.
    במצב נפשי לא פשוט , לא יכול לעזוב כרגע מסיבות ממש מוצדקות שלא אוכל לפרט.
    יש לנו 2 ילדים בן ובת קטנים והכאב לפרק משפחה קשה לי אבל לא מפחד מהמהלך. שיגיע אם צריך.
    אישתי מצטערת מעמיקי נשמתה על המקרה מבינה את גודל הטעות ועושה הכל על מנת שאני שנחזור.
    היא אומרת של יחסי מין לא היה שום משמעות ,ורק מה שנתן לה את המקום להיות שם, זה השיחה עם הבחור , התחושות הקשות שכרגע אני מבין שהיו לה בשנה האחרונה שהיא הרגישה שהיא כמו מתה.
    לטענתה היא ניסתה לדבר איתי אבל גם לא מספיק וגם לא הייתי שם כדי להקשיב וכל היום עסוק בעבודה , עובד מחוץ לבית המון !!.
    לא מנסה לתרץ את המקרה שלה וגם היא לא!! לוקחת אחריות מלאה ורוצה לשקם את הקשר.
    אני במצב שכרגע לא יכול לחיות עם העובדה הזאת שגבר אחר היה עם אישתי וגם נושא האמון מכרסם לי במחשבות.
    אם יש מישהו שחווה משהו דומה ויודע להגיד האם הטיפולים עוזרים ,במגביל לוקחים טיפולים פיסכולגיים אישים כל אחד מאיתנו.
    או שמה אין סיכוי לקשר הזה והוא אבוד.
    חייב לומר שוב יש לנו ילדים מקסימים והמשפחה היתה מושלמת אבל לא אלחם באושר שלי ובתחושות שלי .
    אשמח לשמוע באמת תגובות רציניות ועניניות מאנשים שחוו משהו דומה
    תודה
    אנונימי

לקביעת תור
    סגירה
    אישתי בגדה בי ,עזרה!!!

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

יעל
    23/01/2016

ענית ושיתפת , ואענה לך באותה כנות

כאשה ש''בגדה''בעבר אני יכולה לומר שלפעמים הצורך בקשר ובתשומת לב גובר על שיקול הדעת ושאם היא היתה עם אחר זה חא אומר שהיא לא אוהבת אותך .
    אתה מודה שלא היית הרבה בבית אז אולי היא היתה בודדה. אני חושבת שאם אתה מוצא בלבך אהבה לאישתך, סלח לה. זה רק יחזק ביניכם את הקשר עכשיו כי תהיה יותר מודע להתנהגות שלך, וככה גם היא.

עניין ה''גבר אחר היה עם אישתי'' הוא רק בראש שלנו ואם אתם מצליחים לגשר ולהגיע למקום טוב שווה לנסות.
    ויש טיפולים שעוזרים ומביאים לתוצאות. אבל צריך מטפל/ת טוב/ה .

לדעתי שווה לנסות ובהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בגידה

דני
    24/01/2016

שלום לך..

בגידה באה בייחוד אצל אישה מצורך..ולא מאופי בוגדני..אבל...ללכת ולשכב עם גבר אחר בתרוץ שלא היית שם בשבילי זה בלשון המעטה חוצפה.

האם כל פעם שלא תהיה שם בשבילה היא תמצא גבר שינחם אותה?

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אישתי בגדה בי, עזרה!

אנונמי
    24/01/2016

שלום יעל,
    תודה רבה על התשובה הכנה והמהירה.
    ברשותך אני אשאל מספר שאלות שאני אשמח אם תעני לי
    1. האם בעלך גילה את בגידתך? במידה וכן האם אתם חיים ביחד היום? ובאושר?.
    2. האם עברתם טיפול זוגי בעקבות הבגידה?
    3. כמה זמן נמשך הטיפול עד ששניכם הרגשתם כי יצאת מהמשבר.
    4. האם יש לך טיפים להעביר את התקופה הנוראית הזאת.
    5. אישתי אומרת כי תמיד אהבה אותי גם בזמן עם הבחור האם להאמין ? או שמה זה רק תירוץ עלוב כדי שאני אשתוק?
    6. אני לוחץ מאוד עליה לדעת פרט ועוד פרט למה שהיה שם למרות שסיפרה כי אכן שכבה איתו פעם אחת וזה היה פשוט גרוע.
    ורק אז היא הבינה כמה אני הבן אדם שלה ואהבת חייה.
    אפילו שוקל לפנות לבחור על מנת לדעת את כל הפרטים ?
    אישתי טוענת שככל שאני מזכיר לה את זה היא נכאבת מאוד, והיא לא מסוגלת לדבר על זה כי הבושה והאשמה אוכלות אותה.
    השאלה האם הצורך שלי הוא אמיתי ונכון לדעת את כל האמת או שמה זה סתם שטויות שאין במה להתעסק בזה יותר
    7. וכן היא אומרת שהיא הרגישה מתה בשגרה והייתה חייבת להרגיש משהו ושם היא מחדש את הפרפים וההתרגשות.
    תודה רבה על העזרה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כן, סרט מוכר וידוע.

אילן
    24/01/2016

כל אישה בלי יוצא מן הכלל שנתפסה בבגידה, מדקלמת בע"פ את הססמאות האלו, "היית עסוק בעבודה, ולא הקדשת לי מספיק תשומת לב, ולא דיברת איתי" בלה, בלה, בלה, בלה.
    עוד לא נתקלתי באישה שבגדה ואמרה, "תכלס? הרגשתי שאני מתה בתוך שגרת הנישואים. רציתי להרגיש שאני חיה, שאני אישה מושכת, ולכן הזדיינתי עם גבר אחר".

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אישתי בגדה בי ,עזרה!!! - תגובה

יששכר רוטרי
    26/01/2016

שלום לך אנונימי,
    אני מתאר לעצמי שמה שאומר לך לא ינחם אותך, אך אתה נמצא בחברה טובה. מעטים הם בני הזוג שלא בגדו, ואם לא בגדו לפחות ניסו ולא יכלו ללכת עד הסוף....
    זה כמובן לא אמור לנחם אותך.
    אני כמטפל מיני וזוגי, ראיתי מאות מקרים כפי שתיארת, שבהם טיפלתי. ובסופו של דבר בני הזוג היותר חכמים והיותר רוצים הגיעו (לאחר הטיפול ), אל המנוחה ואל הנחלה.
    לו חשבתי שאינכם מרגישים דבר זה כלפי זו, יתכן ולא הייתי טורח לענות לכם. אך ע"פ מכתבך הכנה, אני יודע שאוכל לחבר ביניכם מחדש ובתנאי שתשתפו פעולה זה עם זה, ושניכם איתי.
    לשניכם יהיו דברים רבים לשנות בקשר הזוגי שלכם. בסופו של דבר אתם תראו בחוויה הזאת (הקשה), משהו שהייתם חייבים לעבור, שאם לא כן הייתם מדרדרים לאדישות טוטאלית ואז הייתם נפרדים. אשמח לעזור.
    רוטרי יששכר מומחה לזוגיות מתגמלת, למיניות האדם, ולטיפוחה של האהבה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התמודדות עם הסתת ילדים
    סיוון
    24/01/2016

שלום,
    אני אם חד הורית ל3 בנים בגילאי 9,16,20 אחרי פרק נישואין ארוך וקשה .לאורך תהליך הגירושין ועד היום הילדים מוסתוים ע"י האב.הילדים חוזרים לא שקטים,מתפרעים ,מכים אחד את השני,מטיחים בי עלבונות.הבן הבכור הפך להיות איש המודיעין של האבא וזה מערער אותו מאוד.
    איך לדעתכם הורה אמור להתמודד עם תופעת ההסתה?
    בתודה,סיוון

לקביעת תור
    סגירה
    התמודדות עם הסתת ילדים

הוספת תגובה

תמונה

• מה מניע גבר
    XXXX
    24/01/2016

גבר רווק מנהל מערכת זוגית אם 2 נשים במקביל (ללא מגורים משותפים)
    הגבר נפגע בתאונה,הוא לקראת סוף שיקום

מה יהיה המדד / המניע אם מי מהן הוא יקיים יחסי המין
    בפעם הראשונה לאחר הפציעה???

לקביעת תור
    סגירה
    מה מניע גבר

הוספת תגובה

תמונה

• גירושין - איך מתחילים?
    גלי
    09/01/2016

זהו, אין מנוס, מרגישה שחייבים אפילו בשביל הילדים, הבעל פאסיבי, מה שאחליט זה טוב לו, אין כסף לעורכי דין יקרים מינוס מטורף, איך בכל זאת נפרדים? הצעתי פרידה אפילו זמנית כדי לבדוק,לא מוכן, או שמסיימים רשמית או שלא.. איש קשה. תרועה כבר כמה שנים ככה

לקביעת תור
    סגירה
    גירושין - איך מתחילים?

הוספת תגובה

תמונה

• לפני גירושין
    april222
    28/12/2015

אני עומדת להתגרש וכבר המן זמן זה היה באויר גרים באותו בית בחדרים נפרדים הבעיה שיש עסק משותף שעובדים בו יחד איך אני מתחילה את התהליך? אני רוצה שהוא יעזוב את הבית כי אנחנו כל הזמן רבים ומתווכחים מאיפה מתחילים?

לקביעת תור
    סגירה
    לפני גירושין

הוספת תגובה

תמונה

• למה שהוא יעזוב? רע לך? הנה הדלת.

מאור
    05/01/2016

למה זה מובן מאליו שהגבר צריך לעזוב?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סיפור
    אניייייי
    23/12/2015

הגעתי הביתה באותו לילה, אשתי הגישה את ארוחת הערב, לקחתי את ידה ואמרתי לה שאנחנו צריכים לדבר..
    היא אכלה באיטיות ובשקט מופתי, הסתכלתי עליה וראיתי את הכאב בעיניה כאילו היא ידעה מה רציתי לומר.
    לא ידעתי איך להגיד את זה אז פשוט אמרתי: ״אני רוצה להתגרש.״ היא הסתכלה בהלם ושאלה אותי בעצב: ״למה?״.. באותו לילה לא דיברנו... היא רק בכתה וחיפשה תשובות עד שעניתי לה: ״התאהבתי במורן, אני כבר לא אוהבאותך״, אמרתי ברחמנות עם המון רגשות אשם.
    ביום למחרת כתבתי הסכם גירושין וכתבתי שאני משאיר לה את הבית, הרכב ו30% מהעסק. באותו רגע שהיא ראתה את ההסכם היא קרעה אותו לגזרים.
    25 שנות נישואין איתי ביחד ולפתע נראינו כמו זרים. היו לי רחמים כלפיה, כל הזמן ש״בזבזנו״ יחד אבל אני מאוהב באישה אחרת
    היא התחילה לצעוק ולבכות... למחרת הגעתי הביתה ומצאתי אותה כותבת, עליתי ישר למיטה בלי לאכול ובלי לדבר, קמתי בבוקר וראיתי שהיא עדיין כותבת. היא כתבה את הסכם הגירושין עם התנאים שלה.
    היא לא רצתה כלום מלבד דברים בודדים, התראה של חודש וביקשה שבמשך החודש הקרוב נחיה כמו בימים הראשונים שלנו, כאילו כלום לא קרה כדי להפריע לתאומים שלנו שהיו בתקופת מבחנים. עוד משהו היא ביקשה, היא ביקשה שבמשך החודש הקרוב אני אשא אותה בזרועותיי כל בוקר מחדר השינה לדלת, בדיוק כמו ביום חתונתינו. חשבתי שהיא השתגעה, אבל הסכמתי כדי שכל זה יעבור בשלום.
    אפילו סיפרתי לאותה מורן, היא גיחכה והסכימה, היה לה חשוב שנסיים את זה יפה. האמת שאני ואישתי לא חווינו מגע פיזי תקופה ארוכה.
    ביום הראשון הרגשתי לא בנוח להרים אותה מהמיטה לדלת אבל ככל שעברו הימים התרגלתי והתחלתי להיזכר ברגעים היפים שלנו...
    כעבור יומיים אחד התאומים ראה אותנו ואמר: ״ כמה כייף לראות אתכם ככה!״ היא אמרה לי בלחש באוזן: ״ אל תגיד להם כלום בנתיים, זה ישבור אותם״, הנהנתי עם הראש אבל כעסתי, הורדתי אותה, היא הלכה לעבודה ואני הלכתי לדרכי. לאחר שבוע היא הניחה את ראשה על החזה שלי כשהרמתי אותה, יכולתי להריח את הבושם שלה על הצוואר שלי, האמת שכבר הרבה זמן לא הסתכלתי עליה ככה, היא כבר לא כ״כ צעירה, אפילו החלו לצוץ קמטים שלא הכרתי. היה ברור שהיא לקחה את ההחלטה שלי בקושי רב, לרגע הרגשתי חרטה. לאחר שבוע כבר הרגשתי שהכל חוזר בינינו,

לקביעת תור
    סגירה
    סיפור

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

אניייייי
    23/12/2015

האישה שנתנה לי 25 שנה מחייה, פתאום חזרה לי לחיים. לא אמרתי למורן מילה על כך. לאחר שבועיים היא החלה להיות קלה מתמיד, כבר לא התאמצתי להרים אותה... הבחנתי בכך שהיא רזתה, ליטפתי את שערה והתאום השני אמר בהתלהבות: ״הגיע הזמן שתיקח את אמא בזרועותייך!!״ זה נהפך למשהו חשוב בעיניי התאומים. פחדתי לשנות את דעתי אבל כבר לא יכולתי להסתיר.
    אמרתי למורן שהתאהבתי באישתי מחדש, יצאנו מהשגרה המשעממת ואני מרגיש שזה לא נכון להתגרש ממנה. ״כשהחזקתי את אישתי בזרועותיי, הרגשתי שאני רוצה להחזיק אותה כל החיים״, התוודיתי. האמת שמורן הבינה אותי, עם כל הכאב. בדרך הביתה קניתי זר פרחים לאישתי וכתבתי לה ״אהובתי, אני אחזיק אותך בזרועותיי כל בוקר עד המוות!״.
    הגעתי הביתה עם הזר ביד וחיוך, רצתי במעלה המדרגות וראיתי את אישתי במיטה ללא רוח חיים.
    אשתי נלחמה בסרטן ואני הייתי עסוק בעניינים מטופשים עד שלא שמתי לב למה שהולך מתחת לאף שלי.
    היא ידעה חודש לפני שאלו הרגעים האחרונים שלה, בגלל זה היא בקשה ממני חודש התראה שהילדים לא יזכרו אותנו גרושים,
    עד היום חרוט בראשם שהייתי אבא ובעל מדהים שאוהב ומעריץ את אישתו... בזכותה, הכל בזכותה. באהבת אמת לא חשוב הבית,
    העסק, הכסף - רק האושר! אני מוכן לוותר על הכל רק בשביל לקבל אותה בחזרה!
    תעשו לי טובה ותשמרו על הזוגיות שלכם, זה באמת הדבר הכי חשוב בעולם, לכם ולילדכם המתוקים. אין שום דבר שמשתווה לשלום ולאהבה ביניכם!
    ותמיד תזכרו, שכל מה שמתקלקל אפשר לתקן!!!!!!!!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• וואו איזה סיפור מרגש...

נויה
    25/12/2015

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סיפור מטומטם.

אילן
    27/12/2015

קראתי אותו כבר כמה וכמה פעמים ברשת, בגרסאות שונות.
    אפשר לחשוב שאשה או בעל חולים בסרטן, מקבלים טיפולים, הולכים לבדיקות הולכים לרופאים, ובן בת הזוג, לא יודעים.
    נו באמת. מתאים לערוץ הטלנובלות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה מענינת
    אני וזהו
    20/12/2015

אישה שבגדה בבעלה תקבל מזונות ילדים כרגיל אם שלא תקבל לא מזונות אישה ולא מזונות ילדים ?

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה מענינת

הוספת תגובה

תמונה

• לפני גרושים
    חיה
    19/12/2015

לפני גרושים
    בעלי עושה כאילו לא להבין מה קורה
    יש לנו 2 בנות קטנות
    דיברתי כבר עם אחותו שתעזור לו להבין
    אני כבר לא יודעת מה לעשות
    לתת לו זמן להבין את המציאות? אבל על החשבון של הבריאות שלי
    אני כבר לא סובלת לגור איתו
    מישהי-ו כבר עבר את זה?

לקביעת תור
    סגירה
    לפני גרושים

הוספת תגובה

תמונה

• מה זה ."עושה כאילו לא מבין"?

אילן
    20/12/2015

מה זה "דיברתי כבר עם אחותו"?העניין הזה חייב להיות בהסכמה הדדית, של שניכם.
    אם זו רק החלטה שלך והוא לא בעניין, ולא מסכים, אז לפי החוקים של הרבנות לא תקבלי גט ואולי תישארי עגונה.
    דברים כאלו צריכים להיות בהידברות ובהסכמה.
    בכל אופן כדאי להתייעץ עם עו"ד.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי עזרה
    אני וזהו
    14/12/2015

אני פרודה ויש לי ילדה בעלי לא היה מפרנס אותי בנוסף הוא הרביץ לי ובגד בי בלי סוף אני מאוד רוצה להתגרש ממנו ושזה יהיה מאחורי כל הסיוט הזה אבל אני לא כל כך יודעת מה לעשות פניתי לבית משפט לעניני משפחה ושלחו אותנו לגישור ושכשל ובזה זה נגמר אשמח לתדרוך מלא צעד אחר צעד איך לסיים את הקשר הנוראי הזה איך להתגרש כמה שיותר מהרר אציין שאני רק בת 24 והוריי לא כל כך יודעים איך לכוון אותי בנושא

לקביעת תור
    סגירה
    היי עזרה

הוספת תגובה

תמונה

• זה נראה לי סיפור מורכב מדי,

אילן
    16/12/2015

מכדי לקבל עצות בפורום. הכי טוב להיעזר בעו"ד שמתמחה בגירושים, ואם יש בעיה כספית לפנות למשרדים של ארגוני נשים, כמו "נעמ"ת" ,או אפילו ללשכת הרווחה ברשות המקומית. הם ידעו לאן להפנות, ומה לייעץ.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בגידה
    אנא
    08/12/2015

לצערי הרב גיליתי לפני כמה ימים שבעלי בוגד בי
    מלפני 3 חודשים הרגשתי שבעלי השתנה הוא מבלה הרבה זמן מחוץ המבטים שלו השתנו הקול שלו השתנה עד שקיבלתי אומץ להציץ על סיסמת האייפון שלו ולחפש בו כשהוא ישן
    קראתי כל מה שהתכתבו וראיתי התמונות ששולחים אחד לשני אפילו כשאנחנו מבלים במקום מסויים היינ מצלם ושוליח לה.
    כאב לי הרבה אנחנו נשואים 10 שנים ובקשר 5 שנים לפני שהתחתנו
    הייתה לנו אהבה גדולה שעברה כל המיכשולים כי ההורים שלי לא רצו אותו ואני תמכתי בו עד הסוף והייתי לצדו בהרבה דברים קשים שעבר וסלחתי לו החיים על הרבה טעויות ונתנתי לו המון הזדמנויות אבל לא חשבתי שזה יגיע לבגידה.
    לא חסר לנו כלום יש לנו 3 ילדים מקסימים הוא מודה שהוא נהנה איתי המיטה ושאני אישה יפה ומטופחת ובשלנית והכל.
    לא יודעת למה עשה את זה
    הוא אומר שטעה
    אבל קראתי כמה פעמים הוא אמר לה שהוא אוהב אותה ורוצה ממנה ילדים ושאין לא ערך בלעדיה ושהיא המטרה שלו בחיים וכשהוא איתי במיטה הוא מדמיין אותה וחושב עליה .
    ולי הוא אומר שגם אוהב ולא רוצה שנתגרש ורוצה שנעבור את הבגידה שלו ושאשכח ממנה ושהוא ניתק את כל קשר איתה
    אני אבודה אני פגועה אני הרוסה
    כואב לי על עצמי
    כואב לי על הילדים שלי
    לא יודעת מה לעשות אפילו עדיין לא אמרתי לאף אחד על הבגידה שלו.
    הוא מבקש שנעזור אחד לשני לעבור את זה והאמת שאני עצמי לא יודעת איך אעבור את זה
    איך אפשר לשכוח מהגידה ???????

לקביעת תור
    סגירה
    בגידה

הוספת תגובה

תמונה

• אנא שלום

אני
    09/12/2015

המצב הקשה בו את נמצאת הוא אופייני לזמן הקצר שעבר מאז הגילוי. את שואלת למה? מה היה חסר לו? איפה טעינו? והתשובה לכך היא מורכבת.

את מתארת חיים זוגיים טובים, שלווים, כמעט מושלמים ופה בדיוק מצוייה הבעיה. אסור לך להאשים את עצמך ולחפש איפה טעית, הוא בגד בך איתה לא בגלל שעשית משהוא רע אלא מהעובדה הפשוטה שהיא פשוט לו את.

חיים טובים מידי, שלווים מידי יוצרים שגרה ושעמום אצל בן הזוג מה שבטפשותו גורמים לו לחפש ריגוש במקום אחר ולא בכהרח שהמקום האחר יותר טוב אלא בגלל ובעיקר שהוא אחר.

את שואלת איך אפשר לשכוח? אי אפשר לשכוח. הארוע הזה ימשיך וילווה אותך עד ליומך האחרון גם אם תחליטי להמשיך לחיות איתו וגם אם לו.

תחושת ההשפלה והעלבון הצורב חותכת בבטנך כמו סכין מלובנת, את חושבת והוגה בזה מהרגע שאת פותחת עניים ואת שאת הולכת לישון, כאשר את צופה בטלויזיה או נמצאת בפקק.

מה יהיה הלאה? הפתגם הבנלי הזמן יעשה את שלו נכון יותר מאי פעם ועם הזמן הכאב הנורא שאת חשה יקהה וישאר כעין תחושה עמומה וכן אפשר לקיים חיים טובים ומאושרים גם לאחר בגידה כואבת עם בן הזוג ובלעדיו.

איני יודע מה תכניותייך והאם החלטת להמשיך את הנישואין או להתגרש. כל מי שבחר להמשיך את הנישואין יתחבט תמיד בשאלה האם זה יקרה לו עוד פעם עם בן הזוג הזה, האם הוא יחוש אדיוט, פרייר, שוטה ומקורנן עוד פעם.

אין לכך תשובה בטוחה, בעלך חייב לעשות הכל כולל הכל על מנת להשיב את האמון שאבד לו. בשלב הראשון מתוך הידיעה שהאמון נפגע קשות עליו להטיל על עצמו מגבלות קשות ביותר לדוגמא, הנייד שלו ללא ססמה ואת רשאית להציץ בו כאוות נפשך, התנתקות מכל הרשתות החברתיות, שיתוף בתיבת הדוא"ל וידיעת כל ססמאות הגישה. הוא מדווח לך לאן הולך, עם מי ומתי חוזר, זמינות מלאה בטלפון, אין יציאות בילוי בלעדייך הוא הולך איתך לטיפול זוגי ועוד כהנה וכהנה.

עם הזמן האמון לאט לאט ישתקם, צאו לבלות בחוץ לבד לפחות פעם בשבוע ואפילו תשתדלו לעשות דברים בנליים כמו קניות יחדיו.

אם בעלך יסכים לגזור עליו את כל המגבלות הללו מתוך רצון כן ואמיתי להילחם על הקשר מצויין, אם את מרגישה שהוא באמת ובתמים מצטער ומכה על חטא מצויין. אם לא כך הדבר נחוץ וראוי לשקול פרידה.

אגב על תתרגשי מכל הצהרות האהבה שהוא הצהיר למאהבת, במיוחד במגדר הגברי נוטים לפזר הצהרות אהבה שלא תמיד באות מהמקום הנכון וזאת על מנת לתחזק את היחסים והסקס עם המאהבת.

בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על ההקשבה

אנא
    09/12/2015

הבעיה שיש לי הרבה שאלות ואין מי לדבר איתו על הנושא הוא הכי קרוב אלי בעולם הזה וכשאני מעלה את הנושא כדי להבין דברים ולשפוך רגשות הוא מצעצבן ולא מקשיב ומתחיל לגיד שבבית נהיו החיים והוא לא מוכן לפנות לטיפול זוגי.
    לבד קשה לי להתמודד עם הכאב הנוראי הזה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על ההקשבה - תגובה

יששכר רוטרי
    09/12/2015

אם יש דבר שיכול לעזור לכם זה הטיפול הזוגי, אם הוא באמת היה רוצה לפתור את הבעיה, הוא היה מסכים לכל מהלך (כי מה נשאר לכם פרט לטיפול זוגי?),
    אז אולי הוא לא רוצה מספיק.....תשכנעי אותו לבוא לפגישה אחת, הוא יוכל להתרשם, אם ירגיש שזה מקדם אתכם, אז יש על מה לדבר. אם לא אני לא?! רואה איך תיפתר לכם הבעיה.
    דרך הגב, הבעיה רווחת למדי, ומניסיוני היא ניתנת לפתרון כאשר שני בני הזוג משתפים פעולה.
    רוטרי יששכר הוא מומחה לזוגיות מתגמלת, למיניות האדם, ולשימור האהבה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה פתאום לשכוח?

אילן
    09/12/2015

גם אם תרצי, וגם אם "תעמדי על הראש", לא תשכחי את זה עד יום מותך, מבטיח לך.
    השאלה היא, האם אפשר לשים את זה בצד ולסלוח? יותר נכון, האם את מסוגלת לסלוח?
    כי אם כן, אז אפשרי, זה יהיה קשה מוות, לבנות אימון מחדש אחרי שהוא התנפץ, זה לוקח הרבה זמן וצריך הרבה סבלנות בעיקר מצידו.
    למה הוא עשה את זה? כי השגרה היא האויב הכי גדול של נישואים, וכשהכול טוב, או טוב מדי, קשה להסתפק ותמיד מחפשים ריגושים חדשים, לפעמים לא בכתובות הנכונות.
    אל תקחי יותר מדי ברצינות, את כל מה שהוא אמר לאותה גברת, גברים אומרים לנשים כאלו מה שהן רוצות לשמוע כדי להשכיב אותן, והרבה "רומנים" הסתיימו בשנייה אחת, כשזה התגלה בדרך כלל, וכל הבטחות האהבה נעלמו, היו כלא היו.
    זה הכל בידיים שלך, זאת החלטה שלך נטו. האם זה אפשרי להמשיך? כן.
    האם אפשר לשכוח? ממש לא.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה
    חסוי
    30/11/2015

חברה שלי ניפרדה נפני חודש וחצי בערך מאז לא הרפתי מימנה התקשרתי המון ושלחתי מלא הודעות ביום עד שכבר הבנתי שזה לא ילך לי והיא לא תיתייחס והפסקתי עבר שבוע והיא מעלה תמונות עם בנים וניראת מאושרת אני מאוד מתגעגע ורוצה ליראות אותה כדי לשלוח לה הודעה אחרי שבוע של נתק ?

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• חסר בשאלה שלך מידע

אני
    01/12/2015

כגון גילאים, הסיבות לפרידה, כמה זמן נמשך הקשר וכיו"ב.

כמו שמשתמע מהכתוב היא נפרדה ממך ולא הגיבה לנסיונות שלך לחדש את הקשר.

במקרה כזה הנסיונות שלך לחדש קשר נדונו מראש לכישלון ואפילו מעט פתטים, לא תחזיר אותה בצורה כזאת אליך.

היא מספיק חזקה ובשלה עם ההחלטה שלה כדי לא להענות לקריאות שלך ואפילו מעלה תמונות ברשתות החברתיות ככל הנראה על מנת שאתה תראה אותם וזה כאילו לומר לך הנה אני מסודרת גם בלעדיך.

אם קיים סיכוי כלשהוא לחידוש הקשר (והוא נמוך) הוא בכך שתחדל מנסיונתך כרגע לחדש קשר תפתח בדרך חדשה עם בנות המין השני ותדאג שלנושא יהיה אזכור גם ברשתות החברתיות.

כך גם אתה תשדר לה שאתה לא בכיס שלה וגם לך יש חיים. אולי ממרחק הזמן אחרי שהיא תמצה את הקשרים החדשים, אולי, אבל רק אולי היא תנסה לחדש את הקשר או תענה לנסיונות שלך.

כרגע תחדול מכל הניסיונות, נשים לא אוהבות גברים עלובים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

חסוי
    01/12/2015

היינו ביחד פלוס מינוס 3 שנים, ניפרדנו המון אבל היא זאת שניפרדה הפעם. ואם היה עובר יום שלא הייתי שולח הודעה או מתקשר היא הייתה מתקשרת ועכשו, עבר כבר שבוע של נתק מוחלט יש לה יום הולדת עוד 3 שבועות חשבתי אולי לישלוח לה הודעה ונלסות לחדש תקשר ביום הולדת שלה אבל כל יום שעובר אני משתגע מרוב געגועים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אתה צריך להפנים

אני
    01/12/2015

שככל הנראה הקשר הזה נגמר, הסיכוי לחדש אותו ככל הנראה אפסי.

אתה כנראה זקוק לסוג של קלוז'ר שיחתום את הפרק הזה בחייך, תנסה לברך אותה ביום ההולדת שלה, תראה מה תהיה אופי התשובה ואם בכלל תהיה תשובה.

אם היא לא מחזירה תשובה או שהתשובה של היא קרה ולקונית, עשה לעצמך ולה טובה ותרפה.

כמו שכתבתי נסיונות חוזרים ונשנים משדרים עליבות, ונשים לא אוהבות גברים עלובים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלחה לי הגרע הודעה אם הכל בסדר איתי

חסוי
    01/12/2015

לא עניתי לה אין מושג מה לענות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחדד את הסיפור

חסוי
    02/12/2015

ההינו 3 שנים אני בן 20 היא תהיה 19 עוד שבועיים. מערכת יחסים לא בריאה בכלל, אבל היינו העולם אחד של השנייה. ניפרדתי מימנה באמת שאני מצטער על זה והיא יודעת שהיינו פלוס מינוס שהיינט שנתיים ביחד, והיא קיבלה את זה קשה מאוד לאחר חודשים חזרנו והיא הספיקה לשכב עם המון גברים ומאז השתנה... אחרי שחזרנו היא ניפרדה מימני 3 פעמים !! ותמיד ניסיתי להחזיר אותה. עכשו היא ניפרדה מימני לפני בערך חודשים אני בטוח ב90 אחוז שזה בשביך גבר אחר שהיא הכירה, ואני לא הרפתי שלחתי הודעות בלי סוף עד שהיא חסמה אותי ולא ענתה כבר. ואחרי שבוע של נתק היא פתאום שולחת לי הודעה, שאולת אם אני בסדר ומה שלומי. וגם מזכירה לי תקופות שהיינו ביחד, לא מבין מה היא רוצה הרי יש לה מישהו וגם היא אמרה לי בשיחה. שיש לה מישהו.באמת לא מבין למה היא שלחה הודעה שיש לה מישהו אחר בחיים, אמרתי לה שלא מתאים לי לדבר עם בחורה שיש לה חבר והיא לא ענתה לי, ובפנים בא לי פשוט לצעוק עלייה עד שהי תבכה מה זה ההתנהגות הזאת.. נימאס לי אני כל כך אוהב אותה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יש פה מישהו??

חסוי
    02/12/2015

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום חסוי

אנונימית
    02/12/2015

עושה רושם ששניכם לא בשלים ומוכנים למערכת יחסים אמיתית ומחייבת. זה בסדר אתם עדיין צעירים וזה עדיין לא הזמן, והמון חוויות, ואנשים מחכים לכם בעתיד- אולי אחת מאלו שתפגוש בהמשך אפילו יהיו טובות עבורך.
    מה שבטוח- מערכת היחסים ה׳לא בריאה׳ הזו - כמו שתיארת אותה- טוב שהגיעה לסיום. נשמע אפילו כאילו אתם קצת נהנים ׳להתעלל׳ אחת בשני וכשאחד מכם לא נענה אז השני אף מגביר אתה התגרות ובסך הכל אתם מכאיבים ומציקים אחד לשנייה.
    הכי טוב שתפנים שמה שהיה- היה (טוב או לא טוב) ובעיקר שזה נגמר ותמשיך הלאה. יש לך חיים שלמים לפניך- כדאי שתתחיל ליהנות מהם.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני מבין למה היא נפרדה ממך.

אילן
    03/12/2015

אתה אובססיבי, אתה שתלטן, אתה לא מכבד אותה ואת החלטותיה ואת בחירותיה, היא ניסתה לשמור על קשר איתך בתור ידיד, אבל ענית לה בגסות, והיא חסמה אותך מרוב שאכלת לה את הראש.
    אז מה אתה שואל עכשיו?
    אם להמשיך לרדוף אותה ולמרר לה את החיים?
    או האם למצוא לעצמך חיים?
    כי כל בן אדם היה מבין שאתם צעירים כמעט ילדים, וצריך להכיר ולבנות עוד מערכות יחסים ולהכיר עוד אנשים. אבל בגיל 20 אולי זה פחות ברור, כי החיים זה "שחור לבן".

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נשים..

דני
    03/12/2015

שלום לך.

זה אבוד!

אתה צריך להכיר נשים,ברגע שנשרף להן הפיוז אין דרך חזרה..היא אפילו לא זוכרת מי אתה..תתמודד!

החיים לא פשוטים..תתקדם, תמצא אהבה חדשה.

בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היא שוב שלחה לי הודעה

חסוי
    03/12/2015

יש לה חבר והיא שולחת לי הודעת ציטוט "מה עכשו בחיים לא נדבר" מה היא רוצה מימני זה הורס אותי וזה משגע.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אקסית

דני
    06/12/2015

שלום לך,

היא מנסה לבדוק ולשמור אותך על אש קטנה...

אל תענה ואל תגיב אחרת איבדת אותה לתמיד!

גם אם היא עם גברים אחרים הסיכוי שתהיו יחד לנצח זה כשהיא תבין שאתה הוא האחד,דקה לא לפני זה..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה